Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι έγκυος!


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια!!

Συνοπτικα θα τα πω: Πρώτη ημερα τελευταιας περιοδου 15/3.

Ωορρηξια επιβεβαιωμενη με αυξηση θερμοκρασίας την 12η ημερα του κύκλου, δλδ 26/3...στις 27/3 ανέβηκε η θερμοκρασία μου (θετικα τεστ ωορρηξιας στις 24/3 και στις 25/3)

Πρωτο θετικό τεστ εγκυμοσύνης στις 3/4, δηλαδη 8 ημερες μετα την ωορρηξια.

Πρωτη χοριακη εχθές μετα απο συμβουλη γυναικολογου να παω χθες και οχι νωριτερα, με αποτελεσμα 208.

Σημερα στην ουσια θα περιμενα περιοδο (26η ημερα του κυκλου μου, 14 ημερες μετα την ωορρηξια μου).

Η γιατρος αστειευομενη μου ειπε για διδυμα, αλλα κολλησα και το σκεφτομαι έκτοτε! Εχω ηδη μια μικρουλα 2.5 ετων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Ωωωω συγχαρητήρια εύχομαι όλα να πάνε κατ'ευχην...για πες μας είχες και τίποτα από συμπτώματα ;

Ευχαριστώ παρα πολυ!! Λοιπον, ειχα πονο στο στηθος πράγμα που μου έκανε εντυπωση γιατι εμενα δεν με πονουσε ποτε το στηθος (μόνο στην πρωτη μου εγκυμοσύνη), ειχα κραμπες σαν περιοδου και εχω ακομα. Κατι αλλο που μου τραβηξε την προσοχή ηταν οτι ειχα και εχω ακομα υγρα υδαρη. Απο χθες εχω που και που καμμια ζαλη και μυριζω εκπληκτικα έντονα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια κορίτσι μου ! ❤️

Εγώ σήμερα είμαι 6 μέρες μετά την ωορρηξία και τώρα 2 3 έχω ερεθισμένες θηλες και ποναλακια-τσιμπηματακια χαμηλά 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια κορίτσι μου ! ❤️

Εγώ σήμερα είμαι 6 μέρες μετά την ωορρηξία και τώρα 2 3 έχω ερεθισμένες θηλες και ποναλακια-τσιμπηματακια χαμηλά 🤞

Εγω επειδη ειμαι a pee on a stick freak, ξεκινησα τα τεστ την 6η ημερα μετα την ωορρηξια μου!! 

Σου ευχομαι ο,τι καλυτερο!!!! Γρηγορα με θετικο τεστ στα χερια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!!

Συνοπτικα θα τα πω: Πρώτη ημερα τελευταιας περιοδου 15/3.

Ωορρηξια επιβεβαιωμενη με αυξηση θερμοκρασίας την 12η ημερα του κύκλου, δλδ 26/3...στις 27/3 ανέβηκε η θερμοκρασία μου (θετικα τεστ ωορρηξιας στις 24/3 και στις 25/3)

Πρωτο θετικό τεστ εγκυμοσύνης στις 3/4, δηλαδη 8 ημερες μετα την ωορρηξια.

Πρωτη χοριακη εχθές μετα απο συμβουλη γυναικολογου να παω χθες και οχι νωριτερα, με αποτελεσμα 208.

Σημερα στην ουσια θα περιμενα περιοδο (26η ημερα του κυκλου μου, 14 ημερες μετα την ωορρηξια μου).

Η γιατρος αστειευομενη μου ειπε για διδυμα, αλλα κολλησα και το σκεφτομαι έκτοτε! Εχω ηδη μια μικρουλα 2.5 ετων!

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!! Ευχομαι μια τελειομηνη κ ανεφελη εγκυμοσυνη κ ενα γερο μωρακι!!!! 🙏🤰❤️🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα επίσημα ειναι η πρωτη ημερα καθυστέρησης (27η ημερα του κυκλου μου, 15 ημερες μετα την ωορρηξία μου).

Η χοριακη μου σημερα βγηκε 448!! ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Σήμερα επίσημα ειναι η πρωτη ημερα καθυστέρησης (27η ημερα του κυκλου μου, 15 ημερες μετα την ωορρηξία μου).

Η χοριακη μου σημερα βγηκε 448!! ☺️☺️

Με το καλό κορίτσι μου μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι 

ωραιο νούμερο διπλασιάστηκε μια χαρά πάει το σποράκι σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...