Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα μέσα της Άνοιξης ο Απρίλης, πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας να στείλει 🌸🌼


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, νομίζω αυτή η μάστιγα με τους γιατρούς που μας χαντακώνουν αντί να μας βοηθούν δεν θα σταματήσει ποτέ! Τουλάχιστον θέλω να πιστεύω οτι πλέον μπαίνουμε στην διαδικασία είτε για μια 2η γνώμη είτε για ένα ψάξιμο στο ίντερνετ που κάποιες φορές δεν βοηθάει γιατί έχει πολλές πληροφορίες αλλά υπάρχουν οι φορές που είναι πραγματικά άκρως βοηθητικό.

δυστυχώς δεν θα σταματήσει..είναι θέμα τύχης καθαρά που θα πέσουμε..

ισχύει αυτό με το ιντερνετ..είναι λίγο δίκοπο αλλά αν ξέρεις πως να χειριστείς τις πληροφορίες νομίζω πως λειτουργεί υπερ μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα καλά έκανες κ πήρες δεύτερη γνώμη κ Εγώ είχα πάρει πριν μείνω εγκυος το πρώτο μωρό αν και τελικά μου είχε πει τα ίδια πράγματα αλλά με άλλο τρόπο π με κέρδισε καλύτερα! Κ τελικά έμεινα στην δεύτερη γιατρο θεωρώ ότι είναι κ το γούρι μου!!
 

αρχικα θα ήθελα να σε ρωτήσω ποσό ήταν η προλακτινη σου; Είχα κ εγώ κάπου στα 50 κ η ενδοκρινολόγος μ εγραψε ντοστινεξ για 6 μηνες σε περίπτωση π δεν εμένα εγκυος θα έπρεπε να ακολουθούσαμε άλλη μέθοδο πια…αλλά είχαν συμφωνήσει κ οι δυο γιατροί με την αγωγή αυτή  

ραφ μου μιλάμε για 2 εντελώς διαφορετικές γνώμες..εκεί τσαντίζομαι δηλ..μιλάμε για εικόνα σε υπέρηχο, ούτε καν για υποκειμενική άποψη σε καποιες εξετάσεις..τι να πω..

Η προλακτίνη μου είναι γύρω στο 45-50..έχω κάνει με τον ενδοκρινολόγο και μια πιο ειδική εξέταση που ονομάζεται μακροπρολακτίνη και από αυτό ουσιαστικά μου είχε πει ότι ακομη και που είναι ανεβασμένη δεν με επηρεάζει κάπου..πήρα ντοστινεξ 2 φορες την εβδομαδα για 3 μήνες, μετά το διέκοψα και σε επανέλεγχο μετά από 2 μήνες είδαμε ότι είχε ανέβει ξανά..έκανα και μαγνητική και ήταν καθαρή! Τώρα παίρνω μισο χάπι την εβδομάδα γιατί είχα παρατηρήσει μια μείωση στη ροή της περιόδου και είπαμε μήπως παίζει ρόλο η προλακτίνη..και ο ενδοκρινολόγος παντως και η νεα γυναικολόγος μου είπαν ότι δεν επηρεάζει την σύλληψη στην περίπτωση μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Ήθελα λίγο την γνώμη σας, σε όσες έχετε γεννήσει. Πριν μείνω έγκυος είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 14-15η μέρα. Είχα βέβαια κ πολύ έντονα συμπτώματα, πονάκια και αίμα την ημέρα της ωορρηξίας, οπότε την καταλάβαινα. Τώρα είναι ο πρώτος κύκλος μετά την γεννά κ είμαι 16η μέρα κ δεν έχω νιώσει τίποτα. Έκανα κ τεστ ψηφιακό που έχω κ η γραμμή είναι τρομερά άχνη. Δεν το ρωτάω για να προσπαθήσουμε, αλλά κυρίως για να δω αν υπάρχει περίπτωση να «χάλασε» ο κύκλος μου. Επίσης, ενώ είχα έντονη ροή για 5-6 μέρες, αυτήν την φορά ήταν 4 μέρες. Αλλάζει δλδ ο κύκλος μετά από γέννα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

ραφ μου μιλάμε για 2 εντελώς διαφορετικές γνώμες..εκεί τσαντίζομαι δηλ..μιλάμε για εικόνα σε υπέρηχο, ούτε καν για υποκειμενική άποψη σε καποιες εξετάσεις..τι να πω..

Η προλακτίνη μου είναι γύρω στο 45-50..έχω κάνει με τον ενδοκρινολόγο και μια πιο ειδική εξέταση που ονομάζεται μακροπρολακτίνη και από αυτό ουσιαστικά μου είχε πει ότι ακομη και που είναι ανεβασμένη δεν με επηρεάζει κάπου..πήρα ντοστινεξ 2 φορες την εβδομαδα για 3 μήνες, μετά το διέκοψα και σε επανέλεγχο μετά από 2 μήνες είδαμε ότι είχε ανέβει ξανά..έκανα και μαγνητική και ήταν καθαρή! Τώρα παίρνω μισο χάπι την εβδομάδα γιατί είχα παρατηρήσει μια μείωση στη ροή της περιόδου και είπαμε μήπως παίζει ρόλο η προλακτίνη..και ο ενδοκρινολόγος παντως και η νεα γυναικολόγος μου είπαν ότι δεν επηρεάζει την σύλληψη στην περίπτωση μου..

Είχα θέμα και εγω με προλακτινη άλλοι λένε εμποδιζει στην σύλληψη άλλοι λένε όχι από την δικιά μου εμπειρία θα πω εμποδίζει… η αγωγή που σου έδωσε 2 χάπια την εβδομάδα ήταν μεγάλη έπρεπε με πιο μικρή δόση κάνετε επανέλεγχο και αν δεν είχε αποτελέσματα τότε αυξάνουν την δόση σιγά σιγά.. αυτά ξέρω εγω από την δίκη μου εμπειρία 

τωρα όσο για τους γιατρους αυτό γινόταν και θα γίνετε πάντα,υπάρχουν πολλοί που δεν ξέρουν τι τους γίνετε και κοιτάνε να αρπάξουν και κάποιοι καλοί γιατροί μου προσπαθούν να βοηθήσουν πρέπει να έχουμε και μια άλφα αντίληψη μην καταπίνουμε αμάσητο ότι μας πασάρουν 

Καλά εκανες και πήρες δεύτερη γνωμη και αν χρειαστεί και τριτη να πας ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ήθελα λίγο την γνώμη σας, σε όσες έχετε γεννήσει. Πριν μείνω έγκυος είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 14-15η μέρα. Είχα βέβαια κ πολύ έντονα συμπτώματα, πονάκια και αίμα την ημέρα της ωορρηξίας, οπότε την καταλάβαινα. Τώρα είναι ο πρώτος κύκλος μετά την γεννά κ είμαι 16η μέρα κ δεν έχω νιώσει τίποτα. Έκανα κ τεστ ψηφιακό που έχω κ η γραμμή είναι τρομερά άχνη. Δεν το ρωτάω για να προσπαθήσουμε, αλλά κυρίως για να δω αν υπάρχει περίπτωση να «χάλασε» ο κύκλος μου. Επίσης, ενώ είχα έντονη ροή για 5-6 μέρες, αυτήν την φορά ήταν 4 μέρες. Αλλάζει δλδ ο κύκλος μετά από γέννα;

Εγω θα πω μην κοιτάτε πως ήταν η περίοδο πριν την γεννά και πως τώρα όλα αλλάζουν εκεί μέσα δεν είναι τίποτα πλέον ίδιο μετά από μια γεννά.. ειδικά στις πρωτες περιόδου μας καμία σχέση.. θέλει χρόνο να στρώσει πάλι το πράγμα ☺️

εγω παράδειγμα είχα πάντα καφέ υγρά πριν έρθει η περιοδος.. μετά την γεννά αυτό σταμάτησε είχα αμέσως αίμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ήθελα λίγο την γνώμη σας, σε όσες έχετε γεννήσει. Πριν μείνω έγκυος είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 14-15η μέρα. Είχα βέβαια κ πολύ έντονα συμπτώματα, πονάκια και αίμα την ημέρα της ωορρηξίας, οπότε την καταλάβαινα. Τώρα είναι ο πρώτος κύκλος μετά την γεννά κ είμαι 16η μέρα κ δεν έχω νιώσει τίποτα. Έκανα κ τεστ ψηφιακό που έχω κ η γραμμή είναι τρομερά άχνη. Δεν το ρωτάω για να προσπαθήσουμε, αλλά κυρίως για να δω αν υπάρχει περίπτωση να «χάλασε» ο κύκλος μου. Επίσης, ενώ είχα έντονη ροή για 5-6 μέρες, αυτήν την φορά ήταν 4 μέρες. Αλλάζει δλδ ο κύκλος μετά από γέννα;

Ο κύκλος αλλάζει μετά τη γεννα. Κ ειδικά οι πρώτοι θα είναι περίεργοι μέχρι να επανέλθουν οι ορμόνες. Ένα παραπάνω εάν θήλασες ή θηλάζεις. Να σου ζήσει το μωρακι σου ❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/4/2024 at 3:16 ΜΜ, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες σας ♥️♥️♥️ μου έστειλαν την χοριακη είναι αρνητική δυστυχώς αλλά ξεκινάμε μετά την περίοδο δυναμικά 🥰 έχω έτοιμα τα τεστ ωορρηξίας 🤞

πόσο λυπάμαι κορίτσι μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ήθελα λίγο την γνώμη σας, σε όσες έχετε γεννήσει. Πριν μείνω έγκυος είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 14-15η μέρα. Είχα βέβαια κ πολύ έντονα συμπτώματα, πονάκια και αίμα την ημέρα της ωορρηξίας, οπότε την καταλάβαινα. Τώρα είναι ο πρώτος κύκλος μετά την γεννά κ είμαι 16η μέρα κ δεν έχω νιώσει τίποτα. Έκανα κ τεστ ψηφιακό που έχω κ η γραμμή είναι τρομερά άχνη. Δεν το ρωτάω για να προσπαθήσουμε, αλλά κυρίως για να δω αν υπάρχει περίπτωση να «χάλασε» ο κύκλος μου. Επίσης, ενώ είχα έντονη ροή για 5-6 μέρες, αυτήν την φορά ήταν 4 μέρες. Αλλάζει δλδ ο κύκλος μετά από γέννα;

Ρένα μου, στην περίοδο μετά την πρώτη μου γέννα δεν πρόλαβε να στρώσει ποτέ μέχρι που ξανά έμεινα έγκυος! Είχα περίοδο περίπου 6 μήνες! Κ τις 6 φορές ο κύκλος ήταν ότι να ναι! Δεν έψαχνα για ωορρηξία κτλ αλλά ενώ πριν είχα κύκλο 26 ημερών, μετά τη γέννα έκανα κύκλους 35, 40, 45 ημερών! Άρα επηρεάστηκε κ η ωορρηξία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Εγω θα πω μην κοιτάτε πως ήταν η περίοδο πριν την γεννά και πως τώρα όλα αλλάζουν εκεί μέσα δεν είναι τίποτα πλέον ίδιο μετά από μια γεννά.. ειδικά στις πρωτες περιόδου μας καμία σχέση.. θέλει χρόνο να στρώσει πάλι το πράγμα ☺️

εγω παράδειγμα είχα πάντα καφέ υγρά πριν έρθει η περιοδος.. μετά την γεννά αυτό σταμάτησε είχα αμέσως αίμα 

 

στις πριν 55 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ο κύκλος αλλάζει μετά τη γεννα. Κ ειδικά οι πρώτοι θα είναι περίεργοι μέχρι να επανέλθουν οι ορμόνες. Ένα παραπάνω εάν θήλασες ή θηλάζεις. Να σου ζήσει το μωρακι σου ❤️💙

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Ρένα μου, στην περίοδο μετά την πρώτη μου γέννα δεν πρόλαβε να στρώσει ποτέ μέχρι που ξανά έμεινα έγκυος! Είχα περίοδο περίπου 6 μήνες! Κ τις 6 φορές ο κύκλος ήταν ότι να ναι! Δεν έψαχνα για ωορρηξία κτλ αλλά ενώ πριν είχα κύκλο 26 ημερών, μετά τη γέννα έκανα κύκλους 35, 40, 45 ημερών! Άρα επηρεάστηκε κ η ωορρηξία! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!  Άρα να ξέρω να μην ανησυχώ ότι κάτι «στράβωσε» 😊 Η αλήθεια είναι ότι κ η περίοδος ήταν διαφορετική, λιγότερη ροή, λιγότερος πόνος κ χάρηκα πολύ μ αυτό, γιατί κάθε μήνα ήμουν 5 μέρες σαν άρρωστη με τη δυσμηνορροια. Ελπίζω να μην αλλάξει αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

 

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!  Άρα να ξέρω να μην ανησυχώ ότι κάτι «στράβωσε» 😊 Η αλήθεια είναι ότι κ η περίοδος ήταν διαφορετική, λιγότερη ροή, λιγότερος πόνος κ χάρηκα πολύ μ αυτό, γιατί κάθε μήνα ήμουν 5 μέρες σαν άρρωστη με τη δυσμηνορροια. Ελπίζω να μην αλλάξει αυτό! 

Γέννησες φυσιολογικά; Εάν ναι λένε πως αλλάζει θέση η μήτρα κ αν πονουσες πριν τώρα δε θα πονάς τόσο. Εγώ γέννησα με καισαρική όποτε δεν άλλαξε κάτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Γέννησες φυσιολογικά; Εάν ναι λένε πως αλλάζει θέση η μήτρα κ αν πονουσες πριν τώρα δε θα πονάς τόσο. Εγώ γέννησα με καισαρική όποτε δεν άλλαξε κάτι..

Με καισαρική γέννησα κ εγώ! Παρόλα αυτά όταν ρώτησα τον γιατρό μου τι να κάνω με τον πόνο (πριν είχα άλλον γιατρό), μου είπε κάτσε να δούμε μετά την γεννά αλλάζει.. τι να σου πω. Εύχομαι να πονάω όσο πόνεσα τώρα κ να μην ήταν παραπλανητική η πρώτη φορά 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

19η ημέρα κύκλου κορίτσια επιτέλους χαμόγελασε το τεστ ωορρηξίας 😀 άντε να δούμε!!!!!

Ζαιρα εδώ. Στέλνει φιλιά και θέλω πολλες επαφές αν γίνονται και διπλές στην ίδια μέρα ακόμα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Με καισαρική γέννησα κ εγώ! Παρόλα αυτά όταν ρώτησα τον γιατρό μου τι να κάνω με τον πόνο (πριν είχα άλλον γιατρό), μου είπε κάτσε να δούμε μετά την γεννά αλλάζει.. τι να σου πω. Εύχομαι να πονάω όσο πόνεσα τώρα κ να μην ήταν παραπλανητική η πρώτη φορά 😝

Στο πρώτο παιδί μετά την καισαρική ήταν χάλια η περίοδος με πολύ πόνο και πονοκέφαλο, δεύτερη δεν το παίρνω χαμπάρι. Είναι 3 φορά που έχει έρθει από τότε που γεννησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni σε ευχαριστώ για την σκέψη σου...εδώ περίμενα να φτάσει επιτέλους η ωορρηξία... άργησε...

@Παρασκευαιδου σε ευχαριστώ πολύ για τα φιλιά .. ανταποδίδω... Με δυο παιδιά μάνα μου που να βρω χρόνο και κουράγιο για δύο επαφές;;🤣 Μία και πολύ είναι....ψοφια είμαι καθημερινές...αλλά τι να κάνω αφού δεν έπεσε ΣΚ θα κάνω την θυσία 😋🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

 

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!  Άρα να ξέρω να μην ανησυχώ ότι κάτι «στράβωσε» 😊 Η αλήθεια είναι ότι κ η περίοδος ήταν διαφορετική, λιγότερη ροή, λιγότερος πόνος κ χάρηκα πολύ μ αυτό, γιατί κάθε μήνα ήμουν 5 μέρες σαν άρρωστη με τη δυσμηνορροια. Ελπίζω να μην αλλάξει αυτό! 

Κορίτσι μου εγώ και τις δύο περιόδους που μου ήρθαν δεν τις κατάλαβα καν. Όχι πόνο δεν ένιωσα, πήγα γυμναστήριο πρώτη μέρα που συνήθως είχα ενοχλήσεις και έπαιρνα παυσιπονο. Η δεύτερη περίοδος κιόλας κράτησε πολύ λίγο, ουσιαστικά 3 μέρες. Συν την πολύ μικρή ωχρινικη φάση ( 7μερες από την ωορρηξία μέχρι την περίοδο). Διαβάζω παντού ότι όλα αυτά είναι φυσιολογικα και αναμενόμενα μέχρι να στρώσουν οι ορμόνες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγώ σήμερα 11η μέρα και έχω άχνη γραμμούλα ακόμα στα τεστακια , ίσα που φαίνεται σε σύγκριση με τον προηγούμενο κύκλο μου που ήταν λίγο πιο έντονη,  μάλλον θα αργήσει η ωορρηξία,  για να δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εγω θα πω μην κοιτάτε πως ήταν η περίοδο πριν την γεννά και πως τώρα όλα αλλάζουν εκεί μέσα δεν είναι τίποτα πλέον ίδιο μετά από μια γεννά.. ειδικά στις πρωτες περιόδου μας καμία σχέση.. θέλει χρόνο να στρώσει πάλι το πράγμα ☺️

εγω παράδειγμα είχα πάντα καφέ υγρά πριν έρθει η περιοδος.. μετά την γεννά αυτό σταμάτησε είχα αμέσως αίμα 

Πόσες μέρες πριν την περίοδο είχες καφέ υγρά;;; Σ έδωσε κάποια εξήγηση ο γιατρός; Έχω κ γώ σχεδόν σε κάθε κύκλο άλλες φορές 1 2 μέρες πριν κ άλλες μπορεί κ βδομάδα πριν μ ρθει περίοδος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαιρααααααα μ που είσαι ζαιρααααα μ!!!! Για τσέκαρε άλλη μια τη γυάλα σ !🔮🔮 

η @Girlyλέει πρώτα θ μείνω εγώ και μετά αυτή! Όποτε καταλαβαίνεις με πιέζει ν είμαι τώρα έγκυος 😂😂😂 αχχχχ έχω ανάγκη ν ακούσω τη θετική σ κουβέντα και να σπείρεις τη θετική σ αύρα παντουυυυυυυ😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Πόσες μέρες πριν την περίοδο είχες καφέ υγρά;;; Σ έδωσε κάποια εξήγηση ο γιατρός; Έχω κ γώ σχεδόν σε κάθε κύκλο άλλες φορές 1 2 μέρες πριν κ άλλες μπορεί κ βδομάδα πριν μ ρθει περίοδος! 

Συνήθως την πρώτη μερα είχα καφέ και την επομενη ερχόταν το αίμα 

οχι δεν μου έδωσε καποια εξηγήσει ο γυναικολογος.. η Ενδοκρινολογος είχε αναφέρει κάτι ότι μπορεί να φταίει η προλακτινη για αυτά τα καφέ υγρά 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσι μου εγώ και τις δύο περιόδους που μου ήρθαν δεν τις κατάλαβα καν. Όχι πόνο δεν ένιωσα, πήγα γυμναστήριο πρώτη μέρα που συνήθως είχα ενοχλήσεις και έπαιρνα παυσιπονο. Η δεύτερη περίοδος κιόλας κράτησε πολύ λίγο, ουσιαστικά 3 μέρες. Συν την πολύ μικρή ωχρινικη φάση ( 7μερες από την ωορρηξία μέχρι την περίοδο). Διαβάζω παντού ότι όλα αυτά είναι φυσιολογικα και αναμενόμενα μέχρι να στρώσουν οι ορμόνες. 

Μακάρι να μην πονάμε κ ας πάρει λίγο χρόνο! ✌🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Συνήθως την πρώτη μερα είχα καφέ και την επομενη ερχόταν το αίμα 

οχι δεν μου έδωσε καποια εξηγήσει ο γυναικολογος.. η Ενδοκρινολογος είχε αναφέρει κάτι ότι μπορεί να φταίει η προλακτινη για αυτά τα καφέ υγρά 🤷‍♀️

Δν έχω θέμα με τη προλακτινη! Δν έχω πάρει εξήγηση για τ καφέ ! Είπα τ γιατρού για υστεροσκοπηση και μ λέει δν έχω καμία ενδείξη γ ν σ πάω γ υστεροσκοπηση ! Δν έχει δει ποτέ τίποτα στον υπέρηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Δν έχω θέμα με τη προλακτινη! Δν έχω πάρει εξήγηση για τ καφέ ! Είπα τ γιατρού για υστεροσκοπηση και μ λέει δν έχω καμία ενδείξη γ ν σ πάω γ υστεροσκοπηση ! Δν έχει δει ποτέ τίποτα στον υπέρηχο!

Ναι δεν ξέρω και εγω δεν πήρα ξεκάθαρη απάντηση και εκείνη το είπε ως πιθανότητα να οφείλετε στην προλακτινη αλλά όχι με σιγουριά 

και με έκανε εντύπωση που μετά την γεννά έτσι απλά σταμάτησαν τώρα δεν ξέρω μετά την δεύτερη γεννά τι θα γίνει 

Εγω πάντως τα είχα ανέκαθεν αυτά από τότε που θυμάμαι  πάντα έτσι είχα στην αρχή καφέ και εσυ ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ναι δεν ξέρω και εγω δεν πήρα ξεκάθαρη απάντηση και εκείνη το είπε ως πιθανότητα να οφείλετε στην προλακτινη αλλά όχι με σιγουριά 

και με έκανε εντύπωση που μετά την γεννά έτσι απλά σταμάτησαν τώρα δεν ξέρω μετά την δεύτερη γεννά τι θα γίνει 

Εγω πάντως τα είχα ανέκαθεν αυτά από τότε που θυμάμαι  πάντα έτσι είχα στην αρχή καφέ και εσυ ; 

Ναι κ γώ! Δν θυμάμαι πόσες μέρες πριν αλλά πάντα τ είχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...