Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα μέσα της Άνοιξης ο Απρίλης, πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας να στείλει 🌸🌼


Recommended Posts

στις On 6/4/2024 at 12:19 ΜΜ, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Κατιάνα μου♥️♥️♥️

Διώνη μου σε ευχαριστώ πολύ 🙏 ναι πήγε καλά πήρα κλομιφαινη για λίγες μέρες κ επειδή είδε ότι πήγε καλά μου έδωσε λίγες μονάδες για να γίνουν βαρβατα... Μακάρι να πετύχει! Δεν περίμενα ότι θα γονιμοποιηθούν κ ότι θα γίνει άμεσα είμαι πολύ χαρούμενη!

Ευχομαι να πανε ολα καλα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Ο γυναικολόγος ή ο εξωσωματικος; Επίσης υπάρχει το prp (αναζωογόνηση ωοθηκών). Δεν ξέρω τι προϋποθέσεις χρειάζονται άλλα εγώ που έχω χαμηλό απόθεμα ωαρίων παρά το νεαρό της ηλικίας μου (τότε!)  μου το είχαν πει σαν εναλλακτική άσχετα αν δεν χρειάστηκε τελικά! 

Δεν έχω απευθυνθεί σε εξωσωματικο.

@Katiana1987 @Diwniδεν ξέρω αν θέλω να μπω σε διαδικασία εξωσωματικής. Να σημειώσω κάπου εδώ ότι θηλάζω το παιδάκι μου, μόνο μεσημέρι και βράδυ πλέον. Και η γυναικολόγος και η ενδοκρινολόγος μου συνέστησαν να σταματήσω τον θηλασμό μήπως και επανέλθω. Υπάρχει περίπτωση όμως και να μην επανέλθω. Συγκεκριμένα η ενδοκρινολόγος μου είπε ότι έχω μικρό απόθεμα ωαρίων και κυμαινόμενη ωοθηκικη λειτουργία που μπορεί να οδηγήσει σε πρώιμη εμμηνόπαυση.

Εγώ κορίτσια βλέπω ότι από τον περασμένο Μάιο έχω θέματα με την περίοδο μου, νομίζω ότι ίσως ο θηλασμός επηρεάζει ως ένα βαθμό αλλά όχι αποκλειστικά, ότι δλδ το σώμα μου έχει ήδη αρχίσει να μπαίνει σε αυτόν τον κύκλο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Δεν είμαι ιδιαίτερα ενεργή, αλλά παρακολουθώ τις συζητήσεις σας. Εύχομαι σε όλες σύντομα να έχετε τα θετικά αποτελέσματα που τόσο θέλετε. Να μην το βάζετε κάτω παρόλες τις δυσκολίες. 

Για εμένα το ταξίδι για ένα δεύτερο παιδάκι μάλλον έχει λήξει. Μετά τις τελευταίες εξετάσεις που έκανα μάλλον μπαίνω σε πρώιμη εμμηνόπαυση, λίγο πριν κλείσω τα 41.

Η αδερφή μου επίσης, έχει μπει σε εμμηνόπαυση και θα ξεκινήσει ορμονική υποκατάσταση, 39η ηλικία της. Να πω ότι ιστορικό κληρονομικότητας δεν υπάρχει. 

Κορίτσι μου εγώ λέω να απευθυνθείς σε εξωσωματικο αν δεν έχεις πάει ακόμα σε κάποιον ειδικό. Άμα θες πολύ ένα 2ο παιδάκι να το προσπαθήσεις. Μην τα παρατάς. Κάθε κύκλος επίσης είναι διαφορετικός από έναν άλλον. Η FSH (μαζί με την E2) που δείχνει την ποιότητα των ωαρίων έχει διακυμάνσεις. Μπορεί ν πετύχεις και έναν καλό κύκλο με FSH σε ιδανική τιμη. Η αμη δείχνει την ποσότητα των ωαρίων. Έχω διαβάσει ιστορίες οπου πολλές κοπέλες με πρόωρη εμμηνόπαυση που θα τα καταφεραν!!! Μπορεί να μην είναι εύκολη η όλη διαδικασία της εξωσωματικής (είτε μπορεί να είναι κάποια ωοθυλάκια άδεια, είτε να μην ανταποκρίθεις στα φάρμακα), ωστόσο υπάρχουν και οι φυσικοί κύκλοι οπου εκεί μπορείς να δώσεις κάποιο καλό και ποιοτικό ωάριο! 

Ευχομαι να το σκεφτείς και τα το δεις κι αυτό το σενάριο. Μην παρατήσεις απλά κάτι που το θες πολύ! Ο ειδικός θα σε κατευθύνει καταλληλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Δεν έχω απευθυνθεί σε εξωσωματικο.

@Katiana1987 @Diwniδεν ξέρω αν θέλω να μπω σε διαδικασία εξωσωματικής. Να σημειώσω κάπου εδώ ότι θηλάζω το παιδάκι μου, μόνο μεσημέρι και βράδυ πλέον. Και η γυναικολόγος και η ενδοκρινολόγος μου συνέστησαν να σταματήσω τον θηλασμό μήπως και επανέλθω. Υπάρχει περίπτωση όμως και να μην επανέλθω. Συγκεκριμένα η ενδοκρινολόγος μου είπε ότι έχω μικρό απόθεμα ωαρίων και κυμαινόμενη ωοθηκικη λειτουργία που μπορεί να οδηγήσει σε πρώιμη εμμηνόπαυση.

Εγώ κορίτσια βλέπω ότι από τον περασμένο Μάιο έχω θέματα με την περίοδο μου, νομίζω ότι ίσως ο θηλασμός επηρεάζει ως ένα βαθμό αλλά όχι αποκλειστικά, ότι δλδ το σώμα μου έχει ήδη αρχίσει να μπαίνει σε αυτόν τον κύκλο.....

Τώρα διάβασα το τελευταίο μήνυμα σου σου! Ότι επιθυμείς εσύ η ίδια κορίτσι μου! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Δεν είμαι πολύ ενεργή λόγω περιορισμένου χρόνου αλλά μπαίνω και διαβάζω όποτε μπορώ!

Εύχομαι αυτός ο μήνας να πάει καλά! @cat12 σου εύχομαι να δεις μία μεγάλη χοριακή που θα διπλασιάζεται!

Εμένα η χοριακή μου απο Δευτ΄έρα μέχρι Παρασκευή είχε πέσει απο 207 στα 113 και αδιαθέτησα τελικά την Κυριακή..... πόνος και πολύ αίμα κ διάφορα πράγματα που δεν είχα ξαναδεί ποτέ μου, αλλά ήταν λογικό. Τουλάχιστον γλίτωσα το εξωμήτριο και όλες αυτές τις διαδικασίες που θα έμπαινα αν ήταν κάτι "περίπλοκο". Η γυναικολόγος είπε ότι ήταν βιοχημική και να πάω την 10η μέρα του κύκλου για να σιγουρευτούμε ότι καθάρισα.

Μετά εφόσον μου πει οκ, ξεκινάμε πάλι δυναμικά 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Demisar πολυ καλο το οτι αδιαθετησες απο μονη σου. Θα πας να σε δει και μετα ξεκινας ξανα. Λογικα θα πιασεις πολυ σύντομα παλι! Στο ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/4/2024 at 8:49 ΜΜ, ο/η Diwni είπε:

@eva96 παντα τετοια μερα θα σε πονάει λιγο παραπανω. Η καρδια και το σωμα θυμουνται. Μπορει για όλους τους υπολοιπους να ηταν απλα ενα εμβρυο αλλα για σενα ηταν το μωρακι σου.. ησουν και εισαι η μαμα του.. να σκεφτεσαι οτι εχεος εναν αγγελο στον ουρανο να προσεχει το παιδάκι σου. Εγω ετσι σκέφτομαι. Να σου πω εγω παρει ενα δαχτυλίδι αστερακι, το φοραω μαζι με τη βερα μου και σκεφτομαι οτι κατα καποιο τροπο το κουβαλαω παντα μαζι μου. Σε ποια βδομαδα το εχασες?

@flowerv ειμαι εδω για να σε ταρακουνησω! Ξέρω οτι τα νεα σου ειναι απογοητευτικα. ΑΛΛΑ παρε μια βαθια ανασα και σκέψου... βρηκες εν τέλη οτι κατι υπάρχει και ευτυχως που η επιστημη εχει προχωρησει τοσο πολυ που θα αποκτησεις το παιδάκι σου με οποιοδήποτε τροπο. Ξεχνα οτι ηξερες μεχρι τωρα. Πας με νεα δεδομενα. Ο στοχος ειναι ο ιδιος. Βημα βημα και ολα θα πανε καλα! Σιγουρα σκεφτεσαι γιατί σε μας... αλλα να σκεφτεσαι οτι υπάρχει λυση.. και το μωρακι σου θα ρθει! Και θα έχει γονεις που το ηθελαν τοσο μα τοσο πολυ που εκαναν τ παντα! Μην αφηνεθς αλλο χρόνο να περασει, πορευσου με τα νεα δεδομένα και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα.

@cat12κοριτσι μου το οτι ειχες 2 ωραριο σε φυσικο κυκλο και γονιμοποιηθηκαν και τα 2 ειμαο σιγουρη πως ειναι καλος οιωνος! Διαβαζω για κοπέλες π με τ ζορι ν πάρουν ενα σε φυσικό κυκλο. Εισαι κοντά κατα το 50%, η γονιμοποιηση εγινε, περιμενουμε το αλλο 50% που ειναι η εμφύτευση... και να δεις οτι θα πιάσουν και τα 2!

Στην 10η εβδομάδα ειμουν οταν το εχασα ουσιαστικά ομως απο την αρχη δεν πηγαινε καλα. ειχα κενο σακο και ο γιατρος δεν μας το ειπε απο την αρχη παρα μονο οταν αρχισα να εχω αιμα. Με ειχε δει στην 7η εβδομαδα και μετα στην 10η εβδομάδα και στο ενδιαμεσο που ηταν να με δει ολο το απεφευγε με δικαιολογιες. Και ολο αυτο το εκανε για το οικονομικο. Βλεπεις με την επεμβαση θα επερνε 500€ ενω αν εκανα φυσικη αποβολη δεν θα επερνε τιποτα. Μετα αφου εγινε η διαγνωση πηγα σε δημοσιο νοσοκομειο και εκανα την επεμβαση. Δεν αντεχα ουτε να τον βλεπω. Ευτυχως ο αντρας μου με στηριξε σε ολο αυτο και βημα βημα προχωρησαμε. Ευκολο δεν ηταν για κανεναν μας αλλα επρεπε να παμε παρακατω οσο και αν δεν ηθελα. Μετα απο 1,5 χρονο ξανα εμεινα εγκυος και γεννησα ενα υγιεσταστο αγορακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ! Πως είστε ;;
εγω σήματα ξύπνησα με θετική διάθεση, ήρθαν τα τεστ που θα τα ξεκινήσω μέσα στο ΣΚ (Κυριακή είναι 9η ημέρα νομίζω είναι καλά) .. 

σκέφτομαι μήπως πάω κ στον γυναικολόγο μου να με βλέπει υπερηχογραφικα εκείνες τις μέρες, το έχει κάνει καμία ; 
 

στις πριν 15 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Δεν έχω απευθυνθεί σε εξωσωματικο.

@Katiana1987 @Diwniδεν ξέρω αν θέλω να μπω σε διαδικασία εξωσωματικής. Να σημειώσω κάπου εδώ ότι θηλάζω το παιδάκι μου, μόνο μεσημέρι και βράδυ πλέον. Και η γυναικολόγος και η ενδοκρινολόγος μου συνέστησαν να σταματήσω τον θηλασμό μήπως και επανέλθω. Υπάρχει περίπτωση όμως και να μην επανέλθω. Συγκεκριμένα η ενδοκρινολόγος μου είπε ότι έχω μικρό απόθεμα ωαρίων και κυμαινόμενη ωοθηκικη λειτουργία που μπορεί να οδηγήσει σε πρώιμη εμμηνόπαυση.

Εγώ κορίτσια βλέπω ότι από τον περασμένο Μάιο έχω θέματα με την περίοδο μου, νομίζω ότι ίσως ο θηλασμός επηρεάζει ως ένα βαθμό αλλά όχι αποκλειστικά, ότι δλδ το σώμα μου έχει ήδη αρχίσει να μπαίνει σε αυτόν τον κύκλο.....

Εγώ κοπέλα μου λέω να μιλήσεις κ με έναν εξωσωματικό, να σου πει την άποψη του εφόσον θηλάζεις μήπως κόψεις θηλασμό για να κανείς κ ένα δεύτερο παιδάκι εφόσον το θες, είσαι νέα ακόμη μπορεί να υπάρχει λύση μην απογοητεύεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; 
εχουμε καμία κοπέλα σε αναμονή για τεστακι τώρα στα κοντά ; 

εγω είμαι λίγο άρρωστη 😕 Την Δευτέρα έχω κλείσει ραντεβού σε δημόσιο νοσοκομείο με γυναικολόγο να πάω να με δει γιατί σκέφτομαι αυτήν την φορά να μην πάω ιδιωτικά ξανά να γεννήσω ,όποτε μετά το Πάσχα μάλλον θα αλλαξω τον γιατρό που με παρακολουθεί μέχρι τώρα.. ελπίζω μόνο μέχρι την Δευτέρα να γίνω καλά μην είμαι άρρωστη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. @cat12 μου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σύντομα να έχεις μια μεγάλη χοριακή!!!!!

Εγώ κορίτσια έχω πήξει λίγο αυτές τις μέρες και δεν πολύ σκέφτηκα τ θέμα παιδί, ξεχάστηκα. Πρέπει να συμβαίνει και αυτό κάποιες φορές για να μην γίνεται εμμονή. Βρίσκομαι στην 25η μέρα του κύκλου μου και από συμπτώματα δεν έχω απολύτως τίποτα άλλο πέρα από το βαρύ στήθος που έχω εδώ και έναν μήνα. Γενικά δεν ελπίζω σε αυτόν τον μήνα γιατί είχαμε μόνο μια επαφή σε άκυρη μέρα. Για να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; 
εχουμε καμία κοπέλα σε αναμονή για τεστακι τώρα στα κοντά ; 

εγω είμαι λίγο άρρωστη 😕 Την Δευτέρα έχω κλείσει ραντεβού σε δημόσιο νοσοκομείο με γυναικολόγο να πάω να με δει γιατί σκέφτομαι αυτήν την φορά να μην πάω ιδιωτικά ξανά να γεννήσω ,όποτε μετά το Πάσχα μάλλον θα αλλαξω τον γιατρό που με παρακολουθεί μέχρι τώρα.. ελπίζω μόνο μέχρι την Δευτέρα να γίνω καλά μην είμαι άρρωστη 

Περαστικά σου κι απο δω κορίτσι μου... Περιμένουμε τον υπέρηχο σε μια βδομάδα της @Kallia.Geo!!! Η @Maria98 και η @Mantariniείναι για τεστάκι στα κοντά αν θυμάμαι καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Περαστικά σου κι απο δω κορίτσι μου... Περιμένουμε τον υπέρηχο σε μια βδομάδα της @Kallia.Geo!!! Η @Maria98 και η @Mantariniείναι για τεστάκι στα κοντά αν θυμάμαι καλά...

Άντε μακάρι να έχουμε και αλλά θετικά τεστ αυτό τον μήνα ! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Περαστικά σου κι απο δω κορίτσι μου... Περιμένουμε τον υπέρηχο σε μια βδομάδα της @Kallia.Geo!!! Η @Maria98 και η @Mantariniείναι για τεστάκι στα κοντά αν θυμάμαι καλά...

Κι εγώ είμαι για τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nobody είπε:

Κι εγώ είμαι για τεστ!

Συγγνώμη για την παράλειψη!!! Με το καλό ένα θετικό αποτέλεσμα σου εύχομαι κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Συγγνώμη για την παράλειψη!!! Με το καλό ένα θετικό αποτέλεσμα σου εύχομαι κοπέλα μου!

Δεν πειραζει!! Δήλωσα κι εγώ την παρουσία μου για τα τεστακια!! Σε ευχαριστώ πολύ! 🤞🙏 Περιμένω περίοδο την τρίτη 16/4.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nobody είπε:

Δεν πειραζει!! Δήλωσα κι εγώ την παρουσία μου για τα τεστακια!! Σε ευχαριστώ πολύ! 🤞🙏 Περιμένω περίοδο την τρίτη 16/4.

ΔΕΝ περιμένεις εννοείς!!! 🙏🤞😂😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

ΔΕΝ περιμένεις εννοείς!!! 🙏🤞😂😜

Μακαριιιιιιιιιιι!!! Αυτός είναι ο 6ος μου κύκλος με πρόκληση με χάπια κι κάπου νιώθω ότι έχω αρχίσει κι χάνω την ελπίδα μου...... 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η nobody είπε:

Δεν πειραζει!! Δήλωσα κι εγώ την παρουσία μου για τα τεστακια!! Σε ευχαριστώ πολύ! 🤞🙏 Περιμένω περίοδο την τρίτη 16/4.

Μακάρι να μην έρθει για τον επόμενο χρόνο η κυρία 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η nobody είπε:

Μακαριιιιιιιιιιι!!! Αυτός είναι ο 6ος μου κύκλος με πρόκληση με χάπια κι κάπου νιώθω ότι έχω αρχίσει κι χάνω την ελπίδα μου...... 🥴

ΌΧΙ βέβαια!!! Μην τα παρατάς... Θα έρθει το σποράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Δώστε μου ελπιδα γιατί απελπιζομαι ώρες ώρες. Γι αυτό ξεκίνησα να γράφω πάλι εδώ γιατι δίνετε κουράγιο η μία στην άλλη!! 🙏💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η nobody είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Δώστε μου ελπιδα γιατί απελπιζομαι ώρες ώρες. Γι αυτό ξεκίνησα να γράφω πάλι εδώ γιατι δίνετε κουράγιο η μία στην άλλη!! 🙏💓

Και καλά έκανες κοπέλα μου! Είμαστε όλες για όλες εδώ!!! Να μπαίνεις και να μας γράφεις όποτε θέλεις και το έχεις ανάγκη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, λυπάμαι πολύ που έκλεισε έτσι ο Μάρτιος, εύχομαι γρήγορα να ανταμοιφθουν οι κόποι μας.Εγώ σήμερα ξεκίνησα την αγωγή για την σπερματεγχυση και μέχρι στιγμής μου ήρθαν στραβά τα πράγματα Κυριακή και Δευτέρα ψηθηκα στον πυρετό ( πυώδη αμυγδαλίτιδα) εννοείται ξεκίνησα αντιβίωση και είμαι κομμάτια από κούραση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, λυπάμαι πολύ που έκλεισε έτσι ο Μάρτιος, εύχομαι γρήγορα να ανταμοιφθουν οι κόποι μας.Εγώ σήμερα ξεκίνησα την αγωγή για την σπερματεγχυση και μέχρι στιγμής μου ήρθαν στραβά τα πράγματα Κυριακή και Δευτέρα ψηθηκα στον πυρετό ( πυώδη αμυγδαλίτιδα) εννοείται ξεκίνησα αντιβίωση και είμαι κομμάτια από κούραση 

Τι κύμα αμυγδαλίτιδας είναι αυτό βρε κορίτσια;;; Περαστικά σου κοπέλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, λυπάμαι πολύ που έκλεισε έτσι ο Μάρτιος, εύχομαι γρήγορα να ανταμοιφθουν οι κόποι μας.Εγώ σήμερα ξεκίνησα την αγωγή για την σπερματεγχυση και μέχρι στιγμής μου ήρθαν στραβά τα πράγματα Κυριακή και Δευτέρα ψηθηκα στον πυρετό ( πυώδη αμυγδαλίτιδα) εννοείται ξεκίνησα αντιβίωση και είμαι κομμάτια από κούραση 

Πωπω βρε κορίτσι εύχομαι περαστικά σε όλα τα κορίτσια,  ελπίζω να μην σας ταλαιπωρήσει!

@nobody @Mantariniελπίζω να έχουμε μια θετική εξέλιξη και μεις 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...