Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα μέσα της Άνοιξης ο Απρίλης, πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας να στείλει 🌸🌼


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Εγω δεν γνωριζω καθόλου από αυτά είναι η αλήθεια δεν είχα κάνει ποτε παρακολούθηση ωορρηξιας αλλά αφού λέει ο γιατρός είναι καλό θα είναι εντάξει απλά όπως λέει και η Annie! ίσως να γίνει λίγο πιο μετά η ωορρηξία σου δεν πειράζει αυτό εγω με ωορρηξία στην 24 ημέρα του κύκλου έμεινα εγκυος που πίστευα πως είναι χαμένος κύκλος και ότι δεν θα κάνω 🤷‍♀️

Να κανείς τις επαφες σου κανονικά κορίτσι μου και ας νιώθεις ότι δεν είναι πολύ καλός ο κύκλος σου γιατί ποτε δεν ξέρεις 😊

Ίσως είμαι επηρεασμένη επειδή πήρα κ αντιβίωση αυτόν τον μήνα και αρρώστησα και ακομα είναι κ περίεργα το στομαχι και γενικά δν έχω πολύ όρεξη για επαφές! Δλδ αυτόν τον μήνα νομίζω θ γίνουν μηχανικές επαφές επειδή θ το πει ο γιατρός! Δν ξέρω 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ 

@Παρασκευαιδουζαιρααααα εσυ μ βλέπεις ακόμα στη γυάλα σου γιατί έμενα με κυριεύσε μια απογοήτευση πάλι και ότι δν είμαι κοντά 😩🤷🏻‍♀️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αυτό σκέφτηκα κ γώ γ αυτό θεωρώ πως δν είναι καλός κύκλος! Δν ξέρω! Τον έχω ξεγράψει αυτόν τον κύκλο! Θα δείξει τις επόμενες μέρες! 

Όχι να μη σκέφτεσαι έτσι! Να σκέφτεσαι αισιόδοξα και το πιο σημαντικό ότι κανεις ωορρηξια ! Επίσης μπροστά σου έχεις πλανο ! Αν δεν..αυτόν τον μηνα τον επόμενο θα παρεις τα χάπια διέγερσης και θα πατε πιο στοχευμενα! Έχετε μπει σε μια σειρά και μάλιστα έχει στρωσει και το σπερμα! Όλα είναι με το μέρος σας λοιπόν! 
μεσα από αυτό που βιωνω αρχίζω και βλέπω τον δρόμο αυτόν πιο θετικα! Υπάρχουν πόσοι τρόποι για να μας κάνουν μανούλες και θα μας κάνουν! Πρέπει να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας με θετική σκέψη ! 
και εμένα το άγχος μου τώρα είναι αν θα προλαβουμε να προσπαθησουμε που θα λείπει ο σύντροφος και όμως προσπαθώ να σκέφτομαι θετικα όσο μπορώ! Ναι με πέρνει από κατω κατά την διάρκεια της ημέρας αλλά προσπαθω να σκέφτομαι θετικα! Έχεις τον αντρουλη σου κοντα σου και θα το παλέψετε! Εγώ δεν θα τον έχω για ένα μεγάλο διάστημα και όλο αυτό εν μέρει θα το περνάω μονη μου όπως και αυτός μόνος του! Που θα πάει όμως η φουρτούνα θα περάσει! Κάθε μια από εμας έχει τις δυσκολίες της και τα εμπόδια της όμως είμαστε καλά από υγεια και θα τα ξεπεράσουμε! Είναι δοκιμασίες που πρέπει να περάσουμε ! Θα τις περάσουμε λοιπόν και θα έρθει το θαυματακι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ...η ψυχολογία πάει και έρχεται, στεναχωρεθηκαμε που ήρθε η περιοδος...ήρθε 3 μέρες νωρίτερα σύμφωνα με τα τεστακια αυτά...σίγουρα είναι περιοδος γιατί εχθές είχα αρκετό πόνο και σήμερα δηλαδή τα ποναλακια μου τα χω ...πφφφ θα περάσει και αυτό...δε ξέρω 

Θα περάσει και αυτό όπως έχουν περάσει και ποσά αλλά.. καινούργιος κύκλος, καινούργια αρχή! Νέες ελπίδες και όνειρα που θα πραγματοποιηθούν όπως και να έχει!ειτε πολύ συντομα είτε λίγο πιο μετά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Ίσως είμαι επηρεασμένη επειδή πήρα κ αντιβίωση αυτόν τον μήνα και αρρώστησα και ακομα είναι κ περίεργα το στομαχι και γενικά δν έχω πολύ όρεξη για επαφές! Δλδ αυτόν τον μήνα νομίζω θ γίνουν μηχανικές επαφές επειδή θ το πει ο γιατρός! Δν ξέρω 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ 

@Παρασκευαιδουζαιρααααα εσυ μ βλέπεις ακόμα στη γυάλα σου γιατί έμενα με κυριεύσε μια απογοήτευση πάλι και ότι δν είμαι κοντά 😩🤷🏻‍♀️

 

Λογικό καποια στιγμή θα γίνονται και επαφες μηχανικές σίγουρα δεν είναι ωραιο αλλά όταν έχεις ένα στόχο το κανείς και αυτό δεν γίνεται διαφορετικά 

η αντιβίωση επηρεάζει πάντως σε αυτά είναι σίγουρο απλά να ξέρεις ότι την κόρη μου όταν την έπιασα εκείνο το διάστημα παίρναμε αντιβίωση θεραπεία και οι δυο για ένα μήνα και έμεινα εγκυος τότε με την αντιβίωση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τι κανείς εσύ κορίτσι μου πως είσαι ; @cat12 

Elk μου καλά είμαι εσύ πως είσαι? Στις 22 του μήνα είναι να κάνω χοριακη..  αλλά είμαι προετοιμασμένη για το αποτέλεσμα ότι δεν έχω πολλές ελπίδες... Γενικά είμαι καλύτερα από την προηγούμενη φορά ούτε πολύ έντονους πόνους περιόδου ούτε πάρα πολύ ζαλάδες από τα φάρμακα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Elk μου καλά είμαι εσύ πως είσαι? Στις 22 του μήνα είναι να κάνω χοριακη..  αλλά είμαι προετοιμασμένη για το αποτέλεσμα ότι δεν έχω πολλές ελπίδες... Γενικά είμαι καλύτερα από την προηγούμενη φορά ούτε πολύ έντονους πόνους περιόδου ούτε πάρα πολύ ζαλάδες από τα φάρμακα... 

με το καλό η χοριακη κορίτσι μου ποτε δεν ξέρεις 😊 θετικά να σκέφτεσαι και εύχομαι να πάνε όλα καλά 🙏

Υπομονή να περάσουν οι μερες τώρα σιγά σιγά να μας πεις τα νέα και εύχομαι μόνο ευχάριστα να μας πεις 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Λογικό καποια στιγμή θα γίνονται και επαφες μηχανικές σίγουρα δεν είναι ωραιο αλλά όταν έχεις ένα στόχο το κανείς και αυτό δεν γίνεται διαφορετικά 

η αντιβίωση επηρεάζει πάντως σε αυτά είναι σίγουρο απλά να ξέρεις ότι την κόρη μου όταν την έπιασα εκείνο το διάστημα παίρναμε αντιβίωση θεραπεία και οι δυο για ένα μήνα και έμεινα εγκυος τότε με την αντιβίωση 

Μακάρι ν είναι έτσι όπως τα λες!Για να δούμε τις επόμενες μέρες τι θ γίνει με το 🥚μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε ;

εγω νιώθω μια απογοήτευση ..

ξεκινησα τη Κυριακή να κάνω τεστ ωορρηξίας κ είναι η πρώτη μου φορά.

η πρώτη είναι της Κυριακής(απόγευμα)κ έχω χθες(μεσημέρι) κ τέλος σήμερα πριν καμία ώρα .. ενώ της Κυριακής είναι πιο έντονο γιατί μετά πάλι έγινε πιο λευκό;; Μήπως δεν κάνω ωορρηξία ;;;

 

IMG_7067.jpeg

IMG_7068.jpeg

IMG_7071.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όχι να μη σκέφτεσαι έτσι! Να σκέφτεσαι αισιόδοξα και το πιο σημαντικό ότι κανεις ωορρηξια ! Επίσης μπροστά σου έχεις πλανο ! Αν δεν..αυτόν τον μηνα τον επόμενο θα παρεις τα χάπια διέγερσης και θα πατε πιο στοχευμενα! Έχετε μπει σε μια σειρά και μάλιστα έχει στρωσει και το σπερμα! Όλα είναι με το μέρος σας λοιπόν! 
μεσα από αυτό που βιωνω αρχίζω και βλέπω τον δρόμο αυτόν πιο θετικα! Υπάρχουν πόσοι τρόποι για να μας κάνουν μανούλες και θα μας κάνουν! Πρέπει να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας με θετική σκέψη ! 
και εμένα το άγχος μου τώρα είναι αν θα προλαβουμε να προσπαθησουμε που θα λείπει ο σύντροφος και όμως προσπαθώ να σκέφτομαι θετικα όσο μπορώ! Ναι με πέρνει από κατω κατά την διάρκεια της ημέρας αλλά προσπαθω να σκέφτομαι θετικα! Έχεις τον αντρουλη σου κοντα σου και θα το παλέψετε! Εγώ δεν θα τον έχω για ένα μεγάλο διάστημα και όλο αυτό εν μέρει θα το περνάω μονη μου όπως και αυτός μόνος του! Που θα πάει όμως η φουρτούνα θα περάσει! Κάθε μια από εμας έχει τις δυσκολίες της και τα εμπόδια της όμως είμαστε καλά από υγεια και θα τα ξεπεράσουμε! Είναι δοκιμασίες που πρέπει να περάσουμε ! Θα τις περάσουμε λοιπόν και θα έρθει το θαυματακι μας!

Ποσό πολύ μ αρέσει να σε ακούω έτσι δεν λέγεται!!!! Έτσι ν παραμείνεις κορτσουδι μου , θετική και αισιόδοξη! Και ν δεις που το ουράνιο τόξο σ δν θ αργήσει ν εμφανιστεί!!!! Είμαι σίγουρη για σένα 😍❤️🙏

δυστυχως αγάπη μου στη ζωή δν μπορούμε να τα προγραμματίζουμε όλα! Και το παιδί είναι από τα πράγματα που δν μπορούμε ν προγραμματίσουμε ποτέ θ ρθει! Μόνο ο θεός ξέρει ποτέ ν μας το δώσει και με ποιον τρόπο! Εχε πιστη λοιπόν στον θεό γιατί την πιο κρίσιμη στιγμή της ζωής σ σε βοήθησε 🙏🙏

εγω θ προσπαθήσω ν σκεφτώ θετικά και ν δω λίγο πιο ζεστά το μήνα αυτόν ! Από ότι φαίνεται η ωορρηξια θα αργήσει ν γίνει όποτε έχω μέρες μπροστά μ ακόμα! Θα πάω κ αύριο πάλι στο γιατρό ν δω τι θα με πει για το αυγουλακι μ!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ;

εγω νιώθω μια απογοήτευση ..

ξεκινησα τη Κυριακή να κάνω τεστ ωορρηξίας κ είναι η πρώτη μου φορά.

η πρώτη είναι της Κυριακής(απόγευμα)κ έχω χθες(μεσημέρι) κ τέλος σήμερα πριν καμία ώρα .. ενώ της Κυριακής είναι πιο έντονο γιατί μετά πάλι έγινε πιο λευκό;; Μήπως δεν κάνω ωορρηξία ;;;

 

IMG_7067.jpeg

IMG_7068.jpeg

IMG_7071.jpeg

Εγώ δν τα χρησιμοποιώ πολύ καιρό τα τεστ ωορρηξιας ακόμα ν σ πω την αλήθεια δν τα έχω καταλαβει! Αλλά από ότι ξέρω απο κορίτσια λένε πως η ορμόνη πολλές φορές μπορεί να ανεβοκατεβαίνει ! Παρακολούθησε το και παράλληλα συνέχισε και τις επαφές σ όσο μπορείς ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ;

εγω νιώθω μια απογοήτευση ..

ξεκινησα τη Κυριακή να κάνω τεστ ωορρηξίας κ είναι η πρώτη μου φορά.

η πρώτη είναι της Κυριακής(απόγευμα)κ έχω χθες(μεσημέρι) κ τέλος σήμερα πριν καμία ώρα .. ενώ της Κυριακής είναι πιο έντονο γιατί μετά πάλι έγινε πιο λευκό;; Μήπως δεν κάνω ωορρηξία ;;;

 

IMG_7067.jpeg

IMG_7068.jpeg

IMG_7071.jpeg

Συνέχισε τα τεστ κάθε μέρα την ίδια ώρα μεσημεράκι όχι πρωινά ουρα και περιόρισε λίγο τα υγρά ένα 2 ωρο πριν 

Συμβαίνει αυτό με τα τεστ τα σκαμπανεβάσματα ειδικά οι κοπέλες με Πολυκυστηκες έχουν μεγαλες διάφορες τα τεστ τους μέχρι να βρουν το θετικό δεν πειράζει αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εκανα και ένα τεστ ωορρηξιας μόλις ! Τι λέτε κορίτσια; 

8F92556A-D85C-4BC0-A612-E0B003893CFC.jpeg

Θέλει ακόμα κορίτσι μου να σκουρινει είναι σε καλό δρόμο πάντως 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elenaki12 σε ποια μερα τ κύκλου τ ξεκινησες? Να τα κάνεις καθε μερα την ιδια ωρα πανω κατω. Μεσημερι κατα προτιμηση. Παντως εμενα μ εχει τυχει τη μια μερα να ειναι αχνο κ την αλλη να κοκκινησρι αποτομα.

@Kate1992 ναι και γω πιστευω εχεις ακομα. Συνεχισε τα μεχρι να βρεις τ πικ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ...η ψυχολογία πάει και έρχεται, στεναχωρεθηκαμε που ήρθε η περιοδος...ήρθε 3 μέρες νωρίτερα σύμφωνα με τα τεστακια αυτά...σίγουρα είναι περιοδος γιατί εχθές είχα αρκετό πόνο και σήμερα δηλαδή τα ποναλακια μου τα χω ...πφφφ θα περάσει και αυτό...δε ξέρω 

κορίτσι μου και εμένα η περίοδος 3 μέρες νωρίτερα μου ήρθε και με έριξε και εμένα αρκετά σωματικά... μπορεί να μην είχα τόσο έντονο πόνο αλλά είχα έντονη αιμοραγία και έναν πονοκέφαλο που εχτές δεν μπορούσα να ηρεμίσω... θα περάσει και μα΄ζί θα λέμε πάλι για τις ωορηξίες μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Elk μου καλά είμαι εσύ πως είσαι? Στις 22 του μήνα είναι να κάνω χοριακη..  αλλά είμαι προετοιμασμένη για το αποτέλεσμα ότι δεν έχω πολλές ελπίδες... Γενικά είμαι καλύτερα από την προηγούμενη φορά ούτε πολύ έντονους πόνους περιόδου ούτε πάρα πολύ ζαλάδες από τα φάρμακα... 

γιατί τέτοια απαισιοδοξία;; έλα θετικές σκέψεις θέλω!!! ανυπομονούμε για τα αποτελέσματα σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Λογικό καποια στιγμή θα γίνονται και επαφες μηχανικές σίγουρα δεν είναι ωραιο αλλά όταν έχεις ένα στόχο το κανείς και αυτό δεν γίνεται διαφορετικά 

η αντιβίωση επηρεάζει πάντως σε αυτά είναι σίγουρο απλά να ξέρεις ότι την κόρη μου όταν την έπιασα εκείνο το διάστημα παίρναμε αντιβίωση θεραπεία και οι δυο για ένα μήνα και έμεινα εγκυος τότε με την αντιβίωση 

Κ εγώ στην κόρη μου το ίδιο, είχα ιγμοριτιδα κ είχα πάρει κ 2 μάλιστα αντιβιωσεις😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια. Περιμενω ν αδιαθετησω στις 19. Το μεσημερι εκανα ενα τεστ one step και βγηκε αχνο θετικο. Αρκετα αχνο ομως. Απο εκεινη την ωρα εχω κανει αλλα 2 και δυστυχως βγηκαν αρνητικα. 😪 παιζει ρολο λετε στο αποτελεσμα που εκανα τοσα σε συντομο χρονικο διαστημα; Εχω και συχνοουρια οποτε αναγκαζομαι να επισκεπται τη τουαλετα καθε 1 ωρα 😂 μου φαινεται περιεργο ενα αχνο θετικο και 2 αρνητικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Μακάρι ν είναι έτσι όπως τα λες!Για να δούμε τις επόμενες μέρες τι θ γίνει με το 🥚μου!!! 

Κορίτσι μου καλησπέρα....μην αγχώνεσαι και εγώ εχθές πήγα στην γιατρό 14 μέρα κύκλου για να δούμε την ωορρηξία μου , πάμε πιο στοχευμένα αυτό τον μήνα για πρώτη φορά την παρακολουθώ, μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι ότι αυτός ο κύκλος θα είναι πιο μεγάλος λογικά κ θα ξανά πάω την Παρασκευή!! Περιμένουμε να δούμε ποιο από όλα θα υπερισχύσει και θα μεγαλώσει!! 

Και εγώ έχω αγωνία δεν στο κρύβω, απλά ίσως επειδή πάμε στοχευμένα έστω κ με αυτό τον τρόπο έχω μια μικρή ελπίδα! 

Πάμε λοιπόν με θετική ενέργεια και ποτέ δεν ξέρεις 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκίνησα από την 9η που ήταν την Κυριακή κ κάνω καθημερινά (συνήθως μετά το μεσημέρι απλά την Κυριακή ήμουν εκτός σπιτιού) κ προσέχω το νερό.. δεν έχω πολυκυστικες τουλάχιστον μέχρι ώρας, ίσα ίσα πάντα είχα σταθερή περίοδο …

Δυστυχώς δεν έχω καθόλου όρεξη σε αυτόν τον κύκλο για επαφές.. ίσως ήταν κακή ιδέα αυτό με τα τεστ ; Μήπως να ξεκινήσω με τον γιατρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα....μην αγχώνεσαι και εγώ εχθές πήγα στην γιατρό 14 μέρα κύκλου για να δούμε την ωορρηξία μου , πάμε πιο στοχευμένα αυτό τον μήνα για πρώτη φορά την παρακολουθώ, μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι ότι αυτός ο κύκλος θα είναι πιο μεγάλος λογικά κ θα ξανά πάω την Παρασκευή!! Περιμένουμε να δούμε ποιο από όλα θα υπερισχύσει και θα μεγαλώσει!! 

Και εγώ έχω αγωνία δεν στο κρύβω, απλά ίσως επειδή πάμε στοχευμένα έστω κ με αυτό τον τρόπο έχω μια μικρή ελπίδα! 

Πάμε λοιπόν με θετική ενέργεια και ποτέ δεν ξέρεις 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Εμένα μ είπε πως βλέπει ένα 12 χιλιοστά! Θα πάω πάλι αύριο να δω τι θ μ πει! Νιώθω πως αυτόν τον μήνα οι επαφές θ γίνουν με συνταγή γιατρού! Δν έχω όρεξη! Δν τον πιστεύω αυτόν τον μήνα! Δν ξέρω ! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Ξεκίνησα από την 9η που ήταν την Κυριακή κ κάνω καθημερινά (συνήθως μετά το μεσημέρι απλά την Κυριακή ήμουν εκτός σπιτιού) κ προσέχω το νερό.. δεν έχω πολυκυστικες τουλάχιστον μέχρι ώρας, ίσα ίσα πάντα είχα σταθερή περίοδο …

Δυστυχώς δεν έχω καθόλου όρεξη σε αυτόν τον κύκλο για επαφές.. ίσως ήταν κακή ιδέα αυτό με τα τεστ ; Μήπως να ξεκινήσω με τον γιατρό; 

καλημέρα! Άμα ξεκίνησες την 9η, μπορεί να είναι νωρίς ακόμα. Είναι 12η μέρα. Εγώ πχ έχω το θετικό 13η-15η, και ανεβαίνει ξαφνικά η ορμόνη, δηλ πριν τη 13η είναι πιο αχνά κ απο τα δικά σου. Όταν πρωτοξεκινάς τα τεστ θ΄έλει πολλή υπομονή και παρατήρηση. Αλλά να πω την αλήθεια σε καταλαβαίνω, κ γω όταν ξεκίνησα απογοητεύτηκα φουλ γιατί αργούσα να δω θετικό κ με είχε κυριεύσει τρόμος κυριολεκτικά, ότι δεν κάνω ωορρηξίες κ έχω πρόβλημα. Δηλ την 1η μου φορά, από την 8η μέρα μέχρι τη 13η παίζει να έχασα και 5 χρόνια ζω΄ής... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

τα τεστ ωορρηξιας κορίτσια είναι για να βοηθήσουν να πάτε λίγο πιο στοχευμένα στις επαφες… τωρα όμως επειδή διαβάζω πως σας προκαλούν άγχος και σας χαλανε την διάθεση ίσως καλύτερα να μην μπαίνετε σε αυτό το τριπάκι με τα τεστ.. γιατί έτσι δεν σας βοηθανε αν σας προκαλούν άγχος, αν σας είναι πιο εύκολα να πηγαίνετε στον γιατρό σας για παρακολουθήσει ωορρηξιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Elk μου καλά είμαι εσύ πως είσαι? Στις 22 του μήνα είναι να κάνω χοριακη..  αλλά είμαι προετοιμασμένη για το αποτέλεσμα ότι δεν έχω πολλές ελπίδες... Γενικά είμαι καλύτερα από την προηγούμενη φορά ούτε πολύ έντονους πόνους περιόδου ούτε πάρα πολύ ζαλάδες από τα φάρμακα... 

κορίτσι μου σου εύχομαι αυτή τη φορά ένα χάπι εντ! Έχω τα γενέθλια μ εκείνη την ημέρα! Η ευχή μου θα είναι ολες εσείς που προσπαθείτε επιτελους να γίνει το θαύμα σας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Εκανα σημερα το πρωι ενα, αρνητικο 🥲 ειμαι 10 μερες μετα την επαφη. Ποσες μερες θελει μετα για να δειξει αν υποθεσουμε οτι εγινε γονιμοποιηση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...