Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

Πολύ κρίμα βρε κορίτσια 😕 Μπήκα κι εγώ με χαρά να διαβάσω μεγάλα νούμερα 😕 Αλλά πιστεύω ότι αν κάνετε την ίδια συνταγή τον επόμενο μήνα θα είστε έγκυες και θα μείνει ❤️ Τώρα που ξύπνησε ο οργανισμός σας 😊 

@Demisar θα κάνεις πάλι αύριο χοριακη; Μακάρι να πάρει μπρος το σπορακι 🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

1 η ώρα το βράδυ;; Είναι δυνατόν;;; Δεν ξέρω τι να σου πω κορίτσι μου... Δεν ξέρω σε όλα τα κορίτσια τι να σας πω... Σήμερα περιμέναμε ότι θα είναι μέρα χαράς με τις χοριακες σας... Κουράγιο.. όσο δύσκολο κι αν είναι.. έχετε πίστη και θα έρθει... Ο Θεός είναι μεγάλος! Κουράγιο και δύναμη κορίτσια ❤️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ε δεν το πιστεύω 😱😱😱😱 καλέ τι μάτι είναι αυτό;;; Γιατί όλες από τα ουράνια πέσαμε στα τάρταρα;;;😟😟😟😟

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

@Θέτις Κ. μου το 9,4 νομίζω ανήκει στη γκρι ζωνη!!! Δν είναι ούτε αρνητικό ούτε θετικό! Πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση; Δν σ είπε ο γιατρός ν επαναλάβεις κ πάλι χοριακη;

μην απογοητεύεσαι ακόμα!!!!μπορει ν είναι καθυστερημένη σύλληψη!!! Έκανες κάνενα τεστ πάλι; 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Λυπάμαι βρε κορίτσι μου πραγματικά δεν ξέρω τι να πω 

να μιλήσεις με τον γιατρό σου να δείς τι θα σου πει και εύχομαι να έρθει σύντομα ξανά η χαρά σας πίσω 

 

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Δε  το πιστεύω..... 😔 Λυπάμαι πολύ. Ξεκινήσαμε με τόση χαρά κ τώρα είμαστε όλες χάλια...  Δεν έχω λόγια παρηγοριάς.... 

 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Αχχχ βρε κορίτσια πραγματικά σαν κακόγουστο αστείο μου φαίνεται όλο αυτό, με πόση χαρά περιμέναμε να ξημερώσει η χτεσινή μέρα για να ακούσουμε τα ευχάριστα..πφφφφ😔.... Ξέρω οτι είναι δύσκολο, αλλά στο τέλος της ημέρας θα τα καταφέρουμε...το πιστεύω...💗

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Αχ πραγματικά όλα ακούγονται σαν πρωταπριλιατικο αστείο,  γιατί γιατί γιατί... 

Κορίτσια μου πίστη να έχουμε και αυτό το σπορακι θα ρθει 🤞

Σας ευχαριστώ για τα λόγια παρηγοριάς και συμπαράστασης κορίτσια μου... Δυστυχώς ο πόνος της απώλειας που τόσο πολύ φοβομουν σε μια δεύτερη εγκυμοσύνη, μου χτύπησε ξανά την πόρτα... Μίλησα και με την ψυχολόγο μου και θέλω τώρα να πάρω το χρόνο μου να το διαχειριστώ. Πάλι εδώ, πάλι απ' την αρχή...

4 Απρίλη 2023, ξύπνησα σε μια λίμνη αίματος κι ο,τι ακολούθησε έμελλε να γίνει η πιο τραυματική μέρα της ζωής μου...

2 Απρίλη 2024, κόκκινο αίμα και πάλι σημάνει τη λήξη κάτι όμορφου που πήγε να γίνει...

Συγγνώμη για τη μαυρίλα, αλλά πιστεύω ότι εδώ με καταλαβαίνετε, μ έχετε αγκαλιάσει και νιώθω ασφαλής να μοιράζομαι τα συναισθήματα μου. Και τα θετικά και τα αρνητικά, όλα τα συναισθήματα πρέπει να τα αγκαλιάζουμε, πότε να μη ντρέπεστε για την θλίψη, μόνο αν την βγάλουμε από μέσα μας μπορούμε να προχωρήσουμε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Αχ για σένα έχω ένα προαίσθημα ότι τώρα θα ανέβει η χοριακη σου 🤞🤞🤞 Ελπίζω σε πολύ καθυστερημένη σύλληψη 🤞🤞🤞 Θα κάνεις αύριο άλλη μία;

Δεν ξέρω κορίτσι μου. τώρα ετοιμάζομαι να πάω στη γιατρό και ότι μου πει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλήμερα. Δεν έχω λόγια σήμερα... Λυπάμαι πολύ για όλες σας @Demisar@Θέτις Κ.@anna_30@marinamanoulitsa!!! Λέω να μην απαντήσω άλλο σε αυτό το θέμα και να περιμένω τη @Maria98 ν' ανοίξει το θέμα του Απρίλη και να πάμε όλες εκεί να ανεβάσουμε την ψυχολογία μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλετε ν το ανοίξω εγώ που είμαι η τελευταία των μοικανων; 😂😂 

δν ξέρω τι μέλλει γένεσθαι με εμένα αλλά είμαι συγκρατημένη!!! 
 

τεσπα πρέπει ν βγούμε από αυτό το μουντ! Τι λέτε;;;; Ν το ανοίξω;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

 

 

 

 

 

 

Σας ευχαριστώ για τα λόγια παρηγοριάς και συμπαράστασης κορίτσια μου... Δυστυχώς ο πόνος της απώλειας που τόσο πολύ φοβομουν σε μια δεύτερη εγκυμοσύνη, μου χτύπησε ξανά την πόρτα... Μίλησα και με την ψυχολόγο μου και θέλω τώρα να πάρω το χρόνο μου να το διαχειριστώ. Πάλι εδώ, πάλι απ' την αρχή...

4 Απρίλη 2023, ξύπνησα σε μια λίμνη αίματος κι ο,τι ακολούθησε έμελλε να γίνει η πιο τραυματική μέρα της ζωής μου...

2 Απρίλη 2024, κόκκινο αίμα και πάλι σημάνει τη λήξη κάτι όμορφου που πήγε να γίνει...

Συγγνώμη για τη μαυρίλα, αλλά πιστεύω ότι εδώ με καταλαβαίνετε, μ έχετε αγκαλιάσει και νιώθω ασφαλής να μοιράζομαι τα συναισθήματα μου. Και τα θετικά και τα αρνητικά, όλα τα συναισθήματα πρέπει να τα αγκαλιάζουμε, πότε να μη ντρέπεστε για την θλίψη, μόνο αν την βγάλουμε από μέσα μας μπορούμε να προχωρήσουμε ❤️

Εννοείται πως και γι' αυτές τις στιγμές είμαστε έδω όλες κορίτσι μου.  Ξέρω τι περνάς αν και το έχω περάσει μόνο μια φορά πριν 10 χρόνια. Ίσως να μην είμαι η κατάλληλη για να μιλάω αλλά η σκέψη μου είναι μαζί σου! Ψυχραιμία, κουράγιο και ψηλά το κεφάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

Εννοείται πως και γι' αυτές τις στιγμές είμαστε έδω όλες κορίτσι μου.  Ξέρω τι περνάς αν και το έχω περάσει μόνο μια φορά πριν 10 χρόνια. Ίσως να μην είμαι η κατάλληλη για να μιλάω αλλά η σκέψη σου είναι μαζί σου! Ψυχραιμία, κουράγιο και ψηλά το κεφάλι!!!

Σ ευχαριστώ πολύ ❤️ Βοηθάει πολύ 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Ναι έχεις δίκιο.... απλά θέλει λίγο  χρόνο . Και οι ορμόνες οι δικές μου τουλάχιστον δεν ειναι καλα  έχω τρομερές εναλλαγές διάθεσης ....

Φυσικά όλα θέλουν και χρόνο και υπομονή.. 

Κορίτσια θα τα καταφέρουμε 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχα τώρα τ ειδα ότι έφτιαξα και εγώ κ η @Maria98

θα είμαστε όλες έγκυες τον άλλο μήνα και θα χωράμε σε μια σελίδα γ αυτό! Δν είναι τυχαίο!!!!! 
 

θα τη σβήσω εγώ δν πειράζει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

 

 

 

 

 

 

Σας ευχαριστώ για τα λόγια παρηγοριάς και συμπαράστασης κορίτσια μου... Δυστυχώς ο πόνος της απώλειας που τόσο πολύ φοβομουν σε μια δεύτερη εγκυμοσύνη, μου χτύπησε ξανά την πόρτα... Μίλησα και με την ψυχολόγο μου και θέλω τώρα να πάρω το χρόνο μου να το διαχειριστώ. Πάλι εδώ, πάλι απ' την αρχή...

4 Απρίλη 2023, ξύπνησα σε μια λίμνη αίματος κι ο,τι ακολούθησε έμελλε να γίνει η πιο τραυματική μέρα της ζωής μου...

2 Απρίλη 2024, κόκκινο αίμα και πάλι σημάνει τη λήξη κάτι όμορφου που πήγε να γίνει...

Συγγνώμη για τη μαυρίλα, αλλά πιστεύω ότι εδώ με καταλαβαίνετε, μ έχετε αγκαλιάσει και νιώθω ασφαλής να μοιράζομαι τα συναισθήματα μου. Και τα θετικά και τα αρνητικά, όλα τα συναισθήματα πρέπει να τα αγκαλιάζουμε, πότε να μη ντρέπεστε για την θλίψη, μόνο αν την βγάλουμε από μέσα μας μπορούμε να προχωρήσουμε ❤️

Προσωπικά σε καταλαβαίνω απόλυτα σε αυτό που λες και νιώθεις, μιας και πριν πολλά χρόνια στην 1η μου εγκυμοσύνη, έχασα με πάρα πολύ τραυματική εμπειρία το μωράκι μου κ ήμουν 3 μηνών.. Ο φόβος δεν φεύγει ποτέ και θέλει χρόνο.. Εύχομαι να το ξεπεράσεις γρήγορα και πολύ σύντομα να κρατάς ένα μωράκι στην αγκαλιά σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

 

 

 

 

 

 

Σας ευχαριστώ για τα λόγια παρηγοριάς και συμπαράστασης κορίτσια μου... Δυστυχώς ο πόνος της απώλειας που τόσο πολύ φοβομουν σε μια δεύτερη εγκυμοσύνη, μου χτύπησε ξανά την πόρτα... Μίλησα και με την ψυχολόγο μου και θέλω τώρα να πάρω το χρόνο μου να το διαχειριστώ. Πάλι εδώ, πάλι απ' την αρχή...

4 Απρίλη 2023, ξύπνησα σε μια λίμνη αίματος κι ο,τι ακολούθησε έμελλε να γίνει η πιο τραυματική μέρα της ζωής μου...

2 Απρίλη 2024, κόκκινο αίμα και πάλι σημάνει τη λήξη κάτι όμορφου που πήγε να γίνει...

Συγγνώμη για τη μαυρίλα, αλλά πιστεύω ότι εδώ με καταλαβαίνετε, μ έχετε αγκαλιάσει και νιώθω ασφαλής να μοιράζομαι τα συναισθήματα μου. Και τα θετικά και τα αρνητικά, όλα τα συναισθήματα πρέπει να τα αγκαλιάζουμε, πότε να μη ντρέπεστε για την θλίψη, μόνο αν την βγάλουμε από μέσα μας μπορούμε να προχωρήσουμε ❤️

Τα λόγια είναι περιττά σε τέτοιες καταστάσεις... Δύναμη κ κουράγιο θα πω! Είμαστε όλες στο πλάι σου για ο,τι χρειαστείς! Μεγάλη αγκαλιά κι ας μην σε ξέρω❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Προσωπικά σε καταλαβαίνω απόλυτα σε αυτό που λες και νιώθεις, μιας και πριν πολλά χρόνια στην 1η μου εγκυμοσύνη, έχασα με πάρα πολύ τραυματική εμπειρία το μωράκι μου κ ήμουν 3 μηνών.. Ο φόβος δεν φεύγει ποτέ και θέλει χρόνο.. Εύχομαι να το ξεπεράσεις γρήγορα και πολύ σύντομα να κρατάς ένα μωράκι στην αγκαλιά σου ❤️

 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Τα λόγια είναι περιττά σε τέτοιες καταστάσεις... Δύναμη κ κουράγιο θα πω! Είμαστε όλες στο πλάι σου για ο,τι χρειαστείς! Μεγάλη αγκαλιά κι ας μην σε ξέρω❤️❤️

Σας ευχαριστώ πολύ, προσπαθώ να εστιάζω στο στόχο κι όχι στη διαδρομή ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια η γιατρος μου εγραψε εξετάσεις αίματος κ καρδιογράφημα (σε περίπτωση που χρειαστώ αποξεση λογικά).

Μου είπε ότι δεν περιμένει να πάει καλά , θα κανω μια χοριακή την Παρασκευή και βλέπουμε! Ελπίζω να αδιαθετησω να τελειώνουμε....

Το είδα το νέο θέμα αλλά ήθελα να τα γράψω εδώ αυτά τα άσχημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

 

 

 

 

 

 

Σας ευχαριστώ για τα λόγια παρηγοριάς και συμπαράστασης κορίτσια μου... Δυστυχώς ο πόνος της απώλειας που τόσο πολύ φοβομουν σε μια δεύτερη εγκυμοσύνη, μου χτύπησε ξανά την πόρτα... Μίλησα και με την ψυχολόγο μου και θέλω τώρα να πάρω το χρόνο μου να το διαχειριστώ. Πάλι εδώ, πάλι απ' την αρχή...

4 Απρίλη 2023, ξύπνησα σε μια λίμνη αίματος κι ο,τι ακολούθησε έμελλε να γίνει η πιο τραυματική μέρα της ζωής μου...

2 Απρίλη 2024, κόκκινο αίμα και πάλι σημάνει τη λήξη κάτι όμορφου που πήγε να γίνει...

Συγγνώμη για τη μαυρίλα, αλλά πιστεύω ότι εδώ με καταλαβαίνετε, μ έχετε αγκαλιάσει και νιώθω ασφαλής να μοιράζομαι τα συναισθήματα μου. Και τα θετικά και τα αρνητικά, όλα τα συναισθήματα πρέπει να τα αγκαλιάζουμε, πότε να μη ντρέπεστε για την θλίψη, μόνο αν την βγάλουμε από μέσα μας μπορούμε να προχωρήσουμε ❤️

Κορίτσι μου ξέρω ακριβώς πώς νιώθεις. Είχα την μια απώλεια μετά την άλλη και ακόμα δεν τις έχω ξεπεράσει και ας τα κατάφερα τελικά. Το πρώτο μωράκι που έχασα ήταν Οκτώβριο του 2022. Fast forward Οκτώβριο του 2023 γέννησα την κόρη μου και αυτός ο μήνας πήρε άλλη χροιά 💓💓

Μην το βάζεις κάτω, ξέρω πόσο πολύ πονάς, αλλά με το χέρι στην καρδιά θα σου πω ότι ο μόνος δρόμος προς την επιτυχία είναι να σφίξεις τα δόντια, να αγκαλιάσεις τον σύντροφό σου και να βαδίσετε παρέα σε αυτό το δύσκολο μονοπάτι. 

Σου στέλνω τεράστια αγκαλιά ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Demisar είπε:

Κορίτσια η γιατρος μου εγραψε εξετάσεις αίματος κ καρδιογράφημα (σε περίπτωση που χρειαστώ αποξεση λογικά).

Μου είπε ότι δεν περιμένει να πάει καλά , θα κανω μια χοριακή την Παρασκευή και βλέπουμε! Ελπίζω να αδιαθετησω να τελειώνουμε....

Το είδα το νέο θέμα αλλά ήθελα να τα γράψω εδώ αυτά τα άσχημα 

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα! Εμένα μου ήρθε σήμερα και πραγματικά το βλέπω σαν λύτρωση...

Υπομονή κι ο,τι είναι να γίνει θα γίνει 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσι μου ξέρω ακριβώς πώς νιώθεις. Είχα την μια απώλεια μετά την άλλη και ακόμα δεν τις έχω ξεπεράσει και ας τα κατάφερα τελικά. Το πρώτο μωράκι που έχασα ήταν Οκτώβριο του 2022. Fast forward Οκτώβριο του 2023 γέννησα την κόρη μου και αυτός ο μήνας πήρε άλλη χροιά 💓💓

Μην το βάζεις κάτω, ξέρω πόσο πολύ πονάς, αλλά με το χέρι στην καρδιά θα σου πω ότι ο μόνος δρόμος προς την επιτυχία είναι να σφίξεις τα δόντια, να αγκαλιάσεις τον σύντροφό σου και να βαδίσετε παρέα σε αυτό το δύσκολο μονοπάτι. 

Σου στέλνω τεράστια αγκαλιά ♥️♥️

Να σαι καλά κορίτσι μου, σ ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου ❤️ να ξέρεις βοηθούν πολύ κάτι τέτοιες ιστορίες σαν τη δική σου, μου δίνουν δύναμη να συνεχίσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα! Εμένα μου ήρθε σήμερα και πραγματικά το βλέπω σαν λύτρωση...

Υπομονή κι ο,τι είναι να γίνει θα γίνει 🙏

Το θέμα είναι ότι δεν θέλω να το πω στον σύζυγό γιατί φοβάμαι ότι μετά δεν θα θέλει να κάνουμε ξανά προσπαθεια. για 2ο παιδακι .😢😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demisar είπε:

Κορίτσια η γιατρος μου εγραψε εξετάσεις αίματος κ καρδιογράφημα (σε περίπτωση που χρειαστώ αποξεση λογικά).

Μου είπε ότι δεν περιμένει να πάει καλά , θα κανω μια χοριακή την Παρασκευή και βλέπουμε! Ελπίζω να αδιαθετησω να τελειώνουμε....

Το είδα το νέο θέμα αλλά ήθελα να τα γράψω εδώ αυτά τα άσχημα 

 

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου, σ ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου ❤️ να ξέρεις βοηθούν πολύ κάτι τέτοιες ιστορίες σαν τη δική σου, μου δίνουν δύναμη να συνεχίσω

Κορίτσια λυπάμαι πολύ για αυτή την εξέλιξη. Δεν έχω βιώσει αυτή την κατάσταση, της απώλειας και πραγματικά δεν μπορώ να φανταστώ πόσο δύσκολο είναι. Βιώνω όμως κάθε μήνα την ¨αποτυχία¨ και πιστεύω πως και αυτό είναι κατά κάποιο τρόπο μια απώλεια. Απώλεια των ονείρων, των προσδοκιών και των ελπίδων. 

Αυτό που έχει σημασία όμως είναι να συνεχίζουμε δυναμικά και να μην τα παρατάμε. Το μόνο σίγουρο είναι πως κάποια στιγμή θα έρθει η '' άνοιξη'' για όλες μας. 💞🌺🌼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου, σ ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου ❤️ να ξέρεις βοηθούν πολύ κάτι τέτοιες ιστορίες σαν τη δική σου, μου δίνουν δύναμη να συνεχίσω

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ!! Εύχομαι γρήγορα η κοιλίτσα σου να γεμίσει με ένα θαυματακι και να μείνει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

 

Κορίτσια λυπάμαι πολύ για αυτή την εξέλιξη. Δεν έχω βιώσει αυτή την κατάσταση, της απώλειας και πραγματικά δεν μπορώ να φανταστώ πόσο δύσκολο είναι. Βιώνω όμως κάθε μήνα την ¨αποτυχία¨ και πιστεύω πως και αυτό είναι κατά κάποιο τρόπο μια απώλεια. Απώλεια των ονείρων, των προσδοκιών και των ελπίδων. 

Αυτό που έχει σημασία όμως είναι να συνεχίζουμε δυναμικά και να μην τα παρατάμε. Το μόνο σίγουρο είναι πως κάποια στιγμή θα έρθει η '' άνοιξη'' για όλες μας. 💞🌺🌼

Να σαι καλά κορίτσι μου, έχεις δίκιο, δε τα παρατάμε, εστιάζουμε στο στόχο ανεξαρτητως πως μοιάζει η διαδρομή ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ!! Εύχομαι γρήγορα η κοιλίτσα σου να γεμίσει με ένα θαυματακι και να μείνει!! 

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου για το μήνυμά σου ❤️ καλή επιτυχία και σε σένα! περιμένουμε νεάκια σου στο θέμα του Απρίλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...