Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου @Elk την έκανα με τα βίας βέβαια😂 αυτό που με δυσκόλεψε ήταν να την φτιάξω και όχι να την κάνω! Μου έσπασε ο πρώτος διαλυτής και έγινε κομματάκια όπως τον άνοιγα όποτε το πέταξε το μπουκαλάκι αυτό! Και το δεύτερο ψιλό έσπασε αλλά το χρησιμοποίησα γτ δεν είχαν πέσει γυαλιά μέσα στο υγρό! Με δυσκολεύει να ανοίξω το γυάλινο μπουκαλάκι ! Κατά τα αλλά την έκανα μια χαρα δεν πόνεσα καθόλου! 

Α . Θα το χτυπας ελάχιστα κάθετα στον πάγκο της κουζίνας. Πώς να το εξηγήσω γρρ.. αν βρω βιντεάκι θα. Στο βάλω έτσι έκανα με το σίδηρο εγώ γτ αλλιώς δ εν μπορούσα να το ανοίξω

Τουλάχιστον είδες δεν πονάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Έχεις δίκιο... Σίγουρα θέλω να είναι όλα καλά στο σώμα μου για να δεχτεί τα εμβρυακια να έχω πιο πολλές πιθανότητες... Εγώ που δεν έχω γενικά αίμα δλδ μπορεί κ να αργήσει να φύγει... Είναι συχνό δλδ Μάτα την διέγερση η κύστη?Θα κάνω υπομονή αλλά μου έκατσαν οι γιορτές με πήγαν έναν μήνα μετά κ τώρα τσουπ κύστη ουφ...  Θα τρελαθώωω😜 αλλά θα κάνω αυτό που λες υπομονουλα!!!! 😊😊😊 Κ μακάρι να φύγει σύντομα να μην με αργήσει πολύ 

Θα φύγει σε έμενα με φουλ ορμόνες λόγο εγκυμοσύνης και έκανε 3 μηνο . Οπότε φαντάζομαι τώρα σε εσένα θα φύγει πιο νωρίς μη σου πω έχει φύγει 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Α . Θα το χτυπας ελάχιστα κάθετα στον πάγκο της κουζίνας. Πώς να το εξηγήσω γρρ.. αν βρω βιντεάκι θα. Στο βάλω έτσι έκανα με το σίδηρο εγώ γτ αλλιώς δ εν μπορούσα να το ανοίξω

Τουλάχιστον είδες δεν πονάει 

Μάλλον το πιάνω από πιο ψηλά ενώ θέλει από πιο χαμηλά και αντί να μπυ σπάσει σε μια εγκοπή που έχει μου σπάει πιο ψηλά και θρυμματίζεται😂 πιστεύω την επόμενη θα την καταφέρω !  Όχι όχι δεν ποναει καθόλου μιας και εδώ και κοιλιτσα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Ότι πιο όμορφο αυτό που έγραψες....

Σε σκέφτομαι πολύ αυτές τις μέρες....πόσα ανάμεικτα συναισθήματα μέσα σε μια εβδομάδα!!!!

@Mpourmpouloγια πες τώρα που έκανες την ένεση τι έχει σειρά.;;;; 

 

Εγώ κοριτσάρες είμαι χάλια. Από χθες το βράδυ έχω ένα φοβερό μπούκωμα και ενώ δεν έχω πυρετό καθόλου νοιώθω κομμάτια!! Με τα χίλια ζόρια σηκώθηκα αλλά έχω και 2 μικρά παιδιά στο σπίτι και με χρειάζονται!  

Ωωωχ περαστικά κοριτσάκι μου!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Με το να την κάνω δεν έχω θέμα! Με το να την φτιάξω δυσκολεύομαι αλλά εντάξει τα κατάφερα προς το παρών! 

Θα τα καταφέρεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θα φύγει σε έμενα με φουλ ορμόνες λόγο εγκυμοσύνης και έκανε 3 μηνο . Οπότε φαντάζομαι τώρα σε εσένα θα φύγει πιο νωρίς μη σου πω έχει φύγει 

 

Αχ μακαριιιιι να μην με αργήσει πολύ ακόμα για την ετ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν ξέρω ότι θες εσύ...εγώ σου λέω τον επόμενο μήνα αν δεν πιάσεις τώρα ...να πάρεις το ηλεκτρονικό και θα ησυχάσει το κεφάλι σου ..

Εγώ που κάνω κύκλο 30αρη τα αρχίζω 14η ημέρα....και βρίσκω πάντα χαμογελάκι... Από 14η έως 17η ημέρα... Τώρα αν έχεις 28αρη κύκλο άρχισε τα 11η...με 12η ημέρα και μέχρι να σου χαμογελάσει...μετά δεν χρειάζεται άλλο τεστ...κάνεις επαφές για 2 ημέρες συνεχόμενα 

Εγώ είπα να τα χρησιμοποιήσω επειδή τώρα δεν έχω κάποιο μπούσουλα για περίοδο μετά την αποξεση αφού δεν ήρθε σωστά,  εννοείται αν δω πως συνεχίζει αυτό θα το ψάξω ξανά 

Ας ελπίσουμε να πάει καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12μου παλαιότερα σε ένα υπέρηχο που είχα κάνει είχαμε δει μια κυστούλα σχετικά μικρή, κιυε ιχε πει η γιατρος να την ξαναδούμε μετά από 3 μήνες,  εννοείται τότε δεν προσπαθούσα για παιδί και δεν είχα τόσο άγχος μου είπε απλά να προσέχω με τα βάρη κλπ 

Όμως δεν θυμάμαι χρειάστηκε να πάω σε λιγότερο από 3 μήνες και η κύστη αυτή είχε απορροφηθεί δεν χρειάστηκε καμία αγωγή.  Μη σε αγχώνει από ότι έχω καταλάβει τις δημιουργεί και τις απορροφά ο οργανισμός τις περισσότερες φορές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

@cat12μου παλαιότερα σε ένα υπέρηχο που είχα κάνει είχαμε δει μια κυστούλα σχετικά μικρή, κιυε ιχε πει η γιατρος να την ξαναδούμε μετά από 3 μήνες,  εννοείται τότε δεν προσπαθούσα για παιδί και δεν είχα τόσο άγχος μου είπε απλά να προσέχω με τα βάρη κλπ 

Όμως δεν θυμάμαι χρειάστηκε να πάω σε λιγότερο από 3 μήνες και η κύστη αυτή είχε απορροφηθεί δεν χρειάστηκε καμία αγωγή.  Μη σε αγχώνει από ότι έχω καταλάβει τις δημιουργεί και τις απορροφά ο οργανισμός τις περισσότερες φορές 

Κ εγώ ελπίζω να απορροφηθεί σύντομα... Κ ο γιατρός είπε δεν είναι κάτι κ να πάω στην επόμενη περίοδο να με δει... Μακάρι να φύγει κ εμένα σύντομα να μπορέσω να κάνω την έμβρυομεταφορά 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου (αν και καθυστερημένα λόγω της διπλωματικής που παρουσίαζα χτες). 

Διαβάζω τα μηνύματα σας και μου έρχονται τόσες εικόνες... Η αγωνία μου αν θα καταφέρω να γινω μανούλα,  τα τεστ ωορρηξίας, τα τεστ εγκυμοσύνης, οι απωλειες, η αποξεση, οι υπέρηχοι... Απίστευτο ότι όλα αυτά τα έζησα μέσα σε 1 χρόνο κ τώρα έχω μια μπουμπού αγκαλιά. Μην το βάζετε κάτω, θα έρθει, σας το λέω εγώ που δεν το πίστευα μέχρι και τη μέρα που γέννησα! 

Το παράδοξο είναι ότι ήδη συζητάμε με τον άντρα μου αν θα αντέχαμε οικονομικά και σωματικά να κάνουμε δεύτερο παιδάκι 😱😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου (αν και καθυστερημένα λόγω της διπλωματικής που παρουσίαζα χτες). 

Διαβάζω τα μηνύματα σας και μου έρχονται τόσες εικόνες... Η αγωνία μου αν θα καταφέρω να γινω μανούλα,  τα τεστ ωορρηξίας, τα τεστ εγκυμοσύνης, οι απωλειες, η αποξεση, οι υπέρηχοι... Απίστευτο ότι όλα αυτά τα έζησα μέσα σε 1 χρόνο κ τώρα έχω μια μπουμπού αγκαλιά. Μην το βάζετε κάτω, θα έρθει, σας το λέω εγώ που δεν το πίστευα μέχρι και τη μέρα που γέννησα! 

Το παράδοξο είναι ότι ήδη συζητάμε με τον άντρα μου αν θα αντέχαμε οικονομικά και σωματικά να κάνουμε δεύτερο παιδάκι 😱😱

Μήπως ερχεσε σιγά σιγά πάλι στο κλαμπ μας λέω εγώ τωρααααααα! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου (αν και καθυστερημένα λόγω της διπλωματικής που παρουσίαζα χτες). 

Διαβάζω τα μηνύματα σας και μου έρχονται τόσες εικόνες... Η αγωνία μου αν θα καταφέρω να γινω μανούλα,  τα τεστ ωορρηξίας, τα τεστ εγκυμοσύνης, οι απωλειες, η αποξεση, οι υπέρηχοι... Απίστευτο ότι όλα αυτά τα έζησα μέσα σε 1 χρόνο κ τώρα έχω μια μπουμπού αγκαλιά. Μην το βάζετε κάτω, θα έρθει, σας το λέω εγώ που δεν το πίστευα μέχρι και τη μέρα που γέννησα! 

Το παράδοξο είναι ότι ήδη συζητάμε με τον άντρα μου αν θα αντέχαμε οικονομικά και σωματικά να κάνουμε δεύτερο παιδάκι 😱😱

αν αντέχετε και κυρίως εσυ να το βάλετε μπροστά κορίτσι μου να είναι και κοντά οι ηλικίες τους και θα πω με το καλό 🥰

εμενα με πιάνει λίγο ένα άγχος πως θα τα βγάλω πέρα με δυο παιδιά αλλά εντάξει θέλω να πιστεύω πως θα βρούμε τους ρυθμούς μας στην αρχή θα είναι δύσκολα τα πράγματα  αλλά θα μου πεις γιατί όταν ήρθε και το πρώτο παιδί ήταν εύκολα ; 
εσυ πως νιώθεις είσαι έτοιμη να μπεις σε αυτήν την διαδικασία από τόσο νωρίς σου έχει έρθει η περιοδος ; 
θυμαμαι είχες και κάτι εμετούς με αυτό τι έγινε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μήπως ερχεσε σιγά σιγά πάλι στο κλαμπ μας λέω εγώ τωρααααααα! 🥰

 

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elk είπε:

αν αντέχετε και κυρίως εσυ να το βάλετε μπροστά κορίτσι μου να είναι και κοντά οι ηλικίες τους και θα πω με το καλό 🥰

εμενα με πιάνει λίγο ένα άγχος πως θα τα βγάλω πέρα με δυο παιδιά αλλά εντάξει θέλω να πιστεύω πως θα βρούμε τους ρυθμούς μας στην αρχή θα είναι δύσκολα τα πράγματα  αλλά θα μου πεις γιατί όταν ήρθε και το πρώτο παιδί ήταν εύκολα ; 
εσυ πως νιώθεις είσαι έτοιμη να μπεις σε αυτήν την διαδικασία από τόσο νωρίς σου έχει έρθει η περιοδος ; 
θυμαμαι είχες και κάτι εμετούς με αυτό τι έγινε ; 

Όχιιιι όχι όχι όχι ακόμα αγαπημένες μου!! 3 μηνών είναι ακόμα η μικρή ούτε να σκέφτομαι δεν θέλω εγκυμοσύνη στη παρούσα φάση. Οι συζητήσεις είναι για το μελλον, σε κάνα χρόνο ας πούμε.. 

Δεν είχα άλλους εμετούς, και πρώτη περίοδος δεν μου έχει έρθει ακόμα οπότε είμαι safe ακόμα 😁😁 @Elk μου και εγώ έτσι λέω, όπως βρίσκουμε ρυθμούς με ένα μωράκι, θα βρούμε και με δεύτερο.. Αλλά μου τον τρομοκρατούν κάτι φίλοι του που έχουν δύο παιδάκια, ότι είναι πάρα πολύ δύσκολα, ειδικά αν δεν έχεις βοήθεια όπως εμείς. Εγώ πάλι πιστεύω ότι είναι ανάλογα και τον χαρακτήρα των παιδιών αλλά και τον συντονισμό των γονιών. Βέβαια, όσο ζούμε στην Αθήνα,Ε τις τεράστιες αποστάσεις, την κίνηση και τον χρόνο που χρειαζόμαστε για να κάνουμε δύο βασικές δουλειές εκτός σπιτιού, πιστεύω και εγώ ένα δεύτερο παιδάκι θα μας δυσκολέψει. Θα χρειαστούμε και δεύτερο αυτοκίνητο κλπ.. Αν και τα σχέδιά μας είναι να φύγουμε σε κάνα δυο χρόνια (αν τα καταφέρει ο άντρας μου με τη δουλειά του).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Έβαλα φωτεινότητα κορίτσια τώρα και το αποτέλεσμα είναι αυτό 🤞🤞🤞🤞

20240203_181815.jpg

Ναι κορίτσι μου λογικά χθες ήταν το θετικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

 

Όχιιιι όχι όχι όχι ακόμα αγαπημένες μου!! 3 μηνών είναι ακόμα η μικρή ούτε να σκέφτομαι δεν θέλω εγκυμοσύνη στη παρούσα φάση. Οι συζητήσεις είναι για το μελλον, σε κάνα χρόνο ας πούμε.. 

Δεν είχα άλλους εμετούς, και πρώτη περίοδος δεν μου έχει έρθει ακόμα οπότε είμαι safe ακόμα 😁😁 @Elk μου και εγώ έτσι λέω, όπως βρίσκουμε ρυθμούς με ένα μωράκι, θα βρούμε και με δεύτερο.. Αλλά μου τον τρομοκρατούν κάτι φίλοι του που έχουν δύο παιδάκια, ότι είναι πάρα πολύ δύσκολα, ειδικά αν δεν έχεις βοήθεια όπως εμείς. Εγώ πάλι πιστεύω ότι είναι ανάλογα και τον χαρακτήρα των παιδιών αλλά και τον συντονισμό των γονιών. Βέβαια, όσο ζούμε στην Αθήνα,Ε τις τεράστιες αποστάσεις, την κίνηση και τον χρόνο που χρειαζόμαστε για να κάνουμε δύο βασικές δουλειές εκτός σπιτιού, πιστεύω και εγώ ένα δεύτερο παιδάκι θα μας δυσκολέψει. Θα χρειαστούμε και δεύτερο αυτοκίνητο κλπ.. Αν και τα σχέδιά μας είναι να φύγουμε σε κάνα δυο χρόνια (αν τα καταφέρει ο άντρας μου με τη δουλειά του).

Εγώ δεν θα ήθελα με τίποτα εγκυμοσύνη τώρα με την μπέμπα. Θα δεις κι εσυ σε λίγους μήνες που θα ξεπεταχτεί θα σου τρώει άπειρο χρόνο και κούραση (και ξέρω ότι είναι ακόμα η αρχή 😅). 

Εμείς λέμε να πάει 1,-5-2 για να βάλουμε μπροστά για το δεύτερο. Εσείς που τα πιάνετε και αμέσως να προσέχετε κι ας μην σου έχει έρθει περίοδος ακόμα 😜

Ήρωας είσαι βρε @Elk μου με τη μικρή και την εγκυμοσύνη. Εγώ τρομάζω μόνο και στη σκέψη! Βάστα γερά 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

 

Όχιιιι όχι όχι όχι ακόμα αγαπημένες μου!! 3 μηνών είναι ακόμα η μικρή ούτε να σκέφτομαι δεν θέλω εγκυμοσύνη στη παρούσα φάση. Οι συζητήσεις είναι για το μελλον, σε κάνα χρόνο ας πούμε.. 

Δεν είχα άλλους εμετούς, και πρώτη περίοδος δεν μου έχει έρθει ακόμα οπότε είμαι safe ακόμα 😁😁 @Elk μου και εγώ έτσι λέω, όπως βρίσκουμε ρυθμούς με ένα μωράκι, θα βρούμε και με δεύτερο.. Αλλά μου τον τρομοκρατούν κάτι φίλοι του που έχουν δύο παιδάκια, ότι είναι πάρα πολύ δύσκολα, ειδικά αν δεν έχεις βοήθεια όπως εμείς. Εγώ πάλι πιστεύω ότι είναι ανάλογα και τον χαρακτήρα των παιδιών αλλά και τον συντονισμό των γονιών. Βέβαια, όσο ζούμε στην Αθήνα,Ε τις τεράστιες αποστάσεις, την κίνηση και τον χρόνο που χρειαζόμαστε για να κάνουμε δύο βασικές δουλειές εκτός σπιτιού, πιστεύω και εγώ ένα δεύτερο παιδάκι θα μας δυσκολέψει. Θα χρειαστούμε και δεύτερο αυτοκίνητο κλπ.. Αν και τα σχέδιά μας είναι να φύγουμε σε κάνα δυο χρόνια (αν τα καταφέρει ο άντρας μου με τη δουλειά του).

Η αλήθεια είναι λίγο νωρίς 3 μηνών και εγω δεν το σκεφτόμουν αλλά λίγο πριν γίνει 1 χρόνο η μικρή τότε το εβαλα και μπροστά

η αλήθεια είναι στην Αθήνα είναι πιο δύσκολα..  εγω που ζω επαρχία έχω καποια θετικά πράγματα οι ρυθμοί ζωής είναι ήρεμη είμαστε στην φύση θάλασσα βουνό ζωάκια αλλά το αρνητικό είναι ότι δεν έχουμε γιατρους αν τυχει κάτι έκτακτο  

Η βοήθεια είναι αρκετά σημαντική να μπορείς να έχεις κάποιον να σε βοηθάει με το παιδί- παιδεία.. εγω αν και μακρυά έχω την μαμα μου έρχεται μένει μαζί μας και με βοηθάει μόλις νιώσω καλύτερα θα φύγει πάλι.. 

τωρα αν δεν έχεις καθόλου είναι δύσκολο 

εμενα περιοδος μου ήρθε στους 4,5 μήνες πάντως να έχεις στο νου σου ότι πρώτα κανείς ωορρηξία και μετά έρχεται περιοδος αν έχεις επαφή τότε θα μείνεις εγκυος και δεν θα προλάβει να έρθει η περιοδος 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Εγώ δεν θα ήθελα με τίποτα εγκυμοσύνη τώρα με την μπέμπα. Θα δεις κι εσυ σε λίγους μήνες που θα ξεπεταχτεί θα σου τρώει άπειρο χρόνο και κούραση (και ξέρω ότι είναι ακόμα η αρχή 😅). 

Εμείς λέμε να πάει 1,-5-2 για να βάλουμε μπροστά για το δεύτερο. Εσείς που τα πιάνετε και αμέσως να προσέχετε κι ας μην σου έχει έρθει περίοδος ακόμα 😜

Ήρωας είσαι βρε @Elk μου με τη μικρή και την εγκυμοσύνη. Εγώ τρομάζω μόνο και στη σκέψη! Βάστα γερά 💪

Να είναι καλά η μαμα μου γιατί μόνη μου δεν θα τα έβγαζα πέρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/2/2024 at 6:31 ΜΜ, ο/η Maria98 είπε:

Βρε κορίτσια σας τρελαίνομαι αλλά θα τρελαθώ και γω χαχα τι γίνεται με τα τεστ ;

20240202_182747.jpg

Αυτό το 2/2 πρωί είναι θετικό σύμφωνα με τα δικά μου τεστ. Εγώ δεν βγάζω ποτέ θετικό σαν τα κορίτσια εδώ, που η γραμμή γίνεται το ίδιο ή και πιο σκούρα από τη γραμμή ελέγχου. Εμένα βγαίνει έτσι σαν το δικό σου, μεσημέρι 3-4, την ίδια στιγμή το clearblue βγάζει φατσουλα, και το βράδυ 10-12 βγαίνει όπως το δικό σου 2/2 απόγευμα. Αυτό το έχω επιβεβαιωσει 2 φορές και με υπερηχους οπότε ξέρω ότι σίγουρα κάνω ωορρηξια και ας βγαίνει έτσι το τεστ.

Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός κ πρέπει να καταλάβεις τον δικό σου, εμένα πάντως το δικό μου θετικό είναι ίδιο με το 2ο δικό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Αυτό το 2/2 πρωί είναι θετικό σύμφωνα με τα δικά μου τεστ. Εγώ δεν βγάζω ποτέ θετικό σαν τα κορίτσια εδώ, που η γραμμή γίνεται το ίδιο ή και πιο σκούρα από τη γραμμή ελέγχου. Εμένα βγαίνει έτσι σαν το δικό σου, μεσημέρι 3-4, την ίδια στιγμή το clearblue βγάζει φατσουλα, και το βράδυ 10-12 βγαίνει όπως το δικό σου 2/2 απόγευμα. Αυτό το έχω επιβεβαιωσει 2 φορές και με υπερηχους οπότε ξέρω ότι σίγουρα κάνω ωορρηξια και ας βγαίνει έτσι το τεστ.

Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός κ πρέπει να καταλάβεις τον δικό σου, εμένα πάντως το δικό μου θετικό είναι ίδιο με το 2ο δικό σου!

Η αλήθεια είναι πως επειδή τα κάνω πρώτη φορά δεν έχω μέτρο σύγκρισης,  αν δεν πάνε όλα καλά και τα κάνω ξανά θα δω πως θα μου βγαίνουν την δεύτερη φορά , για να δούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Έβαλα φωτεινότητα κορίτσια τώρα και το αποτέλεσμα είναι αυτό 🤞🤞🤞🤞

20240203_181815.jpg

Κορίτσι μου ναι το χθεσινό θα πάρεις για θετικό!! Αφού είναι η πρώτη φορά που τα κάνεις δεν μπορείς να ξέρεις πως είναι το πικ σου! Κάποιες κοπέλες δεν έχουν τόσο έντονη γραμμή στο πικ τους χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι κακό! Μιας και αρκετές το παρακολουθούν με υπέρηχο και φαίνεται μια χαρά το αυγουλάκι παρόλο που το τέστ δεν έχει τόσο έντονη γραμμή! Τώρα θα περιμένεις 2 εβδομάδες να δεις αν έπιασες το σπορακι! Καλή επιτυχία εύχομαι 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μήπως ερχεσε σιγά σιγά πάλι στο κλαμπ μας λέω εγώ τωρααααααα! 🥰

Κορίτσι μου εσύ πότε θα πας στον γιατρό?? Αύριο θα σε δει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου (αν και καθυστερημένα λόγω της διπλωματικής που παρουσίαζα χτες). 

Διαβάζω τα μηνύματα σας και μου έρχονται τόσες εικόνες... Η αγωνία μου αν θα καταφέρω να γινω μανούλα,  τα τεστ ωορρηξίας, τα τεστ εγκυμοσύνης, οι απωλειες, η αποξεση, οι υπέρηχοι... Απίστευτο ότι όλα αυτά τα έζησα μέσα σε 1 χρόνο κ τώρα έχω μια μπουμπού αγκαλιά. Μην το βάζετε κάτω, θα έρθει, σας το λέω εγώ που δεν το πίστευα μέχρι και τη μέρα που γέννησα! 

Το παράδοξο είναι ότι ήδη συζητάμε με τον άντρα μου αν θα αντέχαμε οικονομικά και σωματικά να κάνουμε δεύτερο παιδάκι 😱😱

Θυμάμαι σαν πέρυσι εσύ είχες ανοίξει το θεματακι Φεβρουαρίου 🥰🥰♥️ ... Να που φέτος μας γράφεις και έχεις το θαύμα σου αγκαλιά!! ♥️ Όσο για το δεύτερο είναι σίγουρη ότι θα τα καταφέρετε όταν με το καλό το αποφασίσετε! Δεν είναι εύκολο σίγουρα μιας και θα έχετε διπλή δυσκολία αλλά και διπλή χαρά! Όταν με το καλό βρείτε τους ρυθμούς σας όλα θα γίνουν! Σε κάνα 1 με 1.5 χρόνο θα αρχίσεις να σκέφτεσαι και για το δεύτερο 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου ναι το χθεσινό θα πάρεις για θετικό!! Αφού είναι η πρώτη φορά που τα κάνεις δεν μπορείς να ξέρεις πως είναι το πικ σου! Κάποιες κοπέλες δεν έχουν τόσο έντονη γραμμή στο πικ τους χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι κακό! Μιας και αρκετές το παρακολουθούν με υπέρηχο και φαίνεται μια χαρά το αυγουλάκι παρόλο που το τέστ δεν έχει τόσο έντονη γραμμή! Τώρα θα περιμένεις 2 εβδομάδες να δεις αν έπιασες το σπορακι! Καλή επιτυχία εύχομαι 🥰🥰

Εδώ θα είμαστε όλες μαζί κορίτσια μου μακάρι να έρθει το σπορακι🤞🤞🤞🤞❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εσύ πότε θα πας στον γιατρό?? Αύριο θα σε δει?

Αυριοοο το πρωί θα του στείλω μνμ για να μου πει τι ωρα να πάω 🙏

εσυυ για πεσσς έχεις κανένα συμπτωματακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...