Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Α αν είναι πιο οικονομικές θα ξεκινήσω κι εγώ μ' αυτές και βλέπουμε. 

Νομίζω και στις δύο εταιρείες αν ψάχνεις τις προσφορές βρίσκεις! Βγάζουν συνέχεια τα σούπερ μάρκετ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 συμφωνώ με την Κρίστι! Εγώ εμπιστεύομαι πολύ τους γιατρούς στα δημόσια νοσοκομεία, από ιδιώτες έχω καεί πολλές φορές, λάθος διαγνώσεις, φάρμακα, άσε.. απλώς δεν αλλάζω τον δικό μου τώρα γτ έχουμε περάσει πολλά μαζί του και μας βοήθησε πάρα πολύ.. για πλάκα με τον άντρα τον λέμε μεταξύ μας νονό του παιδιού 😆 Κάνε μια τελευταία προσπάθεια σε αυτή στο δήμοσιο και βλέπεις! Η μπουμπού σου είναι όντως πολύ τυχερή!! 🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

@Katiana1987 συμφωνώ με την Κρίστι! Εγώ εμπιστεύομαι πολύ τους γιατρούς στα δημόσια νοσοκομεία, από ιδιώτες έχω καεί πολλές φορές, λάθος διαγνώσεις, φάρμακα, άσε.. απλώς δεν αλλάζω τον δικό μου τώρα γτ έχουμε περάσει πολλά μαζί του και μας βοήθησε πάρα πολύ.. για πλάκα με τον άντρα τον λέμε μεταξύ μας νονό του παιδιού 😆 Κάνε μια τελευταία προσπάθεια σε αυτή στο δήμοσιο και βλέπεις! Η μπουμπού σου είναι όντως πολύ τυχερή!! 🤗🤗

Κι εγώ τους εμπιστεύομαι τους γιατρούς στο δημόσιο. Η αλήθεια είναι πως κι εγώ αν ήμουν καλά οικονομικά θα το σκεφτόμουν να πάω με το γιατρό μου γιατί με παρακολουθεί απο τα 19 μου. Και πριν απο μένα και τη γυναίκα του μπαμπά μου... Έφερε και τον αδερφούλη μου στον κόσμο. Με συγκινείτε πολύ να ξέρετε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κι εγώ τους εμπιστεύομαι τους γιατρούς στο δημόσιο. Η αλήθεια είναι πως κι εγώ αν ήμουν καλά οικονομικά θα το σκεφτόμουν να πάω με το γιατρό μου γιατί με παρακολουθεί απο τα 19 μου. Και πριν απο μένα και τη γυναίκα του μπαμπά μου... Έφερε και τον αδερφούλη μου στον κόσμο. Με συγκινείτε πολύ να ξέρετε. 

Εγώ κορίτσι μου που με παρακολουθουν στο δημόσιο παίρνω τηλέφωνο στα ραντεβού και μου κλείνουν μετά από 1.5 μήνα με τη συγκεκριμένη που με βλέπει και τοτε της πάω εξετασεις και ότι άλλο είναι..μου έχει δώσει και τηλέφωνο αλλά δεν την έχω πάρει ποτέ..δεν έχει χρειαστεί...κι απλά κανονίζω τα ραντεβού ανά 3-4 εβδομάδες..παρε ένα τηλέφωνο να σου κλείσουν ραντεβού και βλέπεις ..δε χάνεις τίποτα ..μια μέρα που με είχε πιάσει ένας δυνατός πόνος στην κοιλιά πήγα κατευθείαν στο νοσοκομείο άσ μην εφημερεύε και τους είπα με παρακολουθεί η τάδε και Μ έβαλαν καρδιοτοκογραφο..δεν την πήρα καν τηλέφωνο...εν τέλη ήταν ίωση ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μου! Τι κανετε;

εμενα όσον αφορά τα είδη μπάνιου, μου έκανε δώρο η κουμπαρά μου την τσαντα της mustela που εχει  προϊόντα μεσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η μαμά12345 είπε:

Εγώ κορίτσι μου που με παρακολουθουν στο δημόσιο παίρνω τηλέφωνο στα ραντεβού και μου κλείνουν μετά από 1.5 μήνα με τη συγκεκριμένη που με βλέπει και τοτε της πάω εξετασεις και ότι άλλο είναι..μου έχει δώσει και τηλέφωνο αλλά δεν την έχω πάρει ποτέ..δεν έχει χρειαστεί...κι απλά κανονίζω τα ραντεβού ανά 3-4 εβδομάδες..παρε ένα τηλέφωνο να σου κλείσουν ραντεβού και βλέπεις ..δε χάνεις τίποτα ..μια μέρα που με είχε πιάσει ένας δυνατός πόνος στην κοιλιά πήγα κατευθείαν στο νοσοκομείο άσ μην εφημερεύε και τους είπα με παρακολουθεί η τάδε και Μ έβαλαν καρδιοτοκογραφο..δεν την πήρα καν τηλέφωνο...εν τέλη ήταν ίωση ...

Δε θα έπρεπε να μου πει κάτι τέτοιο η ίδια, απο τη στιγμή που της είπα ότι μέχρι τώρα με παρακολουθούσε άλλος γιατρός και δεν ξέρω πως να κινηθώ στο δημόσιο; Πάντως και το 2020 που είχα το τροχαίο στο δημόσιο πήγα και μιλούσα απ' ευθείας με το γιατρό μου για να κανονίσω το ραντεβού.

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου! Τι κανετε;

εμενα όσον αφορά τα είδη μπάνιου, μου έκανε δώρο η κουμπαρά μου την τσαντα της mustela που εχει  προϊόντα μεσα! 

Κι εγώ αυτά κέρδισα απο το σεμινάριο απλά έχει +2 προιόντα. 1. Clean with no water (είναι στην ουσία σα να έχεις βρύση μαζί σου) και 2. κρέμα για τις θηλές. Κι επίσης έχει πάνινη τσάντα "βόλτας" και μια "φορητή" αλλαξιέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ στην πρώτη στην αρχή χρησιμοποιουσα προϊόντα της frezyderm, αλλά μετά έμαθα πως δεν είναι και πολλή "καθαρη" εταιρία, οπότε τα γύρισα σε pharmasept. Μάλλον αυτά θα πάρω κ τώρα. Βέβαια καλές εταιρείες λένε πως είναι και η weleda και η mustela. 

Πάνες έπαιρνα ότι είχε σε προσφορά. Κ από τα lidl πήρα πολλές φορές. Δεν είχαμε θέμα με καμία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Δε θα έπρεπε να μου πει κάτι τέτοιο η ίδια, απο τη στιγμή που της είπα ότι μέχρι τώρα με παρακολουθούσε άλλος γιατρός και δεν ξέρω πως να κινηθώ στο δημόσιο; Πάντως και το 2020 που είχα το τροχαίο στο δημόσιο πήγα και μιλούσα απ' ευθείας με το γιατρό μου για να κανονίσω το ραντεβού.

Κι εγώ αυτά κέρδισα απο το σεμινάριο απλά έχει +2 προιόντα. 1. Clean with no water (είναι στην ουσία σα να έχεις βρύση μαζί σου) και 2. κρέμα για τις θηλές. Κι επίσης έχει πάνινη τσάντα "βόλτας" και μια "φορητή" αλλαξιέρα.

Εμενα εχει την τσαντα, την αλλάξιερα κ αυτά:

  • Mustela Bebe Hydra Bebe Κρέμα Ενυδάτωσης Σώματος Για Κανονικό Δέρμα 0m+ 300ml
  • Mustela Bebe Σαμπουάν Σε Μορφή Αφρού Για Τη Νινίδα Για Κανονικό δέρμα 
  • Mustela Bebe Νερό Καθαρισμού Χωρίς Ξέβγαλμα Για Πρόσωπο & Περιοχή Πάνας Για Κανονικό Δέρμα 300ml:
  • Mustela 2in1 Cleansing Gel Καθαρισμού Χωρίς Σαπούνι για Βρέφη & Παιδιά 500ml: 
  • Mustela Cleansing Wipes Μωρομάντηλα Kαθαρισμού Travel Pack 25τμχ:
  • Mustela Bebe Μωρομάντηλα Καθαρισμού Για Κανονικό Δέρμα 0m+ 70τμχ: 
  • Mustela Bebe Λάδι Για Μασάζ Για Κανονικό Δέρμα 100ml:
  • Mustela Bebe Hydra Bebe Κρέμα Ενυδάτωσης Προσώπου Για Κανονικό Δέρμα 40ml: 
  • Mustela Bebe 1>2>3 Κρέμα Αλλαγής Πάνας 50ml
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η μαμά12345 είπε:

Εγώ κορίτσι μου που με παρακολουθουν στο δημόσιο παίρνω τηλέφωνο στα ραντεβού και μου κλείνουν μετά από 1.5 μήνα με τη συγκεκριμένη που με βλέπει και τοτε της πάω εξετασεις και ότι άλλο είναι..μου έχει δώσει και τηλέφωνο αλλά δεν την έχω πάρει ποτέ..δεν έχει χρειαστεί...κι απλά κανονίζω τα ραντεβού ανά 3-4 εβδομάδες..παρε ένα τηλέφωνο να σου κλείσουν ραντεβού και βλέπεις ..δε χάνεις τίποτα ..μια μέρα που με είχε πιάσει ένας δυνατός πόνος στην κοιλιά πήγα κατευθείαν στο νοσοκομείο άσ μην εφημερεύε και τους είπα με παρακολουθεί η τάδε και Μ έβαλαν καρδιοτοκογραφο..δεν την πήρα καν τηλέφωνο...εν τέλη ήταν ίωση ...

Ναι και εγω που αλλαξα γιατρό και πήγα σε δημόσιο έτσι λειτουργεί το πράγμα 

 στην αρχή μου κλώτσησε λίγο γιατί είχα μαθει αλλιώς αλλά οκ θα προσαρμοστώ…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

 

Εμενα εχει την τσαντα, την αλλάξιερα κ αυτά:

  • Mustela Bebe Hydra Bebe Κρέμα Ενυδάτωσης Σώματος Για Κανονικό Δέρμα 0m+ 300ml
  • Mustela Bebe Σαμπουάν Σε Μορφή Αφρού Για Τη Νινίδα Για Κανονικό δέρμα 
  • Mustela Bebe Νερό Καθαρισμού Χωρίς Ξέβγαλμα Για Πρόσωπο & Περιοχή Πάνας Για Κανονικό Δέρμα 300ml:
  • Mustela 2in1 Cleansing Gel Καθαρισμού Χωρίς Σαπούνι για Βρέφη & Παιδιά 500ml: 
  • Mustela Cleansing Wipes Μωρομάντηλα Kαθαρισμού Travel Pack 25τμχ:
  • Mustela Bebe Μωρομάντηλα Καθαρισμού Για Κανονικό Δέρμα 0m+ 70τμχ: 
  • Mustela Bebe Λάδι Για Μασάζ Για Κανονικό Δέρμα 100ml:
  • Mustela Bebe Hydra Bebe Κρέμα Ενυδάτωσης Προσώπου Για Κανονικό Δέρμα 40ml: 
  • Mustela Bebe 1>2>3 Κρέμα Αλλαγής Πάνας 50ml

Ναι ναι... αυτά. Και η κρέμα για τις θηλές είναι πολύ καλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι και εγω που αλλαξα γιατρό και πήγα σε δημόσιο έτσι λειτουργεί το πράγμα 

 στην αρχή μου κλώτσησε λίγο γιατί είχα μαθει αλλιώς αλλά οκ θα προσαρμοστώ…

Δηλαδή εσύ για το πρώτο ραντεβού επικοινώνησες με τη δημόσια δομή κι όχι με το γιατρό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Ναι ναι... αυτά. Και η κρέμα για τις θηλές είναι πολύ καλή.

Ναιι! Εγω θα χρησιμοποιήσω για αρχή αυτά μιας κ μ τα έφεραν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Ναιι! Εγω θα χρησιμοποιήσω για αρχή αυτά μιας κ μ τα έφεραν 

Ναι καλέ. Κι ας ελπίσουμε τα μωράκια μας να μην έχουν θέμα με αυτήν την εταιρεία... 🙏🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Δηλαδή εσύ για το πρώτο ραντεβού επικοινώνησες με τη δημόσια δομή κι όχι με το γιατρό;;;

Οχι κορίτσι μου με τον γιατρό δεν είχα μιλήσει καθόλου..

Πήρα κατευθείαν τηλ στο νοσοκομείο ζήτησα ραντεβού με τον γιατρό ειπα ότι είμαι εγκυος και θέλω να με δει αν μπορεί να με αναλάβει για να γεννήσω στο νοσοκομείο και με έκλεισε μετά από 5 μερες ραντεβού 

Πάω στο ραντεβού λέω είμαι τόσο εβδομάδων εγκυος.. μου λέει πρώτη φορα σε βλέπουμε ; Και λέω ναι, ηρθα να με δειτε και αν μπορείτε να με αναλάβετε να γεννήσω εδώ μέχρι τώρα με παρακολουθούσε ιδιώτης γιατρός αυτές είναι οι εξετάσεις μου 

Με πήραν ένα μικρό ιστορικό μου έδωσε εξετάσεις να κάνω και μου είπε σε 3 βδομαδες να ξανά πάω με τις εξετάσεις μου μαζί αυτό ήταν 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Οχι κορίτσι μου με τον γιατρό δεν είχα μιλήσει καθόλου..

Πήρα κατευθείαν τηλ στο νοσοκομείο ζήτησα ραντεβού με τον γιατρό ειπα ότι είμαι εγκυος και θέλω να με δει αν μπορεί να με αναλάβει για να γεννήσω στο νοσοκομείο και με έκλεισε μετά από 5 μερες ραντεβού 

Πάω στο ραντεβού λέω είμαι τόσο εβδομάδων εγκυος.. μου λέει πρώτη φορα σε βλέπουμε ; Και λέω ναι, ηρθα να με δειτε και αν μπορείτε να με αναλάβετε να γεννήσω εδώ μέχρι τώρα με παρακολουθούσε ιδιώτης γιατρός αυτές είναι οι εξετάσεις μου 

Με πήραν ένα μικρό ιστορικό μου έδωσε εξετάσεις να κάνω και μου είπε σε 3 βδομαδες να ξανά πάω με τις εξετάσεις μου μαζί αυτό ήταν 🤷‍♀️

Αν δηλαδή μετά την επικοινωνία που είχα μαζί της, πάρω και κλείσω ραντεβού στο νοσοκομείο, δε θα είναι σα να την παρακάμπτω και να της επιβάλλω, κατά κάποιον τρόπο, να με αναλάβει;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Ναι καλέ. Κι ας ελπίσουμε τα μωράκια μας να μην έχουν θέμα με αυτήν την εταιρεία... 🙏🤞

Η κουμπαρά μου που είναι μαία και μου τα έφερε ειπε πως είναι πολύ καλα! Θα δείξει 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Αν δηλαδή μετά την επικοινωνία που είχα μαζί της, πάρω και κλείσω ραντεβού στο νοσοκομείο, δε θα είναι σα να την παρακάμπτω και να της επιβάλλω, κατά κάποιον τρόπο, να με αναλάβει;;; 

Τι να σου πω δεν ξέρω και πως είναι στην Αθήνα αν λειτουργεί καπως διαφορετικά το πράγμα .. επαρχια έτσι έκανα και διαβάζω και η μαμα1234  το ίδιο έκανε 🤷‍♀️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Αν δηλαδή μετά την επικοινωνία που είχα μαζί της, πάρω και κλείσω ραντεβού στο νοσοκομείο, δε θα είναι σα να την παρακάμπτω και να της επιβάλλω, κατά κάποιον τρόπο, να με αναλάβει;;; 

Στην Πάτρα που είμαι εγώ τουλάχιστον δεν το βλέπουν έτσι...θα κλείσω ραντεβού κανονικά κι όλα καλά...κι οι περισσότερες έτσι κάνουν..κι αν είναι κάτι επείγον παίρνουν τηλ να πάνε νωρίτερα..εγώ σου είπα που έτυχε το επείγον ας πούμε ούτε πήρα τηλέφωνο πήγα κατευθείαν και με βάλανε καρδιοτοκογραφο ..αυτή δεν ήταν όμως εκει ..εν τω μεταξύ είναι τόσες πολλές οι κοπέλες που παρακολουθούν που μπορεί να μη σε θυμάται τώρα αυτή...αυτούς γενικά πρέπει να τους κυνηγάς λίγο..μην περιμένεις να σου πουν πολλά πολλά εσύ θα ρωτάς..τ όνομα μου ας πουμε δεν το ξέρει καν παρόλο που με παρακολουθεί απ' την αρχή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Στην Πάτρα που είμαι εγώ τουλάχιστον δεν το βλέπουν έτσι...θα κλείσω ραντεβού κανονικά κι όλα καλά...κι οι περισσότερες έτσι κάνουν..κι αν είναι κάτι επείγον παίρνουν τηλ να πάνε νωρίτερα..εγώ σου είπα που έτυχε το επείγον ας πούμε ούτε πήρα τηλέφωνο πήγα κατευθείαν και με βάλανε καρδιοτοκογραφο ..αυτή δεν ήταν όμως εκει ..εν τω μεταξύ είναι τόσες πολλές οι κοπέλες που παρακολουθούν που μπορεί να μη σε θυμάται τώρα αυτή...αυτούς γενικά πρέπει να τους κυνηγάς λίγο..μην περιμένεις να σου πουν πολλά πολλά εσύ θα ρωτάς..τ όνομα μου ας πουμε δεν το ξέρει καν παρόλο που με παρακολουθεί απ' την αρχή... 

Αν με αναλάβει και δεν μπορώ να τη βρω στο τηλέφωνο. θα πάρω το γιατρό που με παρακολουθεί μέχρι τώρα. Τέλος πάντων, θα προσπαθήσω απο αύριο να τη βρω ξανά κι ελπίζω να συνεννοηθούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Αν με αναλάβει και δεν μπορώ να τη βρω στο τηλέφωνο. θα πάρω το γιατρό που με παρακολουθεί μέχρι τώρα. Τέλος πάντων, θα προσπαθήσω απο αύριο να τη βρω ξανά κι ελπίζω να συνεννοηθούμε.

Κορίτσι μου είναι απλό,παίρνεις τηλ στο νοσοκομείο και ρωτάει ποια είναι τα διαθέσιμα ραντεβού για την συγκεκριμένη γιατρό!Βρίσκεις αυτό που σε βολεύει παίρνεις τον φάκελο σου και πας και συστήνεσαι!Αν μπορεί να σε αναλάβει σε αναλαμβάνει,αν δε μπορεί σε στέλνει άλλου ή πας μόνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια θα το πω γτ μου κάνει εντύπωση..δεν είναι υποχρεωμένοι οι γιατροί στο δημόσιο να σε αναλάβουν; Γτ λένε δεν μπορούν; Για τις διακοπές; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Ρε κορίτσια θα το πω γτ μου κάνει εντύπωση..δεν είναι υποχρεωμένοι οι γιατροί στο δημόσιο να σε αναλάβουν; Γτ λένε δεν μπορούν; Για τις διακοπές; 

Εγω κατάλαβα πως δεν είναι υποχρεωμένοι να σε αναλάβουν αν δεν πας από την αρχή της κύησης και πας όπως πήγα εγω 22 εβδομάδων 

θυμαμαι μια ξαδέρφη μου  δεν ήθελε να την αναλάβει γιατρός επειδή είχε πάρει πολλά κιλά στην εγκυμοσύνη και την έλεγε διαφορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Ρε κορίτσια θα το πω γτ μου κάνει εντύπωση..δεν είναι υποχρεωμένοι οι γιατροί στο δημόσιο να σε αναλάβουν; Γτ λένε δεν μπορούν; Για τις διακοπές; 

Κανονικά υποχρεωμένοι είναι ...αλλά μετά εξαρτάται κιόλας ..μπορεί να μη θέλουν για τις διακοπές αν δεν τους δίνεις φακελάκι ..είναι και μερικοί πάλι που έχουν ήδη πολλές...άσε από δικαιολογίες υπάρχουν μπολικες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια άσχετο..βγήκα χθες στον ήλιο μια φορά χωρίς αντηλιακό και γέμισα κοκκινίλες στα μάγουλα και τα μπράτσα.. ξεκινήστε να βάζετε έχει αρχίσει να καίει ο ήλιος κι ας μην του φαίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...