Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elk είπε:

30 εβδ ε; Πωπω πέρασε ο καιρός σε λιγότερο από δυο μήνες μπαίνεις στο μήνα σου φοβερό.. 

εγω δεν έχω κανονίσει ακόμα περιμένω από τον γιατρό να δω ποτε θα μου πει να πάω 

Αθήνα γεννάς ή επαρχία ; 

Κρήτη 👣👣

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Καλημέρα!! 🌺🍒🍧

Εγώ είμαι 29η! Πω πω πώς πέρασε ο καιρός! Νομίζω ναι το 30 ακούγεται ως τελική ευθεία!!! 🤗😊 Χεχε ναι κι εμένα όλο στριφογυρνάει!! Εμάς δε μας έχει πει ακόμη για το doppler, θα τον ρωτήσω! 

Εμμ ναι πια νομίζω όλο και κοντευουμε 🥰🥰

Αρχίσαμε και τα ψώνια και τις προετοιμασίες σιγά σιγά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 🤗🤗

Επίσημα πλέον στην 30η εβδομάδα και το μπεμπινι φαίνεται να το διασκεδάζει πάρα πολύ καθώς ελάχιστες ώρες με αφήνει χωρίς παιχνίδια 🥰🥰🧿🧿..7 του Ιούνη έχουμε Doppler και νομίζω πια κοιτάμε προς την τελική ευθεία!!! 💙👣

Τι ωραία βρε κορίτσι... Εγώ στις 4 του Ιουνίου έχω καμπύλη ζαχάρου... Doppler δεν ξέρω πότε και αν θα κάνω. Κι εσύ έχεις ένα μικρό taliban δηλαδή, ε;;;

στις πριν 20 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Καλημέρα!! 🌺🍒🍧

Εγώ είμαι 29η! Πω πω πώς πέρασε ο καιρός! Νομίζω ναι το 30 ακούγεται ως τελική ευθεία!!! 🤗😊 Χεχε ναι κι εμένα όλο στριφογυρνάει!! Εμάς δε μας έχει πει ακόμη για το doppler, θα τον ρωτήσω! 

Άντε κορίτσια μου, έρχεται η ώρα!

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Έτσι είναι μωρέ στο δημόσιο η επικοινωνία δύσκολη έως ανύπαρκτη αυτό βλέπω και εγω από εμένα 

η γνωμη μου πως να ψάξεις λίγο ακόμα κορίτσι μου μην το αφήνεις στην τύχη του της τελευταίας στιγμής.. έχεις περιθώριο ακόμα 

Κοίτα αν δε βρώ μέχρι το τέλος Ιουνίου δε νομίζω να ψάξω άλλο! Τζάμπα άγχος. Αν μου πει πως θα με αναλάβει η συγκεκριμένη γιατρός, δεν έχω θέμα. Ας μην απαντάει πάντα. Αλλά για την ώρα ενώ έχει δει τις εξετάσεις που της έστειλα και μου είπε τι βλέπει, δε μου είπε τίποτα ούτε για ραντεβού, ούτε για το αν θα πάμε μαζί τελικά. Ελπίζω μέχρι το τέλος της βδομάδας να βγάλλω άκρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κρήτη 👣👣

 

Εμμ ναι πια νομίζω όλο και κοντευουμε 🥰🥰

Αρχίσαμε και τα ψώνια και τις προετοιμασίες σιγά σιγά!!

Κι εμείς!! Κορίτσια άρχισα να ψάχνω τα βρεφικά είδη μπάνιου! Χθες κάηκα στον υπολογιστή όλη μέρα, βρήκα μια σελίδα και έμπαινα και έλεγχα τα συστατικά! Κατέληξα στης weleda για βρεφικό αφρόλουτρο, τι λέτε; Το σπαστικό είναι βέβαια ότι δε βγαίνει με αντλία..Εσείς ποιο θα πάρετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κι εμείς!! Κορίτσια άρχισα να ψάχνω τα βρεφικά είδη μπάνιου! Χθες κάηκα στον υπολογιστή όλη μέρα, βρήκα μια σελίδα και έμπαινα και έλεγχα τα συστατικά! Κατέληξα στης weleda για βρεφικό αφρόλουτρο, τι λέτε; Το σπαστικό είναι βέβαια ότι δε βγαίνει με αντλία..Εσείς ποιο θα πάρετε; 

Εγώ κέρδισα ένα της mustela. Θα αρχίσω με αυτό και αν δεν έχει πρόβλημα η μπέμπα θα συνεχίσω με αυτό πιστεύω. Αλλά έχω διαβάσει και για τα agnotis. Θα δοκιμάσω κι αυτά αν δω κάποιον ερεθισμό απο τα άλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Τι ωραία βρε κορίτσι... Εγώ στις 4 του Ιουνίου έχω καμπύλη ζαχάρου... Doppler δεν ξέρω πότε και αν θα κάνω. Κι εσύ έχεις ένα μικρό taliban δηλαδή, ε;;;

Άντε κορίτσια μου, έρχεται η ώρα!

Κοίτα αν δε βρώ μέχρι το τέλος Ιουνίου δε νομίζω να ψάξω άλλο! Τζάμπα άγχος. Αν μου πει πως θα με αναλάβει η συγκεκριμένη γιατρός, δεν έχω θέμα. Ας μην απαντάει πάντα. Αλλά για την ώρα ενώ έχει δει τις εξετάσεις που της έστειλα και μου είπε τι βλέπει, δε μου είπε τίποτα ούτε για ραντεβού, ούτε για το αν θα πάμε μαζί τελικά. Ελπίζω μέχρι το τέλος της βδομάδας να βγάλλω άκρη.

Φυσικά και είναι ταλιμπανακι 🥰🥰👣👣🧿🧿🧿

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κι εμείς!! Κορίτσια άρχισα να ψάχνω τα βρεφικά είδη μπάνιου! Χθες κάηκα στον υπολογιστή όλη μέρα, βρήκα μια σελίδα και έμπαινα και έλεγχα τα συστατικά! Κατέληξα στης weleda για βρεφικό αφρόλουτρο, τι λέτε; Το σπαστικό είναι βέβαια ότι δε βγαίνει με αντλία..Εσείς ποιο θα πάρετε; 

Εγώ κορίτσι μου πήρα όλο το σετ της pharmasept που έχω ακούσει πολύ καλά λόγια...θα ξεκινήσουμε με αυτό και μετά βλέποντας και κάνοντας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ κέρδισα ένα της mustela. Θα αρχίσω με αυτό και αν δεν έχει πρόβλημα η μπέμπα θα συνεχίσω με αυτό πιστεύω. Αλλά έχω διαβάσει και για τα agnotis. Θα δοκιμάσω κι αυτά αν δω κάποιον ερεθισμό απο τα άλλα.

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Φυσικά και είναι ταλιμπανακι 🥰🥰👣👣🧿🧿🧿

 

Εγώ κορίτσι μου πήρα όλο το σετ της pharmasept που έχω ακούσει πολύ καλά λόγια...θα ξεκινήσουμε με αυτό και μετά βλέποντας και κάνοντας!!!

Και για αυτά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια, mustela και pharmasept! Λογικά και τα agnotis πρέπει να είναι φυσικά, μόνο για πάνες μια γνωστή μου είπε πως το μωρό συγκαιγόταν με τις agnotis και το γύρισε στις κλασσικές babylino και συνήλθε το μωρό..οπότε πάνες θα δοκιμάσω κι εγώ babylino..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

 

Και για αυτά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια, mustela και pharmasept! Λογικά και τα agnotis πρέπει να είναι φυσικά, μόνο για πάνες μια γνωστή μου είπε πως το μωρό συγκαιγόταν με τις agnotis και το γύρισε στις κλασσικές babylino και συνήλθε το μωρό..οπότε πάνες θα δοκιμάσω κι εγώ babylino..

Για πάνες εγώ θα ξεκινήσω με pampers και βλέπουμε. Αυτά παίζουν απο δέρμα σε δέρμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κι εμείς!! Κορίτσια άρχισα να ψάχνω τα βρεφικά είδη μπάνιου! Χθες κάηκα στον υπολογιστή όλη μέρα, βρήκα μια σελίδα και έμπαινα και έλεγχα τα συστατικά! Κατέληξα στης weleda για βρεφικό αφρόλουτρο, τι λέτε; Το σπαστικό είναι βέβαια ότι δε βγαίνει με αντλία..Εσείς ποιο θα πάρετε; 

Εγω παίρνω της pharmasept που είναι με αντλία μυρίζει ωραία κρατάει αρκετό καιρό και την κάνω κάθε μέρα μπάνιο είναι για κεφάλι σώμα έμεινα ευχαριστημένη 

απο πανες παίρνω babylino sensitive στην αρχή είχα τα pampers αλλά τα αλλαξα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω παίρνω της pharmasept που είναι με αντλία μυρίζει ωραία κρατάει αρκετό καιρό και την κάνω κάθε μέρα μπάνιο είναι για κεφάλι σώμα έμεινα ευχαριστημένη 

απο πανες παίρνω babylino sensitive στην αρχή είχα τα pampers αλλά τα αλλαξα.. 

Οκ κορίτσια, θα ξαναδώ και της pharmasept και θα παραγγείλω να έρθουν και αυτά σιγά σιγά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Τι ωραία βρε κορίτσι... Εγώ στις 4 του Ιουνίου έχω καμπύλη ζαχάρου... Doppler δεν ξέρω πότε και αν θα κάνω. Κι εσύ έχεις ένα μικρό taliban δηλαδή, ε;;;

Άντε κορίτσια μου, έρχεται η ώρα!

Κοίτα αν δε βρώ μέχρι το τέλος Ιουνίου δε νομίζω να ψάξω άλλο! Τζάμπα άγχος. Αν μου πει πως θα με αναλάβει η συγκεκριμένη γιατρός, δεν έχω θέμα. Ας μην απαντάει πάντα. Αλλά για την ώρα ενώ έχει δει τις εξετάσεις που της έστειλα και μου είπε τι βλέπει, δε μου είπε τίποτα ούτε για ραντεβού, ούτε για το αν θα πάμε μαζί τελικά. Ελπίζω μέχρι το τέλος της βδομάδας να βγάλλω άκρη.

Πιστεύω θα βρεις δώσε λίγο χρόνο στην Αθήνα είναι πιο δύσκολο γιατί γίνετε χαμός 

Αν πήγαινες Λευκάδα πιστεύω θα έβρισκες πολύ πιο εύκολα 

λογικα αν δεν σε δει από κοντά δεν μπορεί να σου απαντήσει ένα ναι ή όχι όποτε παρε τηλ στο νοσοκομείο να κλεισεις ραντεβού μαζί της στο να πας να τα πειτε από κοντά μην περιμενεις να σε πάρει εκείνη.. βλέπω και από τον δικό μου δεν έχουν καμία σχέση με τους ιδιώτες εκείνοι είναι πιο προσωπική γιατροί 

σκέψου πάω και δεν λέω καν το όνομα μου με ένα νούμερο με έχει καταχωρήσει μέσα για αυτόν είμαι το νούμερο 3334

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Οκ κορίτσια, θα ξαναδώ και της pharmasept και θα παραγγείλω να έρθουν και αυτά σιγά σιγά..

Το λαδακι που έχει για πρόσωπο και σώμα όμως με καλεντουλα δεν μυρίζει ωραια

απορροφάται γρήγορα από το δέρμα δεν λεκιάζει τα ρούχα αλλά η μυρωδιά δεν είναι καλή 

Αν θυμάμαι πάλι τους 2 πρώτους μήνες δεν κάνει να βάζουμε τέτοια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, και εγω για αφρολουτρο της pharmasept θα πάρω...μ αυτό κάνω και εγώ μπανιο και σωμα και μαλλια... οπότε θα έχω ήδη στο σπίτι..πανες εγώ σκέφτομαι να πάρω απο lidl της lupilu και βλέποντας και κάνοντας!

χθες πήγα πήρα μερικά ρουχαλακια για τον μπεμπάκο...βεβαια δεν ξέρω αν εκανα καλά ή όχι μ αυτά που πήρα...εσεις με κοντομανικα θα το έχετε το μωρό; ή μακρυμανικα; έχω μπερδευτεί πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, και εγω για αφρολουτρο της pharmasept θα πάρω...μ αυτό κάνω και εγώ μπανιο και σωμα και μαλλια... οπότε θα έχω ήδη στο σπίτι..πανες εγώ σκέφτομαι να πάρω απο lidl της lupilu και βλέποντας και κάνοντας!

χθες πήγα πήρα μερικά ρουχαλακια για τον μπεμπάκο...βεβαια δεν ξέρω αν εκανα καλά ή όχι μ αυτά που πήρα...εσεις με κοντομανικα θα το έχετε το μωρό; ή μακρυμανικα; έχω μπερδευτεί πολύ!

Εγω κοντομάνικα χρησιμοποίησα στην κόρη μου το ίδιο θα κάνω και τώρα 

Εμένα η παιδιατρος μου είπε τα μωρά θέλουν ελαφρύ ντύσιμο όποτε ακολούθησα της οδηγίες της παιδιάτρου

τωρα εξαρτάται και που μένεις εμείς εδώ έχουμε πολύ ζεστη που είμαστε σε παραθαλάσσιο μερος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω κοντομάνικα χρησιμοποίησα στην κόρη μου το ίδιο θα κάνω και τώρα 

Εμένα η παιδιατρος μου είπε τα μωρά θέλουν ελαφρύ ντύσιμο όποτε ακολούθησα της οδηγίες της παιδιάτρου

τωρα εξαρτάται και που μένεις εμείς εδώ έχουμε πολύ ζεστη που είμαστε σε παραθαλάσσιο μερος

εγώ είμαι σε χωριό της Λάρισα... και εδώ ζέστη εχει γενικά...η αλήθεια ειναι πηρα κοντομανικα...μονο 2 μακρυμάνικα το νο. 1 πηρα για να τον πάρω απο την κλινική και μετά πήρα νούμερο 3 κοντομανικα και σορτς .. εντάξει θα τον σκεπαζω κιόλας... φαντάζομαι θα ειναι εντάξει...αλλα μ εχουν μπερδέψει πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Το λαδακι που έχει για πρόσωπο και σώμα όμως με καλεντουλα δεν μυρίζει ωραια

απορροφάται γρήγορα από το δέρμα δεν λεκιάζει τα ρούχα αλλά η μυρωδιά δεν είναι καλή 

Αν θυμάμαι πάλι τους 2 πρώτους μήνες δεν κάνει να βάζουμε τέτοια 

Κατάλαβα! Τους δύο πρώτους μήνες δηλαδή τα απαραίτητα, ένα βρεφικό σαπουνάκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Barbiee είπε:

εγώ είμαι σε χωριό της Λάρισα... και εδώ ζέστη εχει γενικά...η αλήθεια ειναι πηρα κοντομανικα...μονο 2 μακρυμάνικα το νο. 1 πηρα για να τον πάρω απο την κλινική και μετά πήρα νούμερο 3 κοντομανικα και σορτς .. εντάξει θα τον σκεπαζω κιόλας... φαντάζομαι θα ειναι εντάξει...αλλα μ εχουν μπερδέψει πολύ!

Εμένα η γνωμη μου για να μην μπερδεύεσαι να μην ακούσεις κανέναν άλλον εκτός από τον-την παιδιατρο που θα έχεις γιατί ο καθένας λέει τα δικά του 

ειδικα οι γιαγιάδες όλο κρυώνει και κρυώνει θα σου λένε 

Τα μωρά δεν κρυώνουν η καρδιά τους δουλεύει στα τουρμπο πάνω από 100 παλμούς 

οτι θερμοκρασία νιώθεις εσυ το ίδιο νιώθει το παιδί και λίγο πιο πολύ εκείνο 

στην Λάρισα έχει αρκετή ζεστη και εκεί όπου είναι μια χαρά αυτά που πήρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κατάλαβα! Τους δύο πρώτους μήνες δηλαδή τα απαραίτητα, ένα βρεφικό σαπουνάκι! 

Ναι στην αρχή λίγα πραγματακια βάζουμε τα απαραίτητα το σαμπουαν και την κρεμα αλλαγής πάνας 

άλλοι λένε δεν βάζουν ούτε μαλακτικό στα ρούχα εγω να πω την αλήθεια εβαλα από την πρώτη στιγμή μαλακτικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

εγώ είμαι σε χωριό της Λάρισα... και εδώ ζέστη εχει γενικά...η αλήθεια ειναι πηρα κοντομανικα...μονο 2 μακρυμάνικα το νο. 1 πηρα για να τον πάρω απο την κλινική και μετά πήρα νούμερο 3 κοντομανικα και σορτς .. εντάξει θα τον σκεπαζω κιόλας... φαντάζομαι θα ειναι εντάξει...αλλα μ εχουν μπερδέψει πολύ!

Κι εγώ κοντομάνικα πήρα, θα πρέπει να το πιάνεις στην πλατούλα ψιλά να μην ιδρώνει! Ζεσταίνονται κι αυτά! Και στο σπίτι με τους καύσωνες θα πρέπει να αεριζεις ή να βάζεις λίγο air condition κάπου μακριά πχ στο σαλόνι, να είναι με κάποιο τρόπο η θερμοκρασία μέχρι 28 βαθμούς, εγώ αυτά κατάλαβα από ένα σεμινάριο που παρακολούθησα! Εντάξει επειδή εγώ είμαι γενικά πολύ θερμόαιμη 😀😀 και το καλοκαίρι κυκλοφορώ σχεδόν γυμνή στο σπίτι θα βλέπω και τον άντρα μου αν ζεσταίνεται η κρυώνει που είναι πιο φυσιολογικός για να κρίνω! 😆 Πιστεύω πάντως ότι δε χρειάζεται άγχος σε αυτό, εξάλλου αν κάτι τους ενοχλήσει θα γκρινιάξουν, και σιγά σιγά θα μάθουμε πώς θέλουν και πώς τους αρέσει! Μπορεί και αυτά να είναι διαφορετικά το ένα με το άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Πιστεύω θα βρεις δώσε λίγο χρόνο στην Αθήνα είναι πιο δύσκολο γιατί γίνετε χαμός 

Αν πήγαινες Λευκάδα πιστεύω θα έβρισκες πολύ πιο εύκολα 

λογικα αν δεν σε δει από κοντά δεν μπορεί να σου απαντήσει ένα ναι ή όχι όποτε παρε τηλ στο νοσοκομείο να κλεισεις ραντεβού μαζί της στο να πας να τα πειτε από κοντά μην περιμενεις να σε πάρει εκείνη.. βλέπω και από τον δικό μου δεν έχουν καμία σχέση με τους ιδιώτες εκείνοι είναι πιο προσωπική γιατροί 

σκέψου πάω και δεν λέω καν το όνομα μου με ένα νούμερο με έχει καταχωρήσει μέσα για αυτόν είμαι το νούμερο 3334

Δεν περιμένω ούτε να με πάρει εκείνη απο μόνη της, ούτε να μου πει απο το τηλέφωνο αν θα με αναλάβει. Αλλά για να δει τις εξετάσεις και να μου απαντήσει την έψαχνα 1 βδομάδα. Κι όταν μου απάντησε στο mail, περίμενα να μου πει και για ραντεβού, αλλά δεν... Λευκάδα ίσως και να ήταν καλύτερα, αλλά θα ήμουν μόνη μου. 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εγω παίρνω της pharmasept που είναι με αντλία μυρίζει ωραία κρατάει αρκετό καιρό και την κάνω κάθε μέρα μπάνιο είναι για κεφάλι σώμα έμεινα ευχαριστημένη 

απο πανες παίρνω babylino sensitive στην αρχή είχα τα pampers αλλά τα αλλαξα.. 

Α ναι. Γιατί τις άλλαξες τις πάνες;

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κι εγώ κοντομάνικα πήρα, θα πρέπει να το πιάνεις στην πλατούλα ψιλά να μην ιδρώνει! Ζεσταίνονται κι αυτά! Και στο σπίτι με τους καύσωνες θα πρέπει να αεριζεις ή να βάζεις λίγο air condition κάπου μακριά πχ στο σαλόνι, να είναι με κάποιο τρόπο η θερμοκρασία μέχρι 28 βαθμούς, εγώ αυτά κατάλαβα από ένα σεμινάριο που παρακολούθησα! Εντάξει επειδή εγώ είμαι γενικά πολύ θερμόαιμη 😀😀 και το καλοκαίρι κυκλοφορώ σχεδόν γυμνή στο σπίτι θα βλέπω και τον άντρα μου αν ζεσταίνεται η κρυώνει που είναι πιο φυσιολογικός για να κρίνω! 😆 Πιστεύω πάντως ότι δε χρειάζεται άγχος σε αυτό, εξάλλου αν κάτι τους ενοχλήσει θα γκρινιάξουν, και σιγά σιγά θα μάθουμε πώς θέλουν και πώς τους αρέσει! Μπορεί και αυτά να είναι διαφορετικά το ένα με το άλλο!

Ναι καλέ. Κι εγώ έτσι άκουσα στα σεμινάρια. Βλέποντας και κάνοντας είναι λίγο πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Barbiee είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, και εγω για αφρολουτρο της pharmasept θα πάρω...μ αυτό κάνω και εγώ μπανιο και σωμα και μαλλια... οπότε θα έχω ήδη στο σπίτι..πανες εγώ σκέφτομαι να πάρω απο lidl της lupilu και βλέποντας και κάνοντας!

χθες πήγα πήρα μερικά ρουχαλακια για τον μπεμπάκο...βεβαια δεν ξέρω αν εκανα καλά ή όχι μ αυτά που πήρα...εσεις με κοντομανικα θα το έχετε το μωρό; ή μακρυμανικα; έχω μπερδευτεί πολύ!

Α δεν το είχα σκεφτεί. Αλλά μου είπε μια φίλη ότι συμφέρουν περισσότερο να παραγγέλνεις απο internet. Εμένα μου έφεραν και απο τα 2. Θα πάρω απ' όλα μαζί μου και βλέποντας και κάνοντας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Δεν περιμένω ούτε να με πάρει εκείνη απο μόνη της, ούτε να μου πει απο το τηλέφωνο αν θα με αναλάβει. Αλλά για να δει τις εξετάσεις και να μου απαντήσει την έψαχνα 1 βδομάδα. Κι όταν μου απάντησε στο mail, περίμενα να μου πει και για ραντεβού, αλλά δεν... Λευκάδα ίσως και να ήταν καλύτερα, αλλά θα ήμουν μόνη μου. 

Α ναι. Γιατί τις άλλαξες τις πάνες;

Ναι καλέ. Κι εγώ έτσι άκουσα στα σεμινάρια. Βλέποντας και κάνοντας είναι λίγο πολύ...

Ναι είναι θέμα  Αν δεν μπορεί να έχεις κάποιον μαζί σου στην Λευκάδα 

τις αλλαξα γιατί εγω επαιρνα από το Ίντερνετ ολόκληρη κούτα για ένα μήνα και μου έβγαιναν πιο οικονομικές οι Babylino… η pampers μου μύριζαν και κάπως.. ίσως ήταν και η ιδέα μου δεν ξέρω.. και έτσι μετά από 4 μήνες της αλλαξα με babylino 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι είναι θέμα  Αν δεν μπορεί να έχεις κάποιον μαζί σου στην Λευκάδα 

τις αλλαξα γιατί εγω επαιρνα από το Ίντερνετ ολόκληρη κούτα για ένα μήνα και μου έβγαιναν πιο οικονομικές οι Babylino… η pampers μου μύριζαν και κάπως.. ίσως ήταν και η ιδέα μου δεν ξέρω.. και έτσι μετά από 4 μήνες της αλλαξα με babylino 

Α αν είναι πιο οικονομικές θα ξεκινήσω κι εγώ μ' αυτές και βλέπουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! 

Βλέπω έχετε αρχίσει να οτφανωνεστε!! Εγώ δεν έχω κάνει τπτ! Και δεν έχω πάρει και τπτ. Βέβαια αρκετά πράγματα (ρουχαλακια αβγό λίκνο μπανιέρα) θα μου δώσουν φίλες που έχουν μεγαλύτερα παιδιά αλλά δεν έχω δει καθόλου τι άλλο θα χρειαστώ.. 

Νομίζω σε κανα μήνα που κλείνουν τα σχολεία (είμαι δασκάλα) θα τα δω όλα αυτά εντατικά!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Δεν περιμένω ούτε να με πάρει εκείνη απο μόνη της, ούτε να μου πει απο το τηλέφωνο αν θα με αναλάβει. Αλλά για να δει τις εξετάσεις και να μου απαντήσει την έψαχνα 1 βδομάδα. Κι όταν μου απάντησε στο mail, περίμενα να μου πει και για ραντεβού, αλλά δεν... Λευκάδα ίσως και να ήταν καλύτερα, αλλά θα ήμουν μόνη μου. 

Α ναι. Γιατί τις άλλαξες τις πάνες;

Ναι καλέ. Κι εγώ έτσι άκουσα στα σεμινάρια. Βλέποντας και κάνοντας είναι λίγο πολύ...

Κορίτσι μου, ελπίζω να βγάλεις συνεννόηση γρήγορα με αυτή τη γιατρό και να σου πει ότι θα σε αναλάβει.

Νομίζω πως μια χαρά σκέφτηκες και την εναλλακτική σε περίπτωση που πει όχι! 

Πάντως μπράβο σου!! Το κοριτσάκι σου είναι πολύ τυχερό!! 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Κορίτσι μου, ελπίζω να βγάλεις συνεννόηση γρήγορα με αυτή τη γιατρό και να σου πει ότι θα σε αναλάβει.

Νομίζω πως μια χαρά σκέφτηκες και την εναλλακτική σε περίπτωση που πει όχι! 

Πάντως μπράβο σου!! Το κοριτσάκι σου είναι πολύ τυχερό!! 😊😊

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Κοκκίνισα και συγκινήθηκα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...