Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτόμηνια, Πρωτόχρονια, ελπίδα μία μες στην καρδιά, ο Αι Βασίλης έρχεται ξανά!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Σας ευχαριστω παρα πολύ ολες !! Κορίτσια όντως είμαι έγκυος 🤣🤣🤣 κατά τις 20.00 θα βγει η χοριακη αλλά έκανα άλλα 2 τεστ διαφορετικών εταιριών για σιγουριά.. Είμαι τρελή το ξέρω αλλά δε μπορώ να το πιστέψω με τίποτα!!! Προσπαθούσαμε 1.5 χρόνο πριν την εξωσωματική που μας χάρισε τα διδυμάκια μας κ τώρα άλλον έναν 1.5 χρόνο και τίποτα. Τον επόμενο μήνα θα ξεκινούσα διέγερση κ με μια μόνο επαφή αυτό το μήνα έμεινα έγκυος;!;!;; Απίστευτο μου φαίνεται 

IMG_6004.jpeg

Μα τι υπεροχαααααα νέα είναι αυτααααα❤️❤️❤️❤️❤️❤️ συγχαρητήρια κορίτσι μου💝🤰💝

περιμενουμε την χοριακουλα σου❤️❤️❤️ 

Πίστεψε το θαυμα σου κορίτσι μου🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός πραγματικά..  

Δύο επαφές είχαμε όλες και όλες από όταν γέννησα και αυτές εννοείται όχι ολοκληρωμένες (αλλά χωρίς προφύλαξη). Περίοδο δεν έχω ακόμα, αλλά αυτό δεν λέει κάτι αφού η ωορρηξία προηγείται της περιόδου. Εντάξει, αν με όλα αυτά πέτυχα εγκυμοσύνη, να παίξω ένα τζόκερ 😂😂 Κάτι θα με πειραξε μάλλον.

 

Αν συνεχίσουν οι εμετοί κάνε ένα τεστακι😂 ποτέ δεν ξερεις 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!!!!!

Ποια θα ανοίξει νέο θεματακι;;;μια και καμία δεν έμεινε έγκυος αυτό τον μήνα;😟🤔 δεν μας άρχισε καλά το νέο έτος .....

Για πάμε δυναμικά για τον δεύτερο μήνα του έτους....για πάμε!!!!

Σίγουρα όχι εγώ πάντως... αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια θα τρελαθωωωωωωωωω!!! Με γελούν τα μάτια μου μήπως;;; Βγήκαν κατευθείαν οι γραμμές. Υπάρχει περίπτωση να είναι εξάτμισης;;; Δεν έχω δει ποτε θετικό τεστ ούρων. Μόνο θετική χοριακη μετά την εξωσωματική. Δεν το πιστεύω. Μου φαίνεται αλήθεια σαν ψέμα 

IMG_6003.jpeg

Με το καλό κορίτσι μου!! Θαύματα γίνονται!! Να έχεις μια ανέφελη εγκυμοσύνη και να είστε όλοι σας ευτυχισμένοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

@annie!αχ τι ωραία τέλεια τέλεια τέλεια,  εύχομαι όλα να πάνε κατ'ευχήν, πραγματικά πόσο όμορφα κλείνει ο μήνας!!!!!❣️❣️❣️❣️🤞🤞🤞🤞

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@annie!συγχαρητήρια κορίτσι μου! Μια υπεροχη εγκυμοσύνη ευχομαι κ ενα γερο μωρο! Αντε να κλεισει ομορφα ο μηνας!

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου μπράβο !!!🥳

το πρώτο τεστ του 2024 🥳🤰

Τα τεστ είναι ξεκάθαρα θετικά μας έβγαλαν τα μάτια 😂 εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τώρα περιμένουμε νέα σου στις 8  🥰

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ειμαστε πολυ καλά δοξα τω θεω.Εχω ανατριχιασει με τα νεα σου πραγματικα στο λεω! Σιγουρα δεν μπορεις να το πιστεψεις ,αλλα ολα γινονται λεμε !!!Με το καλο!!  πολυ χαρηκα παναγια μου ολες να ειναι με μωρακια συντομα ευχομαι ! Ααααα

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Φουλ θετικό κορίτσι μου🥳🥳🥳🥳 συγχαρητήρια!!!! Πίστεψε τοοοοο

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μα τι υπεροχαααααα νέα είναι αυτααααα❤️❤️❤️❤️❤️❤️ συγχαρητήρια κορίτσι μου💝🤰💝

περιμενουμε την χοριακουλα σου❤️❤️❤️ 

Πίστεψε το θαυμα σου κορίτσι μου🤗

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!! Θαύματα γίνονται!! Να έχεις μια ανέφελη εγκυμοσύνη και να είστε όλοι σας ευτυχισμένοι!!

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια μου!! Βγήκε η χοριακη 450🥳🥳🥳!! Έκλαψα με την αντίδραση του άντρα μου.. Με ρωτάει τι είναι αυτά; Τεστ εγκυμοσύνης; Και είναι θετικά;; Έκανες 4 τεστ κ είναι κ τα 4 θετικά;;;🤣🤣🤣🤣 Τρελάθηκε!! Δεν το περιμέναμε με τίποτα όμως.. Τώρα πάμε για διπλασιασμό.. Εύχομαι σε όλες σύντομα γεμάτες κοιλίτσες!! Θαύματα γίνονται κ είμαι ζωντανό παράδειγμα κορίτσια μου!! Συνολικά πάνω από 3 χρόνια προσπαθειών με καμμία φυσιολογική κύηση κ με μια επαφή τσουπ το σποράκιιιιιι😍❤️💙😍🙏🏻💙❤️🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliap κορίτσι μου γλυκό εσυ ξέρεις όλη την πορεία μου.. Σ ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου. Να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annie! είπε:

 

 

 

 

 

 

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια μου!! Βγήκε η χοριακη 450🥳🥳🥳!! Έκλαψα με την αντίδραση του άντρα μου.. Με ρωτάει τι είναι αυτά; Τεστ εγκυμοσύνης; Και είναι θετικά;; Έκανες 4 τεστ κ είναι κ τα 4 θετικά;;;🤣🤣🤣🤣 Τρελάθηκε!! Δεν το περιμέναμε με τίποτα όμως.. Τώρα πάμε για διπλασιασμό.. Εύχομαι σε όλες σύντομα γεμάτες κοιλίτσες!! Θαύματα γίνονται κ είμαι ζωντανό παράδειγμα κορίτσια μου!! Συνολικά πάνω από 3 χρόνια προσπαθειών με καμμία φυσιολογική κύηση κ με μια επαφή τσουπ το σποράκιιιιιι😍❤️💙😍🙏🏻💙❤️🙏🏻

Υπέροχα νέα, πραγματικά ό,τι καλύτερο να κλείσει ο μήνας με αισιοδοξία για όλες όσες περιμένουν 🙏 Με το καλό κορίτσι μου, εύχομαι μια υγιή και τελειόμηνη κύηση 💖 

Τι συμπτώματα είχες; Παρατήρησες τίποτα διαφορετικό ή απλά επειδή δε το περίμενες δεν πρόσεξες κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Συγχαρητήρια.. τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις. Έτσι και σε έμενα και στη @kaounmar και σε πολλές ακόμα κοπέλες περίμεναμε για ετ και ωοληψιες και μείναμε στο περίμενε χαχχα γτ μας πρόλαβαν ..

Εύχομαι αυτή να είναι η χρονιά σου . Απίστευτο και όμως αληθινό. 

 

Παρούσα, όντως στις 3 από τι; 5 κυήσεις που είχα τελικά ήταν με φυσικό τρόπο άσχετα την κατάληξη σε κάποιες! Η 5η και τυχερή έφερε την κόρη μου λίγο πριν την ετ με προεμφυτευτικό που είχαμε κάνει! Τα θυμάσαι φίλη που τα λέγαμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Υπέροχα νέα, πραγματικά ό,τι καλύτερο να κλείσει ο μήνας με αισιοδοξία για όλες όσες περιμένουν 🙏 Με το καλό κορίτσι μου, εύχομαι μια υγιή και τελειόμηνη κύηση 💖 

Τι συμπτώματα είχες; Παρατήρησες τίποτα διαφορετικό ή απλά επειδή δε το περίμενες δεν πρόσεξες κάτι;

Σ ευχαριστώ πολύ!! Πριν την καθυστέρηση δεν είχα κανένα απολύτως διαφορετικό σύμπτωμα. Ότι έχω κ όταν περιμένω περιοδο. 2 μέρες τώρα παρατήρησα ότι είχα αρκετά έντονο φούσκωμα σε επίπεδο που μ ενοχλεί το τζιν ειδικά μετά από φαγητό (το ίδιο είχα κ στα δίδυμα από την αρχή). Θα σου πω ότι μετά την 6η εβδομάδα συνήθως ξεκινούν τα συμπτώματα εγκυμοσύνης. Έχω ακόμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Nefeliap κορίτσι μου γλυκό εσυ ξέρεις όλη την πορεία μου.. Σ ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου. Να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου 

Συγχαρητήρια, να πάνε όλα υπέροχα!!! Είδες που γίνονται και θαυματα τελικά; Εγώ τα πιστεύω γιατί την κόρη μου την έκανα με φυσική σύλληψη πριν την ετ που είχαμε προγραμματίσει. Συνολικά από τις 5 εγκυμοσύνες μου οι 3 ήταν με φυσική σύλληψη , άσχετα την κατάληξη καθώς ήταν τελικά και οι λάθος χειρισμοί γιατρών στη μέση! Η 5η μας έδωσε την κόρη μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Συγχαρητήρια, να πάνε όλα υπέροχα!!! Είδες που γίνονται και θαυματα τελικά; Εγώ τα πιστεύω γιατί την κόρη μου την έκανα με φυσική σύλληψη πριν την ετ που είχαμε προγραμματίσει. Συνολικά από τις 5 εγκυμοσύνες μου οι 3 ήταν με φυσική σύλληψη , άσχετα την κατάληξη καθώς ήταν τελικά και οι λάθος χειρισμοί γιατρών στη μέση! Η 5η μας έδωσε την κόρη μας!!!

Σ ευχαριστώ πολύ αγαπημένη!!! Να χαίρεστε τη πριγκίπισσα σας!!❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια άνοιξα συζήτηση αλλά από ότι βλέπω είστε ολες εδώ. Λοιπόν είμαι 9η ημέρα μετά την ωορρηξία και είπα να κάνω ένα τεστ. Έκανα predictor early καιιι είναι νομίζω θετικό….. 😋😋😋  θα κάνω άλλο ένα αύριο τη πρωί λέω δεν μοορω να το πιστέψω !!!!   Πείτε μου τη γνώμη σας… υπόψιν έπρεπε να περιμένω 3 λεπτά και η γραμμή εμφανίστηκε στο 1ο λεπτό 

IMG_6257.jpeg

IMG_6256.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

@Nefeliap κορίτσι μου γλυκό εσυ ξέρεις όλη την πορεία μου.. Σ ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου. Να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου 

Τι χαρα σημερα θεε μου να ειστε ολοι παντα  καλα!φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

 

 

 

 

 

 

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια μου!! Βγήκε η χοριακη 450🥳🥳🥳!! Έκλαψα με την αντίδραση του άντρα μου.. Με ρωτάει τι είναι αυτά; Τεστ εγκυμοσύνης; Και είναι θετικά;; Έκανες 4 τεστ κ είναι κ τα 4 θετικά;;;🤣🤣🤣🤣 Τρελάθηκε!! Δεν το περιμέναμε με τίποτα όμως.. Τώρα πάμε για διπλασιασμό.. Εύχομαι σε όλες σύντομα γεμάτες κοιλίτσες!! Θαύματα γίνονται κ είμαι ζωντανό παράδειγμα κορίτσια μου!! Συνολικά πάνω από 3 χρόνια προσπαθειών με καμμία φυσιολογική κύηση κ με μια επαφή τσουπ το σποράκιιιιιι😍❤️💙😍🙏🏻💙❤️🙏🏻

@annie!μουυυ πόσο χάρηκα ρε συυ, συγχαρητήρια κοριτσακι μου όλα να πάνε υπέροχα🙏🙏 όταν είναι να έρθει έστω κ μια φορά αρκεί τελικά❣️❣️ ενημέρωσε μας όταν έχει νεότερα, αλλά είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια άνοιξα συζήτηση αλλά από ότι βλέπω είστε ολες εδώ. Λοιπόν είμαι 9η ημέρα μετά την ωορρηξία και είπα να κάνω ένα τεστ. Έκανα predictor early καιιι είναι νομίζω θετικό….. 😋😋😋  θα κάνω άλλο ένα αύριο τη πρωί λέω δεν μοορω να το πιστέψω !!!!   Πείτε μου τη γνώμη σας… υπόψιν έπρεπε να περιμένω 3 λεπτά και η γραμμή εμφανίστηκε στο 1ο λεπτό 

IMG_6257.jpeg

IMG_6256.jpeg

Φαίνεται θετικό κορίτσι μου, κάνε κ αύριο με πρωινα ουρά και αν βγει πάλι κάνε κ μια χοριακή😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! Και @Vasoula9 κορίτσια μου συγχαρητήρια!! Είστε εγκυουλες και οι 2... Εύχομαι να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! Ανατροπή στο 90 ήταν αυτό 😁😁 πήραμε τα πάνω μας τώρα κορίτσια 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια άνοιξα συζήτηση αλλά από ότι βλέπω είστε ολες εδώ. Λοιπόν είμαι 9η ημέρα μετά την ωορρηξία και είπα να κάνω ένα τεστ. Έκανα predictor early καιιι είναι νομίζω θετικό….. 😋😋😋  θα κάνω άλλο ένα αύριο τη πρωί λέω δεν μοορω να το πιστέψω !!!!   Πείτε μου τη γνώμη σας… υπόψιν έπρεπε να περιμένω 3 λεπτά και η γραμμή εμφανίστηκε στο 1ο λεπτό 

IMG_6257.jpeg

IMG_6256.jpeg

Κ γω θετικό το βλέπω καθαρα. Κάνε μια χοριακη σήμερα να είσαι ήσυχη.

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

@annie!μουυυ πόσο χάρηκα ρε συυ, συγχαρητήρια κοριτσακι μου όλα να πάνε υπέροχα🙏🙏 όταν είναι να έρθει έστω κ μια φορά αρκεί τελικά❣️❣️ ενημέρωσε μας όταν έχει νεότερα, αλλά είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε τέλεια!!!!

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

@annie! Και @Vasoula9 κορίτσια μου συγχαρητήρια!! Είστε εγκυουλες και οι 2... Εύχομαι να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! Ανατροπή στο 90 ήταν αυτό 😁😁 πήραμε τα πάνω μας τώρα κορίτσια 

 

Για μένα όχι απλά ανατροπή.. Μεγάλο σοκ!!!! Φυσιολογική σύλληψη δεν είχα ποτε… Αυτό που λένε πως αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει… Κατερινακι μου εσυ πως είσαι;; Πόσο είσαι τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κ γω θετικό το βλέπω καθαρα. Κάνε μια χοριακη σήμερα να είσαι ήσυχη.

 

Για μένα όχι απλά ανατροπή.. Μεγάλο σοκ!!!! Φυσιολογική σύλληψη δεν είχα ποτε… Αυτό που λένε πως αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει… Κατερινακι μου εσυ πως είσαι;; Πόσο είσαι τώρα; 

Θαύματα γίνονται κορίτσι μου!! Προχθές έμαθα για την θεία μου που μετά από 17 χρόνια υπογονιμότητας και πολλές εξωσωματικες έμεινε φυσιολογικα στα 40 της! Και τώρα εσύ 😁♥️♥️♥️ παίρνουμε τόσο δύναμη από αυτές τις ιστορίες εμείς οι υπόλοιπες 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! @Vasoula9  συγχαρητήρια κορίτσια!!! Να έχετε μια τελει΄΄ομηνη και όμορφη εγκυμοσύνη!! Μα τι ωραίος τρόπος να κλείσει ο μήνας;; Μπράβο κορίτσια, πολύ χάρηκα, μου φτιάξατε τη μέρα!!

Καλημέρες όμορφες σε όλες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

@annie! @Vasoula9  συγχαρητήρια κορίτσια!!! Να έχετε μια τελει΄΄ομηνη και όμορφη εγκυμοσύνη!! Μα τι ωραίος τρόπος να κλείσει ο μήνας;; Μπράβο κορίτσια, πολύ χάρηκα, μου φτιάξατε τη μέρα!!

Καλημέρες όμορφες σε όλες ❤️

Κορίτσια καλημέρα σας ευχαριστώ οοοολες τόσο πολύ για τις ευχές σας!!! ❤️❤️❤️ νόμιζα δεν θα τα καταφέρω !! Είχα κλείσει με το σύζυγο μου εξετάσεις τον Φλεβάρη! Φοβάμαι να χαρώ μήπως έχουμε πάλι σαν τα προηγούμενα βιοχημική δηλαδή  (ελπίζω οοοχι ). Έκανα και σήμερα το πρωί πολύ άχνη γραμμή αλλά βγηκε πάλι σε λιγότερο από 1 λεπτό.. πραγματικά επιτόπου. Για πείτε ;; Είναι βέβαια νωρίς όποτε πιστεύω είναι λογικό περίοδος ήταν να μου έρθει ( φτου φτου μην έρθει) την Πέμπτη Παρασκευή 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ soos να ρωτήσω να πάρω προγεστερονη (urtogestan) για ασφάλεια ή όχι; Τι λετε;; Δυστυχώς δεν έχω ακόμα γυναικολόγο έφυγα από την δίκη μου γιατί δεν μου άρεσαν καθόλου κάποια πράγματα όταν απέβαλα! Ούτε υπεροχο δεν μου είπε να κάνουμε. Και επειδή μένω επαρχία και ο γιατρός που είχα κλείσει πρώτο ραντεβού είναι Αθήνα  μου είναι λίγο κάπως να επικοινωνήσω ενώ δεν με ξέρει, ούτε εμένα ούτε το ιστορικό μου τίποτα.

 

IMG_6263.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η annie! είπε:

 

 

 

 

 

 

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια μου!! Βγήκε η χοριακη 450🥳🥳🥳!! Έκλαψα με την αντίδραση του άντρα μου.. Με ρωτάει τι είναι αυτά; Τεστ εγκυμοσύνης; Και είναι θετικά;; Έκανες 4 τεστ κ είναι κ τα 4 θετικά;;;🤣🤣🤣🤣 Τρελάθηκε!! Δεν το περιμέναμε με τίποτα όμως.. Τώρα πάμε για διπλασιασμό.. Εύχομαι σε όλες σύντομα γεμάτες κοιλίτσες!! Θαύματα γίνονται κ είμαι ζωντανό παράδειγμα κορίτσια μου!! Συνολικά πάνω από 3 χρόνια προσπαθειών με καμμία φυσιολογική κύηση κ με μια επαφή τσουπ το σποράκιιιιιι😍❤️💙😍🙏🏻💙❤️🙏🏻

Δεν μπορώ να περιγράψω το πόσο χαίρομαι για σένα και τον άντρα σου!!!!

Συγχαρητήρια, εύχομαι από εδώ και πέρα ο δρόμος να είναι στρωμένος με ροδοπέταλα, να έχεις την πιο ανέμελη και υπέροχη εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσεις αγκαλιά το μικρός σου θαύμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια άνοιξα συζήτηση αλλά από ότι βλέπω είστε ολες εδώ. Λοιπόν είμαι 9η ημέρα μετά την ωορρηξία και είπα να κάνω ένα τεστ. Έκανα predictor early καιιι είναι νομίζω θετικό….. 😋😋😋  θα κάνω άλλο ένα αύριο τη πρωί λέω δεν μοορω να το πιστέψω !!!!   Πείτε μου τη γνώμη σας… υπόψιν έπρεπε να περιμένω 3 λεπτά και η γραμμή εμφανίστηκε στο 1ο λεπτό 

IMG_6257.jpeg

IMG_6256.jpeg

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό και μια τεράστια χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας ευχαριστώ οοοολες τόσο πολύ για τις ευχές σας!!! ❤️❤️❤️ νόμιζα δεν θα τα καταφέρω !! Είχα κλείσει με το σύζυγο μου εξετάσεις τον Φλεβάρη! Φοβάμαι να χαρώ μήπως έχουμε πάλι σαν τα προηγούμενα βιοχημική δηλαδή  (ελπίζω οοοχι ). Έκανα και σήμερα το πρωί πολύ άχνη γραμμή αλλά βγηκε πάλι σε λιγότερο από 1 λεπτό.. πραγματικά επιτόπου. Για πείτε ;; Είναι βέβαια νωρίς όποτε πιστεύω είναι λογικό περίοδος ήταν να μου έρθει ( φτου φτου μην έρθει) την Πέμπτη Παρασκευή 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ soos να ρωτήσω να πάρω προγεστερονη (urtogestan) για ασφάλεια ή όχι; Τι λετε;; Δυστυχώς δεν έχω ακόμα γυναικολόγο έφυγα από την δίκη μου γιατί δεν μου άρεσαν καθόλου κάποια πράγματα όταν απέβαλα! Ούτε υπεροχο δεν μου είπε να κάνουμε. Και επειδή μένω επαρχία και ο γιατρός που είχα κλείσει πρώτο ραντεβού είναι Αθήνα  μου είναι λίγο κάπως να επικοινωνήσω ενώ δεν με ξέρει, ούτε εμένα ούτε το ιστορικό μου τίποτα.

 

IMG_6263.jpeg

Συγχαρητήριααααα! Εγώ στη θέση σου θα καλούσα ΤΩΡΑ, για να μου γράψει στα γρήγορα μια χοριακή, θα την έκανα άμεσα και μετά με το καλό αν χρειαστεί να σου πει για προγεστερόνη!!!! Εκεί που μένεις δεν εμπιστεύεσαι κανέναν άλλο γυναικολόγο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας ευχαριστώ οοοολες τόσο πολύ για τις ευχές σας!!! ❤️❤️❤️ νόμιζα δεν θα τα καταφέρω !! Είχα κλείσει με το σύζυγο μου εξετάσεις τον Φλεβάρη! Φοβάμαι να χαρώ μήπως έχουμε πάλι σαν τα προηγούμενα βιοχημική δηλαδή  (ελπίζω οοοχι ). Έκανα και σήμερα το πρωί πολύ άχνη γραμμή αλλά βγηκε πάλι σε λιγότερο από 1 λεπτό.. πραγματικά επιτόπου. Για πείτε ;; Είναι βέβαια νωρίς όποτε πιστεύω είναι λογικό περίοδος ήταν να μου έρθει ( φτου φτου μην έρθει) την Πέμπτη Παρασκευή 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ soos να ρωτήσω να πάρω προγεστερονη (urtogestan) για ασφάλεια ή όχι; Τι λετε;; Δυστυχώς δεν έχω ακόμα γυναικολόγο έφυγα από την δίκη μου γιατί δεν μου άρεσαν καθόλου κάποια πράγματα όταν απέβαλα! Ούτε υπεροχο δεν μου είπε να κάνουμε. Και επειδή μένω επαρχία και ο γιατρός που είχα κλείσει πρώτο ραντεβού είναι Αθήνα  μου είναι λίγο κάπως να επικοινωνήσω ενώ δεν με ξέρει, ούτε εμένα ούτε το ιστορικό μου τίποτα.

 

IMG_6263.jpeg

Καλημέρα συγχαρητήρια κορίτσι μου είναι θετικό είσαι ΕΓΚΥΟΣ 🥳

αλλά για εμένα καλά είναι να περιμενεις να κανείς χοριακη την μέρα που περιμενεις περίοδο 

σιγουρα να πάρεις φιλικό.. τώρα για προγεστερονη δεν ξέρω τι να σου πω εγω παίρνω 3 χάπια αλλά από μόνη μου δεν νομίζω να την επαιρνα άσε που δεν είχα και χάπια έπρεπε να μου τα γράψει γιατρός

ημουν ακριβώς στην ίδια θέση με εσενα ηθελα να αλλαξω τον γιατρό μου γιατί δεν ήμουν ευχαριστημένη αλλά βλέπεις μέσα στις γιορτές μενω και σε επαρχια εδώ γιατρους δεν έχουμε χρειαζόμουν καθοδήγηση και χάπια γιατί είχα και μια παλινδρόμηση στο ιστορικό.. ήξερα όταν αν επερνα έναν γιατρό χωρίς να με έχει δει και χωρίς να ξέρει το ιστορικό μου δεν θα μου έγραφε ούτε τα βασικά άσε που δεν είχα και το θάρρος να παρω τηλ.. προσπάθησα να παρω έναν καινούργιο γιατρό αλλά αυτός για 2 βδομαδες λόγο Χριστουγέννων ήταν κλειστά εγω δεν μπορούσα να περιμένω τόσο έπρεπε να κάνω υπέρηχο έπρεπε να παρω αγωγή έτσι αναγκαστικά να παρω τον παλιό μου γιατρό όπου αμέσως μου έγραψε προγεστερονη και 3 μερες μετά μου έκλεισε ραντεβού να πάω να με δει αυτός ήταν κανονικά ανοιχτός στις γιορτές.. σκέφτομαι ακόμα όμως να τον αλλαξω ίσως πάω σε δημόσιο νοσοκομείο αυτήν την φορά να ανοίξω καρτέλα για να γεννήσω εκεί με το καλό.. πήγα σε ιδιωτικό στην κόρη και ήταν πολλά λεφτά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...