Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτόμηνια, Πρωτόχρονια, ελπίδα μία μες στην καρδιά, ο Αι Βασίλης έρχεται ξανά!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Τυχαια μπηκα λογω έλλειψης χρονου.τι καμεις κοριτσι μου ξεκινας ξανα ; Ουτε να το φανταστω αλλα ξερεις παιζουν διδυμα ξανα να σου ερθουν!στο ευχομαι αν το θες αλλα Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις πως τα βγαζεις περα; Κ μεταπτυχιακό ; Δε προλαβαινω να κανω  τιποτα ,ολη μερα  τρεχω..ευχομαι να μη σου ερθει η περιοδος τωρα κ να δεις μια τελεια χοριακη γιατι ποτε  δε ξερεθς τι γινεται σε αυτη τη ζωη 

Νεφέλη μου κοριτσάκι μου καλό τι κάνετε;; Πως είναι τα αστεράκια σου;; Άσε άσε ναι τρομάρα μου ήθελα κ μεταπτυχιακό. Τελειώνω τώρα… Δίδυμα όχι γιατί θα έκανα μόνη ετ αλλά πριν λίγο έκανα τεστ κ είναι θετικό😮😮😮 Μόλις έκανα χοριακη κ περιμένω. Στο εν τω μεταξύ θα αγοράσω κ καμμίας άλλης εταιρίας για να σιγουρευτώ. Δε μπορώ να. Πιστέψω ότι είμαι έγκυος με τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Θετικό είναι συγχαρητήρια!!!!!💕💕💕 είχες καθυστέρηση; 

Σ ευχαριστώ πολύ αν και δε μπορώ να το πιστέψω. Να βγει κ η χοριακη κ βλέπουμε Ναι 5 μέρες καθυστέρηση έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Ναι 5 μέρες καθυστέρηση έχω 

Ρε κορίτσι τι όμορφα που κλείνεις τον μήνα!!!!καραθετικό είναι δε μπορεί να κάνουν γραμμούλες τα μάτια μας 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 άντε και περιμένουμε τώρα τα νέα της χοριακής σου 🩷💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ αν και δε μπορώ να το πιστέψω. Να βγει κ η χοριακη κ βλέπουμε Ναι 5 μέρες καθυστέρηση έχω 

Άντε τέλεια μπράβο!!!! Θα εχεις μια τεράστια χοριακη είμαι σίγουρη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια θα τρελαθωωωωωωωωω!!! Με γελούν τα μάτια μου μήπως;;; Βγήκαν κατευθείαν οι γραμμές. Υπάρχει περίπτωση να είναι εξάτμισης;;; Δεν έχω δει ποτε θετικό τεστ ούρων. Μόνο θετική χοριακη μετά την εξωσωματική. Δεν το πιστεύω. Μου φαίνεται αλήθεια σαν ψέμα 

IMG_6003.jpeg

Επιτέλους έχουμε θετικά τεστάκια αυτό το μήνα στο γκρουπ 😍😍😍 Δε σε γελούν τα μάτια σου κορίτσι, καραμπινάτα θετικά και τα δύο!! Περιμένουμε τα νέα σου και απ την χοριακή 🤞 Να χαίρεσαι και τα διδυμάκια σου 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα γλυκιά μανούλα❤️ αχ μωρεεεε πως πέρασε ο καιρος! Έτσι μπραβοοοο όσο μπορείς αγκαλιτσα τώρα γτ όπως λες σε λίγο καιρο δεν θα είναι το ίδιο! Φίλησε της τα μπουτακιαααα από εμας❤️

Γτ έκανε εμετό μήπως καμία ιωσουλαα ή να σκεφτούμε και τίποτα άλλο;;;;;;; 
καλη επιτυχια με το μεταπτυχιακό σου🤞

Περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός πραγματικά..  

Δύο επαφές είχαμε όλες και όλες από όταν γέννησα και αυτές εννοείται όχι ολοκληρωμένες (αλλά χωρίς προφύλαξη). Περίοδο δεν έχω ακόμα, αλλά αυτό δεν λέει κάτι αφού η ωορρηξία προηγείται της περιόδου. Εντάξει, αν με όλα αυτά πέτυχα εγκυμοσύνη, να παίξω ένα τζόκερ 😂😂 Κάτι θα με πειραξε μάλλον.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Αφού δεν είχαμε θετικό τεστ τον Ιανουάριο εγώ προτείνω να μας ανοίξει ένα θεματακι η @Elli13 που νομίζω ότι τέτοιο καιρό είχε μείνει έγκυος στην μικρή της ♥️

Ιανουάριο είχα μείνει όντως έγκυος, και την πρώτη εβδομάδα του Φεβρουαρίου είχα θετικό τεστ 🥹🥹

 

Αλλά βλέπω στο παρά πέντε γίνεται η ανατροπή.. Έχουμε εγκυουλαααααα  όπως φαίνεται!!  @annie! Κορίτσι μου ανέβουμε και τη χοριακη σου! Πολλά συγχαρητήρια!!! 🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια θα τρελαθωωωωωωωωω!!! Με γελούν τα μάτια μου μήπως;;; Βγήκαν κατευθείαν οι γραμμές. Υπάρχει περίπτωση να είναι εξάτμισης;;; Δεν έχω δει ποτε θετικό τεστ ούρων. Μόνο θετική χοριακη μετά την εξωσωματική. Δεν το πιστεύω. Μου φαίνεται αλήθεια σαν ψέμα 

IMG_6003.jpeg

Αχχχ!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Σαν κι εμένα!! Είχαμε τον ίδιο εξωσωματικο αν θυμάσαι!! Ήσουν έγκυος όταν ξεκίνησα μαζί του, μετά έμεινα έγκυος εγώ με εξωσωματική και μετά ξανά έμεινα έγκυος φυσιολογικα!! Μπορώ να νιώσω ΑΠΌΛΥΤΑ τα συναισθήματα σου!!! Ούτε εγώ το πίστευα!!  Με το καλό κορίτσι μου, να έχεις μια μεγααααλη χοριακη, μια τέλεια εγκυμοσύνη καθ στο τέλος ένα υγιέστατο μωράκι!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω παρα πολύ ολες !! Κορίτσια όντως είμαι έγκυος 🤣🤣🤣 κατά τις 20.00 θα βγει η χοριακη αλλά έκανα άλλα 2 τεστ διαφορετικών εταιριών για σιγουριά.. Είμαι τρελή το ξέρω αλλά δε μπορώ να το πιστέψω με τίποτα!!! Προσπαθούσαμε 1.5 χρόνο πριν την εξωσωματική που μας χάρισε τα διδυμάκια μας κ τώρα άλλον έναν 1.5 χρόνο και τίποτα. Τον επόμενο μήνα θα ξεκινούσα διέγερση κ με μια μόνο επαφή αυτό το μήνα έμεινα έγκυος;!;!;; Απίστευτο μου φαίνεται 

IMG_6004.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Αχχχ!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Σαν κι εμένα!! Είχαμε τον ίδιο εξωσωματικο αν θυμάσαι!! Ήσουν έγκυος όταν ξεκίνησα μαζί του, μετά έμεινα έγκυος εγώ με εξωσωματική και μετά ξανά έμεινα έγκυος φυσιολογικα!! Μπορώ να νιώσω ΑΠΌΛΥΤΑ τα συναισθήματα σου!!! Ούτε εγώ το πίστευα!!  Με το καλό κορίτσι μου, να έχεις μια μεγααααλη χοριακη, μια τέλεια εγκυμοσύνη καθ στο τέλος ένα υγιέστατο μωράκι!!!❤️❤️

Ναι κορίτσι μου σε θυμάμαι!!! Κ γω περιμένω τη χοριακη για να τον πάρω τηλέφωνο.. Τώρα είσαι έγκυος ή γέννησες;; Σ ευχαριστώ παρα πολύ ❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Ναι κορίτσι μου σε θυμάμαι!!! Κ γω περιμένω τη χοριακη για να τον πάρω τηλέφωνο.. Τώρα είσαι έγκυος ή γέννησες;; Σ ευχαριστώ παρα πολύ ❤️💙

Γέννησα 1 Δεκεμβρίου!! Σου γράφω ανάμεσα στα 2 κορίτσια μου!!!! Κι εγώ με μια επαφή μόνο ( δεν είχαμε κ χρόνο για άλλες στις γόνιμες 😂😂) κ έγινε το θαύμα!!! Δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι ειλικρινά!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Γέννησα 1 Δεκεμβρίου!! Σου γράφω ανάμεσα στα 2 κορίτσια μου!!!! Κι εγώ με μια επαφή μόνο ( δεν είχαμε κ χρόνο για άλλες στις γόνιμες 😂😂) κ έγινε το θαύμα!!! Δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι ειλικρινά!!!❤️❤️

Συγχαρητήρια!!!!! Με μια επαφή??? Μάλλον ήταν η ωορρηξια τοτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σας ευχαριστω παρα πολύ ολες !! Κορίτσια όντως είμαι έγκυος 🤣🤣🤣 κατά τις 20.00 θα βγει η χοριακη αλλά έκανα άλλα 2 τεστ διαφορετικών εταιριών για σιγουριά.. Είμαι τρελή το ξέρω αλλά δε μπορώ να το πιστέψω με τίποτα!!! Προσπαθούσαμε 1.5 χρόνο πριν την εξωσωματική που μας χάρισε τα διδυμάκια μας κ τώρα άλλον έναν 1.5 χρόνο και τίποτα. Τον επόμενο μήνα θα ξεκινούσα διέγερση κ με μια μόνο επαφή αυτό το μήνα έμεινα έγκυος;!;!;; Απίστευτο μου φαίνεται 

IMG_6004.jpeg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό μια τεράστια χοριακη!

Ξέρω πολλές περιπτώσεις που ενώ το πρώτο παιδάκι ( 3 στο κοντινό μου περιβάλλον )το κάναν με εξωσωματική το δεύτερο ήρθε φυσιολογικά!

Μάλιστα φίλη μου πάλευε με υπογονιμότητα 12 χρόνια για να κάνει το πρώτο παιδί και όταν ήταν 6 μηνών το μωρό, έμεινε έγκυος στο δεύτερο παιδί με μια μόνο επαφή στα 43!!! 

Είναι σαν να ανοίγει ο δρόμος, το σώμα θυμάται είναι σαν να ξυπνάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σας ευχαριστω παρα πολύ ολες !! Κορίτσια όντως είμαι έγκυος 🤣🤣🤣 κατά τις 20.00 θα βγει η χοριακη αλλά έκανα άλλα 2 τεστ διαφορετικών εταιριών για σιγουριά.. Είμαι τρελή το ξέρω αλλά δε μπορώ να το πιστέψω με τίποτα!!! Προσπαθούσαμε 1.5 χρόνο πριν την εξωσωματική που μας χάρισε τα διδυμάκια μας κ τώρα άλλον έναν 1.5 χρόνο και τίποτα. Τον επόμενο μήνα θα ξεκινούσα διέγερση κ με μια μόνο επαφή αυτό το μήνα έμεινα έγκυος;!;!;; Απίστευτο μου φαίνεται 

IMG_6004.jpeg

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Τι όμορφη εικόνα! Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Συγχαρητήρια!!!!! Με μια επαφή??? Μάλλον ήταν η ωορρηξια τοτε!!!

Με μια επαφή ναι!!! Μάλλον ουτε τεστ έκανα ούτε τίποτα 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Τι όμορφη εικόνα! Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!❣️

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 
δεν έχω άλλες καρδούλες να σας ευχαριστώ κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Επιτέλους έχουμε θετικά τεστάκια αυτό το μήνα στο γκρουπ 😍😍😍 Δε σε γελούν τα μάτια σου κορίτσι, καραμπινάτα θετικά και τα δύο!! Περιμένουμε τα νέα σου και απ την χοριακή 🤞 Να χαίρεσαι και τα διδυμάκια σου 💖

Φαγωθηκατε όλες θέλετε να κάνετε Σκορπιόυς και σκορπίνες να πέσουν έρωτες και κλαψα .. είναι αυτοί οι σκορπιοί άλλο πράγμα @Girly συμφωνείς χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Με μια επαφή ναι!!! Μάλλον ουτε τεστ έκανα ούτε τίποτα 

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 
δεν έχω άλλες καρδούλες να σας ευχαριστώ κορίτσια 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Με μια επαφή ναι!!! Μάλλον ουτε τεστ έκανα ούτε τίποτα 

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 
δεν έχω άλλες καρδούλες να σας ευχαριστώ κορίτσια 

Συγχαρητήρια.. τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις. Έτσι και σε έμενα και στη @kaounmar και σε πολλές ακόμα κοπέλες περίμεναμε για ετ και ωοληψιες και μείναμε στο περίμενε χαχχα γτ μας πρόλαβαν ..

Εύχομαι αυτή να είναι η χρονιά σου . Απίστευτο και όμως αληθινό. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός πραγματικά..  

Δύο επαφές είχαμε όλες και όλες από όταν γέννησα και αυτές εννοείται όχι ολοκληρωμένες (αλλά χωρίς προφύλαξη). Περίοδο δεν έχω ακόμα, αλλά αυτό δεν λέει κάτι αφού η ωορρηξία προηγείται της περιόδου. Εντάξει, αν με όλα αυτά πέτυχα εγκυμοσύνη, να παίξω ένα τζόκερ 😂😂 Κάτι θα με πειραξε μάλλον.

 

@Girly σου λέει κάτι αυτό το σχόλιο χαχαχαχ 😅

Να μυρίσω και τον κρίνο ? Χαχαχαχααχ. 

Προσωπικά Έλλη μου μου ήρθε μετά από 7.5 μήνες η πρώτη περίοδος και τώρα ήταν να έρθει η δεύτερη αλλά δεν ήρθε . Πριν κάνα 2 εβδ είχα πάει και γυναικολο για το τσεκ απ' είδαμε και ωοθυλάκια αλλά δεν ξέρω δεν ρώτησα δεν ασχολήθηκα πόσο ήταν κτλ  απλά ξέρω κάποτε θα έρθει . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Συγχαρητήρια!!!!! Με μια επαφή??? Μάλλον ήταν η ωορρηξια τοτε!!!

Εδώ θα έρθω να πω δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Το σπέρμα ζει έως και 5 μέρες (αν μιλάμε για σπέρμα χωρίς θέματα κτλ ) για αυτό και θέλουμε να γίνονται επαφές και πριν την ωορρηξία . Στην ουσία το σπέρμα πρέπει να περιμένει και όχι το ωάριο το οποίο ζει μονάχα 24 ώρες. Αφού περάσει η ωορρηξία σπάνια μπορεί να συμβεί εγκυμοσύνη εάν κάνουμε διπλή ωορρηξία.. ναι συμβαίνει και αυτό 🤷

Επίσης εάν είχαμε πχ σήμερα επαφη και ωορρηξία σε 3 μέρες κατά πάσα πιθανότητα θα έχουμε κοριτσάκι . Είναι πιο αργά αλλά πιο ανθεκτικά 🫣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie!αχ τι ωραία τέλεια τέλεια τέλεια,  εύχομαι όλα να πάνε κατ'ευχήν, πραγματικά πόσο όμορφα κλείνει ο μήνας!!!!!❣️❣️❣️❣️🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Σας ευχαριστω παρα πολύ ολες !! Κορίτσια όντως είμαι έγκυος 🤣🤣🤣 κατά τις 20.00 θα βγει η χοριακη αλλά έκανα άλλα 2 τεστ διαφορετικών εταιριών για σιγουριά.. Είμαι τρελή το ξέρω αλλά δε μπορώ να το πιστέψω με τίποτα!!! Προσπαθούσαμε 1.5 χρόνο πριν την εξωσωματική που μας χάρισε τα διδυμάκια μας κ τώρα άλλον έναν 1.5 χρόνο και τίποτα. Τον επόμενο μήνα θα ξεκινούσα διέγερση κ με μια μόνο επαφή αυτό το μήνα έμεινα έγκυος;!;!;; Απίστευτο μου φαίνεται 

IMG_6004.jpeg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου μπράβο !!!🥳

το πρώτο τεστ του 2024 🥳🤰

Τα τεστ είναι ξεκάθαρα θετικά μας έβγαλαν τα μάτια 😂 εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τώρα περιμένουμε νέα σου στις 8  🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Νεφέλη μου κοριτσάκι μου καλό τι κάνετε;; Πως είναι τα αστεράκια σου;; Άσε άσε ναι τρομάρα μου ήθελα κ μεταπτυχιακό. Τελειώνω τώρα… Δίδυμα όχι γιατί θα έκανα μόνη ετ αλλά πριν λίγο έκανα τεστ κ είναι θετικό😮😮😮 Μόλις έκανα χοριακη κ περιμένω. Στο εν τω μεταξύ θα αγοράσω κ καμμίας άλλης εταιρίας για να σιγουρευτώ. Δε μπορώ να. Πιστέψω ότι είμαι έγκυος με τίποτα 

Ειμαστε πολυ καλά δοξα τω θεω.Εχω ανατριχιασει με τα νεα σου πραγματικα στο λεω! Σιγουρα δεν μπορεις να το πιστεψεις ,αλλα ολα γινονται λεμε !!!Με το καλο!!  πολυ χαρηκα παναγια μου ολες να ειναι με μωρακια συντομα ευχομαι ! Ααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

δε του είπες ποτέ είχες θετικό ωορρηξιας; Να το διορθώσει; Αλλά έτσι κ αλλιως από την αυχενική θα διορθωθεί…

ειχες κ στην πρώτη εγκυμοσύνη τόσους εμετούς; 

Ναι του το ειπα εννοεται αλλά δεν το διόρθωσε το έχει αφήσει έτσι 🤷‍♀️

ειχα εμετούς και στην πρώτη έκανα 3-4 φορές την μέρα αλλά τώρα είχα πιο πολλούς ίσως φταίνε και η προγεστερονη που έχω τόσους πολλούς αυτήν την φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια θα τρελαθωωωωωωωωω!!! Με γελούν τα μάτια μου μήπως;;; Βγήκαν κατευθείαν οι γραμμές. Υπάρχει περίπτωση να είναι εξάτμισης;;; Δεν έχω δει ποτε θετικό τεστ ούρων. Μόνο θετική χοριακη μετά την εξωσωματική. Δεν το πιστεύω. Μου φαίνεται αλήθεια σαν ψέμα 

IMG_6003.jpeg

Φουλ θετικό κορίτσι μου🥳🥳🥳🥳 συγχαρητήρια!!!! Πίστεψε τοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...