Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Στην κόρη μου ήταν 157 -451 

παλινδρόμηση 234-476

και τώρα αυτήν περίμενα κάτι παρά πάνω δεν ξέρω μάλλον είμαι πολύ αγχωμένη δεν ξέρω 😕 

Μην αγχώνεσαι,  θα κάνεις και άλλη μια χωριακη και θα βλέπεις.. πότε σκέφτεσαι να μιλήσεις με τον γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria98 είπε:

Μην αγχώνεσαι,  θα κάνεις και άλλη μια χωριακη και θα βλέπεις.. πότε σκέφτεσαι να μιλήσεις με τον γιατρό;

Πήρα καινούργιο γιατρό τηλ αλλά δεν το βρήκα μου είπαν να καλέσω αύριο γιατί είχε να κάνει μια επέμβαση επισης μου είπε ότι θα ανοιξει μετά την πρωτοχρονιά το ιατρείο του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Πήρα καινούργιο γιατρό τηλ αλλά δεν το βρήκα μου είπαν να καλέσω αύριο γιατί είχε να κάνει μια επέμβαση επισης μου είπε ότι θα ανοιξει μετά την πρωτοχρονιά το ιατρείο του 

Βρες άλλον σε άλλη πόλη κοντα και πάρε τηλ να δούμε αν είναι διαθέσιμος!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Πήρα καινούργιο γιατρό τηλ αλλά δεν το βρήκα μου είπαν να καλέσω αύριο γιατί είχε να κάνει μια επέμβαση επισης μου είπε ότι θα ανοιξει μετά την πρωτοχρονιά το ιατρείο του 

Κορίτσι μου θυμάμαι ακριβώς τι έχεις περάσει και επειδή πάνω κάτω έχω περάσει τα ίδια θα σου πω ότι θέλουμε αύξηση πάνω από 75%...εσύ είσαι μέσα σε αυτά τα πλαίσια οπότε μην αγχώνεσαι από τώρα...Ψάξε να βρεις έναν νέο γιατρό και Παρασκευή ξανά κάνε επανάληψη!🧿🧿🧿🧿 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...είμαι πολύ καλά...δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα...λίγη κόπωση, λίγους πόνους στην κοιλιά, το στήθος μου είναι κάπως ευαίσθητο και βαρύ στομάχι...αγχώθηκα που δεν είχα πολλά συμπτώματα και πήρα τηλέφωνο το γιατρό...μου είπε ότι είναι φυσιολογικό να μην έχω πολλά συμπτώματα.. 

@Mpourmpoulo πήγαινε κορίτσι μου για μια χοριακή να δούμε τι γίνεται..μπορεί να έτυχε τα τέστ να δείχνουν λάθος..αναμένουμε τα νέα σου..

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έγινα 9 μηνών για να καταλάβω ότι είμαι έγκυος.. axa. Δεν είχα ούτε ένα σύμπτωμα.. χαίρομαι που είσαι καλύτερα. Πότε είπες έχεις υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα

νομίζω δεν είναι καλή 😞

 

IMG_6098.jpeg

IMG_6111.jpeg

Πλακα μου κάνεις έτσι; φυσικά και είναι μια χαρά θέλουμε αύξηση 65% κανονικά με τη δική σου χοριακη δε θα με έβαζα να ξανά κάνω άλλη χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έγινα 9 μηνών για να καταλάβω ότι είμαι έγκυος.. axa. Δεν είχα ούτε ένα σύμπτωμα.. χαίρομαι που είσαι καλύτερα. Πότε είπες έχεις υπέρηχο;

αύριο απόγευμα κορίτσια...περιμένω πως κ πως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου δεν ξερω τι γινετε με τα τες πραγματικά ! Έκανα πριν λίγο χωρίς να πιω υγρα 3 ώρες μετά από τα πρωινα τεστ και βγήκαν πιο σκουρααα και ειδικά της hometest από ότι της one step που είναι πρώιμης!

IMG_7652.jpeg

IMG_7653.jpeg

Εγώ πάλι θα σου πω το δεύτερο τεστ που είχα κάνει στο γιο μου ήταν πιο σκούρο απ' το πρώτο . Και το έκανα το μεσημέρι εκεί είχα επιβεβαίωση την κύηση. Σου βάζω φωτό Όπου Α σημαίνει απόγευμα και Π πρωι

20220903_151252.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

αύριο απόγευμα κορίτσια...περιμένω πως κ πως...

Ανυπομονουμε μαζί αου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά πήρα τον παλιό μου γιατρό γιατί δεν μπορεσα να βρω τον καινούργιο στο τηλέφωνο 

η μαία είπε ότι είναι καλή η χοριακη μου έδωσε προγεστερονη πρωί βράδυ και να πάω την Παρασκευή αυτήν να με δει.. τώρα τι να δει.. δεν ξέρω 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα

νομίζω δεν είναι καλή 😞

 

IMG_6098.jpeg

IMG_6111.jpeg

Κορίτσι μου είναι τέλεια η χοριακή σουυυυ!!!! 🤩🥰😍😘👌🌈🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εγώ πάλι θα σου πω το δεύτερο τεστ που είχα κάνει στο γιο μου ήταν πιο σκούρο απ' το πρώτο . Και το έκανα το μεσημέρι εκεί είχα επιβεβαίωση την κύηση. Σου βάζω φωτό Όπου Α σημαίνει απόγευμα και Π πρωι

20220903_151252.jpg

Μακάρι κορίτσι μου να συμβαίνει το ίδιο και σε εμένα ! Απλά με ανησυχεί που δεν έχουν σκουρινει πολύ τα τεστ μου! Θεωρητικά σήμερα είμαι 14η μέρα από τη σπερματεγχυνση αλλά το αυγουλακι δεν είχε σπάσει ακόμη τη μέρα που έκανα τη σπερματεγχυνση! Το απόγευμα θα παρω τα αποτελέσματα της χοριακης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου δεν ξερω τι γινετε με τα τες πραγματικά ! Έκανα πριν λίγο χωρίς να πιω υγρα 3 ώρες μετά από τα πρωινα τεστ και βγήκαν πιο σκουρααα και ειδικά της hometest από ότι της one step που είναι πρώιμης!

IMG_7652.jpeg

IMG_7653.jpeg

Κορίτσι μου εγώ λέω μη παιδεύεσαι αλλο με τα τεστ δεν πιάνουν εύκολα τις διάφορες στην τιμή της χοριακής! Άσε να δούμε τις τιμές, να σκεφτώ θετικά❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα

νομίζω δεν είναι καλή 😞

 

IMG_6098.jpeg

IMG_6111.jpeg

Πόσες μέρες έχουν διαφορά κορίτσι μου; έχει σχεδόν διπλασιάσει που αυτό θέλουμε ανά 2 με 3 μερες πιστεύω είναι καλή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προφανως για να φανει εντονα η γραμμή η χοριακη θα πρέπει να είναι 100 και πανω. Στις μερες πριν την καθυστέρηση αν η χοριακη ξεκιναρι με 12 παει στο 25 μετα στο 50 κρλ ε λογικο ειναι να φαίνονται αχνα κ ιδια πανω κατω. Αν δ εκανες τις προηγ μερες τεστ δ θα ειχες αυτο τ αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πόσες μέρες έχουν διαφορά κορίτσι μου; έχει σχεδόν διπλασιάσει που αυτό θέλουμε ανά 2 με 3 μερες πιστεύω είναι καλή!

Δευτέρα είναι η πρώτη Τετάρτη (σήμερα) είναι η δεύτερη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Η σαλπιγγογραφια μάλλον πέτυχε ☺️ εντάξει τόσο νωρίς να δείξει;;;είχε καμία θετικό τόσο νωρίς;;;7 dpo!!!

Πάντως φαίνεται!!!!με ζουμ εννοείται από φώτο!!IMG_20231220_085115.thumb.jpg.108be73d281a86865b33302a620aaec2.jpg

Κορίτσι μου κάτι βλέπω ελπίζω να μην είναι εξατμίσεις έχει χρώμα ; Πως το βλέπεις από κοντά ; Ποτε δεν περιμενεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Εγω είχα πρώτη χοριακη 217 και δεύτερη 355.. Κ οι επόμενες που είχα κάνει πάλι δεν ήταν διπλάσιες. Εσύ σκέψου πως είσαι στο 92%!!

Και προχώρησε κανονικά ; Μακάρι βρε κορίτσια με έχει πιάσει άγχος 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να συμβαίνει το ίδιο και σε εμένα ! Απλά με ανησυχεί που δεν έχουν σκουρινει πολύ τα τεστ μου! Θεωρητικά σήμερα είμαι 14η μέρα από τη σπερματεγχυνση αλλά το αυγουλακι δεν είχε σπάσει ακόμη τη μέρα που έκανα τη σπερματεγχυνση! Το απόγευμα θα παρω τα αποτελέσματα της χοριακης!

Να μην ανησυχείς. Είχα κάνει το ονε που λες ακριβώς 14 μέρες μετά ωορρηξία και ήταν τόσο αχνό που μόνο εγώ το έβλεπα. Κάνε λιγάκι υπομονή. Με τα τεστ δεν μπορείς να πολύ καταλάβεις κάποιες φορές μπορεί να έχεις πιει παραπάνω υγρά, ναην έχεις αφήσει το τεστ πολύ ώρα μέσα κτλ κτλ μόνο η χοριακη μπορεί να σου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πλακα μου κάνεις έτσι; φυσικά και είναι μια χαρά θέλουμε αύξηση 65% κανονικά με τη δική σου χοριακη δε θα με έβαζα να ξανά κάνω άλλη χοριακη. 

Ευχαριστώ δεν μου είπε να κάνω άλλη χοριακη 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσι μου θυμάμαι ακριβώς τι έχεις περάσει και επειδή πάνω κάτω έχω περάσει τα ίδια θα σου πω ότι θέλουμε αύξηση πάνω από 75%...εσύ είσαι μέσα σε αυτά τα πλαίσια οπότε μην αγχώνεσαι από τώρα...Ψάξε να βρεις έναν νέο γιατρό και Παρασκευή ξανά κάνε επανάληψη!🧿🧿🧿🧿 

νομίζω με έπιασε ένας πανικός φοβαμαι μην πάω πάλι για αποξεση το πρωί σηκώθηκα και έκλαιγα γιατί πίστευα ότι η χοριακη μου δεν θα είναι καλή σαν να σταμάτησαν καποια συμπτώματα που είχα και το home τεστ περίμενα να είναι πιο εντονο..

έτσι δεν ένιωσα ούτε όταν μου είπαν ότι παλινδρόμησε το είχα πάρει πολυ ψύχραιμα και ήρεμα και τώρα ενώ δεν μου είπε κάποιος ότι δεν πάει καλα τουλαχιστον μέχρι στιγμης.. το έχω προδικάσει από πριν δεν ξέρω μήπως φταίνε οι ορμόνες μου 🤷‍♀️😞 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Και προχώρησε κανονικά ; Μακάρι βρε κορίτσια με έχει πιάσει άγχος 🥴

Ναι, μπαίνω στον μήνα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ναι, μπαίνω στον μήνα μου! 

Ααα με το καλό κορίτσι μου να έρθει το μωρακι σου με ένα πόνο 🥰🌈

μου έδωσες κουράγιο τώρα ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elkμην αγχώνεσαι κορίτσι μου... Όλα καλά θα πάνε αυτήν τη φορά. Σκέψου θετικά και να είσαι ήρεμη!!! @MpourmpouloΠεριμένουμε το απόγευμα τα νεάκια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα με το καλό κορίτσι μου να έρθει το μωρακι σου με ένα πόνο 🥰🌈

μου έδωσες κουράγιο τώρα ευχαριστώ 

Και σκέψου ότι εγώ είχα αυξήσεις τύπου 70%, εσύ έχεις 90+%! Με είχαν βάλει και μια τρίτη που ήταν 900+ μετά από τρεις μέρες όμως και μετά υπέρηχο. Φυσικά εγώ πήγα άλλες δύο φορές μόνη για χοριακη, κι οι αυξήσεις υπήρχαν αλλά όχι διπλασιασμό στο 48ωρο. Όλα καλά θα ναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...