Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpouloκανε τη χοριακη σου και μην προδικαζεις τιποτα! θα περιμενουμε τ αποτέλεσματα σου!

Το απόγευμα θα βγουν μετα της 6! Μακάρι να πανε όλα καλά τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συγνώμη που δεν σου απάντησα.. τρέχω λιγάκι με τον Ταρζάν. Τι κάνεις πώς είσαι από συμπτώματα;

Καλημέρα κορίτσι μου...είμαι πολύ καλά...δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα...λίγη κόπωση, λίγους πόνους στην κοιλιά, το στήθος μου είναι κάπως ευαίσθητο και βαρύ στομάχι...αγχώθηκα που δεν είχα πολλά συμπτώματα και πήρα τηλέφωνο το γιατρό...μου είπε ότι είναι φυσιολογικό να μην έχω πολλά συμπτώματα.. 

@Mpourmpoulo πήγαινε κορίτσι μου για μια χοριακή να δούμε τι γίνεται..μπορεί να έτυχε τα τέστ να δείχνουν λάθος..αναμένουμε τα νέα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Εγώ έχω στεναχωρηθεί τώρα μιας και έκανα τεστ πριν πάω για την χοριακη και τα τεστ όχι απλά δεν σκούρυναν αλλά μου φαινονται και πιο άχνα ακόμη! Πιστεύω ότι το σπορακι δεν προχωράει😢

IMG_7648.jpeg

IMG_7647.jpeg

IMG_7645.jpeg

Καλημέρα κορίτσι μου, άσε να δούμε τις χοριακες, δεν δείχνουν σωστά κάποιες φορές θεωρώ αυτά τα τεστ! Αλλά όπως κ να χει άσε να δούμε τις χοριακες, εύχομαι όλα να πάνε καλα🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo Καλημέραααα θα δεις όλα μια χαρά θα είναι και θα έχεις στα χέρια σου ένα νούμερο που επιθυμείς!!! 😍

Περιμένουμε νέα σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η σαλπιγγογραφια μάλλον πέτυχε ☺️ εντάξει τόσο νωρίς να δείξει;;;είχε καμία θετικό τόσο νωρίς;;;7 dpo!!!

Πάντως φαίνεται!!!!με ζουμ εννοείται από φώτο!!IMG_20231220_085115.thumb.jpg.108be73d281a86865b33302a620aaec2.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@cat12 καταλαβαίνω πραγματικά ποσο πολυ την ανυπομονησια σου, την απογοητευση σου κτλ.

Το 2016 ημουν ακριβως στην ιδια φαση. 9 Δεκεμβρίου περασα επιτροπη και καπακι πηγαμε στο κεντρο εξωσωματικης. Περιμενα περιοδο τιε επομενες μερες. Επειδη ομως θα ηταν κλειστα για γιορτες, θα ξεκινουσα ατον επομενο κυκλο δηλ το Γεναρη. Βεβαια δ χρειαστηκε μιας π στις 13 Δεκεμβρίου ειχα θετικη χοριακη. Στη ζωη μ ομως μέχρι τωρα προσωπικά μ εχει αποδειχτει οτι καποια πραγματα που δ ηταν στο χερι μου και ηρθαν η εγιναν απο μονα τους, εγιναν για καλο. 

Φανταζομαι πως μετρας τις μερες μια μια. Μετα την διακοπη κυησης τ Αυγουστο ο γιατρος μ ειπε να αφησβ τουλ 3 περιοδους συν μια την 1η μετα την αποξεση για να ξανα προσπαθησω. Εχω δυο παιδιά ηδη. Και πιστεψε με μετραω κύκλο κύκλο για να προσπαθησω ξανα. Μερα μερα. Μπορει να μην ερθει κ ποτε και ειμαο οκ μ αυτο εφοσον εχω 2 παιδια. Αλλα κ μονο ο περιορισμός μ εχω αυτη τη στιγμή μου τη δίνει στα νευρα.

Εύχομαι τ νεο ετος να σ φερει 2 μωρακια στην κοιλιτσα! Και να πανε ολα καλα! Λιγο υπομονη,  λιγο εδω παρεουλα κ θα περασει πιο γρήγορα ο καιρος.

Για μενα πραγματικά ειστε παρηγορια και ολες εδω μεσα. 

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ... Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου 🥰 η λαχτάρα για ένα ακόμα μωράκι είναι πάντα η ίδια! Σου εύχομαι να έρθει σύντομα ένα ακόμα σπορακι!!! Εδώ μέσα η παρέα είναι όντως παρηγοριά... Μόνο εδώ καταλαβαίνουμε η μία την άλλη.. τον πόνο να χάνουμε ένα μωράκι την χαρά που έρχεται στην ζωή ακόμα ένας άνθρωπος, τις δυσκολίες μέχρι να δούμε το θετικό μας τεστακι... Μακάρι το 2024 να έχουμε όλες μας αυτό που λαχταραμε 🙏🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Εγώ έχω στεναχωρηθεί τώρα μιας και έκανα τεστ πριν πάω για την χοριακη και τα τεστ όχι απλά δεν σκούρυναν αλλά μου φαινονται και πιο άχνα ακόμη! Πιστεύω ότι το σπορακι δεν προχωράει😢

IMG_7648.jpeg

IMG_7647.jpeg

IMG_7645.jpeg

Κορίτσι μου ίσως είναι ακόμα νωρίς... Μην σε παίρνει από κάτω.... Εύχομαι η χοριακη να βγει καλή 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου εχθές έτρεχα σαν τον Βέγγο και δεν πρόλαβα ούτε να σας διαβάσω!! @Mpourmpoulo μην δίνει τόση σημασία στα τεστ! Η χορική θα δείξει τι ακριβώς γίνεται! Μην προδικάζεις τα πράγματα! Είναι νωρίς ακόμα!! @marinamanoulitsa κορίτσι μου βλέπω γραμμή στο τεστ αλλά νομίζω ότι είναι εξάτμισης η συγκεκριμένη γραμμή! Είναι λεπτή και γκρί! Τουλάχιστον στην φωτογραφία έτσι φαίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Η σαλπιγγογραφια μάλλον πέτυχε ☺️ εντάξει τόσο νωρίς να δείξει;;;είχε καμία θετικό τόσο νωρίς;;;7 dpo!!!

Πάντως φαίνεται!!!!με ζουμ εννοείται από φώτο!!IMG_20231220_085115.thumb.jpg.108be73d281a86865b33302a620aaec2.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Κάτι φαίνεται αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα αν σκεφτείς ότι η εμφύτευση γίνεται 6 με 12 μέρες.. από την εμφύτευση αν θυμάμαι καλά θέλει δύο τρεις μέρες για να φανεί στην χοριακη έτσι είχα διαβάσει... Στο εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια πολύ έντονη γραμμή σε λίγες μέρες... Έχουμε δει πολλά τους τελευταίους μήνες με αυτά τα τεστ στα περισσότερα κορίτσια... Μακάρι να πάνε όλα καλά 🙏♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa καλύτερα μη δίνεις σημασία σε τεστ, ακόμα τουλάχιστον. Αν σκεφτείς ότι η εμφύτευση δεν γίνεται πριν τις 6 μέρες και η χοριακή θέλει 2-3 μέρες να ανέβει, είναι μαθηματικά αδύνατο να φανεί τόσο νωρίς πιστεύω... Μήπως είναι εξάτμισης;; κάνε επανάληψη σε 2-3 μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Εγώ έχω στεναχωρηθεί τώρα μιας και έκανα τεστ πριν πάω για την χοριακη και τα τεστ όχι απλά δεν σκούρυναν αλλά μου φαινονται και πιο άχνα ακόμη! Πιστεύω ότι το σπορακι δεν προχωράει😢

IMG_7648.jpeg

IMG_7647.jpeg

IMG_7645.jpeg

Καλημέρααα εγω θα σου έλεγα να δεις την χοριακη σου...και να τις συγκρίνεις από εδώ και πέρα...μην ασχολείσαι με τα τέστ!!!καλά αποτελέσματα!!από σήμερα έχεις και καθυστέρηση σωστά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

@Mpourmpoulo εύχομαι να μας πεις για την θετική χοριακή σου. Υπομονή λίγες ώρες..ξέρω ότι περνάνε δύσκολα, βρες να κάνεις πράγματα να ξεφύγει λίγο το μυαλό σου και να περάσει η ώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρααα εγω θα σου έλεγα να δεις την χοριακη σου...και να τις συγκρίνεις από εδώ και πέρα...μην ασχολείσαι με τα τέστ!!!καλά αποτελέσματα!!από σήμερα έχεις και καθυστέρηση σωστά;;;

Καλημερα κοριτσια!

Ειπα να γραψω και γω δυο λογια σε αυτη την χριστουγεννιατικη παρεουλα!

Δεν ξερω αλλα εγω ειμαι κατα το τεστ κυησης νωριτερα απο την αναμενομενη  μερα περιοδου.

Αντε να κανει καποια ενα τεστ 13 μερες μετα την ωορρηξια και να κανει και χοριακη στις 14 μερες.

Θεωρω οτι προσδιδουν αγχος και δεν υπαρχει καποιο ουσιαστικο οφελος.

Απο την αλλη οταν ενα ζευγαρι προσπαθει καιρο, συμφωνω και ειμαι υπερ των τεστ ωορρηξιας.

Ευχομαι καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη σε οσες ημαστε εγκυουλες!

Και σε οσες δεν ειναι ακομα ευχομαι το 2024 να τους ερθει μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Καλα Χριστουγεννα και καλη χρονια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η mariza85 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Ειπα να γραψω και γω δυο λογια σε αυτη την χριστουγεννιατικη παρεουλα!

Δεν ξερω αλλα εγω ειμαι κατα το τεστ κυησης νωριτερα απο την αναμενομενη  μερα περιοδου.

Αντε να κανει καποια ενα τεστ 13 μερες μετα την ωορρηξια και να κανει και χοριακη στις 14 μερες.

Θεωρω οτι προσδιδουν αγχος και δεν υπαρχει καποιο ουσιαστικο οφελος.

Απο την αλλη οταν ενα ζευγαρι προσπαθει καιρο, συμφωνω και ειμαι υπερ των τεστ ωορρηξιας.

Ευχομαι καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη σε οσες ημαστε εγκυουλες!

Και σε οσες δεν ειναι ακομα ευχομαι το 2024 να τους ερθει μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Καλα Χριστουγεννα και καλη χρονια σε ολες!

Και γω παρατήρησα στον εαυτό μου στους 3 μήνες προσπαθειών, οι 2 ήταν με άγχος αν κάνουμε σωστά τις επαφές και αν και αν και αν . Στον τρίτο μήνα δεν σκεφτόμουν τίποτα είχαμε επαφές περνούσαμε καλά και τσουπ είχε έρθει. 

Τώρα και γω έχω σκεφτεί για τα τεστ ωορρηξίας αλλά δεν ξέρω μήπως με αγχώνουν περισσότερο και δε λειτουργήσω. Εσείς τι σκεφτόσασταν πριν τα ξεκινήσετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου δεν ξερω τι γινετε με τα τες πραγματικά ! Έκανα πριν λίγο χωρίς να πιω υγρα 3 ώρες μετά από τα πρωινα τεστ και βγήκαν πιο σκουρααα και ειδικά της hometest από ότι της one step που είναι πρώιμης!

IMG_7652.jpeg

IMG_7653.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα

νομίζω δεν είναι καλή 😞

 

IMG_6098.jpeg

IMG_6111.jpeg

Μια χαρα ειναι!

Διπλασιαζεται καθε 2-3 μερες η χοριακη. 

Να επικοινωνησει με το γυναικολογο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα

νομίζω δεν είναι καλή 😞

 

IMG_6098.jpeg

IMG_6111.jpeg

Μια χαρά είναι καλέ!!!! διπλασιάστηκε!!!!θα μας τρελάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου δεν ξερω τι γινετε με τα τες πραγματικά ! Έκανα πριν λίγο χωρίς να πιω υγρα 3 ώρες μετά από τα πρωινα τεστ και βγήκαν πιο σκουρααα και ειδικά της hometest από ότι της one step που είναι πρώιμης!

IMG_7652.jpeg

IMG_7653.jpeg

Σου είπα μην τα κοίτας!!!και εγώ hometest παρήγγειλα πιο καλά είναι...από ότι βλέπω!!!!άντεεε όλα καλά θα πάνε;!!!!!σκέψου θετικά!!!!🩷💝🩷💝☺️☺️☺️🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα

νομίζω δεν είναι καλή 😞

 

IMG_6098.jpeg

IMG_6111.jpeg

Καλημέρα! Εγω είχα πρώτη χοριακη 217 και δεύτερη 355.. Κ οι επόμενες που είχα κάνει πάλι δεν ήταν διπλάσιες. Εσύ σκέψου πως είσαι στο 92%!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Και γω παρατήρησα στον εαυτό μου στους 3 μήνες προσπαθειών, οι 2 ήταν με άγχος αν κάνουμε σωστά τις επαφές και αν και αν και αν . Στον τρίτο μήνα δεν σκεφτόμουν τίποτα είχαμε επαφές περνούσαμε καλά και τσουπ είχε έρθει. 

Τώρα και γω έχω σκεφτεί για τα τεστ ωορρηξίας αλλά δεν ξέρω μήπως με αγχώνουν περισσότερο και δε λειτουργήσω. Εσείς τι σκεφτόσασταν πριν τα ξεκινήσετε;

Θα σου πω στις 4 πρωτες εγκυμοσυνες μου ειχα μεινει εγκυος με το πρωτο μηνα. Ειχα 2 αποβολες 1ου τριμηνου μετα απεκτησα την κορουλα μου και μετα ειχα μια αποβολη 2ου τριμηνου.

Τωρα που ειμαι εγκυος στον 6ο μηνα, προσπαθησαμε 4-5 μηνες. Επειδη δεν εμενα εγκυος αμεσως δηλαδη ηταν μια αλλαγη για μενα σκεφτηκα και πηρα τα τεστ ωορρηξιας. Και πηγε καλα. Αλλα πρεπει να εχεις αποκλεισει αλλες αιτιες, να εχεις κανει σαλπιγγογραφια, σπερμοδιαγραμμα ο συζυγος, ορμονολογικα....

Αλλα ειμαι κατα των τεστ κυησης πριν την αναμενομενη μερα περιοδου. Πολυ αγχος χωρις κανενα ουσιαστικο οφελος... 

Βεβαια δεν ειναι παντα απαραιτητα τα τεστ ωορρηξιας. Αν εχεις σταθερο κυκλο σου υπολογιζει και το σαιτ του Ιασω στο ιντερνετ ποτε εχεις ωορρηξια. Δεν χρειαζεται τεστ ουρων.

Τα τεστ ωορρηξιας ηταν πολυ χρησιμα σε μια φιλη μου. Της ειχαν δωσει glucophage για πολυκυστικες που τελικα δεν ειχε. Εκανε τεστ ωορρηξιας και ειδε οτι το peak της lh κρατουσε λιγες ωρες κατω των 12 ωρων  αντι για 12-48 ωρες. Και εφταογε το glucophage. Μολις το εκοψε της κρατησε το θετικο τεστ της  ωορρηξιας στον επομενο κυκλο τουλαχιστον 24 ωρες και εμεινε εγκυος.

Την ειχαν βαφτισει πολυκυστικες χωρις να εχει! Ειχσ σταθερο κυκλο 28 μερες παντα και φυσιολογικοτατες ωοθηκες στον υπερηχο τις μερες τις περιοδου. Την ειχαν κανει υπερηχο στο μεσο του κυκλου που ειναι φυσιολογικο λογω διεγερσης να ειναι πολλα τα ωοθυλακια της τα μετρησανε πολλα σε λαθος μερα του κυκλου και την ειχαν βαφτισει πολυκυστικη!

Τωρα ειναι εγκυουλα και αυτη και ευχομαι να εχει μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Θερμες ευχες σε ολες!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μια χαρά είναι καλέ!!!! διπλασιάστηκε!!!!θα μας τρελάνεις;

Στην κόρη μου ήταν 157 -451 

παλινδρόμηση 234-476

και τώρα αυτήν περίμενα κάτι παρά πάνω δεν ξέρω μάλλον είμαι πολύ αγχωμένη δεν ξέρω 😕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mariza85 είπε:

Θα σου πω στις 4 πρωτες εγκυμοσυνες μου ειχα μεινει εγκυος με το πρωτο μηνα. Ειχα 2 αποβολες 1ου τριμηνου μετα απεκτησα την κορουλα μου και μετα ειχα μια αποβολη 2ου τριμηνου.

Τωρα που ειμαι εγκυος στον 6ο μηνα, προσπαθησαμε 4-5 μηνες. Επειδη δεν εμενα εγκυος αμεσως δηλαδη ηταν μια αλλαγη για μενα σκεφτηκα και πηρα τα τεστ ωορρηξιας. Και πηγε καλα. Αλλα πρεπει να εχεις αποκλεισει αλλες αιτιες, να εχεις κανει σαλπιγγογραφια, σπερμοδιαγραμμα ο συζυγος, ορμονολογικα....

Αλλα ειμαι κατα των τεστ κυησης πριν την αναμενομενη μερα περιοδου. Πολυ αγχος χωρις κανενα ουσιαστικο οφελος... 

Βεβαια δεν ειναι παντα απαραιτητα τα τεστ ωορρηξιας. Αν εχεις σταθερο κυκλο σου υπολογιζει και το σαιτ του Ιασω στο ιντερνετ ποτε εχεις ωορρηξια. Δεν χρειαζεται τεστ ουρων.

Τα τεστ ωορρηξιας ηταν πολυ χρησιμα σε μια φιλη μου. Της ειχαν δωσει glucophage για πολυκυστικες που τελικα δεν ειχε. Εκανε τεστ ωορρηξιας και ειδε οτι το peak της lh κρατουσε λιγες ωρες κατω των 12 ωρων  αντι για 12-48 ωρες. Και εφταογε το glucophage. Μολις το εκοψε της κρατησε το θετικο τεστ της  ωορρηξιας στον επομενο κυκλο τουλαχιστον 24 ωρες και εμεινε εγκυος.

Την ειχαν βαφτισει πολυκυστικες χωρις να εχει! Ειχσ σταθερο κυκλο 28 μερες παντα και φυσιολογικοτατες ωοθηκες στον υπερηχο τις μερες τις περιοδου. Την ειχαν κανει υπερηχο στο μεσο του κυκλου που ειναι φυσιολογικο λογω διεγερσης να ειναι πολλα τα ωοθυλακια της τα μετρησανε πολλα σε λαθος μερα του κυκλου και την ειχαν βαφτισει πολυκυστικη!

Τωρα ειναι εγκυουλα και αυτη και ευχομαι να εχει μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Θερμες ευχες σε ολες!

 

Εμένα ξεκίνησαν από το καλοκαίρι και μετά να ειναι πολυκυστικες οι ωοθήκες χωρις να έχω σύνδρομο. Το μόνο που πήρα ως αγωγή αν μπορεί να θεωρηθεί ειναι η μυοινοσιτολη. Σταθερο κυκλο δεν έχω μετα απο αυτο γιαυτό υπολόγιζα τις γόνιμες με το αν ειχα κυκλο τόσες ημέρες και αν ειχα κυκλο τόσες ημέρες κλπ...τωρα μετα την αποξεση δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί το θέμα της περιόδου και  τι εξετάσεις θα προτείνει η γυναικολόγος μιας που είναι η πρώτη αποβολή. Θα φανεί,  ελπίζουμε για το καλό για όλες τις κοπέλες εδώ ❣️❣️❣️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σου είπα μην τα κοίτας!!!και εγώ hometest παρήγγειλα πιο καλά είναι...από ότι βλέπω!!!!άντεεε όλα καλά θα πάνε;!!!!!σκέψου θετικά!!!!🩷💝🩷💝☺️☺️☺️🥰🥰🥰

Λες Ε; Τι να πω ότι να ναι γενικα με τα τεστ! Φοβάμαι πολύ όμως 😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...