Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

 

Βρε κορίτσια πιο πάνω είναι η γραμμή αποτελέσματος!! Και είναι γκρι γραμμή δεν έχει καθόλου χρώμα! Κατευθείαν την έβγαλε γκρί! Αφού έκανα ακόμα ένα και είναι αρνητικό!! IMG20231212082924.thumb.jpg.a93e2191f11550398d04cfbceb96fbdc.jpg

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν είναι θετικά. Αντε στο πρώτο φαίνεται λίγο πιο μέσα η γραμμή.  Στο δεύτερο όμως φαίνεται κανονικότατα.  Τι στο καλό και στα δύο να βγει εξάτμισης? Και λες ότι βγήκε αμέσως. Θετικά θα είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Elk είπε:

Άντε μακάρι 🙏

εσυ πως είσαι; Πως πας από συμπτώματα ; 🤰

Εγω περα απο το πρωι που ξυπναω και κανω εναν "ψευτοεμετο" δεν εχω τιποτα αλλο . Απλα βραδυ δεν μπορω να φαω νιωθω οτι φουσκωνω πολυ και δεν θελω γλυκα με πιανει μια αηδια οταν τρωω. Στη δουλεια κερνουσε μια κοπελα γα τη γιορτη της ,λεω κατσε να φαω και μολις το εφαγα ενιωσα μια απεχθεια .Δεν μπορουσα να το χωνεψω νιωθω 😕

Kατα τ αλλα καλα , δεν εχω κατι το οποιο να μου δυσκολευει τη καθημερινοτητα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna συγνώμη αυτό που σου έβαλα τώρα μέσα σε κύκλο τι είναι;;;δεν είναι γραμμή;;;;τι στο καλό φαντάσματα βλέπουμε όλες;😂😂😂😂

IMG_20231212_105805.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Εγω περα απο το πρωι που ξυπναω και κανω εναν "ψευτοεμετο" δεν εχω τιποτα αλλο . Απλα βραδυ δεν μπορω να φαω νιωθω οτι φουσκωνω πολυ και δεν θελω γλυκα με πιανει μια αηδια οταν τρωω. Στη δουλεια κερνουσε μια κοπελα γα τη γιορτη της ,λεω κατσε να φαω και μολις το εφαγα ενιωσα μια απεχθεια .Δεν μπορουσα να το χωνεψω νιωθω 😕

Kατα τ αλλα καλα , δεν εχω κατι το οποιο να μου δυσκολευει τη καθημερινοτητα . 

Αυτό το βράδυ το έχω κ εγώ εξ αρχής κ ακόμα το νιώθω τις περισσότερες μέρες, νιώθω πρησμένη κ δεν μπορώ να φάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@annitakianna συγνώμη αυτό που σου έβαλα τώρα μέσα σε κύκλο τι είναι;;;δεν είναι γραμμή;;;;τι στο καλό φαντάσματα βλέπουμε όλες;😂😂😂😂

IMG_20231212_105805.jpg

 

στις πριν 52 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν είναι θετικά. Αντε στο πρώτο φαίνεται λίγο πιο μέσα η γραμμή.  Στο δεύτερο όμως φαίνεται κανονικότατα.  Τι στο καλό και στα δύο να βγει εξάτμισης? Και λες ότι βγήκε αμέσως. Θετικά θα είναι! 

Κορίτσια μου ναι το είδα και εγώ τώρα αυτό αλλά από κοντά όταν το κοίταξα δεν είδα κάτι! Άσε που φαίνεται ότι είναι λεπτή γραμμή μάλλον και αυτή εξάτμισης θα είναι!! Αν ήταν θετικό έπρεπε να είναι πιο έντονο!Όταν θα πάω σπίτι θα τα ξανά κοιτάξω!! Πάντως νιώθω ότι έρχεται η περίοδος κανονικά!! Τίποτα διαφορετικό από συμπτώματα οπότε δεν περιμένω και πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Βρε κορίτσια εγώ δεν βλέπω τίποτα στο 2ο!! Δεν είδα δηλαδή γιατί τώρα έφυγα από το σπίτι!!! Κατά της 2 θα γυρίσω! Αλλά αν είναι θετικό πρέπει να κάνει μπαμ!! Όχι να ψάχνουμε τις γραμμές! Είμαι στην αναμενόμενη μέρα άλλωστε! Θα περιμένω μέχρι αύριο όπως και να έχει! 

Καλημέρα και από εμένα ☺️

Θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι και το δικό μου τεστακι έτσι ακριβώς ήταν στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου μια δεύτερη γκρι γραμμή που εμφανίστηκε κατευθείαν και δεν το πιστευα ούτε και εγώ γιατί δεν ήταν κόκκινη… αλλά όταν πήγα και έκανα χοριακη είχα 55 μονάδες 🥹

Δυστυχώς δεν μπορώ να βρω πως να σου βάλω φωτογραφία για να σου το δείξω 😩

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Κορίτσια μου ναι το είδα και εγώ τώρα αυτό αλλά από κοντά όταν το κοίταξα δεν είδα κάτι! Άσε που φαίνεται ότι είναι λεπτή γραμμή μάλλον και αυτή εξάτμισης θα είναι!! Αν ήταν θετικό έπρεπε να είναι πιο έντονο!Όταν θα πάω σπίτι θα τα ξανά κοιτάξω!! Πάντως νιώθω ότι έρχεται η περίοδος κανονικά!! Τίποτα διαφορετικό από συμπτώματα οπότε δεν περιμένω και πολλά!

Μέχρι να δούμε αίμα περιμένουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elen. συγχαρητήρια! Μια τελεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

@annitakianna και γω την βλεπω τη γραμμη αλλα δ μπορω να σ πω με βεβαιοτητα αν ειναι εξατμισης η εγκυμοσυνης. Στη θεση σου θα έπαιρνα ενα απο φαρμακείο και θα εκανα αυριο τ πρωι. Πιστεύω θα ειναι πιο ξεκάθαρο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Ήρθε η χοριακη μου...

Screenshot_20231212_112922_OneDrive.jpg

Μπράβο ! Επίσημα έγκυος λοιπόν  🥳😄🥰🥳

μια χαρά είναι κορίτσι μου με το καλό εύχομαι μοα τελειομηνη εγκυμοσυνης να έχεις όλα καλά εύχομαι να πάνε 🥰 

Σε πια μέρα είσαι τώρα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@elen. συγχαρητήρια! Μια τελεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

@annitakianna και γω την βλεπω τη γραμμη αλλα δ μπορω να σ πω με βεβαιοτητα αν ειναι εξατμισης η εγκυμοσυνης. Στη θεση σου θα έπαιρνα ενα απο φαρμακείο και θα εκανα αυριο τ πρωι. Πιστεύω θα ειναι πιο ξεκάθαρο. 

 

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο ! Επίσημα έγκυος λοιπόν  🥳😄🥰🥳

μια χαρά είναι κορίτσι μου με το καλό εύχομαι μοα τελειομηνη εγκυμοσυνης να έχεις όλα καλά εύχομαι να πάνε 🥰 

Σε πια μέρα είσαι τώρα ; 

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Μπραβο κοριτσι μου ❤️

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να πάνε όλα καλά...Εύχομαι να δείτε κι εσείς θετικά τεστακια σύντομα. @Elkμου είμαι με 1 μέρα καθυστερησης.

Το άγχος τεράστιο. Με αγχωνουν διαφορα πραγματα οπως οτι πρέπει να βρούμε σπιτι άμεσα γιατί τώρα μένουμε σε 45τμ .Η πρώτη μας φωλιτσα . Το θέμα της δουλειάς. Η συνάδελφος μου σταμάτησε λόγω εγκυμοσυνης τον Οκτώβριο οποτε ήρθε καινούργια κοπέλα και την εκπαιδεύω και σίγουρα δεν μπορεί να μείνει μόνη της. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Ήρθε η χοριακη μου...

Screenshot_20231212_112922_OneDrive.jpg

Πολύ ωραίο νούμερο κορίτσι μου!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου ♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Ήρθε η χοριακη μου...

Screenshot_20231212_112922_OneDrive.jpg

Συγχαρητήρια!!!!❤️❤️Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη.Ολα να πάνε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια με τα θετικά τεστ και χοριακες 🥹🥹♥️♥️

Μπαίνω σας διαβάζω κ χαίρομαι τόσο πολύ που πάνε όλα τόσο υπέροχα! Μακάρι μέχρι να φύγει αυτός ο χρόνος να δούμε κι άλλα θετικά 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Δεν σας γράφω πλέον γιατί η ψυχολογία μ δεν είναι και στα καλύτερα της όμως δεν χάνω συζήτηση τα βλέπω όλα 😁 μια οι αναγουλες που με αφήνουν ξάγρυπνη όλη νύχτα, μια το άγχος που δεν βρίσκω δουλειά πριν φανεί η κοιλίτσα 😏 ελπίζω σύντομα να πάρω και εγώ τα πάνω μου♥️ σας φιλώ όλες και θα περιμένω κι άλλα θετικά!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elen. είπε:

 

 

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να πάνε όλα καλά...Εύχομαι να δείτε κι εσείς θετικά τεστακια σύντομα. @Elkμου είμαι με 1 μέρα καθυστερησης.

Το άγχος τεράστιο. Με αγχωνουν διαφορα πραγματα οπως οτι πρέπει να βρούμε σπιτι άμεσα γιατί τώρα μένουμε σε 45τμ .Η πρώτη μας φωλιτσα . Το θέμα της δουλειάς. Η συνάδελφος μου σταμάτησε λόγω εγκυμοσυνης τον Οκτώβριο οποτε ήρθε καινούργια κοπέλα και την εκπαιδεύω και σίγουρα δεν μπορεί να μείνει μόνη της. 

Μια χαρά είναι με μια μέρα καθυστέρηση 

Όλα θα πάνε καλά..  μόνο καλές σκέψεις θα κανείς 😊

αχ το θέμα σπίτι το είχα και εγω τότε πολύ άγχος

θα ψάχνετε σπίτι από τώρα γιατί είναι πραγματικά δύσκολο εκτός ότι είναι και πανάκριβα.. 

Αν πάνε όλα καλά θα αναγκαστεί να βρει και ακόμα μια κοπέλα φαντάζομαι 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elen. είπε:

Ήρθε η χοριακη μου...

Screenshot_20231212_112922_OneDrive.jpg

Μπράβο κορίτσι μου!! Το νούμερο πολυυυ καλοοοο. Να μην ανησυχείς για τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elen. είπε:

Ήρθε η χοριακη μου...

Screenshot_20231212_112922_OneDrive.jpg

Τελεια η χοριακη σου κορίτσι μου❤️ μια τελειομηνη και υπέροχη εγκυμοσυνη εύχομαι! Όλα θα πάρουν τον δρόμο τους μην ανησυχείς❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elen. είπε:

Ήρθε η χοριακη μου...

Screenshot_20231212_112922_OneDrive.jpg

τέλεια κοριτσάκι μου !!! συγχαρητήρια!!! είμαστε πολύ κοντά τελικά..!! ❤️ να είσαι ήρεμη (κοίτα ποιός μιλάει τώρα) και όλα θα πάνε τέλεια..εμένα αυτές τις μέρες με βοήθησε η μουσικούλα..απο το σάββατο μόνη λόγω αποκλεισμού του άντρα μου γιατί ειναι με κορονοϊό και προσπαθώ να αποφύγω ότι με αγχώνει.. 

@annitakianna καλέ κάνε ένα τέστ να πανηγυρίσουμε λίγο!!! αναμένω νέα!! ❤️ κ εγώ είδα κάτι στη φώτο..!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakiannaκοριτσι μου βλέπω γραμμουλα και στα δυο τεστ ! Της το καλό και τα δυο εξάτμισης έχουν; Πήγαινε πάρε ένα πρεντικτορ ιρλι από το φαρμακειοοοο! Ευχομαιιιιιι να είσαι εγκυουλα και εσυυυυ🤗🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορτσουδια μου γλυκά!! Να ' επιτέλους ξεκούραστη και με λίγο χρόνο στη διάθεσή μου!!χάθηκα γιατί φιλοξενούσα μια φίλη από Αγγλία με την οικογένειά της σπίτι μου και δεν είχα χρόνο ούτε για τα βασικά!!

Είμαι καλά, την Τετάρτη έχω ραντεβού να δούμε τι μέγεθος έφτασαν τα ωάρια μου και ανάλογα από αυτό μάλλον Σάββατο πάμε για σπερματεγχυση! 

@elen. Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!! Όοολα θαα πάνε καλά!!!! 🎉🎉🎉 @ΜΑΡΘΑΑ_61 η χοριακη φανταστική!!! Μπραβοοοοοοο!!!!!!

Όλη μου η θετική σκέψη μαζί σου! 🍀💪🏼❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Βρε κορίτσια εγώ δεν βλέπω τίποτα στο 2ο!! Δεν είδα δηλαδή γιατί τώρα έφυγα από το σπίτι!!! Κατά της 2 θα γυρίσω! Αλλά αν είναι θετικό πρέπει να κάνει μπαμ!! Όχι να ψάχνουμε τις γραμμές! Είμαι στην αναμενόμενη μέρα άλλωστε! Θα περιμένω μέχρι αύριο όπως και να έχει! 

Φαίνεται η γραμμή να ναι πιο αριστερά, πιο λεπτή και να γκριζάρει, οπότε θεωρώ είναι εξάτμισης. Αν δεις της @elen.Είναι πιο παχιά και ροζ και δίπλα στου ελέγχου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Όλη μου η θετική σκέψη μαζί σου! 🍀💪🏼❤️

Εσένα σου στέλνω μια τερααααστια αγκαλιαααα 🥰🥰🥰 σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ αγαπημένη μου❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@annitakianna δε σου ήρθε να μαντέψω έτσι????

Κορίτσι μου όχι δεν μου ήρθε ακόμα!! Ίσως ξημερώματα ως συνήθως! Αύριο τελειώνουμε και τη θεραπεία με τις βιταμίνες και μας είπε ο γιατρός να κάνουμε επαναληπτικό σπερμοδιαγραμμα σε 20 μέρες από την μέρα που θα τελειώσει η θεραπεία! Άρα πάμε μετά τις γιορτές! Αραα εδώ ακόμα 1 μήνα να προσπαθήσω φυσιολογικά 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...