Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...εχθές το βράδυ μάλωσα πολύ με τον σύζυγο και δεν ξέρω αν θα κάνω καν Σαλπιγγογραφια...θα το σκεφτώ σήμερα αφού συζητήσουμε....είμαι πολύ στεναχωρημένη 

Οοο 😲 γιατί κορίτσι μου να μην την κανείς ; Τσακωθήκατε  για το ότι δεν θέλει να μπείτε στην διαδικασία να το ψάξετε για τρίτο παιδί ; Ή  για αλλο λόγο και επειδή στεναχωρέθηκες δεν θέλεις να πας να την κανείς ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

θα ξανακάνω και θα σας ενημερώσω..η γραμμή εξάτμισης μένει και μετά απο ώρα ή φευγει? γιατί το κοιτούσα μέχρι να φύγω για τη δουλειά και είχε μείνει ίδιο..ίσως φαινόταν και λίγο παραπάνω..

Η εξατμίσεις μένει εκεί δεν φευγει και όσο στεγνώνει μετά μπορεί να φαίνεται λίγο καλύτερα..

Θα περιμένουμε να κανείς και κανένα άλλο τεστ κορίτσι μου αχ μακάρι να είναι θετικόοοο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Η εξατμίσεις μένει εκεί δεν φευγει και όσο στεγνώνει μετά μπορεί να φαίνεται λίγο καλύτερα..

Θα περιμένουμε να κανείς και κανένα άλλο τεστ κορίτσι μου αχ μακάρι να είναι θετικόοοο 🙏

μακαρι κορίτσια μου!!!θα σας κερνάω καρδούλες κάθε μέρα μετά! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Επίσης κορίτσια μου θέλω την γνώμη σας όσο αφορά την επόμενη σπερματεγχυση... πιστεύετε ότι θα έπρεπε ίσως να περίμενα για κάποιον λόγο ένα κύκλο ή πιστεύετε ότι είναι μια χαρά να ξεκινήσω άμεσα την επόμενη?? Ακούω γνώμες και απόψεις!

Αν δώσει ο γιατρός σου το οκ για εμένα προχώρησε το έχει πάρει και μπρος τώρα οργανισμός σου μετά από αυτό που έγινε 

τωρα αν σου δώσει το οκ αλλά ψυχολογικά θέλεις χρόνο τότε  να περιμενεις 😊

εγω μετά την παλινδρόμηση άρχισα κανονικά προσπάθειες δεν περίμενα καθόλου.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημεραα🥰 σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές και την υποστήριξη σας 🙏 εύχομαι σε όλες μας πολύ συντομα να γεμίσουν οι κοιλίτσες μας με στρουμπουλά μωράκια❤️ θα σας γράψω νέα μου μετά την σπερματεγχυνση❤️ έκανα και πριν λίγο ένα τεστακι ωορρηξιας και ήταν θετικοτατο 🙏 

@ΜΑΡΘΑΑ_61 κορίτσι μουυυυ κάτι βλεπωωωωωωωωω! Να παρεις ένα πρεντικτορ early που είναι πιο έγκυρα ❤️ αχχχ ευχομαιιιιι να είσαι εγκυουλα 🙏

@marinamanoulitsaκοριτσακι μου γενικα όλη αυτή η κατάσταση με τις προσπάθειες φέρνει δυστυχώς και διαπληκτισμούς ανάμεσα στο ζευγάρι λόγω του άγχους και της αγωνίας! Και εμείς ένα διάστημα μαλώνανε γτ νόμιζα ότι ο σύντροφος δεν καίγετε για νινί καθώς όταν μιλάγαμε για όλη την προσπάθεια μας δεν ήθελε να το συζητάει ! Όμως κάποια στιγμή μου είπε ότι δεν θέλει να συζητάει γ αυτό γτ με βλέπει να αγχώνομαι ! Ηρέμησε και θα δεις ότι όλα θα είναι μια χαρα και απλά όλο αυτό ήταν της στιγμής ! Να την κανεις τη σαλπιγγογραφια γτ μετα θα πεις η χαζη δεν την έκανα ! Όλα θα πανε καλά🙏 σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakiannaμου όχι δεν μου είπε να περιμένω, δεν έφερε αντίρρηση όταν του είπα ότι λέω να πάμε απ' ευθείας στην επόμενη προσπάθεια..απλά εγώ σκέφτομαι αν είναι οκ γιατί είχα μια συζήτηση με μια καλή μου φίλη που μου είπε να περιμένω λίγο. Εγώ νιώθω έτοιμη ,δεν έχω κανένα θέμα ούτε ψυχολογικο ούτε σωματικό εύχομαι..

@marinamanoulitsaμου κορίτσι μου γλυκό ,δεν ξέρω γιατί είχα τσακωμό με τον σύζυγό σου αλλά εύχομαι να είναι κάτι επιλυσιμο. Αν πρόκειται για το θέμα του παιδιού τότε ίσως να πρέπει αν κάτσετε από κοινού να συζητήσετε ήρεμα τα θέλω σας και να βρείτε μια λύση. Όλα λύνονται όταν υπάρχει αγάπη. Και κακες μέρες έχουμε όλοι μας..αλλιώς δε θα εκτιμούσαμε τόσο τις καλές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Επίσης κορίτσια μου θέλω την γνώμη σας όσο αφορά την επόμενη σπερματεγχυση... πιστεύετε ότι θα έπρεπε ίσως να περίμενα για κάποιον λόγο ένα κύκλο ή πιστεύετε ότι είναι μια χαρά να ξεκινήσω άμεσα την επόμενη?? Ακούω γνώμες και απόψεις!

Αγαπημένη μου ΞΕΚΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ! η βιοχημική δεν επηρεάζει σε τίποτα!!! Με το καλό να πάνε όλα!

@marinamanoulitsa Κάνε τη σαλπιγγογραφία να υπάρχει.. και συζητάτε μετά.. ότι και αν εγινε ότι και να ειπώθηκε, ανατρέπεται!!.. Η σαλπιγγογραφία όμως δεν πρέπει να αναβληθεί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@annitakiannaμου όχι δεν μου είπε να περιμένω, δεν έφερε αντίρρηση όταν του είπα ότι λέω να πάμε απ' ευθείας στην επόμενη προσπάθεια..απλά εγώ σκέφτομαι αν είναι οκ γιατί είχα μια συζήτηση με μια καλή μου φίλη που μου είπε να περιμένω λίγο. Εγώ νιώθω έτοιμη ,δεν έχω κανένα θέμα ούτε ψυχολογικο ούτε σωματικό εύχομαι..

@marinamanoulitsaμου κορίτσι μου γλυκό ,δεν ξέρω γιατί είχα τσακωμό με τον σύζυγό σου αλλά εύχομαι να είναι κάτι επιλυσιμο. Αν πρόκειται για το θέμα του παιδιού τότε ίσως να πρέπει αν κάτσετε από κοινού να συζητήσετε ήρεμα τα θέλω σας και να βρείτε μια λύση. Όλα λύνονται όταν υπάρχει αγάπη. Και κακες μέρες έχουμε όλοι μας..αλλιώς δε θα εκτιμούσαμε τόσο τις καλές!!!

Κορίτσι μου δεν νομιζω να υπάρχει κάποιο θέμα αν μπεις κατευθείαν σε διδικασια σπερματεγχυνσης! Από τη στιγμή που ο γυναικολόγος σου είπε ότι μπορειται να την κάνετε τοτε να την κάνετε! Πιστεύω πως αν δε την κανεις τώρα μετά θα σε τρώει ! Αφού οργανικά και ψυχολογικά είναι όλα καλά τοτε δεν βρισκω τον λόγο να μην την κανεις❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ είμαι σε μια φάση με ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ νεύρα γιατί ο κύκλος μου μετά την επέμβαση έγινε 25άρης, και τώρα που ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ, αποφάσισε να μεγαλώσει!!!!!! Είχα χαρεί γιατί αν συνέχιζε "σωστά" θα περνούσα το γάμο, τις δύσκολες μέρες πριν κ το ταξίδι μετά χωρίς περίοδο κ τώρα ακόμα και σήμερα να ρθει, δεν το γλιτώνω, θα πέσει στην προετοιμασία. Άιντε τώρα να χεις τους σφάχτες κ να τρέχεις για μαλλιά, νύχια, μακιγιάζ, γλυκά, και να κάνεις τη χαρούμενη. Θα τις σκοτώσω όλες!!!!!! 😂
27η μέρα σήμερα, από την ΚΥΡΙΑΚΗ έχω κάτι ιχνάκια αίματος (στο σκούπισμα βλέπω ελάχιστο) και δε λέει να ρθει! Πρώτη φορά τόσες μέρες βλέπω ίχνη κ δεν έρχεται. Πιθανότητα εγκυμοσύνης δεν υπάρχει, είχαμε μόνο 1 επαφή 6 μέρες πριν την ωορρηξία και 1 μέρα πριν (αν την κατάλαβα σωστά, γιατί τεστ δεν έκανα). Μα τι γίνεται; Έχουν χτυπήσει τα νεύρα μου κόκκινο. Στεναχωρήθηκα βασικά. Και ξενέρωσα.

@marinamanoulitsa αυτή η φάση με τις προσπάθειες εγκυμοσύνης κ το ψάξιμο αν και τι φταίει κλπ φθείρει το ζευγάρι και φέρνει εύκολα τριβές και συγκρούσεις. Είτε μαλώσατε για αυτό το θέμα είτε για κάτι άσχετο, εγώ προσωπικά δε νομίζω ότι είναι λόγος να αναβάλεις τη σαλπιγγογραφία, δεν θεωρώ ότι σχετίζεται το ένα με το άλλο. Δηλ ακόμα κ να έλεγες ότι αποφασίσατε να μην κάνετε τελικά παιδί, εγώ και πάλι θα σου έλεγα να πας να την κάνεις, για να ξέρεις αν και τι γίνεται στο σώμα σου. Αν τυχόν κάτι πάει λάθος γιατί να μην το ξέρεις κ να βοηθήσεις το σώμα σου να λειτουργεί φυσιολογικά, ανεξάρτητα από το αν θα κάνεις παιδί ή αν θα το κάνεις τώρα ή σε 2 χρόνια; δεν ξέρω, έτσι απ' έξω που το βλέπω, αυτό βρίσκω λογικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πείτε με τρελή.. αλλά πήγα κ έκανα χοριακη..δεν άντεξα.. είναι πολύ χαμηλή βέβαια αλλά είναι πάνω από 5...τι κάνω τώρα????😬😬😬😬 έχω τρελαθεί 

Screenshot_20231206_140057_Samsung Notes.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια πείτε με τρελή.. αλλά πήγα κ έκανα χοριακη..δεν άντεξα.. είναι πολύ χαμηλή βέβαια αλλά είναι πάνω από 5...τι κάνω τώρα????😬😬😬😬 έχω τρελαθεί 

Screenshot_20231206_140057_Samsung Notes.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου είναι θετική! 🥳 είσαι έγκυος!!!!! Την έκανες 5 μέρες πριν, λογικο να είναι μικρό το νούμερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η flowerv είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου είναι θετική! 🥳 είσαι έγκυος!!!!! Την έκανες 5 μέρες πριν, λογικο να είναι μικρό το νούμερο!

Μόλις πήρα το γιατρό μου και μ έριξε λίγο.. μ είπε ότι κάτω από 20 είναι αρνητική. 😪 μάλλον θα ήθελε να δει μεγαλύτερο νούμερο.. αλλά είμαι στην 24η ημέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάτω από 20 αρνητική; πρώτη φορά το ακούω αυτό... Αφού σύμφωνα με τις τιμές εργαστηρίου σου δείχνει κάτω από 5! Το 20 πώς προκύπτει; κ μάλιστα 5 μέρες πριν την καθυστέρηση; Κουλό. 

Ούτε σου είπε καν να ξανακάνεις σε 2 μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

τι κάτω από 20 αρνητική; πρώτη φορά το ακούω αυτό... Αφού σύμφωνα με τις τιμές εργαστηρίου σου δείχνει κάτω από 5! Το 20 πώς προκύπτει; κ μάλιστα 5 μέρες πριν την καθυστέρηση; Κουλό. 

Ούτε σου είπε καν να ξανακάνεις σε 2 μέρες;

Τίποτα..μόνο αυτό 🫥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Μόλις πήρα το γιατρό μου και μ έριξε λίγο.. μ είπε ότι κάτω από 20 είναι αρνητική. 😪 μάλλον θα ήθελε να δει μεγαλύτερο νούμερο.. αλλά είμαι στην 24η ημέρα.. 

Πρώτη φορά το ακούω κορίτσι μου αυτό! Εγώ πιστεύω ότι είναι νωρίς για αυτό είναι τόσο χαμηλή! 🤷‍♀️ υπομονή λίγες μερούλες και θα δείξει.. πως να δούμε μεγαλύτερο νούμερο  όταν είσαι 5 μερες πριν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια πείτε με τρελή.. αλλά πήγα κ έκανα χοριακη..δεν άντεξα.. είναι πολύ χαμηλή βέβαια αλλά είναι πάνω από 5...τι κάνω τώρα????😬😬😬😬 έχω τρελαθεί 

Screenshot_20231206_140057_Samsung Notes.jpg

Με το καλοοοοοο εγώ στο έλεγα μυρίζομαι εγκυμοσύνη 💝🤰🙏 παίρνεις τηλέφωνο γυναικολόγο και κλείνεις ραντεβού 😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα κάτσω να ξεκουραστώ αυτές τις μερες..θα προσπαθήσω να μην συγχιζομαι κλπ..για να μείνει το σπορακι μ.. και θα ξαναπάω μεθαύριο ή αν άντεξω το Σάββατο να τη δω ξανά.. κορίτσια έχω τρελαθεί.. 13 μήνες προσπαθειών.. επιτελους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια πείτε με τρελή.. αλλά πήγα κ έκανα χοριακη..δεν άντεξα.. είναι πολύ χαμηλή βέβαια αλλά είναι πάνω από 5...τι κάνω τώρα????😬😬😬😬 έχω τρελαθεί 

Screenshot_20231206_140057_Samsung Notes.jpg

Κοριτσάκι μου είναι θετική συγχαρητήρια😊 δεν ξέρω γτ σου είπε αυτό ο γιατρός σου πιθανόν γτ είναι χαμηλή ακόμα αλλά δικαιολογειται από τη μέρα που είσαι, σε 2 μέρες θα είναι πάνω από 20! Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ξεκίνησα με χοριακη 30 3 μέρες πριν την καθυστέρηση κ ολα πήγαν πολύ καλά!! Μην αγχωθείς καθόλου  ξεκινά φυλλικο και σε 2 μέρες που θα επαναλάβεις πάρε να του πεις ότι είναι θετική❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Με το καλοοοοοο εγώ στο έλεγα μυρίζομαι εγκυμοσύνη 💝🤰🙏 παίρνεις τηλέφωνο γυναικολόγο και κλείνεις ραντεβού 😁😁😁😁

Αχ δεν μπορώ να σ κάνω καρδούλα! Τελείωσαν για σήμερα!!! 

Κορίτσια λαμπάδα άναψα αυτό το μήνα στην Παναγία τη δεξιά! Αν βρεθείτε εκεί να πάτε.. εμένα προσωπικά αυτό με βοήθησε πολύ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Αχ δεν μπορώ να σ κάνω καρδούλα! Τελείωσαν για σήμερα!!! 

Κορίτσια λαμπάδα άναψα αυτό το μήνα στην Παναγία τη δεξιά! Αν βρεθείτε εκεί να πάτε.. εμένα προσωπικά αυτό με βοήθησε πολύ..!

Κορίτσι μου ρίξε μια μουτζα στον γιατρό σου από μένα! Είσαι 🤰🤰🤰 συγχαρητήρια ♥️♥️ το 11 είναι τέλειο νούμερο 5 μέρες πριν την αναμενόμενη!! Άντε να γεμίσει ο Δεκέμβρης με θετικά τέστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου ρίξε μια μουτζα στον γιατρό σου από μένα! Είσαι 🤰🤰🤰 συγχαρητήρια ♥️♥️ το 11 είναι τέλειο νούμερο 5 μέρες πριν την αναμενόμενη!! Άντε να γεμίσει ο Δεκέμβρης με θετικά τέστ 

Χαχαχ..αυτό θα κάνω μόλις δω πάνω από 20...κορίτσια μου πόσο χάρηκα.. και φοβήθηκα κιόλας.. μακάρι να πάνε όλα καλά.. κ αυτό το μήνα το μόνο που νιώθω είναι την κοιλιά μ λίγο φουσκωμένη και το στήθος μ πρησμένο. Τίποτα περισσότερο.  Όπως κάθε φορά δλδ. Το μόνο διαφορετικό είναι η μέση μου και η θερμοκρασία μου. 

Σας αγαπώ όλες. Μακάρι να έχουμε όλες θετικα αυτό το μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Χαχαχ..αυτό θα κάνω μόλις δω πάνω από 20...κορίτσια μου πόσο χάρηκα.. και φοβήθηκα κιόλας.. μακάρι να πάνε όλα καλά.. κ αυτό το μήνα το μόνο που νιώθω είναι την κοιλιά μ λίγο φουσκωμένη και το στήθος μ πρησμένο. Τίποτα περισσότερο.  Όπως κάθε φορά δλδ. Το μόνο διαφορετικό είναι η μέση μου και η θερμοκρασία μου. 

Σας αγαπώ όλες. Μακάρι να έχουμε όλες θετικα αυτό το μήνα!!!

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου, θα το δεις🥰 το ομορφότερο δώρο Χριστουγέννων❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Τίποτα..μόνο αυτό 🫥

Καλά εγώ λέω μην του δίνεις σημασία, ξεκίνα φυλλικό, πάνε ξανακάνε Παρασκευή και Δευτέρα για να φανούν διπλασιασμοί κ παρ' τον μετά τηλ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly εγω κορίτσι μ προσωπικά θα αφηνα εναν κυκλο να περασει. Καταλαβαινω ποσο ανυπομονεις. Ειμαι στη φαση π περιμένω να περασουν οι μηνες για να ξανα προσπαθησω. Και ειλικρινά μετραω μερα μερα μεχρι την καθε επόμενη περιοδο. Αλλα εναν κυκλο θα τον αφηνα. Να ηρεμησουν λιγο οι ορμονες. Βέβαια θ εκανα κανονικα ελευθερα αφου θα μ τ επετρεπε ο γιατρος. Τωρα εφοσον ο γιατρός σ σ δινει τ οκ οτι και να κάνεις δ ειναι λαθος.

@ΜΑΡΘΑΑ_61 κατ αρχας συγχαρητήρια! Ευχομαι ολα να πανε καλα! Ενας λογος π καλο ειναι να μην κανουμε τεστ κ χοριακες τοσο νωρις ειναι αυτος. Οτι ειναι τοσο μικρο τ νουμερο π θα εισαι μεσα στο αγχος. Για μενα μην πας σε 2 μερες για χοριακη. Πηγαινε σε 5. Την μερα υης καθυστερήσης. Ωστε να εχεις ρνα αρκετα ξεκαθαρο νούμερο κ μετα απο 2 μερες να δεις αν διπλασιαζεται.  Στην 1η εγκυμοσύνη εκανα χοριακη 2η 3η μερα καθυστερησης. Ηταν μερα Τριτη κ η χοριακη μ μολις 78 μοναδες. Μ λεει ο γιατρος κανε απ ευθείας την επομενη Δευτέρα. Και σε 2 μερες να πας παλι χαμηλα θα ειναι σχετικα. Κρατηθηκα κ πηγα τη μερα π μ ειπε και ηταν πανω απο 1300 μοναδες οπου την επομενη μερα κιολας μ ειπε να παω για υπερηχο οπου ειδαμε.κ σακο. Και ηταν εγκυμοσύνη π ηρθε μετα απο 26 μήνες και τ μηνα π πηγαινα για εξωσωματική. Και με λιγο αιμα τις πρωτες μερες. Ξερω ειναι δυσκολο αλλα σε 2 μερες τωρα πχ θα είναι 20.και κατι. Παλι θα πρεοει να ξανα κανεις.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Χαχαχ..αυτό θα κάνω μόλις δω πάνω από 20...κορίτσια μου πόσο χάρηκα.. και φοβήθηκα κιόλας.. μακάρι να πάνε όλα καλά.. κ αυτό το μήνα το μόνο που νιώθω είναι την κοιλιά μ λίγο φουσκωμένη και το στήθος μ πρησμένο. Τίποτα περισσότερο.  Όπως κάθε φορά δλδ. Το μόνο διαφορετικό είναι η μέση μου και η θερμοκρασία μου. 

Σας αγαπώ όλες. Μακάρι να έχουμε όλες θετικα αυτό το μήνα!!!

Κορίτσι μου  είσαι ΕΓΚΥΟΣ 🥳🥰😘 ξεκιναμε από αυτό!!! Υπάρχει σύλληψη και είναι η πρώτη σου μετά από ένα χρόνο προσπαθείες και πρέπει να το χαρεις🥳🥳🥳

Ποσες μερες μετά την ωορρηξία είσαι ;;;

το τεστ έδειξε σωστά απλά τώρα επειδή είναι πολύ νωρίς είσαι 5 μερες πριν ουσιαστικά τώρα άρχισε να ανεβαίνει..

να πίνεις φιλικό και να είσαι ήρεμη και ξεκουραστεί 

η αντίδραση του γιατρού δεν ήταν η καλύτερη  για εμένα.. μετά από ένα χρόνο να έχεις μια θετικη χοριακη στα χέρια και να λέει έτσι; Να εχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου μηπως χρειαστεί να πας και σε κανένα άλλον.. 

απλα η γνωμη μου είναι αν αντέχεις να μην κανείς τώρα ξανά χοριακη αλλά να περιμένεις την καθυστέρηση 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...