Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα!!! Μόλις γέννησα και περιμένω να μου φέρουν το κοριτσάκι μου στο δωμάτιο και μπήκα να σας διαβάσω!! Σας στέλνω σε όλες αυτήν την υπέροχη μωρουδιλα και σας εύχομαι ολόψυχα μέσα στο 2024 να την "γευτείτε" με γερά παιδιά!!!! 

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Γερή και δυνατή να είναι! 

Τα άλλα κορίτσια που γεννάνε Δεκέμβρη που είναι να μας πουν τα νέα τους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε περιοδος....έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο την Πέμπτη στις 14 του μηνός για σαλπιγγογραφια για να είμαι και κοντά στις γόνιμες ημέρες....

Όσες κάνατε σαλπιγγογραφια,σας έδωσε αντιβίωση;;;;εμένα μου έδωσε μια ....να την ξεκινήσω μια ημέρα πριν ..και έχει για τρεις ημέρες. @Mpourmpoulo @marinaP εσείς κάνατε;

Σου ήρθε και μια μέρα νωρίτερα δηλαδή.; Αρα την ωορρηξία σου την υπολόγισες σωστά; 

καλα εκανες και έκλεισες ραντεβού να δεις τι γίνεται εύχομαι καλά αποτελέσματα να έχεις 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Σου ήρθε και μια μέρα νωρίτερα δηλαδή.; Αρα την ωορρηξία σου την υπολόγισες σωστά; 

καλα εκανες και έκλεισες ραντεβού να δεις τι γίνεται εύχομαι καλά αποτελέσματα να έχεις 😊

Ολοσωστα έπεσα μέσα...ναι μόνο μια ημέρα νωρίτερα ήρθε..και είχαμε και επαφές κανονικά...θα πάω θα πάω τουλάχιστον να ξέρω τι γίνεται και να με βοηθήσει με πρόκληση ωορρηξίας..γιατί αν είναι η μία σάλπιγγα βουλωμένη ας πούμε πρέπει να βοηθηθω για να κάνω και από την άλλη ...γιατί συνήθως από αριστερά πονάω...αν είναι εκείνη βουλωμένη και η δεξιά κοιμάται...πως να πιάσω;;;;😛

@Mpourmpoulo και εγώ με αφρό θα κάνω...άρα είδες δίνουν αντιβίωση...εμένα δεν με είπε για παυσίπονο αλλά θα πάρω αν είναι ένα αλγκοφρεν...πόνεσε πολύ;;;; φοβάμαι...αααα επίσης επαφή μετά μπορείς να έχεις κατευθειαν;;;;;γιατί θα πάω στις γόνιμες ημέρες...μην χάσω τον κύκλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ολοσωστα έπεσα μέσα...ναι μόνο μια ημέρα νωρίτερα ήρθε..και είχαμε και επαφές κανονικά...θα πάω θα πάω τουλάχιστον να ξέρω τι γίνεται και να με βοηθήσει με πρόκληση ωορρηξίας..γιατί αν είναι η μία σάλπιγγα βουλωμένη ας πούμε πρέπει να βοηθηθω για να κάνω και από την άλλη ...γιατί συνήθως από αριστερά πονάω...αν είναι εκείνη βουλωμένη και η δεξιά κοιμάται...πως να πιάσω;;;;😛

@Mpourmpoulo και εγώ με αφρό θα κάνω...άρα είδες δίνουν αντιβίωση...εμένα δεν με είπε για παυσίπονο αλλά θα πάρω αν είναι ένα αλγκοφρεν...πόνεσε πολύ;;;; φοβάμαι...αααα επίσης επαφή μετά μπορείς να έχεις κατευθειαν;;;;;γιατί θα πάω στις γόνιμες ημέρες...μην χάσω τον κύκλο 

Κορίτσι, κι εγώ που έκανα την κλασική τρεις φορές, έπαιρνα αντιβίωση τέσσερις μέρες, μία πριν και τρεις μέρες μετά. Επίσης να ξέρεις βοηθάει πολύ το μπουσκοπαν πλας για να μην κάνει συσπάσεις η μήτρα. Καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!!! Η μπέμπα σας στέλνει ένα μεγαααααααλο φιλί σε όλες!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζήσει κοπέλα μου!! Καλό μήνα σε όλες!! Με πολλά θετικά τεστ!! Και εγώ είμαι σε αναμονή αν και δεν πιστεύω πως θα έχουμε κάτι αυτό το μήνα…Γενικά έπεσε το ηθικό μας πολύ 😏είναι δύσκολο πολύ…ειδικά τώρα που είναι μήνας γιορτών…ούτε το δεντράκι μου δεν έχω κάνει…δεν υπάρχει διάθεση 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!!! Η μπέμπα σας στέλνει ένα μεγαααααααλο φιλί σε όλες!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μηνααα!!

Αντε οι κοιλίτσες να αρχίσουν να φουσκώνουν όχι από μελομακάρονα και κουραμπιέδες όμως....🤰👶 

Εμένα την προηγούμενη φορά η κυρία άργησε λίγο αλλά έκανε την εμφάνισή της . Για να δούμε σε 10 μέρες τι θα γίνει?! Έχω θετικό προαίσθημα..🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα!!! Μόλις γέννησα και περιμένω να μου φέρουν το κοριτσάκι μου στο δωμάτιο και μπήκα να σας διαβάσω!! Σας στέλνω σε όλες αυτήν την υπέροχη μωρουδιλα και σας εύχομαι ολόψυχα μέσα στο 2024 να την "γευτείτε" με γερά παιδιά!!!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου γερό να είναι το μωράκι σου και ευτυχισμένο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε περιοδος....έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο την Πέμπτη στις 14 του μηνός για σαλπιγγογραφια για να είμαι και κοντά στις γόνιμες ημέρες....

Όσες κάνατε σαλπιγγογραφια,σας έδωσε αντιβίωση;;;;εμένα μου έδωσε μια ....να την ξεκινήσω μια ημέρα πριν ..και έχει για τρεις ημέρες. @Mpourmpoulo @marinaP εσείς κάνατε;

Κορίτσι μου τώρα θα κάνεις την σαλπιγγογραφια σου και θα είσαι πιο γόνιμη και πιο ήρεμη!! Εμένα δεν μου έδωσε τίποτα ούτε πριν ούτε μετά την διαδικασία! Με αφρό την έκανα και δεν πόνεσε καθόλου!! Όλα θα πάνε τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου τώρα θα κάνεις την σαλπιγγογραφια σου και θα είσαι πιο γόνιμη και πιο ήρεμη!! Εμένα δεν μου έδωσε τίποτα ούτε πριν ούτε μετά την διαδικασία! Με αφρό την έκανα και δεν πόνεσε καθόλου!! Όλα θα πάνε τέλεια!

Αχ αλήθεια!!! ωραία!!!σε ευχαριστώ πολύ!!!!για επαφή από ποτέ επιτρέπεται;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Γερή και δυνατή να είναι! 

Τα άλλα κορίτσια που γεννάνε Δεκέμβρη που είναι να μας πουν τα νέα τους;

Καλό μήνα και από μένα κορίτσια!! Εύχομαι όλα τα καλά για όλες σας και τις οικογένειες σας! Να έρθουν να ριζώσουν τα αγιο βασιλακια!! ❤️❤️ 

Εγώ εκτός απροόπτου μπαίνω Τρίτη βράδυ με πρόκληση! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε περιοδος....έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο την Πέμπτη στις 14 του μηνός για σαλπιγγογραφια για να είμαι και κοντά στις γόνιμες ημέρες....

Όσες κάνατε σαλπιγγογραφια,σας έδωσε αντιβίωση;;;;εμένα μου έδωσε μια ....να την ξεκινήσω μια ημέρα πριν ..και έχει για τρεις ημέρες. @Mpourmpoulo @marinaP εσείς κάνατε;

Μαρίνακι μου.... 😢

Εγώ πριν κάνω σαλπιγγογραφια πήρα αντιβίωση, δεν θυμάμαι για πόσες μέρες, αλλά ξεκίνησα μια μέρα πριν. Και πήρα παυσίπονο μεσουλιντ και σπασμοαποτελ μια ώρα πριν, και ένα σπασμοαποτελ ακόμα μετά γιατί ξεκίνησα να πονάω. 

Εύχομαι μετά από αυτό να έρθει επιτέλους το μωράκι σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλό μήνα και από μένα κορίτσια!! Εύχομαι όλα τα καλά για όλες σας και τις οικογένειες σας! Να έρθουν να ριζώσουν τα αγιο βασιλακια!! ❤️❤️ 

Εγώ εκτός απροόπτου μπαίνω Τρίτη βράδυ με πρόκληση! 😊

Κορίτσι μου σε είχα στο μυαλό μου αυτές τις μέρες, με το καλό να έρθει το μωράκι σας, όλα να πάνε τελεια🥰❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα!!! Μόλις γέννησα και περιμένω να μου φέρουν το κοριτσάκι μου στο δωμάτιο και μπήκα να σας διαβάσω!! Σας στέλνω σε όλες αυτήν την υπέροχη μωρουδιλα και σας εύχομαι ολόψυχα μέσα στο 2024 να την "γευτείτε" με γερά παιδιά!!!! 

Να σας ζήσει το αστεράκι σας!! 

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε περιοδος....έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο την Πέμπτη στις 14 του μηνός για σαλπιγγογραφια για να είμαι και κοντά στις γόνιμες ημέρες....

Όσες κάνατε σαλπιγγογραφια,σας έδωσε αντιβίωση;;;;εμένα μου έδωσε μια ....να την ξεκινήσω μια ημέρα πριν ..και έχει για τρεις ημέρες. @Mpourmpoulo @marinaP εσείς κάνατε;

Ναι κ γω είχα πάρει αντιβίωση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Καλό μήνα και από μένα κορίτσια!! Εύχομαι όλα τα καλά για όλες σας και τις οικογένειες σας! Να έρθουν να ριζώσουν τα αγιο βασιλακια!! ❤️❤️ 

Εγώ εκτός απροόπτου μπαίνω Τρίτη βράδυ με πρόκληση! 😊

Με το καλό κορίτσι μου να έρθει το μωρακι σας ! Με ένα πόνο 😊

μην μας ξεχάσεις θα περιμένουμε  νέα σας !  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσι μου σε είχα στο μυαλό μου αυτές τις μέρες, με το καλό να έρθει το μωράκι σας, όλα να πάνε τελεια🥰❣️

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Με το καλό κορίτσι μου να έρθει το μωρακι σας ! Με ένα πόνο 😊

μην μας ξεχάσεις θα περιμένουμε  νέα σας !  

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!! Θα σας ενημερώσω ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχ αλήθεια!!! ωραία!!!σε ευχαριστώ πολύ!!!!για επαφή από ποτέ επιτρέπεται;;;;

Κατευθείαν ξεκινάς!! Λόγο το ότι είναι με αφρό είναι πολύ φιλικό προς τον οργανισμό και δεν επηρεάζει σε τίποτα ξ διαδικασία! Σε αντίθεση με την κλασική που έχει ακτινοβολία!!! Εγώ για 3 μέρες μετά είχα ελάχιστο αίμα στο σκούπισμα και αυτό ήταν τίποτα άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!! Μακάρι να γεμίσει το θέμα θετικά τεστακια, μεγάλες χοριακες και άπειρη μωρουδιλα ♥️♥️🫶🫶

Με το καλό σε όσες γεννάνε, @Rena92 όλα να πάνε υπέροχα κορίτσι μου να μας στείλεις νέα σου! Ήρθε η ομορφοτερη ώρα 🎀🎀

Διαβάζω τα νέα σας αγαπημένες μου συνέχεια αλλά είναι δύσκολη η καθημερινότητα μας και κυρίως η ψυχολογία μου για αυτό δεν σας γράφω καθόλου... Σας στέλνω πολλα.φιλια 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro @annitakianna @Mpourmpoulo @marinaP σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες....με ξεαγχωσατε...γιατί πραγματικά φοβάμαι μην πονέσω!

 

 

Είμαστε ομαδάρα 😁😁😘😘😘💓💓💓💓💓💓  χωρίς εσάς ώρες ώρες δεν ξέρω τι θα έκανα...!είμαστε αυτό που λένε "μία για όλες και όλες για μία"😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλό μήνα και από μένα κορίτσια!! Εύχομαι όλα τα καλά για όλες σας και τις οικογένειες σας! Να έρθουν να ριζώσουν τα αγιο βασιλακια!! ❤️❤️ 

Εγώ εκτός απροόπτου μπαίνω Τρίτη βράδυ με πρόκληση! 😊

Με το καλό κορίτσι μου! Με έναν πόνο και καλή λευτεριά να έχεις! Αχ λίγες μέρες έμειναν να το πάρεις αγκαλίτσα! Γράψε μας τα νέα σου όταν γεννήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου!! Μακάρι να γεμίσει το θέμα θετικά τεστακια, μεγάλες χοριακες και άπειρη μωρουδιλα ♥️♥️🫶🫶

Με το καλό σε όσες γεννάνε, @Rena92 όλα να πάνε υπέροχα κορίτσι μου να μας στείλεις νέα σου! Ήρθε η ομορφοτερη ώρα 🎀🎀

Διαβάζω τα νέα σας αγαπημένες μου συνέχεια αλλά είναι δύσκολη η καθημερινότητα μας και κυρίως η ψυχολογία μου για αυτό δεν σας γράφω καθόλου... Σας στέλνω πολλα.φιλια 😘😘

Πώς είστε Έλλη μου; Σας ταλαιπωρεί η μπέμπα; Κλείσατε μήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

@Κατερίνα!!!εσύ κορίτσι μου πως τα πας; Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα;

Καλά είμαι κορίτσι μου, πολύ καλύτερα κ από τα συμπτώματα μόνο όταν τρώω με πιάνει έτσι ναυτία αλλά περνάει μετά! Αύριο μπαίνω 18η κ εχθές που το σκεφτόμουν δεν ξέρω κ εγώ πως πέρασε έτσι ο καιρός, μου φάνηκε πολύ γρήγορα😅 Τη Δευτέρα έχω ραντεβού πάλι με τον γιατρό κ ελπίζω να μας κάνει τη χάρη να επιβεβαιωσουμε το φύλλο πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ολοσωστα έπεσα μέσα...ναι μόνο μια ημέρα νωρίτερα ήρθε..και είχαμε και επαφές κανονικά...θα πάω θα πάω τουλάχιστον να ξέρω τι γίνεται και να με βοηθήσει με πρόκληση ωορρηξίας..γιατί αν είναι η μία σάλπιγγα βουλωμένη ας πούμε πρέπει να βοηθηθω για να κάνω και από την άλλη ...γιατί συνήθως από αριστερά πονάω...αν είναι εκείνη βουλωμένη και η δεξιά κοιμάται...πως να πιάσω;;;;😛

@Mpourmpoulo και εγώ με αφρό θα κάνω...άρα είδες δίνουν αντιβίωση...εμένα δεν με είπε για παυσίπονο αλλά θα πάρω αν είναι ένα αλγκοφρεν...πόνεσε πολύ;;;; φοβάμαι...αααα επίσης επαφή μετά μπορείς να έχεις κατευθειαν;;;;;γιατί θα πάω στις γόνιμες ημέρες...μην χάσω τον κύκλο 

Κοιτά εγώ πόνεσα λιγακι η αλήθεια είναι αλλά είναι για πολύ λίγο δλδ για δευτερόλεπτα όποτε μην αγχώνεσαι καθόλου! Είναι πολύ γρήγορη η διαδικασία όλη! Αχ δεν είχα ρωτήσει γτ εγώ την έκανα πολύ νωρίς και μέχρι να κάνω ωορρηξια πέρασαν μέρες! Δεν νομίζω να έχεις θέμα για επαφουλες ! Ρωτησετον καλού κακού αλλά πιστεύω δεν θα έχεις πρόβλημα! Καλή επιτυχια εύχομαι κορίτσι μου🙏 μετααα βουρρρ στο ψητοοοο εεεε🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλό μήνα και από μένα κορίτσια!! Εύχομαι όλα τα καλά για όλες σας και τις οικογένειες σας! Να έρθουν να ριζώσουν τα αγιο βασιλακια!! ❤️❤️ 

Εγώ εκτός απροόπτου μπαίνω Τρίτη βράδυ με πρόκληση! 😊

Με το καλοοοο κοριτσάκι μου❤️❤️❤️περιμενουμε νέα σου 💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...