Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μπραβοοοοοοο!!!τι όμορφο νουμεροοοοο!!! Εγώ μόλις γύρισα κορίτσια μου σε καμιά ώρα είπαν θα είναι έτοιμη. 

Καλα αποτέλεσματα κορίτσι μου🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια, ο γιατρός μου είπε να την επαναλάβω την Τετάρτη και οχι τη Δευτέρα... Δεν ξέρω γιατί. Αχ αγχωνομαι δεν μπορώ να το διαχειριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια, ο γιατρός μου είπε να την επαναλάβω την Τετάρτη και οχι τη Δευτέρα... Δεν ξέρω γιατί. Αχ αγχωνομαι δεν μπορώ να το διαχειριστω.

Για να μας σκάσουν 😂😂 για αυτό το κάνουν 😂😂 κάνε και την Δευτέρα για να μην αγχώνεσαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tonakiv είπε:

Για να μας σκάσουν 😂😂 για αυτό το κάνουν 😂😂 κάνε και την Δευτέρα για να μην αγχώνεσαι!! 

Μα στη προηγούμενη εγκυμοσύνη με εβαλε σε δυο μέρες... Μήπως του φάνηκε χαμηλή, ξέρω γω; οτι θα σκάσω θα σκάσω!!🥹 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Μα στη προηγούμενη εγκυμοσύνη με εβαλε σε δυο μέρες... Μήπως του φάνηκε χαμηλή, ξέρω γω; οτι θα σκάσω θα σκάσω!!🥹 

Συγχαρητήρια!!! Σε έβαλε κατευθείαν Τετάρτη για να σου κλείσει μετά ραντεβού για υπερηχο. Εσύ φυσικά δεν θα κάνεις και Δευτέρα.? 😅εγώ πάντως θα έκανα 😅

Ps εμένα 217 ήταν εννέα ημέρες μετά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Σε έβαλε κατευθείαν Τετάρτη για να σου κλείσει μετά ραντεβού για υπερηχο. Εσύ φυσικά δεν θα κάνεις και Δευτέρα.? 😅εγώ πάντως θα έκανα 😅

Ps εμένα 217 ήταν εννέα ημέρες μετά.. 

Αχ μου δίνεις ελπίδες με το νούμερο σου... Επειδή την προηγούμενη φορά ο δεν πήγε καλά ηταν 490 στις 9 μέρες. Και καταλαβαίνεις χωρίς να το θέλω συγκρίνω. 

Οχι λέω να μην κάνω. Δεν ξέρω μου προκαλεί τρομερό στρες αυτή τη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις πήρα την δική μου. Προχθές ήταν 12.19 και σήμερα πήγε 22.18 ..είναι καλό θα νούμερο??? Μήπως έπρεπε να είναι μεγαλύτερο??? Δεν έχω καθόλου εμπειρία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αχ μου δίνεις ελπίδες με το νούμερο σου... Επειδή την προηγούμενη φορά ο δεν πήγε καλά ηταν 490 στις 9 μέρες. Και καταλαβαίνεις χωρίς να το θέλω συγκρίνω. 

Οχι λέω να μην κάνω. Δεν ξέρω μου προκαλεί τρομερό στρες αυτή τη φορά.

Αν σε στρεσάρει εννοείται πας Τετάρτη! Κάνεις ό,τι σε κάνει να νιώθεις ασφάλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα την δική μου. Προχθές ήταν 12.19 και σήμερα πήγε 22.18 ..είναι καλό θα νούμερο??? Μήπως έπρεπε να είναι μεγαλύτερο??? Δεν έχω καθόλου εμπειρία 

83% αύξηση έχεις οπότε καλά πάει! Προφανώς θα έγινε και πιο αργά ή εμφύτευση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα την δική μου. Προχθές ήταν 12.19 και σήμερα πήγε 22.18 ..είναι καλό θα νούμερο??? Μήπως έπρεπε να είναι μεγαλύτερο??? Δεν έχω καθόλου εμπειρία 

Καλέ 60% θέλουμε να ανέβει ενώ το δικό σου είναι παραπάνω!! Μια χαρά πάει! Στο κάτω κάτω αυτή έπρεπε να είναι η πρώτη σου χοριακή κανονικά! Την προηγούμενη δεν πρέπει καν να την κοιτάμε! 🥰🥰🥰 Θα κάνεις και την Τετάρτη? Τι σου είπε ο γιατρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αχ μου δίνεις ελπίδες με το νούμερο σου... Επειδή την προηγούμενη φορά ο δεν πήγε καλά ηταν 490 στις 9 μέρες. Και καταλαβαίνεις χωρίς να το θέλω συγκρίνω. 

Οχι λέω να μην κάνω. Δεν ξέρω μου προκαλεί τρομερό στρες αυτή τη φορά.

Τέλειο νούμερο έχεις κορίτσι μου!!! Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλέ 60% θέλουμε να ανέβει ενώ το δικό σου είναι παραπάνω!! Μια χαρά πάει! Στο κάτω κάτω αυτή έπρεπε να είναι η πρώτη σου χοριακή κανονικά! Την προηγούμενη δεν πρέπει καν να την κοιτάμε! 🥰🥰🥰 Θα κάνεις και την Τετάρτη? Τι σου είπε ο γιατρός?

Ο γιατρός μου είχε πει να κάνω Δευτέρα απ' ευθείας..εγώ μόνη έκανα σήμερα για να δω πόσο αυξήθηκε...φφφ λέτε είναι καλή Ε? Πίστευα θα ήταν μεγαλύτερο το νούμερο . Στον γιο μου είδα απ' ευθειας πάνω από 1000 κ δεν ξέρω καθόλου... Ναι σήμερα κανονικά θα ήταν η πρώτη μου , είμαι 14η μέρα μετά την σπερματεγχυση σήμερα, ουσιαστικά σήμερα ήταν αναμονή περιόδου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα την δική μου. Προχθές ήταν 12.19 και σήμερα πήγε 22.18 ..είναι καλό θα νούμερο??? Μήπως έπρεπε να είναι μεγαλύτερο??? Δεν έχω καθόλου εμπειρία 

Λίγο μεγαλύτερο...θέλουμε διπλασιασμό...αλλά μιλάμε για μονάδες...δεν νομίζω να είναι ανησυχητικο.....ρώτησες και τον γιατρό;

Ο διπλασιασμός είναι 24.38....

Δεν είναι τεράστια η διαφορά... ρώτα τον γιατρό 

Επεξεργάστηκε από marinamanoulitsa
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Λίγο μεγαλύτερο...θέλουμε διπλασιασμό...αλλά μιλάμε για μονάδες...δεν νομίζω να είναι ανησυχητικο.....ρώτησες και τον γιατρό;

Όχι δεν τον πήρα καθόλου τηλέφωνο ...την Δευτέρα με την νέα χοριακη θα τον πάρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Όχι δεν τον πήρα καθόλου τηλέφωνο ...την Δευτέρα με την νέα χοριακη θα τον πάρω...

Εγώ γνώμη μου είναι να πάρεις....σιγά για αυτό τους έχουμε!!!!με το καλό κορίτσι μου 🙏🙏🙏😁🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

228  η χοριακη μου κορίτσια... Περιμένουμε μέχρι τη Δευτέρα τώρα... 

Μια χαρά!!!καλη αύξηση τώρα την Δευτέρα 🙏🙏😁😁😁🩷🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σου κορίτσι μου και στην ίδια φάση είμαι. Υπομονή θα κάνουμε και ένας θεός ξέρει πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι την Τετάρτη... 

Δεν ξέρω να σου απαντήσω για τον διπλασιασμό γιατί μονο μετά από εξωσωματική ξέρω τα νούμερα που είναι πολύ μεγαλύτερα. Μόνο υπομονή και προσευχή μπορούμε να κάνουμε τώρα 🙏🏻

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα την δική μου. Προχθές ήταν 12.19 και σήμερα πήγε 22.18 ..είναι καλό θα νούμερο??? Μήπως έπρεπε να είναι μεγαλύτερο??? Δεν έχω καθόλου εμπειρία 

Νομίζω ότι είναι πολύ καλό!!!! Με μια αύξηση 60% είμαστε οκ. Εαν έχεις αγωνία,πάρε τον γιατρό να σου φύγει το άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

@Girly καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σου κορίτσι μου και στην ίδια φάση είμαι. Υπομονή θα κάνουμε και ένας θεός ξέρει πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι την Τετάρτη... 

Δεν ξέρω να σου απαντήσω για τον διπλασιασμό γιατί μονο μετά από εξωσωματική ξέρω τα νούμερα που είναι πολύ μεγαλύτερα. Μόνο υπομονή και προσευχή μπορούμε να κάνουμε τώρα 🙏🏻

 

Όλα θα πάνε κατ' ευχήν και για τις δυό σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Μα στη προηγούμενη εγκυμοσύνη με εβαλε σε δυο μέρες... Μήπως του φάνηκε χαμηλή, ξέρω γω; οτι θα σκάσω θα σκάσω!!🥹 

Πιθανόν για να σου κλείσει ραντεβού για υπέρηχο! Όταν έμεινα έγκυος από εξωσωματική ο γιατρός μου ήταν πολύ προσεκτικός για το πότε θα κάναμε τον 1ο υπέρηχο (με έβαλε σχετικά αργά) για να υπήρχαν μεγάλες πιθανότητες να ακούσουμε και καρδιά! Όπως και έγινε!! Ο κάθε ένας γιατρός λειτουργεί διαφορετικά! Μην αγχώνεσαι! Όλα θα πάνε καλά!!!❤️❤️

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα την δική μου. Προχθές ήταν 12.19 και σήμερα πήγε 22.18 ..είναι καλό θα νούμερο??? Μήπως έπρεπε να είναι μεγαλύτερο??? Δεν έχω καθόλου εμπειρία 

Θέλουμε 60% ανά 2 μέρες!! Πάει καλά προς το παρόν!!! Θετική σκέψη και όλα θα πάνε σούπερ!!! Το νούμερο ειναι μικρό γτ είναι αρχή ακόμα! Αν ήταν φυσιολογική σύλληψη κανονικά θα πήγαινες να κάνεις χοριακη σε 2 με 3 μέρες! Και μιας κ είναι Σάββατο, λογικά θα πήγαινες Δευτέρα! Γι αυτό σου φαίνεται μικρό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly @marinaP μια χαρά τα νούμερα κορίτσια! Καλούς διπλασιασμους εύχομαι!

Μαρίνα μου μάλλον πιάστηκε το ένα μωρουλινι τώρα για αυτό να είναι πιο χαμηλό το νούμερο από την πρώτη φορά. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις 😜 Θα μάθουμε σύντομα στον υπέρηχο 😉 Αν θες κάνε και τη Δευτέρα χοριακη για να σου φύγει το άγχος, αλλιώς Τετάρτη που σου είπε ο γιατρός σου. Κάτι θα ξέρει για να στο λέει.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

228  η χοριακη μου κορίτσια... Περιμένουμε μέχρι τη Δευτέρα τώρα... 

Τέλεια κορίτσι μου καλούς διπλασιασμους ❤️🙏🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Ο γιατρός μου είχε πει να κάνω Δευτέρα απ' ευθείας..εγώ μόνη έκανα σήμερα για να δω πόσο αυξήθηκε...φφφ λέτε είναι καλή Ε? Πίστευα θα ήταν μεγαλύτερο το νούμερο . Στον γιο μου είδα απ' ευθειας πάνω από 1000 κ δεν ξέρω καθόλου... Ναι σήμερα κανονικά θα ήταν η πρώτη μου , είμαι 14η μέρα μετά την σπερματεγχυση σήμερα, ουσιαστικά σήμερα ήταν αναμονή περιόδου...

Από προχθές μέχρι σήμερα είναι μια χαρά κορίτσι μου η τιμή!!! Εφόσον ανεβαίνει όλα καλά!!!Θα έγινε αργά η εμφύτευση όπως λένε κ τα κορίτσια!!! Όλα τέλεια θα πάνε!!!🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

@Girly καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σου κορίτσι μου και στην ίδια φάση είμαι. Υπομονή θα κάνουμε και ένας θεός ξέρει πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι την Τετάρτη... 

Δεν ξέρω να σου απαντήσω για τον διπλασιασμό γιατί μονο μετά από εξωσωματική ξέρω τα νούμερα που είναι πολύ μεγαλύτερα. Μόνο υπομονή και προσευχή μπορούμε να κάνουμε τώρα 🙏🏻

 

Συγχαρητήρια! Κ εμένα μου έλεγε στις 4 μέρες αλλά έκανα από μόνη μου στις 2 κ του τις έστελνα κιόλας 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Gif-e είπε:

Συγχαρητήρια! Κ εμένα μου έλεγε στις 4 μέρες αλλά έκανα από μόνη μου στις 2 κ του τις έστελνα κιόλας 😅

Σε ευχαριστώ κορίτσι μουυυ♥️♥️Εγώ για κάποιο λόγο αγχώνομαι. Του έστειλα και πριν μήνυμα μου είπε είναι μια χαρά και να ηρεμήσω. Και εγώ στη προηγούμενη εκανα 4-5 χοριακες και του τις έστελνα 😁 τώρα μονο άγχος μου προκαλούν. Και νιώθω και αυτό τον πόνο περιόδου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...