Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! 
 

φαντάζομαι σε 3-4 μερούλες θα δείξει σίγουρα 😊

Συμπτώματα έχεις καθόλου ; 

Εγω που προσπαθούσα για πάνω από ένα χρόνο έκανα ορμονικές εξετάσεις εγω, σπερμοδιαγραμμα καλλιέργεια dfi ο αντρας μου και μετά το επόμενο βήμα μου θα ήταν η σαλμπιγγογραφια αλλά τελικά δεν πρόλαβα να την κάνω είχα βρει το θεματάκι μου πιο ήταν όποτε το ρύθμισα και έμεινα εγκυος…  αλλά αν χρειαστεί να την κανείς λένε ότι βοηθάει και στην σύλληψη 🤷‍♀️

τι θεματάκι είχες? αν δεν θέλεις φυσικά δεν απαντάς απλά ρωτάω γιατί όπως καταλαβαίνεις και εγώ έχω γεμίσει σκέψεις για το τι μπορεί να συμβαίνει...το μόνο παθολογικό θέμα που έχω είναι ο διαβήτης μου..βέβαια είμαι πολλά χρόνια ρυθμισμένη...επίσης κάθε βράδυ έπινα ένα μικρό ποτήρι λευκό κρασάκι για να κοιμηθώ και πλέον τον τελευταίο μήνα το έκοψα κ αυτό γιατί διάβασα ότι το αλκοόλ επηρεάζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έχω ένα αγοράκι 5 ετών και προσπαθούμε για το δεύτερο! Είναι η πρώτη σπερματεγχυση που κάνω και φυσικά η προσμονή είναι στα ύψη αν και ξέραμε εξ αρχής ότι δεν έχει μεγάλα ποσοστά επιτυχίας.  Έκανα όμως δύο ωάρια που σκάσανε και ήλπιζα έστω το ένα να γονιμοποιηθηκε και να προχωρησε! 

Άγχος δεν έχω είναι η αλήθεια , επειδή έχω ένα παιδάκι και επειδή σκέφτομαι πάντα ότι θέλω να έρθει όταν όντως είναι η πιο σωστή ώρα! Οπότε δεν απογοητεύομαι.

αφού έχεις και το μικρό σου δεν έχεις τίποτα άλλο να σκεφτείς..έχεις καταφέρει μια σύλληψη φυσιολογικά επομένως θα έρθει και το 2ο... θα περιμένουμε νέα σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

Έκανα πρωί πρωί το τεστακι μου...λευκό και αρνητικό..αύριο πάλι!

Καλημέρααα, πιστεύω πως είναι νωρίς ακόμα. Υπομονή 2-3 μερούλες και θα την δεις την δεύτερη γραμμούλα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρααα, πιστεύω πως είναι νωρίς ακόμα. Υπομονή 2-3 μερούλες και θα την δεις την δεύτερη γραμμούλα🙏

Ευχαριστώ λευκή μου! Το ελπίζω και το εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

τι θεματάκι είχες? αν δεν θέλεις φυσικά δεν απαντάς απλά ρωτάω γιατί όπως καταλαβαίνεις και εγώ έχω γεμίσει σκέψεις για το τι μπορεί να συμβαίνει...το μόνο παθολογικό θέμα που έχω είναι ο διαβήτης μου..βέβαια είμαι πολλά χρόνια ρυθμισμένη...επίσης κάθε βράδυ έπινα ένα μικρό ποτήρι λευκό κρασάκι για να κοιμηθώ και πλέον τον τελευταίο μήνα το έκοψα κ αυτό γιατί διάβασα ότι το αλκοόλ επηρεάζει..

Όχι βρε δεν έχω θέμα αλίμονο για  αυτο είμαστε εδώ για να τα μοιραζόμαστε  😊

εγω είχα λίγο τσιμπημένη μια ορμόνη την προλακτινη ήταν 32 και δεν έκανα καλή ωορρηξία και δεν μπορούσα να συλλάβω.. πήγα σε ενδοκρινολόγο που έδωσε μισο χάπι ανα 15 μερες (την πιο μικρή δόση) + κάτι βιταμίνες για να βοηθήσει στην ωορρηξία  και έμεινα εγκυος σε λιγότερο από 2 μήνες! Συνολικά η προσπαθεια μου ήταν 1,5 χρόνο με μια βιοχιμικη μέσα σε εκείνο το διάστημα 

εγω 3 μήνες πριν αρχίσω να προσπαθώ για μωρο με τον αντρα μου κόψανε μαχαίρι το τσιγάρο, αλκοόλ δεν πολύ πίναμε άντε καμία μπίρα αραιά και που, ήταν και καραντίνα τότε όποτε δεν βγαίνανε κιολας..

Το κρασάκι ένα ποτήρι δεν νομίζω ότι κάνει κακο απλά μπορείς να μην το πίνεις κάθε βράδυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχ αχ βρε elk  μου το ελπίζω να δείξει θετικό! Αλλιώς τον επόμενο μήνα θα ξανακάνω σπερματεγχυση. Αυτό είχαμε πει με τον γιατρό. Δύο φορές τη μια πίσω από την άλλη και μετά σταματάμε. Αυτό μου πρότεινε βασικά.

Δεν θα χρειαστεί να κανείς άλλη.. πραγματικά είμαι σίγουρη για εσενα κορίτσι μου δεν ξέρω έχω ένα προαίσθημα.. το ένα από τα δυο θα έχει πιάσει 🥰  🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δεν θα χρειαστεί να κανείς άλλη.. πραγματικά είμαι σίγουρη για εσενα κορίτσι μου δεν ξέρω έχω ένα προαίσθημα.. το ένα από τα δυο θα έχει πιάσει 🥰  🤰

Ευχομαι να βγει αληθινό το προαίσθημα σου και να είναι όπως είχα εγώ για την Μαρίνα μας! Λίγη υπομονη ακόμη και ελπίζω να έχουνε χαρούμενα νέα όσο πιο σύντομα γίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όχι βρε δεν έχω θέμα αλίμονο για  αυτο είμαστε εδώ για να τα μοιραζόμαστε  😊

εγω είχα λίγο τσιμπημένη μια ορμόνη την προλακτινη ήταν 32 και δεν έκανα καλή ωορρηξία και δεν μπορούσα να συλλάβω.. πήγα σε ενδοκρινολόγο που έδωσε μισο χάπι ανα 15 μερες (την πιο μικρή δόση) + κάτι βιταμίνες για να βοηθήσει στην ωορρηξία  και έμεινα εγκυος σε λιγότερο από 2 μήνες! Συνολικά η προσπαθεια μου ήταν 1,5 χρόνο με μια βιοχιμικη μέσα σε εκείνο το διάστημα 

εγω 3 μήνες πριν αρχίσω να προσπαθώ για μωρο με τον αντρα μου κόψανε μαχαίρι το τσιγάρο, αλκοόλ δεν πολύ πίναμε άντε καμία μπίρα αραιά και που, ήταν και καραντίνα τότε όποτε δεν βγαίνανε κιολας..

Το κρασάκι ένα ποτήρι δεν νομίζω ότι κάνει κακο απλά μπορείς να μην το πίνεις κάθε βράδυ 

πω πωωω...σώπα ρε συ...είδες τι κάνουν αυτές οι ορμόνες? εγώ έκανα ορμονικές και βγήκαν όλες μια χαρά...γι αυτό ψάχνομαι ακόμη..

το τσιγάρο η αλήθεια είναι πρέπει να κοπεί...αλλά πρέπει να το πάρουμε απόφαση και οι 2 για να γίνει..όσο για το κρασί το έκοψα χωρίς να με νοιάζει και πολύ...πιο πολύ πιστεύω με βοήθησε που μαζί μ αυτό κόπηκαν και τα συνοδευτικά (πατατάκια και τέτοιες αηδίες) παρά το κρασί απο μόνο του...

σκέφτομαι ακόμα να κανονίσω να το κλείσω τελικά το ραντεβού για τη σαλπιγγογραφία..φοβαμαι λιγάκι γιατί έμαθα ότι πονάει..αλλά τι να κάνουμε..να αποκλείσω όλα τα ενδεχόμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όχι βρε δεν έχω θέμα αλίμονο για  αυτο είμαστε εδώ για να τα μοιραζόμαστε  😊

εγω είχα λίγο τσιμπημένη μια ορμόνη την προλακτινη ήταν 32 και δεν έκανα καλή ωορρηξία και δεν μπορούσα να συλλάβω.. πήγα σε ενδοκρινολόγο που έδωσε μισο χάπι ανα 15 μερες (την πιο μικρή δόση) + κάτι βιταμίνες για να βοηθήσει στην ωορρηξία  και έμεινα εγκυος σε λιγότερο από 2 μήνες! Συνολικά η προσπαθεια μου ήταν 1,5 χρόνο με μια βιοχιμικη μέσα σε εκείνο το διάστημα 

εγω 3 μήνες πριν αρχίσω να προσπαθώ για μωρο με τον αντρα μου κόψανε μαχαίρι το τσιγάρο, αλκοόλ δεν πολύ πίναμε άντε καμία μπίρα αραιά και που, ήταν και καραντίνα τότε όποτε δεν βγαίνανε κιολας..

Το κρασάκι ένα ποτήρι δεν νομίζω ότι κάνει κακο απλά μπορείς να μην το πίνεις κάθε βράδυ 

Εγώ πάλι βρε παιδιά όταν έμεινα έγκυος ήταν ένας μήνας που ήρθε η ξαδέρφη μου από Αυστραλία και ήπια μέχρι αηδιας και κάπνιζα σαν φουγάρο! Γιατί ειχα εκείνο τον μήνα ξεγραμμενο!! Αν και παίζει φυσικά ρόλο συνήθως να κάνουμε έναν πιο υγιεινο τρόπο ζωής όταν προσπαθούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

Έκανα πρωί πρωί το τεστακι μου...λευκό και αρνητικό..αύριο πάλι!

Καλημερα κοριτσάκι μουυυ❤️ είναι νωρίς για να χάσουμε τις ελπίδες μας !! Όπως είπε και η @Elk σε 2-3 μερουλες θα δειξειιιιιιι🤗❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Εγώ πάλι βρε παιδιά όταν έμεινα έγκυος ήταν ένας μήνας που ήρθε η ξαδέρφη μου από Αυστραλία και ήπια μέχρι αηδιας και κάπνιζα σαν φουγάρο! Γιατί ειχα εκείνο τον μήνα ξεγραμμενο!! Αν και παίζει φυσικά ρόλο συνήθως να κάνουμε έναν πιο υγιεινο τρόπο ζωής όταν προσπαθούμε 

χαχα..και η αδερφή μου έτσι..δούλευε σε μπάρ, σήκωνε κάσες με μπίρες κλπ και κάπνιζε όλη μέρα...έτσι στα 19 της έπιασε τον μικρό που τώρα πλεόν είναι 12...και τον δεύτερο πάλι γιορτάζαμε 25 μαρτίου και πίναμε και κα΄πνίζαμε και μας είπε πάω να κάνω παιδί...και έκανε ρε κορίτσια..να τρελαθώ τελείως δλδ.. όχι σαν εμάς που παλεύουμε με τις ανησυχίες και τα άγχη μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα... Ηταν ο μόνος τρόπος να ηρεμήσω για την ώρα... 

Το αποτέλεσμα στο 1 λεπτό...

IMG_20231113_143929.jpg

Nαιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητηρια κοριτσι μου ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

καλημέρα σε όλες!!!

@marinaP συγχαρητήρια !!!!σου εύχομαι όλα να έρθουν όσο πιο όμορφα γίνεται..να ευχαριστηθείτε την κάθε στιγμή με τον αντρούλη σου και να περιμένετε το νέο μέλος στην οικογένεια σας...κράτα μας ενήμερες με τα νέα σου...να χαιρόμαστε μαζί σου ❤️

@Girlyσε ποια μέρα βρίσκεσαι? συγγνώμη αν το έχεις γράψει ξανά αλλά επειδή πρόσφατα μπήκα στην ομάδα ακόμα λίγο δυσκολεύομαι με τις πληροφορίες.. :)

εγώ πάλι κορίτσια μου τελικά χθές είδα αίμα κανονικότατο και μην πω αρκετή ροή συγκριτικά με τις προηγούμενες περιόδους..οπότε πάμε για τον επόμενο μήνα με χαρά..ο γιατρός μου πρότεινε εφόσον έχουν περάσει 12 μήνες απο την αρχή των προσπαθειών μας και έχουμε δει ορμόνες και σπέρμα να πάω για σαλπιγγογραφία...τι γνώμη έχετε γι αυτή την εξέταση? 

Κορίτσι μου συνεχιζουμε δυναμικαααα🙏🙏🙏 εμείς προσπαθούμε από πέρυσι τον σεπτεμβριο πιο στοχευμενα με τεστ ωορρηξιας και έπειτα με παρακολούθηση ωορρηξιας και στη συνέχεια έκανε ο σύντροφος σπερμοδιαγραμμα και μετά εγώ και σαλπιγγογραφια με αφρο ! Είναι βασικές εξετάσεις που πρέπει να γίνουν όποτε να πας να την κανεις δεν είναι κάτι περα από το κόστος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχ αχ βρε elk  μου το ελπίζω να δείξει θετικό! Αλλιώς τον επόμενο μήνα θα ξανακάνω σπερματεγχυση. Αυτό είχαμε πει με τον γιατρό. Δύο φορές τη μια πίσω από την άλλη και μετά σταματάμε. Αυτό μου πρότεινε βασικά.

Δεν θα χρειαστειιιι το πιστεύω ακράδαντα 🙏 πάντως και εμένα έτσι μου είχε αναφέρει ο γιατρός τον επόμενο μηνα αν δεν ..να ξανακάνω διότι αυξάνονται κιαλλο οι πιθανότητες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!!!!❤️

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

Έκανα πρωί πρωί το τεστακι μου...λευκό και αρνητικό..αύριο πάλι!

Καλε εχεις σπασει ολα τα κοντερρρρρ!!!! Υπομονη 2-3 μερουλες κ θα ροζισει το τεστακι!!!!! Το πιστευω!!!!🥰🥰🥰🥰

Εδω θ ειμαστε κ θα το γιορτασουμε ολες μαζι!!!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

καλημέρα σε όλες!!!

@marinaP συγχαρητήρια !!!!σου εύχομαι όλα να έρθουν όσο πιο όμορφα γίνεται..να ευχαριστηθείτε την κάθε στιγμή με τον αντρούλη σου και να περιμένετε το νέο μέλος στην οικογένεια σας...κράτα μας ενήμερες με τα νέα σου...να χαιρόμαστε μαζί σου ❤️

@Girlyσε ποια μέρα βρίσκεσαι? συγγνώμη αν το έχεις γράψει ξανά αλλά επειδή πρόσφατα μπήκα στην ομάδα ακόμα λίγο δυσκολεύομαι με τις πληροφορίες.. :)

εγώ πάλι κορίτσια μου τελικά χθές είδα αίμα κανονικότατο και μην πω αρκετή ροή συγκριτικά με τις προηγούμενες περιόδους..οπότε πάμε για τον επόμενο μήνα με χαρά..ο γιατρός μου πρότεινε εφόσον έχουν περάσει 12 μήνες απο την αρχή των προσπαθειών μας και έχουμε δει ορμόνες και σπέρμα να πάω για σαλπιγγογραφία...τι γνώμη έχετε γι αυτή την εξέταση? 

Γεια σου Μαρθα!!! Εκανα κι εγω σαλπιγγογραφια (την παλια με το σκιαγραφικο) κ δν πονεσα καθολου... βασικα ενιωσα μια εντονη ενοχληση (τυπου πονος περιοδου) για 5 δευτερολεπτα, χωρις υπερβολη... επισης μετα απ αυτη την εξεταση εισαι πολυ γονιμη γτ καθαριζουν οι σαλπιγγες!!!😉

Μια πολυ καλη φιλη μ μια υδροσαλπιγγα (αν το λεω σωστα) εμεινε εγκυος 2 μηνες μετα την εξεταση...!!

Ευχομαι συντομα ν μας πεις τα ευχαριστα!!!🙏😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου συνεχιζουμε δυναμικαααα🙏🙏🙏 εμείς προσπαθούμε από πέρυσι τον σεπτεμβριο πιο στοχευμενα με τεστ ωορρηξιας και έπειτα με παρακολούθηση ωορρηξιας και στη συνέχεια έκανε ο σύντροφος σπερμοδιαγραμμα και μετά εγώ και σαλπιγγογραφια με αφρο ! Είναι βασικές εξετάσεις που πρέπει να γίνουν όποτε να πας να την κανεις δεν είναι κάτι περα από το κόστος! 

σε ποιά περιοχή μένεις? ρωτάω μήπως έχεις ιδέα για θεσσαλονίκη...επίσης μου είπε ο γιατρός μου να την κάνω πριν τις γόνιμες ημέρες για να μην χαθεί κάτι σε περίπτωση σύλληψης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Kαλημερα κοριτσια μου!!!!❤️

Καλε εχεις σπασει ολα τα κοντερρρρρ!!!! Υπομονη 2-3 μερουλες κ θα ροζισει το τεστακι!!!!! Το πιστευω!!!!🥰🥰🥰🥰

Εδω θ ειμαστε κ θα το γιορτασουμε ολες μαζι!!!!

Γεια σου Μαρθα!!! Εκανα κι εγω σαλπιγγογραφια (την παλια με το σκιαγραφικο) κ δν πονεσα καθολου... βασικα ενιωσα μια εντονη ενοχληση (τυπου πονος περιοδου) για 5 δευτερολεπτα, χωρις υπερβολη... επισης μετα απ αυτη την εξεταση εισαι πολυ γονιμη γτ καθαριζουν οι σαλπιγγες!!!😉

Μια πολυ καλη φιλη μ μια υδροσαλπιγγα (αν το λεω σωστα) εμεινε εγκυος 2 μηνες μετα την εξεταση...!!

Ευχομαι συντομα ν μας πεις τα ευχαριστα!!!🙏😊

τώρα ρώτησα σ ένα κέντρο στη θεσσαλονίκη και μου είπαν οτι το κάνουν με αφρό αν κατάλαβα καλά...

μακάρι κορίτσια μου να γίνει δουλίτσα και να τα καταφέρω...όλες μας να τα καταφέρουμε..μέχρι το τέλος του έτους..να ναι το τυχερό μας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Kαλημερα κοριτσια μου!!!!❤️

Καλε εχεις σπασει ολα τα κοντερρρρρ!!!! Υπομονη 2-3 μερουλες κ θα ροζισει το τεστακι!!!!! Το πιστευω!!!!🥰🥰🥰🥰

Εδω θ ειμαστε κ θα το γιορτασουμε ολες μαζι!!!!

Γεια σου Μαρθα!!! Εκανα κι εγω σαλπιγγογραφια (την παλια με το σκιαγραφικο) κ δν πονεσα καθολου... βασικα ενιωσα μια εντονη ενοχληση (τυπου πονος περιοδου) για 5 δευτερολεπτα, χωρις υπερβολη... επισης μετα απ αυτη την εξεταση εισαι πολυ γονιμη γτ καθαριζουν οι σαλπιγγες!!!😉

Μια πολυ καλη φιλη μ μια υδροσαλπιγγα (αν το λεω σωστα) εμεινε εγκυος 2 μηνες μετα την εξεταση...!!

Ευχομαι συντομα ν μας πεις τα ευχαριστα!!!🙏😊

Καλημέρα! Η υδροσαλπιγγα είναι τοξική κι είτε αφαιρείται είτε απολινωνεται.. Προφανώς η φίλη σου δεν είχε.. Εκτός κι αν την αφαίρεσε κι έμεινε κατόπιν έγκυος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Η υδροσαλπιγγα είναι τοξική κι είτε αφαιρείται είτε απολινωνεται.. Προφανώς η φίλη σου δεν είχε.. Εκτός κι αν την αφαίρεσε κι έμεινε κατόπιν έγκυος. 

Ναι μαλλον εχω μπερδευτει...🙄

Παντως σιγουρα η μια ηταν κλειστη κ αν θυμαμαι καλα ειχε πιθανοτητα φυσικης συλληψης 50%..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

σε ποιά περιοχή μένεις? ρωτάω μήπως έχεις ιδέα για θεσσαλονίκη...επίσης μου είπε ο γιατρός μου να την κάνω πριν τις γόνιμες ημέρες για να μην χαθεί κάτι σε περίπτωση σύλληψης...

Εγώ μένω Αθήνα ! Δεν έχω ιδέα για Θεσσαλονίκη όμως για εκεί ξερει η @Girly ! Θέλει σε συγκεκριμένες μέρες του κύκλου εγώ αν θυμαμαι καλά είχα πάει 9η ή 10η μέρα του κύκλου ! Πάρε να κλείσεις στη κλινικη που θα πας νωρίτερα μήπως δεν βρεις ραντεβού! Ναι ναι πριν την ωορρηξια οπωσδήποτε για να μη χαθεί ο μηνας  και εκτός από αυτό ουτος η άλλος είναι προϋπόθεση της κλινικής για πριν την ωορρηξια μη τυχόν όταν την κανεις υπάρχει εγκυμοσυνη! Εγώ είχα εκμεταλλευτεί και τον μηνα αυτόν που την έκανα γτ θεωρητικά καθαρίζουν οι σάλπιγγες και για το επόμενο τρίμηνο έχεις πιο πολλές πιθανότητες για εγκυμοσυνη❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

H Tsh θα επρεπε ν ειναι χαμηλοτερη απο 2 ή ειναι οκ;;

Κορίτσι μου δεν εχωωωω ιδεαααα🤪 πάντως όλες οι τιμές σου είναι μέσα στα όρια και μου φαινονται μια χαραα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...