Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια κράτησα απόσταση αλλά σας διάβαζα!!! Εύχομαι καλή καλή επιτυχία στα κορίτσια μας που προχώρησαν σε άλλες μεθόδους και σύντομα να έχετε χαρμόσυνα! 🤩

Εκπέμπω sos !!!!!!!!

Χάσαμε 2 κύκλους λόγω αντιβιωσεων..

Εγώ σε μυκόπλασμα ουρεόπλασμα!

Ο σύζυγος εντεροκοκο ουρεοπλασμα !

Πήραμε τα αποτελέσματα και ο σύζυγος είναι ακόμα θετικός σε ουρεοπλασμα ! Εγώ δεν έχω κάνει επανέλεγχο η γιατρός είπε συνεχίζουμε κανονικά θεωρώντας πως εχουμε καθαρισει και να κανουμε ελεύθερα..Ο ανδρολόγος λεει να ξανά κάνει ο σύζυγος θεραπεία για ουρεοπλασμα !

Δε ξέρω τι να κάνω???? Φεύγει ποτέ το ουρεοπλασμα? Ή πορευόμαστε με αυτό?? Ξέρει κάποια να με βοηθήσει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP αν κ ποτε δ εχω σχολιασει σε τετοια φωτο γτ ποτε δ ειμαο σίγουρη νομιζω την βλεπω κ γω τη γραμμη. Καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου.

@ΜΑΡΘΑΑ_61καλο θα ειναι να κάνεις μια χοριακη. Αν ειναι εγκυμοσύνη θα χρειαστείς προγεστερονη. Εγω στην 1η μ κυηση ειχα 3 μερες καφε κ ροζ μεχρι να κανω χοριακη κ να δω οτι ειμαι εγκυος. Μαλιστα επειδη ήταν χαμηλη η χοριακη νομιζα οτι εμεινα αλλα το χανω. Τελικα πηγαν ολα καλα.

@flowerv το ουρεοπλασμα συνηθως δν εκριζωνεται. Ειχα κ γω. Πήρα αγωγη μια φορα. Έφυγε κ μετα ξανα βρεθηκε τυχαια σε τεστ παπ. Μ ειπε ο γιατρός οτι εφοσον εκανα μια φορα αγωγη δ υα ξανα χρειαστει κ να μην ξανα δωσω σημασια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@marinaP αν κ ποτε δ εχω σχολιασει σε τετοια φωτο γτ ποτε δ ειμαο σίγουρη νομιζω την βλεπω κ γω τη γραμμη. Καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου.

@ΜΑΡΘΑΑ_61καλο θα ειναι να κάνεις μια χοριακη. Αν ειναι εγκυμοσύνη θα χρειαστείς προγεστερονη. Εγω στην 1η μ κυηση ειχα 3 μερες καφε κ ροζ μεχρι να κανω χοριακη κ να δω οτι ειμαι εγκυος. Μαλιστα επειδη ήταν χαμηλη η χοριακη νομιζα οτι εμεινα αλλα το χανω. Τελικα πηγαν ολα καλα.

@flowerv το ουρεοπλασμα συνηθως δν εκριζωνεται. Ειχα κ γω. Πήρα αγωγη μια φορα. Έφυγε κ μετα ξανα βρεθηκε τυχαια σε τεστ παπ. Μ ειπε ο γιατρός οτι εφοσον εκανα μια φορα αγωγη δ υα ξανα χρειαστει κ να μην ξανα δωσω σημασια.

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση, ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του ,και μπερδεύτηκα..και η γιατρός μου αυτής της άποψης είναι! Οπότε συνεχίζουμε κανονικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κράτησα απόσταση αλλά σας διάβαζα!!! Εύχομαι καλή καλή επιτυχία στα κορίτσια μας που προχώρησαν σε άλλες μεθόδους και σύντομα να έχετε χαρμόσυνα! 🤩

Εκπέμπω sos !!!!!!!!

Χάσαμε 2 κύκλους λόγω αντιβιωσεων..

Εγώ σε μυκόπλασμα ουρεόπλασμα!

Ο σύζυγος εντεροκοκο ουρεοπλασμα !

Πήραμε τα αποτελέσματα και ο σύζυγος είναι ακόμα θετικός σε ουρεοπλασμα ! Εγώ δεν έχω κάνει επανέλεγχο η γιατρός είπε συνεχίζουμε κανονικά θεωρώντας πως εχουμε καθαρισει και να κανουμε ελεύθερα..Ο ανδρολόγος λεει να ξανά κάνει ο σύζυγος θεραπεία για ουρεοπλασμα !

Δε ξέρω τι να κάνω???? Φεύγει ποτέ το ουρεοπλασμα? Ή πορευόμαστε με αυτό?? Ξέρει κάποια να με βοηθήσει??

Αχ κορίτσι μου σαν να βλέπω εμάς πριν 1.5 χρόνο! Ακριβώς ίδια ιστορία! Και οι 2 θετικοί στο ουρεοπλασμα με 2 κύκλους αντιβίωση και πάλι βγαίναμε θετικοι! Η γιατρός μου κάθετη μου είπε ότι δεν θα μου ξανά δώσει θεραπεία γιατί το ουρεοπλασμα ζει μέσα μας απλά κάποιους μήνες είναι σε έξαρση και βγαίνουμε θετικοι!! Ο ουρολόγος κάθετος στο να κάνει ξανά ο άντρας μου θεραπεία! Αποφασίσαμε να μην το κάνουμε θεραπεία ξανά γιατί βαρεθηκαμε να παίρνουμε φάρμακα! Πριν 2 μήνες ο άντρας μου έκανε ξανά καλλιέργεια και ήταν αρνητικός! Δηλαδή όντως έφυγε μόνο του! Και η γιατρός που μου έκανε σαλπιγγογραφια μου είπε ότι πελον οι οδηγίες είναι ότι το ουρεοπλασμα το κάνουμε 1 φορά θεραπεία και αν φύγει καλώς αν όχι δεν μας προκαλεί προβλήματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αχ κορίτσι μου σαν να βλέπω εμάς πριν 1.5 χρόνο! Ακριβώς ίδια ιστορία! Και οι 2 θετικοί στο ουρεοπλασμα με 2 κύκλους αντιβίωση και πάλι βγαίναμε θετικοι! Η γιατρός μου κάθετη μου είπε ότι δεν θα μου ξανά δώσει θεραπεία γιατί το ουρεοπλασμα ζει μέσα μας απλά κάποιους μήνες είναι σε έξαρση και βγαίνουμε θετικοι!! Ο ουρολόγος κάθετος στο να κάνει ξανά ο άντρας μου θεραπεία! Αποφασίσαμε να μην το κάνουμε θεραπεία ξανά γιατί βαρεθηκαμε να παίρνουμε φάρμακα! Πριν 2 μήνες ο άντρας μου έκανε ξανά καλλιέργεια και ήταν αρνητικός! Δηλαδή όντως έφυγε μόνο του! Και η γιατρός που μου έκανε σαλπιγγογραφια μου είπε ότι πελον οι οδηγίες είναι ότι το ουρεοπλασμα το κάνουμε 1 φορά θεραπεία και αν φύγει καλώς αν όχι δεν μας προκαλεί προβλήματα!! 

Ααχ σε ευχαριστώ ρε κορίτσι μου τόσο πολύ! Και εμείς σε αυτό καταλήγουμε! Να πορευτουμε έτσι! Και μακάρι να έρθει κάποια στιγμή η σύλληψη απλά φοβάμαι μην επηρεάζει! Εμείς πήραμε βιταμίνες για 3 μήνες και δε μας βοηθήσανε, ακριβώς στα ίδια αποτελέσματα είμαστε με πριν! Ένα σπέρμα που μπορεί να γονιμοποίησει φυσιολογικά μας είπαν 4 γιατροί! Απλά περιμένουνε να έρθει η κατάλληλη στιγμή! Από εξετάσεις έχουν γίνει όλες εκτός από σαλπιγγογραφια που η γιατρός μου λέει να περιμένουμε 6 μήνες ακόμα και μετά! Είμαι 27, και όλες οι εξετάσεις είναι φυσιολογικες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα... Ηταν ο μόνος τρόπος να ηρεμήσω για την ώρα... 

Το αποτέλεσμα στο 1 λεπτό...

IMG_20231113_143929.jpg

Μαρίνα συγχαρητήρια! Είναι ξεκάθαρη η γραμμή. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις το ή τα μωράκια σου αγκαλιά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Μαρίνα συγχαρητήρια! Είναι ξεκάθαρη η γραμμή. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις το ή τα μωράκια σου αγκαλιά!!!!!!

Σε ευχαριστώ λευκή μου παρά πολύ! Κλαιω συνέχεια ξερω είμαι τρελή  αλλά πραγματικά με έχει κυριεύσει αυτός ο φόβος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinaP είπε:

Σε ευχαριστώ λευκή μου παρά πολύ! Κλαιω συνέχεια ξερω είμαι τρελή  αλλά πραγματικά με έχει κυριεύσει αυτός ο φόβος 

Εγώ είμαι αισιόδοξη! Αυτή την φορά θα τα καταφέρετε, σε παρακαλώ πίστεψε το και πάρε δύναμη και θάρρος!!!!! Θα πάνε όλα καλά!!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα... Ηταν ο μόνος τρόπος να ηρεμήσω για την ώρα... 

Το αποτέλεσμα στο 1 λεπτό...

IMG_20231113_143929.jpg

Μπράβοοοοοοο!!!! Όλα θα πάνε σούπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα... Ηταν ο μόνος τρόπος να ηρεμήσω για την ώρα... 

Το αποτέλεσμα στο 1 λεπτό...

IMG_20231113_143929.jpg

Ουαουυυυυ!!!! Τέλεια γραμμουλα!!!! Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα... Ηταν ο μόνος τρόπος να ηρεμήσω για την ώρα... 

Το αποτέλεσμα στο 1 λεπτό...

IMG_20231113_143929.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου όλα θα πάνε καλά μπράβο σου είσαι δυνατή να το ξέρεις… όλα θα πάνε καλά αυτήν την φορά κανείς και τις ένεσης σου προληπτικά και το σπορακι σου έχει τρυπώσει στην κοιλιτσα σου θα μείνει εκεί για τους υπόλοιπους 9 μήνες 🤰

ξανά συγχαρητήρια 🤰🎉🥳💕🥰🤰🎉🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια, σαν ψέμα μου φαίνεται! Κλαίω αντί να χαμογελάω και νιώθω και τύψεις γ αυτό. Το περίμενα τόσο καιρό και αυτός ο φόβος δεν με αφήνει να το χαρώ. Φοβάμαι να κάνω δύο βήματα πλέον. Πρέπει να το καταπολεμήσω γιατί θέλω να το ζήσω αυτή τη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα... Ηταν ο μόνος τρόπος να ηρεμήσω για την ώρα... 

Το αποτέλεσμα στο 1 λεπτό...

IMG_20231113_143929.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Συγχαρητήρια!!!! Ηρέμησε και απόλαυσε το! Όλα θα πάνε καλά! 

 

Εγώ γύρισα μόλις απ τη δουλειά και έκανα το τεστακι μου τελικά.. αρνητικο φουλ! Και τα ροζ επανήλθαν περισσότερο αυτή τη φορά...😔 έβαλα να πλύνω κουρτινες να ξεχάστω 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα... Ηταν ο μόνος τρόπος να ηρεμήσω για την ώρα... 

Το αποτέλεσμα στο 1 λεπτό...

IMG_20231113_143929.jpg

Συγχαρητήρια Μαρίνα!!! Όλα να σ πανε καλά απο εδώ κ πέρα κ να κρατήσεις το μωράκι σ ή και τα μωράκια σ στην αγκαλιά σ💪🏻👶🏻🤰🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα... Ηταν ο μόνος τρόπος να ηρεμήσω για την ώρα... 

Το αποτέλεσμα στο 1 λεπτό...

IMG_20231113_143929.jpg

Ναιιιιι θετικότατο το τέστ!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Είσαι έγκυος 🥰🤰 ξέρω ότι τρέμεις από το φόβο σου αλλά αυτή τη φορά ήρθε για να μείνει!! Θετική σκέψη μόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γιατί η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...υπάρχει περίπτωση η χοριακη να βγήκε λανθασμένα αρνητικη? Ήταν να έρθει περιοδος την Παρασκευή αφού δεν ήρθε το Σάββατο έκανα χοριακη για να μην με φάει το άγχος το ΣΚ αλλά το αποτέλεσμα ήταν αρνητικο. Μέχρι στιγμής άφαντη η περιοδος. Μόνο σήμερα κάποια στιγμή είδα κάτι καφέ ροζ στο χαρτί .Δεν υπάρχει ροη καθόλου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Και γιατί η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...υπάρχει περίπτωση η χοριακη να βγήκε λανθασμένα αρνητικη? Ήταν να έρθει περιοδος την Παρασκευή αφού δεν ήρθε το Σάββατο έκανα χοριακη για να μην με φάει το άγχος το ΣΚ αλλά το αποτέλεσμα ήταν αρνητικο. Μέχρι στιγμής άφαντη η περιοδος. Μόνο σήμερα κάποια στιγμή είδα κάτι καφέ ροζ στο χαρτί .Δεν υπάρχει ροη καθόλου. 

Κορίτσι μου λάθος χοριακη δεν μου ετυχε, αλλά εχεις σταθερό κύκλο γενικά; ισως αν είναι εγκυμοσύνη να έγινε καθυστερημένη σύλληψη ή αν είναι κάποια ανωμαλία του κύκλου. Σου ξαναετυχε καθυστέρηση 3 μέρες+;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου λάθος χοριακη δεν μου ετυχε, αλλά εχεις σταθερό κύκλο γενικά; ισως αν είναι εγκυμοσύνη να έγινε καθυστερημένη σύλληψη ή αν είναι κάποια ανωμαλία του κύκλου. Σου ξαναετυχε καθυστέρηση 3 μέρες+;

Οχι ποτέ γι αυτο προβληματιστηκα .Ακόμα και μετά την αποξεση που είχα κάνει ο κύκλος μου δεν άλλαξε καθόλου.  Πάντα μου έρχεται στις 26-27 μέρες . Αφού το πρωί όταν είδα το ροζ στο σκούπισμα αντε λέω να κατέβει να ηρεμήσω έβαλα και την σερβιετουλα  αλλά τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP  Κορίτσι μου γλυκό... Να ήξερες πόσο σε νιώθω... Και εγώ δεν χαιρομουν με το θετικό τεστ τον Φεβρουάριο. Έκλαιγα και δεν ήταν από χαρά. Ήταν από φόβο. Φόβος που κράτησε μέχρι που γέννησα. Και τύψεις, τύψεις που δεν χάρηκα λεπτό την εγκυμοσύνη αυτή. Και τώρα αναπολώ εκείνες τις στιγμές, αλλά αν γύριζε ο χρόνος πίσω πάλι τα ίδια θα ένιωθα. Είναι λογικό για εμάς που έχουμε βιώσει την απώλεια. Θα σου πω να είσαι δυνατή, να χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου και να μιλάς στα μωράκια σου (είμαι σίγουρη ότι έχεις δύο για να βγαίνει από τώρα το τεστ θετικό). Να τους λες ότι μαζί θα τα καταφέρετε, να κάνεις την προσευχή σου και να αντλείς δύναμη από εμάς που παρά τα τόσα δάκρυα και τον πόνο έχουμε τα ουράνια τόξα μας. 

Σου αφιερώνω και αυτή τη φώτο, την έβγαλα τώρα που σου γράψω, είναι τα πατουσινια της μπέμπας  πάνω στο μαξιλάρι θηλασμού που έχει ουράνια τόξα 🌈🌈. Θα τα καταφέρεις κορίτσι μου, πίστεψε το και μην χάσεις την πίστη σου ♥️♥️

IMG_20231113_171058.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elli13 είπε:

@marinaP  Κορίτσι μου γλυκό... Να ήξερες πόσο σε νιώθω... Και εγώ δεν χαιρομουν με το θετικό τεστ τον Φεβρουάριο. Έκλαιγα και δεν ήταν από χαρά. Ήταν από φόβο. Φόβος που κράτησε μέχρι που γέννησα. Και τύψεις, τύψεις που δεν χάρηκα λεπτό την εγκυμοσύνη αυτή. Και τώρα αναπολώ εκείνες τις στιγμές, αλλά αν γύριζε ο χρόνος πίσω πάλι τα ίδια θα ένιωθα. Είναι λογικό για εμάς που έχουμε βιώσει την απώλεια. Θα σου πω να είσαι δυνατή, να χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου και να μιλάς στα μωράκια σου (είμαι σίγουρη ότι έχεις δύο για να βγαίνει από τώρα το τεστ θετικό). Να τους λες ότι μαζί θα τα καταφέρετε, να κάνεις την προσευχή σου και να αντλείς δύναμη από εμάς που παρά τα τόσα δάκρυα και τον πόνο έχουμε τα ουράνια τόξα μας. 

Σου αφιερώνω και αυτή τη φώτο, την έβγαλα τώρα που σου γράψω, είναι τα πατουσινια της μπέμπας  πάνω στο μαξιλάρι θηλασμού που έχει ουράνια τόξα 🌈🌈. Θα τα καταφέρεις κορίτσι μου, πίστεψε το και μην χάσεις την πίστη σου ♥️♥️

IMG_20231113_171058.jpg

Κορίτσι μου, μανούλα της καρδιάς μας🩷🩷🩷🩷 ποσο σε νιώθω και με νιώθεις 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 χαμογελάω και δακρύζω μαζι τώρα που βλέπω και τη φωτογραφία... Οτι πιο υπέροχο είδα σήμερα, σε ευχαριστώ τοσο πολύ που τη μοιράστηκες μαζι μας. 

Μακάρι να έρθει και το δικό μου ουράνιο τόξο! Το περιμένω πως και πως ♥️🌈🌈🌈 θα προσπαθήσω οσο μπορώ στο υπόσχομαι να χαλαρώσω και να το χαρώ. 🙏🏻🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα... Ηταν ο μόνος τρόπος να ηρεμήσω για την ώρα... 

Το αποτέλεσμα στο 1 λεπτό...

IMG_20231113_143929.jpg

Ήμουν σιγουρηηηηηηηηηηηηηη❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Συγχαρητηριααα κοριτσάκι μουυυυυυυυυυυυυυ🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 αχχχχχ τι χαραααααααα🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Συγχαρητήρια!!!! Ηρέμησε και απόλαυσε το! Όλα θα πάνε καλά! 

 

Εγώ γύρισα μόλις απ τη δουλειά και έκανα το τεστακι μου τελικά.. αρνητικο φουλ! Και τα ροζ επανήλθαν περισσότερο αυτή τη φορά...😔 έβαλα να πλύνω κουρτινες να ξεχάστω 😜

Κορίτσι μου λυπάμαι🙁 αν και μέχρι να έρθει αιμα εχουμε ελπίδες! Όπως και να έχει προχωράμε δυναμικααααα🫶🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

@marinaP  Κορίτσι μου γλυκό... Να ήξερες πόσο σε νιώθω... Και εγώ δεν χαιρομουν με το θετικό τεστ τον Φεβρουάριο. Έκλαιγα και δεν ήταν από χαρά. Ήταν από φόβο. Φόβος που κράτησε μέχρι που γέννησα. Και τύψεις, τύψεις που δεν χάρηκα λεπτό την εγκυμοσύνη αυτή. Και τώρα αναπολώ εκείνες τις στιγμές, αλλά αν γύριζε ο χρόνος πίσω πάλι τα ίδια θα ένιωθα. Είναι λογικό για εμάς που έχουμε βιώσει την απώλεια. Θα σου πω να είσαι δυνατή, να χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου και να μιλάς στα μωράκια σου (είμαι σίγουρη ότι έχεις δύο για να βγαίνει από τώρα το τεστ θετικό). Να τους λες ότι μαζί θα τα καταφέρετε, να κάνεις την προσευχή σου και να αντλείς δύναμη από εμάς που παρά τα τόσα δάκρυα και τον πόνο έχουμε τα ουράνια τόξα μας. 

Σου αφιερώνω και αυτή τη φώτο, την έβγαλα τώρα που σου γράψω, είναι τα πατουσινια της μπέμπας  πάνω στο μαξιλάρι θηλασμού που έχει ουράνια τόξα 🌈🌈. Θα τα καταφέρεις κορίτσι μου, πίστεψε το και μην χάσεις την πίστη σου ♥️♥️

IMG_20231113_171058.jpg

Έλα βρε Έλλη μου 😭😭😭 εγώ κλαίω ήδη! Πόσο συγκινητικα τα λόγια σου.. δες μωρεεε εδωωωω!!! Να την ζουπηηεις και να της δώσεις όλα τα φιλιά σου !

@marinaP γλυκό μου πλάσμα ,είσαι μαμά ήδη! Και σαν μαμά θα μπεις στη διαδικασία να ξεπεράσεις κάθε φόβο σου! Για τα μικρακια σου! Σε έχουν ανάγκη και γι'αυτό εσύ θα κάνεις τα πάντα! Οι ορμόνες έχουν αρχίσουν τα δικά τους φυσικά! Να κλαίς οοοσο θέλεις! Μη φοβάστε κορίτσια το κλάμα είναι τόσο να τόσο υγιές! Το αντίθετο να φοβόμαστε,την βουβή σιωπή! 

Όπως και η Έλλη μας έτσι κάποτε το μακρυνό 2016 μια καλή μου φίλη εδώ στο φόρουμ στην προσπάθεια της για παιδάκι έχασε το πρώτο της ..και σε όλη της την εγκυμοσύνη μάταια προσπαθούσαμε να την πείσουμε να χαρεί. Έφερε στον κόσμο αλλά δύο παιδάκια από τότε! Γερά και χαρούμενα! Δε πειράζει αν έρχονται κάποιες μέρες που στεναχωριομαστε, αρκεί να ξέρουμε πως όλα θα πάνε καλά. Και θα πάνε αυτή τη φορά Μαρινα μου. Θα πάνε! Πάρε τον χρόνο σου να το συνειδητοποιήσεις και μετά αφρσου στην χαρά 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...