Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η elen. είπε:

 

Αρνητική και η χοριακη! Οπότε περιμένω να έρθει...Σε 40 λεπτά μου έστειλαν τα αποτελέσματα και μετά πήγαμε για καφεδάκι. Συνεχιζουμε ακάθεκτοι!

Κρίμα κορίτσι μου.. πας δυναμικά για τον επόμενο μήνα !

παντως πολύ γρήγορα σου τα έβγαλαν τα αποτελέσματα μπράβο στο μικροβιολογικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Εγώ πηγα μια ώρα πριν την εμβρυομεταφορα, τώρα δεν μπορώ να παω είναι πολύ μακριά από εδώ που μένω και το έχω τόσο ανάγκη να παω να αναψω ένα κερί... Πολλή αγωνία έχω κορίτσια και έχουν σβήσει από το μυαλό μου όλα τα συμπτώματα που είχα την περασμένη φορά. Σαν να είναι η πρώτη φορά τώρα. Πιανω το στήθος και σκέφτομαι έτσι ήταν την περασμένη ετ ή ήταν πιο φουσκωμένο; μετά βλέπω την κοιλιά που ηταν πολύ πιο φουσκωμένη από τα φαρμακα την περασμένη φορά αλλα δεν θυμάμαι αν ήταν πιο φουσκωμενη από την μέρα της ετ ή πιο μετά; ένα χάος στο μυαλό μ

Επίσης ξεκινησα αντιπηκτικες χθές και πονάνε πολύ, θα δοκιμάσω να βαλω λίγο πάγο πριν να δω αν κάνει διάφορα 

Μαρίνα την προηγούμενη φορά εκανες αντιπηκτικές ; Ή τώρα σου τις έδωσε πρώτη φορά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Εμεις πρεπει ν προσπαθουμε το ιδιο διαστημα... θυμαμαι οτι ειχες γραψει καπου 2μιση χρονια...

Ειναι πολλη η κουραση κ η απογοητευση... 

Ωστοσο επειδη προσφατα ξεκινησε τις βιταμινες ο αντρας σου, μηπως ν δωσετε λιγο παραπανω απο 3μηνο;; το λεω γτ δεδομενου οτι οι βιταμινες θελουν 3μηνο γ ν δεις αποτελεσμα κ το ποσοστο συλληψης ισως ν μην ειναι 25% καθε μηνα αλλα λιγοτερο, μηπως ν περιμενετε 3-4 μηνες ακομη....

Αν το αντεχετε κ αν το πιστευετε σαν προσπαθεια..... εδεις ξερετε καλυτερα....❤️

Ναι κορίτσι μου 2.5 χρόνια προσπαθούμε! Θα κάνουμε τον Δεκέμβριο σπερμοδιαγραμμα για να δούμε αν υπήρχε έστω και λίγη βελτίωση! Αν ναι τότε ίσως δώσω παραπάνω χρόνο! Δηλαδή αν από 2% πήγε στα 5% δεν έχει νόημα αλλά αν πήγε 12-15% ναι θα δώσω χρόνο!! Αρκεί να έχει βελτιώσει! Γιατί όσο να ναι και η εξωσωματική δεν είναι εύκολη διαδικασία και ψυχολογία αλλά και οικονομία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μαρίνα την προηγούμενη φορά εκανες αντιπηκτικές ; Ή τώρα σου τις έδωσε πρώτη φορά; 

Πρώτη φορά κορίτσι μου, μου έδωσε και κορτιζόνη και ασπιρίνη αυτή τη τη φορά, μου είπε θα τα κάνουμε όλα για να είμαστε σίγουροι. Δεν είναι οτι υπήρχε κάποιο θέμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.Ειμαι πολύ στεναχωρημένη.Εχω από το πρωί βλεννες με αίμα.Φοραω σερβιετακι φανταστείτε.Μιλησα ξανά με τον γιατρό θεωρεί ότι είναι από τα οιστρογόνα λόγω χαπιών.Εχουμε υπέρηχο την Δευτέρα έτσι κ αλλιώς.Παρολα αυτά με έχει ρίξει όλο αυτό.Σαν να έχω περίοδο είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κρίμα κορίτσι μου.. πας δυναμικά για τον επόμενο μήνα !

παντως πολύ γρήγορα σου τα έβγαλαν τα αποτελέσματα μπράβο στο μικροβιολογικό 

Ναι ναι ..τσακ μπαμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Ειμαι πολύ στεναχωρημένη.Εχω από το πρωί βλεννες με αίμα.Φοραω σερβιετακι φανταστείτε.Μιλησα ξανά με τον γιατρό θεωρεί ότι είναι από τα οιστρογόνα λόγω χαπιών.Εχουμε υπέρηχο την Δευτέρα έτσι κ αλλιώς.Παρολα αυτά με έχει ρίξει όλο αυτό.Σαν να έχω περίοδο είναι.

μην στενοχωριέσαι..προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη..μια φίλη μου που είναι έγκυος είχε βλέννες το πρώτο τρίμηνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Πρώτη φορά κορίτσι μου, μου έδωσε και κορτιζόνη και ασπιρίνη αυτή τη τη φορά, μου είπε θα τα κάνουμε όλα για να είμαστε σίγουροι. Δεν είναι οτι υπήρχε κάποιο θέμα. 

Καλά κάνετε και να είστε σίγουροι μπορεί να βοηθήσει 

τώρα είναι επώδυνο για εσενα οι ενέσεις αλλά κρατά γερά είναι για καλό σκοπο δεν ξέρω να σε βοηθησω κάπως στο πως να της κανείς και να μην πονάει.. μακάρι να βρεις κάποιον τρόπο 

σου στέλνω μια αγκαλιά γιατί όλα αυτό που κανείς θέλει μεγαλη δύναμη μπράβο σου !🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

μην στενοχωριέσαι..προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη..μια φίλη μου που είναι έγκυος είχε βλέννες το πρώτο τρίμηνο..

Στεναχωριέμαι γιατί υποτίθεται χαπακωνομαι να προετοιμάσουμε το ενδομήτριο για να γίνει η έμβρυομεταφορα.Δεν ξέρω κατά πόσο είναι θετικό αυτό που συμβαίνει.Δεν είχα κάτι ούτε στην ωοληψια ούτε σε όλη τη διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Στεναχωριέμαι γιατί υποτίθεται χαπακωνομαι να προετοιμάσουμε το ενδομήτριο για να γίνει η έμβρυομεταφορα.Δεν ξέρω κατά πόσο είναι θετικό αυτό που συμβαίνει.Δεν είχα κάτι ούτε στην ωοληψια ούτε σε όλη τη διαδικασία.

καταλαβαίνω την ανησυχία σου..σίγουρα είναι κάτι άγνωστο όλο αυτό και τα συμπτώματα ακόμη να είναι διαφορετικά απο κοπέλα σε κοπέλα..απλά σου λέω να φροντίσεις τον εαυτό σου γιατί το άγχος πολλές φορές μόνο αρνητικά μας επηρεάζει..στο λέω με όλη μου την αγάπη..εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

καταλαβαίνω την ανησυχία σου..σίγουρα είναι κάτι άγνωστο όλο αυτό και τα συμπτώματα ακόμη να είναι διαφορετικά απο κοπέλα σε κοπέλα..απλά σου λέω να φροντίσεις τον εαυτό σου γιατί το άγχος πολλές φορές μόνο αρνητικά μας επηρεάζει..στο λέω με όλη μου την αγάπη..εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Μακαρι να είναι όλα καλά θα φανεί την Δευτέρα.Προσπαθω να μην το σκέφτομαι αλλά δεν μπορώ γιατί επισκέπτομαι την τουαλέτα κατά τη διάρκεια της μέρας οπότε δεν ξεχνιέμαι και τόσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλά κάνετε και να είστε σίγουροι μπορεί να βοηθήσει 

τώρα είναι επώδυνο για εσενα οι ενέσεις αλλά κρατά γερά είναι για καλό σκοπο δεν ξέρω να σε βοηθησω κάπως στο πως να της κανείς και να μην πονάει.. μακάρι να βρεις κάποιον τρόπο 

σου στέλνω μια αγκαλιά γιατί όλα αυτό που κανείς θέλει μεγαλη δύναμη μπράβο σου !🥰

Ευχαριστώ κορίτσι μου, θα δοκιμάσω τον πάγο απόψε, ο άντρας μου μου κάνει τις ενέσεις τόσο καιρό μου λέει αυτή δεν τη ξαναβάζω 😂 πανικοβλήθηκε γιατί δεν έμπαινε με έβλεπε Κ μένα έτσι... 

Μακάρι να δουλέψει ο πάγος 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου, θα δοκιμάσω τον πάγο απόψε, ο άντρας μου μου κάνει τις ενέσεις τόσο καιρό μου λέει αυτή δεν τη ξαναβάζω 😂 πανικοβλήθηκε γιατί δεν έμπαινε με έβλεπε Κ μένα έτσι... 

Μακάρι να δουλέψει ο πάγος 🙏🏻

τι ενέσεις είναι κούκλα μου? και πού τις κάνεις? σε ρωτάω γιατι εγώ λόγω διαβήτη κάνω κάθε μέρα ενέσεις..μήπως μπορέσω να σε βοηθήσω κάπως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

τι ενέσεις είναι κούκλα μου? και πού τις κάνεις? σε ρωτάω γιατι εγώ λόγω διαβήτη κάνω κάθε μέρα ενέσεις..μήπως μπορέσω να σε βοηθήσω κάπως..

Καλησπέρα κορίτσι μου. Τις clexane κανω. Έχω κανει αρβεκαπ, κανω προλουτεξ, τέτοιο πόνο δεν έχω νιώσει. Είναι πολύ χοντρή η βελόνα μαλλον για αυτό;🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Τις clexane κανω. Έχω κανει αρβεκαπ, κανω προλουτεξ, τέτοιο πόνο δεν έχω νιώσει. Είναι πολύ χοντρή η βελόνα μαλλον για αυτό;🤷

δηλαδή πονάς όταν τη βάζεις? ή το υγρό πονάει αφού μπει μέσα σου? στην κοιλιά τις κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

δηλαδή πονάς όταν τη βάζεις? ή το υγρό πονάει αφού μπει μέσα σου? στην κοιλιά τις κάνεις?

Στη κοιλιά ναι. Στο τσίμπημα την ώρα που τις βάζω, δεν μπαίνει θέλει πολύ πίεση για να μπει. Πήρα στη κλινική και μου είπαν να δοκιμάσω τον πάγο, και να αντέξω γιατί θα τις συνεχίσω για αρκετό καιρό 😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Στη κοιλιά ναι. Στο τσίμπημα την ώρα που τις βάζω, δεν μπαίνει θέλει πολύ πίεση για να μπει. Πήρα στη κλινική και μου είπαν να δοκιμάσω τον πάγο, και να αντέξω γιατί θα τις συνεχίσω για αρκετό καιρό 😐

εγώ θα σου πρότεινα αν νιώθεις οτι πονάς να αλλάζεις αμέσως σημείο πριν τρυπηθείς..έστω και 2 χιλιοστά παραπέρα..επίσης αν θέλεις βρές ένα σημείο λίγο πιο μαλακό (με λιπάκι αν έχεις)..εκεί μπαίνουν καλύτερα..προσπάθησε να έχεις σταθερό χέρι και βάζε πάντα αρκετό οινόπνευμα..θα το συνηθίσεις...δεν είναι τίποτα..εγώ απο 11 χρονών κάνω μόνη μου τις ενέσεις μου (18 χρόνια δηλαδη) και πάντα ακόμη και τώρα υπάρχουν σημεία που δεν "θέλουν να μπεί με τίποτα" :P οπότε πειραματίσου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

εγώ θα σου πρότεινα αν νιώθεις οτι πονάς να αλλάζεις αμέσως σημείο πριν τρυπηθείς..έστω και 2 χιλιοστά παραπέρα..επίσης αν θέλεις βρές ένα σημείο λίγο πιο μαλακό (με λιπάκι αν έχεις)..εκεί μπαίνουν καλύτερα..προσπάθησε να έχεις σταθερό χέρι και βάζε πάντα αρκετό οινόπνευμα..θα το συνηθίσεις...δεν είναι τίποτα..εγώ απο 11 χρονών κάνω μόνη μου τις ενέσεις μου (18 χρόνια δηλαδη) και πάντα ακόμη και τώρα υπάρχουν σημεία που δεν "θέλουν να μπεί με τίποτα" :P οπότε πειραματίσου :)

Αχχ πόσο κουράγιο έχεις και δύναμη ρε κορίτσι μου πραγματικά μπράβο σ! Και οσα κορίτσια έχουν αυτό το πρόβλημα υγείας, πολύ δυνατές είστε!

Θα το δοκιμάσουμε απόψε, αν μας κανει τη ζορικη θα αλλάξουμε σημείο. Το θέμα είναι οτι είμαι πολύ λεπτή, ίχνος λίπους δεν έχω η άτιμη 😐 για αυτό ποναω λίγο περισσότερο από άλλες κοπέλες. Επίσης λέω ν ξαπλώσω αυτή τη φορά, τόσο καιρό στέκομαι, ίσως αλλαξει κάτι 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αχχ πόσο κουράγιο έχεις και δύναμη ρε κορίτσι μου πραγματικά μπράβο σ! Και οσα κορίτσια έχουν αυτό το πρόβλημα υγείας, πολύ δυνατές είστε!

Θα το δοκιμάσουμε απόψε, αν μας κανει τη ζορικη θα αλλάξουμε σημείο. Το θέμα είναι οτι είμαι πολύ λεπτή, ίχνος λίπους δεν έχω η άτιμη 😐 για αυτό ποναω λίγο περισσότερο από άλλες κοπέλες. Επίσης λέω ν ξαπλώσω αυτή τη φορά, τόσο καιρό στέκομαι, ίσως αλλαξει κάτι 🤷

φάτε λίγο βρε...γι αυτό πονάτε.. :P βρές τον τρόπο σου..τίποτα δεν είναι οι ενεσούλες..εδώ πρόκειται να γεννήσεις σε λίγο καιρό.. ;)

στείλε να μας πείς πως τα πήγες.. παρακάτω θα γράψω κ εγώ το σημερινό μου προβληματισμό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια!

εκπέμπω SOS.!

βρίσκομαι στην 27η μέρα κύκλου (συνήθως η ακατανόμαστη έρχεται κάθε 29)..έκανα 2 τεστάκια clear blue με το σταυρο (δεν είχε πρώιμης ανίχνευσης το φαρμακείο)..μεχρι το δεκάλεπτο είναι μια σκιά το σταυρουδάκι που ούτε φαινεται καλά καλά στη φωτογραφία.. έχω κρατήσει και το χθεσινό και και τα 2 έχουν ξεκάθαρα πλέον σταυρό...ωστόσο δεν μπορώ να το πιστέψω 100% γιατί δεν το έβγαλε στην ώρα του..

χθές πήγα γυναικολόγο και μου είπε οτι δεν μπορεί να δεί αν υπάρχει εγκυμοσύνη..ωστόσο το ενδομήτριο ήταν αρκετά πρησμένο και του φάνηκε πολύ ΄΄"ομορφο" για έναρξη εγκυμοσύνης..αλλά δεν το επιβεβαιώνει γιατί το ενδομήτριο πρήζεται ούτως ή άλλως πρίν την περίοδο..

έχω αγχωθεί πολύ γιατί δεν ξέρω τι μου γίνεται...

 

Screenshot_20231111_181246_Gallery.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Με το καλο η προσπαθεια σου μισοφεγγαρο μου!!!❤️❤️❤️

Αληθεια οταν μας πεις τα ευχαριστα θα χαρω πιο πολυ κ απο το να ειμαι εγω!!! Κ δν υπερβαλω!!! 🥰 ανυπομονω γι αυτη τη στιγμη!!

Η αναθεματισμενη με θυμηθηκε κανονικα κ ηθελε ν μου σπασει κ τα νευρα... ηρθε κ αργησε μιση μερα ετσι γ σπασιμο... ουτε τις εξετασεις μου ν μην κανω στην ωρα τους... ΗΛΙΘΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!!🤯

Ξεκινησαμε ν μαζευουμε χαρτια γ επιτροπη κ με το νεο ετος ξεκιναμε εξωσωματικη... δν παει αλλο γ μας... 3 χρονια το παλευουμε.. κ επεμβαση εκανε ο αντρας μου, ηρθε μια συλληψη (το φλεβαρη) αλλα με κενο σακο κ μετα τπτ παλι... ως εδω... παιρνουμε δραστικα μετρα τωρα!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! μακάρι να έπιαναν οι ευχές και η αγάπη σας και να γινόταν ένα θαύμα. ειλικρινά σας ευχαριστώ ❤️  
Καλά κάνετε και θα πάρετε δραστικά με΄τρα. και έτσι θα βγήτε  νικητές, με το μεγαλύτερο έπαθλο της ζωής σας! μπεμπακια καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

κορίτσια!

εκπέμπω SOS.!

βρίσκομαι στην 27η μέρα κύκλου (συνήθως η ακατανόμαστη έρχεται κάθε 29)..έκανα 2 τεστάκια clear blue με το σταυρο (δεν είχε πρώιμης ανίχνευσης το φαρμακείο)..μεχρι το δεκάλεπτο είναι μια σκιά το σταυρουδάκι που ούτε φαινεται καλά καλά στη φωτογραφία.. έχω κρατήσει και το χθεσινό και και τα 2 έχουν ξεκάθαρα πλέον σταυρό...ωστόσο δεν μπορώ να το πιστέψω 100% γιατί δεν το έβγαλε στην ώρα του..

χθές πήγα γυναικολόγο και μου είπε οτι δεν μπορεί να δεί αν υπάρχει εγκυμοσύνη..ωστόσο το ενδομήτριο ήταν αρκετά πρησμένο και του φάνηκε πολύ ΄΄"ομορφο" για έναρξη εγκυμοσύνης..αλλά δεν το επιβεβαιώνει γιατί το ενδομήτριο πρήζεται ούτως ή άλλως πρίν την περίοδο..

έχω αγχωθεί πολύ γιατί δεν ξέρω τι μου γίνεται...

 

Screenshot_20231111_181246_Gallery.jpg

Κορίτσι μου αυτά τα τεστ είναι τα χειρότερα!! Λυπάμαι που στο λέω αλλά μην τα ξανά πάρεις!! Δεν είναι καθόλου μα καθόλου έγκυρα! Εγώ βλέπω ξεκάθαρα το σταυρό αλλά υπάρχει περίπτωση να είναι εξάτμισης! εύχομαι να είναι θετικό και να αλλάξουμε και γνώμη για τα συγκεκριμένα τέστ !! Μια χορική πάντως θα μας ξεκαθαρίσει το τοπίο 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου αυτά τα τεστ είναι τα χειρότερα!! Λυπάμαι που στο λέω αλλά μην τα ξανά πάρεις!! Δεν είναι καθόλου μα καθόλου έγκυρα! Εγώ βλέπω ξεκάθαρα το σταυρό αλλά υπάρχει περίπτωση να είναι εξάτμισης! εύχομαι να είναι θετικό και να αλλάξουμε και γνώμη για τα συγκεκριμένα τέστ !! Μια χορική πάντως θα μας ξεκαθαρίσει το τοπίο 🥰

μου έβγαλαν την ψυχή πραγματικά...διάβασα εντωμεταξύ πολλές αρνητικές αξιολογήσεις αλλά όσο να ναι μ'έχουν αναστατώσει..δευτέρα ή τρίτη περιμένω να αδιαθετήσω...οπότε θα είμαι σε αναμονή όλο το ΣΚ.. 😕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

μου έβγαλαν την ψυχή πραγματικά...διάβασα εντωμεταξύ πολλές αρνητικές αξιολογήσεις αλλά όσο να ναι μ'έχουν αναστατώσει..δευτέρα ή τρίτη περιμένω να αδιαθετήσω...οπότε θα είμαι σε αναμονή όλο το ΣΚ.. 😕 

Κορίτσι μου δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αυτά τα τεστ είναι  τα χειρότερα και εγω το είχα πάρει αλλά εγω το είχα κάνει με δυο μερες καθυστέρηση για να δείξει σωστά 

αφού δεν βγήκε μέσα στα 10 λεπτά μετά είναι άκυρο βγάζουν πολύ εντονη γραμμή εξατμίσεις 

εύχομαι να είσαι εγκυος 💕

δοκιμασε με αλλά τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αυτά τα τεστ είναι  τα χειρότερα και εγω το είχα πάρει αλλά εγω το είχα κάνει με δυο μερες καθυστέρηση για να δείξει σωστά 

αφού δεν βγήκε μέσα στα 10 λεπτά μετά είναι άκυρο βγάζουν πολύ εντονη γραμμή εξατμίσεις 

εύχομαι να είσαι εγκυος 💕

δοκιμασε με αλλά τεστ 

θα μου δώσω μια ακόμη ευκαιρία με τεστ αύριο και βλέπουμε..γιατί έχω αγανακτήσει με τα τεστ..φταίω εγώ βέβαια που είμαι ανυπόμονη...απο τον επόμενο μήνα θα κάνω μόνο μετά απο 2 μέρες καθυστέρησης..είναι τόσο ψυχοφθόρα η προσπάθεια ανάλυσης των γραμμών.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...