Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Βρε κορίτσια μου λυστε μου απορία,πήγα χτες στον γυναικολόγο μου λέει από την ώρα που θα νιώσεις πόνο ωορρηξίας το ωάριο κάνει 12 ώρες να σκάσει και μένει ζωντανό 24 ώρες,λέω οκ..γυρίζω σπίτι και το απόγευμα αρχίζω να πονάω κάνω ένα τεστ βγαίνει θετικό λέω ωραία..Το απόγευμα σήμερα λέω άντε κάνε άλλο ένα αφού έτσι κ αλλιώς με έπεισε να τα πετάξω..Τσουπ,πάλι θετικό!!Τι γίνεται τελικά?αυτά δείχνουν την ωορρηξία όταν γίνεται ή ότι θα γίνει????

Θα γίνει η ωορρηξία στις επόμενες 24 με 48 ώρες  , θα σκάσει το ωάριο.. όποτε σήμερα αύριο και μεθαύριο φουλ επαφες 🥰

όσο για τα τεστ αν δεν σε προκαλούν άγχος για εμένα να τα κανείς βοηθανε πολύ εγω χωρίς αυτά δεν ξέρω ποτε κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elen. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Σήμερα είναι η αναμενόμενη μέρα περιόδου αλλά δεν έχει φανεί.Απο συμπτωματα δεν μπορώ να πω ότι έχω παρατηρήσει κάτι. Δεν είχαμε στοχευμενες επαφές και δεν το σκεφτόμουν το ενδεχόμενο εγκυμοσυνης αυτον το μηνα . Αγόρασα γυρνώντας από τη δουλειά ένα predictor early αυτή τη φορά.  Λέτε να το κάνω ή να περιμένω ?

Αν δεν πήρες διπλό κάντο αύριο το πρωί!!!καλά αποτελέσματα 🙏 μακάρι να δούμε το πρώτο θετικό του μήνα!!!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα καλό σαββατοκύριακο να έχουμε όλες μας!! Εδώ ξημέρωσε μια υπέροχη μέρα με φουλ βροχή και αέρα! Είναι τέλεια!! Εσείς τι κάνετε? Πείτε τα νέα σας!! @elen. Περιμένουμε το θετικό τεστακι σήμερα! 

Εμένα σε άλλα νέα εχθές ξεκίνησαν τα ελαφρά πονακια περίοδο! Και τα λεύγα υγρά που έχω συνήθως! Κάτι μου λέει ότι ούτε αυτόν τον μήνα τα καταφέραμε αλλά δεν πειράζει! Έχουμε ακόμα 1 προσπάθεια μέχρι να τελειώσει η αγωγή του άντρα μου και αν δεν έρθει πάλι δεν πειράζει γιατί θα πάμε με άλλους μεθόδους μετά που θα έχουν σίγουρη επιτυχία 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!! 

Να 'μαι και γω σήμερα μετά από μια πολύ κουραστική χθεσινή μέρα..σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές κορίτσια μου! @annitakianna αχ πόσο απολαμβάνω την μέρα που είναι έτσι!! Αλλά πρέπει να πάω στη δουλειά και δε θέλω καθόλουυυ. Μπορεί τα πονάκια ναα άρχισαν και να νομίζεις ότι έχασες τον μήνα αλλά ποτέ δε ξέρεις θα πω εγώ! Είσαι στις κατάλληλες μέρες που τα πονάκια κάλλιστα μπορεί να σημαίνουν εμφύτευση και να σε μπέρδεψαν!! 

Εγώ εκτός από τις θηλές που είπαμε τις ξαναείχα και παλιά δεν έχω κάτι πέραν από φούσκωμα πολύ έντονο και λευκά υγρά.. Που και αυτό όμως είναι κάτι σύνηθες! Αλλά οχιιιι δεν της κάνω τη χάρη αυτόν τον μήνα! Θα πιστεύω μέχρι τέλους!!! Χαχαχχα . Σας φιλώ πάω να ετοιμαστώ να φύγω για τη δουλειά 😘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βροχερές καλημέρες κορίτσια 

μου ήρθε η περιοδος και επίσημα σήμερα με κανονική ροη.. μου ήρθε κάτι λιγότερο από 5 εβδομάδες μετά την από αποξεση.. ευτυχώς γιατί το είχα άγχος 😅

Έκανα και την παραγγελία μου πήρα τα τεστακια μου τα περιμένω να μου έρθουν  και πάμε δυναμικά 💪

στην κόρη μου 18/11 ήταν η τελευταία μου περιοδος και μου ήρθε μετά από 13 μήνες ξανά, είναι ο μήνας μου 🥰 μακάρι ο Νοέμβριος  να είναι ο μήνας για όλες μας κορίτσια 🥰 

@elen. περιμένουμε τα νέα σου από το τεστακι εύχομαι να είναι θετικοοο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια! Σημερα ξεκίνησα την πρώτη ένεση για την διέγερση. Υπέροχο κ ορμόνες τις έκανα επαρχία όπου ζω. Από την 6 μέρα κ μετά θα έρθω Αθήνα για να με παρακολουθεί ο γιατρός μ από κοντά.  Γνωρίζετε μικροβιολογικά για να κάνω την Ε2 που να βγαζουν τα αποτελέσματα μεχρι το μεσημερι;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η dimand είπε:

 

 

Καλημέρα κοριτσια μου . Ακουσαμε καρδουλα ναι! Δοξα το Θεο ! Με παρεπεμψε και για την αυχενικη τις ερχομενες εβδομαδες . Ηταν  υπεροχα!!

Με τον αντρα μου συγκινηθηκαμε .Εντωμεταξυ λεει ο γιατρος παλμοι 120 και λεει ο αντρας μου ειναι φυσιολογικο? Δεν θ α πρεπε να ναι λιγοτερο ?Και λεει ο γιατρος οχι καλα ειναι μην αγχωνεσαι . Και λεει ο δικος μου σαν το μπαμπα του κανει γυμναστικη εκει μεσα χαχαχα Αμαν πια ! αχχαχα 

Μπραβο σου κοριτσι μου!δεν υπάρχει πιο μαγικός ήχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα καλό σαββατοκύριακο να έχουμε όλες μας!! Εδώ ξημέρωσε μια υπέροχη μέρα με φουλ βροχή και αέρα! Είναι τέλεια!! Εσείς τι κάνετε? Πείτε τα νέα σας!! @elen. Περιμένουμε το θετικό τεστακι σήμερα! 

Εμένα σε άλλα νέα εχθές ξεκίνησαν τα ελαφρά πονακια περίοδο! Και τα λεύγα υγρά που έχω συνήθως! Κάτι μου λέει ότι ούτε αυτόν τον μήνα τα καταφέραμε αλλά δεν πειράζει! Έχουμε ακόμα 1 προσπάθεια μέχρι να τελειώσει η αγωγή του άντρα μου και αν δεν έρθει πάλι δεν πειράζει γιατί θα πάμε με άλλους μεθόδους μετά που θα έχουν σίγουρη επιτυχία 🥰🥰

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Βροχερές καλημέρες κορίτσια 

μου ήρθε η περιοδος και επίσημα σήμερα με κανονική ροη.. μου ήρθε κάτι λιγότερο από 5 εβδομάδες μετά την από αποξεση.. ευτυχώς γιατί το είχα άγχος 😅

Έκανα και την παραγγελία μου πήρα τα τεστακια μου τα περιμένω να μου έρθουν  και πάμε δυναμικά 💪

στην κόρη μου 18/11 ήταν η τελευταία μου περιοδος και μου ήρθε μετά από 13 μήνες ξανά, είναι ο μήνας μου 🥰 μακάρι ο Νοέμβριος  να είναι ο μήνας για όλες μας κορίτσια 🥰 

@elen. περιμένουμε τα νέα σου από το τεστακι εύχομαι να είναι θετικοοο 🙏

Καλημερααα

Το εκανα χθες το βραδάκι αλλά δεν βγήκε 2η γραμμούλα. 

Ήρθα για χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elen. είπε:

 

Καλημερααα

Το εκανα χθες το βραδάκι αλλά δεν βγήκε 2η γραμμούλα. 

Ήρθα για χοριακη!

Καλημέρα!!!καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!!εύχομαι να είσαι έγκυος 🤰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα!!!καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!!εύχομαι να είσαι έγκυος 🤰🙏

Σε μια ώρα μου είπαν θα έχω αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα!!!καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!!εύχομαι να είσαι έγκυος 🤰🙏

καλημέρα...μακάρι να είσαι το πρώτο θετικό τεστάκι του μήνα!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elen. είπε:

 

Καλημερααα

Το εκανα χθες το βραδάκι αλλά δεν βγήκε 2η γραμμούλα. 

Ήρθα για χοριακη!

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου περιμένουμε με αγωνία 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα κ καλο ΣΚ ευχομαι σε ολες!!!!❤️

Χαθηκα λιγο τις τελευταιες μερες γτ τρεχαμε στη δουλεια κ μετα ενας πανικος απ δουλειες κ διαφορα τρεξιματα. Να ειμαστε καλα κι ας τρεχουμε...

@marinaP ευχομαι με ολη μου την ψυχη να εχουν παει ολα τελεια κ το αλλο Σαββατο να πανηγυριζουμε μ την τεραστια χοριακη σου!!! 🧿 Θα παω σημερα στη μονη της αγιας ειρηνης χρυσοβαλαντου να προσευχηθω για σενα κ οοολα τα κοριτσια φσκ!!! Οσες εχουν παιδακια να τα εχει καλα, οσες κυοφορουν να τα παρουν γερα στις αγκαλιες τους κ οσες προσπαθουμε ν μας ευλογησει με αυτο το θαυμα...🙏 ολα ν

Να ξεκουραζεσαι κ να προσεχεις τον εαυτο σου!!🥰❤️

@cat12εχεις 2 γερα εμβρυακιααααα!!!!!✌️✌️✌️🧿 τα νεα ειναι φανταστικα κ μη στεναχωριεσαι!!! Ευχομαι ν ειναι τα τυχερα κ του χρονου τετοια μερα η αγκαλια σου να ειναι γεματη απο ευτυχια!!!!!🥰❤️

@dimandτι τελεια νεα ειναι αυτα!!!!!! Τι φανταστικη εμπειρια!!! Ετσι να ειναι κ οι επομενες επισκεψεις σας στο γιατρο κ με το καλο η αυχενικη!!!🤰🧿 να μας γραφεις τα νεα σου ν μας δινεις χαρα!!!!❤️

@Demy93τι καλα π βρηκες το γιατρο αυτο κ σε χαλαρωσε!!! Η ψυχολογια ειναι το παν δτην προσπαθεια π κανουμε!!! Μ το καλο ν ερθει συντομα το σπορακι σας!!!!🤞🎯❤️

@Girlyσυλληπητηρια γ τον παππου π χασατε... μεγαλη απωλεια οι παππουδες κ μου στοιχισε εμενα... τλχ εφυγαν πληρεις ετων κ εζησαν παιδια κι εγγονια...

Αντε ν περασουν οι μερες γ τη χοριακηηηηη!!! 7 εμειναν κ ανυπομονω ηδη!!!!🕚🕑🕠🕣🙌🙌

@annitakiannaκι εσυ σε μια βδομαδα δεν περιμενεις;; μ το καλο ν μην ερθει κ ν μας πεις τα ευχαριστα!!!!❤️

@Elkενας νεος κυκλος ξεκινα πολλα υποσχομενος!!!!!🥰 Ειμαι σιγουρη οτι το 2ο παιδακι σας θ ερθει πολυ πολυ συντομα!!!! Με το καλο οι προσπαθειες σας!!!🤞❤️

@marilouuξεκινας διαδικασια γ ετ;; μ το καλο κοριτσι μου!!! Να πανε ολα τελεια!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elen. είπε:

Σε μια ώρα μου είπαν θα έχω αποτελέσματα!!

Ευχομαι ενα μεγαλο νουμερο κοριτσι μου!!!🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Σημερα ξεκίνησα την πρώτη ένεση για την διέγερση. Υπέροχο κ ορμόνες τις έκανα επαρχία όπου ζω. Από την 6 μέρα κ μετά θα έρθω Αθήνα για να με παρακολουθεί ο γιατρός μ από κοντά.  Γνωρίζετε μικροβιολογικά για να κάνω την Ε2 που να βγαζουν τα αποτελέσματα μεχρι το μεσημερι;  

Κορίτσι μου καλή επιτυχία εύχομαι να πάνε όλα καλά 🥰

δεν είναι από Αθήνα δεν γνωριζω να σε βοηθησω ίσως τα κορίτσια που είναι Αθήνα να μπορέσουν να σε κατατοπίσουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω γιατί, αυτό τον κύκλο αποφάσισα να δοκιμάσω ξανά με τεστ ωορηξίας. ΄΄ισως επειδή η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Αν και έχω σταματήσει εδώ και ε΄ξι μηνες χαπια, βιταμίνες κτλ και έχω βάλει βάρος, σκέφτηκα ότι ίσως αξίζει να προσπαθήσω λίγο ακόμα. άλλωστε τι θέλουμε; ενα καλό ωάριο και μια καλή επαφή. έτσι ήρθε και το προηγούμενο μωρό μου. περιμένω περίοδο μάλλον αύριο και ξεκινάει αλλη μια προσπάθεια.
καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια, 
@Girly καλή τύχη με την σπερματέγχυση σου.
@cat12 αυτά τα εμβρυάκια είναι τα παιδάκια σου ❤️ 
@marinaP καλά αποτελέσματα και σε εσένα! εύχομαι αυτό το παιδάκι να έρθει και να μείνει.
@marinamanoulitsa φίλη μου εδώ είμαι και σε παρακολουθώ και πάντα περιμένω το θετικό σου ❤️ 
@elen. περιμένουμε τη χοριακή σου!
@Antonia2 αδιαθέτησες;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ξεχασα ν σας πω ποσο γκαντεμω ειμαι... 😮💨 εδω κ τοσους μηνες η περιοδος μου ερχεται πιστα Παρασκευη η κ Πεμπτη πολυ πολυ αργα (τυπου 12-12 μιση το βραδυ).

Αυτη τη φορα μου ηρθε (η κανονικη ροη) χθες το βραδυ στις 12 το βραδυ.. κ ο γυναικολογος ηθελε να παω ν κανω ορμονολογικες τη 2η μερα... (βσκα γραφει 2η-3η μερα κ κατα προτιμηση 2η)

Αναγκαστικα θ παω τη Δευτερα... σμρ θεωρειται πρωτη μερα, σωστα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα κ καλο ΣΚ ευχομαι σε ολες!!!!❤️

Χαθηκα λιγο τις τελευταιες μερες γτ τρεχαμε στη δουλεια κ μετα ενας πανικος απ δουλειες κ διαφορα τρεξιματα. Να ειμαστε καλα κι ας τρεχουμε...

@marinaP ευχομαι με ολη μου την ψυχη να εχουν παει ολα τελεια κ το αλλο Σαββατο να πανηγυριζουμε μ την τεραστια χοριακη σου!!! 🧿 Θα παω σημερα στη μονη της αγιας ειρηνης χρυσοβαλαντου να προσευχηθω για σενα κ οοολα τα κοριτσια φσκ!!! Οσες εχουν παιδακια να τα εχει καλα, οσες κυοφορουν να τα παρουν γερα στις αγκαλιες τους κ οσες προσπαθουμε ν μας ευλογησει με αυτο το θαυμα...🙏 ολα ν

Να ξεκουραζεσαι κ να προσεχεις τον εαυτο σου!!🥰❤️

@cat12εχεις 2 γερα εμβρυακιααααα!!!!!✌️✌️✌️🧿 τα νεα ειναι φανταστικα κ μη στεναχωριεσαι!!! Ευχομαι ν ειναι τα τυχερα κ του χρονου τετοια μερα η αγκαλια σου να ειναι γεματη απο ευτυχια!!!!!🥰❤️

@dimandτι τελεια νεα ειναι αυτα!!!!!! Τι φανταστικη εμπειρια!!! Ετσι να ειναι κ οι επομενες επισκεψεις σας στο γιατρο κ με το καλο η αυχενικη!!!🤰🧿 να μας γραφεις τα νεα σου ν μας δινεις χαρα!!!!❤️

@Demy93τι καλα π βρηκες το γιατρο αυτο κ σε χαλαρωσε!!! Η ψυχολογια ειναι το παν δτην προσπαθεια π κανουμε!!! Μ το καλο ν ερθει συντομα το σπορακι σας!!!!🤞🎯❤️

@Girlyσυλληπητηρια γ τον παππου π χασατε... μεγαλη απωλεια οι παππουδες κ μου στοιχισε εμενα... τλχ εφυγαν πληρεις ετων κ εζησαν παιδια κι εγγονια...

Αντε ν περασουν οι μερες γ τη χοριακηηηηη!!! 7 εμειναν κ ανυπομονω ηδη!!!!🕚🕑🕠🕣🙌🙌

@annitakiannaκι εσυ σε μια βδομαδα δεν περιμενεις;; μ το καλο ν μην ερθει κ ν μας πεις τα ευχαριστα!!!!❤️

@Elkενας νεος κυκλος ξεκινα πολλα υποσχομενος!!!!!🥰 Ειμαι σιγουρη οτι το 2ο παιδακι σας θ ερθει πολυ πολυ συντομα!!!! Με το καλο οι προσπαθειες σας!!!🤞❤️

@marilouuξεκινας διαδικασια γ ετ;; μ το καλο κοριτσι μου!!! Να πανε ολα τελεια!!!❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ μακάρι να πάει καλά τουλάχιστον αδιαθέτησα μου έφυγε ένα βαρος.. δεν περίμενα ότι θα χαιρόμουν ποτε τόσο που ειδα την ακατανόμαστη 

Αχ αυτες οι δουλειες το τρέξιμο και υποχρεώσεις δεν τελειώνουν ποτε 😅..  εσυ σε τι φάση είσαι τώρα ; Πέρασαν οι γόνιμες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου ξεχασα ν σας πω ποσο γκαντεμω ειμαι... 😮💨 εδω κ τοσους μηνες η περιοδος μου ερχεται πιστα Παρασκευη η κ Πεμπτη πολυ πολυ αργα (τυπου 12-12 μιση το βραδυ).

Αυτη τη φορα μου ηρθε (η κανονικη ροη) χθες το βραδυ στις 12 το βραδυ.. κ ο γυναικολογος ηθελε να παω ν κανω ορμονολογικες τη 2η μερα... (βσκα γραφει 2η-3η μερα κ κατα προτιμηση 2η)

Αναγκαστικα θ παω τη Δευτερα... σμρ θεωρειται πρωτη μερα, σωστα;;

Ναι σήμερα είναι πρώτη μέρα μια χαρά είναι την Δευτέρα να πας το πρωί να της κανείς 

μαζι είμαστε και εμένα σήμερα πρώτη μέρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Δεν ξέρω γιατί, αυτό τον κύκλο αποφάσισα να δοκιμάσω ξανά με τεστ ωορηξίας. ΄΄ισως επειδή η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Αν και έχω σταματήσει εδώ και ε΄ξι μηνες χαπια, βιταμίνες κτλ και έχω βάλει βάρος, σκέφτηκα ότι ίσως αξίζει να προσπαθήσω λίγο ακόμα. άλλωστε τι θέλουμε; ενα καλό ωάριο και μια καλή επαφή. έτσι ήρθε και το προηγούμενο μωρό μου. περιμένω περίοδο μάλλον αύριο και ξεκινάει αλλη μια προσπάθεια.
καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια, 
@Girly καλή τύχη με την σπερματέγχυση σου.
@cat12 αυτά τα εμβρυάκια είναι τα παιδάκια σου ❤️ 
@marinaP καλά αποτελέσματα και σε εσένα! εύχομαι αυτό το παιδάκι να έρθει και να μείνει.
@marinamanoulitsa φίλη μου εδώ είμαι και σε παρακολουθώ και πάντα περιμένω το θετικό σου ❤️ 
@elen. περιμένουμε τη χοριακή σου!
@Antonia2 αδιαθέτησες;;;

 

Με το καλο η προσπαθεια σου μισοφεγγαρο μου!!!❤️❤️❤️

Αληθεια οταν μας πεις τα ευχαριστα θα χαρω πιο πολυ κ απο το να ειμαι εγω!!! Κ δν υπερβαλω!!! 🥰 ανυπομονω γι αυτη τη στιγμη!!

Η αναθεματισμενη με θυμηθηκε κανονικα κ ηθελε ν μου σπασει κ τα νευρα... ηρθε κ αργησε μιση μερα ετσι γ σπασιμο... ουτε τις εξετασεις μου ν μην κανω στην ωρα τους... ΗΛΙΘΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!!🤯

Ξεκινησαμε ν μαζευουμε χαρτια γ επιτροπη κ με το νεο ετος ξεκιναμε εξωσωματικη... δν παει αλλο γ μας... 3 χρονια το παλευουμε.. κ επεμβαση εκανε ο αντρας μου, ηρθε μια συλληψη (το φλεβαρη) αλλα με κενο σακο κ μετα τπτ παλι... ως εδω... παιρνουμε δραστικα μετρα τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι σήμερα είναι πρώτη μέρα μια χαρά είναι την Δευτέρα να πας το πρωί να της κανείς 

μαζι είμαστε και εμένα σήμερα πρώτη μέρα 😂

Ευχομαι αυτος ο κυκλος ν ειναι τυχερος κ γ τις δυο μας!!!✌️😊❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/11/2023 at 10:23 ΠΜ, ο/η Antonia2 είπε:

@singing in the rainτι κανεις κοριτσι μου;; περασες επιτροπη;;

Kαλημέρα κορίτσι μου!! Ναι πήγαμε στην επιτροπή την Πέμπτη, μας είδε μια κυρία που έλεγξε τα χαρτιά και μας είπε ότι είναι εντάξει! και ότι μάλλον θα μου δώσουν όλες τις μονάδες φαρμάκων 3600 (αυτό αν κατάλαβα καλά πάει με την ηλικία). Την απάντηση όμως θα την πάρω μεθαύριο Δευτέρα γτ θα έλειπε ένας γιατρός.. εγώ όμως σήμερα αδιαθέτησα και φοβάμαι ότι θα χαθεί και αυτός ο μήνας γτ θυμάμαι είχε πει ο γιατρός 2η μέρα περιόδου ξεκινάμε τις ενέσεις.. Δευτέρα θα πάρω τη μαία τηλ να μου τα συνταγογραφήσουν να πάω να τα πάρω από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ και να ρωτήσω πώς προχωράμε από εδώ και πέρα..

Πώς είσαι εσύ σήμερα? αδιαθέτησες τελικά την Παρασκευή? Α! μόλις είδα το προηγούμενό μήνυμά σου.. ό,τι βοήθεια χρειαστείς με τα χαρτιά πες μου!! ελπίζω βέβαια να μη χρειαστεί!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ξεχασα ν σας πω.... πηραμε κ τα αποτελεσματα απ το σπερμοδιαγραμμα του αντρα μου...

Κινητικοτητα, μορφολογια μας τα εχουν βγαλει τελεια!!😬

Ο συν.αριθμος σπερματοζωαριων βγηκε 33 εκ με οριο τα 39εκ. 🙌🙌 ΟΛΕ! ΟΛΕ! ΟΛΕ! ελπιζω ν φτανει αυτο γ ν μας εγκρινει η επιτροπη... 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Α ξεχασα ν σας πω.... πηραμε κ τα αποτελεσματα απ το σπερμοδιαγραμμα του αντρα μου...

Κινητικοτητα, μορφολογια μας τα εχουν βγαλει τελεια!!😬

Ο συν.αριθμος σπερματοζωαριων βγηκε 33 εκ με οριο τα 39εκ. 🙌🙌 ΟΛΕ! ΟΛΕ! ΟΛΕ! ελπιζω ν φτανει αυτο γ ν μας εγκρινει η επιτροπη... 😊

Μετά από αυτά που κανατε με το σπερμα να βγει χάλια  και το αφήσατε έξω μια ώρα σας έβγαλαν τέτοια αποτελέσματα; 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...