Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

Επίσης, να προσθέσω πολλληηηηηηη καλή επιτυχία στα κορίτσια μας @Girly @cat12 και @marinaP ♥️♥️ Είμαι πάρα πολύ αισιόδοξη και για τις 3 σας, και είμαι σίγουρη ότι σε πολύ λίγες μέρες θα μάθουμε τα ευχάριστα!!! 🤞🤞 @marinamanoulitsaνα το χαίρεσαι το αγοράκι σου, να έχει όλα τα καλά του Θεού, γέρος και καλότυχος ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Μωρηηηη τρελή τέλειες επαφές είχες τι είναι αυτά που λες!! Φυσικά και έχετε ελπίδες! Οι περισσότερες εγκυμοσύνης επιτυγχάνονται όταν υπάρχει επαφή μια μέρα πριν την ωορρηξία και όχι την ημέρα της ωορρηξίας!! Έλα στη παρέα της παράνοιας τώρα 😁😁🥰🥰

Από το στόμα σου και σου θεουυυ το αυτιιι🙏 μαζί στην παρανοιααααα🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!!σήμερα γιορτάζει ο μικρούλης μου☺️ ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!!εύχομαι ο Αρχάγγελος Μιχαήλ να μας φέρει τα θαύματα μας!!!είναι πολύ θαυματουργός!!! Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν!!!

Να τον χαιρεσαι κορίτσι μου και να τον καμαρώνεις❤️ να είναι πάντα υγιης και χαρούμενος💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/11/2023 at 4:26 ΜΜ, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου!!!!! Από τα 12 τα 6 γονιμοποιηθηκαν κ την Πέμπτη θα μου πουν ποια προχώρησαν!!! Αχ κορίτσια μου την θετική σας σκέψη να έχω έστω 2 για έμβρυομεταφορά!!! Δλδ μακάρι κ τα 6 αλλά ελπίζω έστω κ 2🥰🥰🥰 η αλήθεια στεναχωρήθηκα γιατί θα έχω λιγότερες πιθανότητες αλλά πιστεύω ότι έστω κάποιο θα προχωρήσει ♥️♥️♥️

Καλά με δουλεύεις.. εμένα απ τα 4 ή 6 αντίστοιχα είχα μόλις 2 και μια χαρά έπιανα. Με τόσα έμβρυα έχεις πολλές πιθανότητες.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/11/2023 at 8:48 ΠΜ, ο/η Girly είπε:

Επειδή ο φωτισμός πριν δεν ήταν και πολύ κατάλληλος έβγαλα άλλη μια. Πόσο να είναι τώρα άραγε το νούμερο? Είναι hometest... φαντάζομαι δεν μπορώ να τεσταρω πριν τις επόμενες 7-8 μέρες Ε?

IMG_20231107_094716.jpg

Κατσε εσύ έκανες την ένεση . Σε εμένα έβγαινε θετικό για 7 μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/11/2023 at 10:08 ΠΜ, ο/η Girly είπε:

18 Νοεμβρίου η τυχερή μας μέρα!!! Εύχομαι να έχουμε διπλη χαρά στο φόρουμ εκείνη τη μέρα!!!! Χέρι χέρι θα πάμε μαζί ως εκεί!! Μεθαυριο η μεγάλη μέρα σου!! Όλα θα πάνε καλά Μαρίνα μου! Αυτή τη φορά θα πετύχει και σε 9 μήνες θα κρατάς αγκαλιά τους καρπούς αυτής της υπέροχης προσπάθειας!! Εύχομαι να κρατάω και εγώ τον δικό μου καρπο μαζί σου !! 

 

Και εμενΑ να πάρεις. Σοβαρά έτσι 18.11 θα έρθω μαζί σου. 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και εμενΑ να πάρεις. Σοβαρά έτσι 18.11 θα έρθω μαζί σου. 😉

Χαχαχαχα λοιπόν έρχομαι σε παίρνω και πάμε μαζί!!! Πρωί πρωί σε θέλω έτοιμη! Αχχχ ρε παρασκευαιδου ,πόσο πολύ σ' αγαπώ!!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και εμενΑ να πάρεις. Σοβαρά έτσι 18.11 θα έρθω μαζί σου. 😉

Χαχαχαχα λοιπόν έρχομαι σε παίρνω και πάμε μαζί!!! Πρωί πρωί σε θέλω έτοιμη! Αχχχ ρε παρασκευαιδου ,πόσο πολύ σ' αγαπώ!!!!❤️❤️❤️❤️

@ΛΕΥΚΗ μου λυπάμαι πολύ ..περίμενα ειλικρινά να ακούσω κάτι διαφορετικό...τώρα ανάσα και σε λίγες μέρες ξανά στην όμορφη προσπάθεια! Τίποτα δεν έχει χαθεί!

@annitakianna αχ πόσο γέλασα!! Χαχαχα χααχαχα

Εγώ έκανα τεστ ωορρηξίας προχθές και βγήκε ούτε θετικό ούτε αρνητικό! Ήταν εμφανης αρκετά η γραμμή αλλά ούτε καν κοντά σε πικ η κάτι τέτοιο. Σκέφτομαι μήπως λαμβάνει υπόψη και την αυξημένη μου χοριακη τώρα και δεν φαίνεται ξεκάθαρα αν είναι ωορηξια οντως...Δεν ξέρω τι απέγιναν τα άλλα δύο αβγά! Σήμερα θα έχω επαφή όμως! Δεν είχα άλλη επαφή γιατί τελικά και ο άντρας μου κόλλησε φαρυγγίτιδα που είχα και ήταν ; αδύναμος. Ευτυχώς δεν έχει πυρετό κλπ. Γενικά βασιστηκαμε στην σπερματεγχυση αυτή τη φορά ουσιαστικά. Βλέπουμε πως θα παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν! 

@ΛΕΥΚΗ λυπάμαι κορίτσι μου! Όλες εδώ μέσα ξέρουμε πως νιώθεις και ότι και να πούμε αυτό δεν αλλάζει! @Antonia2 κορίτσι μου νωρίς είναι ακόμα νομίζω! Όπως και να έχει αν δεν είσαι αυτόν τον μήνα θα είσαι σύντομα με τον έναν ή τον άλλον τρόπο!! Να σας πω την αλήθεια κορίτσια μου εγώ 2.5 χρόνια τώρα έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ και την περίοδο! Είναι πλέον σαν μια ρουτίνα κάθε μήνα και δεν στεναχωριέμαι! Έχω φύγει από την φάση της στεναχώριας και είμαι στη φάση που απλά δεν νιώθεις τίποτα πια! Ούτε να κλάψω μου έρχεται ούτε τα βάφω μαύρα!! Ένα κενό γενικά και τίποτα παραπάνω!! 

Ηταν πρωιμης ανιχνευσης το τεστ κ το εκανα 2 μερες πριν την αναμενομενη (ή 3 πριν την καθυστερηση..) ε αμα υπηρχε κτ θα φαινοταν κρ αχνο... αλλα ηταν πιο ασπρο πεθαινεις!!😅

Δν πειραζει.. το πηρα αποφαση κ δν θ ελπιζω αδικα...😉

Κι εμεις τοσο καιρο προσπαθουμε αλλα νομιζω οτι εχει μαζευτει τοση απογοητευση π καθε φορα μπαινει ενα λιθαρακι π με ριχνει κ περισσοτερο... μετα το ξεπερναω κ αρχιζει μια νεα προσπαθεια!!💪🏼

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα γλυκιά μου!! Να σε ρωτήσω εσύ έκανες κάνα τεστ για να δεις την ωορρηξία σου? Μήπως έσκασαν τα άλλα 2 αυγουλάκια?

Για το σπυρί δεν ξέρω να σου πω κορίτσι μου γιατί εγώ δεν βγάζω ποτέ! Είμαι πολύ τυχερή σε αυτό το θέμα! Μπορεί να μην έχω βυζιά αλλά τουλάχιστον δεν βγάζω σπυριά 🤣🤣 

Εγω κ αβυζη κ σπυρι/α βγαζωωωωωω.....

Α δν παιζωωωωω 😂😂😂😂😂 

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Να σου πω την αλήθεια και εγώ, που δεν έχουμε κλείσει ακόμα χρόνο προσπαθειών, κάθε φορά είμαι σίγουρη ότι θα έρθει περίοδος. Δεν ξέρω γιατί, ενώ ο άντρας μου κάθε μήνα λέει '';είσαι, είμαι σίγουρος'' και φυσικά μετά απογοητεύεται. Για εμένα είναι πιο εύκολο να το δεχτώ γιατί έχω σίγουρη την αποτυχία.

Κι εμενα ο αντρας μου τα ιδια.... καθε μηνα ειναι σιγουρος κ μετα πεφτει στα πατωματα...

Ανυπομονουν κι αυτοι μ εμας...

Εγω ειμαι αισιοδοξη παντως!!! Κι ας τρωω μετα τα μουτρα μου 🤣🤣🤣

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!!σήμερα γιορτάζει ο μικρούλης μου☺️ ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!!εύχομαι ο Αρχάγγελος Μιχαήλ να μας φέρει τα θαύματα μας!!!είναι πολύ θαυματουργός!!! Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν!!!

Μαρινα μου ν τον χαιρεστε!!!! Να ειναι γερος, καλοτυχος κι ευλογημενος στη ζωη του!!!! 💙💙💙

Κ του χρονου ν του κανεις το πιο ομορφο δωρο... ενα στρουμπουλο αδερφακι!!!!🙏

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσι μου, εγώ πέρσι σαν σήμερα είχα κάνει χοριακη και είχα μάθει ότι είμαι έγκυος. Το μωράκι εκείνο παλινδρομησε και δεν το γνώρισα ποτέ!! Έναν χρόνο μετά, σου γράφω με την μπεμπα στην αγκαλιά μου (δεν λέει να ξεκολλήσει το ψυχουλινι μου ♥️). Είναι στεναχωρο, και πολύ μάλιστα, αλλά στο τέλος θα τα καταφέρεις και εσύ και όλες με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, όπως τα κατάφερα και εγώ ♥️♥️ Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά ♥️

Γλυκια μου Ελλη!!!! Μανουλα της καρδιας μας!!!! ❤️❤️

Να δωσεις μια μεγαλη σφιχτη αγκαλια στην ευθραυστη μπουμπουκα σου απο ολες μας εδω!!!!🤱

Ευχομαι του χρονου τετοια μερα να εχουμε ολα τα κοριτσια γερα μωρακια στην αγκαλια μας!!!! 🙏😊❤️

Τι κανεις;;; πως ειναι η μπεμπα σας;; βρηκατε τους ρυθμους σας;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Επίσης, να προσθέσω πολλληηηηηηη καλή επιτυχία στα κορίτσια μας @Girly @cat12 και @marinaP ♥️♥️ Είμαι πάρα πολύ αισιόδοξη και για τις 3 σας, και είμαι σίγουρη ότι σε πολύ λίγες μέρες θα μάθουμε τα ευχάριστα!!! 🤞🤞 @marinamanoulitsaνα το χαίρεσαι το αγοράκι σου, να έχει όλα τα καλά του Θεού, γέρος και καλότυχος ♥️♥️

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου!!! Μια χάρη θελω από όλες οσες πιστεύουν, μια δυνατή προσευχή από όλες εσας. Η προσευχή των πολλών λεει ο πνευματικός μου ειναι πιο δυνατή. Και επειδή κανεις από τους δικούς μας δεν το ξέρει, είμαι εγώ και ο άντρας Μ. Έτσι λοιπόν αφου το μοιράζομαι μαζι σας, αυτό θελω μόνο. 🙏🏻🙏🏻

Πως πας με τη μπέμπα;!! Πες μας τα νέα σου🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου!!! Μια χάρη θελω από όλες οσες πιστεύουν, μια δυνατή προσευχή από όλες εσας. Η προσευχή των πολλών λεει ο πνευματικός μου ειναι πιο δυνατή. Και επειδή κανεις από τους δικούς μας δεν το ξέρει, είμαι εγώ και ο άντρας Μ. Έτσι λοιπόν αφου το μοιράζομαι μαζι σας, αυτό θελω μόνο. 🙏🏻🙏🏻

Πως πας με τη μπέμπα;!! Πες μας τα νέα σου🩷🩷

Κορίτσι μου γλυκό εγώ έκανα την προσευχή μου. Όλα θα πάνε καλά ❤️. Η Παναγία μαζί σου αύριο! Τι ώρα θα γίνει?? Να μη φοβάσαι και να μη σκέφτεσαι τίποτα. Πίστη μόνο. Τίποτα άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Επίσης, να προσθέσω πολλληηηηηηη καλή επιτυχία στα κορίτσια μας @Girly @cat12 και @marinaP ♥️♥️ Είμαι πάρα πολύ αισιόδοξη και για τις 3 σας, και είμαι σίγουρη ότι σε πολύ λίγες μέρες θα μάθουμε τα ευχάριστα!!! 🤞🤞 @marinamanoulitsaνα το χαίρεσαι το αγοράκι σου, να έχει όλα τα καλά του Θεού, γέρος και καλότυχος ♥️♥️

Σε ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου γλυκοοοο!!!!! ♥️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου!!! Μια χάρη θελω από όλες οσες πιστεύουν, μια δυνατή προσευχή από όλες εσας. Η προσευχή των πολλών λεει ο πνευματικός μου ειναι πιο δυνατή. Και επειδή κανεις από τους δικούς μας δεν το ξέρει, είμαι εγώ και ο άντρας Μ. Έτσι λοιπόν αφου το μοιράζομαι μαζι σας, αυτό θελω μόνο. 🙏🏻🙏🏻

Πως πας με τη μπέμπα;!! Πες μας τα νέα σου🩷🩷

Θα προσευχόμαστε όλες κορίτσι μου!!!! Εύχομαι σε λίγες μέρες να μας λες τα ευχάριστα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου!!! Μια χάρη θελω από όλες οσες πιστεύουν, μια δυνατή προσευχή από όλες εσας. Η προσευχή των πολλών λεει ο πνευματικός μου ειναι πιο δυνατή. Και επειδή κανεις από τους δικούς μας δεν το ξέρει, είμαι εγώ και ο άντρας Μ. Έτσι λοιπόν αφου το μοιράζομαι μαζι σας, αυτό θελω μόνο. 🙏🏻🙏🏻

Πως πας με τη μπέμπα;!! Πες μας τα νέα σου🩷🩷

Αυτό το πιστεύω απόλυτα και εγώ....οι πολλές προσευχές και οι ευχές που μας δίνουν... παραγουν θετική ενέργεια... δύναμη μοναδική!!!! Εγώ θα το κάνω 🙏☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου γλυκό εγώ έκανα την προσευχή μου. Όλα θα πάνε καλά ❤️. Η Παναγία μαζί σου αύριο! Τι ώρα θα γίνει?? Να μη φοβάσαι και να μη σκέφτεσαι τίποτα. Πίστη μόνο. Τίποτα άλλο 

 στις 12 ,αλλά θα παω λίγο πιο νωρίς και θα μείνω αλλη μια ώρα μετά για όρο 🙏🏻 σε ευχαριστώ κορίτσι μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

 στις 12 ,αλλά θα παω λίγο πιο νωρίς και θα μείνω αλλη μια ώρα μετά για όρο 🙏🏻 σε ευχαριστώ κορίτσι μ

Κορίτσι μουυ όλα θα πανε τελειααα❤️❤️❤️ το βράδυ πριν κοιμηθώ κάνω κάθε βράδυ την προσευχή μου και φυσικά θα κάνω και για εσενα🙏😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου!!! Μια χάρη θελω από όλες οσες πιστεύουν, μια δυνατή προσευχή από όλες εσας. Η προσευχή των πολλών λεει ο πνευματικός μου ειναι πιο δυνατή. Και επειδή κανεις από τους δικούς μας δεν το ξέρει, είμαι εγώ και ο άντρας Μ. Έτσι λοιπόν αφου το μοιράζομαι μαζι σας, αυτό θελω μόνο. 🙏🏻🙏🏻

Πως πας με τη μπέμπα;!! Πες μας τα νέα σου🩷🩷

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου.Ολες θα κάνουμε την προσευχουλα μας για σένα ♥️♥️♥️Καλή επιτυχία.😁🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

 στις 12 ,αλλά θα παω λίγο πιο νωρίς και θα μείνω αλλη μια ώρα μετά για όρο 🙏🏻 σε ευχαριστώ κορίτσι μ

Καλή επιτυχία κορίτσι εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε οοολα καλά 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

 στις 12 ,αλλά θα παω λίγο πιο νωρίς και θα μείνω αλλη μια ώρα μετά για όρο 🙏🏻 σε ευχαριστώ κορίτσι μ

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! όλα θα πάνε καλά!! θα σε σκεφτόμαστε όλες εδώ μέσα αύριο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα!! Εχθες το απόγευμα πήγαμε σε γενέθλια και δεν μπήκα σχεδόν καθόλου! Τώρα διάβασα τα νέα !! @marinamanoulitsa να χαίρεσαι το αγοράκι σου, να είναι γερό και ευτυχισμένο! (Συγνώμη για την καθυστερημένη ευχή) και εύχομαι σύντομα να μεγαλώσει η οικογένεια σας κι άλλο!! @marinaP κορίτσι μου οι προσευχές μας θα ακουστούν θα το δεις!! Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! 🥰🥰 Περιμένουμε τα νέα σου!  Οι υπόλοιπες πως τα περνάτε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα!! Εχθες το απόγευμα πήγαμε σε γενέθλια και δεν μπήκα σχεδόν καθόλου! Τώρα διάβασα τα νέα !! @marinamanoulitsa να χαίρεσαι το αγοράκι σου, να είναι γερό και ευτυχισμένο! (Συγνώμη για την καθυστερημένη ευχή) και εύχομαι σύντομα να μεγαλώσει η οικογένεια σας κι άλλο!! @marinaP κορίτσι μου οι προσευχές μας θα ακουστούν θα το δεις!! Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! 🥰🥰 Περιμένουμε τα νέα σου!  Οι υπόλοιπες πως τα περνάτε? 

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! Άντε να δούμε πως θα πάει κ η @marinaP σήμερα 🙏 ❤️.. εγώ περιμένω απάντηση σήμερα αν προχώρησαν τα γονιμοποιημένα ωάρια κ έχω τρελό άγχος... Πραγματικά εύχομαι έστω σε ένα δύο... Μέχρι να με πάρει δεν θα ηρεμήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! Άντε να δούμε πως θα πάει κ η @marinaP σήμερα 🙏 ❤️.. εγώ περιμένω απάντηση σήμερα αν προχώρησαν τα γονιμοποιημένα ωάρια κ έχω τρελό άγχος... Πραγματικά εύχομαι έστω σε ένα δύο... Μέχρι να με πάρει δεν θα ηρεμήσω...

Σήμερα θα σε πάρουν?? Αχ τι ωραία! Κορίτσι μου βλέπω ότι είσαι κάπως down μετά τα νέα τις γονιμοποίησης! Καταλαβαίνω από την μια το τεράστιο άγχος και λογικό είναι αλλά εγώ νομίζω ότι γενικά τα έχεις πάει πάρα πολύ καλά! Άσε που πιστεύω και το άλλο! Ότι με την θεραπεία που θα κάνεις για τον θυρεοειδή πιθανόν να μην χρειαστείς και έμβρυα 😊😊 μέχρι τον Ιανουαρίου που θα γίνει η εμβρυομεταφορα!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλή Πέμπτη σε όλες! 🫶🏽
 

καλη επιτυχία @marinaP να πάνε όλα τέλεια και να φωλιάσει μέσα σου ένα όμορφο σποράκι 

 

@cat12 καλά αποτελέσματα είμαι σίγουρη θα είναι πολύ καλά τα νέα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,

@marinaP κορίτσι μου γλυκό όλα θα πάνε καλά. Σήμερα όλες είμαστε μαζί σου νοητα εκεί.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.❤️

@cat12 μην ανησυχείς γλυκιά μου, ειμαι σίγουρη ότι όλα πήγαν καλά και θα έχεις αρκετα γονιμοποιημένα ωάρια! Τι ώρα σου είπαν περίπου θα σε καλέσουν?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...