Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 🤗

10η μέρα του κύκλου σήμερα και ξεκινάμε σιγά σιγά στο love zone..έχουμε ξεκινήσει ήδη δλδ 😋 αλλά θα φορτσαρουμε περισσότερο όσο περνάνε οι μέρες!!!Ποιες είμαστε παρέα??? 

Καλή επιτυχία σε όλες 💞💞

Καλή επιτυχιααααα κορίτσι μουυυυ❤️ δώστε του να καταλαβειιιιι🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Επειδή ο φωτισμός πριν δεν ήταν και πολύ κατάλληλος έβγαλα άλλη μια. Πόσο να είναι τώρα άραγε το νούμερο? Είναι hometest... φαντάζομαι δεν μπορώ να τεσταρω πριν τις επόμενες 7-8 μέρες Ε?

IMG_20231107_094716.jpg

Πόσο ικανοποίηση παίρνω όταν βλέπω 2 γραμμές!! Αχ !! Στις 18 όταν μας δείξεις το δικό σου θα είναι πιο έντονη η γραμμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Επειδή ο φωτισμός πριν δεν ήταν και πολύ κατάλληλος έβγαλα άλλη μια. Πόσο να είναι τώρα άραγε το νούμερο? Είναι hometest... φαντάζομαι δεν μπορώ να τεσταρω πριν τις επόμενες 7-8 μέρες Ε?

IMG_20231107_094716.jpg

Μετά την 9η μέρα από την σπερματεγχυνση θα δεις την διαφοραααα❤️ πιστεύω όσο περνανε οι μέρες θα εξασθενεί η ενεση και όταν κάνεις το τεστακι σου για να δεις τι γινετε θα είναι πιο σκουρο🙏❤️🌺💕🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μου είμαι 7 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας και ακόμα δεν έχω νιώσει ούτε ελάχιστη κράμπα -πονο περιόδου!! Συνήθως 4 το πολύ 5 μέρες μετά το θετικό τεστ ξεκινάνε οι κράμπες μου! Αυτή τη φορά είναι διαφορετικά! Σκέφτομαι ίσως δεν έκανα καλή ωορρηξία γιατί και οι πόνοι ωορρηξίας ήταν πολύ μικροί! Ξεκίνησε η παράνοια 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Επειδή ο φωτισμός πριν δεν ήταν και πολύ κατάλληλος έβγαλα άλλη μια. Πόσο να είναι τώρα άραγε το νούμερο? Είναι hometest... φαντάζομαι δεν μπορώ να τεσταρω πριν τις επόμενες 7-8 μέρες Ε?

IMG_20231107_094716.jpg

Τετοια να βλεπουμε να ανοιγει η καρδια μας!!!🥰

Ανυπομονω γ το επομενο θετικο σου!!!🤞🤞😍🥳

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχχαχα με έκανες και γέλασα😂 κορίτσι μου εύχομαι να γίνει το καλύτερο για σας🙏🙏🙏

Ευχαριστουμε γλυκο μου μπουρμπουλο!!!❤️ κι εσεις καντε την επαφουλα σας σμρ κ θα ερθει το μπουρμπουλακι σας!!!!!🎯🤰❤️

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σημαδιακη λοιπόν αυτή η μέρα!! Μακάρι όντως η χαρά μας να είναι διπλή και ν πανε όλα καλά! Η Αγία Ειρήνη να μας βοηθήσει να δούμε ενα μεγάλο νούμερο! Είπα αυτή τη φορά δεν θα κάνω τεστ, ελπίζω να αντέξω 😁

Η Αγια Ειρηνη θα σας βοηθησει κ θα ερθ@ τ@ θαυματακ@ σας!!!🙏❤️

 

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 🤗

10η μέρα του κύκλου σήμερα και ξεκινάμε σιγά σιγά στο love zone..έχουμε ξεκινήσει ήδη δλδ 😋 αλλά θα φορτσαρουμε περισσότερο όσο περνάνε οι μέρες!!!Ποιες είμαστε παρέα??? 

Καλή επιτυχία σε όλες 💞💞

Καλημερα κοριτσι μου!!!!❤️❤️❤️ με το καλο οι επαφες σας κ συντομα ν ερθει το κουκουνι σας!! Αν θυμαμαι καλα θ πας σε γιατρο γ 2η γνωμη;; ποτε εκλεισες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ κορίτσια μου είμαι 7 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας και ακόμα δεν έχω νιώσει ούτε ελάχιστη κράμπα -πονο περιόδου!! Συνήθως 4 το πολύ 5 μέρες μετά το θετικό τεστ ξεκινάνε οι κράμπες μου! Αυτή τη φορά είναι διαφορετικά! Σκέφτομαι ίσως δεν έκανα καλή ωορρηξία γιατί και οι πόνοι ωορρηξίας ήταν πολύ μικροί! Ξεκίνησε η παράνοια 😁😁

Εμένα θετικα μου ακούγονται αυτά που λες! Κανεις δεν ξερει αν έκανες καλή ωορρηξια ή όχι μη το βάζεις στο μυαλό σου καν αυτοοοοο! Βάλε στο μυαλό σου τα συμπτώματα περιόδου που δεν έχεις αυτή τη φορά🌺💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Τετοια να βλεπουμε να ανοιγει η καρδια μας!!!🥰

Ανυπομονω γ το επομενο θετικο σου!!!🤞🤞😍🥳

Ευχαριστουμε γλυκο μου μπουρμπουλο!!!❤️ κι εσεις καντε την επαφουλα σας σμρ κ θα ερθει το μπουρμπουλακι σας!!!!!🎯🤰❤️

Η Αγια Ειρηνη θα σας βοηθησει κ θα ερθ@ τ@ θαυματακ@ σας!!!🙏❤️

 

Καλημερα κοριτσι μου!!!!❤️❤️❤️ με το καλο οι επαφες σας κ συντομα ν ερθει το κουκουνι σας!! Αν θυμαμαι καλα θ πας σε γιατρο γ 2η γνωμη;; ποτε εκλεισες;

Ωχ Σορρυ για την αντίδραση την λυπημένη 😂 καρδούλα ήθελα να πατήσω αλλά πατήθηκε η θλιμμένη! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ κορίτσια μου είμαι 7 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας και ακόμα δεν έχω νιώσει ούτε ελάχιστη κράμπα -πονο περιόδου!! Συνήθως 4 το πολύ 5 μέρες μετά το θετικό τεστ ξεκινάνε οι κράμπες μου! Αυτή τη φορά είναι διαφορετικά! Σκέφτομαι ίσως δεν έκανα καλή ωορρηξία γιατί και οι πόνοι ωορρηξίας ήταν πολύ μικροί! Ξεκίνησε η παράνοια 😁😁

Ειμαι ενας αλλος, ζω σε παρανοιαααα!!!🥳🥳🥳

ναι κυρια μου! Κ παρανοϊκοι θα γινουμε κ ο,τι θελουμε!! Λογαριασμο θα δωσουμε;; 

Κι εγω δν ειχα καφε μεχρι πριν λιγο κ λεω 'βρε λες;;;' αλλα δν μου κανανε τη χαρη... ηρθαν κανονικα.. οποτε ε ε ερχεται... αντε ν παρασουν οι μηνες ν παμε γ εξωσωματικη ν υελειωσει αυτο το μαρτυριο 🤯

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ κορίτσια μου είμαι 7 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας και ακόμα δεν έχω νιώσει ούτε ελάχιστη κράμπα -πονο περιόδου!! Συνήθως 4 το πολύ 5 μέρες μετά το θετικό τεστ ξεκινάνε οι κράμπες μου! Αυτή τη φορά είναι διαφορετικά! Σκέφτομαι ίσως δεν έκανα καλή ωορρηξία γιατί και οι πόνοι ωορρηξίας ήταν πολύ μικροί! Ξεκίνησε η παράνοια 😁😁

Εγώ αυτό τον μήνα βρήκα την ωορρηξία μου με τεστάκι, δεν είχα ούτε πονάκια ούτε υγρά σε σημείο που πίστευα πως δεν έκανα στ' αλήθεια. Συνέχιζα να το πιστεύω μέχρι και την ημέρα που έκανα προγεστερόνη(21η) μέρα του κύκλου με αποτέλεσμα 20,29. Ο γιατρός μου με διαβεβαίωσε πως έγινε ωορρηξία και μάλιστα καλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου δεν θέλω  να σου φουσκώσω τα μυαλά αλλά θυμάμαι από την αδελφή μου που είχε πολύ έντονους πόνους περιόδου λίγες μέρες πριν την καθυστέρηση! Εγώ το θεωρώ πολύ καλό σημάδι και νομίζω ότι και η @Rena92 μετρικές μέρες πριν την αναμενόμενη είχε τόσο έντονους πόνους περιόδου που ξύπνησε το βράδυ από τον ύπνο της!! ♥️♥️♥️

Έτσι είναι!! 💓 και μάλιστα οι πόνοι συνεχίστηκαν για αρκετό καιρό και παρά το θετικό τεστ, όλο έλεγα πως έρχεται! Στο εύχομαι @ΛΕΥΚΗ μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ειμαι ενας αλλος, ζω σε παρανοιαααα!!!🥳🥳🥳

ναι κυρια μου! Κ παρανοϊκοι θα γινουμε κ ο,τι θελουμε!! Λογαριασμο θα δωσουμε;; 

Κι εγω δν ειχα καφε μεχρι πριν λιγο κ λεω 'βρε λες;;;' αλλα δν μου κανανε τη χαρη... ηρθαν κανονικα.. οποτε ε ε ερχεται... αντε ν παρασουν οι μηνες ν παμε γ εξωσωματικη ν υελειωσει αυτο το μαρτυριο 🤯

Άραγεεεεεεεε εμείς πάμεε πακέτο. Για αν δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena92 είπε:

Έτσι είναι!! 💓 και μάλιστα οι πόνοι συνεχίστηκαν για αρκετό καιρό και παρά το θετικό τεστ, όλο έλεγα πως έρχεται! Στο εύχομαι @ΛΕΥΚΗ μου! 

Σε ευχαριστώ πα΄ρα πολύ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ κορίτσια μου είμαι 7 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας και ακόμα δεν έχω νιώσει ούτε ελάχιστη κράμπα -πονο περιόδου!! Συνήθως 4 το πολύ 5 μέρες μετά το θετικό τεστ ξεκινάνε οι κράμπες μου! Αυτή τη φορά είναι διαφορετικά! Σκέφτομαι ίσως δεν έκανα καλή ωορρηξία γιατί και οι πόνοι ωορρηξίας ήταν πολύ μικροί! Ξεκίνησε η παράνοια 😁😁

Ει εσύ! Ψιτ!! Ετοιμάσου για νέες περιπέτειες! Εγώ στο λέω ότι κάτι ψήνεται!! Πες μου πότε θα ξεκινήσεις τα τεστ μόνο!!! Γιατί βλέπω πας ντουργρου για εγκυμοσύνη! Τόσο τυχαίο να έχεις εντελώς διαφορετικο κύκλο αυτή τη φορά?? Και να συνέπεσε με τα χάπια που στάνταρ έκανα δουλειά στο σπέρμα??? Δε νομίζωωωω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια @Girly @marinaPεύχομαι ολόψυχα εκείνη η μέρα των τεστ σας να είναι η τυχερη μερα που θα σας δώσει κ θα μας δώσει μόνο χαρά και συγκίνηση 🎊🎊 όλα να πάνε πιο καλά κ από καλά🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Έτσι είναι!! 💓 και μάλιστα οι πόνοι συνεχίστηκαν για αρκετό καιρό και παρά το θετικό τεστ, όλο έλεγα πως έρχεται! Στο εύχομαι @ΛΕΥΚΗ μου! 

Κορίτσι μου εσυ πως είσαι;; πρέπει να πλησιάζεις την ΠΗΤ σου σωστα; η έχεις ακόμα;😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Τετοια να βλεπουμε να ανοιγει η καρδια μας!!!🥰

Ανυπομονω γ το επομενο θετικο σου!!!🤞🤞😍🥳

Ευχαριστουμε γλυκο μου μπουρμπουλο!!!❤️ κι εσεις καντε την επαφουλα σας σμρ κ θα ερθει το μπουρμπουλακι σας!!!!!🎯🤰❤️

Η Αγια Ειρηνη θα σας βοηθησει κ θα ερθ@ τ@ θαυματακ@ σας!!!🙏❤️

 

Καλημερα κοριτσι μου!!!!❤️❤️❤️ με το καλο οι επαφες σας κ συντομα ν ερθει το κουκουνι σας!! Αν θυμαμαι καλα θ πας σε γιατρο γ 2η γνωμη;; ποτε εκλεισες;

Ναι ναι θυμάσαι πολύ καλά!!!θα πάω τη Πέμπτη που θα είμαι και 12η μετά ώστε να τσεκαρουμε και ωορρηξία 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Εγώ αυτό τον μήνα βρήκα την ωορρηξία μου με τεστάκι, δεν είχα ούτε πονάκια ούτε υγρά σε σημείο που πίστευα πως δεν έκανα στ' αλήθεια. Συνέχιζα να το πιστεύω μέχρι και την ημέρα που έκανα προγεστερόνη(21η) μέρα του κύκλου με αποτέλεσμα 20,29. Ο γιατρός μου με διαβεβαίωσε πως έγινε ωορρηξία και μάλιστα καλή.

Και εγώ κάνω τέστ ωορρηξίας κορίτσι μου και ήταν θετικό την προηγούμενη Τρίτη και μάλιστα καλό θετικό αρκετά έντονο δηλαδή!! 

Προγεστερόνη μπορώ να κάνω και μόνη μου η χρειάζομαι παραπεμπτικό? Γιατί τώρα είμαι χωρίς γιατρό!!  Και πόσες μέρες μετά την ωορρηξία κάνουμε προγεστερόνη? Γιατί εγώ έκανα ωορρηξία πιο αργά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ει εσύ! Ψιτ!! Ετοιμάσου για νέες περιπέτειες! Εγώ στο λέω ότι κάτι ψήνεται!! Πες μου πότε θα ξεκινήσεις τα τεστ μόνο!!! Γιατί βλέπω πας ντουργρου για εγκυμοσύνη! Τόσο τυχαίο να έχεις εντελώς διαφορετικο κύκλο αυτή τη φορά?? Και να συνέπεσε με τα χάπια που στάνταρ έκανα δουλειά στο σπέρμα??? Δε νομίζωωωω!! 

Αχ μακάρι ♥️♥️♥️ ας είναι αυτός ο τυχερός μήνας για όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

📢προσοχή!!! Ακολουθεί false alarm και πρόβα τζενεράλε "📢

Και κάθομαι και κάνω που λέτε ένα τεστ για να δω σε τι κατάσταση είναι η χοριακη μου ώστε να ξέρω πότε περίπου θα μπορώ να κάνω τεστακι με βλέψεις κανονικού θετικού και όχι fake.  Ιδού! Και κάπως έτσι έχω να σας δείξω ένα θετικό τεστ για να χαρούμε όλες και να ευχηθούμε να έχουμε αυτον τον μήνα ένα ίδιο αλλά κανονικό! Η πρόβα τζενεράλε πέτυχε! Ελπίζω και η πρεμιέρα το ίδιο!!! 

Υγ. Ποτέ λέτε να σταμάτησει να φαίνεται η επίδραση της ένεσης??

IMG_20231107_092556.jpg

Κορίτσι μου μετά από 10 ημέρες σταματάει η επίδραση της ένεσης...είχα κάνει και εγώ έναν κύκλο με πρόκληση και το θυμάμαι...αν εσένα συνεχίζει να βγαίνει θετικό και μετά την 10η θα είσαι έγκυος...αν έχεις πολλά τεστ κάνε κάθε μέρα δεν χάνεις και κάτι!!!άντε μακάρι να γίνει το θαύμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Και εγώ κάνω τέστ ωορρηξίας κορίτσι μου και ήταν θετικό την προηγούμενη Τρίτη και μάλιστα καλό θετικό αρκετά έντονο δηλαδή!! 

Προγεστερόνη μπορώ να κάνω και μόνη μου η χρειάζομαι παραπεμπτικό? Γιατί τώρα είμαι χωρίς γιατρό!!  Και πόσες μέρες μετά την ωορρηξία κάνουμε προγεστερόνη? Γιατί εγώ έκανα ωορρηξία πιο αργά 

Μπορεις φσκ ν κανεις κ μονη σου απλα αν συνταγογραφηθει, τοτε πληρωνεις πολυ λιγοτερα...

Προγεστερονη κανουμε 7 μερες μετα την ωορρηξια.. αν εκανες ωορτηξθα τεταρτη, τοτε αυριο..αν πεμπτη, τοτε την πεμπτη... ξερεις ποτε περιπου κανεις;;

Αχ εχω αρχισει κ αισιοδοξω γ σεναααα!!!!✌️✌️😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσι μου εσυ πως είσαι;; πρέπει να πλησιάζεις την ΠΗΤ σου σωστα; η έχεις ακόμα;😊

Καλά είμαι κορίτσι μου!! Κλείνω τις 36 εβδομάδες αύριο και μετράω αντίστροφα! Περιμένω την Παρασκευή να μου πει ο γιατρός πως πάμε και αν επιτέλους πήρε σωστή θέση η μπεμπα, γιατί τις τελευταίες μέρες κάνει συνέχεια σβούρες από ότι καταλαβαίνω! 
Εσύ πως πας;; Πέρασαν καθόλου οι αναγούλες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena92 είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου!! Κλείνω τις 36 εβδομάδες αύριο και μετράω αντίστροφα! Περιμένω την Παρασκευή να μου πει ο γιατρός πως πάμε και αν επιτέλους πήρε σωστή θέση η μπεμπα, γιατί τις τελευταίες μέρες κάνει συνέχεια σβούρες από ότι καταλαβαίνω! 
Εσύ πως πας;; Πέρασαν καθόλου οι αναγούλες; 

Τέλεια, πλησιάζει η μεγάλη μέρα, όλα καλά θα είναι😊

Ναι ευτυχώς είμαι πολύ καλύτερα 2 3 βδομάδες τώρα,κάνω εμετό αλλά σπάνια! Εγώ έκανα την αυχενική την περασμένη Παρασκευή όλα καλά μας είπε δόξα το Θεό, τώρα περιμένω την Δευτέρα να πάω στον γιατρό, να δω αν δει εκείνος το φύλλο γτ στην αυχενική δεν μας είπε😜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μπορεις φσκ ν κανεις κ μονη σου απλα αν συνταγογραφηθει, τοτε πληρωνεις πολυ λιγοτερα...

Προγεστερονη κανουμε 7 μερες μετα την ωορρηξια.. αν εκανες ωορτηξθα τεταρτη, τοτε αυριο..αν πεμπτη, τοτε την πεμπτη... ξερεις ποτε περιπου κανεις;;

Αχ εχω αρχισει κ αισιοδοξω γ σεναααα!!!!✌️✌️😊

Συνήθως κάνω ωορρηξία την ημέρα του θετικού τέστ! Άρα αν κάνω σήμερα η αύριο την εξέταση θα ξέρω αν έκανα ωορρηξία! ΜΜΜ ίσως να πάω να την κάνω για να είμαι σίγουρη ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες ♥️♥️ 

Αχ τι τραβάμε για τα μελλοντικά παιδιά μας 😊😊😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τέλεια, πλησιάζει η μεγάλη μέρα, όλα καλά θα είναι😊

Ναι ευτυχώς είμαι πολύ καλύτερα 2 3 βδομάδες τώρα,κάνω εμετό αλλά σπάνια! Εγώ έκανα την αυχενική την περασμένη Παρασκευή όλα καλά μας είπε δόξα το Θεό, τώρα περιμένω την Δευτέρα να πάω στον γιατρό, να δω αν δει εκείνος το φύλλο γτ στην αυχενική δεν μας είπε😜 

Άντε μπράβο!! Το μεγάλο άγχος της αυχενικής πέρασε! Και τώρα θα στρώσει κι άλλο το στομάχι σου, οπότε θα το ευχαριστηθείς το υπόλοιπο 😍 Χμμ μήπως για κοριτσάκι πάμε και γι αυτό δεν φάνηκε;; Γερό να είναι και ας κάνει την έκπληξη ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Ναι ναι θυμάσαι πολύ καλά!!!θα πάω τη Πέμπτη που θα είμαι και 12η μετά ώστε να τσεκαρουμε και ωορρηξία 🤗

Πολυ καλα θ κανεις!! Θα περιμενουμε τα νεα σου!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...