Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20231201_083946.thumb.jpg.0677d7961c1d91ac5c54b73e5b174848.jpgΚαλημέρα κορίτσια!!!!!!καλοοοο μήνα!!!!!δεν ξέρω αν αποτυπώνεται στην φωτογραφία αλλά σήμερα φαίνεται αχνή γραμμουλα!!!13dpo hometest!!!ενώ εχθές και προχθές ήταν ολόλευκα!!!!λέτε να έχω ελπίδες;;;;IMG_20231201_083946.thumb.jpg.9d9570e40d08fa1fb77b6a1c6f6b0779.jpg

Κοριτσάκι μου στην φωτό δεν αποτυπώνετε ! Δεν μπορώ να ξεχωρίσω γραμμουλα ! Αύριο δλδ περιμενεις την ακατανομαστη; Ευχομαιιιι να είσαι εγκυουλα🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα!! Δεν πρέπει να ανοίξει το δεκεμβριανό θεματάκι σιγά σιγά;;;

@marinamanoulitsa εγώ δε βλέπω κάτι αλλά τά' χουμε πει τα της όρασής μου. 

Για το παιδάκι μας που με ρωτήσατε αρκετά κορίτσια παραπάνω, δεν είναι καλά ακόμα βέβαια, αλλά λένε ότι σε τόσο μικρή ηλικία είναι σχεδόν πάντα πλήρως ιάσιμες περιπτώσεις. Έχει αφαιρεθεί ο όγκος και θα υπάρξει ένας γολγοθάς με χημειοθεραπείες κλπ αλλά μας λένε ότι θα γίνει εντελώς καλά! 

Στα δικά μου, που δεν σας ανέφερα χθες, τα φάρμακα εκείνα για την ενδοκράνια πίεση τα πήρα μόνο για λίγες μέρες γιατί είχα πολλές παρενέργειες, αλλά τα συμπτώματά μου περιορίστηκαν στο ελάχιστο, μείωσα αρκετά τη γυμναστική με βάρη που μου είπαν ότι αυξάνει σημαντικά την πίεση στο κεφάλι, και 0 αλάτι, και έστρωσα. 

Οπότε θεωρητικά είμαστε πάλι στο catch the baby παιχνίδι αλλά πρακτικά πιο πολύ ασχολούμαστε με το γάμο, το ταξίδι, μετακόμιση κ τέτοια, παρά με το παιδί. Νομίζω θα γίνει μετά τις γιορτές σωστή προσπάθεια, τώρα το άγχος είναι αρκετό για τόοοοσα πολλά που νομίζω ότι μόνος του ο οργανισμός, μ' αυτά που του κάνω, θα αρνηθεί να γονιμοποιήσει 🤣 

Αχ πολύ χαρηκααα τώρα με τα νέα για το παιδί ότι είναι ιάσιμο🙏❤️ υπομονή και δύναμη στο γολγοθά🙏

νομιζω ότι θα βοηθήσουν όλα αυτααα για μπεμπε καθώς θα ξεφύγει το μυαλό σου🤪 η φράση λέει : σου ερχετε από εκεί που δεν το περιμενεις😍

Όλα αυτα που περιγράφεις έχουν άγχος αλλά νομίζω ότι είναι γλυκό το άγχος 💕 εύχομαι συντομα να μας ανακοινώσεις χαρμοσυνα νέα🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Καλημέρα κορίτσια μου καλό μήνα!! Επιτέλους μου ήρθε περίοδος, τσεκάρανε στο κέντρο εξωσωματικής το φάκελο για την επιτροπή κ είμαστε έτοιμοι για να τα καταθέσω την Τρίτη.

@marinamanoulitsa ούτε γω βλέπω κάτι αλλά δε φημιζομαι για την όραση μου 

@kokkinoskoufitsa κάνε τις επαφές σου κ μπορεί τώρα επειδη δεν το σκέφτεσαι κ ασχολείσαι με όλα τα άλλα να έρθει 😉🙏🏻. Εύχομαι να τελειώσει γρήγορα κ η ταλαιπωρία από το ανηψακι σας και να το αφήσουν όλο αυτό πίσω τους σαν ένα κακό όνειρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η annie! είπε:

 Καλημέρα κορίτσια μου καλό μήνα!! Επιτέλους μου ήρθε περίοδος, τσεκάρανε στο κέντρο εξωσωματικής το φάκελο για την επιτροπή κ είμαστε έτοιμοι για να τα καταθέσω την Τρίτη.

@marinamanoulitsa ούτε γω βλέπω κάτι αλλά δε φημιζομαι για την όραση μου 

@kokkinoskoufitsa κάνε τις επαφές σου κ μπορεί τώρα επειδη δεν το σκέφτεσαι κ ασχολείσαι με όλα τα άλλα να έρθει 😉🙏🏻. Εύχομαι να τελειώσει γρήγορα κ η ταλαιπωρία από το ανηψακι σας και να το αφήσουν όλο αυτό πίσω τους σαν ένα κακό όνειρο 

Καλημέρα κοριτσάκι μου, με το καλό να ξεκινήσετε από το νέο χρόνο🙏 όλα να πάνε καλά!! Έλα στο θεματακι του Δεκέμβρη🎄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...