Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

χαχαχαχα χαίρομαι τόσο πολύ!!!!! Μάλλον θα βγει ζωηρούλι😁

Να είσαι ήρεμη! Τα έχεις καταφέρει ήδη!!!!!!

Σε ευχαριστώ λευκή μου 🥰Νταξει φταίω και εγώ που είμαι πολύ αγχωδης. Μου μίλησε και ο γιατρός σήμερα μου είπε οτι δεν υπάρχει κουμπί να εξαφανίσει το άγχος απλά πρέπει να βρω τον τρόπο να διαχειριστώ όλο αυτό και ότι οσο πιο γρήγορα καταλάβω οτι δεν μπορώ να κανω κάτι αν κάτι παει στραβά τόσο το καλύτερο. Λίγο με ηρέμησε που μου τα είπε λίγο στα ίσα. Πρέπει να το ζήσω και ότι γίνει 🥰🙏🏻 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Μόλις επέστρεψα σπίτι. 

Πήγαμε από το πρωί και καθώς περίμενα πήγα στη τουαλέτα και είδα αιμα στο σκούπισμα. Μην χαρούμε και εμείς μια φορά... οπότε δεν χάρηκα καθόλου τον υπέρηχο ήμουν μεσα στο άγχος. Είδαμε σακο, είμαι 5μιση βδομάδες όλα καλά για τις εβδομάδες που είμαι. Για το αίμα που.ειχα στο χαρτί μου είπε να μην ανησυχώ γιατι δεν φαίνεται κάτι ανησυχητικό στον υπέρηχο. Μου έκανε χοριακη και προγεστερόνη και περιμένω να Μ στείλει τα αποτελέσματα. Σε μια βδομάδα έχουμε ξανα ραντεβού για καρδούλα 🥰

 

Μπραβοοοο κοριτσάκι μου❤️ αφού στον υπερηχο δεν είδε κάτι τοτε μην ανησυχείς είναι όλα καλά❤️ αντεεε την επόμενη εβδομάδα θα ακούσετε και καρδούλα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

 

Ευχαριστώ κορίτσια μου, ναι ναι ένα είναι και μου έχει βγάλει τη ψυχή από τώρα 😁🌈 μην πάρουμε μια ανάσα 😏😊

Μπραβο μπράβο...Χαίρομαι πολύ για σένα!Ολα θα πάνε καλά,είμαι σίγουρη.Τώρα ηρέμησε όσο μπορείς και ζήστο!Από άγχος και αναλύσεις κι εγώ δεν πάω πίσω...αλλα ναί πρέπει να το δείς αλλιώς για να πετύχει.Να σκέφτεσαι ο,τι ήρθε η δική σου η στιγμη!💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μουυ!!! Τι υπέροχα νέα!!! Όλα είναι καλά κορίτσι μου γλυκό και όλα θα παραμείνουν καλά μέχρι τέλους!! Θα το δεις!!αυτή τη φορά όλα είναι διαφορετικά!!! Και οι εξετάσεις σου μια χαρά θα είναι ,το πολύ πολύ να χρειαστεί παραπάνω προγεστερόνη για λίγο και μετά βουρρρ για καρδούλα!! Χαίρομαι τοοοσο πολυυυυυ!!!!!!❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μου έχω τσιμπήματακια και πονακια χαμηλά στη μήτρα και αναρωτιέμαι τι συμβαίνει εκεί μέσα..τώρα άρχισα να σκέφτομαι μήπως έκανα βλακεία που δεν πήγα σήμερα από μόνη μου για χοριακη αλλά είναι αργά τώρα να πάω .. τουλάχιστον σκέφτομαι ότι θα φύγω αργότερα για δουλειά και εκεί θα ξεχαστω θέλω δε θέλω! Μετά θαα γυρίσω αργά το βράδυ σπίτι ,ντουζακι χαλάρωση ύπνο και τσουπ θα έρθει η μέρα που ελπίζω να βρω απαντήσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Εγώ κορίτσια μου έχω τσιμπήματακια και πονακια χαμηλά στη μήτρα και αναρωτιέμαι τι συμβαίνει εκεί μέσα..τώρα άρχισα να σκέφτομαι μήπως έκανα βλακεία που δεν πήγα σήμερα από μόνη μου για χοριακη αλλά είναι αργά τώρα να πάω .. τουλάχιστον σκέφτομαι ότι θα φύγω αργότερα για δουλειά και εκεί θα ξεχαστω θέλω δε θέλω! Μετά θαα γυρίσω αργά το βράδυ σπίτι ,ντουζακι χαλάρωση ύπνο και τσουπ θα έρθει η μέρα που ελπίζω να βρω απαντήσεις..

Κορίτσι μου και εγώ νομίζω θα έκανα μια χοριακη σήμερα, αλλά τώρα τέλειωσε. Περιμένουμε μέχρι αύριο. Εύχομαι να γίνει αυτό που επιθυμείς πιο πολύ, και αν δεν γίνει όπως λες και εσύ θα είναι για το καλύτερο ♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Σε ευχαριστώ λευκή μου 🥰Νταξει φταίω και εγώ που είμαι πολύ αγχωδης. Μου μίλησε και ο γιατρός σήμερα μου είπε οτι δεν υπάρχει κουμπί να εξαφανίσει το άγχος απλά πρέπει να βρω τον τρόπο να διαχειριστώ όλο αυτό και ότι οσο πιο γρήγορα καταλάβω οτι δεν μπορώ να κανω κάτι αν κάτι παει στραβά τόσο το καλύτερο. Λίγο με ηρέμησε που μου τα είπε λίγο στα ίσα. Πρέπει να το ζήσω και ότι γίνει 🥰🙏🏻 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου είδατε σακο αυτά θα βλέπετε για 5,5 εβδομάδων 😊

τώρα μια βδομαδα υπομονή για την καρδούλα 

εσυ προσπάθησε να χαλαρώσεις όσο μπορείς παρε και την προγεστερονη σου και ολα θα είναι καλά ☺️

@Mpourmpoulo περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγήκε και η χοριακη μου κορίτσια, 17952 πολύ καλά είπε και ο γιατρός περιμένουμε την άλλη βδομάδα.  Πάντως που έκανα τον πολλαπλασιασμό από την προηγούμενη εβδομάδα που ήταν η τελευταία χοριακη θα έπρεπε να ήταν πολύ πιο χαμηλή σήμερα, ή παίζει ρόλο που ηταν σε διαφορετικό μικροβιολογικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

@annie! Περιμένουμε το τεστακι σου!!!

@marinamanoulitsa μου δεν βλέπω τίποτα..αλλά εγώ είχα στις 12 μετά την ωορηξια το πρώτο θετικό τεστ...μέχρι τότε όλα ολόλευκα...

@ΛΕΥΚΗ μου πραγματικά δεν το περίμενα να επειρεαζει!! Τώρα τι γίνεται? Μίλησε με τον γιατρό σου? Ξέρουμε αν επειρεαζει μόνο έναν κύκλο ?

Εγώ κορίτσια μου ακόμη στα ίδια...δεν έχει τελειωμό όλο αυτό...σήμερα είχα σκοπό να πάω να κάνω μια χοριακη και άλλη μία αύριο μιας και αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό και ήθελε χορική της ίδιας μέρας να έχω...τελικά δεν πήγα όμως...έχω κουραστεί. Σήμερα είμαι 13 μέρες μετά το θετικό μου τεστ..έχω άλλη μια μέρα υπομονής ..μπορεί να; ακούγεται απλά μια μέρα για μένα όμως είναι άλλη μια μέρα με 1002 σκέψεις..και αν προχωρήσει? Και αν είναι εξωμήτριο? Και αν έχει αρχίσει να πέφτει? Και αν έχει διπλασιαστεί απλά πάλι? Και αν έχει ανέβει πάλι αλλά απειροελάχιστα?? Ολα αυτά τα ερωτήματα με βασανίζουν τόσες μέρες..εύχομαι αύριο να πάρω μια σαφή απάντησε σε όλα αυτά...

Δεν έκανα τεστακι καθώς Τρίτη περνάω επιτροπή για εξωσωματική κ θέλουν χοριακη όποτε θα παω αύριο πρωί να κάνω μια κ θα ξεκαθαρίσει απόλυτα το τοπίο. Η περίοδος ακόμα άφαντη. Κοριτσάκι μου ελπίζω να τελειώσει σύντομα η ταλαιπωρία σου κ να ξεκινήσεις πάλι με το καλό γρήγορα❤️💙

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Βγήκε και η χοριακη μου κορίτσια, 17952 πολύ καλά είπε και ο γιατρός περιμένουμε την άλλη βδομάδα.  Πάντως που έκανα τον πολλαπλασιασμό από την προηγούμενη εβδομάδα που ήταν η τελευταία χοριακη θα έπρεπε να ήταν πολύ πιο χαμηλή σήμερα, ή παίζει ρόλο που ηταν σε διαφορετικό μικροβιολογικό;

Σούπερ η χοριακη, σίγουρα παίζει ρόλο το μικροβιολογικό αλλά από ένα σημείο κ μετά νομίζω πως αυξάνεται εκθετικά. Υπέροχα τα νέα σου κοριτσάκι μου άντε να ακούσετε με το καλό καρδούλα κ να ηρεμήσεις σιγά σιγά. Εμένα μου είχε πει τότε ο γιατρός πως μετά την 8η εβδομάδα λέμε ουφ πέρασαν τα πολύ επικίνδυνα κ πάμε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Δεν έκανα τεστακι καθώς Τρίτη περνάω επιτροπή για εξωσωματική κ θέλουν χοριακη όποτε θα παω αύριο πρωί να κάνω μια κ θα ξεκαθαρίσει απόλυτα το τοπίο. Η περίοδος ακόμα άφαντη. Κοριτσάκι μου ελπίζω να τελειώσει σύντομα η ταλαιπωρία σου κ να ξεκινήσεις πάλι με το καλό γρήγορα❤️💙

Σούπερ η χοριακη, σίγουρα παίζει ρόλο το μικροβιολογικό αλλά από ένα σημείο κ μετά νομίζω πως αυξάνεται εκθετικά. Υπέροχα τα νέα σου κοριτσάκι μου άντε να ακούσετε με το καλό καρδούλα κ να ηρεμήσεις σιγά σιγά. Εμένα μου είχε πει τότε ο γιατρός πως μετά την 8η εβδομάδα λέμε ουφ πέρασαν τα πολύ επικίνδυνα κ πάμε καλά.

Ευχαριστώ πολύ!! Ωραία δεν το γνώριζα αυτό, η αλήθεια μου είπε και ο γιατρός οτι το άγχος δεν θα σταματήσει ποτέ απλά πρέπει να μάθω να το διαχειρίζομαι 😊 θα γίνει και αυτό σιγά σιγά ελπίζω...

Περιμένουμε νέα σου αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Βγήκε και η χοριακη μου κορίτσια, 17952 πολύ καλά είπε και ο γιατρός περιμένουμε την άλλη βδομάδα.  Πάντως που έκανα τον πολλαπλασιασμό από την προηγούμενη εβδομάδα που ήταν η τελευταία χοριακη θα έπρεπε να ήταν πολύ πιο χαμηλή σήμερα, ή παίζει ρόλο που ηταν σε διαφορετικό μικροβιολογικό;

Συγνώμη τώρα ανησυχούμε που βγαίνει χαμηλή!!!θα ανησυχούμε και όταν βγαίνει ψηλή;;;;χαχαχαχχαχα θα μας τρελάνεις καλέ!!!μετά λες πρέπει να διαχειριστείς το άγχος σου😂😂😂😂😂 σούπερ ντουπερ πάει το σπορακι!!!!!!!🩷🩷🩷🩷🩷🩷 Με το καλό και η καρδούλα την επόμενη εβδομάδα!!!!έμβρυακι ένα είδε ή δύο;;;;σάκο έναν είπες Ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Συγνώμη τώρα ανησυχούμε που βγαίνει χαμηλή!!!θα ανησυχούμε και όταν βγαίνει ψηλή;;;;χαχαχαχχαχα θα μας τρελάνεις καλέ!!!μετά λες πρέπει να διαχειριστείς το άγχος σου😂😂😂😂😂 σούπερ ντουπερ πάει το σπορακι!!!!!!!🩷🩷🩷🩷🩷🩷 Με το καλό και η καρδούλα την επόμενη εβδομάδα!!!!έμβρυακι ένα είδε ή δύο;;;;σάκο έναν είπες Ε;

Λέω δεν θα το σχολιάσει καμία 😂😂😂 με λες και τρελή 😁😁😁 ένα σάκο είδε ναιι 🙏🏻🌈🌈 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! Ωραία δεν το γνώριζα αυτό, η αλήθεια μου είπε και ο γιατρός οτι το άγχος δεν θα σταματήσει ποτέ απλά πρέπει να μάθω να το διαχειρίζομαι 😊 θα γίνει και αυτό σιγά σιγά ελπίζω...

Περιμένουμε νέα σου αύριο!!!

Θα παω πρωί πρωί πριν τη δουλειά κ λογικά θα βγουν νωρίς τα αποτελέσματα. Δεν το πιστεύω βέβαια τόσα χρόνια δεν πιάσαμε φυσιολογικά κ δεν βρήκα ωορρηξία τις μέρες που είχαμε επαφές. Να ήταν το πικ της ορμόνης 12η μέρα που δεν έκανα τεστ;!;!;; Δύσκολο το κόβω. Επαφές είχαμε 11η κ 13η μέρα μετά δεν προλαβαίναμε 😞😞😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Θα παω πρωί πρωί πριν τη δουλειά κ λογικά θα βγουν νωρίς τα αποτελέσματα. Δεν το πιστεύω βέβαια τόσα χρόνια δεν πιάσαμε φυσιολογικά κ δεν βρήκα ωορρηξία τις μέρες που είχαμε επαφές. Να ήταν το πικ της ορμόνης 12η μέρα που δεν έκανα τεστ;!;!;; Δύσκολο το κόβω. Επαφές είχαμε 11η κ 13η μέρα μετά δεν προλαβαίναμε 😞😞😞

Θα μάθεις αύριο κορίτσι μου!! Κι όμως θαύματα γίνονται!! Και το είδαμε πολλές φορές! Θα ανυπομονούμε για αύριο  και αν δεν είναι θετική τότε πας για εξωσωματική. Άρα με τον ένα η τον άλλο τρόπο θα έρθει 🙏🏻♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP απο τη στιγμή π εχεις υπερηχογραφικη εικονα μην ασχολεισαι με τη χοριακη σου. Τωρα πλεον θα τσεκάρετε την αναπτυξη του εμβρυου βαση υπερηχων.

Λογικο δ ειναι να εχεις αγχος? Σε καθε υπερηχο θα εχεις. Να ακουσεις καρδια, να κανεις αυχενικη, μετα β επιπεδου. Ποσο μαλλον οταν εχεις περασει τοσα για να τα καταφέρεις.

Ολα καλα θα πανε! Αυτο να σκεφτεσαι και να χαμογελάς. Και οι βδομαδες θα περνανε και καθε μια απο αυτη θα σε φερνει πιο κοντά στη μερα που θα κρατήσεις το μωρακι σου στα χερια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μόλις κατάφερα να μπω και να γράψω τα νέα μου! Αρχικά το χαρτι από την συμβολαιογράφο το τακτοποιήσαμε και το εχουμε στα χέρια μας ! 
Όσο αφορά τα νέα από τον γιατρό τώρα.. δεν φαινετε κάποιο αυγουλακι ακόμη και μου είπε ότι είναι νωρίς ! το Σάββατο θα πάω να με δει τώρα και τοτε θα έχει μια εικόνα στο ποτέ περίπου θα πάμε για σπερματεγχυνση ! Του ειπαμε ότι κλείσαμε να πάμε ένα διήμερο και επειδη το μέρος που θα πηγαίναμε ήθελε περπάτημα πολύ μου είπε καλό θα ήταν να μη πάω γτ βλέπει ότι γενικα τα αυγουλακια που έχω λόγω πολυκυστικών είναι ‘’ φουντωμένα’’ λόγω χαπιών και  θα εχουμε αρνητικές επιπτώσεις (υπερδιέγερση) όποτε να μη το ρισκάρουμε! Επίσης μου είπε ότι πιστεύει θα πάμε καλά και θα αναπτυχθούν αυγουλακια πέραν του ενός ! Να μη κουράζομαι και όχι πολύ περπάτημα αυτές τις μέρες! Την άλλη εβδομάδα θα πάμε για σπερματεγχφνση πιστεύει και το Σάββατο θα μας πει το ποτέ! 
καταφεραμε και με το δωμάτιο να αλλάξουμε ημερομηνίες και το βάλαμε για 15-17 Δεκεμβρίου οποτεεε όλα καλααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Βγήκε και η χοριακη μου κορίτσια, 17952 πολύ καλά είπε και ο γιατρός περιμένουμε την άλλη βδομάδα.  Πάντως που έκανα τον πολλαπλασιασμό από την προηγούμενη εβδομάδα που ήταν η τελευταία χοριακη θα έπρεπε να ήταν πολύ πιο χαμηλή σήμερα, ή παίζει ρόλο που ηταν σε διαφορετικό μικροβιολογικό;

Γιουπιιιιιιι🫶 τελειααα η χοριακη σου❤️ τώρα ζηστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο🫶🫶🫶🫶🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εγώ κορίτσια μου έχω τσιμπήματακια και πονακια χαμηλά στη μήτρα και αναρωτιέμαι τι συμβαίνει εκεί μέσα..τώρα άρχισα να σκέφτομαι μήπως έκανα βλακεία που δεν πήγα σήμερα από μόνη μου για χοριακη αλλά είναι αργά τώρα να πάω .. τουλάχιστον σκέφτομαι ότι θα φύγω αργότερα για δουλειά και εκεί θα ξεχαστω θέλω δε θέλω! Μετά θαα γυρίσω αργά το βράδυ σπίτι ,ντουζακι χαλάρωση ύπνο και τσουπ θα έρθει η μέρα που ελπίζω να βρω απαντήσεις..

Αχχχχχ μακαριιιιιιι να γίνει το θαυμαααααα🙏 στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου🙏 περιμενουμε με αγωνία τα αυριανά νέα σου🫶 ξεκουρασου σήμερα και εύχομαι αυτιο να μας πεις τα πιο ευχαριστα νέα😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Θα παω πρωί πρωί πριν τη δουλειά κ λογικά θα βγουν νωρίς τα αποτελέσματα. Δεν το πιστεύω βέβαια τόσα χρόνια δεν πιάσαμε φυσιολογικά κ δεν βρήκα ωορρηξία τις μέρες που είχαμε επαφές. Να ήταν το πικ της ορμόνης 12η μέρα που δεν έκανα τεστ;!;!;; Δύσκολο το κόβω. Επαφές είχαμε 11η κ 13η μέρα μετά δεν προλαβαίναμε 😞😞😞

Κορίτσι μου εύχομαι να σου κάνει την έκπληξη🙏 όμως και να μη στην κάνει τώρα θα στην κάνει σίγουρα με την εξωσωματική😍 όπως και να έχει το μπεμπακι είναι στο δρόμο🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εγώ κορίτσια μου έχω τσιμπήματακια και πονακια χαμηλά στη μήτρα και αναρωτιέμαι τι συμβαίνει εκεί μέσα..τώρα άρχισα να σκέφτομαι μήπως έκανα βλακεία που δεν πήγα σήμερα από μόνη μου για χοριακη αλλά είναι αργά τώρα να πάω .. τουλάχιστον σκέφτομαι ότι θα φύγω αργότερα για δουλειά και εκεί θα ξεχαστω θέλω δε θέλω! Μετά θαα γυρίσω αργά το βράδυ σπίτι ,ντουζακι χαλάρωση ύπνο και τσουπ θα έρθει η μέρα που ελπίζω να βρω απαντήσεις..

Κοριτσάκι νου αύριο θα είμαστε μαζί.  Θα είμαι δίπλα σου σε όλο αυτό. Πάμε γερά να πάρουμε τις απαντήσεις μας. Βλέπετε κορίτσια την γκερλι την ξέρω από το 2016 συνοδοιπόρος πάντα με ένα χαμόγελο και όταν το 2021 είχα περάσει τόσα η γκερλι εκεί βράχος με άκουγε μου έδινε κουράγιο. Την γνώρισα εδώ στο μαμμυλαντ . Τελικά κατάλαβα κάποιες φιλίες γίνονται και μέσα απ το ίντερνετ.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκι νου αύριο θα είμαστε μαζί.  Θα είμαι δίπλα σου σε όλο αυτό. Πάμε γερά να πάρουμε τις απαντήσεις μας. Βλέπετε κορίτσια την γκερλι την ξέρω από το 2016 συνοδοιπόρος πάντα με ένα χαμόγελο και όταν το 2021 είχα περάσει τόσα η γκερλι εκεί βράχος με άκουγε μου έδινε κουράγιο. Την γνώρισα εδώ στο μαμμυλαντ . Τελικά κατάλαβα κάποιες φιλίες γίνονται και μέσα απ το ίντερνετ.  

Τι ωραιοοοο που είναι όλο αυτοοοοο❤️ μπραβο σας κοριτσια μου🫶 δωσε της και μια αγκαλια από όλες μας ❤️ όλα θα πανε καλά όπως και να έχει❤️ εύχομαι φυσικά να γίνει το θαυμα και αύριο να πάρει τεράστια χαρα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι να σου κάνει την έκπληξη🙏 όμως και να μη στην κάνει τώρα θα στην κάνει σίγουρα με την εξωσωματική😍 όπως και να έχει το μπεμπακι είναι στο δρόμο🙏 

Σ ευχαριστώ κοριτσάκι μου, ναι δεν αγχώνομαι καθόλου για το κομμάτι της εξωσωματικής. Πέρα του ότι το έχω ξανά κάνει κ ξέρω πλέον τι να περιμένω μου έχει χαρίσει 2 υπέροχα πλασματάκια❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις κατάφερα να μπω και να γράψω τα νέα μου! Αρχικά το χαρτι από την συμβολαιογράφο το τακτοποιήσαμε και το εχουμε στα χέρια μας ! 
Όσο αφορά τα νέα από τον γιατρό τώρα.. δεν φαινετε κάποιο αυγουλακι ακόμη και μου είπε ότι είναι νωρίς ! το Σάββατο θα πάω να με δει τώρα και τοτε θα έχει μια εικόνα στο ποτέ περίπου θα πάμε για σπερματεγχυνση ! Του ειπαμε ότι κλείσαμε να πάμε ένα διήμερο και επειδη το μέρος που θα πηγαίναμε ήθελε περπάτημα πολύ μου είπε καλό θα ήταν να μη πάω γτ βλέπει ότι γενικα τα αυγουλακια που έχω λόγω πολυκυστικών είναι ‘’ φουντωμένα’’ λόγω χαπιών και  θα εχουμε αρνητικές επιπτώσεις (υπερδιέγερση) όποτε να μη το ρισκάρουμε! Επίσης μου είπε ότι πιστεύει θα πάμε καλά και θα αναπτυχθούν αυγουλακια πέραν του ενός ! Να μη κουράζομαι και όχι πολύ περπάτημα αυτές τις μέρες! Την άλλη εβδομάδα θα πάμε για σπερματεγχφνση πιστεύει και το Σάββατο θα μας πει το ποτέ! 
καταφεραμε και με το δωμάτιο να αλλάξουμε ημερομηνίες και το βάλαμε για 15-17 Δεκεμβρίου οποτεεε όλα καλααααααα!

Καλημέρα κορίτσια !

Μπράβο κορίτσι μου πολύ ωραία τακτοποιήθηκαν όλα δηλαδή τέλεια !!! 
Και σε 3 βδομαδες να μας στείλεις το θετικό τεστ σου 🤰

αφου άλλαξες και ημερομηνια μια χαρά ήταν κρίμα να μην πάτε και να περάσετε καλά 🥰

@Girly @annie!περιμένουμε νέα σας κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...