Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου σας εύχομαι να περάσετε τέλεια!Αν και εμείς εδώ στην Αθήνα έχουμε κάνει ήδη τρεις συναντήσεις παρ' όλα αυτά ζηλεύω!:laugh: :laugh: :laugh:Θα δείτε που μετά θα θέλετε συνέχεια!:woohoo: :woohoo: :woohoo: Περιμένουμε εντυπώσεις και φυσικά φωτογραφίες!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 162
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου γεια σας!!!!!Αυριο θα συναντηθουμε!!!!!:woohoo:

για να ανακεφαλαιωσουμε,η συναντηση μας θα γινει στις 6 στο κοσμος!!!!

Λοιπον που ακριβως θα συναντηθουμε?????επανω εκει που ειναι τα φαγητα??

πειτε που σας βολευει για να το οριστικοποιησουμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχαχαχα γμτο εγω ειμαι Αθηνα...αλλα με βολευει εκει ..επανω που ειναι τα φαγητα..υβοννακι μου!!:P :P

Θα ρθω ομως που θα παει?? σε ενα μηνα ..σε δυο..θα ανεβω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MOM ενταξει!οταν ερθεις εσυ....θα βρεθουμε στα φαγητα...:P :laugh:

ΛΕΝΑ Ο.Κ!Θα συναντηθουμε στην εκκλησια και βλεπουμε.....!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύεις Υβόννη μου οτι θα μπορέσουμε να συμφωνήσουμε στο που θα πάμε ΤΟΣΕΣ που θα είμαστε;;;;)

Είδες τις φιλενάδες μας απο την Αθήνα;;;;;4ηηηη!:angry:

Αντε κορίτσια βουρ κι εμεις!Την Κυριακή θα κανόνισουμε κι εμεις την δεύτερή μας!:woohoo: :woohoo: ;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλα να περασετε σημερα!εγω δυστυχως δεν θα τα καταφερω να ερθω.να βγαλετε φωτο να μας δειξετε και φυσικα περιμενουμε τις εντυπωσεις σας και ημερομηνια για την δευτερη συναντηση! κ α λ α ν α π ε ρ α σ ε τ ε ! ! ! ! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριμα που δε θα μπορεσεις να ερθεις στη συναντηση.

Σιγουρα θα βαλουμε φωτο!!!!!!!!

Θα βρεθούμε στην επομενη συναντηση σιγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

:woohoo: ...........TODAY....IS THE DAY!!!!!!:woohoo: :woohoo:

προσεξτε μη μπερδεψετε την ωρα,....απο χθες βραδυ εχουμε θερινη ωρα!!!!

Κοριτσακια ......εγω ξεκιναω!!!!!!!!:woohoo: :laugh: χιχιχιχι εχω σκασει στα γελια εν τω μεταξυ.....θα ερθει κι ο γυιος μου εχει ραντεβου εκει κοντα με εναν φιλο του.....αλλα ουτε κατα διανοια δεν ερχεται να τον δειτε το χαζο!!!!!:laugh: χαχχαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε καλυτερα Υβοννακι καλα λεει τον παιδι θα τον φανε με τα ματια τους τετοιο παλικαρι!!Κατι ξερει!!χα χα χα!!!!!Καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!!!Περιμενουμε νεα!!!!Φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΒΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΚΡΑΤΗΣΕ Η ΥΒΟΝΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ,ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου εγώ μόλις τώρα μπήκα στο σπίτι....Λοιπόν, για τις κοπέλες που περιμενουν νέα απο την συνάντηση, να τις πούμε οτι η συνάντηση έγινε, περάσαμε πολύ ωραία, μαζευτήκαμε τελικά γύρω στις 10 κοπέλες και τα ονόματα θα δείτε αργότερα μαζί με τις φωτογραφίες...χαχαχα:)

Είχαμε πολύ γέλιο και βέβαια αποδείχτηκε για άλλη μια φορά οτι ισχύει η λαϊκή ρήση "πόσο μικρός είναι ο κόσμος" αφού βρέθηκα με την lovie και την mariah με τις οποίες είχαμε πολλούς κοινούς γνωστούς....:silly: :woohoo: :side: Με την lovie και την thouli μένουμε και πολύ κοντά μάλιστα!!!! Έμεινα με τι καλύτερες εντυπώσεις απ' όλα τα κορίτσια και μακάρι να μπορέσουμε να ξαναβρεθούμε. Φιλιά σε όλες. Φωτογραφίες θα ανεβάσω αύριο έτσι για να έχετε αγωνία...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Κοριτσάκια μου εγώ μόλις τώρα μπήκα στο σπίτι....Λοιπόν, για τις κοπέλες που περιμενουν νέα απο την συνάντηση, να τις πούμε οτι η συνάντηση έγινε, περάσαμε πολύ ωραία, μαζευτήκαμε τελικά γύρω στις 10 κοπέλες και τα ονόματα θα δείτε αργότερα μαζί με τις φωτογραφίες...χαχαχα:)

Είχαμε πολύ γέλιο και βέβαια αποδείχτηκε για άλλη μια φορά οτι ισχύει η λαϊκή ρήση "πόσο μικρός είναι ο κόσμος" αφού βρέθηκα με την lovie και την mariah με τις οποίες είχαμε πολλούς κοινούς γνωστούς....:silly: :woohoo: :side: Με την lovie και την thouli μένουμε και πολύ κοντά μάλιστα!!!! Έμεινα με τι καλύτερες εντυπώσεις απ' όλα τα κορίτσια και μακάρι να μπορέσουμε να ξαναβρεθούμε. Φιλιά σε όλες. Φωτογραφίες θα ανεβάσω αύριο έτσι για να έχετε αγωνία...:P

Λενα κανε φωτοσοπ σε οποιες φαινομαι.....:blink::blush::blink: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ!!ΕΛΕΙΠΑ ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: χαχαχαχαχαχαχαχ Μπραβο Μαρακι μου!!!!!!ΑΝΤΕ ΡΙΧΤΕ ΗΜΕΡΑ,ΩΡΑ ΚΑΙ .....ΞΑΝΑ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!!;) :laugh: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ COSMOS,ΩΡΑ 6απογευμα,ΗΜΕΡΑ?????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...