Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Λοιπόν θα σας τα πω τώρα που τα κατάλαβα. Εχθές το υγρό δεν περνούσε στη μήτρα όχι στις σάλπιγγες. Εφόσον βέβαια δεν περνούσε στη μήτρα, δεν έφτασε ούτε στις σάλπιγγες. Μου είπανε ότι κάποιες φορές αυτό συμβαίνει όταν έχει μείνει εκεί κάποιο υπόλειμμα. Εχθές πήγα στον γιατρό, δεν είχα ραντεβού απλά παρακάλεσα τη γραμματέα να με δει έστω για 10 λεπτά πριν κλείσει. Του τα έδειξα, ήμουν πολύ στεναχωρημένη και μου λέει, έλα να σε εξετάσω. Έκανε λοιπόν μια διαδικασία, που μου έβαλε κάποια εξαρτήματα να δει εάν αυτά περνάνε και περνούσανε μια χαρά (καλά η ταλαιπωρία με αυτό που ένιωθα τεράστια!). Μου λέει σε βρίσκω υγιέστατη. Άρα αν είχα κάποιο υπόλειμμα με αυτή τη διαδικασία έχει φύγει και μαντέψτε, θα πρέπει να πάω να ξαναδοκιμάσω τη σαλπιγγογραφία. Αύριο στις 2 λοιπόν θα πάω και μου είπε αν θέλω να έρθει και ο ίδιος να είναι μαζί. 

Κορίτσια πόσο καλός είναι ο γυναικολόγος μου! Εχθές με εξέτασε χωρίς ραντεβού, έκατσε μου τα εξήγησε όλα, μου είπε να έρθει στη σαλπιγγογραφία, τι να πω! Μου είπε ότι πιστεύει ότι θα περάσει τώρα το υγρό. 

Όλα θα πάνε τέλεια !!!! Είναι μια καινούρια μερα σήμερα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

@annie!μου καλημέρα, βγήκες από το νοσοκομείο; κατέληξαν τελικά τι ήταν όλο αυτο;

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ναι βγήκα εχθές το μεσημέρι επιτέλους!! Λοίμωξη στο έντερο που λόγω κούρασης με τράβηξε πολύ. Τέλος καλό όλα καλά!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻💪🏻💪🏻💪🏻 Σημερα εχω ραντεβού στο γυναικολόγο μου να με δει κ αυτός. Ούτως ή άλλως ήταν προγραμματισμένο ένα παραπάνω τώρα με αυτά που μου είπαν από εκεί. Εσυ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Στον γιο μου είχα μάθει οτι είμαι εγκυος 40 ημερα , τωρα αυριο θα ειναι 40 τι να πω.. κοντευω να τρελαθω.. Ακομα δεν εχει ερθει. Σημερα εκανα τεστ ( εχω βαρεθηκα να τα κανω τουλαχιστον ειναι φτηνα) δείχνει μια άχνη γραμμουλα ή βλεπω μια άχνη γραμμουλα.. Σκεφτομαι αν δεν αδιαθετήσω την Παρασκευη να ξανα κάνω χοριακή.. Τι να πω…

IMG_0649.jpeg

IMG_0652.jpeg

IMG_0634.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

@annitakianna ναι ναι ήρθαμε σε επαφή και εχθές...τώρα 2 weeks wait!!!

@Mary_piggy άντε με το καλό να πάνε όλα καλά και να γίνει η εξέταση και να είναι ανοιχτές οι σάλπιγγες.. περιμένουμε νέα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ναι βγήκα εχθές το μεσημέρι επιτέλους!! Λοίμωξη στο έντερο που λόγω κούρασης με τράβηξε πολύ. Τέλος καλό όλα καλά!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻💪🏻💪🏻💪🏻 Σημερα εχω ραντεβού στο γυναικολόγο μου να με δει κ αυτός. Ούτως ή άλλως ήταν προγραμματισμένο ένα παραπάνω τώρα με αυτά που μου είπαν από εκεί. Εσυ πως είσαι;

Αα τέλεια ευτυχώς αφού ήταν κάτι τέτοιο θα περάσει σύντομα τώρα! Πες μας όταν πας στον γυναικολόγο τι σου είπε!!

Εγώ τις τελευταίες μέρες είμαι πολύ καλά έχω ναι μεν ναυτία αλλά δνε κάνω εμετό, εχθές πήγα στον καινούριο γιατρό, μείναμε πολύ ευχαριστημένοι με τον άντρα μου κ από την προσέγγιση την αντιμετώπιση όλη τη συμπεριφορά του, μου έφυγε μεγάλο άγχος! 

Το σποράκι πολύ καλά δόξα το Θεό κουνουσε πάρα πολύ δεν καθόταν να το μετρησει😅 μου το έβγαλε 1 βδομάδα μεγαλύτερο, τώρα 3 Νοεμβρίου έχω την αυχενική🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nancy είπε:

Καλημέρα!! Στον γιο μου είχα μάθει οτι είμαι εγκυος 40 ημερα , τωρα αυριο θα ειναι 40 τι να πω.. κοντευω να τρελαθω.. Ακομα δεν εχει ερθει. Σημερα εκανα τεστ ( εχω βαρεθηκα να τα κανω τουλαχιστον ειναι φτηνα) δείχνει μια άχνη γραμμουλα ή βλεπω μια άχνη γραμμουλα.. Σκεφτομαι αν δεν αδιαθετήσω την Παρασκευη να ξανα κάνω χοριακή.. Τι να πω…

IMG_0649.jpeg

IMG_0652.jpeg

IMG_0634.jpeg

Κορίτσι μου μίλησες με τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει; κάτι βλέπω στα τεστ αλλά τα έχει φοβηθεί το μάτι μου αυτα😅 παρε τον γιατρό να δεις τι θα πει κ αν δεν ερθει σε 2 3 μέρες ακόμα καλύτερα κανε μια χοριακη ξανά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Nancy είπε:

Καλημέρα!! Στον γιο μου είχα μάθει οτι είμαι εγκυος 40 ημερα , τωρα αυριο θα ειναι 40 τι να πω.. κοντευω να τρελαθω.. Ακομα δεν εχει ερθει. Σημερα εκανα τεστ ( εχω βαρεθηκα να τα κανω τουλαχιστον ειναι φτηνα) δείχνει μια άχνη γραμμουλα ή βλεπω μια άχνη γραμμουλα.. Σκεφτομαι αν δεν αδιαθετήσω την Παρασκευη να ξανα κάνω χοριακή.. Τι να πω…

IMG_0649.jpeg

IMG_0652.jpeg

IMG_0634.jpeg

Εγώ έχω καταλάβει ότι αυτά για να είναι θετικά πρέπει να βγει χοντρή η δεύτερη γραμμουλα και ας είναι και αχνή...και εμένα αυτά τα τεστ μου βγάζουν τέτοια γραμμουλα λεπτή πολύ αχνή αλλά είναι εξάτμισης...

Εύχομαι να έγινε αργά η σύλληψη αν έχεις μεγάλο κύκλο και να μην δείχνουν ακόμα!

Βασικά εγώ εμπιστεύομαι την χοριακη..από τη στιγμή που βγήκε αρνητική δύσκολο να είσαι έγκυος... ΕΚΤΟΣ αν έγινε αργά η σύλληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mary_piggy είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Λοιπόν θα σας τα πω τώρα που τα κατάλαβα. Εχθές το υγρό δεν περνούσε στη μήτρα όχι στις σάλπιγγες. Εφόσον βέβαια δεν περνούσε στη μήτρα, δεν έφτασε ούτε στις σάλπιγγες. Μου είπανε ότι κάποιες φορές αυτό συμβαίνει όταν έχει μείνει εκεί κάποιο υπόλειμμα. Εχθές πήγα στον γιατρό, δεν είχα ραντεβού απλά παρακάλεσα τη γραμματέα να με δει έστω για 10 λεπτά πριν κλείσει. Του τα έδειξα, ήμουν πολύ στεναχωρημένη και μου λέει, έλα να σε εξετάσω. Έκανε λοιπόν μια διαδικασία, που μου έβαλε κάποια εξαρτήματα να δει εάν αυτά περνάνε και περνούσανε μια χαρά (καλά η ταλαιπωρία με αυτό που ένιωθα τεράστια!). Μου λέει σε βρίσκω υγιέστατη. Άρα αν είχα κάποιο υπόλειμμα με αυτή τη διαδικασία έχει φύγει και μαντέψτε, θα πρέπει να πάω να ξαναδοκιμάσω τη σαλπιγγογραφία. Αύριο στις 2 λοιπόν θα πάω και μου είπε αν θέλω να έρθει και ο ίδιος να είναι μαζί. 

Κορίτσια πόσο καλός είναι ο γυναικολόγος μου! Εχθές με εξέτασε χωρίς ραντεβού, έκατσε μου τα εξήγησε όλα, μου είπε να έρθει στη σαλπιγγογραφία, τι να πω! Μου είπε ότι πιστεύει ότι θα περάσει τώρα το υγρό. 

Ρε τι καλός!!!! Μπράβο του. Πες μας ποιος είναι να πάμε κι εμείς 😂 γιατί οι περισσότεροι δεν είναι τόσο προσιτοί.

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου..Σου στέλνουμε όλες από εδώ μέσα την θετική μας ενέργεια. Σκέψου αυτή τη φορά θα είναι και ο γιατρός σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα τέλεια ευτυχώς αφού ήταν κάτι τέτοιο θα περάσει σύντομα τώρα! Πες μας όταν πας στον γυναικολόγο τι σου είπε!!

Εγώ τις τελευταίες μέρες είμαι πολύ καλά έχω ναι μεν ναυτία αλλά δνε κάνω εμετό, εχθές πήγα στον καινούριο γιατρό, μείναμε πολύ ευχαριστημένοι με τον άντρα μου κ από την προσέγγιση την αντιμετώπιση όλη τη συμπεριφορά του, μου έφυγε μεγάλο άγχος! 

Το σποράκι πολύ καλά δόξα το Θεό κουνουσε πάρα πολύ δεν καθόταν να το μετρησει😅 μου το έβγαλε 1 βδομάδα μεγαλύτερο, τώρα 3 Νοεμβρίου έχω την αυχενική🙏

Πολύ ωραία τα νέα σου κορίτσι μου!! Άντε με το καλό και η αυχενική!!❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα τέλεια ευτυχώς αφού ήταν κάτι τέτοιο θα περάσει σύντομα τώρα! Πες μας όταν πας στον γυναικολόγο τι σου είπε!!

Εγώ τις τελευταίες μέρες είμαι πολύ καλά έχω ναι μεν ναυτία αλλά δνε κάνω εμετό, εχθές πήγα στον καινούριο γιατρό, μείναμε πολύ ευχαριστημένοι με τον άντρα μου κ από την προσέγγιση την αντιμετώπιση όλη τη συμπεριφορά του, μου έφυγε μεγάλο άγχος! 

Το σποράκι πολύ καλά δόξα το Θεό κουνουσε πάρα πολύ δεν καθόταν να το μετρησει😅 μου το έβγαλε 1 βδομάδα μεγαλύτερο, τώρα 3 Νοεμβρίου έχω την αυχενική🙏

Mπραβο κοριτσι μου , επιτελους να ηρεμησεις  κ εσυ λιγο απο τους εμετους ! 

Ποια εβδομαδα ξεκινησαν ? (τους φοβαμαι πολυ και ακομα δν εχω τιποτα )

Χαιρομαι που βρηκες  γιατρο και μεινατε ευχαριστημενοι.Αντε ολα μπηκαν σε σειρα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα annnie μου!!! Ωραία το έθεσες κάθε τσίμπημα πιο κοντά!!! Έτσι είναι!!! Έχεις δίκιο 🥰 θα πάω σήμερα να πάρω τις ενέσεις. Χθες μου εξηγούσε πως ανακατεύουμε κάνουμε τις ενέσεις γιατί είναι 2 των 150 κ θέλει 300 μονάδες κ έκαψε τον εγκέφαλο 🤣 μου έστειλε ευτυχώς κ βιντεάκι 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι να πιάσετε το σπορακι σας με την πρώτη σας προσπάθεια να μας στέλνεις τα νεα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nancy είπε:

Καλημέρα!! Στον γιο μου είχα μάθει οτι είμαι εγκυος 40 ημερα , τωρα αυριο θα ειναι 40 τι να πω.. κοντευω να τρελαθω.. Ακομα δεν εχει ερθει. Σημερα εκανα τεστ ( εχω βαρεθηκα να τα κανω τουλαχιστον ειναι φτηνα) δείχνει μια άχνη γραμμουλα ή βλεπω μια άχνη γραμμουλα.. Σκεφτομαι αν δεν αδιαθετήσω την Παρασκευη να ξανα κάνω χοριακή.. Τι να πω…

IMG_0649.jpeg

IMG_0652.jpeg

IMG_0634.jpeg

Το τεστ σου είναι οκ αυτά που έχεις; Φαίνεται λίγο ταλαιπωρημένο μήπως έχουν λήξει ; Γιατί βλέπω και η δεύτερη γραμμή δεν φαίνεται καλά στο τεστ είναι κάπως ξεθωριασμένη 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mary_piggy είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Λοιπόν θα σας τα πω τώρα που τα κατάλαβα. Εχθές το υγρό δεν περνούσε στη μήτρα όχι στις σάλπιγγες. Εφόσον βέβαια δεν περνούσε στη μήτρα, δεν έφτασε ούτε στις σάλπιγγες. Μου είπανε ότι κάποιες φορές αυτό συμβαίνει όταν έχει μείνει εκεί κάποιο υπόλειμμα. Εχθές πήγα στον γιατρό, δεν είχα ραντεβού απλά παρακάλεσα τη γραμματέα να με δει έστω για 10 λεπτά πριν κλείσει. Του τα έδειξα, ήμουν πολύ στεναχωρημένη και μου λέει, έλα να σε εξετάσω. Έκανε λοιπόν μια διαδικασία, που μου έβαλε κάποια εξαρτήματα να δει εάν αυτά περνάνε και περνούσανε μια χαρά (καλά η ταλαιπωρία με αυτό που ένιωθα τεράστια!). Μου λέει σε βρίσκω υγιέστατη. Άρα αν είχα κάποιο υπόλειμμα με αυτή τη διαδικασία έχει φύγει και μαντέψτε, θα πρέπει να πάω να ξαναδοκιμάσω τη σαλπιγγογραφία. Αύριο στις 2 λοιπόν θα πάω και μου είπε αν θέλω να έρθει και ο ίδιος να είναι μαζί. 

Κορίτσια πόσο καλός είναι ο γυναικολόγος μου! Εχθές με εξέτασε χωρίς ραντεβού, έκατσε μου τα εξήγησε όλα, μου είπε να έρθει στη σαλπιγγογραφία, τι να πω! Μου είπε ότι πιστεύει ότι θα περάσει τώρα το υγρό. 

Βρε κορίτσι τι ταλαιπωρία είναι αυτή, άντε ελπίζουμε σήμερα να μας πεις τα ευχάριστα και όλα να πάνε καλά! Τουλάχιστον θα είσαι πεντακάθαρη μετά, το βλέπω το σποράκι ετοιμάζεται 😁

Έχει σημασία να είναι καλός άνθρωπος ο γυναικολόγος, έναν τέτοιο γιατρό ψάχνουμε όλες. Εμένα σήμερα ο γιατρός μου με πήρε 3 φορές τηλέφωνο για να επικοινωνήσει μαζί μου απλά για να κανονίσουμε ποια μέρα θα με δει ξανά γιατί κάνουμε παρακολούθηση. Ποιος άλλος θα έκανε υπομονή να καλέσει 3 φορές την ασθενή του, πραγματικά αυτόν τον άνθρωπο ο Θεός τον έστειλε στο δρόμο μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Γειά σου κορίτσι! Αν ήσουν έγκυος θα είχε δείξει σίγουρα τόσες μέρες. Γενικά έχεις σταθερό κύκλο; 

Καλημέρα, ναι είναι σταθερός πλέον. Και εγώ πιστεύω πως θα είχε δείξει αλλά είχα  μια μικρή ελπίδα. Τόσα κουλά ΄΄εχουμε δει να συμβαίνουν.

Τέλος πάντων, τώρα περιμένω την ωορρηξία μου. Εύχομαι να πάει καλύτερα αυτός ο μήνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα τέλεια ευτυχώς αφού ήταν κάτι τέτοιο θα περάσει σύντομα τώρα! Πες μας όταν πας στον γυναικολόγο τι σου είπε!!

Εγώ τις τελευταίες μέρες είμαι πολύ καλά έχω ναι μεν ναυτία αλλά δνε κάνω εμετό, εχθές πήγα στον καινούριο γιατρό, μείναμε πολύ ευχαριστημένοι με τον άντρα μου κ από την προσέγγιση την αντιμετώπιση όλη τη συμπεριφορά του, μου έφυγε μεγάλο άγχος! 

Το σποράκι πολύ καλά δόξα το Θεό κουνουσε πάρα πολύ δεν καθόταν να το μετρησει😅 μου το έβγαλε 1 βδομάδα μεγαλύτερο, τώρα 3 Νοεμβρίου έχω την αυχενική🙏

Μπράβοο πολύ χαίρομαι για εσάς!!!! Εύχομαι να πηγαίνουν όλα τόσο καλά μέχρι τέλους!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitrapth είπε:

Βρε κορίτσι τι ταλαιπωρία είναι αυτή, άντε ελπίζουμε σήμερα να μας πεις τα ευχάριστα και όλα να πάνε καλά! Τουλάχιστον θα είσαι πεντακάθαρη μετά, το βλέπω το σποράκι ετοιμάζεται 😁

Έχει σημασία να είναι καλός άνθρωπος ο γυναικολόγος, έναν τέτοιο γιατρό ψάχνουμε όλες. Εμένα σήμερα ο γιατρός μου με πήρε 3 φορές τηλέφωνο για να επικοινωνήσει μαζί μου απλά για να κανονίσουμε ποια μέρα θα με δει ξανά γιατί κάνουμε παρακολούθηση. Ποιος άλλος θα έκανε υπομονή να καλέσει 3 φορές την ασθενή του, πραγματικά αυτόν τον άνθρωπο ο Θεός τον έστειλε στο δρόμο μου. 

Κι αυτός ο γιατρός μου κάνει!! 😅 Βρε κορίτσια τι γιατρούς έχετε! 😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι να πιάσετε το σπορακι σας με την πρώτη σας προσπάθεια να μας στέλνεις τα νεα σου 

Σε ευχαριστώ πολύ elk μου🙏🙏🙏 κ σε σένα εύχομαι σύντομα να δεις ξανά το θετικό σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η tooth.fairy είπε:

Κι αυτός ο γιατρός μου κάνει!! 😅 Βρε κορίτσια τι γιατρούς έχετε! 😬

Είναι σαν το τζόκερ! Ο προηγούμενος που είχα ήταν εξαιρετικός επιστήμονας αλλά δεν είχε καθόλου ανθρωπιά. Τώρα νιώθω πολύ μεγαλύτερη αισιοδοξία με αυτόν τον γιατρό. Αφού τον βλέπω και μας φαντάζομαι να με ξεγεννάει τόση σιγουριά μου δίνει (καλά έχω τρελαθεί τελείως) 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Είναι σαν το τζόκερ! Ο προηγούμενος που είχα ήταν εξαιρετικός επιστήμονας αλλά δεν είχε καθόλου ανθρωπιά. Τώρα νιώθω πολύ μεγαλύτερη αισιοδοξία με αυτόν τον γιατρό. Αφού τον βλέπω και μας φαντάζομαι να με ξεγεννάει τόση σιγουριά μου δίνει (καλά έχω τρελαθεί τελείως) 😂

Εμένα όλοι ήταν οκ αλλά ψυχροί (ειδικά ο πρώτος που είχα 11 χρόνια). Ο τωρινός νομίζω είναι πιο ανθρώπινος αλλά θα δούμε. Κρατάω μικρό καλάθι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Πολύ ωραία τα νέα σου κορίτσι μου!! Άντε με το καλό και η αυχενική!!❤️💙

Κορίτσι μου περαστικα σιδερένια ευτυχώς είσαι καλά τώρα 😊

Να μας στείλεις νέα από τον γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η tooth.fairy είπε:

Εμένα όλοι ήταν οκ αλλά ψυχροί (ειδικά ο πρώτος που είχα 11 χρόνια). Ο τωρινός νομίζω είναι πιο ανθρώπινος αλλά θα δούμε. Κρατάω μικρό καλάθι.

Εύχομαι να είναι καλός, να ταιριάξετε και να σε κάνει να νιώθεις καλά! Εγώ μετά από όλα αυτά που έχω περάσει τουλάχιστον έχω αυτόν τον γιατρό! Άντε αύριο τέτοια ώρα θα φεύγω πάλι από τη δουλειά για την σαλπιγγογραφία (πάει θα με απολύσουν). Παρακαλάω να πονέσω γιατί θα σημαίνει ότι πέρασε το υγρό. Πού φτάσαμε να παρακαλάμε να πονέσουμε 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Εύχομαι να είναι καλός, να ταιριάξετε και να σε κάνει να νιώθεις καλά! Εγώ μετά από όλα αυτά που έχω περάσει τουλάχιστον έχω αυτόν τον γιατρό! Άντε αύριο τέτοια ώρα θα φεύγω πάλι από τη δουλειά για την σαλπιγγογραφία (πάει θα με απολύσουν). Παρακαλάω να πονέσω γιατί θα σημαίνει ότι πέρασε το υγρό. Πού φτάσαμε να παρακαλάμε να πονέσουμε 😂

Με έκανες κ γέλασα. Λοιπόν όλα καλά θα πάνε. Θετική σκέψη!!!!!!! Τους έχεις όλους γύρω σου. Τον γιατρό σου που είναι σημαντικό. Ο  άντρας σου μπορεί να πάρει άδεια να είναι κοντά σου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η tooth.fairy είπε:

Με έκανες κ γέλασα. Λοιπόν όλα καλά θα πάνε. Θετική σκέψη!!!!!!! Τους έχεις όλους γύρω σου. Τον γιατρό σου που είναι σημαντικό. Ο  άντρας σου μπορεί να πάρει άδεια να είναι κοντά σου;; 

Αύριο σχολάει νωρίς άρα θα έρθει. Βρε ξέρεις τι απογοήτευση ένιωσα εχθές, πήρε άδεια ήρθε να μου κάνει έκπληξη και βγαίνουμε από την αίθουσα και με ρωτάει πόνεσες;;; Με αγωνία. Και του λέει ο γιατρός δεν την κάναμε 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Αύριο σχολάει νωρίς άρα θα έρθει. Βρε ξέρεις τι απογοήτευση ένιωσα εχθές, πήρε άδεια ήρθε να μου κάνει έκπληξη και βγαίνουμε από την αίθουσα και με ρωτάει πόνεσες;;; Με αγωνία. Και του λέει ο γιατρός δεν την κάναμε 😂 

Πάλι καλά που θα πάτε μαζί αύριο. Ο καημένος. Ε τραβάει κι αυτός αγωνία. Τι να κάνει! 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...