Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Περίμενε βαζω φώτο 4 ώρες μετά που το έκανα διότι τώρα με άφησε η μπέμπα να μπω ξανά τουαλέτα 😅IMG_20231018_113439.thumb.jpg.b41ededee20141d94e5475d6e9d33dcf.jpg

🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥰🥰🥰🥰♥️♥️ ναιιιιι επιτέλους είχαμε και άλλο θετικό τεστ!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνης! Μας έφτιαξες τη μέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Περίμενε βαζω φώτο 4 ώρες μετά που το έκανα διότι τώρα με άφησε η μπέμπα να μπω ξανά τουαλέτα 😅IMG_20231018_113439.thumb.jpg.b41ededee20141d94e5475d6e9d33dcf.jpg

Μπράβο κοριτσάκι μου συγχαρητήρια να πάνε όλα καλά και να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη! 

Γεμίσαμε μπεμπεδόσκονη καλέ!!! Άντε η σειρά μας εμείς οι βετεράνοι 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Συγχαρητηριααααα!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉 τι τελεια ξεκινησε η μερα!!! ερχεται το 2ο μωρακι σας!!! να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να μας κρατας ενημερες!!!! με το καλο ολα!!!!🙏❤️🥰

Κορίτσι μου γλυκό σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά να σας έρθει το δικό σας αγγελούδι. Μάνα να θυμάσαι μπορείς να γίνεις με πολλούς τρόπους αλλά το μεγαλώνεις μόνο με ένα τρόπο: πολλή αγάπη και υπομονή και από αυτά έχετε άφθονα. Σας το εύχομαι ολόψυχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αν πανε όλα καλά θα κανω την ετ μέσα Νοεμβρίου 🙏🏻🥰 και τέλος Νοεμβρίου τη χοριακη. Όπως καταλάβατε τα έχω μελετημένα😂 καθε μέρα μπαινω στο ημερολόγιο και μετράω της μέρες 🥰

ανυπομονω μαζι σου Μαρινα μου!!! ηδη συγκινηθηκα με την σκεψη της θετικης σου χοριακης!!!! ❤️🙏❤️🙏❤️

οπως ειπες κι εσυ, τα εμβρυακια σου και η υγεια σου!!! τπτ αλλο... αστους στη δουλεια να κουρευονται!! 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η dimand είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τώρα κατάφερα να μπω να σας γράψω. 

Λοιπόν αρχικά ήταν πάρα πολύ όμορφη εμπειρία είδαμε τη μικρή μας κουκιδιτσαα μέσα στο σάκο όλα είναι όπως έπρεπε να τα δούμε και το μέγεθος του σάκου είπε ο γιατρός πως ολα φαίνονται μία χαρά.

Μου είπε πώς το επόμενο ραντεβού θα είναι 9 Νοέμβρη οπου εκεί λογικά αν όλα πάνε καλά πρώτα ο Θεός θα ακούσουμε και καρδούλα!

Ήταν πολύ αυστηρός με το θέμα του φαγητού Αν και γενικά με ζύγισε στα 62 κιλά είναι όπως είμαι πάντα δηλαδή ..δεν έχω πάρει κάτι . Ωστόσο μου απαγόρευσε το delivery , τις σαλάτες απέξω κ τις φράουλες όσον αφορά τα φρούτα είναι λέει πολύ δύσκολο να τις καθαρίσεις καλά..

Και μου είπε τα κλασικά ήπιας μορφής γυμναστική, δεν θα βάψω τα μαλλιά μου τρεις μήνες ,όχι σεξ τρεις μήνες και μάλιστα χαριτολογώντας είπε στον άντρα μου εσύ μπορείς να κάνεις με άλλη 😛

Μου έγραψε αρκετές εξετάσεις για τον προγεννητικό έλεγχο και φιλικο που ήδη παίρνω ούτως ή άλλως .

Ωστόσο μου είπε να σταματήσω της lamberts λέει Δεν υπάρχει λόγος να βομβαρδίζω τον οργανισμό μου με περισσότερα φάρμακα για αρχή Θα πάμε μόνο με το φιλικό .

Αυτά τα ωραία ☺️☺️

Καλημέρα σε όλες! Μπράβο. Τέλεια!!!! Εύχομαι όλα να πάνε μια χαρά!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ότι χρειάζεται γιατί η γραμμουλα σου είναι ολοκαθαρη, αλλά για την ιεροτελεστία τέλος πάντων, παραθέτω και το αρνητικό!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Συγχαρητήρια και πάλι κορίτσι μου!!!! Ήταν η πιο απότομη και υπέροχη έκπληξη σήμερα!!! Πάντα τέτοια να έχουμε!!

Screenshot_2023-10-18-11-41-08-271-edit_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου στα θετικά τεστ του μήνα βάλτε και εμένα. Πονούσα αφόρητα δύο μέρες και έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο σίγουρη πως τα ινομυωματα έχουν διπλασιαστεί και θα μπω χειρουργείο. Σήμερα το πρωί 12 μερες μετά την ωορρηξια έκανα τεστ και βγήκε θετικό 😊. Ηρέμησα και χάρηκα. Σίγουρα θα ταλαιπωρηθώ με τα ινομυωματα αλλά αν είναι να έρθει και το δεύτερο θα σκάσω και θα το υπομεινω. Σας εύχομαι όλες γρήγορα θετικά τεστ. 

Άντε συγχαρητήρια! Μπράβο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και κορίτσια μια συμβουλή διότι την πάτησα και στις δύο εγκυμοσύνες όχι τεστ στις 10 μέρες από την ωορρηξια πάντα αρνητικό μου έβγαινε 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αν πανε όλα καλά θα κανω την ετ μέσα Νοεμβρίου 🙏🏻🥰 και τέλος Νοεμβρίου τη χοριακη. Όπως καταλάβατε τα έχω μελετημένα😂 καθε μέρα μπαινω στο ημερολόγιο και μετράω της μέρες 🥰

Μαρίνα είχα παρακολουθήσει την πορεία σου καιρό, πριν γράψω εδώ μέσα. Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!  Ανυπομονώ κι εγώ μαζί σου. 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσι μου γλυκό σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά να σας έρθει το δικό σας αγγελούδι. Μάνα να θυμάσαι μπορείς να γίνεις με πολλούς τρόπους αλλά το μεγαλώνεις μόνο με ένα τρόπο: πολλή αγάπη και υπομονή και από αυτά έχετε άφθονα. Σας το εύχομαι ολόψυχα. 

με συγκινησες.... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπέροχα νέα 😻😻😻😻

Άντε βρε παιδιά να παίρνουμε όλες σιγά σιγά σειρά 🤗🤗🤗🤗🤗...

Εγώ θα σας ενημερώσω σε λίγο για το update της ωορρηξίας μου αν και σήμερα δεν έχω καθόλου διάθεση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Όχι ότι χρειάζεται γιατί η γραμμουλα σου είναι ολοκαθαρη, αλλά για την ιεροτελεστία τέλος πάντων, παραθέτω και το αρνητικό!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Συγχαρητήρια και πάλι κορίτσι μου!!!! Ήταν η πιο απότομη και υπέροχη έκπληξη σήμερα!!! Πάντα τέτοια να έχουμε!!

Screenshot_2023-10-18-11-41-08-271-edit_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

Κορίτσι μου έχω καταλάβει ότι είσαι ο γκουρού των αρνητικών φωτό! 😂😬 πάντα τέτοια να ανεβάζουμε! Άντε και οι επόμενες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Βάζω και άλλες δύο φώτο αλλά είναι πρώιμης και δεν μπορώ να το αποτυπωσω καλά IMG_20231018_113439.thumb.jpg.fbb2079486a6bbca35d08838d27662b1.jpg

IMG_20231018_083557.jpg

NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MΠΡΑΒΟ!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 μου θέλω να; σου στείλω μια μεγάλη αγκαλιά. Έτσι χωρίς λόγο. Απλά το θέλω ! Με πολλή αγάπη σου στέλνω μία! 

@marinaP αχ, πόσο μα πόσο γρήγορα θα έρθει η ώρα να μας ανακοινώσεις τας ευχάριστα , να φουσκώσει η κοιλίτσα σου και επιτέλους να πάρεις αγκαλιά την ίδια την ψυχή σου.. είμαστε όλες εδώ μαζί σου, μετράμε τις μέρες και πεειμενουμε. Η ώρα εκείνη δε θα αργήσει να έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly @Antonia2 @tooth.fairy ευχαριστώ κορίτσια μου για τα γλυκά σας μηνύματα!! Η αλήθεια δεν μπορώ να μην σκέφτομαι κατι αλλο παρα μόνο μια θετική χοριακη! Προσπαθώ να μην σκέφτομαι καθόλου αρνητικά,αν και μετα από μια αποβολή οσες το ζήσατε ξέρετε οτι ο φόβος παραμένει ο ίδιος... Παρόλα αυτά οσο πλησιάζει η μέρα που θα ξαναρχίσω τις ενέσεις νιώθω οτι ξαναγεννιεμαι,οτι θα ξεκινήσω παλι τη ζωή Μ από την αρχή. Δεν μπορώ να σας το περιγράψω διαφορετικά!🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ανυπομονώ όμως να δω και τα δικά σας θετικά!!! Σας το είπα ο Οκτώβρης είναι ο αγαπημένος Μ μήνας το ένιωθα οτι θα δούμε πολλά!!! Και ακόμα δεν έφυγε.... 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Περίμενε βαζω φώτο 4 ώρες μετά που το έκανα διότι τώρα με άφησε η μπέμπα να μπω ξανά τουαλέτα 😅IMG_20231018_113439.thumb.jpg.b41ededee20141d94e5475d6e9d33dcf.jpg

Μπράβο κορίτσι μου ξανα συγχαρητήρια!!!! Τι όμορφη φωτογραφία🥰 όλα να πάνε υπέροχα!

Άντε να παίρνεται σειρά οι επόμενες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου στα θετικά τεστ του μήνα βάλτε και εμένα. Πονούσα αφόρητα δύο μέρες και έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο σίγουρη πως τα ινομυωματα έχουν διπλασιαστεί και θα μπω χειρουργείο. Σήμερα το πρωί 12 μερες μετά την ωορρηξια έκανα τεστ και βγήκε θετικό 😊. Ηρέμησα και χάρηκα. Σίγουρα θα ταλαιπωρηθώ με τα ινομυωματα αλλά αν είναι να έρθει και το δεύτερο θα σκάσω και θα το υπομεινω. Σας εύχομαι όλες γρήγορα θετικά τεστ. 

Μπράαααααααααβο!!!!! Με το καλοοοοοο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πάλι εδώ κορίτσια μου ..

Ολοκληρώθηκε σήμερα το βασικό love zone μας!!!3 μέρες είχα θετικό τεστ αλλά σήμερα πια βγήκε αρνητικό...Η αλήθεια χτες και προχτές ένιωθα πόνους και τραβήγματα..Εύχομαι και θέλω να ελπίζω ότι ίσως κάτι κάναμε 😻...Ξεκίνησα με πολλή όρεξη και θετική ενέργεια αλλά χτες συνέβη κάτι και με έριξε πάρα πολύ με αποτέλεσμα να μην υπάρχει ούτε επαφή 🙄...Δε ξέρω ρε κορίτσια να συμβαίνει και σε σας ..Πολλές φορές λέω έλα πάλεψε το θα έρθει αφού δεν υπάρχει κανένα θέμα θα πάνε όλα μια χαρά και μετά με πιάνει πάλι μια απογοήτευση που με τρελαίνει 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,να σας πω; Δεν το λέω στον άντρα μου γτ θα κοροϊδεύει σίγουρα... Χθές όλη τη μέρα είχα σουβλιές στη δεξιά ωοθήκη. Από εκεί έκανα και ωορρηξία... Βέβαια,με το θετικό τεστ κοβιντ ερμηνεύονται οι πόνοι στα κόκκαλα (που δεν είχα χθες). Μόνο σουβλιές δεξιά... Λέτε να έχω καμιά μικρή ελπίδα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Και πάλι εδώ κορίτσια μου ..

Ολοκληρώθηκε σήμερα το βασικό love zone μας!!!3 μέρες είχα θετικό τεστ αλλά σήμερα πια βγήκε αρνητικό...Η αλήθεια χτες και προχτές ένιωθα πόνους και τραβήγματα..Εύχομαι και θέλω να ελπίζω ότι ίσως κάτι κάναμε 😻...Ξεκίνησα με πολλή όρεξη και θετική ενέργεια αλλά χτες συνέβη κάτι και με έριξε πάρα πολύ με αποτέλεσμα να μην υπάρχει ούτε επαφή 🙄...Δε ξέρω ρε κορίτσια να συμβαίνει και σε σας ..Πολλές φορές λέω έλα πάλεψε το θα έρθει αφού δεν υπάρχει κανένα θέμα θα πάνε όλα μια χαρά και μετά με πιάνει πάλι μια απογοήτευση που με τρελαίνει 😒

Μπράβο σας!!! Κάνατε το καλύτερο!! Λογικό να αισθάνεσαι έτσι... Όλες μας έχουμε τις "στιγμές" μας... Όμως,όλα θα πάνε καλά!! Αυτός ο μήνας θα είναι ο τυχερός σου σίγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

@Girly @Antonia2 @tooth.fairy ευχαριστώ κορίτσια μου για τα γλυκά σας μηνύματα!! Η αλήθεια δεν μπορώ να μην σκέφτομαι κατι αλλο παρα μόνο μια θετική χοριακη! Προσπαθώ να μην σκέφτομαι καθόλου αρνητικά,αν και μετα από μια αποβολή οσες το ζήσατε ξέρετε οτι ο φόβος παραμένει ο ίδιος... Παρόλα αυτά οσο πλησιάζει η μέρα που θα ξαναρχίσω τις ενέσεις νιώθω οτι ξαναγεννιεμαι,οτι θα ξεκινήσω παλι τη ζωή Μ από την αρχή. Δεν μπορώ να σας το περιγράψω διαφορετικά!🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ανυπομονώ όμως να δω και τα δικά σας θετικά!!! Σας το είπα ο Οκτώβρης είναι ο αγαπημένος Μ μήνας το ένιωθα οτι θα δούμε πολλά!!! Και ακόμα δεν έφυγε.... 🥰🥰🥰🥰

Πόσο γλυκιά είσαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Christ85 είπε:

Κορίτσια,να σας πω; Δεν το λέω στον άντρα μου γτ θα κοροϊδεύει σίγουρα... Χθές όλη τη μέρα είχα σουβλιές στη δεξιά ωοθήκη. Από εκεί έκανα και ωορρηξία... Βέβαια,με το θετικό τεστ κοβιντ ερμηνεύονται οι πόνοι στα κόκκαλα (που δεν είχα χθες). Μόνο σουβλιές δεξιά... Λέτε να έχω καμιά μικρή ελπίδα;;;;;

Τα ειχα κ εγω αυτα μετα την ωορρηξια  :);) Ελπιζω να ειναι καλο σημαδι και για σενα κοριτσι μου ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

@Girly @Antonia2 @tooth.fairy ευχαριστώ κορίτσια μου για τα γλυκά σας μηνύματα!! Η αλήθεια δεν μπορώ να μην σκέφτομαι κατι αλλο παρα μόνο μια θετική χοριακη! Προσπαθώ να μην σκέφτομαι καθόλου αρνητικά,αν και μετα από μια αποβολή οσες το ζήσατε ξέρετε οτι ο φόβος παραμένει ο ίδιος... Παρόλα αυτά οσο πλησιάζει η μέρα που θα ξαναρχίσω τις ενέσεις νιώθω οτι ξαναγεννιεμαι,οτι θα ξεκινήσω παλι τη ζωή Μ από την αρχή. Δεν μπορώ να σας το περιγράψω διαφορετικά!🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ανυπομονώ όμως να δω και τα δικά σας θετικά!!! Σας το είπα ο Οκτώβρης είναι ο αγαπημένος Μ μήνας το ένιωθα οτι θα δούμε πολλά!!! Και ακόμα δεν έφυγε.... 🥰🥰🥰🥰

Θετική σκεψη Μαρίνα μου. Θα έρθει αυτή τη φορά για να μείνει!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Και πάλι εδώ κορίτσια μου ..

Ολοκληρώθηκε σήμερα το βασικό love zone μας!!!3 μέρες είχα θετικό τεστ αλλά σήμερα πια βγήκε αρνητικό...Η αλήθεια χτες και προχτές ένιωθα πόνους και τραβήγματα..Εύχομαι και θέλω να ελπίζω ότι ίσως κάτι κάναμε 😻...Ξεκίνησα με πολλή όρεξη και θετική ενέργεια αλλά χτες συνέβη κάτι και με έριξε πάρα πολύ με αποτέλεσμα να μην υπάρχει ούτε επαφή 🙄...Δε ξέρω ρε κορίτσια να συμβαίνει και σε σας ..Πολλές φορές λέω έλα πάλεψε το θα έρθει αφού δεν υπάρχει κανένα θέμα θα πάνε όλα μια χαρά και μετά με πιάνει πάλι μια απογοήτευση που με τρελαίνει 😒

Κι εγώ έτσι ακριβως νιώθω. Λέω έλα πάμε στην αρχή του κύκλου. Και μετά στο τέλος απογοητεύομαι όταν έρθει η περίοδος. Το χειρότερο από όλα είναι όταν μου κόβεται η χαρά στη μέση του κύκλου που μου λέει ο γιατρός αυτός ο κύκλος δεν θα δώσει τίποτα. Και χάνονται οι μήνες έτσι. Παίζει φέτος να έχω χάσει 5 μήνες χωρίς ωορρηξία. Νιώθω ένα παιδάκι που μου παίρνουν την σοκολάτα μέσα από τα χέρια!!! 😪 και με κουράζει αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...