Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 19 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Εσύ κορίτσι μου πότε περιμένεις?

Καλημέρα κορίτσι, εγώ θεωρητικά σήμερα περιμένω. Οπότε λέω αν δεν εμφανιστεί να κάνω ένα τεστάκι το απόγευμα η αύριο το πρωί🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

καλησπερα κοριτσι μου!!! ❤️ ειμαι καλα!! εχω λιγο τρεξιμο στη δουλεια αυτες τις μερες και διαβαζω τα νεα σας το βραδυ συνηθως.. τωρα ξεκλεψα λιγο και μπηκα να δω τι κανετε...

εγω καλα...😁 εχω κανονικα καφε οπως καθε μηνα.. την παρασκευη περιμενω και νομιζω θα ερθει στην ωρα της... ή θα ερθει και αυριο γτ τα καφε ξεκινησαν λιγο νωριτερα (βεβαια μου εχει τυχει και παλαιοτερα αυτο...)

περιμενω την αλλη πεμπτη να παω στο γιατρο-εξωσωματιστη να μου βαλει μια σειρα!!! σκεφτομαι οτι θα πλησιασουμε ακομα πιο πολυ στο 🎯!! μακαρι η εξωσωματικη να μας χαρισει το ονειρο!!

γεια σου κοριτσι μου!!! ποτε δεν περιμενεις εσυ;; 😉 ελπιζω να μην δεις καθολου καφε για 9 μηνες!!!🥰🤞

 

 @ΛΕΥΚΗεσυ πως εισαι απο συμπτωματα;; θα κανεις αυριο τεστακι;;

@Girly του δωσατε και καταλαβε!!!! ειστε τρομερο ζευγαρι!! ετσι παθιασμενοι και ερωτευμενοι να ειστε παντα!!!!💞 κτ μου λεει οτι θα ερθει πολυ συντομα το σπορακι σας!!!!

Καλημέρα κορίτσι μου. Λέω να κάνω ένα αλλά ίσως αύριο το πρωί. Θα δω αν δεν εμφανιστεί μέχρι το απόγευμα θα αποφασίσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσι, εγώ θεωρητικά σήμερα περιμένω. Οπότε λέω αν δεν εμφανιστεί να κάνω ένα τεστάκι το απόγευμα η αύριο το πρωί🙏

Μακάρι να μην έρθει κορίτσι μου και να δούμε κανένα θετικό επιτέλους 🙏🏻🙏🏻 θα περιμένουμε μέχρι το απόγευμα. Συνήθως έρχεται το βράδυ; εμένα έρχεται πάντα το πρωί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Λέω να κάνω ένα αλλά ίσως αύριο το πρωί. Θα δω αν δεν εμφανιστεί μέχρι το απόγευμα θα αποφασίσω!!!!

Καλημερα Λευκη μου!!! Αχ κι εγω περιμενω αυριο κι εχω μεγαλη αγωνια... εχω τα κλασσικα συμπτωματα περιοδου αλλα υπαρχει παααααντα η ρημαδα η ελπιδα μεχρι τελευταια στιγμη...

Μακαρι ν μην ερθει κ στις 2 μας!!!! Αν κανεις τεστακι περιμενουμε τα νεα σου!!! Εχω κι εγω ενα pred... early κ κρατιεμαι με νυχια κ δοντια ν μην το κανω... ετσι γ ν φυγει η σγωνια...  ειχα πει ν το κανω σαββατο πρωι αν κ εγοσον δν εχει ερθρι η ακατανομαστη μεχρι τοτε... (π λογικα θ ερθει...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσι, εγώ θεωρητικά σήμερα περιμένω. Οπότε λέω αν δεν εμφανιστεί να κάνω ένα τεστάκι το απόγευμα η αύριο το πρωί🙏

Ααααα είναι η μέρα;;; τέλεια!!!!! άντε περιμένουμε με ανυπομονησία. 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Μακάρι να μην έρθει κορίτσι μου και να δούμε κανένα θετικό επιτέλους 🙏🏻🙏🏻 θα περιμένουμε μέχρι το απόγευμα. Συνήθως έρχεται το βράδυ; εμένα έρχεται πάντα το πρωί!

Καλημερα Μαρινα μου!!! Πηγες σμρ γ την εξεταση σου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP κορίτσι μου ευχαριστώ για την απάντηση! Είπα να μην ζαλίσω τα κορίτσια από το άλλο θέμα γιατί έχω ακόμα μήνες μπροστά μου!! Εσύ πως είσαι από συμπτώματα ουρολοίμωξης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσι, εγώ θεωρητικά σήμερα περιμένω. Οπότε λέω αν δεν εμφανιστεί να κάνω ένα τεστάκι το απόγευμα η αύριο το πρωί🙏

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα Λευκη μου!!! Αχ κι εγω περιμενω αυριο κι εχω μεγαλη αγωνια... εχω τα κλασσικα συμπτωματα περιοδου αλλα υπαρχει παααααντα η ρημαδα η ελπιδα μεχρι τελευταια στιγμη...

Μακαρι ν μην ερθει κ στις 2 μας!!!! Αν κανεις τεστακι περιμενουμε τα νεα σου!!! Εχω κι εγω ενα pred... early κ κρατιεμαι με νυχια κ δοντια ν μην το κανω... ετσι γ ν φυγει η σγωνια...  ειχα πει ν το κανω σαββατο πρωι αν κ εγοσον δν εχει ερθρι η ακατανομαστη μεχρι τοτε... (π λογικα θ ερθει...)

Αααχ κορίτσια ανυπομονώ για εσάς!! Και μπράβο στην υπομονή σας!! Εμένα κορίτσια μου έρχεται συνήθως πρωί ξημερώματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

@marinaP κορίτσι μου ευχαριστώ για την απάντηση! Είπα να μην ζαλίσω τα κορίτσια από το άλλο θέμα γιατί έχω ακόμα μήνες μπροστά μου!! Εσύ πως είσαι από συμπτώματα ουρολοίμωξης?

Πολύ καλά είμαι κορίτσι μου ευχαριστώ! Πηγα σήμερα και για εξέταση και καλλιέργεια ούρων λογικά αύριο θα τα έχω. Κατά τα άλλα σκέφτομαι οτι αν εκανα τόσο νωρίς ωορρηξία σημαίνει θα έρθει πιο νωρίς από οτι την περίμενα άρα θα ξεκινήσω τα φάρμακα για την ετ και με έπιασε ένα μικρός πανικός. 

Χθές προσπαθούσα να εξηγήσω στον άντρα μου αυτόν τον πανικό αλλα δεν έβρισκα λόγια. είναι ανυπομονησία να το ξαναζήσω όλο αυτό και από οτι άλλη ο πανικός να μην ξαναπεράσω αποβολή. Θα μου πεις μην σκέφτεσαι αρνητικά αλλά δεν το θέλω 🤷 είναι κάτι π περίμενα τόσο καιρό αλλά ταυτόχρονα το φοβάμαι κατάλαβες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Μακάρι να μην έρθει κορίτσι μου και να δούμε κανένα θετικό επιτέλους 🙏🏻🙏🏻 θα περιμένουμε μέχρι το απόγευμα. Συνήθως έρχεται το βράδυ; εμένα έρχεται πάντα το πρωί!

Καλημέρα Μαρίνα, ναι συνήθως το βράδυ και η αλήθεια είναι πως εδώ και λίγη ώρα έχω αρχίσει να νιώθω πόνους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα Λευκη μου!!! Αχ κι εγω περιμενω αυριο κι εχω μεγαλη αγωνια... εχω τα κλασσικα συμπτωματα περιοδου αλλα υπαρχει παααααντα η ρημαδα η ελπιδα μεχρι τελευταια στιγμη...

Μακαρι ν μην ερθει κ στις 2 μας!!!! Αν κανεις τεστακι περιμενουμε τα νεα σου!!! Εχω κι εγω ενα pred... early κ κρατιεμαι με νυχια κ δοντια ν μην το κανω... ετσι γ ν φυγει η σγωνια...  ειχα πει ν το κανω σαββατο πρωι αν κ εγοσον δν εχει ερθρι η ακατανομαστη μεχρι τοτε... (π λογικα θ ερθει...)

Αχχχχχ και εγώ έτσι απαισιόδοξα σκέφτομαι κάθε μήνα. Αλλά πρέπει να έχουμε θετική αύραααααα.. Πάρε τα πάνω σου και σκέψου θετικά. Αυτό θα κάνω και εγώ 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα

@annitakianna δεν είχα συγκρατήσει αν είχες ξαναπεί για εξωσωματική..δεν ήξερα ότι είχες στο μυαλό σου. 3 μήνες είναι ένα ωραίο μεγάλο διάστημα για να έχεις τα αποτελέσματα που θέλουμε!! Σήκωσε μανίκια και στρωθειτε στη δουλειά! Περιμένω και εγώ να δω αν το το μοτίβο σεξ μέχρι να σβήσει ο ήλιος όντως πιάνει και χαίρομαι αφάνταστα που μπήκε και άλλο κορίτσι στην διαδικασία να δοκιμάσει αυτόν τον τρόπο ώστε να δούμε αποτελέσματα! Αν πιάσει ξανά, μας βλέπω φουλ υπερωρίες και τους άντρες μας να μαζεύουν βαλίτσες χαχαχαχαχα

@ΛΕΥΚΗκαι @Antonia2 χαρά στην υπομονή σας!! Το δεύτερο μου όνομα είναι ανυπομονησία! Χαχαχα περιμένουμε πως και πωςςςςς. Πάντως λευκή μου αν συνήθως σου έρχεται πρωί και σήμερα δεν έχει έρθει ακόμη είναι ένα ωραίο ενθαρρυντικό σημάδι!!

@marinaP αχ καταλαβαίνω τι λες.αυτα τα ανάμεικτα περίεργα συναισθήματα!! Ανυπομονησία και φόβος μαζί. Είναι όμως και αυτα συναισθήματα! Δεν είναι κακο να τα νιώθεις!  Ποτέ περιμένουμε αποτελέσματα από την καλλιέργεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Αααχ κορίτσια ανυπομονώ για εσάς!! Και μπράβο στην υπομονή σας!! Εμένα κορίτσια μου έρχεται συνήθως πρωί ξημερώματα! 

ασε αννιτακι κι εγω ειμαι να σκασω... εχω παει 2 φορες τουαλετα απ το πρωι και λεω τωρα θα εχει κατεβει (εχω 28αρη κυκλο αλλα εχει τυχει να ερθει και στις 27 μερες και στις 30...) και οσο δεν τη βλεπω τοσο φουσκωνουν τα μυαλα...

εμενα κοριτσια μου εχει ερθει ολες τις στιγμες της ημερας.. δεν εχω στανταρ.. τον περασμενο μηνα μου ηρθε στις 12 το βραδυ.. (οποτε το επιασα οτι ηρθε την επομενη μερα) καποιους μηνες μου ερχοταν κι εμενα το πρωι οταν ξυπνουσα... ειναι με τις ορεξεις του, εχει αυτονομηθει!! 😅

για την εξωσωματικη που ρωτησες αννιτακι, συμφωνω με το κοριτσι που εγραψε.. το βασικο ειναι να βρεις το γιατρο που θα εμπιστευθεις και θα νιωσεις ασφαλεια.. θα εχετε χημεια σαν να λεμε... τωρα αναλογα τα οικονομικα σας, ειτε θα κοιταξεις εξ αρχης σε δημοσιο, ειτε σε ιδιωτικο.. εκτος αν παρεις γνωμες και απο τα 2 και καταληξεις στην πορεια.. γνκα αυτη η διαδικασια θα σου παρει λιγο χρονο.. γι αυτο εγω θα παω την αλλη βδομαδα.. μου εχουν πει τα καλυτερα γι αυτο το γιατρο.. θελω να δω τι θα μου πει και να με βαλει σε ενα μπουσουλα.. να οργανωθω για την επιτροπη και να δρομολογηθει η ωοληψια απο ιανουαριο (αν προλαβαινουμε...) σχετικα με την επιτροπη και τ δημοσιο δεν ξερω πως παει.. αλλα επιτροπη και ιδιωτικο κεντρο σιγουρα γινεται... ισως στο δημοσιο σου χορηγουν τα φαρμακα απο το νοσοκομειο, δε γνωριζω...

ευχομαι να σου ερθει το θετικο και να μη χρειαστει τπτ απο ολα αυτα!!!!🙏❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Πολύ καλά είμαι κορίτσι μου ευχαριστώ! Πηγα σήμερα και για εξέταση και καλλιέργεια ούρων λογικά αύριο θα τα έχω. Κατά τα άλλα σκέφτομαι οτι αν εκανα τόσο νωρίς ωορρηξία σημαίνει θα έρθει πιο νωρίς από οτι την περίμενα άρα θα ξεκινήσω τα φάρμακα για την ετ και με έπιασε ένα μικρός πανικός. 

Χθές προσπαθούσα να εξηγήσω στον άντρα μου αυτόν τον πανικό αλλα δεν έβρισκα λόγια. είναι ανυπομονησία να το ξαναζήσω όλο αυτό και από οτι άλλη ο πανικός να μην ξαναπεράσω αποβολή. Θα μου πεις μην σκέφτεσαι αρνητικά αλλά δεν το θέλω 🤷 είναι κάτι π περίμενα τόσο καιρό αλλά ταυτόχρονα το φοβάμαι κατάλαβες;

καλα αποτελεσματα μαρινα μου!!!! να πανε ολα τελεια!!!❤️

αχ ποσο καταλαβαινω το αγχος σου... κι εγω οταν ξαναδω θετικο θα τρεμω να παω στον 1ο υπερηχο γτ ηταν τοσο ασχημο αυτο το συναισθημα... τι κλαμα ειχα ριξει θεε μου εκεινο το βραδυ... 

αλλα πανε περασαν αυτα!!! τα καλυτερα ειναι μπροστα μας!!!! και το 2024 θα μας χαρισει το θαυμα μας!!!🌞😁🙏🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημεραααααα

@annitakianna δεν είχα συγκρατήσει αν είχες ξαναπεί για εξωσωματική..δεν ήξερα ότι είχες στο μυαλό σου. 3 μήνες είναι ένα ωραίο μεγάλο διάστημα για να έχεις τα αποτελέσματα που θέλουμε!! Σήκωσε μανίκια και στρωθειτε στη δουλειά! Περιμένω και εγώ να δω αν το το μοτίβο σεξ μέχρι να σβήσει ο ήλιος όντως πιάνει και χαίρομαι αφάνταστα που μπήκε και άλλο κορίτσι στην διαδικασία να δοκιμάσει αυτόν τον τρόπο ώστε να δούμε αποτελέσματα! Αν πιάσει ξανά, μας βλέπω φουλ υπερωρίες και τους άντρες μας να μαζεύουν βαλίτσες χαχαχαχαχα

@ΛΕΥΚΗκαι @Antonia2 χαρά στην υπομονή σας!! Το δεύτερο μου όνομα είναι ανυπομονησία! Χαχαχα περιμένουμε πως και πωςςςςς. Πάντως λευκή μου αν συνήθως σου έρχεται πρωί και σήμερα δεν έχει έρθει ακόμη είναι ένα ωραίο ενθαρρυντικό σημάδι!!

@marinaP αχ καταλαβαίνω τι λες.αυτα τα ανάμεικτα περίεργα συναισθήματα!! Ανυπομονησία και φόβος μαζί. Είναι όμως και αυτα συναισθήματα! Δεν είναι κακο να τα νιώθεις!  Ποτέ περιμένουμε αποτελέσματα από την καλλιέργεια?

Εύχομαι η @Antonia2 να μας έχει ευχάριστα γιατί εγώ μάλλον δεν... Έχουν αρχίσει οι πόνοι οπότε μάλλον.....(βράδυ μου έρχεται συνήθως)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Αχχχχχ και εγώ έτσι απαισιόδοξα σκέφτομαι κάθε μήνα. Αλλά πρέπει να έχουμε θετική αύραααααα.. Πάρε τα πάνω σου και σκέψου θετικά. Αυτό θα κάνω και εγώ 🙏

φοβαμαι μην γκρεμοτσακιστω μετα... τον περασμενο μηνα μου ηρθε 12 η ωρα το βραδυ της 27ης μερας.. σαν σμρ δλδ.. το μονο που σκεφτομαι ειναι αν δεν εχει ερθει μεχρι αυριο πρωι, να εκανα ενα τεστ γτ εχω πιλατες το απογευμα.. αν υπαρχει κατι να μην παω....

υπομονη, θετικη σκεψη και οτι ειναι να γινει, θα γινει... θα περιμενουμε νεα σου!! ειναι η μερα σου σμρ!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσι, εγώ θεωρητικά σήμερα περιμένω. Οπότε λέω αν δεν εμφανιστεί να κάνω ένα τεστάκι το απόγευμα η αύριο το πρωί🙏

Kαλημέρα :) αχ ναιιιιιιι μακαρι να ερθει αυτο που λαχταρας. Ανυπομονουμε για update :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημεραααααα

@annitakianna δεν είχα συγκρατήσει αν είχες ξαναπεί για εξωσωματική..δεν ήξερα ότι είχες στο μυαλό σου. 3 μήνες είναι ένα ωραίο μεγάλο διάστημα για να έχεις τα αποτελέσματα που θέλουμε!! Σήκωσε μανίκια και στρωθειτε στη δουλειά! Περιμένω και εγώ να δω αν το το μοτίβο σεξ μέχρι να σβήσει ο ήλιος όντως πιάνει και χαίρομαι αφάνταστα που μπήκε και άλλο κορίτσι στην διαδικασία να δοκιμάσει αυτόν τον τρόπο ώστε να δούμε αποτελέσματα! Αν πιάσει ξανά, μας βλέπω φουλ υπερωρίες και τους άντρες μας να μαζεύουν βαλίτσες χαχαχαχαχα

@ΛΕΥΚΗκαι @Antonia2 χαρά στην υπομονή σας!! Το δεύτερο μου όνομα είναι ανυπομονησία! Χαχαχα περιμένουμε πως και πωςςςςς. Πάντως λευκή μου αν συνήθως σου έρχεται πρωί και σήμερα δεν έχει έρθει ακόμη είναι ένα ωραίο ενθαρρυντικό σημάδι!!

@marinaP αχ καταλαβαίνω τι λες.αυτα τα ανάμεικτα περίεργα συναισθήματα!! Ανυπομονησία και φόβος μαζί. Είναι όμως και αυτα συναισθήματα! Δεν είναι κακο να τα νιώθεις!  Ποτέ περιμένουμε αποτελέσματα από την καλλιέργεια?

Ναι όταν υπάρχουν αυτά τα δύο μαζί είναι να τρελαίνεσαι. Δεν έχω κοιμηθεί όλο το βράδυ. Περίεργες σκέψεις. Την μια χαμογελούσα την άλλη έκλεινα τα μάτια και σκέφτομουμ "κι αν πάλι....;" 

Για την καλλιέργεια πιστεύω θα αργήσουν λίγο περισσότερο, για την εξέταση μου είπαν αύριο ώρα δεν ξέρω 😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

φοβαμαι μην γκρεμοτσακιστω μετα... τον περασμενο μηνα μου ηρθε 12 η ωρα το βραδυ της 27ης μερας.. σαν σμρ δλδ.. το μονο που σκεφτομαι ειναι αν δεν εχει ερθει μεχρι αυριο πρωι, να εκανα ενα τεστ γτ εχω πιλατες το απογευμα.. αν υπαρχει κατι να μην παω....

υπομονη, θετικη σκεψη και οτι ειναι να γινει, θα γινει... θα περιμενουμε νεα σου!! ειναι η μερα σου σμρ!!❤️

Koριτσι μουυυυ , ποτε θα κανεις εσυ τεστακι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Εύχομαι η @Antonia2 να μας έχει ευχάριστα γιατί εγώ μάλλον δεν... Έχουν αρχίσει οι πόνοι οπότε μάλλον.....(βράδυ μου έρχεται συνήθως)

μην απογοητευεσαι.. οταν ειχα το θετικο, ημουν 30η μερα και γυριζω στο δωματιο (γτ ημασταν εκτος αθηνας) κ λεω στον αντρα μου οτι ηρθε (γτ ετσι ενιωσα).. και τρεχω τουαλετα και τπτ... ειχα μονιμα και πονους περιοδου και την αισθηση οτι κατεβηκε...

@Girly με 28αρη κυκλο ημουν τοσο σιγουρη οτι δεν ημουν εγκυος που εκανα τεστ την 32η μερα... (γτ μου ειχε ερθει περιοδος και στις 30 μερες και φουσκωναν τα μυαλα μου τις προηγουμενες φορες οποτε ειπα σιγα μην ειμαι εγκυος με 1 επαφη.. δεν ξεραμε ποτε το καναμε καν.. τοσο yolo ημασταν εκεινο το μηνα... και τλκ ειχαμε 1 επαφη την 11η μερα... εμας νομιζω λειτουργει το "χυμα στο κυμα" και οχι το "ολη τη μερα σεξ"! 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλα αποτελεσματα μαρινα μου!!!! να πανε ολα τελεια!!!❤️

αχ ποσο καταλαβαινω το αγχος σου... κι εγω οταν ξαναδω θετικο θα τρεμω να παω στον 1ο υπερηχο γτ ηταν τοσο ασχημο αυτο το συναισθημα... τι κλαμα ειχα ριξει θεε μου εκεινο το βραδυ... 

αλλα πανε περασαν αυτα!!! τα καλυτερα ειναι μπροστα μας!!!! και το 2024 θα μας χαρισει το θαυμα μας!!!🌞😁🙏🤰

Το εύχομαι κορίτσι μου για όλες μας!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

φοβαμαι μην γκρεμοτσακιστω μετα... τον περασμενο μηνα μου ηρθε 12 η ωρα το βραδυ της 27ης μερας.. σαν σμρ δλδ.. το μονο που σκεφτομαι ειναι αν δεν εχει ερθει μεχρι αυριο πρωι, να εκανα ενα τεστ γτ εχω πιλατες το απογευμα.. αν υπαρχει κατι να μην παω....

υπομονη, θετικη σκεψη και οτι ειναι να γινει, θα γινει... θα περιμενουμε νεα σου!! ειναι η μερα σου σμρ!!❤️

Πω πω  μιλάμε  Εγγλέζα!! Ούτε παραγγελία..... Μακάρι να μην έρθει...

Εντωμεταξύ όταν σκέφτομαι πως μπορεί το τεστ να βγει θετικό νιώθω τόσα πολλά όμορφα συναισθήματα. Και φοβάμαι πολύ, δεν ξέρω γιατί αλλά όταν βγαίνει αρνητικό νιώθω μια μικρή ανακούφιση αν και το θέλω τόσο πολύ! Δεν μπορώ να το εξηγήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Kαλημέρα :) αχ ναιιιιιιι μακαρι να ερθει αυτο που λαχταρας. Ανυπομονουμε για update :)

Μακάριιιι να μην είσαι και εσύ μόνη σου όπως είχες πει!!! Να σου κάνουμε παρέα😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Μακάριιιι να μην είσαι και εσύ μόνη σου όπως είχες πει!!! Να σου κάνουμε παρέα😄

Ναιιιιιι ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Koριτσι μουυυυ , ποτε θα κανεις εσυ τεστακι??

ελεγα για σαββατο πρωι.. που θα ειναι η 1η μερα καθυστερησης.... αλλα ερχονται κατι διαολακια και μου λενε να το κανω αυριο πρωι...😅 νομιζω θα κρατηθω για σαββατο... για να εχει και νοημα το τεστ... αλλιως τζαμπα θα παει, αν βγει αρνητικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αννιτα μου εγω δν καπνιζω... Φανταζομαι (οσο ειναι εφικτο) ποσο δυσκολο ειναι να κοψεις το καπνισμσ.. ειδικα μετα απ τοσα χρονια. Εχω καλη μου φιλη π εκανε 1-2 τσιγαρα στην αρχη της κυησης. Κ φαντασου οτι ειχε προσπαθησει πολυ γ τον μικρο της. Της ηταν τρομερα δυσκολο να το κοψει κ ο γιατρος της της ειπε οτι απ το να πιεζεσαι τοσο κ να στρεσαρεσαι, καλυτερα να κανεις 1-2 τσιγαρα. Ευτυχως, δν κρατησε πολυ κ μπορεσε να το ελεγξει αλλα στην αρχη δε μπορουσε. Νομιζω αν δν καπνιζεις δε μπορεις ν καταλαβεις ποσο δυσκολο ειναι ν το κοψεις σε μια μερα. Κ πολλα κοριτσια προσπαθουν ν το κοψουν απ την περιοδο της προσπαθειας συλληψης κ γ ν αυξησουν τη γονιμοτητα τους κ για να εχουν ενα διαστημα μεταβασης. Μπραβο σας σε οσες το καταφερνετε!!✌️👏❤️
    • Καλημέρα κορίτσι μου, διαβάζω όλες αυτές τις μέρες για την "ωραία" 😒 συμπεριφορά αυτού του ανθρώπου (δεν θα τον αποκαλέσω πατέρα του παιδιού σου γιατί δεν του αξίζει αυτός ο τίτλος) και προφανώς στην τέλος της ημέρας θα κάνεις αυτό που εσύ νιώθεις και θεωρείς σωστότερο για σένα γιατί οτι κ αν σου πούμε εμείς, είμαστε σίγουρα έξω απ τον χορό..αλλά θα συμφωνήσω απόλυτα με τα κορίτσια παραπάνω που ειπάν οτι εαν δεν θέλει αυτός μια, τότε εσύ να μην θες 100!! Δεν αξίζει το πλασματάκι σου να έχει έναν τέτοιο άνθρωπο στην ζωή της..  Και τώρα στο πιο σημαντικό κόμματι..σε λίγες μέρες θα κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά ❣️
    • Ξανά είδα τώρα όταν σκούπισμα βαθιά λίγο ροζ βγάζει το χαρτί.  Δε ξέρω τι μπορεί να είναι αυτό. Μήπως όταν αλλάζει εβδομάδα βγαίνει από κάπου λίγο αίμα? Κ λίγο μικρή βλεννα έχω αλλά πρέπει να σκουπίστω πολυ βαθιά να το δω δε είναι δλδ ότι κατά την ούρηση το βλέπω.
    • Καλημερα κοριτσια μου!!! ❤️ Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε!!🙏🌺🧿
    • Αυτά τα καθίσματα είναι μέχρι 0-36 κιλά εμένα σκέψου τώρα η κόρη μου τον Αύγουστο θα γίνει 2 και είναι 12 κιλά όποτε θα σε βολέψει καλύτερα θεωρώ 🤷‍♀️ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...