Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η evaioan είπε:

@marinamanoulitsaμου καμιά δεν πρήζεις και κανένας δε σε θεωρεί υπερβολική. Σε ευχαριστώ που υπάρχεις γιατί μου θυμίζεις πόσο υπέροχο είναι να είσαι μαμά ακόμα και όταν με πιάνει απελπισία με την κούραση της μπέμπας μου. Δεν έχω υποστηρικτικό περιβάλλον και γυναίκες σαν εσένα με κάνουν να συνειδητοποιω την ευλογία της μητρότητας. Σου εύχομαι ολόψυχα υγεία σε εσένα και την οικογένειά σου και να μας γράφεις τα νέα σου. Άργησα να σου γράψω διότι βαφτίστηκε ❤️ η ζουζούνα το σκ. 

Να σας ζήσει η κούκλα σας γλυκό μου κορίτσι 🩷🩷🩷 σε ευχαριστώ τόσο πολύ για τα καλά σου λόγια!!!(δεν μπορούσα να μην απαντήσω σε ένα τόσο χαρούμενο γεγονός όπως η βάπτιση σας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου,τι κάνετε??...Επανέρχομαι και εγώ σιγά σιγά και θα ήθελα τις γνώσεις από όσες ασχολούνται με ταινίες ανίχνευσης της ωορρηξίας...Λέω σε αυτόν τον κύκλο να ψάξω να βρω την ωορρηξία μου..Θέλω λοιπόν από οποια ασχολείται να μου πει πότε περίπου να ξεκινήσω τα τεστ και πως να κινηθώ αναλόγως...Συγγνώμη αν σας φαίνονται κουλες οι απορίες αλλά δεν έχω ξανά ασχοληθεί καθόλου 😅..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου για πείτε λιγακι. Συμβαίνει σε καμία σας μετά την ωορηξια να έχει πονακια ωορηξιας? Σήμερα έχω όλη μέρα..τόσα που έκανα μόλις πάλι τεστ και είναι αχνό δλδ αρνητικό. Και για τίποτα άλλο δεν μπορεί να συμβαίνει γιατί είναι παααρα πολύ νωρίς! Το σαββατο είχα το θετικό τεστ. 

 

Μπορεί να συμβεί ναι, δεν σημαίνει πως απαραίτητα είναι από την ωορρηξία. Μπορεί να είναι κάτι άσχετο πχ το έντερο (ειδικά αν έχεις ευερέθιστο έντερο), ή μπορεί να είναι η σάλπιγγα που "μετακινείται" κατά κάποιο τρόπο για να πάρει το ωάριο, ή το ίδιο το ωάριο που μετακινείται μέσα στην σάλπιγγα ή να είναι κάποια μικρή κυστούλα που να έμεινε από προηγούμενη ωορρηξία και να αδειάζει ή να ερεθίστηκε, ή μπορεί να είναι ιδέα σου 😂 Πάρα πολλά σενάρια! Εσείς καλού κακού αν έχετε όρεξη "ρίχτε ένα" 😋 😂  😂  😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλά είμαι κορίτσια 😊 

εσεις πως είστε ;

Εδώ σας διαβάζω κάθε μέρα απλά ειπα λίγο να απέχω ένα διάστημα προσπαθω να βρω λίγο τους ρυθμούς μου με το παιδί που κόψαμε τον θηλασμό, αλλά και του δικούς μου.., έχω τελειώσει με την αγωγή μου, έχω λίγο ακόμα αίμα και περιμένω να πάω την Δευτέρα να με δει 

παντως και εγω με γιατρό δεν ξέρω τι θα κάνω είμαι στο ψάξιμο η αλήθεια είναι σκέφτομαι μήπως δοκιμάσω να έχω τον γιατρό του νοσοκομείου αλλά δεν ξέρω κατά ποσο είναι εφικτό αυτό 

Αν δεν ένιωθες καλά με τον γιατρό σου καλά εκανες και τον άλλαξες κατερινα και δεν είναι ανάγκη να του πεις κάτι απλά δεν θα ξανα πάρεις τηλέφωνο να κλεισεις ραντεβού και εγω του ειπα  θα τον καλέσω Εεε δεν το πήρα ποτε  

Μπράβο χαίρομαι κορίτσι μου που είσαι καλά, θα βρείτε τους ρυθμούς σας σιγά σιγά! Ρώτησε τον όταν πας να σε δει πως γίνεται να συνεχίσετε μαζί!

Ναι κ εγώ σιγά μη του δώσω εξηγήσεις ειδικά όπως με έχει νευριάσει, απλώς περιμένω να δω να καταλήξω σε άλλον για να ακυρώσω το ραντεβού της Δευτέρας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου για πείτε λιγακι. Συμβαίνει σε καμία σας μετά την ωορηξια να έχει πονακια ωορηξιας? Σήμερα έχω όλη μέρα..τόσα που έκανα μόλις πάλι τεστ και είναι αχνό δλδ αρνητικό. Και για τίποτα άλλο δεν μπορεί να συμβαίνει γιατί είναι παααρα πολύ νωρίς! Το σαββατο είχα το θετικό τεστ. 

 

Κορίτσι μου και εγώ θετικό τεστ ωορρηξίας είχα Σάββατο .. Την Κυριακή και τη Δευτέρα στη δεξιά μεριά είχα πολλά τσιμπηματάκια και επειδή είχα μπει στη διαδικασία των τεστ ωορρηξίας προσπαθούσα και κάθετι που ένιωθα το παρατηρούσα επίσης επειδή η δουλειά μου είναι δουλειά γραφείου και δεν κινούμαι πάρα πολύ τον παραμικρό πόνο των αισθανόμουνα και όντως είχα και εγώ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου,τι κάνετε??...Επανέρχομαι και εγώ σιγά σιγά και θα ήθελα τις γνώσεις από όσες ασχολούνται με ταινίες ανίχνευσης της ωορρηξίας...Λέω σε αυτόν τον κύκλο να ψάξω να βρω την ωορρηξία μου..Θέλω λοιπόν από οποια ασχολείται να μου πει πότε περίπου να ξεκινήσω τα τεστ και πως να κινηθώ αναλόγως...Συγγνώμη αν σας φαίνονται κουλες οι απορίες αλλά δεν έχω ξανά ασχοληθεί καθόλου 😅..

Καλησπέρα κορίτσι μου λοιπόν ούτε εγώ είχα εμπειρία για αυτό και το ξεκίνησα σχετικά νωρίς δηλαδή στην 9η μέρα του κύκλου ξεκίνησα να κάνω τα τεστ και τα συνέχισα σκέψου μέχρι και την 20η μέρα.

 

να σου πω πως  το μέγιστο βρέθηκε την 13η μέρα ενώ εγώ νόμιζα ότι έχω πάντα πιο αργά γύρω 17η με  18η μέρα  γιατί είχα κύκλο 30-32 ημέρες και η εφαρμογή μου το έβγαζε έτσι .

 

Επομένως εμένα με βοηθησε που τά ξεκίνησα νωρίς γιατί έτσι δεν έχασα την ημερομηνία. 

 

πήρα από τη hometest αρκετά και είχαν και τεστ εγκυμοσύνης μέσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου,τι κάνετε??...Επανέρχομαι και εγώ σιγά σιγά και θα ήθελα τις γνώσεις από όσες ασχολούνται με ταινίες ανίχνευσης της ωορρηξίας...Λέω σε αυτόν τον κύκλο να ψάξω να βρω την ωορρηξία μου..Θέλω λοιπόν από οποια ασχολείται να μου πει πότε περίπου να ξεκινήσω τα τεστ και πως να κινηθώ αναλόγως...Συγγνώμη αν σας φαίνονται κουλες οι απορίες αλλά δεν έχω ξανά ασχοληθεί καθόλου 😅..

Γεια σου κοριτσι μου. Εκανα κι εγω τις ταινιες πιο παλια. Θυμαμαι οτι τα ξεκινουσα την 11η μερα γτ ειχα 28αρη κυκλο κ συνηθως τη 12 ειχα το θετικο.. εκανα καθε μερα την ιδια ωρα πανω-κατω.. το μεσημερακι γυρω στις 2-3.. ημουν κ στη δουλεια, σουργελο τελειως!!!😅😅 γνκ εχει πολυ βοηθητικες οδηγιες στη hometest... αυτα ειχα παρει εγω... 

Κ παντα συλλεγα τα ουρα σε παλιο καπακι απο αφρο.. εννοω δν κατουρουσα απευθειας το τεστ γ ν ειμαι σιγουρη οτι το εκανα σωστα..

Κ εννοειται ν εισαι τλχ 2 ωρες χωρις ν εχεις πιει υγρα... νερο, καφε, χυμο κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλά είμαι κορίτσια 😊 

εσεις πως είστε ;

Εδώ σας διαβάζω κάθε μέρα απλά ειπα λίγο να απέχω ένα διάστημα προσπαθω να βρω λίγο τους ρυθμούς μου με το παιδί που κόψαμε τον θηλασμό, αλλά και του δικούς μου.., έχω τελειώσει με την αγωγή μου, έχω λίγο ακόμα αίμα και περιμένω να πάω την Δευτέρα να με δει 

παντως και εγω με γιατρό δεν ξέρω τι θα κάνω είμαι στο ψάξιμο η αλήθεια είναι σκέφτομαι μήπως δοκιμάσω να έχω τον γιατρό του νοσοκομείου αλλά δεν ξέρω κατά ποσο είναι εφικτό αυτό 

Αν δεν ένιωθες καλά με τον γιατρό σου καλά εκανες και τον άλλαξες κατερινα και δεν είναι ανάγκη να του πεις κάτι απλά δεν θα ξανα πάρεις τηλέφωνο να κλεισεις ραντεβού και εγω του ειπα  θα τον καλέσω Εεε δεν το πήρα ποτε  

Σιδερενια κοριτσι μου!! ❤️ παρε το χρονο σου κι εμεις εδω ειμαστε!!! 🥰

Οσο γ το γιατρο, μιλα μαζι του κ θα δεις στην πορεια πως θα κυλησει η χημεια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinaP είπε:

IMG_20231009_140655.thumb.jpg.4ad119160b089e9d771301e7337c5a22.jpgIMG_20231010_135815.thumb.jpg.01ae23fbeb84e0d22d32319594cddc36.jpgΛοιπόν κορίτσια μάλλον έγινε η ωορρηξία μου... ή φταει το οτι ήπια πολύ νερό πριν. Δεν ξέρω τι αλλο φταίει. Σήμερα μέχρι και τώρα έχω πόνους ωορρηξίας και πολλά άσπρα υγρά.

Σας βάζω το χθεσινό ξανα και το σημερινό που είναι σίγουρα αρνητικό🤷

Κι εμενα Μαρινα μου μου φαινεται πιο αχνο.. μαλλον το νερο π ηπιες θα φταιει... 

Αυριο θ κανεις εξεταση γ την ουρολοιμωξη;; πως εισαι απο συμπτωματα; υποχωρησαν;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου για πείτε λιγακι. Συμβαίνει σε καμία σας μετά την ωορηξια να έχει πονακια ωορηξιας? Σήμερα έχω όλη μέρα..τόσα που έκανα μόλις πάλι τεστ και είναι αχνό δλδ αρνητικό. Και για τίποτα άλλο δεν μπορεί να συμβαίνει γιατί είναι παααρα πολύ νωρίς! Το σαββατο είχα το θετικό τεστ. 

 

Εγω νιωθω πονακια, τραβηγματακια κτ σαν μικροσφαχτες κλπ ολο το διαστημα μετα την ωορρηξια... κ φσκ τα παρατηρησα οταν ξεκινησαμε προσπαθειες... μεχρι τοτε χαμπαρι δν ειχα παρει...😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Κορίτσι μου και εγώ θετικό τεστ ωορρηξίας είχα Σάββατο .. Την Κυριακή και τη Δευτέρα στη δεξιά μεριά είχα πολλά τσιμπηματάκια και επειδή είχα μπει στη διαδικασία των τεστ ωορρηξίας προσπαθούσα και κάθετι που ένιωθα το παρατηρούσα επίσης επειδή η δουλειά μου είναι δουλειά γραφείου και δεν κινούμαι πάρα πολύ τον παραμικρό πόνο των αισθανόμουνα και όντως είχα και εγώ .

Κοριτσι μου πως εισαι;; εχεις συμπτωματα;; ξεκινησες μαγνησιο κλπ η μονο φυλλικο; θυμισε μου ποτε θ πας στο γιατρο;; θ περιμενουμε νεα σου!!🥰🤰🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κι εμενα Μαρινα μου μου φαινεται πιο αχνο.. μαλλον το νερο π ηπιες θα φταιει... 

Αυριο θ κανεις εξεταση γ την ουρολοιμωξη;; πως εισαι απο συμπτωματα; υποχωρησαν;;

Αύριο κορίτσι μου ναι και λέω το μεσημέρι να κάνω και ένα τεστ ωορρηξίας. Πάντως από το απόγευμα και μετά δεν ξανά είχα πόνους ωορρηξίας 🤷

Συμπτώματα ευτυχώς δεν έχω αρχισε μάλλον και υποχωρεί. Σήμερα τελείωσα και την αντιβίωση 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Σας ευχαριστώ για τη βοήθεια σας χθες! Η αλήθεια είναι ότι είχαμε πολύ όρεξη χθες και έγινε και το καλό!! Από τότε σταμάτησαν και οι ενοχλήσεις! Μωρέ μπας και αυτό είναι το γιατρικό?? Χαχαχαχαχαχ 

@marinaP εύχομαι καλά αποτελέσματα να έχεις και να μπείτε φουλ σε ρυθμούς "2 έργα σεξ ,η αίθουσα κλιματίζεται" 😜

@marinamanoulitsaμας ,πολύ χάρηκα που διάβασα μήνυμα σου!! Σε θέλουμε πισωωωω

@Elk μου , εμείς εδώ ειμαστε πάντα, όταν και όποτε θελήσεις θα έχεις πάντα εδώ κάποια να μιλήσεις..πάρε τον χρόνο σου,θα σε περιμένουμε να επιστρέψεις❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Girly μωρέ αυτό ήταν το γιατρικό σίγουρα!! Άντε τώρα και εσύ στην αναμονή μαζί μας!! Μακάρι να έγινε το θαύμα! @kokkinoskoufitsa εσύ πως είσαι σήμερα? Μήπως έχεις κανένα σύμπτωμα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου πως εισαι;; εχεις συμπτωματα;; ξεκινησες μαγνησιο κλπ η μονο φυλλικο; θυμισε μου ποτε θ πας στο γιατρο;; θ περιμενουμε νεα σου!!🥰🤰🌹

Ειμαι καλα :) Περα απο τσιμπηματακια χαμηλα (τυπου πονοι περιοδου ), λιγα  υγρα  και πονοκεφαλο δεν εχω κατι αλλο . 

Συνεχιζω αυτα που επαιρνα κατα τη προσπαθεια δηλαδη Filicine to πρωι και Lamberts Strong Start με το μεσημεριανο .Δε παιρνω μαγνησιο εχουν πολλες βιταμινες οι Lambets μεσα (Vitamin D3 10µg, Vitamin C 70m, Riboflavin 10mg, Vitamin B6 10mg, Biotin 150µg, Calcium 75mg, Magnesium 150mg, Iodine 150µg, Manganese 0.5mg, Choline Bitartrate 5mg,Vitamin K 70µg, Folic acid 400µg, Vitamin E 20mg, Thiamin 10mg,Niacin 20mg, Vitamin B12 6µg, Pantothenic Acid 5mg, Iron 17mg, Zinc 15mg, Copper 1mg, Selenium 100µg, Inositol 5mg, Chromium 80 µg )  

Μου ειπε η μαια να συνεχισω αυτα μεχρι να παω στο ραντεβου και βλεπουμε.  Ραντεβου εχω 17/10 απογευμα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Girly μωρέ αυτό ήταν το γιατρικό σίγουρα!! Άντε τώρα και εσύ στην αναμονή μαζί μας!! Μακάρι να έγινε το θαύμα! @kokkinoskoufitsa εσύ πως είσαι σήμερα? Μήπως έχεις κανένα σύμπτωμα?? 

Αγαπημένο μου αννιτακι από σένα περιμένω πολλά αυτόν τον μήνα! Δεν ξέρω γιατί ,έτσι μου έχει κάτσει! Περιμένω την άλλη τρίτη ( αλλά θα σε ζαλίζω από πιο νωρίς φυσικά χαχαχα) να μάθουμε αν έδεσε το γλυκό 🙏🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Ειμαι καλα :) Περα απο τσιμπηματακια χαμηλα (τυπου πονοι περιοδου ), λιγα  υγρα  και πονοκεφαλο δεν εχω κατι αλλο . 

Συνεχιζω αυτα που επαιρνα κατα τη προσπαθεια δηλαδη Filicine to πρωι και Lamberts Strong Start με το μεσημεριανο .Δε παιρνω μαγνησιο εχουν πολλες βιταμινες οι Lambets μεσα (Vitamin D3 10µg, Vitamin C 70m, Riboflavin 10mg, Vitamin B6 10mg, Biotin 150µg, Calcium 75mg, Magnesium 150mg, Iodine 150µg, Manganese 0.5mg, Choline Bitartrate 5mg,Vitamin K 70µg, Folic acid 400µg, Vitamin E 20mg, Thiamin 10mg,Niacin 20mg, Vitamin B12 6µg, Pantothenic Acid 5mg, Iron 17mg, Zinc 15mg, Copper 1mg, Selenium 100µg, Inositol 5mg, Chromium 80 µg )  

Μου ειπε η μαια να συνεχισω αυτα μεχρι να παω στο ραντεβου και βλεπουμε.  Ραντεβου εχω 17/10 απογευμα . 

Τέλεια!! Πονοκέφαλο είχα και εγώ τότε αλλά ημικρανία πολύ δυνατό και υπέφερα. Βέβαια ήταν το μοναδικό σύμπτωμα που είχα και ευτυχώς υποχώρησε λίγο αργότερα. Εύχομαι και σε σένα έτσι να συμβεί!! Άντε σε 6 μέρες θα πάτε να το δείτε!! Τι ωραιααααα!! Περιμένουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Τέλεια!! Πονοκέφαλο είχα και εγώ τότε αλλά ημικρανία πολύ δυνατό και υπέφερα. Βέβαια ήταν το μοναδικό σύμπτωμα που είχα και ευτυχώς υποχώρησε λίγο αργότερα. Εύχομαι και σε σένα έτσι να συμβεί!! Άντε σε 6 μέρες θα πάτε να το δείτε!! Τι ωραιααααα!! Περιμένουμε!

 Κ εμείς ανυπομονούμε ❤️ Θα σας κρατω ενημερες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου για πείτε λιγακι. Συμβαίνει σε καμία σας μετά την ωορηξια να έχει πονακια ωορηξιας? Σήμερα έχω όλη μέρα..τόσα που έκανα μόλις πάλι τεστ και είναι αχνό δλδ αρνητικό. Και για τίποτα άλλο δεν μπορεί να συμβαίνει γιατί είναι παααρα πολύ νωρίς! Το σαββατο είχα το θετικό τεστ. 

 

Ναι μου συμβαίνει 2 με 3 μέρες μετά την ωορρηξια. Αυτά μετά που γέννησα την μικρή, πριν ούτε ωορρηξια καταλάβαινα ούτε τίποτα 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Girly μωρέ αυτό ήταν το γιατρικό σίγουρα!! Άντε τώρα και εσύ στην αναμονή μαζί μας!! Μακάρι να έγινε το θαύμα! @kokkinoskoufitsa εσύ πως είσαι σήμερα? Μήπως έχεις κανένα σύμπτωμα?? 

μπα τίποτα! Νομίζω έρχονται σιγά σιγά τα πονάκια περιόδου. Κάτι νιώθω σήμερα. Οι διάρροιες δεν άρχισαν στην ώρα τους και ανησυχώ! Πάντα έρχονται μια βδομάδα πριν! 😅😅😅

Εσύ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η evaioan είπε:

Ναι μου συμβαίνει 2 με 3 μέρες μετά την ωορρηξια. Αυτά μετά που γέννησα την μικρή, πριν ούτε ωορρηξια καταλάβαινα ούτε τίποτα 😅

Ακριβώς τα ίδια και εγώ. Πριν γεννήσω δεν ένιωθα τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Αγαπημένο μου αννιτακι από σένα περιμένω πολλά αυτόν τον μήνα! Δεν ξέρω γιατί ,έτσι μου έχει κάτσει! Περιμένω την άλλη τρίτη ( αλλά θα σε ζαλίζω από πιο νωρίς φυσικά χαχαχα) να μάθουμε αν έδεσε το γλυκό 🙏🙏❤️

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

μπα τίποτα! Νομίζω έρχονται σιγά σιγά τα πονάκια περιόδου. Κάτι νιώθω σήμερα. Οι διάρροιες δεν άρχισαν στην ώρα τους και ανησυχώ! Πάντα έρχονται μια βδομάδα πριν! 😅😅😅

Εσύ;;;

Κορίτσια μου εγώ πέρα από τους κλασικούς πόνους περιόδου όπως πάντα και άσπρα υγρά δεν έχω κάτι!! Η αλήθεια είναι ότι δεν το πολύ πιστεύω γιατί με μόλις 1 μήνα θεραπεία για το σπέρμα πόσο να βελτιωθεί?? Άσε που γενικά δεν ξέρω με τις βιταμίνες πόσο μπορεί να ανέβει από 2% να πάει? Άντε και να πάει 10% και πάλι είναι πολύ λίγο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP κορίτσι μου εσύ πως είσαι? Έφυγαν τα συμπτώματα τις ουρολοίμωξης?? @Antonia2  μου πώς είσαι? Και εσύ τώρα περιμένεις όπου να ναι σωστά? Ποιες άλλες είναι στην αναμονή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες! Κι εγώ στην αναμονή είμαι, περιμένω να δω αν θα δω τα πρώτα καφέ. Λέτε να γίνει τίποτα αυτή τη φορά; Δεν κάναμε προγραμματισμένα αλλά από ότι είδα είχαμε μέρα παρά μέρα επαφές την εβδομάδα των γόνιμων. Κάποιες ενοχλήσεις περιόδου τις αισθάνομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...