Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Θα δείξει από τις εξετάσεις ούρων που θα κάνω τη Τετάρτη... ελπίζω μέχρι να σκουρινει εντελώς να έχει τελειώσει και η ουρολοίμωξη 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Είναι όντως πιο σκούρα η γραμμή!! Στο εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να έχεις ξεμπερδεψει με την ουρολοίμωξη🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου υπάρχει περίπτωση όντως να μην γίνει πιο σκούρη η γραμμή και να συνεχίσει έτσι μέχρι την 20η μέρα! Αν τώρα είσαι 15η μέρα τότε σκέψου ότι σε 3 μέρες αν γίνει θετικό θα είσαι 18η!! Δεν έχει μεγάλη απόκλιση από το συνηθισμένο κύκλο σου! 

Αχ μακάρι 🙏🏻🙏🏻 πάντως την ενόχληση στην τουαλέτα από την ουρολοίμωξη την έχω μόνο με τα πρώτα πρωινά ούρα, μετά όλη μέρα είναι μια χαρά δεν νιώθω τίποτα. Μακάρι να άρχισε να υποχωρεί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Σου στελνω  μπολικη μπεμπεδοσκονη ❤️ Τη ξερω αυτη τη κατασταση.Να εισαι αισιοδοξη ❤️ 

Στείλε στείλε κορίτσι μου 🥰🥰🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αχ μακάρι 🙏🏻🙏🏻 πάντως την ενόχληση στην τουαλέτα από την ουρολοίμωξη την έχω μόνο με τα πρώτα πρωινά ούρα, μετά όλη μέρα είναι μια χαρά δεν νιώθω τίποτα. Μακάρι να άρχισε να υποχωρεί....

Το πρωι είναι λογικό να συμβαίνει! Γενικά εμένα μου είχε πει τότε ο γιατρός να αδειάζω συνέχεια της κύστη κ να μην αφήνω τα ουρα πολλή ώρα μέσα, γιατί έτσι επαναφέρεις τη λοίμωξη σε αρχικά επίπεδα! Και πράγματι μια βδομάδα δεν βγήκα καν απ το σπίτι για να κάθομαι στο μπάνιο! Μόλις τελείωσα το κουτί που σου είπα θεώρησα ότι είμαι οκ βγήκα το πρωί για ψώνια και καφέ κ έκατσα περίπου 3 ώρες χωρίς τουαλέτα. Ε αυτό ήταν! Ξαναμανα τα ίδια! Εγώ βέβαια την έπαθα από την επέμβαση κ λένε ότι Σ αυτή την περίπτωση είναι ακόμα πιο ανθεκτική στην αντιβίωση αλλά όπως και να χει φαντάζομαι τα ίδια θα ισχύουν πάνω κάτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Το πρωι είναι λογικό να συμβαίνει! Γενικά εμένα μου είχε πει τότε ο γιατρός να αδειάζω συνέχεια της κύστη κ να μην αφήνω τα ουρα πολλή ώρα μέσα, γιατί έτσι επαναφέρεις τη λοίμωξη σε αρχικά επίπεδα! Και πράγματι μια βδομάδα δεν βγήκα καν απ το σπίτι για να κάθομαι στο μπάνιο! Μόλις τελείωσα το κουτί που σου είπα θεώρησα ότι είμαι οκ βγήκα το πρωί για ψώνια και καφέ κ έκατσα περίπου 3 ώρες χωρίς τουαλέτα. Ε αυτό ήταν! Ξαναμανα τα ίδια! Εγώ βέβαια την έπαθα από την επέμβαση κ λένε ότι Σ αυτή την περίπτωση είναι ακόμα πιο ανθεκτική στην αντιβίωση αλλά όπως και να χει φαντάζομαι τα ίδια θα ισχύουν πάνω κάτω..

Ωχχ δεν θα το αντέξω όλο αυτό από την αρχή! Πάντως σήμερα πήρα και την καλλιέργεια που Μ έκαναν στα επείγοντα πριν μια βδομάδα και λεει οτι είναι καθαρή! Μου εγραψε βέβαια να ξανα κανω τώρα, αύριο τελειώνει η αντιβίωση Τετάρτη παω για εξέταση. Για να δούμε... 

Ο σύζυγος πάντως δεν κρατιέται 😂 εχει ζοριστει και αυτός μια βδομάδα τώρα 😏😂 λίγη υπομονή μέχρι την Πέμπτη 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ωχχ δεν θα το αντέξω όλο αυτό από την αρχή! Πάντως σήμερα πήρα και την καλλιέργεια που Μ έκαναν στα επείγοντα πριν μια βδομάδα και λεει οτι είναι καθαρή! Μου εγραψε βέβαια να ξανα κανω τώρα, αύριο τελειώνει η αντιβίωση Τετάρτη παω για εξέταση. Για να δούμε... 

Ο σύζυγος πάντως δεν κρατιέται 😂 εχει ζοριστει και αυτός μια βδομάδα τώρα 😏😂 λίγη υπομονή μέχρι την Πέμπτη 🙏🏻

Εσύ συνέχισε να πίνεις πολύ νερό και να πας συχνά στην τουαλέτα! Αν ήδη δεν πίνεις πολύ μόνο καλό θα σου κάνει το νεράκι!.. Όσο πρέπει να πίνεις για το βάρος σου και λίγο περισσότερο ίσως τις πρώτες μέρες τώρα μέχρι να καθαρίσεις εντελώς! Αχ να κάνει υπομονή πες του!!! 😛Κι εμείς θα έχουμε για 1 μήνα αποχή λόγω της αντιβίωσης για το μικρόβιο στο σπέρμα καθώς δε χρησιμοποιούμε άλλη προφύλαξη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Εσύ συνέχισε να πίνεις πολύ νερό και να πας συχνά στην τουαλέτα! Αν ήδη δεν πίνεις πολύ μόνο καλό θα σου κάνει το νεράκι!.. Όσο πρέπει να πίνεις για το βάρος σου και λίγο περισσότερο ίσως τις πρώτες μέρες τώρα μέχρι να καθαρίσεις εντελώς! Αχ να κάνει υπομονή πες του!!! 😛Κι εμείς θα έχουμε για 1 μήνα αποχή λόγω της αντιβίωσης για το μικρόβιο στο σπέρμα καθώς δε χρησιμοποιούμε άλλη προφύλαξη..

Υπομονή κορίτσι μου🙏🏻 όλα θα πάνε καλά ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου 😁♥️♥️  δεν πειράζει που δεν το είπες πιο πριν, είχατε και τις επαφουλες σας ήρθατε και πιο κοντά σαν ζευγάρι έτσι να το βλέπεις! Ο δικός μου ο καημένος τι να πει που ένα χρόνο με παρακαλούσε για εξωσωματική και εγώ εκειιι επέμενα με επαφές καθεε μήνα! Εγώ και αν τον ξεκανα 😂

Αν δεν έρθει αυτό το μήνα το θαύμα σας που  σου εύχομαι να έρθει 🙏🏻🙏🏻τότε πας για εξωσωματική και ότι χρειαστείς εδώ είμαστε, είμαστε πολλές 😁😁🙏🏻♥️♥️♥️♥️

καλέ αυξανόμαστε και πληθαίνουμε! Μαρίνα σου γράφω και στην άλλη ομάδα! 😁 

Πέρα από την πλάκα όμως @cat12 θα τα έχετε καταφέρει τώρα κι αν δεν, κάτι μου λέει πως μόλις ξεκινήσετε τις διαδικασίες τσουπ θα ρθει από κει που δεν το περιμένατε!

Στην τελική βέβαια θα κάνεις αυτό που σε κάνει να νιώθεις καλά και ήρεμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

καλέ αυξανόμαστε και πληθαίνουμε! Μαρίνα σου γράφω και στην άλλη ομάδα! 😁 

Πέρα από την πλάκα όμως @cat12 θα τα έχετε καταφέρει τώρα κι αν δεν, κάτι μου λέει πως μόλις ξεκινήσετε τις διαδικασίες τσουπ θα ρθει από κει που δεν το περιμένατε!

Στην τελική βέβαια θα κάνεις αυτό που σε κάνει να νιώθεις καλά και ήρεμη! 

Αχ μακάρι κορίτσι μου!!!! Έπρεπε να τον κουράσω λίγο τον άντρα μου για να καταλάβει γερά την προσπάθεια μας γιατί ήθελε με το νέο έτος για εξωσωματική... τώρα ευτυχώς μου είπε τον επόμενο μήνα ...ας ελπίσουμε ότι θα γίνει σύντομα οποίος κ εάν είναι ο τρόπος 🙏🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Εσύ συνέχισε να πίνεις πολύ νερό και να πας συχνά στην τουαλέτα! Αν ήδη δεν πίνεις πολύ μόνο καλό θα σου κάνει το νεράκι!.. Όσο πρέπει να πίνεις για το βάρος σου και λίγο περισσότερο ίσως τις πρώτες μέρες τώρα μέχρι να καθαρίσεις εντελώς! Αχ να κάνει υπομονή πες του!!! 😛Κι εμείς θα έχουμε για 1 μήνα αποχή λόγω της αντιβίωσης για το μικρόβιο στο σπέρμα καθώς δε χρησιμοποιούμε άλλη προφύλαξη..

Υπομονή κορίτσι μου ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Εσύ συνέχισε να πίνεις πολύ νερό και να πας συχνά στην τουαλέτα! Αν ήδη δεν πίνεις πολύ μόνο καλό θα σου κάνει το νεράκι!.. Όσο πρέπει να πίνεις για το βάρος σου και λίγο περισσότερο ίσως τις πρώτες μέρες τώρα μέχρι να καθαρίσεις εντελώς! Αχ να κάνει υπομονή πες του!!! 😛Κι εμείς θα έχουμε για 1 μήνα αποχή λόγω της αντιβίωσης για το μικρόβιο στο σπέρμα καθώς δε χρησιμοποιούμε άλλη προφύλαξη..

Κοριτσι μου υπομονη... σε νιωθω οσο δε φανταζεσαι... εγω η τρελη οταν επαιρνα τις αντιβιωσεις γ τα πυοσφαιρια, επαιρνα αγωγη γ 12 μερες με 2πλη αντιβιωση κ μου ελεγε ο γιατρος μετα απο 10 μερες ν παω ν κανω εξετασεις (καλλιεργεια κολπικου) ωστε να μην υπαρχει επιρροη απ τις αντιβιωσεις.. κ επειδη φοβομουν μην εχω μυκητες κ τον κολλησω κ αλληλοκολλιομμαστε μετα, του ελεγα μετα την καλλιεργεια θ εχουμε ελευθερες επαφες (γ να σιγουρευτω οτι δν εχω μυκητες)...κ φαντασου πηρα 2 φορες την αγωγη αυτη..

Εν τω μεταξυ, μετα απ τοσο διαστημα ελευθερων επαφων, ακομα κ το προφυλακτικο σε ξενερωνει τελειως... 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου υπομονη... σε νιωθω οσο δε φανταζεσαι... εγω η τρελη οταν επαιρνα τις αντιβιωσεις γ τα πυοσφαιρια, επαιρνα αγωγη γ 12 μερες με 2πλη αντιβιωση κ μου ελεγε ο γιατρος μετα απο 10 μερες ν παω ν κανω εξετασεις (καλλιεργεια κολπικου) ωστε να μην υπαρχει επιρροη απ τις αντιβιωσεις.. κ επειδη φοβομουν μην εχω μυκητες κ τον κολλησω κ αλληλοκολλιομμαστε μετα, του ελεγα μετα την καλλιεργεια θ εχουμε ελευθερες επαφες (γ να σιγουρευτω οτι δν εχω μυκητες)...κ φαντασου πηρα 2 φορες την αγωγη αυτη..

Εν τω μεταξυ, μετα απ τοσο διαστημα ελευθερων επαφων, ακομα κ το προφυλακτικο σε ξενερωνει τελειως... 😇

Πφφφφ και εγώ παίρνω δυο την ημέρα, πρωί βράδυ, αύριο τελειώνει το κουτί. Θα πάω Τετάρτη γ εξετάσεις. 🙏🏻🙏🏻

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου υπομονη... σε νιωθω οσο δε φανταζεσαι... εγω η τρελη οταν επαιρνα τις αντιβιωσεις γ τα πυοσφαιρια, επαιρνα αγωγη γ 12 μερες με 2πλη αντιβιωση κ μου ελεγε ο γιατρος μετα απο 10 μερες ν παω ν κανω εξετασεις (καλλιεργεια κολπικου) ωστε να μην υπαρχει επιρροη απ τις αντιβιωσεις.. κ επειδη φοβομουν μην εχω μυκητες κ τον κολλησω κ αλληλοκολλιομμαστε μετα, του ελεγα μετα την καλλιεργεια θ εχουμε ελευθερες επαφες (γ να σιγουρευτω οτι δν εχω μυκητες)...κ φαντασου πηρα 2 φορες την αγωγη αυτη..

Εν τω μεταξυ, μετα απ τοσο διαστημα ελευθερων επαφων, ακομα κ το προφυλακτικο σε ξενερωνει τελειως... 😇

Έτσι είναι! Προφυλακτικό ουυυυυ παει καιρός..δεν πειράζει! Θα το απολαύσουμε μετά στο φουλ! Τώρα που μπαίνουμε σε διαδικασία εξωσωματικής δε ρισκάρω να έχω μολύνσεις σε καμία περίπτωση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@ΛΕΥΚΗμου μιλησες μ το γιατρο σου;;

Καλημέρααα, ναι μιλήσαμε εχθές το απόγευμα. Μου είπε πως είναι πολύ καλή η προγεστερόνη. Μου είπε πως και να υπάρχει εγκυμοσύνη δεν θα βασιστούμε στην προγεστερόνη γιατί την 21η μέρα είναι στο ζενίθ της και σιγά σιγά μειώνεται. Οπότε αν την είχα κάνει την 21η και εγώ θα ήταν πιο υψηλή. 

Άρα τώρα που ξέρω πως και το ΠΑΠ μου είναι πεντακάθαρο και οι εξετάσεις θρομβοφιλίας αρνητικές και ο υπέρηχος καθαρός και η προγεστερόνη μου καλή και το σπερμοδιάγραμμα καλό, είμαι αισιόδοξη και περιμένω να έρθει η 12 Οκτώβρη και να κάνω ένα τεστάκι αν δεν έρθει η καταραμένη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρααα, ναι μιλήσαμε εχθές το απόγευμα. Μου είπε πως είναι πολύ καλή η προγεστερόνη. Μου είπε πως και να υπάρχει εγκυμοσύνη δεν θα βασιστούμε στην προγεστερόνη γιατί την 21η μέρα είναι στο ζενίθ της και σιγά σιγά μειώνεται. Οπότε αν την είχα κάνει την 21η και εγώ θα ήταν πιο υψηλή. 

Άρα τώρα που ξέρω πως και το ΠΑΠ μου είναι πεντακάθαρο και οι εξετάσεις θρομβοφιλίας αρνητικές και ο υπέρηχος καθαρός και η προγεστερόνη μου καλή και το σπερμοδιάγραμμα καλό, είμαι αισιόδοξη και περιμένω να έρθει η 12 Οκτώβρη και να κάνω ένα τεστάκι αν δεν έρθει η καταραμένη!!!

Καλημερα κοριτσι μου!!! Λιγο εμεινε γ την Πεμπτη!!! Ελπιζω ν μην ερθει!!!!😊🙏❤️

Απο συμπτωματα πως εισαι;; εγω τα εχω ολα κανονικα...😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!!! Λιγο εμεινε γ την Πεμπτη!!! Ελπιζω ν μην ερθει!!!!😊🙏❤️

Απο συμπτωματα πως εισαι;; εγω τα εχω ολα κανονικα...😅

Εγώ δεν έχω τίποτα. Ούτε πρησμένο στήθος ούτε φούσκωμα, τίποτα. Έντονο πονοκέφαλο έχω κάθε μέρα και νυστάζω πολύ. Αλλά επειδή πιστεύω πως τα παραπάνω είναι αποτέλεσμα της δουλειάς και του καιρού, δεν σκέφτομαι τίποτα. Θα περιμένω να περάσει και η αυριανή μέρα και τότε ΙΣΩΣ αρχίσω να ελπίζω!!!

Εύχομαι να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης και να μην σου έρθει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Εγώ δεν έχω τίποτα. Ούτε πρησμένο στήθος ούτε φούσκωμα, τίποτα. Έντονο πονοκέφαλο έχω κάθε μέρα και νυστάζω πολύ. Αλλά επειδή πιστεύω πως τα παραπάνω είναι αποτέλεσμα της δουλειάς και του καιρού, δεν σκέφτομαι τίποτα. Θα περιμένω να περάσει και η αυριανή μέρα και τότε ΙΣΩΣ αρχίσω να ελπίζω!!!

Εύχομαι να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης και να μην σου έρθει!!!!

αχ κ εγώ έτσι είμαι, πονοκέφαλο, τρελή νύστα και κούραση αλλά εγώ έχω κ λίγο μπούκωμα οπότε μάλλον είναι επειδή άρχισε η ωραία υγρασία και αργοσαπίζει το μέσα μας! 

Άντε φέρτε κανένα θετικό !!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σε 7 μέρες περιμένω! Την επόμενη Τρίτη και ακριβώς τα ίδια συμπτώματα όπως πριν την περίοδο! Πονακια περιόδου και αρκετά άσπρα υγρά! Δυστυχώς το στήθος μου όπως πάντα ανιωθω αφού σκέφτομαι μήπως έχω θέμα με την προγεστερόνη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σε 7 μέρες περιμένω! Την επόμενη Τρίτη και ακριβώς τα ίδια συμπτώματα όπως πριν την περίοδο! Πονακια περιόδου και αρκετά άσπρα υγρά! Δυστυχώς το στήθος μου όπως πάντα ανιωθω αφού σκέφτομαι μήπως έχω θέμα με την προγεστερόνη μου!!

καλημέρααα! γιατί, σχετίζεται αυτό με την προγεστερόνη;;; εγώ δεν έχω ποτέ ενοχλήσεις στο στήθος στην περίοδο... έχω όλα τα άλλα αλλά αυτό ποτέ. Σημαίνει ότι υπάρχει πρόβλημα;; 😩

Στις εξετάσεις που είχα κάνει για κάποιο λόγο δε μου είχαν γράψει την προγεστερόνη κ δεν ξέρω τι γινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

αχ κ εγώ έτσι είμαι, πονοκέφαλο, τρελή νύστα και κούραση αλλά εγώ έχω κ λίγο μπούκωμα οπότε μάλλον είναι επειδή άρχισε η ωραία υγρασία και αργοσαπίζει το μέσα μας! 

Άντε φέρτε κανένα θετικό !!! 😍

αργοσαπίζει το μεσα μας 😂🤣 πολύ γέλασα😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

αχ κ εγώ έτσι είμαι, πονοκέφαλο, τρελή νύστα και κούραση αλλά εγώ έχω κ λίγο μπούκωμα οπότε μάλλον είναι επειδή άρχισε η ωραία υγρασία και αργοσαπίζει το μέσα μας! 

Άντε φέρτε κανένα θετικό !!! 😍

Α καλημέρα!! Διάβαζα τα μηνύματα και επεσα πανω στο δικό σου😁 εγώ το μπούκωμα το είχα πριν το θετικό τέστ 😁 επίσης έχω ακούσει πολλές κοπέλες που το καταλαβαν από το μπούκωμα 😏 ελπίζω να είναι αυτό που επιθυμείς 🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα

Αχ άντε λιγοστεύουν οι μέρες και περιμένουμε πως και πως να ακούσουμε καλά νέα !! @annitakianna @kokkinoskoufitsa @ΛΕΥΚΗ, είμαστε σε αναμονή μαζί σας!!! 

@marinaP έκανες κανένα τεστ σήμερα να δούμε ωορηξια? 

Εγώ Κορίτσια μου χθες δεν είχα επαφή τελικά..είχαμε τόσο φουλ μέρα και το βράδυ ο μικρός άργησε να κοιμηθεί . Μετά επιασα να κάνω και φαγητό για να έχει ο άντρας μου στη δουλειά και ήμασταν και οι δύο πτώματα..Παρ όλα αυτά όταν ξαπλώσαμε του λέω πάω να κάνω ένα γρήγορο ντουζακι μου λέει άντε πήγαινε...μέχρι να κάνω και να βγω κλπ ροχαλιζε σαν τρακτέρ...εε δε μου πήγε η καρδιά να τον ξυπνήσω..τον ρώτησα σιγά σιγά " να σε ξυπνήσω?" Μου είπε μέσα από τον ύπνο του ναι ,αλλά γύρισε πλευρό και κατάλαβα ότι τον έχει πάρει ο ύπνος για τα καλά!  Δε πειράζει όμως! Ίσως και να έγινε έτσι γιατί έτσι ήταν γραφτό και να μη χρειαζοταν άλλη επαφή! Είμαι αισιόδοξη ακόμη και με τις δύο μόνο επαφές πριν και μετά την ωορηξια! Τώρα μέχρι να ΜΗΝ μου έρθει ,θα έχουμε οπότε θέλουμε χωρίς να σκεφτόμαστε τίποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σε 7 μέρες περιμένω! Την επόμενη Τρίτη και ακριβώς τα ίδια συμπτώματα όπως πριν την περίοδο! Πονακια περιόδου και αρκετά άσπρα υγρά! Δυστυχώς το στήθος μου όπως πάντα ανιωθω αφού σκέφτομαι μήπως έχω θέμα με την προγεστερόνη μου!!

Καλημέρα κορίτσι μου, εννοεις ότι δεν έχεις πόνο στο στήθος; εγώ ποτέ δεν είχα στην περίοδο πόνο στο στήθος ούτε τώρα που είμαι έγκυος ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη, δε νομίζω ότι παίζει ρόλο, απλώς κάποιες δεν το έχουμε σαν σύμπτωμα😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρααααααα

Αχ άντε λιγοστεύουν οι μέρες και περιμένουμε πως και πως να ακούσουμε καλά νέα !! @annitakianna @kokkinoskoufitsa @ΛΕΥΚΗ, είμαστε σε αναμονή μαζί σας!!! 

@marinaP έκανες κανένα τεστ σήμερα να δούμε ωορηξια? 

Εγώ Κορίτσια μου χθες δεν είχα επαφή τελικά..είχαμε τόσο φουλ μέρα και το βράδυ ο μικρός άργησε να κοιμηθεί . Μετά επιασα να κάνω και φαγητό για να έχει ο άντρας μου στη δουλειά και ήμασταν και οι δύο πτώματα..Παρ όλα αυτά όταν ξαπλώσαμε του λέω πάω να κάνω ένα γρήγορο ντουζακι μου λέει άντε πήγαινε...μέχρι να κάνω και να βγω κλπ ροχαλιζε σαν τρακτέρ...εε δε μου πήγε η καρδιά να τον ξυπνήσω..τον ρώτησα σιγά σιγά " να σε ξυπνήσω?" Μου είπε μέσα από τον ύπνο του ναι ,αλλά γύρισε πλευρό και κατάλαβα ότι τον έχει πάρει ο ύπνος για τα καλά!  Δε πειράζει όμως! Ίσως και να έγινε έτσι γιατί έτσι ήταν γραφτό και να μη χρειαζοταν άλλη επαφή! Είμαι αισιόδοξη ακόμη και με τις δύο μόνο επαφές πριν και μετά την ωορηξια! Τώρα μέχρι να ΜΗΝ μου έρθει ,θα έχουμε οπότε θέλουμε χωρίς να σκεφτόμαστε τίποτα!!

Οχι κορίτσι Μ λεω να κάνω το μεσημέρι την ίδια ώρα που  εκανα και τα προηγούμενα!

Αντε κορίτσι μου μακάρι αυτό το μήνα να είναι και το τυχερό σας🙏🏻🙏🏻🙏🏻 μια χαρά οι επαφές σας μην το σκέφτεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...