Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@dimand @marinamanoulitsa Θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωω συγχαρητήρια κορίτσια!!!! Βουρ για χοριακή και μετά τηλέφωνο το γιατρό σας και οι 2!!!!!!! 

<3<3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Σήμερα και εγώ το βράδυ!! Και έχω σημειώσει όλες τις απορίες για την επόμενη ετ😛😛 θα τον τρελάνω πάλι αλλά με εχει μάθει πια και με βάζει τελευταίο ραντεβού να μην καθυστερεί και τις υπόλοιπες 😂

Λέτε να δει λίγο τι γίνεται με ωορρηξία;; ή είναι πολύ νωρίς δεδομένου ότι κανω αργά ωορρηξία;;

Σίγουρα θα δει κάποιο αυγό και θα σου πει στο περίπου αν δεν είναι μεγάλο το αυγό!! Αν είναι ήδη μεγάλο πιθανόν να σου πει με ακρίβεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...σηκώθηκα αξημερωτα και έκανα και το άλλο τεστ και η γραμμή είναι πιο σκούρη με τα σημερινά πρωινά...Χριστέ μου πόσα χρόνια το περίμενα αυτό....δείτε και εσείς....λέτε να είναι εξάτμισης;;;δεν ξέρω να το πιστέψω;;;;

IMG_20231004_050654.jpg

Αυτό είναι σίγουρα θετικό! 😁😁😁😁 Μπράβο κορίτσι!

@dimand κι εσένα θετικό φαίνεται, ειδικά για τις μέρες που είσαι! 

Περιμένουμε τις χοριακες σας κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Σίγουρα θα δει κάποιο αυγό και θα σου πει στο περίπου αν δεν είναι μεγάλο το αυγό!! Αν είναι ήδη μεγάλο πιθανόν να σου πει με ακρίβεια!!

Αντε να δούμε τι θα δούμε! 

Να τελειώσει όλο αυτό και με την ουρολοίμωξη, να προλάβουμε τις γόνιμες 🙏🏻  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έχω αποτελέσματα...Η χοριακη μου είναι αρνητική οπότε μάλλον έχω αγχωθεί πααααααρα πολύ και έχω καταφέρει να μπλοκάρω τα πάντα...Δε πειράζει,κάθε εμπόδιο για καλό ✌️

Θα πάω το ταξιδάκι μου,θα επιστρέψω και θα περιμένω να μου έρθουν για να ξεκινήσουμε τον επόμενο κύκλο ακόμα πιο στοχευμένα 😻😻😻

Εγκυούλες μας με το καλό τα αποτελέσματα σας 🥰🥰🧿🧿

Θα παραμένουμε σε επικοινωνία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια μου έχω αποτελέσματα...Η χοριακη μου είναι αρνητική οπότε μάλλον έχω αγχωθεί πααααααρα πολύ και έχω καταφέρει να μπλοκάρω τα πάντα...Δε πειράζει,κάθε εμπόδιο για καλό ✌️

Θα πάω το ταξιδάκι μου,θα επιστρέψω και θα περιμένω να μου έρθουν για να ξεκινήσουμε τον επόμενο κύκλο ακόμα πιο στοχευμένα 😻😻😻

Εγκυούλες μας με το καλό τα αποτελέσματα σας 🥰🥰🧿🧿

Θα παραμένουμε σε επικοινωνία!!!

Δεν πειράζει κορίτσι μου τουλάχιστον τώρα ξέρεις και θα απολαύσεις το ταξίδι σου 🥰 θα ηρεμήσεις και θα επιστρέψεις πίσω έτοιμη για τον νεο κύκλο 🙏🏻 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μαζι ειμαστε εμεις!!! εγω 13/10 περιμενω οποτε ειμαστε πολυ κοντα!!! βεβαια επειδη αυτο το μηνα πηρα τα inofert μπορει και να αργησει 1-2 μερες και να μη φταιει ενδεχομενη κυηση.. θα δουμε.. παντως καθομαι σε αναμενα καρβουνα ηδη!!!😁αλλα και να μην ερθει, εχω κλεισει ραντεβου σε εξωσωματιστη στις 19/10 οποτε τελος του χρονου θελω να ξεκινησω διαδικασια εξωσωματικης ή οτι μου πει τελος παντων...

ευχομαι να βγει το προαισθημα σου και να εχεις κι εσυ θετικο τεστακι αυτο το μηνα!!! να γεμισουμε εγκυουλες στην παρεα μας!!!😍🙏

Εγώ θα ευχηθώ να έχεις και εσύ θετικό τεστάκι και να καθυστερήσει 9 μήνες η ακατανόμαστη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια μου έχω αποτελέσματα...Η χοριακη μου είναι αρνητική οπότε μάλλον έχω αγχωθεί πααααααρα πολύ και έχω καταφέρει να μπλοκάρω τα πάντα...Δε πειράζει,κάθε εμπόδιο για καλό ✌️

Θα πάω το ταξιδάκι μου,θα επιστρέψω και θα περιμένω να μου έρθουν για να ξεκινήσουμε τον επόμενο κύκλο ακόμα πιο στοχευμένα 😻😻😻

Εγκυούλες μας με το καλό τα αποτελέσματα σας 🥰🥰🧿🧿

Θα παραμένουμε σε επικοινωνία!!!

Δε πειράζει κοριτσάκι μου τώρα ξέρεις σίγουρα τουλάχιστον να μην έχεις αυτό το άγχος, να περάσεις πολύ όμορφα στο ταξίδι σας να γεμίσεις μπαταρίες και πάμε για τον επόμενο κύκλο🙏🙏❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dimand εισαι έγκυος και εσύ σίγουρα!!!!!!!με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο 🩷🩷

Κορίτσια επειδή νόμιζα ότι έκανε λάθος το τεστ λέω πάω να πάρω και ένα yes or no και βγήκε γραμμή και έτσι πήρα τηλέφωνο τον γιατρό....μου είπε θα πας για χοριακη....οπότε έδωσα αίμα και περιμένω.... Εντωμεταξυ έχω απίστευτη ζάλη....

Αν βγει θετική ξεκινάμε από σήμερα αμέσως μου λέει αντιπηκτική αγωγή για να βοηθήσουμε το μωράκι...λόγω παλινδρομων κυήσεων...δεν ξέρω αν θα μου δώσει και προγεστερόνη....

🙏🙏🙏🙏🙏🙏 αχ κάντε προσευχή να βγει θετική... φοβάμαι να ανοίξω και το email όταν έρθει...λέω φοβάμαι μην είναι αρνητική.....

Σας βάζω και το yes or no φώτο 😘 και line progression από self clear 😘😘😘😘

IMG_20231004_101327.jpg

IMG20231004113026.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@dimand εισαι έγκυος και εσύ σίγουρα!!!!!!!με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο 🩷🩷

Κορίτσια επειδή νόμιζα ότι έκανε λάθος το τεστ λέω πάω να πάρω και ένα yes or no και βγήκε γραμμή και έτσι πήρα τηλέφωνο τον γιατρό....μου είπε θα πας για χοριακη....οπότε έδωσα αίμα και περιμένω.... Εντωμεταξυ έχω απίστευτη ζάλη....

Αν βγει θετική ξεκινάμε από σήμερα αμέσως μου λέει αντιπηκτική αγωγή για να βοηθήσουμε το μωράκι...λόγω παλινδρομων κυήσεων...δεν ξέρω αν θα μου δώσει και προγεστερόνη....

🙏🙏🙏🙏🙏🙏 αχ κάντε προσευχή να βγει θετική... φοβάμαι να ανοίξω και το email όταν έρθει...λέω φοβάμαι μην είναι αρνητική.....

Σας βάζω και το yes or no φώτο 😘 και line progression από self clear 😘😘😘😘

IMG_20231004_101327.jpg

IMG20231004113026.jpg

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου! Θα δεις, ξέρω πως αισθάνεσαι εγώ χθες έκλαιγα από τώρα μήπως και δεν τα καταφέρω και σε αυτή την ετ... αυτός ο φόβος δεν φεύγει ποτέ! Μόνο προσευχή και να πιστέψεις στο θαύμα που έχεις μέσα σ! 

Τα τεστ σου.ειναι σίγουρα θετικά!! Και θα έχεις και μια θετική χοριακη και όλα θα πάνε μια χαρά!! Σου στέλνω άπειρη θετική ενέργεια και μια αγκαλιά 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...σηκώθηκα αξημερωτα και έκανα και το άλλο τεστ και η γραμμή είναι πιο σκούρη με τα σημερινά πρωινά...Χριστέ μου πόσα χρόνια το περίμενα αυτό....δείτε και εσείς....λέτε να είναι εξάτμισης;;;δεν ξέρω να το πιστέψω;;;;

IMG_20231004_050654.jpg

Συγχαρητήρια ❤️ δεν χωράει αμφιβολία σ αυτό το τεστ! ❤️❤️❤️❤️ όλα μα όλα να πάνε κατ’ ευχήν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@dimand εισαι έγκυος και εσύ σίγουρα!!!!!!!με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο 🩷🩷

Κορίτσια επειδή νόμιζα ότι έκανε λάθος το τεστ λέω πάω να πάρω και ένα yes or no και βγήκε γραμμή και έτσι πήρα τηλέφωνο τον γιατρό....μου είπε θα πας για χοριακη....οπότε έδωσα αίμα και περιμένω.... Εντωμεταξυ έχω απίστευτη ζάλη....

Αν βγει θετική ξεκινάμε από σήμερα αμέσως μου λέει αντιπηκτική αγωγή για να βοηθήσουμε το μωράκι...λόγω παλινδρομων κυήσεων...δεν ξέρω αν θα μου δώσει και προγεστερόνη....

🙏🙏🙏🙏🙏🙏 αχ κάντε προσευχή να βγει θετική... φοβάμαι να ανοίξω και το email όταν έρθει...λέω φοβάμαι μην είναι αρνητική.....

Σας βάζω και το yes or no φώτο 😘 και line progression από self clear 😘😘😘😘

IMG_20231004_101327.jpg

IMG20231004113026.jpg

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου να σκέφτεσαι μόνο θετικα🙏🙏 εφόσον θα σου δώσει κ αγωγή ο γιατρός για να είσαι καλυμμένη μη φοβάσαι❣️ στείλε μας όταν πάρεις την χοριακη θα περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@dimand εισαι έγκυος και εσύ σίγουρα!!!!!!!με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο 🩷🩷

Κορίτσια επειδή νόμιζα ότι έκανε λάθος το τεστ λέω πάω να πάρω και ένα yes or no και βγήκε γραμμή και έτσι πήρα τηλέφωνο τον γιατρό....μου είπε θα πας για χοριακη....οπότε έδωσα αίμα και περιμένω.... Εντωμεταξυ έχω απίστευτη ζάλη....

Αν βγει θετική ξεκινάμε από σήμερα αμέσως μου λέει αντιπηκτική αγωγή για να βοηθήσουμε το μωράκι...λόγω παλινδρομων κυήσεων...δεν ξέρω αν θα μου δώσει και προγεστερόνη....

🙏🙏🙏🙏🙏🙏 αχ κάντε προσευχή να βγει θετική... φοβάμαι να ανοίξω και το email όταν έρθει...λέω φοβάμαι μην είναι αρνητική.....

Σας βάζω και το yes or no φώτο 😘 και line progression από self clear 😘😘😘😘

IMG_20231004_101327.jpg

IMG20231004113026.jpg

Κορίτσι μου δεν υπάρχει περίπτωση αυτά τα τεστ να είναι τις φαντασίας μας!! Δηλαδή έλεος τόσα άτομα τα βλέπουμε δεν μπορεί να είμαστε όλες γκαβες!! Είσαι έγκυος θα δεις και την χορική σου τώρα και θα ηρεμήσεις 🥰🥰🥰 αλλά επειδή είσαι πριν την καθυστέρηση μην αγχωθεις επειδή θα δεις 2 ψηφία!!!είναι πολύ νωρίς ακόμα! Νομίζω θα είσαι κάπου στο 50-60 χορική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου δεν υπάρχει περίπτωση αυτά τα τεστ να είναι τις φαντασίας μας!! Δηλαδή έλεος τόσα άτομα τα βλέπουμε δεν μπορεί να είμαστε όλες γκαβες!! Είσαι έγκυος θα δεις και την χορική σου τώρα και θα ηρεμήσεις 🥰🥰🥰 αλλά επειδή είσαι πριν την καθυστέρηση μην αγχωθεις επειδή θα δεις 2 ψηφία!!!είναι πολύ νωρίς ακόμα! Νομίζω θα είσαι κάπου στο 50-60 χορική 

Ναι το ξέρω μικρή θα είναι η χοριακή!εδώ στον μικρό μου με τρεις μέρες καθυστέρησης είχα μόνο 40 μονάδες.... και όλα πήγαν καλά.... βρε ας είναι θετική και όλα θα γίνουν!!!

Σας ευχαριστώωωωωω όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@dimand εισαι έγκυος και εσύ σίγουρα!!!!!!!με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο 🩷🩷

Κορίτσια επειδή νόμιζα ότι έκανε λάθος το τεστ λέω πάω να πάρω και ένα yes or no και βγήκε γραμμή και έτσι πήρα τηλέφωνο τον γιατρό....μου είπε θα πας για χοριακη....οπότε έδωσα αίμα και περιμένω.... Εντωμεταξυ έχω απίστευτη ζάλη....

Αν βγει θετική ξεκινάμε από σήμερα αμέσως μου λέει αντιπηκτική αγωγή για να βοηθήσουμε το μωράκι...λόγω παλινδρομων κυήσεων...δεν ξέρω αν θα μου δώσει και προγεστερόνη....

🙏🙏🙏🙏🙏🙏 αχ κάντε προσευχή να βγει θετική... φοβάμαι να ανοίξω και το email όταν έρθει...λέω φοβάμαι μην είναι αρνητική.....

Σας βάζω και το yes or no φώτο 😘 και line progression από self clear 😘😘😘😘

IMG_20231004_101327.jpg

IMG20231004113026.jpg

Κορίτσι όσα τεστ έχεις ανεβάσει στο παρελθόν εγώ ποτέ δεν έβλεπα γραμμή, έχω και μια μικρή γκαβωμάρα η αλήθεια είναι. Τώρα όμως βλέπω ξεκάθαρα, την ίδια γραμμή είχα κ εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη άσχετα από την πορεία της. Δεν μπορεί να βγει αρνητική η χοριακή, τι φάση, κάνουν γραμμές τα μάτια μας τόσα άτομα είμαστε εδώ! Λογικό να έχεις το άγχος σου, με το ιστορικό σου, είναι κρίμα να μην μπορείς να χαρείς με κάτι τόσο ευχάριστο! Ελπίζουμε όλες να πάνε όλα σούπερ τέλεια και να γίνει το μικρό σου θαυματάκι, το αξίζεις και το περιμένουμε τόσο καιρό ❤️ Μια ανάσα, περιμένουμε τα αποτελέσματα σου ❤️ Μακάρι όλα να πάνε τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια μου έχω αποτελέσματα...Η χοριακη μου είναι αρνητική οπότε μάλλον έχω αγχωθεί πααααααρα πολύ και έχω καταφέρει να μπλοκάρω τα πάντα...Δε πειράζει,κάθε εμπόδιο για καλό ✌️

Θα πάω το ταξιδάκι μου,θα επιστρέψω και θα περιμένω να μου έρθουν για να ξεκινήσουμε τον επόμενο κύκλο ακόμα πιο στοχευμένα 😻😻😻

Εγκυούλες μας με το καλό τα αποτελέσματα σας 🥰🥰🧿🧿

Θα παραμένουμε σε επικοινωνία!!!

Μάζεψε δυνάμεις κ γέμισε τις μπαταρίες σου..απόλαυσε ξέγνοιαστα τις στιγμές κ γύρισε πίσω έτοιμη 😊 θα έρθει το θαυματακι σύντομα 🫶🏽

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Σήμερα και εγώ το βράδυ!! Και έχω σημειώσει όλες τις απορίες για την επόμενη ετ😛😛 θα τον τρελάνω πάλι αλλά με εχει μάθει πια και με βάζει τελευταίο ραντεβού να μην καθυστερεί και τις υπόλοιπες 😂

Λέτε να δει λίγο τι γίνεται με ωορρηξία;; ή είναι πολύ νωρίς δεδομένου ότι κανω αργά ωορρηξία;;

Εγώ που κάνω επίσης αργά ωορρηξία στην 20η μέρα συνήθως πήγα στον γυναικολόγο την 12η και είδε πολλά αυγουλάκια αλλά κανένα έτοιμο ακόμα, μου είπε πως ένα από αυτά θα μεγαλώσει αλλά είναι νωρίς ακόμα. Οπότε πιθανώς θα δει τα αυγουλάκια σου και ίσως ποια ωοθήκη θα δώσει και σε τι στάδιο βρίσκονται ίσως αν κάποιο είναι λίγο  μεγαλύτερο. Να τον πρήξεις καλά θα τον κάνεις! Πλέον δεν λυπάμαι κανέναν, τους ρωτάω ότι βλακεία μου έρθει στο κεφάλι και μάλωσα τον άντρα μου που βγήκαμε από τον γιατρό και με ρώτησε τι είναι το ενδομήτριο και γιατί μας νοιάζει; Του λέω ότι δεν καταλαβαίνεις θα το ρωτάς στον γιατρό επι τόπου, εγώ μπορεί να καταλαβαίνω αλλά κι εσύ έχεις απορίες θα τις ρωτάς. Γι αυτό τους πληρώνουμε, να είναι δίπλα μας, να μας εξηγούν, να μας παρέχουν τις γνώσεις τους, δεν το κάνουν τζάμπα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδιαααααα

Καλά ε μας έχετε χαζεψει από χθες!! 1+1 δώρο τα θετικά τεστ και περιμένουμε να έρθουν και άλλα!!! Κορίτσια μου και τα δύο είναι θετικά χωρίς αμφιβολία,εύχομαι να επιβεβαιωθούν και από θετικές χοριςκες! @dimand έκανες χοριακη? Έχω χαθεί με τόσα μνμ... @marinamanoulitsa τι ώρα θα έχουμε αποτελέσματα????πεειμενουμεεεεε!!!!

@Demy93 κορίτσι μου λυπάμαι για την χοριακη, όμως για να μην ήρθε τώρα κάποιο λόγο θα είχε .πήγαινε το ταξιδακι σου ,πάρε τον χρόνο σου και ο επόμενος κύκλος είναι πολύ κοντά!!!!!

Screenshot_2023-10-04-12-07-57-978-edit_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

Screenshot_2023-10-04-12-20-30-011-edit_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Καλημερούδιαααααα

Καλά ε μας έχετε χαζεψει από χθες!! 1+1 δώρο τα θετικά τεστ και περιμένουμε να έρθουν και άλλα!!! Κορίτσια μου και τα δύο είναι θετικά χωρίς αμφιβολία,εύχομαι να επιβεβαιωθούν και από θετικές χοριςκες! @dimand έκανες χοριακη? Έχω χαθεί με τόσα μνμ... @marinamanoulitsa τι ώρα θα έχουμε αποτελέσματα????πεειμενουμεεεεε!!!!

@Demy93 κορίτσι μου λυπάμαι για την χοριακη, όμως για να μην ήρθε τώρα κάποιο λόγο θα είχε .πήγαινε το ταξιδακι σου ,πάρε τον χρόνο σου και ο επόμενος κύκλος είναι πολύ κοντά!!!!!

Screenshot_2023-10-04-12-07-57-978-edit_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

Screenshot_2023-10-04-12-20-30-011-edit_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

Καλημέρα  @Girly . Oχι δεν εκανα γιατι τα βλεπω πολυ αχνα 😕 Ειπα θα κανω αυριο με τo που ξυπνησω αλλο ενα τεστ και θα φυγω για μικροβιολογικο μετα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitrapth είπε:

Εγώ που κάνω επίσης αργά ωορρηξία στην 20η μέρα συνήθως πήγα στον γυναικολόγο την 12η και είδε πολλά αυγουλάκια αλλά κανένα έτοιμο ακόμα, μου είπε πως ένα από αυτά θα μεγαλώσει αλλά είναι νωρίς ακόμα. Οπότε πιθανώς θα δει τα αυγουλάκια σου και ίσως ποια ωοθήκη θα δώσει και σε τι στάδιο βρίσκονται ίσως αν κάποιο είναι λίγο  μεγαλύτερο. Να τον πρήξεις καλά θα τον κάνεις! Πλέον δεν λυπάμαι κανέναν, τους ρωτάω ότι βλακεία μου έρθει στο κεφάλι και μάλωσα τον άντρα μου που βγήκαμε από τον γιατρό και με ρώτησε τι είναι το ενδομήτριο και γιατί μας νοιάζει; Του λέω ότι δεν καταλαβαίνεις θα το ρωτάς στον γιατρό επι τόπου, εγώ μπορεί να καταλαβαίνω αλλά κι εσύ έχεις απορίες θα τις ρωτάς. Γι αυτό τους πληρώνουμε, να είναι δίπλα μας, να μας εξηγούν, να μας παρέχουν τις γνώσεις τους, δεν το κάνουν τζάμπα! 

Ναι θα ήθελα να ξέρω από ποια ωοθήκη θα κάνω γιατί αν είναι από την πλευρά που έχω ενδομητριωση τότε θα αργήσει να έρθει περίοδος. 

Συμφωνώ σε όλα οσα έγραψες. Εμείς από το πρώτο ραντεβού που πήγαμε μας τα εξήγησε όλα χωρίς καν να προλάβουμε να κάνουμε απορίες και γυρισε ο άντρας Μ να ρωτήσει κατι σε μένα και τον μαλωσε ο γιατρός, του λέει εγώ είμαι ο γιατρός εμένα θα ρωτάς μην μπεις τώρα στο αμάξι και την τρελάνεις στις ερωτήσεις, ρωτά οτι θες. Και έτσι τον επιλέξαμε αυτο τον γιατρό, μας λύνει τις απορίες πριν τις κάνουμε,λες και ξέρει κάθε φορά τι θα ρωτήσουμε. 

Είμαι λοιπόν έτοιμη κι σήμερα 😂 θέλω να τον ρωτήσω τι διαφορετικό θα κάνουμε αυτή τη φορά μετά την αποβολή, φαντάζομαι θα Μ δώσει περισσότερα φάρμακα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Καλημέρα  @Girly . Oχι δεν εκανα γιατι τα βλεπω πολυ αχνα 😕 Ειπα θα κανω αυριο με τo που ξυπνησω αλλο ενα τεστ και θα φυγω για μικροβιολογικο μετα :) 

Κορίτσι μου από οτι θυμάμαι δεν έχεις πει τπτ στον σύζυγό Ε; καλά δεν ξέρω αν θα άντεχα πραγματικά! Σε θαυμάζω για την υπομονή! Εγώ θα το ξεφουρνιζα με το πρώτο τέστ 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Καλημέρα  @Girly . Oχι δεν εκανα γιατι τα βλεπω πολυ αχνα 😕 Ειπα θα κανω αυριο με τo που ξυπνησω αλλο ενα τεστ και θα φυγω για μικροβιολογικο μετα :) 

Καταλαβαίνω απολυτα. Πριν ένα μήνα θ; σου έλεγα ότι εφόσον βλέπεις και κάτι αχνό έστω,τρεχααα. Τώρα πια που έπαθα και έμαθα θα ακολουθούσα ακριβώς στην ίδια τακτική! Αν και θετικό το βλέπω!! Αύριο λοιπόν! Περιμένουμε με χαρά τα νέα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου από οτι θυμάμαι δεν έχεις πει τπτ στον σύζυγό Ε; καλά δεν ξέρω αν θα άντεχα πραγματικά! Σε θαυμάζω για την υπομονή! Εγώ θα το ξεφουρνιζα με το πρώτο τέστ 😂

Οχι, ελεγα να το πω αυριο μετα την επιβεβαιωση (που ελπιζω να ερθει) απο τη χοριακη. Θελω να του ετοιμασω κατι να τον βγαλω κ βιντεο  ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καταλαβαίνω απολυτα. Πριν ένα μήνα θ; σου έλεγα ότι εφόσον βλέπεις και κάτι αχνό έστω,τρεχααα. Τώρα πια που έπαθα και έμαθα θα ακολουθούσα ακριβώς στην ίδια τακτική! Αν και θετικό το βλέπω!! Αύριο λοιπόν! Περιμένουμε με χαρά τα νέα σου!!!!

Ευχαριστω παρα παρα πολυ ! Ευχομαι συντομα ολες να γεμισουμε θετικα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ναι θα ήθελα να ξέρω από ποια ωοθήκη θα κάνω γιατί αν είναι από την πλευρά που έχω ενδομητριωση τότε θα αργήσει να έρθει περίοδος. 

Συμφωνώ σε όλα οσα έγραψες. Εμείς από το πρώτο ραντεβού που πήγαμε μας τα εξήγησε όλα χωρίς καν να προλάβουμε να κάνουμε απορίες και γυρισε ο άντρας Μ να ρωτήσει κατι σε μένα και τον μαλωσε ο γιατρός, του λέει εγώ είμαι ο γιατρός εμένα θα ρωτάς μην μπεις τώρα στο αμάξι και την τρελάνεις στις ερωτήσεις, ρωτά οτι θες. Και έτσι τον επιλέξαμε αυτο τον γιατρό, μας λύνει τις απορίες πριν τις κάνουμε,λες και ξέρει κάθε φορά τι θα ρωτήσουμε. 

Είμαι λοιπόν έτοιμη κι σήμερα 😂 θέλω να τον ρωτήσω τι διαφορετικό θα κάνουμε αυτή τη φορά μετά την αποβολή, φαντάζομαι θα Μ δώσει περισσότερα φάρμακα 

Λογικά θα δει περίπου ποια θα δώσει, πιστεύω... Περιμένουμε τα νέα σου! Λογικά θα σου δώσει κάτι διαφορετικό στα φάρμακα αλλά δεν είναι ότι δεν είχες επιτυχία, άσχετα με το αποτέλεσμα... Θα τα καταφέρετε θα δεις, εδώ θα είμαστε και θα μας λες τα ευχάριστα, το πιστεύω! ❤️ 

Το κρίμα και το στενάχωρο για όλες μας είναι πως με τόσα που έχουμε περάσει δεν το χαιρόμαστε όπως θα έπρεπε... μακάρι να υπήρχε τρόπος να διώξεις το άγχος και την στεναχώρια και τους φόβους όλους. Αν κάποια τον βρει ας μου τον πει κι εμένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...