Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό καλημέρα.

Ήρθε η ώρα να το πιστέψεις :) σκουραίνει και όλα πάνε κατά ευχήν 💜💜💜 

Συγχαρητήρια μέσα από τη καρδιά μου για τον αγώνα σου που παλευες τόσα χρόνια σου αξίζει τώρα να χαλαρώσεις και να το απολαύσεις 🩵

Καλημέρα κορίτσι μου περιμένουμε και το δικό σου γιατί νομίζω ήταν θετικό και το δικό σου!! Βασικά είμαι σίγουρη για σένα! Δεν μπορεί με τέτοιες επαφές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό καλημέρα.

Ήρθε η ώρα να το πιστέψεις :) σκουραίνει και όλα πάνε κατά ευχήν 💜💜💜 

Συγχαρητήρια μέσα από τη καρδιά μου για τον αγώνα σου που παλευες τόσα χρόνια σου αξίζει τώρα να χαλαρώσεις και να το απολαύσεις 🩵

Κορίτσι μου κ εσύ δεν είχες θετικό εχθές; αντε κάνε κ σήμερα ένα να χαρούμε διπλααα🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το δικό μου πρωινό πρώιμη ς ανίχνευσης, η γραμμουλα εμφανίστηκε στα 3 λεπτά . 

Είμαι στη 10η μέρα από την ωορρηξία 

IMG_20231004_075917.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Το δικό μου πρωινό πρώιμη ς ανίχνευσης, η γραμμουλα εμφανίστηκε στα 3 λεπτά . 

Είμαι στη 10η μέρα από την ωορρηξία 

IMG_20231004_075917.jpg

Ααααχ θετικόοο ειναιι, συγχαρητήρια κορίτσι μου, να πάνε όλα πολύ καλά μέχρι τέλους🥰🥰🙏🙏🙏 κάνε κ μια χοριακη αν θες γτ θα στη ζητήσει κι ο γιατρός σου το πιθανότερο! 

Πολύ εχω χαρεί κορίτσια μου, μπήκε ιδανικά ο Οκτώβρης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααααχ θετικόοο ειναιι, συγχαρητήρια κορίτσι μου, να πάνε όλα πολύ καλά μέχρι τέλους🥰🥰🙏🙏🙏 κάνε κ μια χοριακη αν θες γτ θα στη ζητήσει κι ο γιατρός σου το πιθανότερο! 

Πολύ εχω χαρεί κορίτσια μου, μπήκε ιδανικά ο Οκτώβρης!!!

Ήθελα να σκουρηνει γιατί φοβάμαι δεν ξέρω 🤷🏼🤷🏼 δεν έχω ξανά άλλη εμπειρία και με έχει φοβησει να σας πω την αλήθεια. Νιώθω ότι είναι ψέμα ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimand είπε:

Ήθελα να σκουρηνει γιατί φοβάμαι δεν ξέρω 🤷🏼🤷🏼 δεν έχω ξανά άλλη εμπειρία και με έχει φοβησει να σας πω την αλήθεια. Νιώθω ότι είναι ψέμα ☺️☺️

Όπως νιώθεις, ανά 2 μέρες να περιμένεις να σκουραινει αισθητά😊 αν κ πιστεύω αν ξανά κάνεις την Παρασκευή θα βγάζει μάτι η γραμμή😜 ποσες μέρες πριν την περίοδο είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Όπως νιώθεις, ανά 2 μέρες να περιμένεις να σκουραινει αισθητά😊 αν κ πιστεύω αν ξανά κάνεις την Παρασκευή θα βγάζει μάτι η γραμμή😜 ποσες μέρες πριν την περίοδο είσαι;

Κανονικά Κυριακή  είναι να έρθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και από μένα 😊😊😊...Εγώ θετικότατο το βλέπω κορίτσι μου...Εμένα συνεχίζονται τα αρνητικά τεστ στην 3η μέρα καθυστέρησης...Λέω να πάω για χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimand είπε:

Κανονικά Κυριακή  ήταν να έρθει 

Αα είσαι σε καθυστέρηση δλδ;; έχω μπερδευτεί νόμιζα την περίμενες😅 αφού είσαι σε καθυστέρηση πάρε τον γιατρό σου να σε καθοδηγήσει, πιστεύω θα σου ζητήσει 2 χοριακες να δείτε πως ανεβαίνει αρχικα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και από μένα 😊😊😊...Εγώ θετικότατο το βλέπω κορίτσι μου...Εμένα συνεχίζονται τα αρνητικά τεστ στην 3η μέρα καθυστέρησης...Λέω να πάω για χοριακη!!

Ναι το καλύτερο είναι να κάνεις μια χοριακη, εκεί θα φανεί ότι κ αν είναι, ελπίζω να είναι αυτό που θέλουμε🙏🙏 καλημεραα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα είσαι σε καθυστέρηση δλδ;; έχω μπερδευτεί νόμιζα την περίμενες😅 αφού είσαι σε καθυστέρηση πάρε τον γιατρό σου να σε καθοδηγήσει, πιστεύω θα σου ζητήσει 2 χοριακες να δείτε πως ανεβαίνει αρχικα😊

Όχι δεν είμαι σε καθυστέρηση είμαι 4 μέρες πριν τη περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα είσαι σε καθυστέρηση δλδ;; έχω μπερδευτεί νόμιζα την περίμενες😅 αφού είσαι σε καθυστέρηση πάρε τον γιατρό σου να σε καθοδηγήσει, πιστεύω θα σου ζητήσει 2 χοριακες να δείτε πως ανεβαίνει αρχικα😊

Όχι δεν είναι σε καθυστέρηση είναι 4 μέρες πριν την καθυστέρηση γι'αυτό είναι ακόμα άχνη η γραμμή ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και από μένα 😊😊😊...Εγώ θετικότατο το βλέπω κορίτσι μου...Εμένα συνεχίζονται τα αρνητικά τεστ στην 3η μέρα καθυστέρησης...Λέω να πάω για χοριακη!!

Ναι καλό είναι να πας. Αχ μακάρι να έχεις καλό αποτέλεσμα 🩵🩷🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Το δικό μου πρωινό πρώιμη ς ανίχνευσης, η γραμμουλα εμφανίστηκε στα 3 λεπτά . 

Είμαι στη 10η μέρα από την ωορρηξία 

IMG_20231004_075917.jpg

Θετικοοοο είναι και αυτό το τέστ όπως και το χθεσινό!!!! Είσαι έγκυος συγχαρητήρια κορίτσι μου ♥️♥️♥️ λοιπόν τώρα εσύ και η @marinamanoulitsa θα μας πείτε τα πρώιμα συμπτώματα εγκυμοσύνης για να έχουμε να παίζουμε με κάτι και εμείς οι υπόλοιπες 😁😁😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Όχι δεν είμαι σε καθυστέρηση είμαι 4 μέρες πριν τη περίοδο 

Αααα οκ, νόμιζα ότι είπες την Κυριακή που πέρασε ότι περίμενες😅 ωραία τέλεια τότε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...σηκώθηκα αξημερωτα και έκανα και το άλλο τεστ και η γραμμή είναι πιο σκούρη με τα σημερινά πρωινά...Χριστέ μου πόσα χρόνια το περίμενα αυτό....δείτε και εσείς....λέτε να είναι εξάτμισης;;;δεν ξέρω να το πιστέψω;;;;

IMG_20231004_050654.jpg

Κορίτσι μου θα στο λέω κάθε μέρα μέχρι να κανεις τη χοριακη!!! Είσαι έγκυος!!!!!!!!!! 

Ήρθε κορίτσι μου αυτό που τόσο ήθελες να το πιστέψεις και να το ζήσεις με ολη σου τη ψυχή! Ξεκινά το πιο όμορφο ταξίδι ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Ήθελα να σκουρηνει γιατί φοβάμαι δεν ξέρω 🤷🏼🤷🏼 δεν έχω ξανά άλλη εμπειρία και με έχει φοβησει να σας πω την αλήθεια. Νιώθω ότι είναι ψέμα ☺️☺️

Κοριτσακι Μ καλημέρα! Καταλαβαίνω αυτό το άγχος και εγώ ενώ είχα ξεκαθαρη γραμμή δεν το πίστευα οτιε είναι αλήθεια και περίμενα τη χοριακη. Αλλά εσύ είσαι μονο 10η μέρα και αχνό φαίνεται η γραμμή 🥰 σκεψου τι θα γίνει σε δυο μέρες... εγώ σου προτείνω να πας για μια χοριακη γιατί και ο γιατρός δεν θα αρκεστεί στο τεστ σου. Οπότε παρ'τον ένα τηλέφωνο κανε μια χοριακη να σου ξεκινήσει φολικό και οτι αλλο θεωρεί ο ίδιος σημαντικό 🙏🏻🥰 όλα θα πάνε μια χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Αχ τώρα κατάφερα να μπω και είδα την τελευταία σελίδα και έτρεχα πανικόβλητη να σκρολάρω πάνω κάτω πάνω κάτω πίσω μπροστά, να δω που είχα μείνει και τι έχω χάσει!!! Μα τι φανταστικά νέα είναι αυτά, πως γέμισε ομορφιές το φόρουμ;;; @marinamanoulitsa και @dimand αν τα βλέπω ακόμα κ εγώ είναι καραθετικότατα κορίτσια μου!!!!!! Μπράβο, τα καταφέραμε!!!! Δεν ξέρω γιατί, σας βεβαιώνω ότι δεν ήμουν στο κρεβάτι καμίας σας αλλά νιώθω λες και εδώ μέσα οι προσπάθειές μας είναι μαζικές, όχι ατομικές! Και να σας πω και κάτι; Η ψυχολογία είναι η μισή επιτυχία, και με τέτοια θετικότητα και boost που δίνει το φόρουμ, νομίζω αρκεί για να αυξάνει συνεχώς τα θετικά!!! Μπράβο κορίτσια μου, άντε και στα δικά μας οι λεύτερες! Κάντε τώρα καμιά χοριακή και μιλήστε με τους γιατρούς σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και από μένα 😊😊😊...Εγώ θετικότατο το βλέπω κορίτσι μου...Εμένα συνεχίζονται τα αρνητικά τεστ στην 3η μέρα καθυστέρησης...Λέω να πάω για χοριακη!!

Καλημέρα κορίτσι μου, το καλύτερο πράγμα θα κανείς! Γιατί μόνο η χοριακη θα σου δείξει! Αν είναι και αυτή αρνητική να δείτε με το γιατρό σου τι αλλο μπορεί να συμβαίνει! Εγώ σου εύχομαι να είναι θετικη!!!! Και απλά να έγινε καθυστερημένη σύλληψη🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Το δικό μου πρωινό πρώιμη ς ανίχνευσης, η γραμμουλα εμφανίστηκε στα 3 λεπτά . 

Είμαι στη 10η μέρα από την ωορρηξία 

IMG_20231004_075917.jpg

Καλημερα κοριτσι μου!!!! Θετικοοοοοο!!!!! Ονειρω ζω μην με ξυπνατε τωρα!!!!🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉 τι χαμος γινεται !!! Τι χαρες ειναι αυτες!!!! 

Με το καλο κοριτσι μου γλυκο!!!!να εχεις μια ανεφελη εγκυμοσυνη κ σε λιγους μηνες ν κρατατε το θαυμα σας στην αγκαλια σας!!!!🤰🌹🌹🌹🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaκ @dimandξεκινηστε παρακαλω το φυλλικο σας κ μιληστε μ τους γιατρους σας μηπως σας δωσουν κι αλλα φαρμακα!!!! 😍😍😍😍 

@Κατερίνα!!!τι γουρι εφερες στην ομαδα μας!!! Μοιρασες μπεμπεδοσκονη απλοχερα!!!🥰❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...σηκώθηκα αξημερωτα και έκανα και το άλλο τεστ και η γραμμή είναι πιο σκούρη με τα σημερινά πρωινά...Χριστέ μου πόσα χρόνια το περίμενα αυτό....δείτε και εσείς....λέτε να είναι εξάτμισης;;;δεν ξέρω να το πιστέψω;;;;

IMG_20231004_050654.jpg

Πω πω χαμόοοοοοοοοος!!! Μόλις το άνοιξα και είδα όλα τα ωραία νέα.

@marinamanoulitsa συγχαρητήριααααααα..Σίγουρα δεν είναι εξάτμισης. Με το καλοοοοο... Περιμένουμε και μια τεράστια χοριακηηηηηη

@dimand συγχαρητήρια και σε εσένα κορίτσι μου. Την βλέπω και εγώ την γραμμούλα σου. Περιμένουμε και από εσένα μια τεράστια χοριακήηηηη

@marinaP εύχομαι να βγεις αληθινή και να γεμίσουμε το ποστ θετικά τεστάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα και με ευχάριστα νέα σε όλες.

Δεν ξέρω τη να κάνω. Είμαι 9η ημέρα μετά τη έμβρυομεταφορά και αναρωτιέμαι να κάνω σήμερα το τέστ ή όχι ? Χοριακι είναι να κάνω το Σάββατο αλλά λόγο που εδώ στη Γερμανία οι γιατροί δεν δουλεύουν τα Σάββατα θα το κάνω τη Δευτέρα, όμως η περιέργεια με τρώει. Εσείς τι λέτε να κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα και στις υπόλοιπες!!! Τι ωραία που ξεκίνησε αυτός ο μήνας! Το ένιωθα και σας το είπα, το φθινόπωρο είναι η αγαπημένη μου εποχή και πάντα γίνονται τα πιο όμορφα πράγματα στη ζωή μου! Είμαι πολύ αισιόδοξη για όλες σας!

Αντε τώρα να περιμένουμε τη χοριακη της @Demy93 να γίνουν περισσότερα τα θετικά! Και ακόμη είμαστε στην αρχή του μήνα ε! Μέχρι το τέλος του μήνα θα είστε όλες με σπορακι στη κοιλιά 🥰🥰🥰 

Ποιες άλλες είναι σε αναμονή ρε κορίτσια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Πω πω χαμόοοοοοοοοος!!! Μόλις το άνοιξα και είδα όλα τα ωραία νέα.

@marinamanoulitsa συγχαρητήριααααααα..Σίγουρα δεν είναι εξάτμισης. Με το καλοοοοο... Περιμένουμε και μια τεράστια χοριακηηηηηη

@dimand συγχαρητήρια και σε εσένα κορίτσι μου. Την βλέπω και εγώ την γραμμούλα σου. Περιμένουμε και από εσένα μια τεράστια χοριακήηηηη

@marinaP εύχομαι να βγεις αληθινή και να γεμίσουμε το ποστ θετικά τεστάκια

Θα γεμίσουμε κορίτσι μου θα γεμίσουμε τα πιο όμορφα θετικά!! 

Εσύ πως εισαι; σε τι φάση βρίσκεσαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...