Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Έχω τρελλαθειιιιιι!!!! Κορίτσι μου ανυπομονω να μάθω το νούμερο της χοριςκης!! Ήταν κάτι που πίστευα από τότε που είπες ότι περάσατε τόσο όμορφα σε αυτόν τον κύκλο και είχατε ωραίες επαφές χωρίς να σκέφτεστε τίποτα! Καλώς η κακώς οι ορμόνες που έχεις πάρει για να μπεις σε διαδικασία εξωσωματικής σε συνδιασμό με την πολύ πρόσφατη εμπειρία σου, η μήτρα έχει πιάσει δουλειά οπότε τώρα ήταν πολύ πιο εύκολο!!! Σας το εύχομαι ολόψυχα και πιστεύω έτσι θα είναι!!! 

Υγ. Σε παρακαλώ επειδή 5μισι πιάνω δουλεια και θα σκάσω μάθε μέχρι τις 5+15 το αποτέλεσμα γιατί θα δουλεύω και θα έχω το νου μου συνέχεια σε σένα!!!!!χαχαχαχ

Αχαχχχα κορίτσι Μ μη σ πω θα τους πάρω να μου το πουμ από το τηλέφωνο το νούμερο...

Δεν ξέρω πραγματικά τι γίνεται. Σκέφτομαι να κανω αλλο ένα τώρα 😂 μηπως και έκανε λάθος το προηγούμενο τέστ. Δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Γιατί λογω ενδομητριωσης είναι πολύ δύσκολη η σύλληψη στη περίπτωση μ. 

Αλλά όπως ειπαν και τα κορίτσια θαύματα γίνονται!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήρα στο χημείο να τους πω να μου προσθέσουν και προλακτίνη και μου είπαν οτι η χοριακη Μ είναι έτοιμη 126,9. Δεν ξέρω εγώ κρατάω μικρό καλάθι μήπως και είναι από τη προηγούμενη εγκυμοσύνη 😐 ποτε ανέβηκε τόσο η χοριακη αφου έχω μεγάλο κύκλο γενικά 🤷 μπέρδεμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια πήρα στο χημείο να τους πω να μου προσθέσουν και προλακτίνη και μου είπαν οτι η χοριακη Μ είναι έτοιμη 126,9. Δεν ξέρω εγώ κρατάω μικρό καλάθι μήπως και είναι από τη προηγούμενη εγκυμοσύνη 😐 ποτε ανέβηκε τόσο η χοριακη αφου έχω μεγάλο κύκλο γενικά 🤷 μπέρδεμα 

Πάρε άμεσα τον γιατρό σου!!!! Είμαστε έτοιμες για παρτιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου, διαβάζω 3 σελίδες τώρα με κομμένη ανάσα... Η δεύτερη χοριακη θα ξεκαθαρίσει το τοπίο!! Ξέρω ότι δεν θέλεις να ενθουσιαστείς και χτύπα ξύλο να  απογοητευτείς, το έχω ζήσει στο πετσί μου για πολλές εβδομάδες ούσα ήδη έγκυος. Εγώ θα σου πω μόνο ότι προσεύχομαι με όλη μου την ψυχή να έγινε το θαύμα 🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια πήρα στο χημείο να τους πω να μου προσθέσουν και προλακτίνη και μου είπαν οτι η χοριακη Μ είναι έτοιμη 126,9. Δεν ξέρω εγώ κρατάω μικρό καλάθι μήπως και είναι από τη προηγούμενη εγκυμοσύνη 😐 ποτε ανέβηκε τόσο η χοριακη αφου έχω μεγάλο κύκλο γενικά 🤷 μπέρδεμα 

Μαρίνα είσαι έγκυος να ξέρεις..ξέρεις γιατί στο λεω;;;γιατί μετά την δεύτερη παλινδρομη κύηση μου είχα κάνει χοριακη 1 μήνα μετά και ήταν 53...(εμένα μια ημέρα πριν την αποξεση είχε φτάσει 53.000) ενώ εσένα ήταν μόνο 3.000!!!!!Με το καλό 🩷😁🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP έχε πίστη! Και μένα μου φαίνεται απίθανο να μην έχει πέσει τελείως η χοριακή ορμόνη μέσα στον μήνα! Στην αποβολή που είχα, μέσα σε 9 ημέρες η χοριακή είχε πάει από 1300 στο 8 ή στο 5 (δεν θυμάμαι ακριβώς). Έχεις κλείσει μήνα, εύλογο είναι πως θα έχεις καθαρίσει. Δεν είχες πάει μετά για υπέρηχο για να σε τσεκάρει ο γιατρός αν είσαι οκ;

Πάντως!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δεν έχω αλλες καρδούλες για σήμερα 🥹 σας ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά μηνύματα πραγματικά. 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η το χοντρό μπιζέλι είπε:

@marinaP έχε πίστη! Και μένα μου φαίνεται απίθανο να μην έχει πέσει τελείως η χοριακή ορμόνη μέσα στον μήνα! Στην αποβολή που είχα, μέσα σε 9 ημέρες η χοριακή είχε πάει από 1300 στο 8 ή στο 5 (δεν θυμάμαι ακριβώς). Έχεις κλείσει μήνα, εύλογο είναι πως θα έχεις καθαρίσει. Δεν είχες πάει μετά για υπέρηχο για να σε τσεκάρει ο γιατρός αν είσαι οκ;

Πάντως!! 🙏🙏🙏

Ναι πήγα στις 30/8 και ήταν όλα πολύ καλά είχε μείνει πολύ λίγο αίμα μου είπε το οποίο θα φύγει σιγά σιγά.

Εμένα η χοριακη στις 14/8 ήταν 16000, στις 15/8 6000 και η τελευταία στις 17/08 ήταν 3000

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου δεν έχω αλλες καρδούλες για σήμερα 🥹 σας ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά μηνύματα πραγματικά. 

Ναι πήγα στις 30/8 και ήταν όλα πολύ καλά είχε μείνει πολύ λίγο αίμα μου είπε το οποίο θα φύγει σιγά σιγά.

Εμένα η χοριακη στις 14/8 ήταν 16000, στις 15/8 6000 και η τελευταία στις 17/08 ήταν 3000

Αφού πήγες και σε τσέκαρε, τότε... 🥰 🥰 Πραγματικά εύχομαι τα καλύτερα!!! Ναι, γίνονται θαύματα!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όλο το πρωί δεν μπήκα καθόλου γιατί είχα δουλειά και μπαίνω τώρα και παθαίνω σοοοοκ με αυτά που βλέπουν τα μάτια μου! @marinaP δεν υπάρχει περίπτωση να μην έπεσε η χοριακή σου.. είμαι σίγουρη ότι είναι από την καινούργια εγκυμοσύνη! Θα πας μεθαύριο για χορική ξανά και εκεί θα φανει η αλήθεια! Την οποία την ξέρουμε αλλά επειδή εσύ είσαι συγκρατημένη θα είμαστε και εμείς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η το χοντρό μπιζέλι είπε:

Αφού πήγες και σε τσέκαρε, τότε... 🥰 🥰 Πραγματικά εύχομαι τα καλύτερα!!! Ναι, γίνονται θαύματα!! ❤️❤️

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου όλο το πρωί δεν μπήκα καθόλου γιατί είχα δουλειά και μπαίνω τώρα και παθαίνω σοοοοκ με αυτά που βλέπουν τα μάτια μου! @marinaP δεν υπάρχει περίπτωση να μην έπεσε η χοριακή σου.. είμαι σίγουρη ότι είναι από την καινούργια εγκυμοσύνη! Θα πας μεθαύριο για χορική ξανά και εκεί θα φανει η αλήθεια! Την οποία την ξέρουμε αλλά επειδή εσύ είσαι συγκεντρωμένη θα είμαστε και εμείς!! 

Μακάρι κορίτσια πραγματικά μακάρι! Αυτό και αν θα είναι θαύμα! Είμαι συγκρατημένη ναι γτ καλά καλά δεν συνειδητοποιησα οτι απεβαλα και τώρα ξαφνικά να χαρώ; θα περιμένω μέχρι να με πάρει ο γιατρός και την Παρασκευή θα μάθουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια πήρα στο χημείο να τους πω να μου προσθέσουν και προλακτίνη και μου είπαν οτι η χοριακη Μ είναι έτοιμη 126,9. Δεν ξέρω εγώ κρατάω μικρό καλάθι μήπως και είναι από τη προηγούμενη εγκυμοσύνη 😐 ποτε ανέβηκε τόσο η χοριακη αφου έχω μεγάλο κύκλο γενικά 🤷 μπέρδεμα 

Πωωπω θα τρελαθωω,καλέ είναι θετική είσαι έγκυος κορίτσι μου🥰🥰🥰🙏🙏🙏εντάξει σήμερα έχω τρελαθεί τελείως❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου δεν έχω αλλες καρδούλες για σήμερα 🥹 σας ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά μηνύματα πραγματικά. 

Ναι πήγα στις 30/8 και ήταν όλα πολύ καλά είχε μείνει πολύ λίγο αίμα μου είπε το οποίο θα φύγει σιγά σιγά.

Εμένα η χοριακη στις 14/8 ήταν 16000, στις 15/8 6000 και η τελευταία στις 17/08 ήταν 3000

Μαρίνα μου είναι εντελώς απίθανο να μην έχει μηδενίσει η χοριςκη σου από τις 17/8 δλδ έναν ολόκληρο μήνα μετά!! Μα και τους αριθμούς να βάλεις κάτω χωρίς κανένα συναίσθημα και με απλά μαθηματικά είναι αδύνατον! Δλδ με την πρόοδο πτώσης που σημείωνε η χοριςκη σου από αυτά που γράφεις δε μπορεί!!!

Ναι....γίνονται θαύματα....💫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Μαρίνα μου είναι εντελώς απίθανο να μην έχει μηδενίσει η χοριςκη σου από τις 17/8 δλδ έναν ολόκληρο μήνα μετά!! Μα και τους αριθμούς να βάλεις κάτω χωρίς κανένα συναίσθημα και με απλά μαθηματικά είναι αδύνατον! Δλδ με την πρόοδο πτώσης που σημείωνε η χοριςκη σου από αυτά που γράφεις δε μπορεί!!!

Ναι....γίνονται θαύματα....💫

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πωωπω θα τρελαθωω,καλέ είναι θετική είσαι έγκυος κορίτσι μου🥰🥰🥰🙏🙏🙏εντάξει σήμερα έχω τρελαθεί τελείως❣️❣️❣️

Πόση αισιοδοξία με γεμίζετε δεν ξέρετε! Εγω πάλι πολύ συγκρατημένη μετά από την αποβολή. Θα περιμένω μέχρι την Παρασκευή. Λογικά όταν βγεί και η προλακτίνη θα με πάρει και ο γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια πήρα στο χημείο να τους πω να μου προσθέσουν και προλακτίνη και μου είπαν οτι η χοριακη Μ είναι έτοιμη 126,9. Δεν ξέρω εγώ κρατάω μικρό καλάθι μήπως και είναι από τη προηγούμενη εγκυμοσύνη 😐 ποτε ανέβηκε τόσο η χοριακη αφου έχω μεγάλο κύκλο γενικά 🤷 μπέρδεμα 

Η τιμή είναι πολύ καλή για χοριακη αφού έχει και 3 ψηφίο νούμερο αχ κορίτσια μου το πιστεύω ότι είναι σπορακι δεν θέλω να σε φουσκώσω τα μυαλά αλλά αφού και ο γιατρός σου πιστεύει ότι καθάρισες καλά πιστεύω έχεις πολλές πιθανότητες  να είναι εγκυμοσύνη 😊

Αλλά την προλακτινη για την ζήτησε; 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

 

Πόση αισιοδοξία με γεμίζετε δεν ξέρετε! Εγω πάλι πολύ συγκρατημένη μετά από την αποβολή. Θα περιμένω μέχρι την Παρασκευή. Λογικά όταν βγεί και η προλακτίνη θα με πάρει και ο γιατρός 

Πες μας όταν μιλήσεις με τον γιατρό σου!! Παναγία μου να πάνε όλα καλα🙏🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Η τιμή είναι πολύ καλή για χοριακη αφού έχει και 3 ψηφίο νούμερο αχ κορίτσια μου το πιστεύω ότι είναι σπορακι δεν θέλω να σε φουσκώσω τα μυαλά αλλά αφού και ο γιατρός σου πιστεύει ότι καθάρισες καλά πιστεύω έχεις πολλές πιθανότητες  να είναι εγκυμοσύνη 😊

Αλλά την προλακτινη για την ζήτησε; 🤔

Η προλακτίνη μου στις 7/9 που μου εγραψε εξετάσεις ήταν ανεβασμένη και μου είπε είναι λόγω των ορμονών της εγκυμοσύνης και να της επαναλάβω σε ένα δίμηνο. Αλλά ήταν ελάχιστα ανεβασμένη. Ίσως θέλει να δει αν ανέβηκε περισσότερο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Η προλακτίνη μου στις 7/9 που μου εγραψε εξετάσεις ήταν ανεβασμένη και μου είπε είναι λόγω των ορμονών της εγκυμοσύνης και να της επαναλάβω σε ένα δίμηνο. Αλλά ήταν ελάχιστα ανεβασμένη. Ίσως θέλει να δει αν ανέβηκε περισσότερο; 

Ναι προφανώς θέλει να την ρυθμίσει εφόσον είσαι ξανά έγκυος...😁🩷🙏 με το καλό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Η προλακτίνη μου στις 7/9 που μου εγραψε εξετάσεις ήταν ανεβασμένη και μου είπε είναι λόγω των ορμονών της εγκυμοσύνης και να της επαναλάβω σε ένα δίμηνο. Αλλά ήταν ελάχιστα ανεβασμένη. Ίσως θέλει να δει αν ανέβηκε περισσότερο; 

Η προλακτινη στην εγκυμοσύνη ανεβαίνει γιατί μπαίνει στην διαδικασία το σώμα να παράγει γαλα μάλλον αυτό θέλει να δει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Η προλακτινη στην εγκυμοσύνη ανεβαίνει γιατί μπαίνει στην διαδικασία το σώμα να παράγει γαλα μάλλον αυτό θέλει να δει 

Ναι και εγώ αυτό θεώρησα, θέλει ίσως να δει αν ανέβηκε κι άλλο τότε είναι νέα εγκυμοσύνη.

Πάντως το χημείο σε μια ώρα κλείνει και δεν μ έχουν στείλει τίποτα. Θα τους πάρω ένα τηλέφωνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ναι και εγώ αυτό θεώρησα, θέλει ίσως να δει αν ανέβηκε κι άλλο τότε είναι νέα εγκυμοσύνη.

Πάντως το χημείο σε μια ώρα κλείνει και δεν μ έχουν στείλει τίποτα. Θα τους πάρω ένα τηλέφωνο 

Αν θυμάμαι καλά έχεις κάποια μορφή πολυκυστικων? Γιατί οι επαφές που λες δεν ήταν σε καλές ημερομηνίες, πιστεύω είναι ιδανικες αν έχεις πολυκυστικες καθώς δεν ξέρεις πότε κάνεις ωορρηξια. Σου εύχομαι μεθαύριο να έχει ανέβει 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αν θυμάμαι καλά έχεις κάποια μορφή πολυκυστικων? Γιατί οι επαφές που λες δεν ήταν σε καλές ημερομηνίες, πιστεύω είναι ιδανικες αν έχεις πολυκυστικες καθώς δεν ξέρεις πότε κάνεις ωορρηξια. Σου εύχομαι μεθαύριο να έχει ανέβει 🙏🙏🙏

Εχω ενδομητριωση και καθόλου σταθερό κύκλο οπότε δεν έχω ιδέα πότε είχα ωορρηξία 🤷 θεώρησα οτι δεν έχω κάνει καν αυτό το μήνα λόγω της αποβολής 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ναι και εγώ αυτό θεώρησα, θέλει ίσως να δει αν ανέβηκε κι άλλο τότε είναι νέα εγκυμοσύνη.

Πάντως το χημείο σε μια ώρα κλείνει και δεν μ έχουν στείλει τίποτα. Θα τους πάρω ένα τηλέφωνο 

Ναι κορίτσι μου να τους πάρεις γιατί μπορεί να έχουν τα αποτελέσματα και απλά να αργούν να τα στείλουν! Και να μας ενημερώσεις γιατί και εμείς περιμένουμε με αγωνία και με χαρά 🥰🥰 αχ τι χαρά πήραμε σήμερα ρε κορίτσια άντε πάντα τέτοια!! 

@singing in the rain  κορίτσι μου εσύ τι κάνεις? Πήγατε για σπερμοδιαγραμμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Εχω ενδομητριωση και καθόλου σταθερό κύκλο οπότε δεν έχω ιδέα πότε είχα ωορρηξία 🤷 θεώρησα οτι δεν έχω κάνει καν αυτό το μήνα λόγω της αποβολής 

Όχι κάνεις κανονικά ωορρηξία....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Ναι κορίτσι μου να τους πάρεις γιατί μπορεί να έχουν τα αποτελέσματα και απλά να αργούν να τα στείλουν! Και να μας ενημερώσεις γιατί και εμείς περιμένουμε με αγωνία και με χαρά 🥰🥰 αχ τι χαρά πήραμε σήμερα ρε κορίτσια άντε πάντα τέτοια!! 

@singing in the rain  κορίτσι μου εσύ τι κάνεις? Πήγατε για σπερμοδιαγραμμα??

Άντε και στα δικά μας... περιμένω και εγώ το θαύμα μου🩷🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...