Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια η δεύτερη χοριακη που έκανα σήμερα😅

Screenshot_20230913_122636_Word.jpg

Ουαου τέλεια είναι η τιμή!!!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Όχι δεν έχουμε καθόλου δίδυμα στις οικογένειες μας!! 

Να σου πω σήμερα από το πρωί έχω έντονη ναυτία ανά διαστήματα, εμετό δεν έχω κάνει, μόνο αυτό έχω και ώρες ώρες εκεί που κάθομαι φουντωνω με πιάνει ζέστη κ ίδρωνω 

Χαχαχα κοιτα να είσαι η πρώτη με δίδυμα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι τόσο 5η μέρα καθυστέρησης σήμερα, το ημερολόγιο μου βγάζει 4+5 την εβδομάδα!!

Τόσο ήμουν και εγώ όταν είχα 3115!! Σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα τέλεια κορίτσι μου και αν το επιθυμείτε να έχετε διπλή χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα κοιτα να είσαι η πρώτη με δίδυμα 😂

Χαχαχχααα εγώ να σου πω δεν θα είχα πρόβλημα, τον άντρα μου σκέφτομαι🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Τόσο ήμουν και εγώ όταν είχα 3115!! Σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα τέλεια κορίτσι μου και αν το επιθυμείτε να έχετε διπλή χαρά!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, ότι είναι με το καλό να είναι🙏 

Εύχομαι ολόψυχα να σας έρθει σύντομα🤍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Όχι κορίτσι μου μην σκέφτεσαι αρνητικά... απλά το πιο συνηθισμένο όταν υπάρχει αίμα εκτός περιόδου είναι να υπάρχει πολυποδακι... τώρα στην σαλπιγγογραφια που είχα κάνει τον είχα βγάλει ήδη οπότε δεν ξέρω. Αλλά λένε ότι φαίνονται γενικά αν υπάρχει κάτι... εκτός αν είναι πολύ μικρός κ δεν φάνηκε? Μην σε μπερδεύω κ εγώ ο γιατρός θα σου πει σίγουρα... όλα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι κορίτσι μου....

Ευχαριστώ πολύ πάντως για την πληροφορία γτ ούτε καν το γνώριζα! 🙂❤️ Τέλος του μήνα μάλλον θα πάω, θα σας πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερίνα!!! κορίτσι μου!!! Τι νούμερα είναι αυτά??!? Η χοριςκη σου είναι τεράστια! Ε Ε έρχονται!!! Εμένα μια πολύ καλή μου φίλη δεν είχε ούτε αυτή ούτε άντρας της δίδυμα στην οικογένεια, έμεινε έγκυος χωρίς να το επιδιώκει και ναι είχε δίδυμα! Πες τον άντρα σου να μην ανησυχει καθόλου, όλα θα πάνε υπέροχα!! Ένα η δύο ,ας είναι γερά τα μωράκια ,μόνο αυτό έχει σημασία ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@Κατερίνα!!! κορίτσι μου!!! Τι νούμερα είναι αυτά??!? Η χοριςκη σου είναι τεράστια! Ε Ε έρχονται!!! Εμένα μια πολύ καλή μου φίλη δεν είχε ούτε αυτή ούτε άντρας της δίδυμα στην οικογένεια, έμεινε έγκυος χωρίς να το επιδιώκει και ναι είχε δίδυμα! Πες τον άντρα σου να μην ανησυχει καθόλου, όλα θα πάνε υπέροχα!! Ένα η δύο ,ας είναι γερά τα μωράκια ,μόνο αυτό έχει σημασία ❤️

Ναι μωρέ δε το συζητώ αν τύχει με το καλό να έρθουν🥰 θα είναι ένα σοκ εντάξει αλλά όλα θα πάνε καλα😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Ευχαριστώ πολύ πάντως για την πληροφορία γτ ούτε καν το γνώριζα! 🙂❤️ Τέλος του μήνα μάλλον θα πάω, θα σας πω!

Ευχομαι να μην είναι τπτ! Παντως αν είναι πολυποδας είναι πραγματικα πολυ απλη η επεμβαση. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι μωρέ δε το συζητώ αν τύχει με το καλό να έρθουν🥰 θα είναι ένα σοκ εντάξει αλλά όλα θα πάνε καλα😅

Εγω όταν είχα πάει στον πρώτο υπέρηχο και μας είπε ότι βλέπει δυο σάκους και υπάρχει μια  πιθανότητα να είναι δυο εγω επαθα ένα σοκ.. 😅

ο αντρας ξετρελάθηκε στην ιδέα να είναι δυο 😊

Δεν τον προετοιμάζεις καλού κακού τον αντρα σου έστω να το έχει στο πίσω μερος του μυαλού του 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω όταν είχα πάει στον πρώτο υπέρηχο και μας είπε ότι βλέπει δυο σάκους και υπάρχει μια  πιθανότητα να είναι δυο εγω επαθα ένα σοκ.. 😅

ο αντρας ξετρελάθηκε στην ιδέα να είναι δυο 😊

Δεν τον προετοιμάζεις καλού κακού τον αντρα σου έστω να το έχει στο πίσω μερος του μυαλού του 😂

Χαχαχαχα του το πέταξα ναι🤣 εντάξει από το ένα να πας στα τρία είναι δύσκολο και πρακτικά δλδ😅😅 δεν έχουμε κ ιδιαίτερη βοήθεια εμείς οποτε έχει τα δικιά του😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέες εγκυούλες @Κατερίνα!!! @Elkτι όμορφα νέα ακούμε από σας!! Μεγάλες χοριακες, όμορφες εγκυμοσύνες μπράβο μπράβο, πολύ χαίρομαι! Θετική ενέργεια στο έπακρο!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Νέες εγκυούλες @Κατερίνα!!! @Elkτι όμορφα νέα ακούμε από σας!! Μεγάλες χοριακες, όμορφες εγκυμοσύνες μπράβο μπράβο, πολύ χαίρομαι! Θετική ενέργεια στο έπακρο!!

 

Μακάρι αύριο που έχω γιατρό να σας γράψω πάλι όμορφα νέα κορίτσια 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχαχα του το πέταξα ναι🤣 εντάξει από το ένα να πας στα τρία είναι δύσκολο και πρακτικά δλδ😅😅 δεν έχουμε κ ιδιαίτερη βοήθεια εμείς οποτε έχει τα δικιά του😜

Χαχαχα  πες τα κορίτσια στο φόρουμ μου τα λενε οτι είναι δυο 😂

περα από την πλάκα όμως θα είναι πολύ δύσκολο με 3 παιδεία που να τα βγάλεις περα αν δεν έχεις και πολύ βοήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια αιμορραγία εμφύτευσης είχατε; Έχω ακούσει ότι συνήθως δε συμβαίνει!

Εγω όχι δεν είχα ουτε στην πρώτη ουτε τώρα καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μακάρι αύριο που έχω γιατρό να σας γράψω πάλι όμορφα νέα κορίτσια 😊

Τι ώρα έχετε ραντεβού; να μας στείλεις όταν γυρίσετε😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τι ώρα έχετε ραντεβού; να μας στείλεις όταν γυρίσετε😊😊

Κανονικά είχα 11 αλλά με πήρε σήμερα και μου το άλλαξε στις 13:30 μόλις μπορεσω σας στείλω γιατί θα αργήσω να φτάσω σπιτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρχεται η ακατανομαστη και σκέφτομαι συνεχώς τον Πανταζή να φωνάζει εεεερχεταιιι! Εεεερχεταιιι!!! Με έχει θερίσει η μέση αυτή τη φορά, δεν έρχεται να ησυχάσουμε! Όταν με ταλαιπωρεί έτσι μια βδομάδα πριν, μέσα στα νεύρα είμαι. Και ΠΑΝΤΑ προκύπτουν όλα τα προβλήματα και οι πολλές δουλειές αυτή την εβδομάδα, πάντα!! 🤬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κανονικά είχα 11 αλλά με πήρε σήμερα και μου το άλλαξε στις 13:30 μόλις μπορεσω σας στείλω γιατί θα αργήσω να φτάσω σπιτι 

Τέλεια😊 όταν μπορέσεις να μας πεις, θα περιμένουμε🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Έρχεται η ακατανομαστη και σκέφτομαι συνεχώς τον Πανταζή να φωνάζει εεεερχεταιιι! Εεεερχεταιιι!!! Με έχει θερίσει η μέση αυτή τη φορά, δεν έρχεται να ησυχάσουμε! Όταν με ταλαιπωρεί έτσι μια βδομάδα πριν, μέσα στα νεύρα είμαι. Και ΠΑΝΤΑ προκύπτουν όλα τα προβλήματα και οι πολλές δουλειές αυτή την εβδομάδα, πάντα!! 🤬

Έτσι κι εγώ σήμερα, μες στα νεύρα και την κατάθλιψη..και μετά σκέφτηκα αφού περιμένω περίοδο δικαιολογούμαι 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια αιμορραγία εμφύτευσης είχατε; Έχω ακούσει ότι συνήθως δε συμβαίνει!

Όχι ούτε εγώ είχα, ούτε στη πρώτη μου δλδ ούτε τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε? @Elk σήμερα περιμένουμε τα νέα σου! Σίγουρα θα είναι όλα τέλεια! 

@kokkinoskoufitsa  τι λες καλέ που θα σου έρθει περίοδος!! Εγώ περιμένω θετικό τεστ από σένα! 

@Antonia2 κορίτσι μου πώς είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε? @Elk σήμερα περιμένουμε τα νέα σου! Σίγουρα θα είναι όλα τέλεια! 

@kokkinoskoufitsa  τι λες καλέ που θα σου έρθει περίοδος!! Εγώ περιμένω θετικό τεστ από σένα! 

@Antonia2 κορίτσι μου πώς είσαι? 

Καλημέραααα!!! Καλέ κ εγώ θα θελα το θετικό αλλά μωρέ δε βλέπω τίποτα διαφορετικό με κάθε αλλη φορά που περιμένω περίοδο!! Είμαι όπως πάντα, και μάλιστα χειρότερα 😩

Αν μέσα στο σκ δε φανούν τα πρώτα καφέ, θα το πιστέψω κ γω λίγο!! 

Εσύ περιμένεις 1-2 μέρες πριν απο μένα ειπαμε ε;;; εγώ 17-18

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...