Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitrapth είπε:

Σ 'ευχαριστώ κοπέλα μου... και τι δεν χρειάζονται εδώ οι άνθρωποι! Ρούχα, παπούτσια, γαλότσες, τρόφιμα, νερά! Όποια κοπέλα θέλει να βοηθήσει σε όλες τις πόλεις συλλέγουν βοήθεια! Αν δεν βρίσκετε πληροφορίες στείλτε μου μήνυμα από ποια πόλη είστε να σας προωθήσω πληροφορίες και ότι μαθαίνω (μην γεμίζουμε εδώ το ποστ). Ξέρω πως χρειάζονται και παιδικά ρουχαλάκια, πάνες, παιδικά γάλατα, παιδικε΄ς τροφές... κρίμα αυτά τα παιδάκια που έμεινα χωρίς σπίτι... εκεί που περίμεναν να ανοίξουν τα σχολεία τους να πάρουνε τις τσαντούλες τους, να δουν τους φίλους τους, να γεμίσουν οι σχολικές αυλές γέλια και χαρά τώρα γέμισαν λάσπη και αβεβαιότητα για την επόμενη ημέρα. Κανένα παιδάκι στον κόσμο δεν το αξίζει αυτό... και είναι παντού, είναι στις καμένες περιοχές, είναι εδώ στις πλημμυρισμένες. Ένα δράμα... 

Μου έχει μαυρίσει την ψυχή όλο αυτό, πως να δούμε το μέλλον με αισιοδοξία; 

Κορίτσι μου αν μπορείς στείλε μου ένα προσωπικό με κάποιο τηλέφωνο που να μπορώ να συνεννοηθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitrapth είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Έχω χάσει τα νέα σας, με τις πλημμύρες στην περιοχή μου έχουμε σοκαριστεί όλοι. Ευτυχώς οι δικοί μου και εμείς είμαστε όλοι καλά, μόνο υλικές ζημιές. Όποια κοπέλα μπορεί να βοηθήσει με οποιονδήποτε τρόπο την ευχαριστώ από την καρδιά μου γιατί οι καταστάσεις που ζούμε είναι δραματικές 😭

@Mpourmpoulo μου συλλυπητήρια για την γιαγιά σου, να ζήσετε να την θυμάστε κοριτσάκι μου! Κάνε καλέ ένα τεστάκι ποτέ δεν ξέρεις! Άντε δώσε μας κι εσύ λίγο χαρά μέσα στην μαυρίλα μας! Μακάρι η Παναγία να σου δώσει το σποράκι σου που τόσο επιθυμείς...

Σε όλα τα κορίτσια με τις θετικές χοριακές και τα θετικά τεστάκια τους συγχαρητήρια ❤️ να έχετε μία τελειόμηνη κύηση και στρουμπουλά υγιή μωράκια! Χαίρομαι πολύ για εσάς! Μου δίνει τόσο χαρά όλο αυτό μέσα στην λάσπη και την μαυρίλα. Μαύρισε η ψυχή μας τόσες μέρες... 

Εγώ είχα σκοπό να κλείσω ραντεβού με γιατρό στην Λάρισα για να δούμε το θέμα πιο λεπτομερώς να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε αλλά με όλα όσα γίνονται ούτε πρόσβαση έχω στην Λάρισα, ούτε ξέρω πότε θα έχω και έχασα και τις ημέρες δεν ξέρω σε ποια μέρα βρίσκομαι και πότε θα μου έρθει η ακατανόμαστη για να προγραμματίσω το ραντεβού για αργότερα 😭😭😭😭😭 Χαλάλι δεν πειράζει να πέσει η στάθμη του νερού να είναι ο κόσμος καλά! Τρέχω σαν εθελοντής στα σπίτια και βγάζουμε λάσπες και κατεστραμμένες αναμνήσεις και όνειρα... Να μην το ζήσει κανένας άνθρωπος αυτό και όσοι το ζούμε κουράγιο και υπομονή! 

Κουράγιο κορίτσι μου Κουράγιο κ δύναμη σε όλους, δνε υπάρχει αυτό που ζείτε ειλικρινά, εύχομαι ολόψυχα να σας βοηθήσει ο Θεός να τα ξεπεράσετε όλα γρήγορα😓 εμάς εδώ μαζεύει το εργατικό κέντρο Ηρακλείου πράγματα κ θα πάμε μες τη βδομάδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ γυρνάει την Πέμπτη επιτέλους ! Είπα να περιμενω λίγο ακόμη μήπως έχει αλλάξει ο κύκλος μου γτ δεν έχω κανένα απολύτως συμπτωμα! Αααααα @Κατερίνα!!! μου συγχαρητήρια κοριτσάκι μουυυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️ να έχεις και εσυ μια τελειααα εγκυμοσυνηηηηηηη💕💕💕

Ευχαριστώ πολύυ κορίτσι μου, εύχομαι να μας πεις κ εσύ τα ευχάριστα σε λίγο  είδα πως έχεις καθυστέρηση; κάνε ένα τεστακι η μία χοριακη🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ωωω μεγάλο νούμερο έχεις εσυ μπράβο κορίτσι μου πολύ καλό 🎉🥳 

Με ενα πρόχειρο υπολογισμό εγω περίπου τέτοια χοριακη παίζει να έχω τώρα   😂 

Κοιτα να δεις στο τελος ίδια ΠΗΤ θα έχουμε 🤰😀

Ααχ αντε να δούμε, πήρα κ εγώ κ μου έκλεισε Παρασκευή μεσημέρι ραντεβού🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααχ αντε να δούμε, πήρα κ εγώ κ μου έκλεισε Παρασκευή μεσημέρι ραντεβού🥰🙏

Σου ζήτησε άλλη χοριακη ; Άντε με μια μέρα διαφορά εγω πάω Πέμπτη 

Αχ όλα καλα να πας πάνε έχω πολύ αγωνία 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; Σας διαβαζω συχνά αλλά απείχα για λίγο γτ δεν είχα καθόλου διάθεση! Από την μια γτ έλειπε ο σύντροφος όλο το καλοκαιρι και από την άλλη ήμουν στο νοσοκομείο με την γιαγιά μου για μεγάλο διάστημα και τελικά την χάσαμε 🥲 

Στεναχωρηθηκα πολύ με το μαρινακι μας και δεν είχα λογια να της γράψω! @marinaP μη το βάζεις κατω κοριτσάκι μου το μπεμπε θα έρθει είμαι πολύ σιγουρη❤️

από την άλλη χαρηκα πολύ με την @Elkμας! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη❤️❤️❤️❤️❤️

κοριτσια μου εγώ έχω καθυστέρηση 5 μέρες με βάση τους προηγούμενους κύκλους μου και είχα 2 επαφές με τον σύντροφο όταν είχε έρθει τον Αύγουστο για δυο μέρες ! Βέβαια οι επαφές μας έγιναν πολύ νωρίς στον κύκλο μου (13η -14η μέρα) εγώ κάνω ωορρηξια συνήθως 20η με 22η μέρα όμως ένιωσα πονο αριστερα κατά την διάρκεια των επαφών που συνήθως πονάω όταν εχω ωορρηξια! Δεν εχω κανένα συμπτωμα παρά μόνο πριν κάποιες μέρες με ενοχλούσε η μέση μου ! Αυτααα από εμένα και θα επιστρέψω δυναμικα από εδώ και περα💕

Συλλυπητήρια κορίτσι μου για τη γιαγιά 🙏🏻

Σε ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σ λόγια! Σου εύχομαι η καθυστέρηση που έχεις να είναι εγκυμοσύνης 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 έχεις κάνει τέστ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ευχαριστώ πολύυ κορίτσι μου, εύχομαι να μας πεις κ εσύ τα ευχάριστα σε λίγο  είδα πως έχεις καθυστέρηση; κάνε ένα τεστακι η μία χοριακη🥰🥰

5 μέρες καθυστέρηση έχω αλλά πιστεύω μήπως έχει αλλαξει ο κύκλος μου ! Αυτή τη στιγμή που μιλάμε έχω πονάκια περιόδου ! Θα κάνω σε λίγες μέρες αν δεν έχω αδιαθετησει! Ελπιζω να σας πω τα ευχαριστα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Συλλυπητήρια κορίτσι μου για τη γιαγιά 🙏🏻

Σε ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σ λόγια! Σου εύχομαι η καθυστέρηση που έχεις να είναι εγκυμοσύνης 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 έχεις κάνει τέστ;;;

Ευχαριστώ και εγώ κοριτσάκι μου🙏 όχι δεν έχω κάνει ! Είπα να κάνω σε λίγες μέρες, να περιμενω λίγο ακόμη 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κουράγιο κορίτσι μου Κουράγιο κ δύναμη σε όλους, δνε υπάρχει αυτό που ζείτε ειλικρινά, εύχομαι ολόψυχα να σας βοηθήσει ο Θεός να τα ξεπεράσετε όλα γρήγορα😓 εμάς εδώ μαζεύει το εργατικό κέντρο Ηρακλείου πράγματα κ θα πάμε μες τη βδομάδα!!

Σ ευχαριστούμε πολύ κοπέλα μου κάθε βοήθεια είναι υπερπολίτιμη αυτή την ώρα! 

Συγχαρητήρια και για εσένα κοπέλα μου! Μέχρι την Παρασκευή με τέτοια χοριακή θα το δει ολοκάθαρα το σποράκι σου μπράβο! Άντε λίγες ημέρες υπομονή! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστώ και εγώ κοριτσάκι μου🙏 όχι δεν έχω κάνει ! Είπα να κάνω σε λίγες μέρες, να περιμενω λίγο ακόμη 😍

Όπως νιώθεις εσύ κορίτσι μου, είδα κ πιο πάνω ότι θες να γυρίσει κ ο σύντροφός σου για να το κάνεις άρα καταλαβαίνω. Εμείς εδώ είμαστε να περιμένουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Dimitrapth είπε:

Σ 'ευχαριστώ κοπέλα μου... και τι δεν χρειάζονται εδώ οι άνθρωποι! Ρούχα, παπούτσια, γαλότσες, τρόφιμα, νερά! Όποια κοπέλα θέλει να βοηθήσει σε όλες τις πόλεις συλλέγουν βοήθεια! Αν δεν βρίσκετε πληροφορίες στείλτε μου μήνυμα από ποια πόλη είστε να σας προωθήσω πληροφορίες και ότι μαθαίνω (μην γεμίζουμε εδώ το ποστ). Ξέρω πως χρειάζονται και παιδικά ρουχαλάκια, πάνες, παιδικά γάλατα, παιδικε΄ς τροφές... κρίμα αυτά τα παιδάκια που έμεινα χωρίς σπίτι... εκεί που περίμεναν να ανοίξουν τα σχολεία τους να πάρουνε τις τσαντούλες τους, να δουν τους φίλους τους, να γεμίσουν οι σχολικές αυλές γέλια και χαρά τώρα γέμισαν λάσπη και αβεβαιότητα για την επόμενη ημέρα. Κανένα παιδάκι στον κόσμο δεν το αξίζει αυτό... και είναι παντού, είναι στις καμένες περιοχές, είναι εδώ στις πλημμυρισμένες. Ένα δράμα... 

Μου έχει μαυρίσει την ψυχή όλο αυτό, πως να δούμε το μέλλον με αισιοδοξία; 

Κι εμείς εδώ στη Νάξο μαζεύουμε, στο κοινωνικό φαρμακείο, από σήμερα. Θα πάμε κι εμείς φυσικά, εύχομαι μόνο όσα συγκεντρώνονται να φτάνουν στον προορισμό τους και να μην υπάρχουν απώλειες καθ' οδόν... 😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Σου ζήτησε άλλη χοριακη ; Άντε με μια μέρα διαφορά εγω πάω Πέμπτη 

Αχ όλα καλα να πας πάνε έχω πολύ αγωνία 🙏

Στην αρχή μου είπε μη κάνεις είναι πολύ καλή, του λέω λέτε να μη κάνω άλλη μια την Τετάρτη; μου λέει εε αντε κάνε άλλη μια😅 κ εγώωω πάρα πολύ αγωνία έχω να ακούσουμε καρδούλα να φύγει αυτό το άγχος!! Και να πάνε όλα καλά μέχρι τελους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitrapth είπε:

Σ ευχαριστούμε πολύ κοπέλα μου κάθε βοήθεια είναι υπερπολίτιμη αυτή την ώρα! 

Συγχαρητήρια και για εσένα κοπέλα μου! Μέχρι την Παρασκευή με τέτοια χοριακή θα το δει ολοκάθαρα το σποράκι σου μπράβο! Άντε λίγες ημέρες υπομονή! ❤️ 

Μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε κ περισσότερα, ειλικρινά έχει πονέσει η ψυχή μας φέτος με όλα αυτά τα κακά!!

Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλα🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Στην αρχή μου είπε μη κάνεις είναι πολύ καλή, του λέω λέτε να μη κάνω άλλη μια την Τετάρτη; μου λέει εε αντε κάνε άλλη μια😅 κ εγώωω πάρα πολύ αγωνία έχω να ακούσουμε καρδούλα να φύγει αυτό το άγχος!! Και να πάνε όλα καλά μέχρι τελους

Πιστεύω δεν χρειάζεται αλλά κανε μια να σου φύγει.. εγω τις μισώ τις χοριακες δεν θέλω καθόλου να κάνω 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Πιστεύω δεν χρειάζεται αλλά κανε μια να σου φύγει.. εγω τις μισώ τις χοριακες δεν θέλω καθόλου να κάνω 😂 

Αλήθεια;; εγώ στην πρώτη μπυ είχα κάνει 4🤣 από μόνη μου, ο γιατρός μου χε πει μη ξανά κάνεις εμένα με έτρωγε το άγχος ήθελα να βλέπω αν ανεβαίνει λέει! Εντάξει τώρα είμαι πιο χαλαρή γενικώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cintelina είπε:

συγχαρητήριαααααα! παντα τετοια τελεια νεα να έχουμε σ'αυτο το φορουμ

Ευχαριστώ πολύυ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η cintelina είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ερωτηση! Δεν σας αγχώνουν τα τεστακια ωορρηξίας καθε μήνα. Τα χρησιμοποιησα 2-3 μερες τωρα και δεν ξέρω ξαφνικά αγχώθηκα 

Κορίτσι μου τα τεστ είναι αγχωτικά για πολλά κορίτσια και για άλλες είναι το σωσίβιο τους!! Υπάρχουν κορίτσια που δεν ξέρουν πότε και αν κάνουν ωορρηξία λόγο διαφόρων θεμάτων που αντιμετωπίζουν και με τα τεστ μπορούν να έχουν ένα πρόγραμμα! Εσυ αν δεν αντιμετωπίζεις τέτοια θέματα και μπορείς να έχεις επαφές όλο το μήνα και  νιώθεις ότι σε αγχωνουν θα σου έλεγα να τα πετάξεις 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cintelina μου όταν μπεις στη διάθεσή να αποκτήσεις παιδάκι και ο κύκλος έχει το δικό του χαρακτήρα 😂 τοτε τα τεστ είναι απαραίτητα. Άσε τώρα εμείς που θέλουμε δεύτερο και μας έχει ξετιναξει το πρώτο, αν δεν έβγαιναν τα θετικά τεστ ωορρηξιας μπορεί να βρισκόμασταν τις μισές φορές από ότι τώρα. Από το ξενύχτι με το πρώτο και την κούραση λέμε μια γωνία να βρούμε να ξαπλώσουμε αλλά μας τεντωσε ο γιατρός λόγω ηλικίας και κατάστασης να αρχίσουμε προσπάθεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

@cintelina μου όταν μπεις στη διάθεσή να αποκτήσεις παιδάκι και ο κύκλος έχει το δικό του χαρακτήρα 😂 τοτε τα τεστ είναι απαραίτητα. Άσε τώρα εμείς που θέλουμε δεύτερο και μας έχει ξετιναξει το πρώτο, αν δεν έβγαιναν τα θετικά τεστ ωορρηξιας μπορεί να βρισκόμασταν τις μισές φορές από ότι τώρα. Από το ξενύχτι με το πρώτο και την κούραση λέμε μια γωνία να βρούμε να ξαπλώσουμε αλλά μας τεντωσε ο γιατρός λόγω ηλικίας και κατάστασης να αρχίσουμε προσπάθεια. 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου τα τεστ είναι αγχωτικά για πολλά κορίτσια και για άλλες είναι το σωσίβιο τους!! Υπάρχουν κορίτσια που δεν ξέρουν πότε και αν κάνουν ωορρηξία λόγο διαφόρων θεμάτων που αντιμετωπίζουν και με τα τεστ μπορούν να έχουν ένα πρόγραμμα! Εσυ αν δεν αντιμετωπίζεις τέτοια θέματα και μπορείς να έχεις επαφές όλο το μήνα και  νιώθεις ότι σε αγχωνουν θα σου έλεγα να τα πετάξεις 🥰🥰

Πρέπει να το παρω αποφαση και να μην αγχωνομαι! Πιο πολυ φοβαμαι και εγω λογω ηλικιας (33) με λιγο χαμηλη αμη. Βεβαια οι υπολοιπες βγηκαν φυσιολογικες και ο γυναικολογος μου ειπε να μην ανησυχω για τπτ. Θα δειξει. Ευχομαι σε ολες μας τα καλυτερα ❤️ και σας ευχαριστω για τις απαντησεις!  

 

p.s. τα μνμ αργουν λογω εγκρισης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μου στοίχισε πολύ 🙏 είπα να περιμενω ακόμη μήπως και έχει αλλάξει ο κύκλος μου ! Η γιαγιά μου είχε δει στο ονειρο της ένα αγοράκι με κόκκινη κορδέλα στο λαιμό και της είπε ότι είναι γιος μου❤️ μακάρι να είναι σημαδιακο το ονειρο της γιαγιά μας μου❤️

Κορίτσι μου κι εγώ σε είχα στο νου αλλά το ένιωθα ότι ήθελες να ξεκουραστείς και να απέχεις!! Λυπάμαι πολύ για την απώλειά σου..οι γιαγιάδες - παπούδες σημαίνουν είναι οι δεύτεροι γονείς μας..κι εμένα μου είχε στοιχίσει παρά πολύ..

ελπίζω να είναι ο τυχερός σου αυτός ο μήνας!! Και να βγει αληθινό το όνειρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; Σας διαβαζω συχνά αλλά απείχα για λίγο γτ δεν είχα καθόλου διάθεση! Από την μια γτ έλειπε ο σύντροφος όλο το καλοκαιρι και από την άλλη ήμουν στο νοσοκομείο με την γιαγιά μου για μεγάλο διάστημα και τελικά την χάσαμε 🥲 

Στεναχωρηθηκα πολύ με το μαρινακι μας και δεν είχα λογια να της γράψω! @marinaP μη το βάζεις κατω κοριτσάκι μου το μπεμπε θα έρθει είμαι πολύ σιγουρη❤️

από την άλλη χαρηκα πολύ με την @Elkμας! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη❤️❤️❤️❤️❤️

κοριτσια μου εγώ έχω καθυστέρηση 5 μέρες με βάση τους προηγούμενους κύκλους μου και είχα 2 επαφές με τον σύντροφο όταν είχε έρθει τον Αύγουστο για δυο μέρες ! Βέβαια οι επαφές μας έγιναν πολύ νωρίς στον κύκλο μου (13η -14η μέρα) εγώ κάνω ωορρηξια συνήθως 20η με 22η μέρα όμως ένιωσα πονο αριστερα κατά την διάρκεια των επαφών που συνήθως πονάω όταν εχω ωορρηξια! Δεν εχω κανένα συμπτωμα παρά μόνο πριν κάποιες μέρες με ενοχλούσε η μέση μου ! Αυτααα από εμένα και θα επιστρέψω δυναμικα από εδώ και περα💕

Τώρα εγώ δε ξέρω τι να πατήσω..καρδούλα η δάκρυ...

Κατά αρχήν καλώς μας ήρθες πάλι ( όχι πατρινό καρναβάλι 😜), αγαπημένο μου μπουρμπουλακι. 

Να σου πω συλλυπητήρια για την γιαγιά σου, εύχομαι να κρατήσεις όλες τις όμορφες στιγμές που περάσατε μαζί και πάντα να ξαναγυρνάει σε αυτές και να χαίρεσαι που τις έζησες..άλλοι δεν είχαν αυτή την τύχη. 

Τώρα ας πάω ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ. μιλάμε για 5 μέρες καθυστέρηση και δεν βλέπω (ως τώρα που διάβασα το μνμ σου) πουθενά την λέξη ΤΕΣΤ????? Τι θέλεις να με τρελάνεις βραδιάτικα και έχω να φτιάξω και ένα κέικ και να πάω τον μικρό για ύπνο??;?;? 

Σε μισή ώρα που θα ξαναμπώ φρόντισε να έχω να δω τεστ . Δεν με νοιάζει αν έχεις ,να πας να πάρεις έχεις μισή ώρα μπροστά σου να βρεις !!!!! Θα με τρελάνεις βραδιάτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια μόλις μου έστειλαν μειλ, 1.827 η χοριακή🥳

Πω πω νουμεραρα!!!! Συγχαρητηρια!!!! ✌️🤰❤️🌹 ευχομαι να πανε ολα καλα κ σε μερικους μηνες να κρατας το 2ο μωρακι σου αγκαλια!!! 🙏🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dimitrapth είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Έχω χάσει τα νέα σας, με τις πλημμύρες στην περιοχή μου έχουμε σοκαριστεί όλοι. Ευτυχώς οι δικοί μου και εμείς είμαστε όλοι καλά, μόνο υλικές ζημιές. Όποια κοπέλα μπορεί να βοηθήσει με οποιονδήποτε τρόπο την ευχαριστώ από την καρδιά μου γιατί οι καταστάσεις που ζούμε είναι δραματικές 😭

@Mpourmpoulo μου συλλυπητήρια για την γιαγιά σου, να ζήσετε να την θυμάστε κοριτσάκι μου! Κάνε καλέ ένα τεστάκι ποτέ δεν ξέρεις! Άντε δώσε μας κι εσύ λίγο χαρά μέσα στην μαυρίλα μας! Μακάρι η Παναγία να σου δώσει το σποράκι σου που τόσο επιθυμείς...

Σε όλα τα κορίτσια με τις θετικές χοριακές και τα θετικά τεστάκια τους συγχαρητήρια ❤️ να έχετε μία τελειόμηνη κύηση και στρουμπουλά υγιή μωράκια! Χαίρομαι πολύ για εσάς! Μου δίνει τόσο χαρά όλο αυτό μέσα στην λάσπη και την μαυρίλα. Μαύρισε η ψυχή μας τόσες μέρες... 

Εγώ είχα σκοπό να κλείσω ραντεβού με γιατρό στην Λάρισα για να δούμε το θέμα πιο λεπτομερώς να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε αλλά με όλα όσα γίνονται ούτε πρόσβαση έχω στην Λάρισα, ούτε ξέρω πότε θα έχω και έχασα και τις ημέρες δεν ξέρω σε ποια μέρα βρίσκομαι και πότε θα μου έρθει η ακατανόμαστη για να προγραμματίσω το ραντεβού για αργότερα 😭😭😭😭😭 Χαλάλι δεν πειράζει να πέσει η στάθμη του νερού να είναι ο κόσμος καλά! Τρέχω σαν εθελοντής στα σπίτια και βγάζουμε λάσπες και κατεστραμμένες αναμνήσεις και όνειρα... Να μην το ζήσει κανένας άνθρωπος αυτό και όσοι το ζούμε κουράγιο και υπομονή! 

Ειναι αδιανοητη η καταστροφη... αν κ γνκα δν ειμαι ανθρωπος π θα ασχοληθω με πολιτικα, εχω νευριασει τοσο πολυ... κ οι πολιτικοι κοιτανε μονο να προβαλουν το ψυχοπονιαρικο προσωπο τους γ επικοινωνιακους λογους.. Κ δε μιλαω μονο γ τους βουλευτες αλλα κ γ οσους πολιτευονται σε δημους... 

Μονο ο ενας τον αλλο εχουμε κοριτσια... οι πολιτικοι μας αφηνουν στη μοιρα μας...😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ νομίζω κορίτσια ότι θα ρθει νωρίτερα η ακατανομαστη. Άρχισαν πονακια περιόδου σήμερα. Θα είναι από εκείνες τις φορές που έρχεται στις 25 μέρες μάλλον, γιατί είμαι 21η μέρα. Δε βαριέσαι, τουλάχιστον θα ρθει κοντά στο Σκ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dimitrapth είπε:

Σ ευχαριστούμε πολύ κοπέλα μου κάθε βοήθεια είναι υπερπολίτιμη αυτή την ώρα! 

Συγχαρητήρια και για εσένα κοπέλα μου! Μέχρι την Παρασκευή με τέτοια χοριακή θα το δει ολοκάθαρα το σποράκι σου μπράβο! Άντε λίγες ημέρες υπομονή! ❤️ 

Έχει μαυρίσει η καρδιά μας με αυτά που βλέπουμε και ακούμε..έχω και εγώ μια φιλη που έχασαν τα παντα. Σπίτια αμάξια ..τα πάντα..το ίδιο είχαν πάθει το '94 . .πως να ξαναφτιάξεις δεύτερη φορά ένα σπίτι από την αρχή?? Μαύρισε η καρδιά μας..αλλά τουλάχιστον μου λέει δεν έχασαν κανένα δικό τους άνθρωπο. Γιατί το μόνο που δεν αναπληρώνεται είναι οι ανθρώπινες ζωές ..κουράγιο θα σας ευχηθώ και αλληλεγγύη. Χωρίς αυτήν δε θα καταφέρει κανείς τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...