Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω και εγώ κάτι... Της μέρες της ωορρηξίας έχετε υψηλή θερμοκρασία; 2 μέρες τώρα νιώθω οτι καίγομαι, εξάψεις πολλές 😏 όπως είπα πιο πάνω Παρασκευή είχα πόνους ωορρηξίας, αλλά όλο το Σαββατοκύριακο και σήμερα έχω εξάψεις 

Νιώθεις ότι καίγεσαι ή καίγεσαι στ' αλήθεια;; Εννοώ μετρήθηκες ή όχι;

Εξάψεις γύρω στην ωορρηξία έχω κ εγώ, αλλά η θερμοκρασία δε μου λέει κάτι.
Μέτρησα λίγο σ' αυτό τον κύκλο από περιέργεια αλλά δεν κατάλαβα κάτι. Από 10η μέρα μέχρι λίγο μετά την ωορρηξία είχα κάθε πρωί 35,9 και τις τελευταίες 2-3 μέρες έχω 36. Αυτό είναι όλο! Δε θα ασχοληθώ άλλο γιατί δεν καταλαβαίνω και δε θέλω να αγχωθώ ΚΑΙ για αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Και εγώ από τον πόνο την καταλαβαίνω απλά μου έκανε εντύπωση που έχω εξάψεις μετά από δύο μέρες που ένιωσα πόνο ωορρηξίας. Αν είναι όντως πόνος ωορρηξίας, θα δείξει αν έρθει η περίοδος σε 15 μέρες...

Μακάρι να είναι, να σου έρθει η περίοδος να ξεμπερδεύεις και μετά να μπουν όλα σε ένα πρόγραμμα 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Όχι και είναι κάτι που με αγχώνει😅 κάτι τσιμπηματακια ελαφριά έχω πολύ πολύ ήπια ναυτια αλλά όχι όλη μέρα κ εκεί που κάθομαι ίδρωνω ζεσταινομαι πάρα πολύ γενικώς! Αλλά στην κόρη μου ήδη είχα εμετούς κ συγκρίνω τώρα κ λέω αν όλα είναι καλά! Εσύ εχεις;

Και εγω έτσι ήπια πράγματα έχω διάρροια όλες τις μερες αυτές, τσιμπηματάκια και λιγο ναυτία από εχτές άρχισαν να με πονάνε λιγο οι θηλες αλλά θηλάζω ακόμα και ίσως φταίει αυτό 

Και εγω στην πρώτη είχα λίγο πιο έντονα  και εγω το σκέφτομαι λίγο αλλά κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Νιώθεις ότι καίγεσαι ή καίγεσαι στ' αλήθεια;; Εννοώ μετρήθηκες ή όχι;

Εξάψεις γύρω στην ωορρηξία έχω κ εγώ, αλλά η θερμοκρασία δε μου λέει κάτι.
Μέτρησα λίγο σ' αυτό τον κύκλο από περιέργεια αλλά δεν κατάλαβα κάτι. Από 10η μέρα μέχρι λίγο μετά την ωορρηξία είχα κάθε πρωί 35,9 και τις τελευταίες 2-3 μέρες έχω 36. Αυτό είναι όλο! Δε θα ασχοληθώ άλλο γιατί δεν καταλαβαίνω και δε θέλω να αγχωθώ ΚΑΙ για αυτό!

Οχι ποτέ δεν μέτρησα θερμοκρασία, εξάψεις είναι, νιώθω οτι ζεσταίνομαι, φεύγει και ξανάρχεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Και εγω έτσι ήπια πράγματα έχω διάρροια όλες τις μερες αυτές, τσιμπηματάκια και λιγο ναυτία από εχτές άρχισαν να με πονάνε λιγο οι θηλες αλλά θηλάζω ακόμα και ίσως φταίει αυτό 

Και εγω στην πρώτη είχα λίγο πιο έντονα  και εγω το σκέφτομαι λίγο αλλά κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική 😊

Αυτό σκέφτομαι κ εγώ ότι κάθε εγκυμοσύνη δεν είναι ίδια😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια μόλις μου έστειλαν μειλ, 1.827 η χοριακή🥳

Κορίτσι μου συγχαρητήρια 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Πω πω κορίτσια δε ξέρετε πόση χαρά και τι κουράγιο μας δίνετε!!!!!Μακάρι σύντομα να πετύχουμε όλες 😊😘😘😊

Εγώ από αύριο ξεκινάω νέο κύκλο προσπαθειών μιας και τελείωσα με την ακατανομαστη... 🥰🥰🥰🥰

Να μη μας φύγετε οι εγκυουλες από δω να συνεχίσετε να μας δίνετε γούρι και μπεμπεδοσκονη!!!! 🤗🤗🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κάνετε; Σας διαβαζω συχνά αλλά απείχα για λίγο γτ δεν είχα καθόλου διάθεση! Από την μια γτ έλειπε ο σύντροφος όλο το καλοκαιρι και από την άλλη ήμουν στο νοσοκομείο με την γιαγιά μου για μεγάλο διάστημα και τελικά την χάσαμε 🥲 

Στεναχωρηθηκα πολύ με το μαρινακι μας και δεν είχα λογια να της γράψω! @marinaP μη το βάζεις κατω κοριτσάκι μου το μπεμπε θα έρθει είμαι πολύ σιγουρη❤️

από την άλλη χαρηκα πολύ με την @Elkμας! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη❤️❤️❤️❤️❤️

κοριτσια μου εγώ έχω καθυστέρηση 5 μέρες με βάση τους προηγούμενους κύκλους μου και είχα 2 επαφές με τον σύντροφο όταν είχε έρθει τον Αύγουστο για δυο μέρες ! Βέβαια οι επαφές μας έγιναν πολύ νωρίς στον κύκλο μου (13η -14η μέρα) εγώ κάνω ωορρηξια συνήθως 20η με 22η μέρα όμως ένιωσα πονο αριστερα κατά την διάρκεια των επαφών που συνήθως πονάω όταν εχω ωορρηξια! Δεν εχω κανένα συμπτωμα παρά μόνο πριν κάποιες μέρες με ενοχλούσε η μέση μου ! Αυτααα από εμένα και θα επιστρέψω δυναμικα από εδώ και περα💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; Σας διαβαζω συχνά αλλά απείχα για λίγο γτ δεν είχα καθόλου διάθεση! Από την μια γτ έλειπε ο σύντροφος όλο το καλοκαιρι και από την άλλη ήμουν στο νοσοκομείο με την γιαγιά μου για μεγάλο διάστημα και τελικά την χάσαμε 🥲 

Στεναχωρηθηκα πολύ με το μαρινακι μας και δεν είχα λογια να της γράψω! @marinaP μη το βάζεις κατω κοριτσάκι μου το μπεμπε θα έρθει είμαι πολύ σιγουρη❤️

από την άλλη χαρηκα πολύ με την @Elkμας! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη❤️❤️❤️❤️❤️

κοριτσια μου εγώ έχω καθυστέρηση 5 μέρες με βάση τους προηγούμενους κύκλους μου και είχα 2 επαφές με τον σύντροφο όταν είχε έρθει τον Αύγουστο για δυο μέρες ! Βέβαια οι επαφές μας έγιναν πολύ νωρίς στον κύκλο μου (13η -14η μέρα) εγώ κάνω ωορρηξια συνήθως 20η με 22η μέρα όμως ένιωσα πονο αριστερα κατά την διάρκεια των επαφών που συνήθως πονάω όταν εχω ωορρηξια! Δεν εχω κανένα συμπτωμα παρά μόνο πριν κάποιες μέρες με ενοχλούσε η μέση μου ! Αυτααα από εμένα και θα επιστρέψω δυναμικα από εδώ και περα💕

Κρίμα για τη γιαγιά, όλες ξέρουμε πόσο τρυφερή είναι η αγάπη για τις γιαγιάδες μας 💗

Εεεε συγγνώμη, ακόμα δεν έχεις κάνει τεστ με 5 ημέρες καθυστέρηση;;; Τι περιμένεις βρε 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; Σας διαβαζω συχνά αλλά απείχα για λίγο γτ δεν είχα καθόλου διάθεση! Από την μια γτ έλειπε ο σύντροφος όλο το καλοκαιρι και από την άλλη ήμουν στο νοσοκομείο με την γιαγιά μου για μεγάλο διάστημα και τελικά την χάσαμε 🥲 

Στεναχωρηθηκα πολύ με το μαρινακι μας και δεν είχα λογια να της γράψω! @marinaP μη το βάζεις κατω κοριτσάκι μου το μπεμπε θα έρθει είμαι πολύ σιγουρη❤️

από την άλλη χαρηκα πολύ με την @Elkμας! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη❤️❤️❤️❤️❤️

κοριτσια μου εγώ έχω καθυστέρηση 5 μέρες με βάση τους προηγούμενους κύκλους μου και είχα 2 επαφές με τον σύντροφο όταν είχε έρθει τον Αύγουστο για δυο μέρες ! Βέβαια οι επαφές μας έγιναν πολύ νωρίς στον κύκλο μου (13η -14η μέρα) εγώ κάνω ωορρηξια συνήθως 20η με 22η μέρα όμως ένιωσα πονο αριστερα κατά την διάρκεια των επαφών που συνήθως πονάω όταν εχω ωορρηξια! Δεν εχω κανένα συμπτωμα παρά μόνο πριν κάποιες μέρες με ενοχλούσε η μέση μου ! Αυτααα από εμένα και θα επιστρέψω δυναμικα από εδώ και περα💕

Λυπάμαι πολύ για την γιαγιά κορίτσι μου!! Ζωή σε εσάς!! Σε είχα στο νου μου και τώρα που διαβάζω τα νέα σου χαίρομαι που είσαι καλά πέρα από την απώλεια που είχατε!

Τώρα γύρισε ο σύντροφός σου κορίτσι μου? Γιατί δεν κάνεις ένα τέστ εγκυμοσύνης? Η Κατερίνα έπιασε το σπορακι με επαφή 2 μέρες πριν την ωορρηξία!! Γι'αυτό ποτέ δεν ξέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Πω πω κορίτσια δε ξέρετε πόση χαρά και τι κουράγιο μας δίνετε!!!!!Μακάρι σύντομα να πετύχουμε όλες 😊😘😘😊

Εγώ από αύριο ξεκινάω νέο κύκλο προσπαθειών μιας και τελείωσα με την ακατανομαστη... 🥰🥰🥰🥰

Να μη μας φύγετε οι εγκυουλες από δω να συνεχίσετε να μας δίνετε γούρι και μπεμπεδοσκονη!!!! 🤗🤗🤗🤗🤗

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, εύχομαι πολύ σύντομα να γεμίσουμε θετικά τεστ,θα έρθει να το πιστεύετε βαθιά🙏🙏🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια μόλις μου έστειλαν μειλ, 1.827 η χοριακή🥳

συγχαρητήριαααααα! παντα τετοια τελεια νεα να έχουμε σ'αυτο το φορουμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια μόλις μου έστειλαν μειλ, 1.827 η χοριακή🥳

ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥ !!  ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; Έχω χάσει τα νέα σας, με τις πλημμύρες στην περιοχή μου έχουμε σοκαριστεί όλοι. Ευτυχώς οι δικοί μου και εμείς είμαστε όλοι καλά, μόνο υλικές ζημιές. Όποια κοπέλα μπορεί να βοηθήσει με οποιονδήποτε τρόπο την ευχαριστώ από την καρδιά μου γιατί οι καταστάσεις που ζούμε είναι δραματικές 😭

@Mpourmpoulo μου συλλυπητήρια για την γιαγιά σου, να ζήσετε να την θυμάστε κοριτσάκι μου! Κάνε καλέ ένα τεστάκι ποτέ δεν ξέρεις! Άντε δώσε μας κι εσύ λίγο χαρά μέσα στην μαυρίλα μας! Μακάρι η Παναγία να σου δώσει το σποράκι σου που τόσο επιθυμείς...

Σε όλα τα κορίτσια με τις θετικές χοριακές και τα θετικά τεστάκια τους συγχαρητήρια ❤️ να έχετε μία τελειόμηνη κύηση και στρουμπουλά υγιή μωράκια! Χαίρομαι πολύ για εσάς! Μου δίνει τόσο χαρά όλο αυτό μέσα στην λάσπη και την μαυρίλα. Μαύρισε η ψυχή μας τόσες μέρες... 

Εγώ είχα σκοπό να κλείσω ραντεβού με γιατρό στην Λάρισα για να δούμε το θέμα πιο λεπτομερώς να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε αλλά με όλα όσα γίνονται ούτε πρόσβαση έχω στην Λάρισα, ούτε ξέρω πότε θα έχω και έχασα και τις ημέρες δεν ξέρω σε ποια μέρα βρίσκομαι και πότε θα μου έρθει η ακατανόμαστη για να προγραμματίσω το ραντεβού για αργότερα 😭😭😭😭😭 Χαλάλι δεν πειράζει να πέσει η στάθμη του νερού να είναι ο κόσμος καλά! Τρέχω σαν εθελοντής στα σπίτια και βγάζουμε λάσπες και κατεστραμμένες αναμνήσεις και όνειρα... Να μην το ζήσει κανένας άνθρωπος αυτό και όσοι το ζούμε κουράγιο και υπομονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια μόλις μου έστειλαν μειλ, 1.827 η χοριακή🥳

Ουαου τεράστια χοριακή!! Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις κορίτσι μου? Εδώ μιλάμε για δίδυμα.. συγχαρητήρια κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitrapth είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Έχω χάσει τα νέα σας, με τις πλημμύρες στην περιοχή μου έχουμε σοκαριστεί όλοι. Ευτυχώς οι δικοί μου και εμείς είμαστε όλοι καλά, μόνο υλικές ζημιές. Όποια κοπέλα μπορεί να βοηθήσει με οποιονδήποτε τρόπο την ευχαριστώ από την καρδιά μου γιατί οι καταστάσεις που ζούμε είναι δραματικές 😭

@Mpourmpoulo μου συλλυπητήρια για την γιαγιά σου, να ζήσετε να την θυμάστε κοριτσάκι μου! Κάνε καλέ ένα τεστάκι ποτέ δεν ξέρεις! Άντε δώσε μας κι εσύ λίγο χαρά μέσα στην μαυρίλα μας! Μακάρι η Παναγία να σου δώσει το σποράκι σου που τόσο επιθυμείς...

Σε όλα τα κορίτσια με τις θετικές χοριακές και τα θετικά τεστάκια τους συγχαρητήρια ❤️ να έχετε μία τελειόμηνη κύηση και στρουμπουλά υγιή μωράκια! Χαίρομαι πολύ για εσάς! Μου δίνει τόσο χαρά όλο αυτό μέσα στην λάσπη και την μαυρίλα. Μαύρισε η ψυχή μας τόσες μέρες... 

Εγώ είχα σκοπό να κλείσω ραντεβού με γιατρό στην Λάρισα για να δούμε το θέμα πιο λεπτομερώς να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε αλλά με όλα όσα γίνονται ούτε πρόσβαση έχω στην Λάρισα, ούτε ξέρω πότε θα έχω και έχασα και τις ημέρες δεν ξέρω σε ποια μέρα βρίσκομαι και πότε θα μου έρθει η ακατανόμαστη για να προγραμματίσω το ραντεβού για αργότερα 😭😭😭😭😭 Χαλάλι δεν πειράζει να πέσει η στάθμη του νερού να είναι ο κόσμος καλά! Τρέχω σαν εθελοντής στα σπίτια και βγάζουμε λάσπες και κατεστραμμένες αναμνήσεις και όνειρα... Να μην το ζήσει κανένας άνθρωπος αυτό και όσοι το ζούμε κουράγιο και υπομονή! 

Αχ κορίτσι μου σπαραζει η καρδιά μου με αυτά που βλέπω!! Ο θεός να βάλει το χέρι του!! Το είδους βοήθεια χρειάζεστε? Τρόφιμα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω και εγώ κάτι... Της μέρες της ωορρηξίας έχετε υψηλή θερμοκρασία; 2 μέρες τώρα νιώθω οτι καίγομαι, εξάψεις πολλές 😏 όπως είπα πιο πάνω Παρασκευή είχα πόνους ωορρηξίας, αλλά όλο το Σαββατοκύριακο και σήμερα έχω εξάψεις 

Ναι ανεβαίνει λίγο το είχα κ εγώ ήμουν στο 37 κ 36,8 κ η αλήθεια δεν μου έπεσε όταν αδιαθετησα συνέχισε να είναι εκεί... μήπως κ λόγω γενικά ζέστης να μου συνεχίστηκε.. αλλά ναι τις μέρες τις ωορηξιας κ εγώ ζεσταίνομαι κ ιδρώνω χωρίς να κάνω κάποια δουλειά για να το δικαιολογήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια μόλις μου έστειλαν μειλ, 1.827 η χοριακή🥳

Ωωω μεγάλο νούμερο έχεις εσυ μπράβο κορίτσι μου πολύ καλό 🎉🥳 

Με ενα πρόχειρο υπολογισμό εγω περίπου τέτοια χοριακη παίζει να έχω τώρα   😂 

Κοιτα να δεις στο τελος ίδια ΠΗΤ θα έχουμε 🤰😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mary_piggy είπε:

Κρίμα για τη γιαγιά, όλες ξέρουμε πόσο τρυφερή είναι η αγάπη για τις γιαγιάδες μας 💗

Εεεε συγγνώμη, ακόμα δεν έχεις κάνει τεστ με 5 ημέρες καθυστέρηση;;; Τι περιμένεις βρε 😂 

Μου στοίχισε πολύ 🙏 είπα να περιμενω ακόμη μήπως και έχει αλλάξει ο κύκλος μου ! Η γιαγιά μου είχε δει στο ονειρο της ένα αγοράκι με κόκκινη κορδέλα στο λαιμό και της είπε ότι είναι γιος μου❤️ μακάρι να είναι σημαδιακο το ονειρο της γιαγιά μας μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Λυπάμαι πολύ για την γιαγιά κορίτσι μου!! Ζωή σε εσάς!! Σε είχα στο νου μου και τώρα που διαβάζω τα νέα σου χαίρομαι που είσαι καλά πέρα από την απώλεια που είχατε!

Τώρα γύρισε ο σύντροφός σου κορίτσι μου? Γιατί δεν κάνεις ένα τέστ εγκυμοσύνης? Η Κατερίνα έπιασε το σπορακι με επαφή 2 μέρες πριν την ωορρηξία!! Γι'αυτό ποτέ δεν ξέρεις!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ γυρνάει την Πέμπτη επιτέλους ! Είπα να περιμενω λίγο ακόμη μήπως έχει αλλάξει ο κύκλος μου γτ δεν έχω κανένα απολύτως συμπτωμα! Αααααα @Κατερίνα!!! μου συγχαρητήρια κοριτσάκι μουυυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️ να έχεις και εσυ μια τελειααα εγκυμοσυνηηηηηηη💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μου στοίχισε πολύ 🙏 είπα να περιμενω ακόμη μήπως και έχει αλλάξει ο κύκλος μου ! Η γιαγιά μου είχε δει στο ονειρο της ένα αγοράκι με κόκκινη κορδέλα στο λαιμό και της είπε ότι είναι γιος μου❤️ μακάρι να είναι σημαδιακο το ονειρο της γιαγιά μας μου❤️

Λυπάμαι πολύ για την γιαγια σου είναι δύσκολο να τους χανεις και εγω ήμουν πολύ δεμένη με την δικιά μου 

εύχομαι να είναι σημάδι το όνειρο της γιαγια σου και να ερχεται το μωρακι σας 😊

μας έλειψες όταν θα είσαι έτοιμη εμείς σε περιμένουμε στη παρέα μας 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου 

ελπίζω η καθυστέρηση να οφείλετε σε εγκυμοσύνη 🤰💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Dimitrapth είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Έχω χάσει τα νέα σας, με τις πλημμύρες στην περιοχή μου έχουμε σοκαριστεί όλοι. Ευτυχώς οι δικοί μου και εμείς είμαστε όλοι καλά, μόνο υλικές ζημιές. Όποια κοπέλα μπορεί να βοηθήσει με οποιονδήποτε τρόπο την ευχαριστώ από την καρδιά μου γιατί οι καταστάσεις που ζούμε είναι δραματικές 😭

@Mpourmpoulo μου συλλυπητήρια για την γιαγιά σου, να ζήσετε να την θυμάστε κοριτσάκι μου! Κάνε καλέ ένα τεστάκι ποτέ δεν ξέρεις! Άντε δώσε μας κι εσύ λίγο χαρά μέσα στην μαυρίλα μας! Μακάρι η Παναγία να σου δώσει το σποράκι σου που τόσο επιθυμείς...

Σε όλα τα κορίτσια με τις θετικές χοριακές και τα θετικά τεστάκια τους συγχαρητήρια ❤️ να έχετε μία τελειόμηνη κύηση και στρουμπουλά υγιή μωράκια! Χαίρομαι πολύ για εσάς! Μου δίνει τόσο χαρά όλο αυτό μέσα στην λάσπη και την μαυρίλα. Μαύρισε η ψυχή μας τόσες μέρες... 

Εγώ είχα σκοπό να κλείσω ραντεβού με γιατρό στην Λάρισα για να δούμε το θέμα πιο λεπτομερώς να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε αλλά με όλα όσα γίνονται ούτε πρόσβαση έχω στην Λάρισα, ούτε ξέρω πότε θα έχω και έχασα και τις ημέρες δεν ξέρω σε ποια μέρα βρίσκομαι και πότε θα μου έρθει η ακατανόμαστη για να προγραμματίσω το ραντεβού για αργότερα 😭😭😭😭😭 Χαλάλι δεν πειράζει να πέσει η στάθμη του νερού να είναι ο κόσμος καλά! Τρέχω σαν εθελοντής στα σπίτια και βγάζουμε λάσπες και κατεστραμμένες αναμνήσεις και όνειρα... Να μην το ζήσει κανένας άνθρωπος αυτό και όσοι το ζούμε κουράγιο και υπομονή! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ θα κάνω τεστακι σε λίγες μέρες που θα έρθει και ο σύντροφος μου❤️ λυπάμαι κορίτσι μου για όλη αυτή την καταστροφή ! Εύχομαι να πανε όλα καλά σε όλο τον κόσμο🙏🙏🙏 πες μας τι χρειαζετε να βοηθήσουμε🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αχ κορίτσι μου σπαραζει η καρδιά μου με αυτά που βλέπω!! Ο θεός να βάλει το χέρι του!! Το είδους βοήθεια χρειάζεστε? Τρόφιμα ??

Σ 'ευχαριστώ κοπέλα μου... και τι δεν χρειάζονται εδώ οι άνθρωποι! Ρούχα, παπούτσια, γαλότσες, τρόφιμα, νερά! Όποια κοπέλα θέλει να βοηθήσει σε όλες τις πόλεις συλλέγουν βοήθεια! Αν δεν βρίσκετε πληροφορίες στείλτε μου μήνυμα από ποια πόλη είστε να σας προωθήσω πληροφορίες και ότι μαθαίνω (μην γεμίζουμε εδώ το ποστ). Ξέρω πως χρειάζονται και παιδικά ρουχαλάκια, πάνες, παιδικά γάλατα, παιδικε΄ς τροφές... κρίμα αυτά τα παιδάκια που έμεινα χωρίς σπίτι... εκεί που περίμεναν να ανοίξουν τα σχολεία τους να πάρουνε τις τσαντούλες τους, να δουν τους φίλους τους, να γεμίσουν οι σχολικές αυλές γέλια και χαρά τώρα γέμισαν λάσπη και αβεβαιότητα για την επόμενη ημέρα. Κανένα παιδάκι στον κόσμο δεν το αξίζει αυτό... και είναι παντού, είναι στις καμένες περιοχές, είναι εδώ στις πλημμυρισμένες. Ένα δράμα... 

Μου έχει μαυρίσει την ψυχή όλο αυτό, πως να δούμε το μέλλον με αισιοδοξία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Λυπάμαι πολύ για την γιαγια σου είναι δύσκολο να τους χανεις και εγω ήμουν πολύ δεμένη με την δικιά μου 

εύχομαι να είναι σημάδι το όνειρο της γιαγια σου και να ερχεται το μωρακι σας 😊

μας έλειψες όταν θα είσαι έτοιμη εμείς σε περιμένουμε στη παρέα μας 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου 

ελπίζω η καθυστέρηση να οφείλετε σε εγκυμοσύνη 🤰💕

Δύσκολο πολυυυυυ🥲 όμως έπρεπε να φύγει γτ δεν ήθελα να ταλαιπωρηθεί άλλο 🥲 ευχαριστώ και εγώ κορίτσι μου για τα λογια σου 🥰🥰🥰 ελπιζω σε λίγες μέρες να σας ανακοινώσω και εγώ ευχαριστα νέα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ουαου τεράστια χοριακή!! Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις κορίτσι μου? Εδώ μιλάμε για δίδυμα.. συγχαρητήρια κορίτσι μου!!

Τρίτη μέρα είναι σήμερα, Παναγία μου λες;😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...