Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ρε @Κατερίνα!!! τρελλανε μαςςςςςςςςςςςςςς❤️❤️❤️❤️🤰🤰🤰🤰🤰

Μπραβοοοοοοοοοοοοο συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!!!!!!! Τι γίνεται κορίτσια μουυυυυυ τι αέρας φύσηξε αισιόδοξος αυτόν τον μήνα!!!! Αχ τα ανοιξιάτικα μωράκια ειναικαθ οδόν!!!

Κορίτσι μου σου εύχομαι ολόψυχα μια ήρεμη και εύκολη εγκυμοσύνη!!!

Επειδή όμως εγώ έχω αρχίσει το Αλτσχάιμερ πες μας λίγο τη συνταγή...κάθε πότε love zone!?  Με τεστακια πηγές ή βαρουσατε αβερτα ?? 

Αχχχ πολύ χαρηκαααα. Εγώ σήμερα τελείωσα από περίοδο και μου φαίνεται από σήμερα θα τον βάλω κάτω! Χαχαχαχαχ

Ευχαριστώ πολύυυυ κορίτσι μου, εύχομαι ειλικρινά να έρθει γρήγορα και για σας🙏🙏❤️

Λοιπόν θα σου ανεβάσω για πλάκα το ημερολόγιο, 3 4 επαφές κ άσχετες μέρες,  τα τεστ να πω την αλήθεια τα έχω σταματήσει τους τελευταίους μήνες το άφησα φλου, πριν μερικές μέρες έλεγα του άντρα μου δεν παίζει με τπτ να γίνει αυτό το μήνα δεν κάναμε καν συντονισμένα στις γόνιμες μέρες! Δεν το πίστευα μέχρι που είδα τις γραμμές αλήθεια, από το πρωί έλεγα σήμερα θα έρθει δεν παιζει😅

 

Screenshot_20230909_195508_My Calendar.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimand είπε:

@Κατερίνα!!! Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!!!!

Μεσα από τη καρδιά μου σου εύχομαι να πάνε όλα καλά !

Τι ωραία που μπήκε το Σαββατοκύριακο, έτσι τα ανοιξιάτικα μωράκια είναι καθοδόν !! 

Τέλεια τέλεια 🥰🥰🥰🥰 

Άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες κορίτσια μου , να σπάσουμε τα κοντέρ το Σεπτέμβρη!! 

💜🩷💜💜🩷💜🩷💜🩷💜

Ευχαριστώ πολύυυυ πολυυ, άντε και στα δικά σας κορίτσια να πάρει φωτιά ο Σεπτέμβρης🤣🥰🥰🙏🙏🙏❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσιααααααα

20230909_173843.jpg

Εεεε ναιιιιι λοιπόν ναιιι ήταν σίγουρο ότι είσαι έγκυος 🤰🤰🤰 ♥️♥️♥️♥️ συγχαρητήρια κορίτσι μου μπράβο σου!!  Μας έφτιαξες το σκ! Με το καλό 🥰🥰 

Κορίτσια θα έχουμε και άλλα θετικά το Σεπτέμβρη θα το δείτε!!! ♥️♥️♥️ περιμένουμε νέα σου μη μας ξεχάσεις

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εεεε ναιιιιι λοιπόν ναιιι ήταν σίγουρο ότι είσαι έγκυος 🤰🤰🤰 ♥️♥️♥️♥️ συγχαρητήρια κορίτσι μου μπράβο σου!!  Μας έφτιαξες το σκ! Με το καλό 🥰🥰 

Κορίτσια θα έχουμε και άλλα θετικά το Σεπτέμβρη θα το δείτε!!! ♥️♥️♥️ περιμένουμε νέα σου μη μας ξεχάσεις

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου, εύχομαι πολύ σύντομα να δεις και το δικό σου, είσαι κοντά είμαι σίγουρη🙏🙏❤️❤️ Δευτέρα θα πάω για χοριακη και θα σας.στειλω εννοείται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ευχαριστώ πολύυυυ κορίτσι μου, εύχομαι ειλικρινά να έρθει γρήγορα και για σας🙏🙏❤️

Λοιπόν θα σου ανεβάσω για πλάκα το ημερολόγιο, 3 4 επαφές κ άσχετες μέρες,  τα τεστ να πω την αλήθεια τα έχω σταματήσει τους τελευταίους μήνες το άφησα φλου, πριν μερικές μέρες έλεγα του άντρα μου δεν παίζει με τπτ να γίνει αυτό το μήνα δεν κάναμε καν συντονισμένα στις γόνιμες μέρες! Δεν το πίστευα μέχρι που είδα τις γραμμές αλήθεια, από το πρωί έλεγα σήμερα θα έρθει δεν παιζει😅

 

Screenshot_20230909_195508_My Calendar.jpg

Είδες το άτιμο αν είναι να έρθει..

Ποτε πιστεύεις πως έγινε η σύλληψη ;
εγω πιστεύω 19-20 Αυγούστου υπολογίζω πως εγινε σε εμένα αχ κοιτα να είμαστε με ίδια ΠΗΤ στο τέλος 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Είδες το άτιμο αν είναι να έρθει..

Ποτε πιστεύεις πως έγινε η σύλληψη ;
εγω πιστεύω 19-20 Αυγούστου υπολογίζω πως εγινε σε εμένα αχ κοιτα να είμαστε με ίδια ΠΗΤ στο τέλος 😂

Δεν έχω ιδέα αλήθεια🤣 αν πάρω την εφαρμογή σαν να ισχύει τελευταία επαφή είχαμε 2 μέρες πριν την ωορρηξία 23 του μήνα, κάπου εκεί λογικά! Αλλά δεν μπορώ να πω σίγουρα, το τεστ βέβαια όταν το αφησα κ καθάρισε ήταν πολύ έντονη η γραμμή οπότε υποθέτω θα είναι καλή η χοριακή! Στην κόρη μου 3 μέρες.πριν την περίοδο που είχα κάνει τεστ ήταν πάρα πολύ άχνη κ την ίδια μέρα η χοριακή ήταν 35!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Εγώ το έχω στο νου μου να πετύχω και τη μέρα που λίγο πριν μου βγάζει θετικό και μετά αρνητικό, γτ μάλλον τότε βγαίνει το ωάριο! Εγώ κάνω δύο τρία τεστ τη μέρα εκεί γύρω στην ωορρηξία γτ έχω δει μου κρατάει μία μέρα το θετικό για να μην το χάσω!

Αυτα με το χαμόγελο κάνω και πρώτη φορά τα σταμάτησα όταν βγήκε ξανά αρνητικό. Δεν το πίστευα 4 μέρες σχεδόν θετικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν έχω ιδέα αλήθεια🤣 αν πάρω την εφαρμογή σαν να ισχύει τελευταία επαφή είχαμε 2 μέρες πριν την ωορρηξία 23 του μήνα, κάπου εκεί λογικά! Αλλά δεν μπορώ να πω σίγουρα, το τεστ βέβαια όταν το αφησα κ καθάρισε ήταν πολύ έντονη η γραμμή οπότε υποθέτω θα είναι καλή η χοριακή! Στην κόρη μου 3 μέρες.πριν την περίοδο που είχα κάνει τεστ ήταν πάρα πολύ άχνη κ την ίδια μέρα η χοριακή ήταν 35!

Κορίτσι μου μια ανεφελη και ήρεμη εγκυμοσύνη εύχομαι ολόψυχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσι μου μια ανεφελη και ήρεμη εγκυμοσύνη εύχομαι ολόψυχα! 

Ευχαριστώ πολύ πολύ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Αυτα με το χαμόγελο κάνω και πρώτη φορά τα σταμάτησα όταν βγήκε ξανά αρνητικό. Δεν το πίστευα 4 μέρες σχεδόν θετικό. 

Μάλλον σε σένα αργεί να πέσει η ορμόνη! Εμένα συνήθως μία μέρα μόνο! Κι εγώ αυτά με τη φατσούλα κάνω γτ με τα άλλα δε βγάζω άκρη! Πότε κάνω τα ροζ και πότε τα μωβ! Τα μωβ σε προειδοποιούν και πότε πλησιάζει η ωορρηξία με φατσούλα που τρεμοπαίζει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια , σήμερα το πρωί έκανα ένα ψηφιακό τεστ εγκυμοσύνης γιατί τα υγρά σε συνδυασμό με το πόνο στη πλάτη συνεχίζονται εδώ και μέρες ( ενώ πόνο στη πλάτη δεν είχα ποτέ ούτε ελαφρώς κιτρινα υγρά ) και δυστυχώς βγήκε - 

Είμαι μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο . 

Έχει κάνει κάποια ψηφιακό ; εγώ πρώτη φορά και μου βγήκε παρααααπολυ γρήγορα μιλάμε μάξιμουμ στο λεπτό .

 

Διάβασα στο ίντερνετ ότι όταν είναι καθυστέρημενη η σύλληψη δεν το διαβάζει σωστά το αποτέλεσμα και σε ένα φόρουμ μου έβγαλε μια συζήτηση που πρότειναν να ανοίξουν το ψηφιακό να φανεί η γραμμή του τεστ διότι δεν αναγνωρίζει την "άχνη" και το βγάζει ως ψευδώς αρνητικο. Σας βάζω τη φωτογραφία .  

Γνώμες ;;

IMG_20230910_123543.jpg

IMG_20230910_123557.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Καλημέρα κορίτσια , σήμερα το πρωί έκανα ένα ψηφιακό τεστ εγκυμοσύνης γιατί τα υγρά σε συνδυασμό με το πόνο στη πλάτη συνεχίζονται εδώ και μέρες ( ενώ πόνο στη πλάτη δεν είχα ποτέ ούτε ελαφρώς κιτρινα υγρά ) και δυστυχώς βγήκε - 

Είμαι μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο . 

Έχει κάνει κάποια ψηφιακό ; εγώ πρώτη φορά και μου βγήκε παρααααπολυ γρήγορα μιλάμε μάξιμουμ στο λεπτό .

 

Διάβασα στο ίντερνετ ότι όταν είναι καθυστέρημενη η σύλληψη δεν το διαβάζει σωστά το αποτέλεσμα και σε ένα φόρουμ μου έβγαλε μια συζήτηση που πρότειναν να ανοίξουν το ψηφιακό να φανεί η γραμμή του τεστ διότι δεν αναγνωρίζει την "άχνη" και το βγάζει ως ψευδώς αρνητικο. Σας βάζω τη φωτογραφία .  

Γνώμες ;;

IMG_20230910_123543.jpg

IMG_20230910_123557.jpg

Κορίτσι μου καλημέρα!! Δεν έχω κάνει ποτέ αυτό το ψηφιακό και δεν ξέρω τι ακριβώς σημαίνει αλλά στην ταινία βλέπω 2 γραμμές! Πάρε τηλέφωνο να τους ρωτήσεις. Υπάρχει νομίζω τηλέφωνο επικοινωνίας! Δηλαδή εγώ βλέπω την ταινία και είναι ξεκάθαρο θετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Καλημέρα κορίτσια , σήμερα το πρωί έκανα ένα ψηφιακό τεστ εγκυμοσύνης γιατί τα υγρά σε συνδυασμό με το πόνο στη πλάτη συνεχίζονται εδώ και μέρες ( ενώ πόνο στη πλάτη δεν είχα ποτέ ούτε ελαφρώς κιτρινα υγρά ) και δυστυχώς βγήκε - 

Είμαι μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο . 

Έχει κάνει κάποια ψηφιακό ; εγώ πρώτη φορά και μου βγήκε παρααααπολυ γρήγορα μιλάμε μάξιμουμ στο λεπτό .

 

Διάβασα στο ίντερνετ ότι όταν είναι καθυστέρημενη η σύλληψη δεν το διαβάζει σωστά το αποτέλεσμα και σε ένα φόρουμ μου έβγαλε μια συζήτηση που πρότειναν να ανοίξουν το ψηφιακό να φανεί η γραμμή του τεστ διότι δεν αναγνωρίζει την "άχνη" και το βγάζει ως ψευδώς αρνητικο. Σας βάζω τη φωτογραφία .  

Γνώμες ;;

IMG_20230910_123543.jpg

IMG_20230910_123557.jpg

Ούτε εγω έχω κάνει ποτε τέτοιο τεστ μπορείς να δοκιμάσεις κάποιο άλλο; ή καλύτερα να πας για χοριακη για πιο σίγουρα αποτελέσματα 

Αυτά τα τεστ είναι πρώιμης ανίχνευσης; 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Καλημέρα κορίτσια , σήμερα το πρωί έκανα ένα ψηφιακό τεστ εγκυμοσύνης γιατί τα υγρά σε συνδυασμό με το πόνο στη πλάτη συνεχίζονται εδώ και μέρες ( ενώ πόνο στη πλάτη δεν είχα ποτέ ούτε ελαφρώς κιτρινα υγρά ) και δυστυχώς βγήκε - 

Είμαι μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο . 

Έχει κάνει κάποια ψηφιακό ; εγώ πρώτη φορά και μου βγήκε παρααααπολυ γρήγορα μιλάμε μάξιμουμ στο λεπτό .

 

Διάβασα στο ίντερνετ ότι όταν είναι καθυστέρημενη η σύλληψη δεν το διαβάζει σωστά το αποτέλεσμα και σε ένα φόρουμ μου έβγαλε μια συζήτηση που πρότειναν να ανοίξουν το ψηφιακό να φανεί η γραμμή του τεστ διότι δεν αναγνωρίζει την "άχνη" και το βγάζει ως ψευδώς αρνητικο. Σας βάζω τη φωτογραφία .  

Γνώμες ;;

IMG_20230910_123543.jpg

IMG_20230910_123557.jpg

Καλησπέρα κορίτσι μου. Τά ψηφιακά τεστ πάντα έχουν 2 γραμμές. Όταν υπάρχει εγκυμοσύνη η 2η γραμμή είναι έντονη. Όταν το τεστ είναι αρνητικό η γραμμούλα είναι πιο άχνη. Δεν λειτουργούν τα ίδια με τα απλά τεστ. Δεν μετράνε αμιγώς μόνο την β χοριακη αλλά και παραπλησιες ορμόνες που υπάρχουν πάντα στον οργανισμό μας. Σε διάφορα ξένα site θα βρεις σχετικές δημοσιεύσεις. Σου εύχομαι να είναι καθυστερημένη συλληψη και να δείξει θετικό αποτέλεσμα τις επόμενες ημέρες. Καλύτερα να κάνεις ένα άλλο πρωιμης ανίχνευσης γιατί τα ψηφιακά θέλουν μεγαλύτερες ποσότητες της ορμόνης για να δείξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Ούτε εγω έχω κάνει ποτε τέτοιο τεστ μπορείς να δοκιμάσεις κάποιο άλλο; ή καλύτερα να πας για χοριακη για πιο σίγουρα αποτελέσματα 

Αυτά τα τεστ είναι πρώιμης ανίχνευσης; 
 

Όχι απ' ότι είδα δεν είναι πρώιμης ανίχνευσης

Δεν έχω δυστυχώς άλλο σήμερα . 

Θα πάω να πάρω αύριο το πρωί ένα 🤷🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimand είπε:

Όχι απ' ότι είδα δεν είναι πρώιμης ανίχνευσης

Δεν έχω δυστυχώς άλλο σήμερα . 

Θα πάω να πάρω αύριο το πρωί ένα 🤷🏼

Ναι ίσως καλύτερα να δοκιμάσεις κάποιο άλλο εγω από clear blue έχω δοκιμάσει με το σταυρό αλλά να πω την αλήθεια δεν είμαι ευχαριστημένη από την συγκεκριμένη εταιρία βγάζει γραμμή εξατμίσεις πολλές φορές και μπερδεύει  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dimand είπε:

Καλημέρα κορίτσια , σήμερα το πρωί έκανα ένα ψηφιακό τεστ εγκυμοσύνης γιατί τα υγρά σε συνδυασμό με το πόνο στη πλάτη συνεχίζονται εδώ και μέρες ( ενώ πόνο στη πλάτη δεν είχα ποτέ ούτε ελαφρώς κιτρινα υγρά ) και δυστυχώς βγήκε - 

Είμαι μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο . 

Έχει κάνει κάποια ψηφιακό ; εγώ πρώτη φορά και μου βγήκε παρααααπολυ γρήγορα μιλάμε μάξιμουμ στο λεπτό .

 

Διάβασα στο ίντερνετ ότι όταν είναι καθυστέρημενη η σύλληψη δεν το διαβάζει σωστά το αποτέλεσμα και σε ένα φόρουμ μου έβγαλε μια συζήτηση που πρότειναν να ανοίξουν το ψηφιακό να φανεί η γραμμή του τεστ διότι δεν αναγνωρίζει την "άχνη" και το βγάζει ως ψευδώς αρνητικο. Σας βάζω τη φωτογραφία .  

Γνώμες ;;

IMG_20230910_123543.jpg

IMG_20230910_123557.jpg

Καλησπέρα κορίτσι μου. Έχω διαβάσει σε σάιτ του εξωτερικού ότι δεν πρέπει να τα ανοίγουμε αυτά τα τεστ γιατί μέσα έχουν πάντα δυο γραμμές. Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ, όποτε δεν ξέρω τι ισχύει, αλλά σίγουρα ξέρω ότι εύχομαι να είναι αληθινές 2 γραμμουλες 🥰

Κάνε αύριο το πρωί άλλο ένα πρώιμης ανίχνευσης για να λυθεί το μυστήριο.

Επισης αυτά τα τεστ έχουν ευαισθησία από 25 και πάνω, δεν δείχνουν δηλαδή νωρίτερα, όποτε δεν θα το εμπιστευόμουν το λάθος αποτέλεσμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η lilbern είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Έχω διαβάσει σε σάιτ του εξωτερικού ότι δεν πρέπει να τα ανοίγουμε αυτά τα τεστ γιατί μέσα έχουν πάντα δυο γραμμές. Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ, όποτε δεν ξέρω τι ισχύει, αλλά σίγουρα ξέρω ότι εύχομαι να είναι αληθινές 2 γραμμουλες 🥰

Κάνε αύριο το πρωί άλλο ένα πρώιμης ανίχνευσης για να λυθεί το μυστήριο.

Επισης αυτά τα τεστ έχουν ευαισθησία από 25 και πάνω, δεν δείχνουν δηλαδή νωρίτερα, όποτε δεν θα το εμπιστευόμουν το λάθος αποτέλεσμα. 

Επειδή αύριο είναι η αναμενόμενη περίοδος λέω να περιμένω κ αν μέχρι το απόγευμα δεν έρθει θα πάω να πάρω ένα τεστ ώστε να το κάνω Τρίτη πρωί με 1 μέρα καθυστέρηση ( αν όλα πάνε καλά) 

 

Δεν ξέρω το διάβασα σε μια συζήτηση εδώ στο φόρουμ που το έψαξα στην αναζήτηση καθώς κ σε ένα άλλο φόρουμ για αυτό το άνοιξα . Λόγω ότι αυτά δεν διαβάζουν το αχνό  🤷🏼

Τι να πω , ότι είναι να γίνει θα γίνει 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η dimand είπε:

Καλημέρα κορίτσια , σήμερα το πρωί έκανα ένα ψηφιακό τεστ εγκυμοσύνης γιατί τα υγρά σε συνδυασμό με το πόνο στη πλάτη συνεχίζονται εδώ και μέρες ( ενώ πόνο στη πλάτη δεν είχα ποτέ ούτε ελαφρώς κιτρινα υγρά ) και δυστυχώς βγήκε - 

Είμαι μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο . 

Έχει κάνει κάποια ψηφιακό ; εγώ πρώτη φορά και μου βγήκε παρααααπολυ γρήγορα μιλάμε μάξιμουμ στο λεπτό .

 

Διάβασα στο ίντερνετ ότι όταν είναι καθυστέρημενη η σύλληψη δεν το διαβάζει σωστά το αποτέλεσμα και σε ένα φόρουμ μου έβγαλε μια συζήτηση που πρότειναν να ανοίξουν το ψηφιακό να φανεί η γραμμή του τεστ διότι δεν αναγνωρίζει την "άχνη" και το βγάζει ως ψευδώς αρνητικο. Σας βάζω τη φωτογραφία .  

Γνώμες ;;

IMG_20230910_123543.jpg

IMG_20230910_123557.jpg

Δυστυχώς και σε εμένα πάντα είχε δύο γραμμές μέσα και πάντα ήταν αρνητικά.....στο θετικό που είχα στο γιο μου δεν το είχα ανοίξει για να σου πω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dimand εύχομαι να είναι όντως θετικό κ να γεμίσουμε παντού θετικά τεστ!!! Περιμένουμε το επόμενο σου τεστακι ♥️

Εγώ κορίτσια μου τελικά χθες πέσαμε για ύπνο κ οι δύο😫 κ δεν είχαμε επαφή... ας ελπίσουμε ότι θα πιάσει έστω με τις δύο επαφές πριν... ήθελε κ σήμερα αγκαλίτσες κ του λέω αν το κάνεις για την ωορηξια τελείωσε αλλιώς για μας ότι κάνουμε 😂 ε άλλη μια επαφή σήμερα για το καλό κ ας πέρασαν οι μέρες!!! Έκανα κ ένα τεστ σήμερα κ συνέχιζει να έχει χρώμα ακόμα δεν είναι εντελώς αχνό. Όπως μια μέρα μετά την ωορρηξία... θα δείξει 🤞 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

@dimand εύχομαι να είναι όντως θετικό κ να γεμίσουμε παντού θετικά τεστ!!! Περιμένουμε το επόμενο σου τεστακι ♥️

Εγώ κορίτσια μου τελικά χθες πέσαμε για ύπνο κ οι δύο😫 κ δεν είχαμε επαφή... ας ελπίσουμε ότι θα πιάσει έστω με τις δύο επαφές πριν... ήθελε κ σήμερα αγκαλίτσες κ του λέω αν το κάνεις για την ωορηξια τελείωσε αλλιώς για μας ότι κάνουμε 😂 ε άλλη μια επαφή σήμερα για το καλό κ ας πέρασαν οι μέρες!!! Έκανα κ ένα τεστ σήμερα κ συνέχιζει να έχει χρώμα ακόμα δεν είναι εντελώς αχνό. Όπως μια μέρα μετά την ωορρηξία... θα δείξει 🤞 

Κορίτσι μου να είσαι σίγουρη ότι δεν πήγε καθόλου χαμένη η σημερινή επαφή! Πέρα από την απόλαυση 😁😁 αν έγινε χθες η ωορρηξία το αυγό θα ήταν ακόμη εκεί! Οπότε ήταν ότι πρέπει το σημερινό!! Άντε να δούμε το θετικό σε 2 βδομάδες 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η dimand είπε:

Καλημέρα κορίτσια , σήμερα το πρωί έκανα ένα ψηφιακό τεστ εγκυμοσύνης γιατί τα υγρά σε συνδυασμό με το πόνο στη πλάτη συνεχίζονται εδώ και μέρες ( ενώ πόνο στη πλάτη δεν είχα ποτέ ούτε ελαφρώς κιτρινα υγρά ) και δυστυχώς βγήκε - 

Είμαι μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο . 

Έχει κάνει κάποια ψηφιακό ; εγώ πρώτη φορά και μου βγήκε παρααααπολυ γρήγορα μιλάμε μάξιμουμ στο λεπτό .

 

Διάβασα στο ίντερνετ ότι όταν είναι καθυστέρημενη η σύλληψη δεν το διαβάζει σωστά το αποτέλεσμα και σε ένα φόρουμ μου έβγαλε μια συζήτηση που πρότειναν να ανοίξουν το ψηφιακό να φανεί η γραμμή του τεστ διότι δεν αναγνωρίζει την "άχνη" και το βγάζει ως ψευδώς αρνητικο. Σας βάζω τη φωτογραφία .  

Γνώμες ;;

IMG_20230910_123543.jpg

IMG_20230910_123557.jpg

Γεια σου κορίτσι μου! 

Εγώ έχω κάνει αυτό το ψηφιακό και είχα ακριβώς τα ίδια όταν έκανα την χαζομαρα και το άνοιξα..δυστυχώς αυτά τα τεστ δεν δουλεύουν όπως οι ταινίες τεστ και οι γραμμές που βγαίνουν μέσα είναι καθαρές γραμμές που δείχνουν απλά ότι το τεστ λειτούργησε σωστά. Είχα ψάξει πάρα πολύ τοτε γιναυτο το ζήτημα..βέβαια επειδή δεν είναι πρώιμης ανίχνευσης αυτά ,κρατά μια ελπίδα γιατί και να ήσουν έγκυος ήδη αυτό σίγουρα δεν θα έδειχνε από τώρα..

🤞 Fingers crossed για σένα και εύχομαι αύριο να κάνεις ένα άλλο τεστακι που θα βγει θετικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου να είσαι σίγουρη ότι δεν πήγε καθόλου χαμένη η σημερινή επαφή! Πέρα από την απόλαυση 😁😁 αν έγινε χθες η ωορρηξία το αυγό θα ήταν ακόμη εκεί! Οπότε ήταν ότι πρέπει το σημερινό!! Άντε να δούμε το θετικό σε 2 βδομάδες 🥰🥰🥰

Είχα θετικο τεστ 7 και 8 του μήνα το πρωί κ το απόγευμα είχε πέσει η ορμόνη... οπότε μάλλον έγινε προχθές η ωορρηξία... αλλά μακάρι να έπιασε κ η σημερινή επαφή 🥰♥️ αααααα τώρα αναμονή παλιιιιιιι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η dimand είπε:

Καλημέρα κορίτσια , σήμερα το πρωί έκανα ένα ψηφιακό τεστ εγκυμοσύνης γιατί τα υγρά σε συνδυασμό με το πόνο στη πλάτη συνεχίζονται εδώ και μέρες ( ενώ πόνο στη πλάτη δεν είχα ποτέ ούτε ελαφρώς κιτρινα υγρά ) και δυστυχώς βγήκε - 

Είμαι μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο . 

Έχει κάνει κάποια ψηφιακό ; εγώ πρώτη φορά και μου βγήκε παρααααπολυ γρήγορα μιλάμε μάξιμουμ στο λεπτό .

 

Διάβασα στο ίντερνετ ότι όταν είναι καθυστέρημενη η σύλληψη δεν το διαβάζει σωστά το αποτέλεσμα και σε ένα φόρουμ μου έβγαλε μια συζήτηση που πρότειναν να ανοίξουν το ψηφιακό να φανεί η γραμμή του τεστ διότι δεν αναγνωρίζει την "άχνη" και το βγάζει ως ψευδώς αρνητικο. Σας βάζω τη φωτογραφία .  

Γνώμες ;;

IMG_20230910_123543.jpg

IMG_20230910_123557.jpg

Καλησπέρα κορίτσι μου, κ εγώ απ ότι ξέρω αυτά από μέσα πάντα εμφανίζουν 2 γραμμές, κάνε σε 1 2 μέρες ένα ακόμα αν μπορείς πρώιμης ανίχνευσης, εύχομαι να είσαι🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk κορίτσι μου πως είσαι; να δε ρωτήσω, με τον γιατρό σου ειχες μιλησει μετά τη δεύτερη χοριακη; έκλεισες ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...