Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

@annitakianna ναιιιιιι. Άλλη μια υπέροχη μέρα σημεραααα. Μουντιλα και ψυχρουλα!! Ταιριάζουμε απόλυτα!! Πριν λίγο μια καλοθελητρια φίλη με αγάπη στο καλοκαίρι μου είπε ότι από αύριο θα επανέλθει ο ήλιος και η θερμοκρασία..ασ ελπίσουμε ότι κάνει λάθος και θα συνεχίσει να έχει αυτές τις υπέροχες μέρες! 

@Elk το νούμερο είναι τέλειο! Όλα βαίνουν καλώς και προσεχώς καλύτερα 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Είμαι 40 και ο σύντροφος 45. Η αλήθεια είναι ότι ο,τι εξετάσεις είχα κάνει, τις είχαν δει 2 γιατροί μου είχαν πει αυτολεξεί ότι είναι "πάρα πολύ καλές ", σα να μην είμαι 40, κάπως έτσι. Όμως οτι ενώ σε μικρότερες ηλικίες περιμένουμε έναν χρόνο και μετά προχωράμε σε άλλες μεθόδους, στη δική μου περιμένουμε ένα εξάμηνο. Εγώ προσπάθησα έναν χρόνο μόνη μου(το πρώτο εξάμηνο χωρίς τεστ ωορρηξιας, δεν ξέρω τι σκεφτόμουν!!) και το δεύτερο εξάμηνο πιο οργανωμένα, και τώρα λέω ήρθε η ώρα μου... Ο σύντροφος με εξετάσεις όχι ουαου, αλλά καλές (και αυτό αυτολεξεί από τους γιατρούς).

Κορίτσι μου αφού έχεις τόσο καλές εξετάσεις και έχει και αρκετά ωάρια εγώ θα σου έλεγα να βοηθήσεις λίγο την κατάσταση με την σπερμματεγχηση!! Μπορείς για αρχή να μάθεις πια είναι ακριβώς η διαδικασία και να δεις πόσα χάπια θα πρέπει να πάρεις και σε τι ποσότητα και μετά να κρίνεις αν θέλεις να προχωρήσεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lou418 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Ήρθε χθες η ακατανόμαστη, και την επόμενη εβδομάδα έχω ραντεβού με την γιατρό μου. Σκεφτόμουν να προχωρήσω σε σπερματέγχυση, αλλά φοβάμαι και λίγο. Μου είχε πει πιο παλιά, ότι μπορεί να γίνει με φάρμακο ή με φάρμακο και ένεση (τα λέω λίγο μπακαλίστικα γιατί δεν θυμάμαι ακριβώς τι πρέπει να πάρω.) Όλα αυτά όμως δεν είναι επικίνδυνα? :( Δυστυχώς όμως, δεν νομίζω και λόγω ηλικίας να με παίρνει να μην το κάνω.. 

Κορίτσι Μ πρόκληση με χάπια είχα κάνει και εγώ αν και ο γιατρός δεν ήταν σύμφωνος μου είχε πει από την αρχή μόλις πέρασε ο χρόνος που προσπαθούσαμε να παω με εξωσωματική αφου ωάρια έχω αρκετά απλά το θέμα Μ ήταν η σύλληψη. Εγώ ζήτησα τα χάπια σαν τελευταία ελπίδα, η αλήθεια δούλεψαν μόνο στο οτι μου σταθεροποιησαν το κύκλο Μ και ένιωθα την ωορρηξία πιο έντονα. Τα πήρα για τρείς μήνες. Θα σε καθοδηγήσει ο γιατρός σ μην αγχώνεσαι. 

Τώρα για την σπερματεγχυση δεν γνωρίζω να σου πω εμένα που ηταν το θέμα μου η σύλληψη προτίμησε να πάμε κατευθείαν σε εξωσωματική. Η αλήθεια εγώ ήξερα ποιο ήταν το πρόβλημα και αυτό από τη μία είναι καλό γιατί ξέρεις πως και που θα κινηθείς. Σου εύχομαι οτι καλύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας, νιώθω ότι μόνο εδώ μπορώ να γράψω αυτά που σκέφτομαι. Και με τον σύντροφό μου δεν θέλω να τα συζητάμε συνέχεια για να μην τον ρίχνω. Έχω πέσει και εγώ αρκετά. Όχι που αργεί, αλλά που φοβάμαι ότι δεν θα γίνει ποτέ. Αλλά μετά βλέπω και εσάς πόσο δυνατές είστε και παίρνω και εγώ τα πάνω μου!! Θα σας πω και την άλλη εβδομάδα τι θα μου πει ο γιατρός, σας ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι Μ πρόκληση με χάπια είχα κάνει και εγώ αν και ο γιατρός δεν ήταν σύμφωνος μου είχε πει από την αρχή μόλις πέρασε ο χρόνος που προσπαθούσαμε να παω με εξωσωματική αφου ωάρια έχω αρκετά απλά το θέμα Μ ήταν η σύλληψη. Εγώ ζήτησα τα χάπια σαν τελευταία ελπίδα, η αλήθεια δούλεψαν μόνο στο οτι μου σταθεροποιησαν το κύκλο Μ και ένιωθα την ωορρηξία πιο έντονα. Τα πήρα για τρείς μήνες. Θα σε καθοδηγήσει ο γιατρός σ μην αγχώνεσαι. 

Τώρα για την σπερματεγχυση δεν γνωρίζω να σου πω εμένα που ηταν το θέμα μου η σύλληψη προτίμησε να πάμε κατευθείαν σε εξωσωματική. Η αλήθεια εγώ ήξερα ποιο ήταν το πρόβλημα και αυτό από τη μία είναι καλό γιατί ξέρεις πως και που θα κινηθείς. Σου εύχομαι οτι καλύτερο! 

Τι εννοείς ότι υπήρχε πρόβλημα στη σύλληψη; Από πού το καταλάβατε; Αν επιτρέπεται βέβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μόλις γύρισε ο άντρας μου από τον ουρολόγο!! Του είπε ότι είναι μια χαρά το dfi και το οξειδωτικό στρες! Επίσης η ποσότητα και η μορφολογία είναι και αυτά μια χαρά!! Αλλά πολύ κακή κινητικότητα! Γι'αυτό και του πρότεινε βιταμίνες! Και εδώ χρειάζομαι την βοήθεια σας! Του πρότεινε 3 βιταμίνες και του είπε ότι οποίο και να πάρει θα έχει βελτίωση! Το ένα είναι το profertil το άλλο είναι το Spermotrend και το τρίτο είναι το Wellman conception!! Έχει κάποια καμία γνώση για το πιο να πάρουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Τι εννοείς ότι υπήρχε πρόβλημα στη σύλληψη; Από πού το καταλάβατε; Αν επιτρέπεται βέβαια

Παλεύω χρόνια με την ενδομητριωση έχω και δυο χειρουργεία στο ιστορικό μου και τώρα ξαναεμφανίστηκε. Η ενδομητριωση δεν είναι οτι αποκλείει το ενδεχόμενο να προκύψει εγκυμοσύνη αλλά καθυστερεί αρκετά να γίνει η σύλληψη. Εγώ δεν είχα τον χρόνο να περιμένω, ήδη προσπαθούσα δυο χρόνια. Κάθε μήνα μεγαλώνει η ενδομητριωση οπότε έπρεπε να παω κατευθείαν σε εξωσωματική για να προλάβω το τρίτο χειρουργείο.

Αρκετές κοπέλες όμως π ξέρω με ενδομητριωση κατάφεραν να μείνουν έγκυες φυσικά, χωρίς εξωσωματική. Μου είπε και ένας γιατρός θυμάμαι ότι είχε μια ασθενή με ενδομητριωση της πρότεινε κάθε φορά να κάνουν εξωσωματική όμως αυτή περίμενε και προσπαθούσαν και τα κατάφεραν μετά από 7 χρόνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισε ο άντρας μου από τον ουρολόγο!! Του είπε ότι είναι μια χαρά το dfi και το οξειδωτικό στρες! Επίσης η ποσότητα και η μορφολογία είναι και αυτά μια χαρά!! Αλλά πολύ κακή κινητικότητα! Γι'αυτό και του πρότεινε βιταμίνες! Και εδώ χρειάζομαι την βοήθεια σας! Του πρότεινε 3 βιταμίνες και του είπε ότι οποίο και να πάρει θα έχει βελτίωση! Το ένα είναι το profertil το άλλο είναι το Spermotrend και το τρίτο είναι το Wellman conception!! Έχει κάποια καμία γνώση για το πιο να πάρουμε?

Κορίτσι μου τα είχαμε βρεί και εμείς αυτά ωστόσο μας πρότεινε κάποιες άλλες για τη κινητικότητα αν θες να σου τις πω και να τον ρωτήσεις. Θα βρω και τις δυο εξετάσεις που έκανε ο δικός μου για να δεις και τι διαφορά π είχε με αυτές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk μου, τέλειο το νουμεράκι σου. 2πλασιάστηκε μια χαρά. Μεγαλώνει το σποράκι σου 😍

@marinamanoulitsa τι όμορφα νέα διαβάζω. Μετράμε καθυστέρηση??? Τα βιντεάκια στο τικ τοκ που μας έστειλες όντως θυμίζουν τα δικά σου!!!Πότε θα κάνεις τεστ????

Εγώ περιμένω (δεν) την Κυριακή και σήμερα έχω έντονα πονάκια κάτω και φοβάμαι μην έρθει νωρίτερα 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισε ο άντρας μου από τον ουρολόγο!! Του είπε ότι είναι μια χαρά το dfi και το οξειδωτικό στρες! Επίσης η ποσότητα και η μορφολογία είναι και αυτά μια χαρά!! Αλλά πολύ κακή κινητικότητα! Γι'αυτό και του πρότεινε βιταμίνες! Και εδώ χρειάζομαι την βοήθεια σας! Του πρότεινε 3 βιταμίνες και του είπε ότι οποίο και να πάρει θα έχει βελτίωση! Το ένα είναι το profertil το άλλο είναι το Spermotrend και το τρίτο είναι το Wellman conception!! Έχει κάποια καμία γνώση για το πιο να πάρουμε?

Κορίτσι μου και εμάς μας έχει προτείνει άλλο σκεύασμα αν θες να σου το αναφέρω με σπερμοδιαγραμμα που εχει λίγο θεματ με τη κινητικότητα και την ποσότητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου τα είχαμε βρεί και εμείς αυτά ωστόσο μας πρότεινε κάποιες άλλες για τη κινητικότητα αν θες να σου τις πω και να τον ρωτήσεις. Θα βρω και τις δυο εξετάσεις που έκανε ο δικός μου για να δεις και τι διαφορά π είχε με αυτές.

Αχ ναι κορίτσι μου αν μπορείς λες μου τι πήρε γιατί ζαλίστηκα! Στην ουσία αυτό που είπε κ γιατρός είναι ότι και τα 3 είναι καλά απλά έχουν διαφορά στην τιμή. Οπότε θα πάρω και από εδώ κάποιες γνώμες και λίγο από το Σκρουτζ θα δω τις αξιολογήσεις και θα αποφασίσουμε 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η flowerv είπε:

Κορίτσι μου και εμάς μας έχει προτείνει άλλο σκεύασμα αν θες να σου το αναφέρω με σπερμοδιαγραμμα που εχει λίγο θεματ με τη κινητικότητα και την ποσότητα!

Ποιο σκεύασμα κορίτσι μου σας πρότεινε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Ποιο σκεύασμα κορίτσι μου σας πρότεινε?

Spermact μας τα παινεψε πολύ! 80 ευρώ η συσκευασία και χρειάζεσαι 2 για 3μηνη θεραπεία! 

Δε ξέρω να σου πω αποτελέσματα αρχές Οκτώβρη τελειώνει η θεραπεία μας ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισε ο άντρας μου από τον ουρολόγο!! Του είπε ότι είναι μια χαρά το dfi και το οξειδωτικό στρες! Επίσης η ποσότητα και η μορφολογία είναι και αυτά μια χαρά!! Αλλά πολύ κακή κινητικότητα! Γι'αυτό και του πρότεινε βιταμίνες! Και εδώ χρειάζομαι την βοήθεια σας! Του πρότεινε 3 βιταμίνες και του είπε ότι οποίο και να πάρει θα έχει βελτίωση! Το ένα είναι το profertil το άλλο είναι το Spermotrend και το τρίτο είναι το Wellman conception!! Έχει κάποια καμία γνώση για το πιο να πάρουμε?

Τα τελευταία δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά όντως αλλά ο αντρας μου που τα είχε πάρει αύξησε σίγουρα την όρεξη του για σεξ 😅 επισης τα ουρά αλλάζουν χρώμα γίνονται κιτρινό πράσινα μην τρομάξει ο αντρας σου 

και μετά πηραμε Lifertil Male αλλά είναι πολύ ακριβές αυτές.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Spermact μας τα παινεψε πολύ! 80 ευρώ η συσκευασία και χρειάζεσαι 2 για 3μηνη θεραπεία! 

Δε ξέρω να σου πω αποτελέσματα αρχές Οκτώβρη τελειώνει η θεραπεία μας ! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Θα το κοιτάξω και αυτό! Νομίζω είχα διαβάσει κάποιο παλιό ποστ σου που είχες κάνει για τις συγκεκριμένες βιταμίνες η κάνω λάθος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Τα τελευταία δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά όντως αλλά ο αντρας μου που τα είχε πάρει αύξησε σίγουρα την όρεξη του για σεξ 😅 επισης τα ουρά αλλάζουν χρώμα γίνονται κιτρινό πράσινα μην τρομάξει ο αντρας σου 

και μετά πηραμε Lifertil Male αλλά είναι πολύ ακριβές αυτές.. 

Χαχαχαχα σοβαρά?? Ίσως επειδή έχει μέσα μάκα γι'αυτό!! Πάντως διαβάζω τα συστατικά και όλα έχουν τα ίδια πράγματα πάνω κάτω με μικρές διαφορές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Θα το κοιτάξω και αυτό! Νομίζω είχα διαβάσει κάποιο παλιό ποστ σου που είχες κάνει για τις συγκεκριμένες βιταμίνες η κάνω λάθος?

Ναι ναι τις παίρνει άλλη μια κοπέλα! Συγκεκριμένα πολύ πιο οικονομικά από Ιταλία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αχ ναι κορίτσι μου αν μπορείς λες μου τι πήρε γιατί ζαλίστηκα! Στην ουσία αυτό που είπε κ γιατρός είναι ότι και τα 3 είναι καλά απλά έχουν διαφορά στην τιμή. Οπότε θα πάρω και από εδώ κάποιες γνώμες και λίγο από το Σκρουτζ θα δω τις αξιολογήσεις και θα αποφασίσουμε 😁😁😁

Τις procieve men μα ειχε προτείνει ο γιατρός και η εμβρυολογος μας. Νομίζω της πήρε 50 ευρώ από το φαρμακείο. Εχει μεσα 30-40 φακελάκια που τα διαλύεις σε νερό, ένα ποτήρι την ημέρα. Δεν μας είχε πει για πόσο καιρό τα πήρε για ένα μήνα πριν δώσει σπέρμα για την εξωσωματική.

Στη πρώτη φωτό είναι πριν τις βιταμίνες. Δες μόνο τα αποτελέσματα στη μία ώρα γιατί στη δεύτερη φωτογραφία είναι μετά τις βιταμίνες που μας έβγαλε κινητικότητα στη μία ώρα μόνο.

IMG_20230907_144422.jpg

IMG_20230907_144403.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Χαχαχαχα σοβαρά?? Ίσως επειδή έχει μέσα μάκα γι'αυτό!! Πάντως διαβάζω τα συστατικά και όλα έχουν τα ίδια πράγματα πάνω κάτω με μικρές διαφορές 

Ναι ναι αφού τον είχε κάνει εντύπωση και μετά μπήκε και το διάβασε όντως προκαλεί διάθεση για σεξ 😂

Ναι έτσι θυμάμαι και εγω είχε πει ο αντρας μου ότι είναι μικρες διάφορες όταν ήταν να πάρει τις ακριβές και το σκεφτόταν το ξανά σκεφτόταν τελικά τζάμπα τις πηραμε δεν πρόλαβε να το τελειώσει το κουτί είχα μείνει εγκυος όποτε δεν ξέρω τι αποτελέσματα έχουν αφού δεν ολοκληρώθηκε η θεραπεία αλλά εμένα δεν είχε πρόβλημα με την κινητικότητα

Πιστεύω να βοηθήσουν και να στρώσει 

Να κάνω και και προσωπική ερώτηση; Καπνίζει ο άντρας σου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι ναι αφού τον είχε κάνει εντύπωση και μετά μπήκε και το διάβασε όντως προκαλεί διάθεση για σεξ 😂

Ναι έτσι θυμάμαι και εγω είχε πει ο αντρας μου ότι είναι μικρες διάφορες όταν ήταν να πάρει τις ακριβές και το σκεφτόταν το ξανά σκεφτόταν τελικά τζάμπα τις πηραμε δεν πρόλαβε να το τελειώσει το κουτί είχα μείνει εγκυος όποτε δεν ξέρω τι αποτελέσματα έχουν αφού δεν ολοκληρώθηκε η θεραπεία αλλά εμένα δεν είχε πρόβλημα με την κινητικότητα

Πιστεύω να βοηθήσουν και να στρώσει 

Να κάνω και και προσωπική ερώτηση; Καπνίζει ο άντρας σου ;

Ναι κορίτσι μου δυστυχώς καπνίζει!! Και δεν μπορώ να του το κόψω γιατί καπνίζω και εγώ! 😔😔😔 Ενώ τα κόψαμε όλα (τηγανητά-βρωμικα-γαλακτοκομικα ακόμα και τον καφέ και δεν πίνει ούτε αλκοόλ ) το τσιγάρο μας είναι πολύ δύσκολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Τις procieve men μα ειχε προτείνει ο γιατρός και η εμβρυολογος μας. Νομίζω της πήρε 50 ευρώ από το φαρμακείο. Εχει μεσα 30-40 φακελάκια που τα διαλύεις σε νερό, ένα ποτήρι την ημέρα. Δεν μας είχε πει για πόσο καιρό τα πήρε για ένα μήνα πριν δώσει σπέρμα για την εξωσωματική.

Στη πρώτη φωτό είναι πριν τις βιταμίνες. Δες μόνο τα αποτελέσματα στη μία ώρα γιατί στη δεύτερη φωτογραφία είναι μετά τις βιταμίνες που μας έβγαλε κινητικότητα στη μία ώρα μόνο.

IMG_20230907_144422.jpg

IMG_20230907_144403.jpg

 

στις πριν 43 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αχ ναι κορίτσι μου αν μπορείς λες μου τι πήρε γιατί ζαλίστηκα! Στην ουσία αυτό που είπε κ γιατρός είναι ότι και τα 3 είναι καλά απλά έχουν διαφορά στην τιμή. Οπότε θα πάρω και από εδώ κάποιες γνώμες και λίγο από το Σκρουτζ θα δω τις αξιολογήσεις και θα αποφασίσουμε 😁😁😁

Στην ουσία τα ακίνητα από 70% πήγε στο 15% . Μας είπε οτι επειδή ήταν σε διαφορετικά κέντρα που έκανε τις δυο φορές δεν είναι εντελώς αξιόπιστο το αποτέλεσμα παρόλα αυτά δεν θα είχε μεγάλη αποκλείσει το αποτέλεσμα αν το έκανε στο ίδιο κέντρο. Είδαμε μεγάλη διαφορά η αλήθεια.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

 

Στην ουσία τα ακίνητα από 70% πήγε στο 15% . Μας είπε οτι επειδή ήταν σε διαφορετικά κέντρα που έκανε τις δυο φορές δεν είναι εντελώς αξιόπιστο το αποτέλεσμα παρόλα αυτά δεν θα είχε μεγάλη αποκλείσει το αποτέλεσμα αν το έκανε στο ίδιο κέντρο. Είδαμε μεγάλη διαφορά η αλήθεια.

 

 

Ναι κορίτσι μου αυτό έβλεπα τώρα ότι ήταν μεγάλη διαφορά! Παρόλα αυτά εσείς θυμάμαι ότι δεν είχατε θέμα με το σπέρμα!! Ευχαριστώ πολύ για το κόπο που έκανες! Το εκτιμώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισε ο άντρας μου από τον ουρολόγο!! Του είπε ότι είναι μια χαρά το dfi και το οξειδωτικό στρες! Επίσης η ποσότητα και η μορφολογία είναι και αυτά μια χαρά!! Αλλά πολύ κακή κινητικότητα! Γι'αυτό και του πρότεινε βιταμίνες! Και εδώ χρειάζομαι την βοήθεια σας! Του πρότεινε 3 βιταμίνες και του είπε ότι οποίο και να πάρει θα έχει βελτίωση! Το ένα είναι το profertil το άλλο είναι το Spermotrend και το τρίτο είναι το Wellman conception!! Έχει κάποια καμία γνώση για το πιο να πάρουμε?

Εμένα ο άντρας μου είχε πάρει proceed plus..ακριβές αλλά έκαναν δουλειά άμεση..δεν περιμέναμε το τρίμηνο…στις προτείνω γιατί είναι δοκιμασμένες κ με αποτέλεσμα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna εμενα ο άντρας μου πήρε τις spermotrend για 3 μήνες...μόλις τις τελείωσε έμεινα έγκυος 🤰. Πιστεύω ότι θα δείτε άμεσα αποτελέσματα οποιες και να επιλέξετε 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια τι κάνετε; έχουμε την προσαρμογή της μικρής και μπαίνω ανά διαστήματα γτ είμαστε μαζι τους τις πρώτες μέρες  έχω ένα άγχος γενικότερα, κ δεν τα χω διαβάσει όλα! Εγώ αύριο κανονικά περιμένω περίοδο, είμαι σε μια άρνηση με το να κάνω τεστ πρώτη φορά με πιάνει αυτό το πράγμα, αν δεν ερθει αύριο θα πάρω να κάνω το Σάββατο το πρωί! Δεν μπορώ να πω ότι έχω κάποιο συμπτώμα ούτε για περίοδο ούτε για εγκυμοσύνη🤣 ότι είναι θα φανεί✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...