Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 13 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πήρα αποτελέσματα η πρώτη που έκανα ήταν 234 και η δεύτερη σήμερα πήγε 476 είναι οκ; 
 

Τέλεια τέλεια πολύ χαίρομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ευχαριστώ πολύ να πάρετε σειρά και εσεις μακάρι 😊

εγω το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι ότι όταν έχω υγρά τα διάφανα είναι πριν γίνει ωορρηξία πρώτα εχω διάφανα και μετά θετικό τεστ ωορρηξιας 🤷‍♀️

Εμένα κορίτσια αυτό το μήνα δε ξέρω τι έγινε, είχα τα διάφανα υγρα με πόνους έντονους  18 μέρα του κύκλου και η περίοδος ήρθε 31 μέρα του κύκλου.. δηλαδή η ωορρηξία έγινε την 17 είχε γίνει και μετά είχα τα υγρά 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

εγώ μόνο 1 φορά που έτυχε η ωορρηξία να συμπέσει με ραντεβού γυναικολόγο, είχα πρωί αυτούς τους έντονους πόνους κ ήμουν σίγουρη ότι έγινε η βρίσκεται σε εξέλιξη τέλος πάντων, και το απόγευμα στον υπέρηχο μου είπε ότι θα γίνει αύριο ή μεθαύριο. Ε το αύριο κ μεθαύριο δεν ένιωσα κάτι ιδιαίτερο.
Φαντάζομαι όμως ότι όλα αυτα θα είναι αρκετά υποκειμενικά, μπορεί εγώ να πονάω πριν, εσύ κατά τη διάρκεια κ κάποια άλλη αμέσως μετά την ωορρηξία, ποιος ξέρει...

Αυτό είναι το θέμα ότι σε κάθε οργανισμό είναι διαφορετικά. Γι'αυτό και δεν βγάζουμε άκρη 😁😁 εγώ προσωπικά έχω περίοδο πάντα 14 η το πολύ 15 μέρες μετά τους έντονους πόνους και υγρά! Άρα υποθέτω με το μυαλό μου ότι τότε κάνω ωορρηξία! Από την άλλη όμως λένε ότι η περίοδος έρχεται 12-14 μέρες μετά την ωορρηξία άρα θα μπορούσε να κάνω ωορρηξία μετά τους πόνους!! Σαν να ψάχνουμε ψύλλους στα άχυρα είναι 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...1η ημέρα καθυστέρησης...βασικά όλοι οι λογικοί άνθρωποι περιμένουν την καθυστέρηση για τεστ... εκτός από εμάς τις τρελές χαχαχχααχχαχα

Τι να κάνουμε οι ερμες;;;;χρόνια περιμένουμε για το θαύμα....

Πάντως κορίτσια στο tik tok είδα πόσες κοπέλες με τόσο θετικό αχνό σαν τα δικά μου onestep και τα άλλα τεστ ήταν θετικότατα!!!!και μου έδωσαν ελπίδες...θέλετε να τα βρω να σας τα δείξω;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Αυτό είναι το θέμα ότι σε κάθε οργανισμό είναι διαφορετικά. Γι'αυτό και δεν βγάζουμε άκρη 😁😁 εγώ προσωπικά έχω περίοδο πάντα 14 η το πολύ 15 μέρες μετά τους έντονους πόνους και υγρά! Άρα υποθέτω με το μυαλό μου ότι τότε κάνω ωορρηξία! Από την άλλη όμως λένε ότι η περίοδος έρχεται 12-14 μέρες μετά την ωορρηξία άρα θα μπορούσε να κάνω ωορρηξία μετά τους πόνους!! Σαν να ψάχνουμε ψύλλους στα άχυρα είναι 😁😁

Εγώ τα υγρά δεν μπορώ να τα καταλάβω επειδή έχουμε ελεύθερες επαφές γίνεται ένας χαμός εκεί κάτω. Δεν ξέρω αν είναι της ωορρηξίας ή ότι έμεινε από τον άντρα μου. Αλλά είχα πολλά χρόνια να πονέσω έτσι, εννοείται θα έχω και σήμερα επαφές και αύριο μην τη χάσω! Ελπίζω να ήταν εχθές, να κάναμε με το που βγήκε, προχθές δεν κάναμε οπότε βγήκε και φρέσκο πράγμα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...1η ημέρα καθυστέρησης...βασικά όλοι οι λογικοί άνθρωποι περιμένουν την καθυστέρηση για τεστ... εκτός από εμάς τις τρελές χαχαχχααχχαχα

Τι να κάνουμε οι ερμες;;;;χρόνια περιμένουμε για το θαύμα....

Πάντως κορίτσια στο tik tok είδα πόσες κοπέλες με τόσο θετικό αχνό σαν τα δικά μου onestep και τα άλλα τεστ ήταν θετικότατα!!!!και μου έδωσαν ελπίδες...θέλετε να τα βρω να σας τα δείξω;;;;;

Το πιο θετικό σημάδι για εμένα είναι ότι δεν σου έχει έρθει η περίοδος! Δείξε ό,τι έχεις 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αυτό είναι το θέμα ότι σε κάθε οργανισμό είναι διαφορετικά. Γι'αυτό και δεν βγάζουμε άκρη 😁😁 εγώ προσωπικά έχω περίοδο πάντα 14 η το πολύ 15 μέρες μετά τους έντονους πόνους και υγρά! Άρα υποθέτω με το μυαλό μου ότι τότε κάνω ωορρηξία! Από την άλλη όμως λένε ότι η περίοδος έρχεται 12-14 μέρες μετά την ωορρηξία άρα θα μπορούσε να κάνω ωορρηξία μετά τους πόνους!! Σαν να ψάχνουμε ψύλλους στα άχυρα είναι 😁😁

εμένα στον προηγούμενο κύκλο η ακατανόμαστη ήρθε 9 μέρες μετά το θετικό ωορρηξίας ενώ το Μάιο ήρθε 14 μέρες μετά το θετικό. Δηλ δες τώρα πόσο μεγάλη απόκλιση, για τον ίδιο άνθρωπο, μέσα σε διάστημα 3 μηνών!
Πώς να βγάλεις άκρη μετά συγκρίνοντας εσένα με άλλες, όταν δε βγαίνει νόημα ακόμα και συγκρίνοντας εσενα μ' εσένα; 😅😅😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Το πιο θετικό σημάδι για εμένα είναι ότι δεν σου έχει έρθει η περίοδος! Δείξε ό,τι έχεις 😂

https://vm.tiktok.com/ZGJn8f7vb/

Δείτε αυτό!!!!αυτό μου έδωσε ελπίδες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλιστα, εγώ στη θέση σου θα έκανα αυτό που είναι πρώιμης, της crearblue για να είμαι σίγουρη. Αν θυμάμαι καλά ανιχνεύει μέχρι και 5 ημέρες πριν την περίοδο. Βέβαια εσύ που έφτασες σε καθυστέρηση μπορείς να κάνεις και τα κανονικά. Άντε μακάρι να έχουμε τα ευχάριστα!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

@Elkκορίτσι μου.μια χαρά ο διπλασιασμός σου! Όλα πάνε σούπερ!! 

@Elli σε ευχαριστώ κορίτσι Μ για τις πληροφορίες. Πήγα πρωί πρωί και τις έκανα! Κάποιες θέλουν και μια βδομάδα μου είπε για να βγουν 🤷 τι να κάνω θα κάνω υπομονή! Αλλη μια βδομάδα στο άγχος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πήρα αποτελέσματα η πρώτη που έκανα ήταν 234 και η δεύτερη σήμερα πήγε 476 είναι οκ; 
 

Ναι!!! Μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Ήρθε χθες η ακατανόμαστη, και την επόμενη εβδομάδα έχω ραντεβού με την γιατρό μου. Σκεφτόμουν να προχωρήσω σε σπερματέγχυση, αλλά φοβάμαι και λίγο. Μου είχε πει πιο παλιά, ότι μπορεί να γίνει με φάρμακο ή με φάρμακο και ένεση (τα λέω λίγο μπακαλίστικα γιατί δεν θυμάμαι ακριβώς τι πρέπει να πάρω.) Όλα αυτά όμως δεν είναι επικίνδυνα? :( Δυστυχώς όμως, δεν νομίζω και λόγω ηλικίας να με παίρνει να μην το κάνω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Ήρθε χθες η ακατανόμαστη, και την επόμενη εβδομάδα έχω ραντεβού με την γιατρό μου. Σκεφτόμουν να προχωρήσω σε σπερματέγχυση, αλλά φοβάμαι και λίγο. Μου είχε πει πιο παλιά, ότι μπορεί να γίνει με φάρμακο ή με φάρμακο και ένεση (τα λέω λίγο μπακαλίστικα γιατί δεν θυμάμαι ακριβώς τι πρέπει να πάρω.) Όλα αυτά όμως δεν είναι επικίνδυνα? :( Δυστυχώς όμως, δεν νομίζω και λόγω ηλικίας να με παίρνει να μην το κάνω.. 

Να το κάνεις...μην φοβάσαι!!!με το καλό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Ήρθε χθες η ακατανόμαστη, και την επόμενη εβδομάδα έχω ραντεβού με την γιατρό μου. Σκεφτόμουν να προχωρήσω σε σπερματέγχυση, αλλά φοβάμαι και λίγο. Μου είχε πει πιο παλιά, ότι μπορεί να γίνει με φάρμακο ή με φάρμακο και ένεση (τα λέω λίγο μπακαλίστικα γιατί δεν θυμάμαι ακριβώς τι πρέπει να πάρω.) Όλα αυτά όμως δεν είναι επικίνδυνα? :( Δυστυχώς όμως, δεν νομίζω και λόγω ηλικίας να με παίρνει να μην το κάνω.. 

Aμαν αυτή η περίοδος πια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Ήρθε χθες η ακατανόμαστη, και την επόμενη εβδομάδα έχω ραντεβού με την γιατρό μου. Σκεφτόμουν να προχωρήσω σε σπερματέγχυση, αλλά φοβάμαι και λίγο. Μου είχε πει πιο παλιά, ότι μπορεί να γίνει με φάρμακο ή με φάρμακο και ένεση (τα λέω λίγο μπακαλίστικα γιατί δεν θυμάμαι ακριβώς τι πρέπει να πάρω.) Όλα αυτά όμως δεν είναι επικίνδυνα? :( Δυστυχώς όμως, δεν νομίζω και λόγω ηλικίας να με παίρνει να μην το κάνω.. 

Μάλλον σου πρότεινε πρόκληση να σου κάνει, κι εμένα μου το έχει προτείνει αλλά είπα να περιμένω λίγο ακόμα. Η σπερματέγχυση δεν είναι κάτι το τρομακτικό όμως, μη φοβάσαι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

https://vm.tiktok.com/ZGJn8f7vb/

Δείτε αυτό!!!!αυτό μου έδωσε ελπίδες 

Σε αυτό το πολύ πολύ αχνό το κάτω φαίνεται κάτι όντως μετά είναι πιο ξεκάθαρο.. μακάρι κορίτσι μου είναι πολύ θετικό ότι δεν έχει έρθει η ακατανόμαστη  😊

δεν είχες αλλά τεστ για σήμερα που έχεις την καθυστέρηση ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...1η ημέρα καθυστέρησης...βασικά όλοι οι λογικοί άνθρωποι περιμένουν την καθυστέρηση για τεστ... εκτός από εμάς τις τρελές χαχαχχααχχαχα

Τι να κάνουμε οι ερμες;;;;χρόνια περιμένουμε για το θαύμα....

Πάντως κορίτσια στο tik tok είδα πόσες κοπέλες με τόσο θετικό αχνό σαν τα δικά μου onestep και τα άλλα τεστ ήταν θετικότατα!!!!και μου έδωσαν ελπίδες...θέλετε να τα βρω να σας τα δείξω;;;;;

Κορίτσι μου καλό, γιατί δεν κάνεις χωριακή? Μόνο την χωριακή εμπιστεύομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως κοριτσια εδω 2-3 μερες (περιμενω περιοδο στς 11/09) εχω πολλα υγρα σε  ελαφριά κιτρινωπή απόχρωση , πονο στο στηθος και στη μεση . 🙄  Εχει τυχει σε καμια ?

Μαλλον για την ακατανομαστη το κοβω ...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Ήρθε χθες η ακατανόμαστη, και την επόμενη εβδομάδα έχω ραντεβού με την γιατρό μου. Σκεφτόμουν να προχωρήσω σε σπερματέγχυση, αλλά φοβάμαι και λίγο. Μου είχε πει πιο παλιά, ότι μπορεί να γίνει με φάρμακο ή με φάρμακο και ένεση (τα λέω λίγο μπακαλίστικα γιατί δεν θυμάμαι ακριβώς τι πρέπει να πάρω.) Όλα αυτά όμως δεν είναι επικίνδυνα? :( Δυστυχώς όμως, δεν νομίζω και λόγω ηλικίας να με παίρνει να μην το κάνω.. 

Κορίτσι μου αν επιτρέπεται τι ηλικία έχεις και τι λες αυτό? Πάντως η πρόκληση ωορρηξίας δεν είναι κάτι!! Δεν γίνεται κατάχρηση του φαρμάκου! Το κάνουν πολλές γυναίκες ειδικά αυτές που δεν έχουν καλής ποιότητας ωάρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου αν επιτρέπεται τι ηλικία έχεις και τι λες αυτό? Πάντως η πρόκληση ωορρηξίας δεν είναι κάτι!! Δεν γίνεται κατάχρηση του φαρμάκου! Το κάνουν πολλές γυναίκες ειδικά αυτές που δεν έχουν καλής ποιότητας ωάρια!!

Είμαι 40 και ο σύντροφος 45. Η αλήθεια είναι ότι ο,τι εξετάσεις είχα κάνει, τις είχαν δει 2 γιατροί μου είχαν πει αυτολεξεί ότι είναι "πάρα πολύ καλές ", σα να μην είμαι 40, κάπως έτσι. Όμως οτι ενώ σε μικρότερες ηλικίες περιμένουμε έναν χρόνο και μετά προχωράμε σε άλλες μεθόδους, στη δική μου περιμένουμε ένα εξάμηνο. Εγώ προσπάθησα έναν χρόνο μόνη μου(το πρώτο εξάμηνο χωρίς τεστ ωορρηξιας, δεν ξέρω τι σκεφτόμουν!!) και το δεύτερο εξάμηνο πιο οργανωμένα, και τώρα λέω ήρθε η ώρα μου... Ο σύντροφος με εξετάσεις όχι ουαου, αλλά καλές (και αυτό αυτολεξεί από τους γιατρούς).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

@Elkκορίτσι μου.μια χαρά ο διπλασιασμός σου! Όλα πάνε σούπερ!! 

@Elli σε ευχαριστώ κορίτσι Μ για τις πληροφορίες. Πήγα πρωί πρωί και τις έκανα! Κάποιες θέλουν και μια βδομάδα μου είπε για να βγουν 🤷 τι να κάνω θα κάνω υπομονή! Αλλη μια βδομάδα στο άγχος. 

Ευχαριστώ πολύ 

ωχ πολύ μία βδομαδα μωρέ εύχομαι ότι καλύτερο εδώ θα είμαστε να τα λέμε να βοηθούμε κάπως να περάσει αυτήν η βδομαδα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Είμαι 40 και ο σύντροφος 45. Η αλήθεια είναι ότι ο,τι εξετάσεις είχα κάνει, τις είχαν δει 2 γιατροί μου είχαν πει αυτολεξεί ότι είναι "πάρα πολύ καλές ", σα να μην είμαι 40, κάπως έτσι. Όμως οτι ενώ σε μικρότερες ηλικίες περιμένουμε έναν χρόνο και μετά προχωράμε σε άλλες μεθόδους, στη δική μου περιμένουμε ένα εξάμηνο. Εγώ προσπάθησα έναν χρόνο μόνη μου(το πρώτο εξάμηνο χωρίς τεστ ωορρηξιας, δεν ξέρω τι σκεφτόμουν!!) και το δεύτερο εξάμηνο πιο οργανωμένα, και τώρα λέω ήρθε η ώρα μου... Ο σύντροφος με εξετάσεις όχι ουαου, αλλά καλές (και αυτό αυτολεξεί από τους γιατρούς).

Καλημέρααααααα

Ούσα 3 χρόνια μικρότερη αλλά και πάλι "μεγάλη", νιώθω ότι θα μπορούσα να έχω γράψει εγώ αυτό το ποστ. Ξεκίνησα πολύ χαλαρά,συνέχισα με τεστ και τώρα την άλλη βδομάδα έχω ραντεβού με νέο γιατρό για να δούμε τι θα καταστρωσουμε! Δε δω τι έχει σκοπό να μου πει να κάνουμε . Και εγώ σκέφτηκα πριν λίγο καιρό την σπερματεγχυση και σκεφτόμουν και εγώ τα χάπια κλπ και γενικά αν μπορώ να αποφύγω να κάνω οτιδήποτε επεμβατικό. Φυσικά αν τελικά μου προταθεί μάλλον θα το κάνω ..γενικά όμως έχε κατά νου ότι αφού οι εξετάσεις σας είναι πολύ καλές ισως η σπερματεγχυση να βοηθούσε γιατί την πιο κατάλληλη μέρα γίνεται η έγχυση και τα σπερματοζωάρια έχουν επεξεργαστεί και κρατηθεί τα απόλυτα ικανά και ντουρασελ. Μπορεί να γίνει και χωρίς φάρμακα από ότι έχω ακούσει . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa είσαι πρώτη μέρα καθυστέρησης!!! Τα βιντεάκια είναι πολύ ενθαρρυντικά και εύχομαι να συμβεί το ίδιο και σε σένα. Τι είπαμε? Όσο δε βλέπουμε αίμα ελπίζουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Παρε το χρονο σου γτ το χρειαζεται η ψυχολογια πανω απ ολα. Κ γω σε φαση διαλλειματος ειμαι.πεταξα τεστ  ημερολογια χαπια κ ο,τιδηποτε με αγχωνε κ θα ζησω τ καλοκαιρι μ...το μυαλο πρεπει να φυγει να ξεφυγει κ ολα ερχονται στ χρονο τους
    • Ωωω χαρηκα τοσο για την αυχενική σου!! Αν σου πω οτι ήμουν σίγουρη για το κοριτσάκι. Οπως και για την Θετις είμαι σίγουρη πως εχει κοριτσάκι!! Ολα καλα θα πανε. Κανένα άγχος εσεις να μην εχετε γιατί ολα ειναι καλα απο την αρχή. Ακομα και οι αιμορραγίες σου ειδες απ την αρχή πως δεν είναι τίποτα! Θα τον παρω αυριο και θα παω Δευτέρα. Ειμαι αποφασισμένη γι'αυτό. Αν τελικά παει καλα η εγκυμοσύνη (που δεν το πιστεύω) θα αλλαξω γιατρό. Ηδη έχω βρει 2 που μου ειπαν το οκ. Ο 2ος κιολας ειδικεύεται σε κυησεις υψηλού κινδύνου και μου ειπε πως με αναλαμβάνει . Απλα είναι νεαρός και λιγο αυτο με φοβίζει. Έρχεται ομως απο Γερμανία και εχει καλα μηχανηματα. Ο άλλος είναι παλια καραβανα και εχει ξεγεννησει την ανήψια του άντρα μου που ειχε 2 δυσκολες εγκυμοσύνες. Μάλιστα η 2η ηταν με διεισδυτικό πλακούντα και της έσωσε την μήτρα. Η κολλητή μου θελει να μιλήσει και στον δικο της που είναι σίγουρη πως και αυτος θα με αναλάβει. Δεν ξερω αν θέλω να παω μέχρι τη Δευτέρα σε αλλον. Φοβάμαι μην πάθω τα ιδια με την κορη μου και τελικα μπερδευτω χειρότερα. Κατα τα λεγόμενά του , εχει καλό μηχάνημα και εχει πολυ καλύτερη ευκρίνεια απ τα μηχανηματα του Ρέα . Να τον πιστέψω; Ξερω γω... Πριν 5χρ το εφερε οταν ηρθε απο την Αγγλία και εγκαταστάθηκε μονιμα εδω για να αναλάβει το ιατρείο του πατέρα του.
    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
    • Καλημέρα κι από μένα....όταν εγώ έχω συσπάσεις η πετρώνει η μισή κοιλιά(η δεξιά μεριά) η το κατω μέρος της κοιλιάς ..πάντα έτσι γίνεται σε μένα ...και δεν έχω καταλάβει ποτέ που είναι το κεφάλι και που τα πόδια😅😅😅... Όσον αφορά το κρεβατάκι εγώ στο πρώτο είχα πάρει μια κλασική κούνια όπου απλά κατέβαινε λίγο το κάγκελο...κι ευτυχώς δηλαδή που δεν την πήραμε κρεβατι γιατί ο γιος μου βγήκε πολύ ψηλός και μετά τα 2 δε χοραγε καθόλου στην κούνια και πήραμε κρεβάτι μονό κανονικό... Εν τω μεταξύ και μένα ο γιατρός μου Χε πει ότι το παιδί μπορεί να γυρίζει μέχρι το τέλος..απλά θα δυσκολεύεται γιατί είναι μεγάλο όχι ότι δε γίνεται όμως..γιατι κι εγώ όλο ρωταγα σε τι θέση είναι και μου λέει μην αγχώνεσαι από τώρα για αυτο @Katiana1987άντε ευχαριστησου τωρα τη θάλασσα χωρίς τύψεις...!!!μια χαρά προλαβαίνεις!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Κι εις ανώτερα!!! Μακάρι να μην ξανά χρειαστείς ημερολόγια και τεστάκια μέχρι να αποφασίσεις να ξανά δοκιμάσεις!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...