Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Χαχαχαχ ποσο συμφωνώ μια αναστάτωση υπάρχει στην ατμόσφαιρα! 😂😂

Κορίτσια για το φυλλικο ξεκίνησα περσυ τον Νοέμβρη έκανα εξετάσεις τον Φεβρουάριο και ήταν αρκετά αυξημένο και μου είπε η γυναικολόγος να παίρνω 2-3 φορές τη βδομάδα! Τώρα έχω να πάρω ένα μήνα και...

 

Προσπαθούμε να βρούμε τι φταίει και πιανόμαστε από παντού. Εγώ είχα ακούσει ότι βοηθάνε οι ντομάτες στη σύλληψη και για ένα μήνα έτρωγα κάθε μέρα σαν τη τρελή 😂

Σκέφτηκα και τον άντρα της @singing in the rain να γυρνάει σπίτι και να του λέει: ετοιμάσου, αύριο μην κανονίσεις τίποτα, θα κάνεις σπερμοδιάγραμμα! Ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε για το αστείο αλλά ας το διακωμωδήσουμε και λίγο 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Προσπαθούμε να βρούμε τι φταίει και πιανόμαστε από παντού. Εγώ είχα ακούσει ότι βοηθάνε οι ντομάτες στη σύλληψη και για ένα μήνα έτρωγα κάθε μέρα σαν τη τρελή 😂

Σκέφτηκα και τον άντρα της @singing in the rain να γυρνάει σπίτι και να του λέει: ετοιμάσου, αύριο μην κανονίσεις τίποτα, θα κάνεις σπερμοδιάγραμμα! Ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε για το αστείο αλλά ας το διακωμωδήσουμε και λίγο 🤭

Γελάω τόσο πολύ, γιατί συμφωνώ ότι προσπαθούμε από κάπου να πιαστούμε,εγώ έχω κόψει από τον καημενο τον άντρα μου εντελώς το ποτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Δεν ξέρω σε πιο κέντρο τα κάνατε! Εμάς στις φυσιολογικες τιμές έλεγε ότι η ζωηρή με τη νωθρη έπρεπε να βγάζουν σαν σύνολό για να είναι φυσιολογικό πάνω από 32%

Και εμάς έτσι λέει κορίτσι μου! Αλλά 23+2 δεν μας κάνει σε καμία περίπτωση 32 γι'αυτό και είναι χάλια η κινητικότητα! Τα υπόλοιπα είναι ακίνητα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Και εμάς έτσι λέει κορίτσι μου! Αλλά 23+2 δεν μας κάνει σε καμία περίπτωση 32 γι'αυτό και είναι χάλια η κινητικότητα! Τα υπόλοιπα είναι ακίνητα 

Επειδή δεν ξέρω ακριβώς την ιστορία σου ! Αυτό είπες είναι επαναληπτικό? Είχατε ξανά κάνει και πηρε ο σύζυγος βιταμίνες?? Ή είναι η πρώτη σας φορά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Γελάω τόσο πολύ, γιατί συμφωνώ ότι προσπαθούμε από κάπου να πιαστούμε,εγώ έχω κόψει από τον καημενο τον άντρα μου εντελώς το ποτό! 

εδώ εγώ τον έχω βάλει κ παίζουμε 40-60' τη μέρα ρακέτες ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ γιατί δεν ξέρει πολύ καλά και ντρέπεται στην παραλία αλλά του λέω πρέπει να γυμνάζεσαι οπότε....

Και εμείς είμαστε στον 1ο μήνα προσπαθειών ακόμα. Που να περάσει και κανας χρόνος χωρίς αποτέλεσμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

εδώ εγώ τον έχω βάλει κ παίζουμε 40-60' τη μέρα ρακέτες ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ γιατί δεν ξέρει πολύ καλά και ντρέπεται στην παραλία αλλά του λέω πρέπει να γυμνάζεσαι οπότε....

Και εμείς είμαστε στον 1ο μήνα προσπαθειών ακόμα. Που να περάσει και κανας χρόνος χωρίς αποτέλεσμα... 

Σου εύχομαι να μην περάσεις όλο αυτό! Να σου έρθει πανεύκολα το παιδάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Προσπαθούμε να βρούμε τι φταίει και πιανόμαστε από παντού. Εγώ είχα ακούσει ότι βοηθάνε οι ντομάτες στη σύλληψη και για ένα μήνα έτρωγα κάθε μέρα σαν τη τρελή 😂

Σκέφτηκα και τον άντρα της @singing in the rain να γυρνάει σπίτι και να του λέει: ετοιμάσου, αύριο μην κανονίσεις τίποτα, θα κάνεις σπερμοδιάγραμμα! Ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε για το αστείο αλλά ας το διακωμωδήσουμε και λίγο 🤭

Χαχαχαχα δεν κάνω πλάκα κάπως έτσι θα γίνει!!! Πάλι καλά που είναι πολύ συνεργάσιμος!! Όπως και να το κάνεις την πρώτη φορά με αυτά τα αποτελέσματα είχαμε δράματα.. αλλά τώρα που το ξαναεθιξα δεν αγχώθηκε λέει ναι εννοείται να το κάνουμε. Δε θα το συζητήσω πολύ για να μην αγχωθεί, χαλαρά τύπου: α ξέχασα να σου πω αύριο πήγαινε στην τάδε διεύθυνση να κάνεις αυτό! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

εδώ εγώ τον έχω βάλει κ παίζουμε 40-60' τη μέρα ρακέτες ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ γιατί δεν ξέρει πολύ καλά και ντρέπεται στην παραλία αλλά του λέω πρέπει να γυμνάζεσαι οπότε....

Και εμείς είμαστε στον 1ο μήνα προσπαθειών ακόμα. Που να περάσει και κανας χρόνος χωρίς αποτέλεσμα... 

Μόλις βγήκα διάλειμμα και διάβασα στα γρήγορα τι γράφετε. 

Τα αποτελέσματα αννιτακι θα ρωτήσω τον άντρα μου αν θυμάται τίποτα και το απόγευμα θα βρω τα δικά του αν δεν έχεις μάθει ως τότε να τα συγκρίνουμε.

Όσο για το τι γράφετε μου έχει βγει το μισο κακάο από τη μύτη χαχαχαa

Σε λίγο καιρό θα διοργανωθεί όπως βλέπω το πρώτο mamylamd bodybuilding contest  έτσι όπως πάει το πράγμα!!! Χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα άκου ρακέτες χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα με πέθανες μωρεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Επειδή δεν ξέρω ακριβώς την ιστορία σου ! Αυτό είπες είναι επαναληπτικό? Είχατε ξανά κάνει και πηρε ο σύζυγος βιταμίνες?? Ή είναι η πρώτη σας φορά?

Κάναμε πριν περίπου 1.5 χρόνο σε εξειδικευμένο κέντρο και ήταν μια χαρά τα αποτελέσματα! Φέτος πριν 3 μήνες ξανά κάνουμε πάλι σε εξειδικευμένο κέντρο και ήταν πολύ χάλια τα αποτελέσματα 0% κινητικότητα και 3% μορφολογία και βρέθηκε μικρόβιο! Πήραμε αντιβίωση για το μικρόβιο και τώρα ξανά κάναμε να δούμε σε τι κατάσταση είναι το σπέρμα χωρίς το μικρόβιο και πήραμε αυτά τα αποτελέσματα! Φαντάζομαι ότι θα του δώσει ο γιατρός κάποιο συμπλήρωμα για την κινητικότητα και μορφολογία γιατί τα υπόλοιπα είναι εντάξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Χαχαχαχα δεν κάνω πλάκα κάπως έτσι θα γίνει!!! Πάλι καλά που είναι πολύ συνεργάσιμος!! Όπως και να το κάνεις την πρώτη φορά με αυτά τα αποτελέσματα είχαμε δράματα.. αλλά τώρα που το ξαναεθιξα δεν αγχώθηκε λέει ναι εννοείται να το κάνουμε. Δε θα το συζητήσω πολύ για να μην αγχωθεί, χαλαρά τύπου: α ξέχασα να σου πω αύριο πήγαινε στην τάδε διεύθυνση να κάνεις αυτό! 😁

Χαχαχαχα κλαίω 🤣🤣

Και εμένα ευτυχώς ο άντρας μου είναι πολύ συνεργάσιμος γιατί κορίτσια όπως και να το κάνουμε δεν είναι εύκολο να λες τον άλλον " τώρα πάνε μέσα και έλα σε οργασμό" .. ψυχολογικά δηλαδή δεν είναι εύκολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου πάλι δεν βλέπω κάτι στα τεστ ίσως καλύτερα να κανείς μια χοριακη εμένα 20 ευρώ μου πηρε για μια χοριακη 

αν σε αγχώνουν μην τα ξανά πάρεις αυτά τα τεστ εγω που κάνω της home test με τα ίδια ουρά έκανα ταινία και ένα clear blue εεε τεράστια διαφορά τα τεστ η ταινία αχνη και το clear φουλ εντονο αργούν πολύ να δείξουν οι ταινιες μάλλον 🤷‍♀️

Κορίτσι μου εσύ σήμερα έχεις επαναληπτική χορική σωστά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Χαχαχαχα κλαίω 🤣🤣

Και εμένα ευτυχώς ο άντρας μου είναι πολύ συνεργάσιμος γιατί κορίτσια όπως και να το κάνουμε δεν είναι εύκολο να λες τον άλλον " τώρα πάνε μέσα και έλα σε οργασμό" .. ψυχολογικά δηλαδή δεν είναι εύκολο!

Εμενα παντως που του το πεταξα οτι μπορει να χρειαστεί να κάνει στο μέλλον δεν το έλαβε θετικά. θα με ταλαιπωρήσει 😶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κάναμε πριν περίπου 1.5 χρόνο σε εξειδικευμένο κέντρο και ήταν μια χαρά τα αποτελέσματα! Φέτος πριν 3 μήνες ξανά κάνουμε πάλι σε εξειδικευμένο κέντρο και ήταν πολύ χάλια τα αποτελέσματα 0% κινητικότητα και 3% μορφολογία και βρέθηκε μικρόβιο! Πήραμε αντιβίωση για το μικρόβιο και τώρα ξανά κάναμε να δούμε σε τι κατάσταση είναι το σπέρμα χωρίς το μικρόβιο και πήραμε αυτά τα αποτελέσματα! Φαντάζομαι ότι θα του δώσει ο γιατρός κάποιο συμπλήρωμα για την κινητικότητα και μορφολογία γιατί τα υπόλοιπα είναι εντάξει!!!

Ναι προφανώς κάποιο συμπλήρωμα θα σας δώσει! Δεν είναι απελπιστικά τα αποτελέσματα! Πωω στα καλά καθουμενα από ένα μικρόβιο τόση μεγάλη ζημιά εε??

Ευτυχώς υπάρχει βελτίωση όλα θα πάνε υπέροχα! Το μόνο βασανιστικό σε όλη την υπόθεση είναι ότι  θέλουν χρόνο για να δούμε βελτίωση, πράγμα που σε τρελαίνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η flowerv είπε:

Ναι προφανώς κάποιο συμπλήρωμα θα σας δώσει! Δεν είναι απελπιστικά τα αποτελέσματα! Πωω στα καλά καθουμενα από ένα μικρόβιο τόση μεγάλη ζημιά εε??

Ευτυχώς υπάρχει βελτίωση όλα θα πάνε υπέροχα! Το μόνο βασανιστικό σε όλη την υπόθεση είναι ότι  θέλουν χρόνο για να δούμε βελτίωση, πράγμα που σε τρελαίνει! 

Αχ κορίτσι μου έχω την εντύπωση ότι τα περσινά αποτελέσματα ήταν λαθος εξού και η απουσία εγκυμοσύνης! Αν και από ότι ξέρω δεν γίνονται τέτοια λάθη!! Τι να πω δεν ξέρω τι φταίει! Το μικρόβιο? Η πέτρα που έκανε επέμβαση και τον ταλαιπώρησε αρκετό καιρό? Ο πυρετός που ανέβασε 2 φορές μέσα στον χειμώνα? Η μπορεί όλα μαζί! Πάντως 3 μήνες δεν είναι τίποτα πλέον! Τόσο καιρό περιμένω. Μακάρι να έχουν αποτέλεσμα οι κόποι μας και όλων των κοριτσιών εδώ που ταλαιπωρούμαστε τόσο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά νταξει κλαίω! Καλε εσας με τον ένα ή τον αλλο τρόπο καπως γυμνάζονται ρε αδελφέ! Ο δικός μ από τότε π γνωριστήκαμε εχει βάλει 10 κιλά!! Είναι το γνωστό "τι έχεις παραγγείλει και τι σου έρχεται"😂😂και μαγειρεύω φουλ υγιεινά, τηγανητά μόνο στη μαμά του τρώει μια φορά τον μήνα και αν.

νταξει φταίει και ο γιατρός που του τα βρίσκει και όλα τέλεια και τον καθησύχασε 😏 αν και από μόνος του τότε που θα κάναμε την ωοληψια πήρε κάτι βιταμίνες που του πρότεινε η εμβρυολογος (αφου την είχε πρήξει πρώτα). Κατά τα άλλα ο καναπές καλά κρατεί 😏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αχ κορίτσι μου έχω την εντύπωση ότι τα περσινά αποτελέσματα ήταν λαθος εξού και η απουσία εγκυμοσύνης! Αν και από ότι ξέρω δεν γίνονται τέτοια λάθη!! Τι να πω δεν ξέρω τι φταίει! Το μικρόβιο? Η πέτρα που έκανε επέμβαση και τον ταλαιπώρησε αρκετό καιρό? Ο πυρετός που ανέβασε 2 φορές μέσα στον χειμώνα? Η μπορεί όλα μαζί! Πάντως 3 μήνες δεν είναι τίποτα πλέον! Τόσο καιρό περιμένω. Μακάρι να έχουν αποτέλεσμα οι κόποι μας και όλων των κοριτσιών εδώ που ταλαιπωρούμαστε τόσο!!

Ότι και να είναι κορίτσι μου με βάση το τελευταίο σπερμοδιαγραμμα δεν είναι πολύ άσχημα τα αποτελέσματα,μπορεί με ενα 3μηνο βιταμινών να γίνει δουλίτσα! Μην απελπίζεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

εδώ εγώ τον έχω βάλει κ παίζουμε 40-60' τη μέρα ρακέτες ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ γιατί δεν ξέρει πολύ καλά και ντρέπεται στην παραλία αλλά του λέω πρέπει να γυμνάζεσαι οπότε....

Και εμείς είμαστε στον 1ο μήνα προσπαθειών ακόμα. Που να περάσει και κανας χρόνος χωρίς αποτέλεσμα... 

Χαχαχχαχαααα γέλασα πολύ, εντάξει είσαι Θεά με τις ρακέτες στο σπίτι🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κάναμε πριν περίπου 1.5 χρόνο σε εξειδικευμένο κέντρο και ήταν μια χαρά τα αποτελέσματα! Φέτος πριν 3 μήνες ξανά κάνουμε πάλι σε εξειδικευμένο κέντρο και ήταν πολύ χάλια τα αποτελέσματα 0% κινητικότητα και 3% μορφολογία και βρέθηκε μικρόβιο! Πήραμε αντιβίωση για το μικρόβιο και τώρα ξανά κάναμε να δούμε σε τι κατάσταση είναι το σπέρμα χωρίς το μικρόβιο και πήραμε αυτά τα αποτελέσματα! Φαντάζομαι ότι θα του δώσει ο γιατρός κάποιο συμπλήρωμα για την κινητικότητα και μορφολογία γιατί τα υπόλοιπα είναι εντάξει!!!

Ευτυχώς αυτά είναι πράγματα που φτιάχνουν με τις βιταμίνες οπότε πιστεύω θα του δώσουν και θα επανέλθουν οι τιμές, επίσης αν θυμάμαι καλά ανά 3μηνο ανανεώνεται το σπέρμα τους!!! Εύχομαι μέχρι το τέλος του χρόνου να έχετε τα ευχάριστα🥰🥰🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εσύ σήμερα έχεις επαναληπτική χορική σωστά??

Ναι πήγα 8 το πρωί εδωσα αίμα και κατά της 20:30 θα παρω αποτελέσματα 🙏

 το πρωί που ξανά έκανε τεστ έδειξε αρκετα πιο εντονο και εκανα τον πρώτο μου εμετό σήμερα αλλά περιμενω να δω  τι θα δειξει και το αιμα.. 

για το σπερμοδιαγραμμα δεν ξέρω και εγω πολλά κάθε κέντρο είναι διαφορετικό πχ εμάς το dna το έκανε το κέντρο μόνο στα καλά σπερματοζωάρια που θα είχαν πιθανότητες να γονιμοποιηθούνε όχι σε όλα όποτε έβγαινε κάπου στο 8% πάλι ειναι  τσιμπημένο δηλαδή 

τωρα το 19% προφανώς είναι σε όλα τα σπερματοζωάρια όποτε μπορεί να ειναι οκ το νούμερο του.. Ο γιατρός θα σας πει φαντάζομαι 

αρα μάλλον αν έχω καταλαβει το πρόβλημα είναι στην κίνηση του σπέρματος δεν τρέχει να πάει στο ωάριο θα υπάρχει καποια λύση φαντάζομαι για αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχχαχαααα γέλασα πολύ, εντάξει είσαι Θεά με τις ρακέτες στο σπίτι🤣🤣🤣🤣🤣

Να σας πω κάτι, γελάτε εσείς, αλλά σκεφτείτε λίγο. 42 τ.μ. το σπίτι. Θα'ναι δε θα'ναι 15 το υπνοδωμάτιο; 
Σκεφτείτε τώρα ένα υπνοδωμάτιο καραφουλαρισμένο έπιπλα. Στην παραλία άμα φύγει πολύ το μπαλάκι, το αφήνεις κ πας με το πάσο σου να το μαζέψεις! Στο σπίτι όμως; οεο;;; Δεν έχεις τέτοια δυνατότητα. ΠΡΕΠΕΙ να το πιάνεις ότι και να γίνει, γιατί από τη μία φωτιστικό, από την άλλη τηλεόραση, από την άλλη αφυγραντη΄ρας, παραπέρα ανεμιστήρας, πιο πέρα βάζα, ε δε θες να πετύχει τίποτα. Να δείτε ευλιγισία που δεν είχατε ονειρευτεί ποτέ! 
Και δεν κοστίζει, 30 ευρώ οι ρακέτες-μπαλάκια, 1 αποσμητικό που έπεσε κ έσπασε, και 1 πίνακας που ξεκρεμάστηκε και στράβωσε το καρφί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Να σας πω κάτι, γελάτε εσείς, αλλά σκεφτείτε λίγο. 42 τ.μ. το σπίτι. Θα'ναι δε θα'ναι 15 το υπνοδωμάτιο; 
Σκεφτείτε τώρα ένα υπνοδωμάτιο καραφουλαρισμένο έπιπλα. Στην παραλία άμα φύγει πολύ το μπαλάκι, το αφήνεις κ πας με το πάσο σου να το μαζέψεις! Στο σπίτι όμως; οεο;;; Δεν έχεις τέτοια δυνατότητα. ΠΡΕΠΕΙ να το πιάνεις ότι και να γίνει, γιατί από τη μία φωτιστικό, από την άλλη τηλεόραση, από την άλλη αφυγραντη΄ρας, παραπέρα ανεμιστήρας, πιο πέρα βάζα, ε δε θες να πετύχει τίποτα. Να δείτε ευλιγισία που δεν είχατε ονειρευτεί ποτέ! 
Και δεν κοστίζει, 30 ευρώ οι ρακέτες-μπαλάκια, 1 αποσμητικό που έπεσε κ έσπασε, και 1 πίνακας που ξεκρεμάστηκε και στράβωσε το καρφί.

Χαχαχαχαχαχαχαχα έχεις πρόγραμμα🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Αχ πολύ γελάω με αυτά που γράφετε χαχα! Μου φτιάξατε την διάθεση γιατί έκανα ένα τεστακι το πρωί και ήταν αρνητικό. Περίοδο περιμένω Κυριακή-Δευτέρα.

@Elk μου περιμένουμε τα αποτελέσματα ♥️♥️
 

Επισης ξέρουμε αν τα τεστ έχουν ούτως ή άλλως μια γραμμουλα στο φως; Γιατί το έβαλα και βλέπω μια σκιά αλλά νομίζω ότι είναι η γραμμή εξάτμισης που έχουν όλα τα τεστ.

 

 

IMG_4847.jpeg

IMG_4853.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lilbern είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Αχ πολύ γελάω με αυτά που γράφετε χαχα! Μου φτιάξατε την διάθεση γιατί έκανα ένα τεστακι το πρωί και ήταν αρνητικό. Περίοδο περιμένω Κυριακή-Δευτέρα.

@Elk μου περιμένουμε τα αποτελέσματα ♥️♥️
 

Επισης ξέρουμε αν τα τεστ έχουν ούτως ή άλλως μια γραμμουλα στο φως; Γιατί το έβαλα και βλέπω μια σκιά αλλά νομίζω ότι είναι η γραμμή εξάτμισης που έχουν όλα τα τεστ.

 

 

IMG_4847.jpeg

IMG_4853.jpeg

Λοιπόν αυτό το τεστ μην το ξαναπάρεις....εμένα μου είχε βγάλει ενώ δεν ήμουν ...και την φίλη μου που όντως ήταν έγκυος...την έβγαλε αρνητικό χαχαχχαχαχα βγάλε άκρη τώρα!!!!!πάρε predictor...είναι τα καλύτερα!!! βλέπω μια γραμμουλα εκεί που το έχεις στο φως.... Μακάρι να είναι θετικό όντως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η lilbern είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Αχ πολύ γελάω με αυτά που γράφετε χαχα! Μου φτιάξατε την διάθεση γιατί έκανα ένα τεστακι το πρωί και ήταν αρνητικό. Περίοδο περιμένω Κυριακή-Δευτέρα.

@Elk μου περιμένουμε τα αποτελέσματα ♥️♥️
 

Επισης ξέρουμε αν τα τεστ έχουν ούτως ή άλλως μια γραμμουλα στο φως; Γιατί το έβαλα και βλέπω μια σκιά αλλά νομίζω ότι είναι η γραμμή εξάτμισης που έχουν όλα τα τεστ.

 

 

IMG_4847.jpeg

IMG_4853.jpeg

Νομίζω ότι θα ήταν πιο πάνω πιο κοντά στην άλλη γραμμή δλδ αν ήταν γραμμή θετικού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια εμείς είχαμε κάνει αυτό αλλά ο γυναικολόγος δε μας τα είχε βγάλει τραγικά τα πράγματα. Μας είπε βέβαια να κάνουμε σε εξειδικευμένο κέντρο μετά από ένα εξάμηνο. Αλλά λέω εγώ τώρα. Μήπως τσάμπα προσπαθούσαμε αυτό το εξάμηνο;; 

IMG_20230906_152108.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Παρε το χρονο σου γτ το χρειαζεται η ψυχολογια πανω απ ολα. Κ γω σε φαση διαλλειματος ειμαι.πεταξα τεστ  ημερολογια χαπια κ ο,τιδηποτε με αγχωνε κ θα ζησω τ καλοκαιρι μ...το μυαλο πρεπει να φυγει να ξεφυγει κ ολα ερχονται στ χρονο τους
    • Ωωω χαρηκα τοσο για την αυχενική σου!! Αν σου πω οτι ήμουν σίγουρη για το κοριτσάκι. Οπως και για την Θετις είμαι σίγουρη πως εχει κοριτσάκι!! Ολα καλα θα πανε. Κανένα άγχος εσεις να μην εχετε γιατί ολα ειναι καλα απο την αρχή. Ακομα και οι αιμορραγίες σου ειδες απ την αρχή πως δεν είναι τίποτα! Θα τον παρω αυριο και θα παω Δευτέρα. Ειμαι αποφασισμένη γι'αυτό. Αν τελικά παει καλα η εγκυμοσύνη (που δεν το πιστεύω) θα αλλαξω γιατρό. Ηδη έχω βρει 2 που μου ειπαν το οκ. Ο 2ος κιολας ειδικεύεται σε κυησεις υψηλού κινδύνου και μου ειπε πως με αναλαμβάνει . Απλα είναι νεαρός και λιγο αυτο με φοβίζει. Έρχεται ομως απο Γερμανία και εχει καλα μηχανηματα. Ο άλλος είναι παλια καραβανα και εχει ξεγεννησει την ανήψια του άντρα μου που ειχε 2 δυσκολες εγκυμοσύνες. Μάλιστα η 2η ηταν με διεισδυτικό πλακούντα και της έσωσε την μήτρα. Η κολλητή μου θελει να μιλήσει και στον δικο της που είναι σίγουρη πως και αυτος θα με αναλάβει. Δεν ξερω αν θέλω να παω μέχρι τη Δευτέρα σε αλλον. Φοβάμαι μην πάθω τα ιδια με την κορη μου και τελικα μπερδευτω χειρότερα. Κατα τα λεγόμενά του , εχει καλό μηχάνημα και εχει πολυ καλύτερη ευκρίνεια απ τα μηχανηματα του Ρέα . Να τον πιστέψω; Ξερω γω... Πριν 5χρ το εφερε οταν ηρθε απο την Αγγλία και εγκαταστάθηκε μονιμα εδω για να αναλάβει το ιατρείο του πατέρα του.
    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
    • Καλημέρα κι από μένα....όταν εγώ έχω συσπάσεις η πετρώνει η μισή κοιλιά(η δεξιά μεριά) η το κατω μέρος της κοιλιάς ..πάντα έτσι γίνεται σε μένα ...και δεν έχω καταλάβει ποτέ που είναι το κεφάλι και που τα πόδια😅😅😅... Όσον αφορά το κρεβατάκι εγώ στο πρώτο είχα πάρει μια κλασική κούνια όπου απλά κατέβαινε λίγο το κάγκελο...κι ευτυχώς δηλαδή που δεν την πήραμε κρεβατι γιατί ο γιος μου βγήκε πολύ ψηλός και μετά τα 2 δε χοραγε καθόλου στην κούνια και πήραμε κρεβάτι μονό κανονικό... Εν τω μεταξύ και μένα ο γιατρός μου Χε πει ότι το παιδί μπορεί να γυρίζει μέχρι το τέλος..απλά θα δυσκολεύεται γιατί είναι μεγάλο όχι ότι δε γίνεται όμως..γιατι κι εγώ όλο ρωταγα σε τι θέση είναι και μου λέει μην αγχώνεσαι από τώρα για αυτο @Katiana1987άντε ευχαριστησου τωρα τη θάλασσα χωρίς τύψεις...!!!μια χαρά προλαβαίνεις!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Κι εις ανώτερα!!! Μακάρι να μην ξανά χρειαστείς ημερολόγια και τεστάκια μέχρι να αποφασίσεις να ξανά δοκιμάσεις!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...