Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

@kokkinoskoufitsa διάρροια και αναγουλα από ωορρηξία δεν νομίζω ρε κοπέλα μου...καμία γαστρεντερίτιδα θα κόλλησες... περαστικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@kokkinoskoufitsa διάρροια και αναγουλα από ωορρηξία δεν νομίζω ρε κοπέλα μου...καμία γαστρεντερίτιδα θα κόλλησες... περαστικά!!!

Γαστρεντεριτιδα σε κάθε ωορρηξια ολα τα χρόνια? Χαχαχ από αυτό είναι βρε,  έχω ρωτήσει γαστρεντερολογο. Βοηθάει πολύ και το συνδρομο ευερεθιστου εντέρου σ' αυτή την κατάσταση. Σύμφωνα με αυτόν, πολλές γυναίκες με ήδη υπάρχουσες γαστρεντερικες παθήσεις επιδεινωνονται και στην ωορρηξια και στην περιοδο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Να ρωτήσω εγώ πάλι τώρα???

Ξέρω ότι σπαω νεύρα αλλά προσπαθώ να μάθω η έρμη...

Λοιπόν, Σάββατο αχνή γραμμή, Κυριακή μεσημέρι ίδια με ελέγχου, Κυριακή βράδυ αχνή, σήμερα μεσημέρι πιο αχνή, το πάει για αόρατη.

Άρα σήμερα η αύριο ωορρηξια, σωστά?

Αφού κ εκείνη τη μοναδική φορά πριν μήνες που έκανα ίδια μέρα θετικό τεστ και υπερηχο κ η γυναικολόγος είπε ότι σε 1-2 μέρες θα έχω ωορρηξια, μάλλον βγαίνει θετικό 1-2 μέρες πριν.  Καλά τα λέω?

Επίσης. Καλά τόσο λίγο κρατάει το θετικό? Δηλ 3 το μεσημέρι θετικό κ 12 βράδυ αχνό?? Είναι νορμάλ η κάτι δεν πάει καλά?? Παίζει να επηρεάζει ότι το βράδυ είναι κ πιο αραιά τα ουρα, κ πίνω 5-6 λίτρα τη μερα η άσχετο??

Κορίτσι μου έμενα σύμφωνα με το πότε μου έρχεται η περίοδος,με το που δω θετικο τεστ μετά από 14-15 μέρες αδιαθετω , Άρα η ωορρηξία γίνεται τη μέρα που βλέπω το πρώτο θετικο μέχρι και την επόμενη! Και το επιβεβαιώνω πλέον και με τα υγρά μου !

Επίσης το ποσό νερό πίνεις θεωρώ πως επηρεάζει το αποτέλεσμα!

Εγώ χρησιμοποιούσα τεστ ωορρηξίας με τη φατσουλα μου ήταν πιο ξεκάθαρα,.πλέον έχω μάθει το σώμα μου και την καταλαβαίνω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...συγγνώμη που αλλάζω λίγο το θέμα αλλά θέλω την συμβουλή σας οπωσδήποτε...Είχα μια παλινδρομη τον Ιούνιο και από τότε ξεκινήσαμε κάποιες εξετάσεις (καρυότυπο εμβρύου,καρυότυπο ζεύγους,θρομβοφιλια)..οι καρυότυπος ήταν όλοι καθαροί, στην θρομβοφιλια κάναμε εξέταση 3 παραγόντων και βρέθηκα ετεροζυγωτης στο γονίδιο MTHFR..ο γυναικολόγος μου με κάλεσε σήμερα και μου ζητάει να κάνω διαγνωστική υστεροσκοπηση και να επισκεφθώ ειδική αιματολογο σε διαταραχές πήξης και έλεγχος με άλλους παράγοντες για επίκτητη θρομβοφιλια.

θεωρείται ότι πρέπει να γίνουν όλα αυτά με μια πρώτη αποβολή??έχω αρχίσει και φοβάμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Γαστρεντεριτιδα σε κάθε ωορρηξια ολα τα χρόνια? Χαχαχ από αυτό είναι βρε,  έχω ρωτήσει γαστρεντερολογο. Βοηθάει πολύ και το συνδρομο ευερεθιστου εντέρου σ' αυτή την κατάσταση. Σύμφωνα με αυτόν, πολλές γυναίκες με ήδη υπάρχουσες γαστρεντερικες παθήσεις επιδεινωνονται και στην ωορρηξια και στην περιοδο..

Ααααα κάθε μήνα τα ίδια;;;;; Α τότε θα περάσεις τέλεια στην εγκυμοσύνη αχαχαχαχα ,πλάκα κάνω ας μείνεις με το καλό έγκυος και όλα καλά θα πάνε....στην εγκυμοσύνη εγώ είχα δυσκοιλιότητα...εμένα με πιάνει να πηγαίνω συνέχεια τουαλέτα λίγο πριν μου έρθει περίοδος....και κατά την διάρκεια της περιόδου....εσύ το έχεις αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Γαστρεντεριτιδα σε κάθε ωορρηξια ολα τα χρόνια? Χαχαχ από αυτό είναι βρε,  έχω ρωτήσει γαστρεντερολογο. Βοηθάει πολύ και το συνδρομο ευερεθιστου εντέρου σ' αυτή την κατάσταση. Σύμφωνα με αυτόν, πολλές γυναίκες με ήδη υπάρχουσες γαστρεντερικες παθήσεις επιδεινωνονται και στην ωορρηξια και στην περιοδο..

Α παθουσα και εγώ!! Σύνδρομο ευερέθιστου εντέρου. Απλά εγώ τις διάρροιες τις έχω στην περίοδο όχι στην ωορρηξία!😁 Ότι πιάσαμε κουβέντα για 💩💩💩 με ξεπερνάει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ααααα κάθε μήνα τα ίδια;;;;; Α τότε θα περάσεις τέλεια στην εγκυμοσύνη αχαχαχαχα ,πλάκα κάνω ας μείνεις με το καλό έγκυος και όλα καλά θα πάνε....στην εγκυμοσύνη εγώ είχα δυσκοιλιότητα...εμένα με πιάνει να πηγαίνω συνέχεια τουαλέτα λίγο πριν μου έρθει περίοδος....και κατά την διάρκεια της περιόδου....εσύ το έχεις αυτό;

Το έχω ναι,και σε ωορρηξια και περίοδο! Αλλά είναι το έντερο που φταίει. Φαντάσου μετα την επέμβαση για το ινομυωμα , είχα για 2 μήνες που πήγαινα τουαλέτα 3 φορές τη μέρα κανονικά ,κ ενδιάμεσα μερικές διαρροιες. Τότε πήγα γαστρεντερολογο και μου εξήγησε ότι σε κάθε διαταραχή ας το πούμε της κοιλιακής χώρας, εγώ θα έχω διαρροιες λόγω του εντέρου. Και η περίοδος και η ωορρηξια έχουν να κάνουν με δραστηριότητα στην περιοχή,όπως βέβαια και η επέμβαση. Αλλά μου είπε ότι αντίστοιχα θέματα έχουν κ πολλές χωρίς θέματα εντέρου. Απλά πιο ήπια από μένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ααααα κάθε μήνα τα ίδια;;;;; Α τότε θα περάσεις τέλεια στην εγκυμοσύνη αχαχαχαχα ,πλάκα κάνω ας μείνεις με το καλό έγκυος και όλα καλά θα πάνε....στην εγκυμοσύνη εγώ είχα δυσκοιλιότητα...εμένα με πιάνει να πηγαίνω συνέχεια τουαλέτα λίγο πριν μου έρθει περίοδος....και κατά την διάρκεια της περιόδου....εσύ το έχεις αυτό;

Κ εγώ έτσι ακριβώς είμαι, κ στην εγκυμοσύνη είχα τρελή δυσκοιλιοτητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια οποία μπορεί ας απαντήσει στο μήνυμά μου...

Έχω πεθάνει από το άγχος μου από χθες...

Σκέφτομαι να κάνω τεστ εγκυμοσύνης αλλά θεωρητικά είναι πολύ χωρίς καν να έχω καθυστέρηση 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Γαστρεντεριτιδα σε κάθε ωορρηξια ολα τα χρόνια? Χαχαχ από αυτό είναι βρε,  έχω ρωτήσει γαστρεντερολογο. Βοηθάει πολύ και το συνδρομο ευερεθιστου εντέρου σ' αυτή την κατάσταση. Σύμφωνα με αυτόν, πολλές γυναίκες με ήδη υπάρχουσες γαστρεντερικες παθήσεις επιδεινωνονται και στην ωορρηξια και στην περιοδο..

Εδώ παρούσα!  Παρόμοια συμπτώματα, δύο ημέρες πριν την ωορρηξία τα γαστρεντερολογικά μου είναι ένας αχταρμάς! Σε καταλαβαίνω πλήρως! Υπομονή, το μόνο κουλό είναι πως δεν νιώθεις και πολύ σέξι αγκαλιά με την λεκάνη 😂 Κουράγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα και ταινία...για δείτε ...

IMG20230904143639.jpg

IMG20230904143546.jpg

Μαρινάκι κι εγώ δεν βλέπω κάτι…κ σε κανένα από αυτά π έχεις ανεβάσει…αλλά αν εσύ βλέπεις από κοντά,αυτό έχει σημασία…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitrapth είπε:

Εδώ παρούσα!  Παρόμοια συμπτώματα, δύο ημέρες πριν την ωορρηξία τα γαστρεντερολογικά μου είναι ένας αχταρμάς! Σε καταλαβαίνω πλήρως! Υπομονή, το μόνο κουλό είναι πως δεν νιώθεις και πολύ σέξι αγκαλιά με την λεκάνη 😂 Κουράγιο!!!

Χαχαχαχα ναι σίγουρα! Ο δικός μου λέει ότι αν μείνω έγκυος στην κατάσταση που είμαι στην ωορρηξια, θα βγει πολύ χεστρουλινονπεμπακι και είναι βέβαιος οτι στη ζωη του δε θα κανει τπτ αλλο εκτος απο 💩💩💩💩 , λογω των συνθηκων συλληψης του 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Να ρωτήσω εγώ πάλι τώρα???

Ξέρω ότι σπαω νεύρα αλλά προσπαθώ να μάθω η έρμη...

Λοιπόν, Σάββατο αχνή γραμμή, Κυριακή μεσημέρι ίδια με ελέγχου, Κυριακή βράδυ αχνή, σήμερα μεσημέρι πιο αχνή, το πάει για αόρατη.

Άρα σήμερα η αύριο ωορρηξια, σωστά?

Αφού κ εκείνη τη μοναδική φορά πριν μήνες που έκανα ίδια μέρα θετικό τεστ και υπερηχο κ η γυναικολόγος είπε ότι σε 1-2 μέρες θα έχω ωορρηξια, μάλλον βγαίνει θετικό 1-2 μέρες πριν.  Καλά τα λέω?

Επίσης. Καλά τόσο λίγο κρατάει το θετικό? Δηλ 3 το μεσημέρι θετικό κ 12 βράδυ αχνό?? Είναι νορμάλ η κάτι δεν πάει καλά?? Παίζει να επηρεάζει ότι το βράδυ είναι κ πιο αραιά τα ουρα, κ πίνω 5-6 λίτρα τη μερα η άσχετο??

Όταν το τέστ βγαίνει θετικό σημαίνει ότι θα κάνουμε ωορρηξία μέσα στις επόμενες 12-36 ώρες! Γι'αυτό λέμε επαφή την ημέρα του θετικού τέστ και τις 2 επόμενες! Αν εσύ είχες θετικό τεστ την Κυριακή τότε θα κάνεις ωορρηξία σήμερα η αύριο! Οπότε σήμερα και αύριο πρέπει να βγάλεις τα μάτια σου!! Και ελπίζω και χθες να είχες επαφή! 

Εγώ για παράδειγμα την ημέρα του θετικού τέστ κάνω ωορρηξία! Ενώ άλλα κορίτσια στο φόρουμ κάνουν 1-2 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξία! Άρα για να είσαι σίγουρη εσύ θα κάνεις επαφή 3 μέρες συνεχόμενα. Την ημέρα του θετικού και τις δύο επόμενες! Δώστου να καταλάβει 🥰🥰🥰♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Μαρινάκι κι εγώ δεν βλέπω κάτι…κ σε κανένα από αυτά π έχεις ανεβάσει…αλλά αν εσύ βλέπεις από κοντά,αυτό έχει σημασία…

Με το καλοο κορίτσι μου.. κοντεύεις....☺️ Να μας στείλεις όταν γεννήσεις...μην μας ξεχάσεις.... Θα δείξει κοπέλα μου αν είναι θα μου έρθει περίοδος....αύριο μεθαύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γράφω συνέχεια, να εγκριθούν για να τα βλέπετε κατευθείαν! Τώρα γράφω και πάνε 2-3 σελίδες πίσω! 

Είμαι στις μέρες αναμονής και είμαι να σκάσω! Έχω και ένα αρνητικό τεστ ! Που μάλλον το έκανα νωρίς! Και εγώ ελπίζω ακόμα πάρα το αποτέλεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ήρθαν τα αποτελέσματα  234 είναι η χοριακη θα πάω πάλι Τετάρτη πρωί για την δεύτερη να δω την αύξηση 

Με βάση το τεστ ωορρηξιας είμαι θεωρητικά στις 2 μερες καθυστέρηση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια ήρθαν τα αποτελέσματα  234 είναι η χοριακη θα πάω πάλι Τετάρτη πρωί για την δεύτερη χοριακη 

 

Μπράβο!!! Σούπερ η τιμή! Έεεεεεεεερχεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια ήρθαν τα αποτελέσματα  234 είναι η χοριακη θα πάω πάλι Τετάρτη πρωί για την δεύτερη να δω την αύξηση 

Με βάση το τεστ ωορρηξιας είμαι θεωρητικά στις 2 μερες καθυστέρηση.. 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! Όλα να πάνε κατ'ευχην! Θα περιμένουμε τον διπλασιασμό την Τετάρτη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! Όλα να πάνε κατ'ευχην! Θα περιμένουμε τον διπλασιασμό την Τετάρτη! 

Ευχαριστώ κορίτσι μου να είσαι καλά εύχομαι γρήγορα και σε εσενα 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια ήρθαν τα αποτελέσματα  234 είναι η χοριακη θα πάω πάλι Τετάρτη πρωί για την δεύτερη να δω την αύξηση 

Με βάση το τεστ ωορρηξιας είμαι θεωρητικά στις 2 μερες καθυστέρηση.. 

Τελειαααα!!!!!!!!!!με το καλοοοοοοο!!!!!!!!!🙏☺️🩷 Μια χαρά είναι το νούμερο!!!!όλα θα πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια ήρθαν τα αποτελέσματα  234 είναι η χοριακη θα πάω πάλι Τετάρτη πρωί για την δεύτερη να δω την αύξηση 

Με βάση το τεστ ωορρηξιας είμαι θεωρητικά στις 2 μερες καθυστέρηση.. 

Aχ τι τέλεια!?!?! Μπράβοοοοο!!!! Να είναι μια φανταστική εγκυμοσύνη εύχομαι, όλα να πάνε τέλεια 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τελειαααα!!!!!!!!!!με το καλοοοοοοο!!!!!!!!!🙏☺️🩷 Μια χαρά είναι το νούμερο!!!!όλα θα πάνε καλά 

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Aχ τι τέλεια!?!?! Μπράβοοοοο!!!! Να είναι μια φανταστική εγκυμοσύνη εύχομαι, όλα να πάνε τέλεια 😍😍😍

Ευχαριστώ κορίτσια μου εύχομαι και σε εσας να έρθουν τα σπορακι σας αυτόν τον μήνα 💕🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Γαστρεντεριτιδα σε κάθε ωορρηξια ολα τα χρόνια? Χαχαχ από αυτό είναι βρε,  έχω ρωτήσει γαστρεντερολογο. Βοηθάει πολύ και το συνδρομο ευερεθιστου εντέρου σ' αυτή την κατάσταση. Σύμφωνα με αυτόν, πολλές γυναίκες με ήδη υπάρχουσες γαστρεντερικες παθήσεις επιδεινωνονται και στην ωορρηξια και στην περιοδο..

Ναι, σωστά τα λες, γτ κι εγώ το έχω! Όταν αγχώνομαι ζω ένα δράμα..ούτε στον εχθρό μου δεν το εύχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είστε;;;  @Tonia.??? @Ελενη βιδ???? @Kate1992???  @lilly1984???  Εμένα μου έστειλε σήμερα η ενδοκρινολόγος εξετάσεις θυροειδή και καμπύλη ζαχάρου.. σκέφτομαι μετά την αυχενική να πάω να τα κάνω.. 😳
    • Προς το παρόν παίρνω cyclacur και από την Πέμπτη τα ουτρο. Σήμερα έκανα υπέρηχο κ το ενδομήτριο είναι 7,5 χιλ. Την επόμενη Τρίτη θα πάμε για εμβρυομεταφορα 
    • Αχχχχχ.. τώρα να σου πω ψέματα;;;; Εγώ θα έψαχνα να βρω να μου κάνουν υπέρηχο.. όχι για να σε μπριζωσω.. εγώ όμως δεν θα την πάλευα.. έχεις ήδη δύο εβδομάδες να δείς το μωράκι νομίζω;; Δεν ρωτάς την γιατρό σου καλύτερα να σου συστήσει έναν δικό της για να σε δεχτεί πιο άμεσα;; 2/7 δεν έχει νόημα..!! 
    • Αυτό πάλι τι είναι;;; Που ζωωω;;;; Babymoon;;; 🤷😂😂😂 Ούτε honeymoon δεν ζήσαμε... Sailormoon πρόλαβα μόνο..!! 😝🤣🤣🤣  P.S.Πάργα δαγκωτο!! Χαλκιδική..!! ❤️❤️ Για Babymoon δηλαδή.. αλλιώς για νησί Ίο, Σαμοθράκη.. αλλά δεν θα ήθελα στην εγκυμοσύνη νησιά.. έχω τον ίδιο φόβο.. μη γίνει κάτι και δεν μπορώ να βρω ιατρική περίθαλψη.. Σε ευχαριστώ πολύ που το μοιραστηκες γιατί και εγώ θα το έγραφα το πρωί.. πλέον είμαι σχεδόν καλά δεν θυμάμαι από πότε έχω να νοιώσω έντονη ναυτία ή ζαλάδες ή αηδία με φαγητά.. οι μυρωδιές πλέον σα να παλεύονται.. αλλά δεν βγαίνω και πολύ έξω οπότε δεν έχω τσεκαρει πολλά.. και η γεύση σχεδόν έχει επιστρέψει αλλά δεν το διακινδυνεύω να δοκιμάσω γλυκό που αηδιάζα.. ούτε με τραβάει δηλαδή.. μόνο το στήθος ένοιωσα ξανά σήμερα "τουμπανάκι" το πρωί ήταν το δεξί και το αριστερό ζελέ.. τώρα αντίστροφα.. αλλά πονάει οπότε δεν τα πολύ ζουλαω.. και πόνους περιόδου σχεδόν μόνιμα.. αυτά.. Έχασα και 2,5 κιλακια.. καλά είμαστε!! 😂😂 Μου μένουν άλλα 5 για να είμαι σε υγιές βάρος αν και ιδανικά θα ήθελα μια 10αρια για να νοιώθω εγώ καλά.. αλλά δεν προβλέπεται να προλαβαίνω!! 🤣🤣
    • @Apostolia88 είσαι καλύτερα? Πως είναι η διάθεση σου; το μωρο πως το αισθάνεσαι? 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...