Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αύγουστος με ολόγιομο φεγγάρι, κάθε κοπέλα εύχομαι γερό μωρό στην αγκαλιά να πάρει! ​ 💕🤱 ​​🤰


Pepe le pew

Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ναι έκανες 1.5 χρόνο λόγο αυξημένης προλακτίνης! Κατά τα άλλα με το που πήρες το χάπι έμεινες στον 1ο μήνα. Και τώρα πάλι στο 1ο μήνα ♥️♥️🥰😁😁 περιμένουμε την χοριακή. Πάντως μου κάνει εντύπωση 4-5 μέρες πριν την αναμενόμενη με home test να είναι τόσο έντονη η γραμμή! Λες μωρέ να είναι 2????

Χαχαχα λες; Πάντως στην μιρκη μου όταν πήγα για πρώτο υπέρηχο ο γιατρός είχε δει δυο σάκους ο ένας ηταν μικρότερος αλλά ο μικρός δεν προχώρησε απορροφήθηκε 

εχω μεγαλους κύκλους τώρα με τους θηλασμούς όποτε δεν ξέρω ακριβώς ποτε περίμενα να αδιαθετήσω εγω περίμενα αργότερα να πω την αλήθεια ο προηγούμενος κύκλος μου ήρθε η περιοδος 58 μερες όποτε βγάλε άκρη 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 723
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 29 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον όχι ακόμα.. ο κατακερματισμός και το οξειδωτικό θέλουν λέει 10 μέρες. Τώρα είμαστε στις 7 μέρες 😁😁 άρα μάλλον Δευτέρα θα έχω τα αποτελέσματα βαριά Τρίτη!! Εσύ πως τα πας? Τι σκέφτεται για τον Σεπτέμβρη? 

Άντε σύντομα θα ξέρουμε δλδ! Αναμένουμε!!!

Εγώ είμαι σε φάση αναμονής.. περιμένω την τρίτη περίοδο. Είχα καλές επαφές τον Αύγουστο και μια ψυχολογία τύπου " καλέ θα γίνει!" Χαχαχχα 🤞🧿

Σήμερα θα πάω να πάρω τα τεστ εγκυμοσύνης που παρήγγειλα ξανα μετά από 3 μήνες! Φυσικά ανυπομονώ! Νιώθω κουρασμένη εδώ και δύο μέρες και θα ήθελα να πιστεύω ότι όντως κάτι έχει γίνει! Συνήθως δεν είμαι τόσο νωθρή..και γενικά μετά τις επαφές έχω διάφορα τσιμπήματα και τραβήγματα αλλά αυτά τα έχω καταγράψει 100 φορές οπότε σε αυτά δε βασιζομαι! Θα δούμε λοιπόν! Μόλις κάνω τεστ φυσικά θα σας το στείλω, ετοιμαστε τα αρνητικά φόντα χαχαχαχ επανήλθα!! 🤣🤣🤣🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο ναι 19 η μέρα του κύκλου είχα θετικό τεστ ωορρηξιας αλλά πίστευα οτι στην 34 μέρα του κύκλου μου θα περιμένω περίοδο και είχα σκοπο να περιμένω την καθυστέρηση για να κάνω τεστ 

εσυ ποτε εκανες ωορρηξία ; Σε πια μέρα του κύκλου σου είσαι ;

αλλα μετά θυμήθηκα ότι στην κόρη μου είχα κάνει την 32 μέρα του κύκλου μου και είχε βγει αχνό το home test και λέω δεν κάνω ένα ; Αν και στις 4 η ώρα το πρωί είχα πάει τουαλέτα και όταν σηκώθηκα 8 το πρωί λέω τώρα θα δείξει ; Γιατί είχα πάει τουαλέτα πριν 4 ώρες 

κοριτσια ακόμα δεν το πιστεύω 😅 εύχομαι να πάει καλά 🙏

Θα πάνε όλα υπέροχα!!🧿🧿🧿 

Βρε αν είναι να δείξει, θα δείξει και μετά από ένα λίτρο νερό τελικά! Δεν κρυβεταιιιι.

Πες μας συμπτώματα! Πρέπει να ασχολούμαστε και εμείς με κάτι μέχρι να δούμε θετικό τεστ!! Χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mary_piggy είπε:

Τι συμπτώματα είχες; 🤗

Πριν λιγες μερες ένιωθα ότι μου πέφτει πίεση και με έπιανε κρύος ιδρώτας (έχω και από μόνη μου χαμηλή πίεση )έλεγα τον μπαμπά μου μέτρα μου λίγο την πίεση γιατί κάπως με πιάνει μια δυσφορία αυτό με έπιανε πρωι κατά της 11:00 συνήθως αλλά κρατούσε λίγο έλεγα μπορεί να φταίει και ζεστη 

Και εχτές το βράδυ ξάπλωσα να κοιμηθώ με πιάνει ρίγος άρχισα να κρυώνω κοιμάμαι μετα από ώρα ξύπνησα ειχα ιδρώσει.. μετα κατά της 4 το πρωί παλι κρυωνα και μου έκανε εντύπωση σαν να ειχα πυρετο και μια ανέβαινε μια έπεφτε ειχα φούντωμα ξεφουντωμα και λεω μπα κάτι γίνετε γιατί έτσι ρίγος είχα και στην πρώτη εγκυμοσύνη μου και μου πήγε λίγο το μυαλό εκεί .. από εχτές άρχισαν τα τσιμπήματα στην κοιλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Πριν λιγες μερες ένιωθα ότι μου πέφτει πίεση και με έπιανε κρύος ιδρώτας (έχω και από μόνη μου χαμηλή πίεση )έλεγα τον μπαμπά μου μέτρα μου λίγο την πίεση γιατί κάπως με πιάνει μια δυσφορία αυτό με έπιανε πρωι κατά της 11:00 συνήθως αλλά κρατούσε λίγο έλεγα μπορεί να φταίει και ζεστη 

Και εχτές το βράδυ ξάπλωσα να κοιμηθώ με πιάνει ρίγος άρχισα να κρυώνω κοιμάμαι μετα από ώρα ξύπνησα ειχα ιδρώσει.. μετα κατά της 4 το πρωί παλι κρυωνα και μου έκανε εντύπωση σαν να ειχα πυρετο και μια ανέβαινε μια έπεφτε ειχα φούντωμα ξεφουντωμα και λεω μπα κάτι γίνετε γιατί έτσι ρίγος είχα και στην πρώτη εγκυμοσύνη μου και μου πήγε λίγο μυαλό εκεί .. από εχτές άρχισαν τα τσιμπήματα στην κοιλιά 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Στείλε μας την θετική σου ενέργεια να κλείσει καλά ο Αύγουστος να μπει ο Σεπτέμβρης να γεμίσουμε θετικά τεστάκια! ❤️ Με το καλό να πάνε όλα καλά!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα λες; Πάντως στην μιρκη μου όταν πήγα για πρώτο υπέρηχο ο γιατρός είχε δει δυο σάκους ο ένας ηταν μικρότερος αλλά ο μικρός δεν προχώρησε απορροφήθηκε 

εχω μεγαλους κύκλους τώρα με τους θηλασμούς όποτε δεν ξέρω ακριβώς ποτε περίμενα να αδιαθετήσω εγω περίμενα αργότερα να πω την αλήθεια ο προηγούμενος κύκλος μου ήρθε η περιοδος 58 μερες όποτε βγάλε άκρη 😂

Και εγώ 19η έκανα ωορρηξία και είμαι 27η ημέρα του κύκλου... Το ημερολόγιο γράφει με βάση την ωορρηξία θα κάνω 33ημερων κύκλο άρα έχω ακόμα.... Δεν νομίζω να έδειχνε κάτι εμένα τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Άντε σύντομα θα ξέρουμε δλδ! Αναμένουμε!!!

Εγώ είμαι σε φάση αναμονής.. περιμένω την τρίτη περίοδο. Είχα καλές επαφές τον Αύγουστο και μια ψυχολογία τύπου " καλέ θα γίνει!" Χαχαχχα 🤞🧿

Σήμερα θα πάω να πάρω τα τεστ εγκυμοσύνης που παρήγγειλα ξανα μετά από 3 μήνες! Φυσικά ανυπομονώ! Νιώθω κουρασμένη εδώ και δύο μέρες και θα ήθελα να πιστεύω ότι όντως κάτι έχει γίνει! Συνήθως δεν είμαι τόσο νωθρή..και γενικά μετά τις επαφές έχω διάφορα τσιμπήματα και τραβήγματα αλλά αυτά τα έχω καταγράψει 100 φορές οπότε σε αυτά δε βασιζομαι! Θα δούμε λοιπόν! Μόλις κάνω τεστ φυσικά θα σας το στείλω, ετοιμαστε τα αρνητικά φόντα χαχαχαχ επανήλθα!! 🤣🤣🤣🤣

 

Αααα κοντά είμαστε και με εσένα.... Και για εμένα το ίδιο...ετοιμάστε τα αρνητικά φόντα χαχχαχαχαχχα ρε φίλε εμείς εδώ θα μείνουμε;;;; πότε θα δούμε τεστ θετικό;;;; Εγώ έως Δεκέμβριο θα προγραμματίσω σάλπιγγογραφια...δεν το αφήνω παραπάνω...πιστεύω αν οργανωθω με το γιατρό μου θα έρθει.... Να το πάμε με βοήθεια...πρόκληση ωορρηξίας και παρακολούθηση της...εύχομαι βέβαια να μου κάνει την έκπληξη το σπορακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dimitrapth είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Στείλε μας την θετική σου ενέργεια να κλείσει καλά ο Αύγουστος να μπει ο Σεπτέμβρης να γεμίσουμε θετικά τεστάκια! ❤️ Με το καλό να πάνε όλα καλά!!! ❤️ 

Ευχαριστώ πολύ εύχομαι όλα τα κορίτσια να δείτε αυτές τις πολυπόθητες ροζ γραμμές από την καρδιά μου το εύχομαι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αααα κοντά είμαστε και με εσένα.... Και για εμένα το ίδιο...ετοιμάστε τα αρνητικά φόντα χαχχαχαχαχχα ρε φίλε εμείς εδώ θα μείνουμε;;;; πότε θα δούμε τεστ θετικό;;;; Εγώ έως Δεκέμβριο θα προγραμματίσω σάλπιγγογραφια...δεν το αφήνω παραπάνω...πιστεύω αν οργανωθω με το γιατρό μου θα έρθει.... Να το πάμε με βοήθεια...πρόκληση ωορρηξίας και παρακολούθηση της...εύχομαι βέβαια να μου κάνει την έκπληξη το σπορακι....

Μαζί περιμένουμε!!! Εγώ δε ξέρω πότε έκανα ωορηξια , το ημερολόγιο μου λέει ότι βάσει του κύκλου μου περιμένω την τρίτη. 

Μια χαρά θα έρθει και η ώρα μας! Όταν είναι η ώρα η σωστή και έρθει για καλό ,θα έρθει! Εννοείται θα βοηθήσει και η παρακολούθηση αλλά θέλω να πιστεύω ότι θα μας κάνει την έκπληξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εγώ 19η έκανα ωορρηξία και είμαι 27η ημέρα του κύκλου... Το ημερολόγιο γράφει με βάση την ωορρηξία θα κάνω 33ημερων κύκλο άρα έχω ακόμα.... Δεν νομίζω να έδειχνε κάτι εμένα τώρα...

Πιστεύω σε λιγες μερες θα δείξει το τεστ σου ίσως ακόμα να μην δείχνει

 εγω μου φαίνεται κάτι μετρούσα λαθος στις μερες μου 😅 γιατι η εφαρμογή που εχω μου βγάζει ότι να ναι τώρα που το ξανα κοιταω 

Εγω με βάση το τεστ ωορρηξιας περιμένω περίοδο αύριο ή μεθαύριο κανονικά η εφαρμογή μου βγάζει άλλη μέρα τελος πάντων μικρή  σημασία έχει τωρα θα πάω Δευτέρα για χοριακη και ελπίζω να είναι καλή 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αααα κοντά είμαστε και με εσένα.... Και για εμένα το ίδιο...ετοιμάστε τα αρνητικά φόντα χαχχαχαχαχχα ρε φίλε εμείς εδώ θα μείνουμε;;;; πότε θα δούμε τεστ θετικό;;;; Εγώ έως Δεκέμβριο θα προγραμματίσω σάλπιγγογραφια...δεν το αφήνω παραπάνω...πιστεύω αν οργανωθω με το γιατρό μου θα έρθει.... Να το πάμε με βοήθεια...πρόκληση ωορρηξίας και παρακολούθηση της...εύχομαι βέβαια να μου κάνει την έκπληξη το σπορακι....

Εύχομαι να μην χρειαστεί κορίτσι μου αλλά αν πρέπει να πας πιστεύω πως η παρακολουθήσει της ωορρηξίας θα σε βοηθήσει να έχει πιο στοχευμένες επαφες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα !!!  😀IMG_5193.thumb.jpeg.cedd8f3dc139a705d35113922ec85cab.jpeg

 

Συγχαρητήριααα, τι υπέροχα ξεκινησε η μεραα, κ πόσο τέλεια κλείσεις τον μήνα μας!! Με το καλό κοριτσάκι μου όλα να πάνε τέλεια μέχρι το τέλος μέσα από την καρδιά μου κ ένα γερό μωράκι🥰🥰❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Συγχαρητήριααα, τι υπέροχα ξεκινησε η μεραα, κ πόσο τέλεια κλείσεις τον μήνα μας!! Με το καλό κοριτσάκι μου όλα να πάνε τέλεια μέχρι το τέλος μέσα από την καρδιά μου κ ένα γερό μωράκι🥰🥰❣️❣️

Ευχαριστώ πολύ 💕

ευχομαι να είσαι και εσυ εγκυος αυτόν τον μήνα να είμαστε παρέα 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ευχαριστώ πολύ 💕

ευχομαι να είσαι και εσυ εγκυος αυτόν τον μήνα να είμαστε παρέα 🥰

 

Αααχ μακάρι🙏🙏 είχες καθόλου συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα !!!  😀IMG_5193.thumb.jpeg.cedd8f3dc139a705d35113922ec85cab.jpeg

 

Συγχαρητήρια κι από μένα κορίτσι μου!! Εύχομαι μια μεγάλη χοριακη! ❤️ Άνοιξε τον θέμα του Σεπτεμβρίου με μπόλικη μπεμπεδοσκονη μπας και γκαστραθουμε 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk ποση χαρααααα!!!!!! ποση συγκινηση κοριτσι μου!!!!! να εισαι καλα κι εσυ και το σπορακι σας και να ερθουν ολα οπως τα θελετε!!!! να εχετε μια μεγαλη και ευτυχισμενη οικογενεια ευχομαι!!! εννοειται θα αγωνιουμε μαζι σου για το αποτελεσμα της χοριακης τη Δευτερα!!! με το καλο ενα μεγαλο νουμερο!!! ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον όχι ακόμα.. ο κατακερματισμός και το οξειδωτικό θέλουν λέει 10 μέρες. Τώρα είμαστε στις 7 μέρες 😁😁 άρα μάλλον Δευτέρα θα έχω τα αποτελέσματα βαριά Τρίτη!! Εσύ πως τα πας? Τι σκέφτεται για τον Σεπτέμβρη? 

καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!!! ❤️🤞 ολα αντιμετωπιζονται αρκει να ξερεις τι εχεις να αντιμετωπισεις!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αααχ μακάρι🙏🙏 είχες καθόλου συμπτώματα;

Ναι κάτι λίγα έχω τα έγραψα και πιο πάνω.. ένιωθα δυσφορία πριν λιγες μερες σαν να μου πέφτει η πίεση ένας κρύος ιδρώτας και μετά από λίγο να μου περναει

και το βράδυ εχτές με έπιασε ρίγος μια κρυωνα μια ίδρωνα και από εχτές έχω πονακια περιόδου 

 γενικά με πιάνει ένα φούντωμα απότομα και όπως μου έρχεται φευγει  αλλά εκείνη την ώρα θέλω λίγο αέρα όταν με πιάνει αυτά μέχρι στιγμής 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@Elk ποση χαρααααα!!!!!! ποση συγκινηση κοριτσι μου!!!!! να εισαι καλα κι εσυ και το σπορακι σας και να ερθουν ολα οπως τα θελετε!!!! να εχετε μια μεγαλη και ευτυχισμενη οικογενεια ευχομαι!!! εννοειται θα αγωνιουμε μαζι σου για το αποτελεσμα της χοριακης τη Δευτερα!!! με το καλο ενα μεγαλο νουμερο!!! ❤️🙏

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά πήρα μεγάλη χαρά σήμερα εύχομαι σε όλες σας μακάρι ο μήνας που έρχεται να δείτε όλες θετικό τεστ 💕

ναι εύχομαι να ήρθε και να μείνει το σπορακι μας να μεγαλώσει κι άλλο η οικογένεια μας 

για την ώρα είμαι συγκρατημένη και ήρεμη για να δούμε θα κάνω και κανένα ακόμα τεστ μέσα στο ΣΚ και την Δευτέρα να πάω για χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η tooth.fairy είπε:

Συγχαρητήρια κι από μένα κορίτσι μου!! Εύχομαι μια μεγάλη χοριακη! ❤️ Άνοιξε τον θέμα του Σεπτεμβρίου με μπόλικη μπεμπεδοσκονη μπας και γκαστραθουμε 😂

Στέλνω όλη την μπεμπεδοσκονη μου σε όλες σας !!!! 
🥰🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa και @Girly εγώ είμαι πανέτοιμη και περιμένω με το κινητό στο χέρι τα τεστ αν και ελπίζω να μην χρειαστούν τα αρνητικά φίλτρα και να έχετε κατακόκκινες γραμμές και οι δυο σας 🥰🥰🥰 πότε θα κάνετε τέστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι κάτι λίγα έχω τα έγραψα και πιο πάνω.. ένιωθα δυσφορία πριν λιγες μερες σαν να μου πέφτει η πίεση ένας κρύος ιδρώτας και μετά από λίγο να μου περναει

και το βράδυ εχτές με έπιασε ρίγος μια κρυωνα μια ίδρωνα και από εχτές έχω πονακια περιόδου 

 γενικά με πιάνει ένα φούντωμα απότομα και όπως μου έρχεται φευγει  αλλά εκείνη την ώρα θέλω λίγο αέρα όταν με πιάνει αυτά μέχρι στιγμής 

Τέλεια κορίτσι μου, όλα να πάνε καλα🥰🥰🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες μια προς μια παρά πολυ💕💕💕💕💕

δεν το περίμενα καθόλου γιατί στο πρώτο μου παιδάκι έκανα 1,5 χρόνο και πίστευα ότι θα αργούσε και αυτό κρατούσα μικρό καλάθι 

μίλησα με την μαία του γιατρού μου χοριακη θα πάω για Δευτέρα μου είπε και ξεκίνησα φιλικό.. εύχομαι σε όλα τα κορίτσια θετικά τεστ στέλνω μπεμπεδοσκονη 

Mπραβο κοριτσι μου!!!!!!!!! Χαρηκα παρα πολυ!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk Κορίτσι μου συγχαρητήρια μέσα από τη καρδιά μου σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη! Να σου πάνε όλα κατ' ευχήν!🙏🏻🤍 Θα περιμένουμε την χοριακη σου 🙏🏻🙏🏻

 

Κορίτσια χθές πήγαμε στο γιατρό, πάνω κάτω μου είπε τα ίδια. Ότι δεν χρειάζονται εξετάσεις, τα μωράκια τα έχασα πολύ νωρίς, πολύ πριν δω το αίμα. Ήταν για ακόμη μια φορά αισιόδοξος κάτι π εγω δεν είμαι πλέον... Του είπα οτι χρειάζομαι αυτές τις εξετάσεις για να μπορώ να προχωρήσω. Μου είπε να τις κάνω σε 10 μέρες γιατί τώρα θα επηρεαστούν οι τιμές από την εγκυμοσύνη. Μου είπε οτι αν νιώθω έτοιμη όταν έρθει η επόμενη περίοδος να τον πάρω τηλέφωνο να ξεκινήσουμε. 

Όσες είχατε αποβολή στις πόσες μέρες σας ήρθε η επόμενη περίοδος; Μου είπε οτι θα καθυστερήσει, αλλά εμένα ούτως η άλλως ο κύκλος Μ φτάνει ακόμη και τις 45 μέρες... Και φοβάμαι μην με πάει μέχρι τα Χριστούγεννα η επόμενη φορά... Αυτό το κενό θέλω να το γεμίσω δεν μπορώ να περιμένω τόσο. Με σκοτώνει

 

Σας βάζω και τις εξετάσεις να μου πείτε λίγο αν κάνατε ή αν γνωρίζετε κάτι 

1693485119058873552373121892630.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μπράβο ναι 19 η μέρα του κύκλου είχα θετικό τεστ ωορρηξιας αλλά πίστευα οτι στην 34 μέρα του κύκλου μου θα περιμένω περίοδο και είχα σκοπο να περιμένω την καθυστέρηση για να κάνω τεστ 

εσυ ποτε εκανες ωορρηξία ; Σε πια μέρα του κύκλου σου είσαι ;

αλλα μετά θυμήθηκα ότι στην κόρη μου είχα κάνει την 32 μέρα του κύκλου μου και είχε βγει αχνό το home test και λέω δεν κάνω ένα ; Αν και στις 4 η ώρα το πρωί είχα πάει τουαλέτα και όταν σηκώθηκα 8 το πρωί λέω τώρα θα δείξει ; Γιατί είχα πάει τουαλέτα πριν 4 ώρες 

κοριτσια ακόμα δεν το πιστεύω 😅 εύχομαι να πάει καλά 🙏

Συγχαρητήρια!!! καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!! πολύ ευχάριστα κλεινει ο μήνας μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...