Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ! Βήμα βήμα κορίτσια και προσήλωση στο στόχο..Ήμουν η πιο απαισιόδοξη απ όλες κι έγινε το θαύμα! Αφού μπόρεσα εγώ τότε όλες σας!!!!! Σας εύχομαι τα καλύτερα!

Αχ μακάρι ☺️🙏 στλ μας μπεμπεδοσκονη τωρα, θα την χρειαστούμε αγαπημένη👶🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Αυτές οι ιστορίες είναι πολύ ενθαρρυντικες και ξέρεις κάτι, τις ακούω όλο κ συχνότερα. Εύχομαι να γεννησει εύκολα η κοπέλα κ να είναι ευτυχισμένη με το μωράκι της!!

Εγω δεν είμαι σε τέτοια ηλικια κ έχω ήδη μια εγκυμοσύνη και ως τωρα φτιάχνουμε καλές βλαστοκυστες, με πολυ ηπιες δοσεις φαρμακων. Και οι εξετάσεις μου δεν είναι τραγικές, οκ, αισθάνομαι ότι εχω περιθώριο να προσπαθήσω λίγο ακόμα. Γι αυτο απορω νε τον γιατρο μου. Καο βλεπω οτι ορισμένοι γιατροί σε αποθαρρύνουν, οταν εχεις ηδη ενα παιδι, το ακούω κ από άλλες κοπέλες αυτό,  προσπαθούν να σου κάνουν οικογενειακό προγραμματισμό ντε κ καλα!! Κ σε ρίχνει ψυχολογικά αυτό.

Να το προσπαθήσεις!!! Αφού προυπάρχει αποτέλεσμα!! Τουλάχιστον δε θα μετανιώνεις που προσπάθησες!!!  Εσύ θα καθορίσεις το μέλλον της οικογένειας σου κι όχι ο γιατρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Cetrodite που θα βρω ρε κορίτσια????

Ποσες θες κορίτσι μ; Μ εχει μείνει μια απο την διέγερση π είχα κάνει το Νοέμβριο. Νομίζω πως δεν χρειάζομαι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ρε συ γιατί σου μίλησε απότομα???και εμάς κάπως έτσι έγιναν τα πράγματα τότε και λόγω οικονομικού στράφηκαμε στην λάθος επιλογή !!!! Να σου πω κάτι??για εμένα κάνε κάποιο ραντεβού με άλλον που έχεις ψάξει εσύ ή ίδια γιατί οι απόψεις είναι πολύ υποκειμενικες σε αυτά τα πράγματα ...και αν δεν σε καλύψει συνεχίζεις με τον γιατρό σου ...αλλιώς μείνε εκεί που είσαι ίσως ήταν λάθος timing ....όσο για το Ρέα που έγραψες για γέννα πολύ καλό αποδείχθηκε και οικονομικό σε σχέση με τα άλλα 2 περιποιηθηκαν την κουμπάρα μου που γέννησε με καισαρική εκεί πριν 2 χρόνια το 2ο της 😍😍😍😍😍😍

Χάχα! Γιατί είναι τέτοιο το στιλ του. Έχει φήμη ο συγκεκριμένος γιατρός.😆🙊 αλλα τωρα καπου το παρακανε...Βασικα δεν ξέρω αν αντέχω να συνεχίσω μαζί του και λυπάμαι που το λέω, χρειαζομαι καποιον πιο υπομονετικο, να με πιασει να με δει μερικους μηνες,να μου πει τι παίζει, γιατί μήνας από μήνα διαφέρει. Θα το βρω, πού θα πάει!😄

Στο Ρέα έχω κι εγώ τρεις φίλες που έκαναν εξωσωματικη κ πέτυχαν κ οι τρεις με διαφορετικούς γιατρούς!! Η μια διδυμα. 

Αυτά κοριτσια. Ευχαριστώ για τις συμβουλές. Καλό βράδυ σε όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Χάχα! Γιατί είναι τέτοιο το στιλ του. Έχει φήμη ο συγκεκριμένος γιατρός.😆🙊 αλλα τωρα καπου το παρακανε...Βασικα δεν ξέρω αν αντέχω να συνεχίσω μαζί του και λυπάμαι που το λέω, χρειαζομαι καποιον πιο υπομονετικο, να με πιασει να με δει μερικους μηνες,να μου πει τι παίζει, γιατί μήνας από μήνα διαφέρει. Θα το βρω, πού θα πάει!😄

Στο Ρέα έχω κι εγώ τρεις φίλες που έκαναν εξωσωματικη κ πέτυχαν κ οι τρεις με διαφορετικούς γιατρούς!! Η μια διδυμα. 

Αυτά κοριτσια. Ευχαριστώ για τις συμβουλές. Καλό βράδυ σε όλες μας!!

Ο γιατρός σου είναι αυτός που πρόσφατα μετακόμισε το γραφείο του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Ποσες θες κορίτσι μ; Μ εχει μείνει μια απο την διέγερση π είχα κάνει το Νοέμβριο. Νομίζω πως δεν χρειάζομαι…

2 κουτιά μου έχει δώσει το φαρμακείο

 

Εοππυ .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Χάχα! Γιατί είναι τέτοιο το στιλ του. Έχει φήμη ο συγκεκριμένος γιατρός.😆🙊 αλλα τωρα καπου το παρακανε...Βασικα δεν ξέρω αν αντέχω να συνεχίσω μαζί του και λυπάμαι που το λέω, χρειαζομαι καποιον πιο υπομονετικο, να με πιασει να με δει μερικους μηνες,να μου πει τι παίζει, γιατί μήνας από μήνα διαφέρει. Θα το βρω, πού θα πάει!😄

Στο Ρέα έχω κι εγώ τρεις φίλες που έκαναν εξωσωματικη κ πέτυχαν κ οι τρεις με διαφορετικούς γιατρούς!! Η μια διδυμα. 

Αυτά κοριτσια. Ευχαριστώ για τις συμβουλές. Καλό βράδυ σε όλες μας!!

Καλοοοοο βράδυ σε όλες!!!!♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

2 κουτιά μου έχει δώσει το φαρμακείο

 

Εοππυ .. 

συγνώμη κοριτσι μ αλλα δεν καταλαβα … ψάχνεις Cetrotide γιατι δεν φτάνουν αυτες π προμηθευτικές απο το εοπυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Aelia87 είπε:

Ο γιατρός σου είναι αυτός που πρόσφατα μετακόμισε το γραφείο του?

Χάχα! Ναι, αυτος😄 Κι εσυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 
πλεον επίσημα και εγώ έρχομαι σε αυτήν την ομάδα μιας και αναμφίβολα έχουμε θέμα με το σπερμα! 
3 χρόνια άκαρπων προσπαθειών και λέω άκαρπων διότι δν έχω δει ούτε ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης! 
 

θα ήθελα να με ενημερώσετε σχετικά με τα δικαιολογητικά που χρειάζονται γ την επιτροπή καθώς και να μ προτείνετε κέντρο και γιατρό εξωσωματικής σε περιοχή Αθήνα Θεσσαλονίκη Λάρισα ! 
 

Μεχρι στιγμής έχω ακούσει καλά λόγια για Αθανασίου Μαστρομηνα Μαντουδη 

Κοριτσια μου τα φώτα σας 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μπραβοοοοοοοοο με το καλοοοοο !!!καλούς διπλασιάσμους κοριτσαραααααααα

Eυχαριστώωωω και σε σένα γρήγορα όμορφα νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η RAM21 είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!! Μπράβο σου!! Όλα καλά να πάνε αποδω και πέρα! Να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και να σου έρθουν όλα ευνοϊκά!! Μετά από τόσο κόπο, το άξιζες!❤️

Αυτό που λες, 3 χρόνια κλάματα, 3 χρόνια απογοητεύσεις μέχρι που δεν πίστευα ότι θα τα κατάφερνα ποτέ τελικά!Τώρα είδα φως, γι αυτό καμία να μην τα παρατάει! Βαστάτε γερά κορίτσια! Για πάντα θα είμαι μια υπογόνιμη μαχήτρια. Αυτό δε φεύγει ποτέ από μέσα μας, μας έχει κάνει πιο δυνατές και θα μας ακολουθεί πάντα. Δε σβήνεται καμία μάχη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η elbe είπε:

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!! Είδες;;;; έχω χαρεί τόσο πολύ που έκλαψα μαζί σου σαν να πήρα εγώ το αποτέλεσμα..... Να το χαρείς, να το απολαύσεις και θα είμαστε εδώ να συζητάμε τις αυξήσεις!!!! Ήρθε για να μείνει και όλα θα πάνε τέλεια!!! Το είπα...είναι γούρικος αυτός ο Γενάρης!!!! Είναι γενναιόδωρος και μας έδωσε το καλύτερο δώρο της ζωής μας!!!!!🎁🎁🎁🎁

 

Με συγκινείς πραγματικά! Μόνο εσείς μπορείτε να νιώσετε πώς είναι!!!! Μπήκε καλά ο χρόνος και θα συνεχίσει!Έλα να παίρνετε σειρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

2 κουτιά μου έχει δώσει το φαρμακείο

 

Εοππυ .. 

Νομίζω μπεμπελούκα μου ότι έχω μία στο ψυγείο. Θα κοιτάξω και θα σου πω, για να τσεκάρω και ημερομηνία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Τα καταφεραμε!!!!! Είμαι ακόμα σε σοκ. Έχω ρίξει άπειρο κλάμα.95.30 η χοριακή. Ήμουν τόσο μα τόσο σίγουρη ότι π΄άλι θα χαμε αποτυχία!Μου φέρατε τύχη κορίτσια!Μου φαίνεται σαν ψέμα. Είχα παραδώσει τα όπλα...Τετάρτη θα πάω για επαναληπτική. Ε΄υχομαι να ακούσω πολύ καλά νέα κ από εσάς! Η μία χαρά να φέρει κι άλλες κ άλλες!!!! ❤️

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!! ♥️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/1/2024 at 11:25 ΜΜ, ο/η Love13 είπε:

2 μου είπε😒 Την πέμπτη μέρα των ενέσεων. Και μου ανέβασε από 225 σε 250 τις μονάδες. 36 ειμαι

Κορίτσι μου, γιατροί δεν είμαστε, αλλά η δόση μου φαίνεται λίγο χαμηλή. Συνήθως ξεκινούν από 300 μονάδες και μετά ανάλογα με την πορεία. Να δεις που στον επόμενο υπέρηχο, θα γίνουν πολλά περισσότερα τώρα που σου αύξησε τη δόση🙏. Δύναμη και αισιοδοξία!!!✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Τα καταφεραμε!!!!! Είμαι ακόμα σε σοκ. Έχω ρίξει άπειρο κλάμα.95.30 η χοριακή. Ήμουν τόσο μα τόσο σίγουρη ότι π΄άλι θα χαμε αποτυχία!Μου φέρατε τύχη κορίτσια!Μου φαίνεται σαν ψέμα. Είχα παραδώσει τα όπλα...Τετάρτη θα πάω για επαναληπτική. Ε΄υχομαι να ακούσω πολύ καλά νέα κ από εσάς! Η μία χαρά να φέρει κι άλλες κ άλλες!!!! ❤️

Γλυκούλα μου συγχαρητήρια!!!!!!!

Πόσο χαίρομαι για σένα❤️! Εύχομαι ολόψυχα να έχεις την πιο ήρεμη και ανέφελη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να κρατάς το μωράκι σου αγκαλίτσα!!!!🥰 Τα κατάφερες και θα τα καταφέρουμε όλες!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 
πλεον επίσημα και εγώ έρχομαι σε αυτήν την ομάδα μιας και αναμφίβολα έχουμε θέμα με το σπερμα! 
3 χρόνια άκαρπων προσπαθειών και λέω άκαρπων διότι δν έχω δει ούτε ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης! 
 

θα ήθελα να με ενημερώσετε σχετικά με τα δικαιολογητικά που χρειάζονται γ την επιτροπή καθώς και να μ προτείνετε κέντρο και γιατρό εξωσωματικής σε περιοχή Αθήνα Θεσσαλονίκη Λάρισα ! 
 

Μεχρι στιγμής έχω ακούσει καλά λόγια για Αθανασίου Μαστρομηνα Μαντουδη 

Κοριτσια μου τα φώτα σας 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Γειά σου Kate! 

Το πρώτο σου βήμα θα πρέπει να είναι η επιλογή γιατρού. Άλλωστε για να πας στην επιτροπή, χρειάζεσαι ένα χαρτί που ο γιατρό σου το φτιάχνει ως παραπεμπτικό και η προϋπόθεση είναι να έχουν γίνει ορισμένες εξετάσεις, για τις οποίες και πάλι χρειάζεσαι το γιατρό σου. Δεν έχω άποψη για τους 3 που αναφέρεις, αλλά αυτό που θα σου έλεγα είναι να κάνεις τις επισκέψεις σου και να διαπιστώσεις η ίδιας ποιος σου ταιριάζει καλύτερα. Αν θες να δεις τα δικαιολογητικά για την επιτροπή, να έχεις μια εικόνα ας πούμε, μπες εδώ https://www.eopyy.gov.gr/Files/arep/20210422_11286_ΝΕΑ ΕΝΤΥΠΑ ΚΑΙ ΕΓΓΡΑΦΟpdf.pdf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γουρλίδικος θα είναι και ο Γενάρης και ο Φλεβάρης και όλη η χρονιά!!!!!!

Εγώ πετάω στα σύννεφα μετά την ωοληψία μου... πού να δώ επιτέλους και το θετικό αποτέλεσμα, εκεί θα αποτρελαθώ!!!!

Είχα 18 ωάρια, τα 15 ώριμα και 10 γονιμοποιήθηκαν.... τώρα αναμένουμε να δούμε πόσα θα φτάσουν σε στάδιο βλαστοκύστης💪 και με το καλό τον επόμενο μήνα θα κάνουμε τη διαδικασία της εμβρυομεταφοράς✌️!!!

Αχ και το επίσης σημαντικό, στην υστεροσκόπηση φάνηκε ότι η φλεγμονή στο ενδομήτριο έχει υποχωρήσει!!!🎉🎉🎉 Μου είπε βέβαια ότι συνεχίζω αντιβιώσεις μέχρι την ετ, και μάλιστα ακόμα και μετά από θετικό αποτέλεσμα με το καλό, πάλι θα παίρνω αντιβίωση συμβατή με εγκυμοσύνη. Δεν ξετρελάθηκα με αυτό, αλλά κατάλαβα ότι η φλεγμονή ποτέ δεν περνά 100%, σημασία έχει να είναι σε ύφεση! Ας τα καταφέρω και ας παίρνω αντιβίωση για μια ζωή🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου γουρλίδικος θα είναι και ο Γενάρης και ο Φλεβάρης και όλη η χρονιά!!!!!!

Εγώ πετάω στα σύννεφα μετά την ωοληψία μου... πού να δώ επιτέλους και το θετικό αποτέλεσμα, εκεί θα αποτρελαθώ!!!!

Είχα 18 ωάρια, τα 15 ώριμα και 10 γονιμοποιήθηκαν.... τώρα αναμένουμε να δούμε πόσα θα φτάσουν σε στάδιο βλαστοκύστης💪 και με το καλό τον επόμενο μήνα θα κάνουμε τη διαδικασία της εμβρυομεταφοράς✌️!!!

Αχ και το επίσης σημαντικό, στην υστεροσκόπηση φάνηκε ότι η φλεγμονή στο ενδομήτριο έχει υποχωρήσει!!!🎉🎉🎉 Μου είπε βέβαια ότι συνεχίζω αντιβιώσεις μέχρι την ετ, και μάλιστα ακόμα και μετά από θετικό αποτέλεσμα με το καλό, πάλι θα παίρνω αντιβίωση συμβατή με εγκυμοσύνη. Δεν ξετρελάθηκα με αυτό, αλλά κατάλαβα ότι η φλεγμονή ποτέ δεν περνά 100%, σημασία έχει να είναι σε ύφεση! Ας τα καταφέρω και ας παίρνω αντιβίωση για μια ζωή🤣

Μπραβο κορίτσι μου!!! Πολύ καλά νέα μας φέρνεις! 10 γονιμοποιησεις είναι πολύ καλά, να γίνουν τωρα βλαστοκυστες! 🙏Όλα καλά θα πάνε, έχεις αισιοδοξία και θετική ενέργεια και αυτό θα σε βοηθήσει!! Είναι η σειρά σου, πίστεψέ το!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου γουρλίδικος θα είναι και ο Γενάρης και ο Φλεβάρης και όλη η χρονιά!!!!!!

Εγώ πετάω στα σύννεφα μετά την ωοληψία μου... πού να δώ επιτέλους και το θετικό αποτέλεσμα, εκεί θα αποτρελαθώ!!!!

Είχα 18 ωάρια, τα 15 ώριμα και 10 γονιμοποιήθηκαν.... τώρα αναμένουμε να δούμε πόσα θα φτάσουν σε στάδιο βλαστοκύστης💪 και με το καλό τον επόμενο μήνα θα κάνουμε τη διαδικασία της εμβρυομεταφοράς✌️!!!

Αχ και το επίσης σημαντικό, στην υστεροσκόπηση φάνηκε ότι η φλεγμονή στο ενδομήτριο έχει υποχωρήσει!!!🎉🎉🎉 Μου είπε βέβαια ότι συνεχίζω αντιβιώσεις μέχρι την ετ, και μάλιστα ακόμα και μετά από θετικό αποτέλεσμα με το καλό, πάλι θα παίρνω αντιβίωση συμβατή με εγκυμοσύνη. Δεν ξετρελάθηκα με αυτό, αλλά κατάλαβα ότι η φλεγμονή ποτέ δεν περνά 100%, σημασία έχει να είναι σε ύφεση! Ας τα καταφέρω και ας παίρνω αντιβίωση για μια ζωή🤣

Σούπερ νέα!!! Μαρεσει και η ψυχολογία σου!!! Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!!!! Για να δούμε . Θα περιμένουμε νέα! Τι μας νοιάζουν τα φάρμακα! Έχουμε συνηθίσει άλλωστε.Ψιλά γράμματα...αρκεί να πετύχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Γλυκούλα μου συγχαρητήρια!!!!!!!

Πόσο χαίρομαι για σένα❤️! Εύχομαι ολόψυχα να έχεις την πιο ήρεμη και ανέφελη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να κρατάς το μωράκι σου αγκαλίτσα!!!!🥰 Τα κατάφερες και θα τα καταφέρουμε όλες!!!🙏

Να σαι καλά γλυκούλι μου!! Αμήν να πάνε όλα καλά!! Σας περιμένω να ανοίξουμε νέο τόπικ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια! Μιλάω εδώ με την κουμπάρα μου η όποια ενδιαφέρεται για εξωσωματική απλά επειδή έχει κάποια οικονομικά θέματα,κάποιος την είπε ότι στο Ναυτικό νοσοκομείο στην Αθήνα είναι τελείως δωρεάν για τους στρατιωτικούς. Αληθεύει κατι τέτοιο;; Δεν γνωρίζουμε καθόλου μιας και είμαστε απο επαρχεία. Αν υπάρχει καποια κοπέλα που να πηγαίνει εκεί θα ήθελα πληροφορίες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου γουρλίδικος θα είναι και ο Γενάρης και ο Φλεβάρης και όλη η χρονιά!!!!!!

Εγώ πετάω στα σύννεφα μετά την ωοληψία μου... πού να δώ επιτέλους και το θετικό αποτέλεσμα, εκεί θα αποτρελαθώ!!!!

Είχα 18 ωάρια, τα 15 ώριμα και 10 γονιμοποιήθηκαν.... τώρα αναμένουμε να δούμε πόσα θα φτάσουν σε στάδιο βλαστοκύστης💪 και με το καλό τον επόμενο μήνα θα κάνουμε τη διαδικασία της εμβρυομεταφοράς✌️!!!

Αχ και το επίσης σημαντικό, στην υστεροσκόπηση φάνηκε ότι η φλεγμονή στο ενδομήτριο έχει υποχωρήσει!!!🎉🎉🎉 Μου είπε βέβαια ότι συνεχίζω αντιβιώσεις μέχρι την ετ, και μάλιστα ακόμα και μετά από θετικό αποτέλεσμα με το καλό, πάλι θα παίρνω αντιβίωση συμβατή με εγκυμοσύνη. Δεν ξετρελάθηκα με αυτό, αλλά κατάλαβα ότι η φλεγμονή ποτέ δεν περνά 100%, σημασία έχει να είναι σε ύφεση! Ας τα καταφέρω και ας παίρνω αντιβίωση για μια ζωή🤣

Τα πήγε πάρα πολύ καλά. Συγχαρητήρια κοριτσι μ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Μιλάω εδώ με την κουμπάρα μου η όποια ενδιαφέρεται για εξωσωματική απλά επειδή έχει κάποια οικονομικά θέματα,κάποιος την είπε ότι στο Ναυτικό νοσοκομείο στην Αθήνα είναι τελείως δωρεάν για τους στρατιωτικούς. Αληθεύει κατι τέτοιο;; Δεν γνωρίζουμε καθόλου μιας και είμαστε απο επαρχεία. Αν υπάρχει καποια κοπέλα που να πηγαίνει εκεί θα ήθελα πληροφορίες...

Καλημέρα! Δεν το γνωρίζω, αλλά εφόσον έχουν πρόσβαση στο Ναυτικό Νοσοκομείο, θα πρότεινα να κάνουν ένα τηλέφωνο για να ρωτήσουν λεπτομέρειες και πληροφορίες. Το μόνο σίγουρο είναι ότι συν΄΄ηθως οι στρατιωτικοί γιατροί είναι πολύ καλοί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...