Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Sarina είπε:

Όλα να πάνε τέλεια!!

Πως διαπίστωσαν οτι έχει καλά χρωμοσώματα, είχες κάνει προεμφυτευτικό;

Ναι, ειναι ο λογος που κάνω εξωσωματικη ο προεμφυτευτικος. Εχουμε στιγμα με τον συζυγο και αυτη τη φορα που ειναι η 3η μας ελεγξαν και τα χρωμοσώματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Ναι, ειναι ο λογος που κάνω εξωσωματικη ο προεμφυτευτικος. Εχουμε στιγμα με τον συζυγο και αυτη τη φορα που ειναι η 3η μας ελεγξαν και τα χρωμοσώματα. 

Κατάλαβα. Κι εμένα έχει ο σύζυγος στίγμα και ήταν από τα πρώτα πράγματα που με ρώτησε όταν αρχίσαμε να βγαίνουμε πιο σοβαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/10/2024 at 9:28 ΠΜ, ο/η Sofi990 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ!! Πως ήταν η εμπειρία;

Η εμπειρια της επιτροπής;τίποτα το ιδιαιτερο. Πήγα με τον φάκελο μου, ήταν μέσα δυο γλυκές κύριες, μου καναν 1-2 ερωτησεις κ εφυγα. Δεν είχα άγχος γιατί ήξερα ότι σιγουρα θα το Ενέκριναν λόγω του προβλήματος. Αυτό που θυμάμαι εντονα είναι ότι είχα κάνει εξαγωγή φρονιμιτη 3 μερες πριν κ το μάγουλο μου ήταν πολύ πρησμένο κ δεν μπορούσα να μιλήσω. 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Vickypucca είπε:

Ναι, ειναι ο λογος που κάνω εξωσωματικη ο προεμφυτευτικος. Εχουμε στιγμα με τον συζυγο και αυτη τη φορα που ειναι η 3η μας ελεγξαν και τα χρωμοσώματα. 

Συγχαρητήρια με το καλό και να πάνε όλα πολύ καλ΄α και στη δεύτερη χοριακή σου . Χαίρομαι πάρα πολύ για εσένα . Περιμένουμε τα νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Η εμπειρια της επιτροπής;τίποτα το ιδιαιτερο. Πήγα με τον φάκελο μου, ήταν μέσα δυο γλυκές κύριες, μου καναν 1-2 ερωτησεις κ εφυγα. Δεν είχα άγχος γιατί ήξερα ότι σιγουρα θα το Ενέκριναν λόγω του προβλήματος. Αυτό που θυμάμαι εντονα είναι ότι είχα κάνει εξαγωγή φρονιμιτη 3 μερες πριν κ το μάγουλο μου ήταν πολύ πρησμένο κ δεν μπορούσα να μιλήσω. 😂😂😂

Τι ερωτησεις σου έκαναν;;; Ρε κορίτσια εμένα αυτά με αγχώνουν πολύ. Πιο πολύ αυτό παρά η διαδικασία τόσο. Για τη διαδικασία έχω αποδεχτεί ενέσεις και φαρμακα και υπομονή! Αλλά η επιτροπή με αγχώνει και όλα αυτά τα χαρτιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου η χοριακη μου , 9η μέρα από την εμβρυομεταφορα είναι 98. Δε το πιστεύω. Κλαίω από χαρά. Ξέρω πως είναι πολύ πολύ νωρίς. Απλά θα μου επιτρέψω να χαρώ μαζί με τον άντρα μου μέχρι το επόμενο βήμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/10/2024 at 9:21 ΜΜ, ο/η Sarina είπε:

Κατάλαβα. Κι εμένα έχει ο σύζυγος στίγμα και ήταν από τα πρώτα πράγματα που με ρώτησε όταν αρχίσαμε να βγαίνουμε πιο σοβαρά.

Μακάρι να το ήξερα κι εγώ τότε άλλα είχα πλήρη άγνοια ως προς αυτό το κομμάτι και το έμαθα με τον χειρότερο τρόπο 😢. Άρα κι εσυ κανεις προεμφυτευτικο γιαυτο το λογο να υποθεσω; Ποσες προσπαθειες εχεις κανει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/10/2024 at 7:09 ΠΜ, ο/η Vickypucca είπε:

Καλημέρα συννεφάκι!! Έβαλα 5ης ημέρας βλαστοκύστη και έκανα τεστ εγκυμοσύνης από την όγδοη μέρα μέχρι και την ημέρα της χοριακής που ήταν εχθές. Από τη στιγμή που βγήκε θετικό ήθελα να το βλέπω κάθε μέρα μέχρι να κάνω την χοριακή για να το πιστέψω. Η χοριακή μου 230 μονάδες στην εντέκατη μέρα και έχω επαναληπτική την Τετάρτη 9/10. Είναι πολύ δύσκολη αναμονή σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κι εσύ βλαστοκύστες έβαλες; Σου εύχομαι με το καλό ένα τεράστιο νούμερο

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! 🥰🥰🥰🎉🎉🎉🎉❤️❤️❤️❤️🤰🙏🧿

Ευχομαι ν εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη, ανεφελη κ με ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σας σε λιγους μηνες!!!🫶🌷

Να μας γραφεις τα νεα σου κ καλα αποτελεσματα στην επαναληπτικη εξεταση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2024 at 5:25 ΜΜ, ο/η synnefaki79 είπε:

Κορίτσια μου η χοριακη μου , 9η μέρα από την εμβρυομεταφορα είναι 98. Δε το πιστεύω. Κλαίω από χαρά. Ξέρω πως είναι πολύ πολύ νωρίς. Απλά θα μου επιτρέψω να χαρώ μαζί με τον άντρα μου μέχρι το επόμενο βήμα. 

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! 🥰🥰🥰🤰🙏🧿🎉 

Με το καλο ολα!!! Καλους διπλασιασμους κ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!! ❤️🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...