Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Γιαννα μου να σου ζήσει το αγοράκι σου. Πολύ χάρηκα που το διάβασα. Θυμάμαι κάναμε ταυτοχρονα ετ πριν 3 χρονια. 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου❤️❤️ ναι θυμάμαι😀 είχα κάνει το 2021 την πρώτη με τριών ημερών και δεν πέτυχε. Εντέλει ξανακανα το 2023 και έχω το αγοράκι μου σχεδόν εννέα μηνών.. πώς είστε εσείς? Πόσο είναι το παιδάκι σου τώρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου❤️❤️ ναι θυμάμαι😀 είχα κάνει το 2021 την πρώτη με τριών ημερών και δεν πέτυχε. Εντέλει ξανακανα το 2023 και έχω το αγοράκι μου σχεδόν εννέα μηνών.. πώς είστε εσείς? Πόσο είναι το παιδάκι σου τώρα? 

Έκανα κοριτσάκι Και Έκλεισε τα 2 τέλη Ιουνίου.  Είμαστε μια χαρά κ ετοιμαζόμαστε  με τον ερχομό της περιόδου Για ετ ενος κρυοσυντηρημένου που έχω. Χάρηκα πολύ για τα νέα σου! Να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Έκανα κοριτσάκι Και Έκλεισε τα 2 τέλη Ιουνίου.  Είμαστε μια χαρά κ ετοιμαζόμαστε  με τον ερχομό της περιόδου Για ετ ενος κρυοσυντηρημένου που έχω. Χάρηκα πολύ για τα νέα σου! Να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου

Να το χαίρεστε το λουλουδάκι σας❤️ καλή επιτυχία και στη μεταφορά🙏🏻 εγώ έχω τρία έμβρυα αλλά δεν ψήνομαι για αδερφάκι. . θα φανεί😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Να το χαίρεστε το λουλουδάκι σας❤️ καλή επιτυχία και στη μεταφορά🙏🏻 εγώ έχω τρία έμβρυα αλλά δεν ψήνομαι για αδερφάκι. . θα φανεί😁

Σ Ευχαριστω πολύ! Ε εντάξει. Είναι πολύ μικρούλης ακόμα. Έχεις καιρο μπροστά σου. Κ αν αποφασισεις έχεις τα εμβρυακια 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...