Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ελπίζω να έχουν φωλιάσει τα μωράκια ♥️ αν δεν δω να σκουραίνει το τέστ μου είναι δύσκολο να το πιστέψω... Αλλά ελπίζω...🥰

Annie μου λέγε μου τετοιααααα 🤪 15η είμαι από την ovitrelle 🤪🤪 ίσως κάνω αύριο πάλι ένα να δω μήπως αλλάξει κάτι μην μου βγαίνουν τα μάτια για να δω μια γραμμή... Μέχρι κ ωορρηξίας έκανα 🥴🫣 κ είναι σκούρο... Λένε ότι σκουραίνει στην εγκυμοσύνη... Μπορεί κ να μην ισχύει δεν ξέρω... Πόσο θέλω να το πιστέψω...

Ααα ωραία κόκκινη γραμμή 🥰 χωρίς αμφιβολία θετικότατο!!!! Ελπίζω να γίνει κ εμένα έτσι!

 Ωορρηξίας έκανα κ γω στον προηγούμενο κύκλο μια μέρα πριν την περίοδο κ ήταν αρκετά σκούρο όποτε δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λένε. Αλλά αν είσαι 15η μέρα κ βλέπεις γραμμούλα μάλλον κάτι καλό έχει γίνει..🙏🏻🙏🏻 Η σημερινή είναι ίδια με τη χθεσινή; Ανέβασε να δούμε καλε!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η stalitsa stal είπε:

Μπραβο κορίτσι μου!! Πολύ καλός αριθμός!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ❤️ Όλα θα πάνε καλά.

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Υπέροχα!! Θα έχεις και απόθεμα μετά για επόμενο μωρ΄άκι!! ☺️☺️ Φαίνεται έχεις πολύ καλή ποιότητα ωαρίων!!  

Συγχαρητήρια!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Πολύ καλες ποιότητες τέλεια κορίτσι μου!!!!! Κάποια από αυτά θα μείνουν στην κοιλίτσα σου σύντομα 🙏🤰 πολύ όμορφα νέα!!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Τέλειααααααααα!!! Συγχαρητήρια! Όλα θα πάνε καλά!!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Αυτά θα είναι πίστεψε το 👶🏻🐣🤰🙏🌈

Αχ κοριτσια μου!!!!!! ❤️🥰❤️🥰❤️🥰❤️

δεν υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα σμρ!!!!! φαντασου δλδ να δω θετικη χοριακη, να ακουσω καρδουλα τι εχει να γινει.... (το ξερω το παω πολυ μακρυα και ισως βιαζομαι αλλα σμρ πραγματικα θελω να αφησω λιγο την ευτυχια να με συνεπαρει και να χαρω την πρωτη μας επιτυχια!!!! εχω να νιωσω ετσι απο περυσι που ειχα την πρωτη θετικη χοριακη!!!!)

Να ειστε ολες καλα!!! 🙏

Σας ευχαριστω τοοοοσο πολυ για τις ευχες, τη στηριξη και την αγαπη σας!!!!! 🥰 με βοηθησατε ολες παρα πολυ (κι εσυ @Nicol🦩 μου ακομη πιο πολυ που με βοηθουσες σε οοοο,τι χρειαστηκα, οποιαδηποτε ωρα, σ' εχω μεσα στην καρδια μου γτ δεν ειναι μονο η βοηθεια, ειναι αυτη η στηριξη που νιωθεις οτι ειναι καποιος εκει που θα στηριχτεις και που το εχει περασει... το εχει βιωσει οπως εσυ...)

Μακαρι να ερθουν σε ολες μας τα παιδακια μας και να ειναι γερα!!!! να φωτισουν τις ζωες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ελπίζω να έχουν φωλιάσει τα μωράκια ♥️ αν δεν δω να σκουραίνει το τέστ μου είναι δύσκολο να το πιστέψω... Αλλά ελπίζω...🥰

Annie μου λέγε μου τετοιααααα 🤪 15η είμαι από την ovitrelle 🤪🤪 ίσως κάνω αύριο πάλι ένα να δω μήπως αλλάξει κάτι μην μου βγαίνουν τα μάτια για να δω μια γραμμή... Μέχρι κ ωορρηξίας έκανα 🥴🫣 κ είναι σκούρο... Λένε ότι σκουραίνει στην εγκυμοσύνη... Μπορεί κ να μην ισχύει δεν ξέρω... Πόσο θέλω να το πιστέψω...

Ααα ωραία κόκκινη γραμμή 🥰 χωρίς αμφιβολία θετικότατο!!!! Ελπίζω να γίνει κ εμένα έτσι!

Κατ μου γλυκια θα προτεινα κι εγω αν κανεις αυριο τεστακι να προμηθευτεις ενα πρωιμης ανιχνευσης απο το φαρμακειο.. νομιζω θα σε βοηθησει καλυτερα να δεις τι γινεται ωστε να μην αγχωνεσαι αδικα..😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η annie! είπε:

 Ωορρηξίας έκανα κ γω στον προηγούμενο κύκλο μια μέρα πριν την περίοδο κ ήταν αρκετά σκούρο όποτε δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λένε. Αλλά αν είσαι 15η μέρα κ βλέπεις γραμμούλα μάλλον κάτι καλό έχει γίνει..🙏🏻🙏🏻 Η σημερινή είναι ίδια με τη χθεσινή; Ανέβασε να δούμε καλε!!!!!!! 

Σήμερα ήταν πιο δύσκολο να φανεί η αλήθεια... Νόμιζα ότι θα δω πιο σκούρο αλλά μπα... Την βλέπω την γραμμουλα αλλά με χίλια ζόρια...

IMG_20240418_162647.jpg

IMG_20240418_162615.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κατ μου γλυκια θα προτεινα κι εγω αν κανεις αυριο τεστακι να προμηθευτεις ενα πρωιμης ανιχνευσης απο το φαρμακειο.. νομιζω θα σε βοηθησει καλυτερα να δεις τι γινεται ωστε να μην αγχωνεσαι αδικα..😊

Σκέφτομαι μήπως πάρω το Σάββατο 🙂 έχω μπόλικα σε ταινίες οπότε για αυτό τα κάνω... Αλλά αν δω ότι δεν βγάζω άκρη θα πάρω 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Σκέφτομαι μήπως πάρω το Σάββατο 🙂 έχω μπόλικα σε ταινίες οπότε για αυτό τα κάνω... Αλλά αν δω ότι δεν βγάζω άκρη θα πάρω 🥰

ναι κατ μου εσυ ξερεις... οπως νιωθεις!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Σκέφτομαι μήπως πάρω το Σάββατο 🙂 έχω μπόλικα σε ταινίες οπότε για αυτό τα κάνω... Αλλά αν δω ότι δεν βγάζω άκρη θα πάρω 🥰

Καλέ πάρε ένα να δεις τι γίνεται... Κάθεσαι και παλεύεις με τις ταινίες... 

Πάντως εγώ στις 3 τελευταιες ετ έκανα τεστ πρώιμης ανίχνευσης 5 μέρες μετά και έβγαιναν θετικά και ήμουν όντως έγκυος. 

Τη γραμμουλα σου πάντως τη βλέπω κι εγώ☺️🙃 

Στέλνω θετικά vibes 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλέ πάρε ένα να δεις τι γίνεται... Κάθεσαι και παλεύεις με τις ταινίες... 

Πάντως εγώ στις 3 τελευταιες ετ έκανα τεστ πρώιμης ανίχνευσης 5 μέρες μετά και έβγαιναν θετικά και ήμουν όντως έγκυος. 

Τη γραμμουλα σου πάντως τη βλέπω κι εγώ☺️🙃 

Στέλνω θετικά vibes 😘

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι ❤️ ❤️ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα πριν λιγο μου εστειλε ο γιατρος!!!

εχουμε 4 βλαστοκυστες!!! 3 4ΑΑ και 1 2ΑΑ!!! επισης θα μας ενημερωσει αυριο για 1 ακομη εμβρυακι που ειναι στην καλλιεργεια....

ακομη δεν το πιστευω......🥺 τι συγκινηση!!!! τι ανακουφιση!!! τι ευτυχια!!!!! 🥰 μακαρι να ειναι αυτα τα κουκουνια μας που θα φτασουν γερα στην αγκαλια μας!!! 🙏

Αντωνία μπήκα μόνο κ μόνο να δω τα νέα σας!!! Πάρα πολύ καλό αποτέλεσμα! Εγώ είχα 2 που ήταν 4ΑΑ κ έδωσαν κ οι δύο κύηση! Η κόρη μου στο έχω ξαναπεί είναι 3 ετών κ την άλλη εβδομάδα μπαίνω στον 8ο ! Αυτά που έχεις είναι 2 παιδιά σίγουρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα πριν λιγο μου εστειλε ο γιατρος!!!

εχουμε 4 βλαστοκυστες!!! 3 4ΑΑ και 1 2ΑΑ!!! επισης θα μας ενημερωσει αυριο για 1 ακομη εμβρυακι που ειναι στην καλλιεργεια....

ακομη δεν το πιστευω......🥺 τι συγκινηση!!!! τι ανακουφιση!!! τι ευτυχια!!!!! 🥰 μακαρι να ειναι αυτα τα κουκουνια μας που θα φτασουν γερα στην αγκαλια μας!!! 🙏

Μπραβο!!!!
Τι τέλεια! Κάποια από αυτά τα εμβρυ΄άκια θα γίνει το ή τα μωράκια που θα σε κάνουν μαμά!
καλή συνέχεια Αντωνία μου, είσαι κοντά στο όνειρο και όλα θα πάνε καλά μέχρι το τέλος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κορίτσια μου, όλο καλά νέα έχουμε τις τελευταίες μέρες! ❤️ @Antonia2 μπράβο σου! Πολύ καλή διέγερση, να το χαρείς, να το γιορτάσεις, να είναι οι τυχερές σου αυτές οι βλαστοκύστες!! @cat12 και @lilly1984 περιμένουμε με αγωνία την θετική χοριακή σας!! Πίστη κι αισιοδοξία κορίτσια!🙏🌺🙏

Κι εγώ έχω ένα μικρό ευχάριστο. Πέρασα για πρώτη φορά την Επιτροπή και περιμένω να πάρω τα φάρμακα. Να είμαστε καλά, μετά το Πάσχα μπαίνω σε πρόγραμμα για νέα προσπάθεια. Όλα καλά να μας πάνε κορίτσια!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια μου, όλο καλά νέα έχουμε τις τελευταίες μέρες! ❤️ @Antonia2 μπράβο σου! Πολύ καλή διέγερση, να το χαρείς, να το γιορτάσεις, να είναι οι τυχερές σου αυτές οι βλαστοκύστες!! @cat12 και @lilly1984 περιμένουμε με αγωνία την θετική χοριακή σας!! Πίστη κι αισιοδοξία κορίτσια!🙏🌺🙏

Κι εγώ έχω ένα μικρό ευχάριστο. Πέρασα για πρώτη φορά την Επιτροπή και περιμένω να πάρω τα φάρμακα. Να είμαστε καλά, μετά το Πάσχα μπαίνω σε πρόγραμμα για νέα προσπάθεια. Όλα καλά να μας πάνε κορίτσια!!🥰

Πολύ ευχάριστο το νέο σου κορίτσι μου.Ολα με το καλό να γίνουν.Τελικα θα είμαστε πολλές μετά το Πάσχα ❤️🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 καλησπέρα και από μένα! Επειδή έχω κάνει "διατριβή" (δηλαδή έχω βγάλει τα μάτια μου 🤣🤣🤣) στα τεστακια ταινίες της home από την εμπειρία μου σου λέω ότι είναι θετικό!! Μάλιστα και εγώ τότε δύο φρέσκα εμβρυακια 3ημερων είχα μεταφέρει, τα μοναδικά που είχαν προκύψει από σύνολο 14 ωαρίων, πολύ μέτρια.. όπως καταλαβαίνεις οι ελπίδες ήταν σίγουρα μηδαμινές για εμένα τότε.. τα είχα καταδικάσει από την αρχή.. και όμως το θαύμα είχε γίνει!!

Μάλιστα θυμάμαι εγώ έβλεπα το θετικό από τη 5η μέρα ετ.. στις φωτογραφίες δεν φαινόταν ξεκάθαρα, οι φίλες μου να μην το βλέπουν, ο άντρας μου άρχισε να αμφιβάλλει για την ψυχική μου υγεία..!!! Χαχαχαχαχα!! Έφτασα να πάρω από φαρμακείο της first step & predictor early που ανιχνεύουν από 10 μονάδες όπου πλέον βγήκαν και ξεκάθαρα θετικά και αυτό το έκανα για να μην "τρελαθώ" καθώς μόνο εγώ το έβλεπα..!!! Παρόλα αυτά όμως τα αγαπάω της hometest.. ήταν το πρώτο θετικό που πήρα στη ζωή μου και ας "με τρέλαναν"!! Χαχαχαχαχα 

Σου ανεβάζω φωτό για να δείς να γελάσεις και να σου δώσω πίστη και θετική ενέργεια.. της home τα είχα βάλει μάλιστα στη σειρά για να φανεί και η αύξηση της χοριακής μέρα με τη μέρα.. όχι πες μου εσύ αν βλέπεις στην αρχή γραμμουλα!!! 🤣🤣🤣 Εγώ είμαι σίγουρη για σένα πάντως!! Βουρ στο φαρμακείο για early!! Χαχαχαχαχα!!

 

IMG_20230623_065229.jpg

IMG_20230621_095429.jpg

IMG_20230623_070017.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

 

 

 

 

 

Αχ κοριτσια μου!!!!!! ❤️🥰❤️🥰❤️🥰❤️

δεν υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα σμρ!!!!! φαντασου δλδ να δω θετικη χοριακη, να ακουσω καρδουλα τι εχει να γινει.... (το ξερω το παω πολυ μακρυα και ισως βιαζομαι αλλα σμρ πραγματικα θελω να αφησω λιγο την ευτυχια να με συνεπαρει και να χαρω την πρωτη μας επιτυχια!!!! εχω να νιωσω ετσι απο περυσι που ειχα την πρωτη θετικη χοριακη!!!!)

Να ειστε ολες καλα!!! 🙏

Σας ευχαριστω τοοοοσο πολυ για τις ευχες, τη στηριξη και την αγαπη σας!!!!! 🥰 με βοηθησατε ολες παρα πολυ (κι εσυ @Nicol🦩 μου ακομη πιο πολυ που με βοηθουσες σε οοοο,τι χρειαστηκα, οποιαδηποτε ωρα, σ' εχω μεσα στην καρδια μου γτ δεν ειναι μονο η βοηθεια, ειναι αυτη η στηριξη που νιωθεις οτι ειναι καποιος εκει που θα στηριχτεις και που το εχει περασει... το εχει βιωσει οπως εσυ...)

Μακαρι να ερθουν σε ολες μας τα παιδακια μας και να ειναι γερα!!!! να φωτισουν τις ζωες μας!!!!

@Antonia2μ δυστυχώς ειναι δύσκολος ο δρόμος π χρειάζεται να διανύσουμε για να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας  το /τα μωράκια μας🙏🤰👶🏻

Έχει πολυ άγχος, αγωνία, πίεση γιαυτο πρέπει η μια στηρίζει την αλλη… ειναι πολυ σημαντικο να εχεις κάποιων να εκφράζεις τις ανησυχίες σ κ να μπορεί να σε καταλάβει  🥰🙏🌈

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Αντωνία μπήκα μόνο κ μόνο να δω τα νέα σας!!! Πάρα πολύ καλό αποτέλεσμα! Εγώ είχα 2 που ήταν 4ΑΑ κ έδωσαν κ οι δύο κύηση! Η κόρη μου στο έχω ξαναπεί είναι 3 ετών κ την άλλη εβδομάδα μπαίνω στον 8ο ! Αυτά που έχεις είναι 2 παιδιά σίγουρα! 

Τοκυο μου!!!! ❤️

Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!! 

Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊

Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈

Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Μπραβο!!!!
Τι τέλεια! Κάποια από αυτά τα εμβρυ΄άκια θα γίνει το ή τα μωράκια που θα σε κάνουν μαμά!
καλή συνέχεια Αντωνία μου, είσαι κοντά στο όνειρο και όλα θα πάνε καλά μέχρι το τέλος!! 

Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶

Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η RAM21 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια μου, όλο καλά νέα έχουμε τις τελευταίες μέρες! ❤️ @Antonia2 μπράβο σου! Πολύ καλή διέγερση, να το χαρείς, να το γιορτάσεις, να είναι οι τυχερές σου αυτές οι βλαστοκύστες!! @cat12 και @lilly1984 περιμένουμε με αγωνία την θετική χοριακή σας!! Πίστη κι αισιοδοξία κορίτσια!🙏🌺🙏

Κι εγώ έχω ένα μικρό ευχάριστο. Πέρασα για πρώτη φορά την Επιτροπή και περιμένω να πάρω τα φάρμακα. Να είμαστε καλά, μετά το Πάσχα μπαίνω σε πρόγραμμα για νέα προσπάθεια. Όλα καλά να μας πάνε κορίτσια!!🥰

Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️

Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

@Antonia2μ δυστυχώς ειναι δύσκολος ο δρόμος π χρειάζεται να διανύσουμε για να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας  το /τα μωράκια μας🙏🤰👶🏻

Έχει πολυ άγχος, αγωνία, πίεση γιαυτο πρέπει η μια στηρίζει την αλλη… ειναι πολυ σημαντικο να εχεις κάποιων να εκφράζεις τις ανησυχίες σ κ να μπορεί να σε καταλάβει  🥰🙏🌈

 

Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍

Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις.. 

Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα πριν λιγο μου εστειλε ο γιατρος!!!

εχουμε 4 βλαστοκυστες!!! 3 4ΑΑ και 1 2ΑΑ!!! επισης θα μας ενημερωσει αυριο για 1 ακομη εμβρυακι που ειναι στην καλλιεργεια....

ακομη δεν το πιστευω......🥺 τι συγκινηση!!!! τι ανακουφιση!!! τι ευτυχια!!!!! 🥰 μακαρι να ειναι αυτα τα κουκουνια μας που θα φτασουν γερα στην αγκαλια μας!!! 🙏

Μπράβο φίλη μου!!!! Τι υπέροχο αποτέλεσμα!!!! Να είσαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις να γίνεις μανούλα πολύ σύντομα!!!!✌️💪❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

@cat12 καλησπέρα και από μένα! Επειδή έχω κάνει "διατριβή" (δηλαδή έχω βγάλει τα μάτια μου 🤣🤣🤣) στα τεστακια ταινίες της home από την εμπειρία μου σου λέω ότι είναι θετικό!! Μάλιστα και εγώ τότε δύο φρέσκα εμβρυακια 3ημερων είχα μεταφέρει, τα μοναδικά που είχαν προκύψει από σύνολο 14 ωαρίων, πολύ μέτρια.. όπως καταλαβαίνεις οι ελπίδες ήταν σίγουρα μηδαμινές για εμένα τότε.. τα είχα καταδικάσει από την αρχή.. και όμως το θαύμα είχε γίνει!!

Μάλιστα θυμάμαι εγώ έβλεπα το θετικό από τη 5η μέρα ετ.. στις φωτογραφίες δεν φαινόταν ξεκάθαρα, οι φίλες μου να μην το βλέπουν, ο άντρας μου άρχισε να αμφιβάλλει για την ψυχική μου υγεία..!!! Χαχαχαχαχα!! Έφτασα να πάρω από φαρμακείο της first step & predictor early που ανιχνεύουν από 10 μονάδες όπου πλέον βγήκαν και ξεκάθαρα θετικά και αυτό το έκανα για να μην "τρελαθώ" καθώς μόνο εγώ το έβλεπα..!!! Παρόλα αυτά όμως τα αγαπάω της hometest.. ήταν το πρώτο θετικό που πήρα στη ζωή μου και ας "με τρέλαναν"!! Χαχαχαχαχα 

Σου ανεβάζω φωτό για να δείς να γελάσεις και να σου δώσω πίστη και θετική ενέργεια.. της home τα είχα βάλει μάλιστα στη σειρά για να φανεί και η αύξηση της χοριακής μέρα με τη μέρα.. όχι πες μου εσύ αν βλέπεις στην αρχή γραμμουλα!!! 🤣🤣🤣 Εγώ είμαι σίγουρη για σένα πάντως!! Βουρ στο φαρμακείο για early!! Χαχαχαχαχα!!

 

IMG_20230623_065229.jpg

IMG_20230621_095429.jpg

IMG_20230623_070017.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου🥰 τι ωραιαααα από δύο μέτρια κ τα κατάφερες!!!!  Ναι και εμένα έτσι είναι τα χθεσινά home test... Έκανα σήμερα κ πιο λευκό δεν υπάρχει.... Οπότε μάλλον ήταν από την ovitrelle η κάτι πήγε να γίνει κ δεν προχώρησε... Πάντως μέχρι να κάνω την χοριακη θα πάρω την θετική σου ενέργεια κ όλων των κοριτσιών που με βοήθησαν κ θα ελπίζω ♥️♥️♥️ σε ευχαριστώ πολύ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Μπράβο φίλη μου!!!! Τι υπέροχο αποτέλεσμα!!!! Να είσαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις να γίνεις μανούλα πολύ σύντομα!!!!✌️💪❤️

Γλυκια μου Λιλη!!!! ❤️

ποσο σε ευχαριστω!!!! 🥰 Δοξα το θεο πηγαν ολα τελεια!!! καλυτερα απ οτι ελπιζαμε...!!! 

Να ειναι καλα και ο γιατρος μας φυσικα!!!!

ελπιζω να συνεχισουμε ετσι και του χρονου να ειμαστε 3 ή 4!!! 🙏

με το καλο να περασουν οι μερες να μας πεις τα νεα σου!!!!! αγωνιουμε μαζι σου!!!! 🤗

Με ενα τεραστιο νουμερο χοριακης ευχομαι και γερα παιδακια στην αγκαλια σας!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου δεν το πιστευω!!!!!!! 🥺

Εχουμε και 5ο κουκουνακι!!!!!! Εμβρυακι Day6 με grade 4ΑΑ κι αυτο!!!!! αχ κοριτσια τι συγκινηση ειναι αυτη!!!! νιωθω να πεταω!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου δεν το πιστευω!!!!!!! 🥺

Εχουμε και 5ο κουκουνακι!!!!!! Εμβρυακι Day6 με grade 4ΑΑ κι αυτο!!!!! αχ κοριτσια τι συγκινηση ειναι αυτη!!!! νιωθω να πεταω!!!!!! 

Γιουπιιιι!!! Μπράβο Αντωνια!❤️ Σε θελει αυτη η διεγερση κοριτσι μου! Εχεις αστρο  αυτον τον μηνα 💫 Ολα θα πανε καλα, να το δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Γιουπιιιι!!! Μπράβο Αντωνια!❤️ Σε θελει αυτη η διεγερση κοριτσι μου! Εχεις αστρο  αυτον τον μηνα 💫 Ολα θα πανε καλα, να το δεις!!!

Ραμ μου!!!! ❤️🎉

αληθεια δεν το πιστευω... να ειμαστε ολες καλα σε υγεια και να παιρνουμε τοσο ευχαριστα νεα!!!

εχω τρελαθει σημερα!!! το ειχαμε εννοια κι αυτο το κουκουνι αν θα τα καταφερει και να π τα καταφερε!!!

ο αντρας μου μου λεει αυτο το πιο αδυναμο (+1 ακομα) θελω να βαλουμε!! [ειναι διδυμος και ο αντρας μου και η αδερφη του εμεινε πολυ καιρο στο νοσοκομειο ως νεογεννητο.. νομιζω την ειχαν θερμοκοιτιδα και διασωληνωμενη για 1 μηνα περιπου και ειναι πολυ ευαισθητος με αυτο το θεμα. ολοι οι γιατροι τους ελεγαν οτι τα καταφερε επειδη ηταν κοριτσακι γτ εχουμε πιο καλη κραση απο τα αγορια]

Αχ μονο χαρες απο εδω και περα σε ολες μας!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου δεν το πιστευω!!!!!!! 🥺

Εχουμε και 5ο κουκουνακι!!!!!! Εμβρυακι Day6 με grade 4ΑΑ κι αυτο!!!!! αχ κοριτσια τι συγκινηση ειναι αυτη!!!! νιωθω να πεταω!!!!!! 

Συγχαρητήρια Αντωνία μου!!! Φανταστικά!!!!!❤️♥️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...