Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Girly είπε:

@Mpourmpoulo μας να περάσεις όμορφα και ξέγνοιαστα! Περιμένουμε με το καλό να μάθουμε όμορφα νέα από σένα! 

@marinamanoulitsa έκανες άλλο τεστ? Τι γίνεται??????

 Εγώ κορίτσια να σας πω τα ευχάριστα!  Βγήκε η καλλιέργεια μου αρνητική!! Χάρηκα πολύ, ευτυχώς εξολοθρευσαμε το μικρόβιο!!! Κατά τα άλλα περιμένω αύριο περίοδο. Ήδη άρχισε να βαραίνει το κεφάλι μου. Αλλά θέλω να σας ρωτήσω δύο πράγματα. Πρώτον αν σας συμβαίνει τόσο κοντά στην περίοδο να έχετε πονακια σας ωορηξιας έντονα από τη μια μόνο πλευρά στην μήτρα και δεύτερον γιατί έχω ακόμη θερμοκρασία/37. Γιατί δε πέφτει? Για να άρχισε το κεφάλι μου κ να άρχισα να έχω κόμμαρα σήμερα αύριο θα μου ρθει λογικά. Παίζει μήπως ρόλο στην θερμοκρασία ότι τηνμετρησα τώρα? Κ δεν κρατάω κάθε πρωί κλπ? Ξέρω ότι πρέπει να το κάνω πρωί και από την αρχή του κύκλου αλλά δεν το έχω κάνει ποτέ. Απλά τώρα μετρήθηκα γιατί το έχω δίπλα μου και μετριέται οπότε θυμαμαι

Αχ τι ωραία που έφυγε το μικροβιοοοοοοοοο❤️❤️❤️❤️ πολύ χαίρομαι κορίτσι μου μπραβοοοο💕 τι αγωνία και άγχος ήταν και αυτό που πέρασες 🙄 τώρα όμως παειιιιιι μόνο χαμογελααα τωρα😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...είδα κάτι εφιάλτες εχθές..χάλια ..αλλά έκλαιγα έκλαιγα παρά πολύ.....αυτό είναι χαρά λένε...για να δούμε....

Λοιπόν πέσαμε πολύ...ώρα να σας ξεμάτιασω χαχαχχαχα 🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🪤🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🌟🌟🌟🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🏼🤰🤰🏼😉😉🧄🤰🏼😉🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿😉😉😉🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄

Το κλαμα

στο όνειρο είναι ξεκάθαρα χαρααααααα! Πάντα οταν βλέπω ότι κλαίω κάτι χαρούμενο θα μάθω η θα βιώσω❤️

αντε Αντε ξεματιασε μας κορίτσι μου! 
πηρες κανένα άλλο τεστακι να κανεις;;;;;;; Εχουμε αγωνιαααα🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου τα πρώτα ροζ έκανα την εμφάνιση τους!! Τον άλλο μήνα με το καλό τώρα!!

Ήρθε ε;;; Εύχομαι ο Ιούλιος να είναι ο μηνας σου κοριτσάκι μου🙏 άλλος ένας μηνας για κοκτέιλ φαγητά  και ανεμελιά ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ήρθε ε;;; Εύχομαι ο Ιούλιος να είναι ο μηνας σου κοριτσάκι μου🙏 άλλος ένας μηνας για κοκτέιλ φαγητά  και ανεμελιά ❤️ 

Κορίτσι μου τώρα από σένα περιμένουμε τα ευχάριστα να κλείσει όμορφα ο μήνας αλλά και το θεματακι 🥰🥰🤰♥️ έχεις πολλές πιθανότητες πάντως ήταν σούπερ οι επαφές σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου τώρα από σένα περιμένουμε τα ευχάριστα να κλείσει όμορφα ο μήνας αλλά και το θεματακι 🥰🥰🤰♥️ έχεις πολλές πιθανότητες πάντως ήταν σούπερ οι επαφές σας!!

Μακάρι κορίτσι μου🙏 αν και δεν έχω φιλιγκ ότι ήρθε το σπορακι! Οι επαφές δεν ήταν τέλειες καθώς το ιδανικο θα ήταν να ερθω σε επαφουλα και την Κυριακή που ήταν δεύτερη μέρα μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας γιατί μέχρι τώρα τοτε έκανα ωορρηξια! Από την άλλη η τελευταία επαφουλα έγινε Σάββατο αργα το βράδυ μετά της 12 και το σπερμα ζει ώρες- μέρες μέσα στη μητρα! Θα δειξει🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εσύ πάντως πρέπει να είσαι πολύ θετική αφού είδες αίμα χθες!! Εκτός και αν συμβαίνει συχνά αυτό! Πάντως για εμφύτευση μου φαίνεται 🥰🥰🥰

Αχ ακριβώς όπως το είπες επειδή μου έχει ξανασυμβεί πριν την περίοδο να έχω προεόρτια γτ αυτό δεν το πολυπιστεύω..😐 αλλά θα το μάθουμε πολύ σύντομα ελπίζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι κορίτσι μου🙏 αν και δεν έχω φιλιγκ ότι ήρθε το σπορακι! Οι επαφές δεν ήταν τέλειες καθώς το ιδανικο θα ήταν να ερθω σε επαφουλα και την Κυριακή που ήταν δεύτερη μέρα μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας γιατί μέχρι τώρα τοτε έκανα ωορρηξια! Από την άλλη η τελευταία επαφουλα έγινε Σάββατο αργα το βράδυ μετά της 12 και το σπερμα ζει ώρες- μέρες μέσα στη μητρα! Θα δειξει🙏

Πάντως τον επόμενο μήνα θα κάνω κι εγώ και δύο μέρες μετά το θετικό τεστ γτ απ'ότι βλέπω μάλλον η ωορρηξία μου δε γίνεται την ίδια μέρα..φφφ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Πάντως τον επόμενο μήνα θα κάνω κι εγώ και δύο μέρες μετά το θετικό τεστ γτ απ'ότι βλέπω μάλλον η ωορρηξία μου δε γίνεται την ίδια μέρα..φφφ 

 

Ναι το ιδανικο είναι 1 μέρα πριν την ημέρα του θετικου και 2 μέρες μετά το θετικο! Ελπιζω να μη χρειαστεί και να έχει ριζώσει το σπορακι σου❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι κορίτσι μου🙏 αν και δεν έχω φιλιγκ ότι ήρθε το σπορακι! Οι επαφές δεν ήταν τέλειες καθώς το ιδανικο θα ήταν να ερθω σε επαφουλα και την Κυριακή που ήταν δεύτερη μέρα μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας γιατί μέχρι τώρα τοτε έκανα ωορρηξια! Από την άλλη η τελευταία επαφουλα έγινε Σάββατο αργα το βράδυ μετά της 12 και το σπερμα ζει ώρες- μέρες μέσα στη μητρα! Θα δειξει🙏

Ο γιατρός σου είπε να έχεις επαφές μέχρι το Σάββατο το θυμάμαι. Άρα κάτι ήξερε και στο είπε! Τα τεστ δεν μπορούν να συγκριθούν με την εμπειρία ενός γιατρού και μάλιστα σαν του δικού σου που εγώ μόνο με αυτά που ακούω του έχω εμπιστοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Πάντως τον επόμενο μήνα θα κάνω κι εγώ και δύο μέρες μετά το θετικό τεστ γτ απ'ότι βλέπω μάλλον η ωορρηξία μου δε γίνεται την ίδια μέρα..φφφ 

 

Κορίτσι μου εγώ πάντα κάνω ωορρηξία την ημέρα του θετικού τέστ! Έχω και πόνους και υγρά και η περίοδος έρχεται 14 μέρες ακριβώς μετά το ίδιο και η @marinamanoulitsa και η @Elli13.. Η @Mpourmpoulo κάνει 1-2 μέρες μετά το θετικό τεστ η  @Girly το ιδιο.. γι'αυτό καλά είναι να έχεις επαφές την ημέρα του θετικού και τις 2 επόμενες! (Καλά εε έχω μάθει τους κύκλους μας απέξω 😁😁🤣) ποτέ είχες θετικό τεστ ωορρηξίας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ο γιατρός σου είπε να έχεις επαφές μέχρι το Σάββατο το θυμάμαι. Άρα κάτι ήξερε και στο είπε! Τα τεστ δεν μπορούν να συγκριθούν με την εμπειρία ενός γιατρού και μάλιστα σαν του δικού σου που εγώ μόνο με αυτά που ακούω του έχω εμπιστοσύνη 

Δεν το συζητωωωωω εννοειταιιιιιι❤️ του έχω τυφλή εμπιστοσύνη ! Είναι αξιόλογος επιστήμονας αλλά και ανθρωπος μέχρι την τώρα (συνεργασία μας ) αυτόν τον μηνα πήγα τρεις φορές για να δει αν θα κάνω αυγουλακια κτλ και δεν ήθελε με τπτ χρήματα και πήρε μόνο την τελευταία φορά που είδε το αυγουλακι και μη φανταστείς κάποιο αξιόλογο ποσό (20€) . Δεν είναι τα λεφτα βέβαια το θέμα αλλά όμως από αυτό βλέπεις ότι δεν ειναι αρπακτικό και δεν εστιάζει στο πως να σε αρμέξει όπως παρά πολλοί γιατροί! Επίσης ειναι ψειρας και έχει πλάνο και σειρά ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου τα πρώτα ροζ έκανα την εμφάνιση τους!! Τον άλλο μήνα με το καλό τώρα!!

Γαμωτο αυτή η κωλ@περιοδος πια!!!!!τι να πω ξέρω αυτή την απογοητεύση την ρημάδα...υπομονή μέχρι να τελειώσει και να ξανάρθει το lovezone... Που θα πάει θα έρθει και για εμάς η άσπρη μέρα😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν το συζητωωωωω εννοειταιιιιιι❤️ του έχω τυφλή εμπιστοσύνη ! Είναι αξιόλογος επιστήμονας αλλά και ανθρωπος μέχρι την τώρα (συνεργασία μας ) αυτόν τον μηνα πήγα τρεις φορές για να δει αν θα κάνω αυγουλακια κτλ και δεν ήθελε με τπτ χρήματα και πήρε μόνο την τελευταία φορά που είδε το αυγουλακι και μη φανταστείς κάποιο αξιόλογο ποσό (20€) . Δεν είναι τα λεφτα βέβαια το θέμα αλλά όμως από αυτό βλέπεις ότι δεν ειναι αρπακτικό και δεν εστιάζει στο πως να σε αρμέξει όπως παρά πολλοί γιατροί! Επίσης ειναι ψειρας και έχει πλάνο και σειρά ! ❤️

Είσαι Θεσσαλονίκη;;;;αν είσαι να μου πεις το όνομα του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo έχω θετικό feeling για σένα αυτό τον μήνα....

Κορίτσια δεν κάνω τέστ άλλο..θα περιμένω τον συνήθη κύκλο μου ..δηλαδή τις 30 ημέρες...οπότε θα κάνω τέστ μαζί με το κορίτσι μου @Mpourmpouloτην επόμενη εβδομάδα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εγώ πάντα κάνω ωορρηξία την ημέρα του θετικού τέστ! Έχω και πόνους και υγρά και η περίοδος έρχεται 14 μέρες ακριβώς μετά το ίδιο και η @marinamanoulitsa και η @Elli13.. Η @Mpourmpoulo κάνει 1-2 μέρες μετά το θετικό τεστ η  @Girly το ιδιο.. γι'αυτό καλά είναι να έχεις επαφές την ημέρα του θετικού και τις 2 επόμενες! (Καλά εε έχω μάθει τους κύκλους μας απέξω 😁😁🤣) ποτέ είχες θετικό τεστ ωορρηξίας?

Πώς θυμάσαι τους κύκλους μας;;; μπράβο μνήμη 😉😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είσαι Θεσσαλονίκη;;;;αν είσαι να μου πεις το όνομα του...

Όχι δυστυχως είμαι αθηνααα 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo έχω θετικό feeling για σένα αυτό τον μήνα....

Κορίτσια δεν κάνω τέστ άλλο..θα περιμένω τον συνήθη κύκλο μου ..δηλαδή τις 30 ημέρες...οπότε θα κάνω τέστ μαζί με το κορίτσι μου @Mpourmpouloτην επόμενη εβδομάδα 😉

Πες μου τετοιααααα γτ εγώ έχω το αντίθετο για εμενααα😂  

Ποτε δεν περιμενεις;;;;;; Εγώ 1-2 Ιουλίου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πες μου τετοιααααα γτ εγώ έχω το αντίθετο για εμενααα😂  

Ποτε δεν περιμενεις;;;;;; Εγώ 1-2 Ιουλίου🙏

 Εγώ με βάση τον κύκλο μου έως συνήθως τριάντα ημερών είναι έως τις 28 Ιουνίου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

 Εγώ με βάση τον κύκλο μου έως συνήθως τριάντα ημερών είναι έως τις 28 Ιουνίου...

Άρα μέχρι την άλλη Τετάρτη θα ξερουμεεεεεεεε❤️❤️❤️❤️❤️ αχ Αντε να περάσουν οι μερεσσς🙏🙏💕🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εγώ πάντα κάνω ωορρηξία την ημέρα του θετικού τέστ! Έχω και πόνους και υγρά και η περίοδος έρχεται 14 μέρες ακριβώς μετά το ίδιο και η @marinamanoulitsa και η @Elli13.. Η @Mpourmpoulo κάνει 1-2 μέρες μετά το θετικό τεστ η  @Girly το ιδιο.. γι'αυτό καλά είναι να έχεις επαφές την ημέρα του θετικού και τις 2 επόμενες! (Καλά εε έχω μάθει τους κύκλους μας απέξω 😁😁🤣) ποτέ είχες θετικό τεστ ωορρηξίας?

Χαχαχα καλέ όλα απ' έξω τα ξέρεις!!! Τη μνήμη σου να είχα!! Είμαι ψαράκι! 😁😁

Να ρωτήσω κάτι;! Τη μέρα που μου βγήκε το θετικό τεστ ωορρηξίας είδα μια τεράστια βλέννη σαν το ασπράδι του αυγού έτσι μακρουλή, μου έκανε εντύπωση!! Αυτό γίνεται πριν την ωορρηξία συνήθως; Την επόμενη μέρα δεν είχα!

**Συγχωρέστε με για το γλαφυρό της περιγραφής!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι κορίτσι μου🙏 αν και δεν έχω φιλιγκ ότι ήρθε το σπορακι! Οι επαφές δεν ήταν τέλειες καθώς το ιδανικο θα ήταν να ερθω σε επαφουλα και την Κυριακή που ήταν δεύτερη μέρα μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας γιατί μέχρι τώρα τοτε έκανα ωορρηξια! Από την άλλη η τελευταία επαφουλα έγινε Σάββατο αργα το βράδυ μετά της 12 και το σπερμα ζει ώρες- μέρες μέσα στη μητρα! Θα δειξει🙏

Εσείς απ'ότι θυμάμαι έχετε μια χαρά σπέρμα οπότε μην ανησυχείς για τις επαφές!! Μια χαρά θα έζησε για να προλάβει!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μόλις μου έστειλε ο γιατρός τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις του άντρα μου και είναι αποκαρδιωτικα!!! Πριν 1.5 χρόνο σε εξειδικευμένο κέντρο ήταν καλές και τώρα πάλι σε εξειδικευμένο κέντρο είναι χάλια! 3% φυσιολογικές μορφές 0% προωθητική κίνηση 31% αγρη προωθητική κίνηση!! Ο γιατρός είπε ότι είναι επειδή έκανε καλλιέργεια και έχει μικρόβιο αλλά από πότε επειρεαζει το μικρόβιο την μορφολογία? 😔😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου μόλις μου έστειλε ο γιατρός τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις του άντρα μου και είναι αποκαρδιωτικα!!! Πριν 1.5 χρόνο σε εξειδικευμένο κέντρο ήταν καλές και τώρα πάλι σε εξειδικευμένο κέντρο είναι χάλια! 3% φυσιολογικές μορφές 0% προωθητική κίνηση 31% αγρη προωθητική κίνηση!! Ο γιατρός είπε ότι είναι επειδή έκανε καλλιέργεια και έχει μικρόβιο αλλά από πότε επειρεαζει το μικρόβιο την μορφολογία? 😔😔😔

Εμένα ο αντρας μου όταν είχε κάνει καλλιέργεια στο σπερμα είχαν βρει ένα μικρόβιο 

το σπερμοδιαγραμμα μας είπαν πως ήταν οκ είμασταν μέσα σε φυσιολογικές τιμές αλλά μας είπαν ότι εχει περιθώρια βελτιώσεις  αν κάναμε θεραπεία για το μικρόβιο γιατί αυτό επηρέαζε στην ποσότητα σπερματοζωαρίων, το ph και το dfi (είναι εξέταση για το dna μορφολογία) 

εχει κάνει θεραπεία για το μικρόβιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου μόλις μου έστειλε ο γιατρός τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις του άντρα μου και είναι αποκαρδιωτικα!!! Πριν 1.5 χρόνο σε εξειδικευμένο κέντρο ήταν καλές και τώρα πάλι σε εξειδικευμένο κέντρο είναι χάλια! 3% φυσιολογικές μορφές 0% προωθητική κίνηση 31% αγρη προωθητική κίνηση!! Ο γιατρός είπε ότι είναι επειδή έκανε καλλιέργεια και έχει μικρόβιο αλλά από πότε επειρεαζει το μικρόβιο την μορφολογία? 😔😔😔

Ναι πολλοί μικροοργανισμοί (Escherichia coli, Stapylococcus aureus, Enterococcous faecalis, Ureoplasma, Mycoplasma, Chlamydia) επηρεάζουν την μορφολογία και την κινητικότητα του σπέρματος είτε εξαιτίας άμεσης επαφής είτε από μία ουσία που εκκρίνουν που λέγεται παράγοντας ακινητοποίησης του σπερματοζωαρίου, υπάρχει και σχετική βιβλιογραφία αν θέλεις μπορώ να σου στείλω ένα άρθρο είναι στα αγγλικά. Μην ανησυχείς όμως γιατί τα νούμερα αυτά μετά από θεραπεία μπορεί να επανέλθουν σε φυσιολογικά επίπεδα. Λογικά θα κάνετε μαζί θεραπεία έτσι; Τουλάχιστον ξέρετε τι είναι, από την στιγμή που το εντοπίσατε υπάρχουν πολλά πράγματα που μπορείτε να κάνετε και θα τα συζητήσετε όλα με τον γιατρό σας! Δες την θετική πλευρά ότι ξέρεις τί συμβαίνει και από εδώ και πέρα κάνετε στοχευμένα πράγματα. Δες το σαν ένα βήμα πιο κοντά στο μωράκι σας! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...