Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...πρώτα απ' όλα περίμενε αν είναι νωρίς μπορεί να μην δείχνει ακόμα...και γιατί από Σεπτέμβριο;;;λείπει και εσένα ο σύζυγος σου;;;;

@Mpourmpoulo εσύ;;;έκανες επαφή και σήμερα;;;σήμερα  φεύγει και ο άντρας σου θυμάμαι ε; Κορίτσι μου εύχομαι σε λίγες ημέρες να κρατάς θετικό τεστακι στο χέρι και να έρθει και να σε δει φουσκωμένη🤰🩷

Δυστυχώς δεν καταφέραμε να κάνουμε επαφουλα το πρωί γτ έφυγε παρά πολύ νωρίς και δεν ήθελα να τον πιέσω γτ έχει άγχος και με το ταξιδιιι ! Όμως χθες ήρθαμε αργα το βράδυ σε επαφή όποτε κάτι είναι και αυτό! Όπως καταλαβαίνεις σήμερα είμαι πολύ στεναχωρημένη που έφυγε και θα τον δω την άλλη Κυριακή μόνο για μια μέρα καθώς μετά ξανά φεύγει σερί μέχρι 16 Αυγούστου 🥲 σήμερα θα πάω στην αδερφη μου να καθίσω την εβδομάδα αυτή για να είμαι μονη ευτυχώς🙏 σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου μακαριιιιι μα γίνει το θαυματακι αυτόν το η μηνα❤️ περιμενουμε την χοριακουλα σου αυριοοοο💕💕💕💕💕💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

@marinamanoulitsa είσαι πολύ νωρίς ακόμη για να βγει πιο σκούρα, και που βγήκε αχνή είναι σούπερ!! Άντε να περάσουν οι μέρες να σιγουρευτείς!! 

Κορίτσια εγώ έκανα πάλι σήμερα ένα τεστ ωορρηξίας έτσι για την πλάκα 😁 και μου βγήκε αρκετά έντονη η γραμμή που σε αυτό το τεστ δείχνει ότι είναι ανεβασμένα τα οιστρογόνα μου! Άρα αυτό είναι καλό, η ενδοκρινολόγος είχε πει ότι ήταν πολύ καλός αυτός ο κύκλος μου! Γιατί βοηθάνε και τα οιστρογόνα να ετοιμαστεί καλά το ενδομήτριο! Περιμένω με αγωνία να δω πώς θα είναι αυτή η περίοδος! Περιμένω να δω πολύ αίμα επιτέλους!!

Κάλε τι βιάζεσαι εσυ να δεις αιμαααα;;;; Θετικο τεστακι εγκυμοσύνης μάλλον ήθελες να πεις❤️❤️❤️❤️ ποτέ (δεν) περιμενεις ειπαμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα τελικά ήταν πολύ εύκολο! Τώρα τέλος τα τεστ ωορρηξίας..τα έκανα όλα και ησύχασα! 😁 Αναμένω να μου έρθουν τα τεστ εγκυμοσύνης για να κάνω την άλλη εβδομάδα!

IMG_20230618_113833.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημερααααααααααααα

@marinamanoulitsa τι μας έχουν κάνει αυτά τα τεστ!!! Δεν μπορούμε πια να πιστέψουμε στα μάτια μας!! Τις βλέπω τις γραμμές! Εγώ θα πω ένα "με το καλό" και θα το εννοώ! Είναι νωρίς ακόμη βέβαια ;όλα δε γίνεται να πω ότι δε βλέπω τις γραμμές! Όπως λέει και η Ελίζα μας , πάνε αύριο για μια χοριακή. Το απόγευμα θα έχεις ένα πολύ αξιόπιστο αποτέλεσμα και έτοιμες είμαστε να τσιριξουμε όλες μαζί!!!!

@cat12 εμείς μαζί πάμε ,είπαμε χέρι χέρι! Και το δικό μου σημερινό αρνητικό! Μη στεναχωριέσαι όμως. Ευλογημένο να είναι και όποτε έρθει! 

Υγ. Και μη ξεχνιόμαστε. Σήμερα είναι η γιορτή του πατέρα! Τόσα κάνουν και οι μπαμπάδες! Πάντα εκεί ,βράχοι, σε όλα! Να τους δώσουμε μια τεράστια αγκαλιά ,ένα μεγάλο φιλί και μια όμορφη κατασκευή! 

Καλημερα κοριτσάκι μου! Αν η ωορρηξια σου έγινε 2 μέρες μετά το θετικο μέχρι την Πέμπτη έχεις ακόμη μέρες καλεεεεεεε είναι νωρίς ακόμη! Μη προδικάζεις παρακαλώ ! Υπομονηηηη μέχρι την Πέμπτη και εύχομαι να μην έρθει για 9 μήνες η κυριαααα💕🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάλε τι βιάζεσαι εσυ να δεις αιμαααα;;;; Θετικο τεστακι εγκυμοσύνης μάλλον ήθελες να πεις❤️❤️❤️❤️ ποτέ (δεν) περιμενεις ειπαμε;

Χαχαχα έλα ντε! Μια μέρα είμαι αισιόδοξη μια απαισιόδοξη! Τέρμα κυκλοθυμική!! Το Σάββατο περιμένω!! Λέω να κάνω τεστ πρωιμης την Τετάρτη το ένα και μετά την Κυριακή!

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω να ξέρεις γτ έχει τύχει κι εμένα σύντροφος να λείπει..κλάμα και κακό αλλά ήμουν τότε πολύ μικρούλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Χαχα τελικά ήταν πολύ εύκολο! Τώρα τέλος τα τεστ ωορρηξίας..τα έκανα όλα και ησύχασα! 😁 Αναμένω να μου έρθουν τα τεστ εγκυμοσύνης για να κάνω την άλλη εβδομάδα!

IMG_20230618_113833.jpg

Εύχομαι η γραμμουλα αυτή να σηματοδοτειιιιι σπορακιιιιι❤️❤️❤️ ανυπομονούμε για το τεστακι σου κορίτσι μου🫶🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η singing in the rain είπε:

Χαχαχα έλα ντε! Μια μέρα είμαι αισιόδοξη μια απαισιόδοξη! Τέρμα κυκλοθυμική!! Το Σάββατο περιμένω!! Λέω να κάνω τεστ πρωιμης την Τετάρτη το ένα και μετά την Κυριακή!

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω να ξέρεις γτ έχει τύχει κι εμένα σύντροφος να λείπει..κλάμα και κακό αλλά ήμουν τότε πολύ μικρούλα..

Καλά όλες έτσι είμαστε πιστεύω 😂 οι μέρες αναμονής είναι τρελααααααα🤪 περιμενουμε τα τεστακια σου🙏🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞 

αχ Χριστέ μου είναι πολύ δύσκολο ! Με το σύντροφο μου το Σεπτέμβρη κλείνουμε 5 χρόνια και όλα αυτά τα χρόνια τα καλοκαιρια λείπει συνέχεια και για καιρο αλλά δεν συνηθίζεται με τίποτα αυτό το πραγμααααα! Όσο και να το ζούμε όλο αυτό κάθε καλοκαιρι δεν χωνευετε! Δυστυχώς όμως αυτή είναι η δουλειά του και δεν αλλάζει αυτό 🥲 το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Μισό λεπτό! Τρίτη δεν περιμένεις περίοδο ε;; Καλέ είναι Κυριακή σήμερα!!!

Θέλω να έχω ελπίδα αλλά νομίζω θα είχε δείξει αυτό το τεστ έστω κ αχνή γραμμή αν είχε γίνει... Αλλά όπως λες θα περιμένω μέχρι την Τρίτη 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo μαζί θα τα κάνουμε τα τεστ εγκυμοσύνης εμείς, σήμερα είχα τα πρώτα σημάδια ωορρηξίας. Αν και έχω πονάκια δεξιά (ευτυχώς δεξιά γιατί εκεί έχω και σάλπιγγα) εδώ και μέρες τώρα. Ανησυχώ βέβαια λίγο και περιμένω το ραντεβού μου με τον γιατρό για να τον ρωτήσω αν υπάρχει κάτι εκεί και με πονάει. Θα ξεκινήσω κι εγώ τα τεστ μου σιγά σιγά. 
Υπομονή και θα σου κάνουμε εμείς παρέα εδώ να μην νιώθεις μοναξιά που θα λείπει το αγόρι σου! ❤️ 
Ήρωες είστε με την απόσταση και οι δύο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dimitrapth είπε:

@Mpourmpoulo μαζί θα τα κάνουμε τα τεστ εγκυμοσύνης εμείς, σήμερα είχα τα πρώτα σημάδια ωορρηξίας. Αν και έχω πονάκια δεξιά (ευτυχώς δεξιά γιατί εκεί έχω και σάλπιγγα) εδώ και μέρες τώρα. Ανησυχώ βέβαια λίγο και περιμένω το ραντεβού μου με τον γιατρό για να τον ρωτήσω αν υπάρχει κάτι εκεί και με πονάει. Θα ξεκινήσω κι εγώ τα τεστ μου σιγά σιγά. 
Υπομονή και θα σου κάνουμε εμείς παρέα εδώ να μην νιώθεις μοναξιά που θα λείπει το αγόρι σου! ❤️ 
Ήρωες είστε με την απόσταση και οι δύο! 

Κορίτσι μου ο πόνος είναι φυσιολογικός στην ωορρηξια ! Εγώ κάθε μηνα στην ωορρηξια έχω πόνους ανάλογα από ποια μεριά θα κάνω ! Είναι φυσιολογικό ❤️ αχ τι ωραία που έχεις πονάκια απόν μεριά της σαλπιγγουλας σου❤️❤️❤️ καλή επιτυχια εύχομαι κορίτσι μου❤️ όποτε βαδίζουμε μαζί εμείς❤️❤️❤️ έχω έχω και εσάς εδώ που θα σας διαβαζω και θα περνάει ευχαριστα ο χρόνος! Αστααααα δύσκολο πραγμαααααααα🥲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου ο πόνος είναι φυσιολογικός στην ωορρηξια ! Εγώ κάθε μηνα στην ωορρηξια έχω πόνους ανάλογα από ποια μεριά θα κάνω ! Είναι φυσιολογικό ❤️ αχ τι ωραία που έχεις πονάκια απόν μεριά της σαλπιγγουλας σου❤️❤️❤️ καλή επιτυχια εύχομαι κορίτσι μου❤️ όποτε βαδίζουμε μαζί εμείς❤️❤️❤️ έχω έχω και εσάς εδώ που θα σας διαβαζω και θα περνάει ευχαριστα ο χρόνος! Αστααααα δύσκολο πραγμαααααααα🥲

Μαζί μαζί παρεούλα εδώ 🩷🩷🩷 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!

@marinamanoulitsa και @cat12 ,τι νεα??? Εγώ κορίτσια μου τίποτα. Αύριο περιμένω κανονικότητα να μου έρθει. Τέρμα αρνητικό τεστακι.παμε για αλλά τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρααααα!!!

@marinamanoulitsa και @cat12 ,τι νεα??? Εγώ κορίτσια μου τίποτα. Αύριο περιμένω κανονικότητα να μου έρθει. Τέρμα αρνητικό τεστακι.παμε για αλλά τώρα!

Καλημέρα κοριτσι μου!!!!! Κ εγώ αύριο την περιμένω!!!! Μου έχει κόψει τα πόδια από σήμερα... Πονάω κ είμαι κ στη δουλειά με πολύ φόρτωμα στα ράφια... Τουλάχιστον αύριο έχω ρεπό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου!!!!! Κ εγώ αύριο την περιμένω!!!! Μου έχει κόψει τα πόδια από σήμερα... Πονάω κ είμαι κ στη δουλειά με πολύ φόρτωμα στα ράφια... Τουλάχιστον αύριο έχω ρεπό....

Αχ πόσο σε νιώθω...πολύ δύσκολη η δουλειά σου..ευτυχώς έχεις ρεπό...εγώ έχω σήμερα..αύριο ελπίζω να μην είμαι ερείπιο που θα μου έρθει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου ..αχχχχ Δευτέρα πάλι..δεν την παλεύω 😭😭 είμαι δουλειά αλλά θέλω να πάω σπίτι..ποιος περιμένει ως το Σάββατο τώρα να έρθει η περίοδος; Με έχει φάει η αγωνία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες μου ..αχχχχ Δευτέρα πάλι..δεν την παλεύω 😭😭 είμαι δουλειά αλλά θέλω να πάω σπίτι..ποιος περιμένει ως το Σάββατο τώρα να έρθει η περίοδος; Με έχει φάει η αγωνία..

Καλημέρα κορίτσι μου!! Δύσκολες οι Δευτέρες..αλλά χωρίς αυτές μωρέ δε θα ερχόντουσαν τα όμορφα Σάββατα!  Εγώ θα ευχηθώ καμία περίοδος να μην σου έρθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...4ο τέστ που βγαίνει έτσι....να το πιστέψω;δεν ξέρω...μάλλον κάνουν λάθος ..τι να πω...θα πάω να πάρω και άλλη μάρκα να δω ...

IMG_20230619_113340.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...4ο τέστ που βγαίνει έτσι....να το πιστέψω;δεν ξέρω...μάλλον κάνουν λάθος ..τι να πω...θα πάω να πάρω και άλλη μάρκα να δω ...

IMG_20230619_113340.jpg

Σωστά, κάνε και από άλλη μάρκα να συγκρίνεις!! Μακάρι να είναι θετικό!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρααααα!!!

@marinamanoulitsa και @cat12 ,τι νεα??? Εγώ κορίτσια μου τίποτα. Αύριο περιμένω κανονικότητα να μου έρθει. Τέρμα αρνητικό τεστακι.παμε για αλλά τώρα!

Καλημερα κορίτσι μου❤️ ερχετε ένας νέος κύκλος ελπίδας 🙏🙏🙏 πάρε τα πάνω σου και προχωραα🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου!!!!! Κ εγώ αύριο την περιμένω!!!! Μου έχει κόψει τα πόδια από σήμερα... Πονάω κ είμαι κ στη δουλειά με πολύ φόρτωμα στα ράφια... Τουλάχιστον αύριο έχω ρεπό....

Καλημερα κορίτσι μου❤️ δύσκολο να πονάς και να κανεις και τέτοια δουλειά 🙄 υπομονή κορίτσι μου να σχολασεις και να πας να ξεκουραστείς! Εύχομαι τον Ιούλιο να έρθουν καλές συνθηκες ωστε να κανεις τις προσπάθειες σου ξανά🙏 σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλίτσα🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες μου ..αχχχχ Δευτέρα πάλι..δεν την παλεύω 😭😭 είμαι δουλειά αλλά θέλω να πάω σπίτι..ποιος περιμένει ως το Σάββατο τώρα να έρθει η περίοδος; Με έχει φάει η αγωνία..

Οι τσαγκάροδευτερες που λέμε! Υπομονηηη λίγες μέρες μείνανε κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...4ο τέστ που βγαίνει έτσι....να το πιστέψω;δεν ξέρω...μάλλον κάνουν λάθος ..τι να πω...θα πάω να πάρω και άλλη μάρκα να δω ...

IMG_20230619_113340.jpg

Γτ κάλε να κάνουν λάθος;;;  Πάρε ένα πρεντικτορ early λένε ότι είναι αξιόπιστα! Ευχομαιιιιιιιιιιιιιι να έχει έρθει το σπορακιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου να σας ρωτησω ! Έχει δώσει σε καμία κάποια στιγμή ο γιατρός Σαλοσπίρ για να βοηθήσει σε πιθανή συλληψη προληπτικά;;;; Εμένα μου το έδωσε και το ξεκίνησα από χθες το βράδυ και αν αδιαθετησω να το σταματήσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...