Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγώ τρέχω αυτές τις μέρες και δεν προλαβαίνω να μπω μόνο στα κλεφτα σας διαβάζω και τώρα ετοιμάζομαι για ποτό για να πάω σε κάτι γενέθλια! Αλλά δεν γινόταν να μην απαντήσω σε αυτήν την ΠΟΣΤΑΡΑ της @marinamanoulitsa κορίτσι μου εγώ που έχω καλό μάτι το τέστ φαίνεται ξεκάθαρα ότι είναι ροζ με χοντρή γραμμή και χωρίς να χρειαστεί να το παρατηρήσεις! Είναι σίγουρα θετικοοοο. Έκανες νωρίς ωορρηξία και είσαι έγκυος 🤰🤰🤰♥️♥️♥️... Αν αυτό είναι εξάτμισης εγώ θα σκίσω τα πτυχία μου έλεος! Αλλά είμαι σίγουρη ότι δεν είναι!! Αύριο το πρωί θα είναι ακόμα πιο έντονο και την Δευτέρα θα έχεις μια ωραιότατη χοριακή!!

Μακαριιιι αγάπη μουυυ μακάρι!!!!!!αυτό πιστεύω και εγώ έκανα νωρίς ωορρηξία...καλά να περάσεις!!!!φιλιααααα αύριο τα νεότερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αυτό θα κάνω...θα κάνω αύριο το πρωί για να το σιγουρεψω...αν βγει και εκείνο θετικό είμαι σίγουρη μετα...ναι φαινόταν αλλά λέω μπα θα είναι σκιά από τη θήκη....για αυτό το έβγαλα..άντε άντε να δούμε πολλά θετικά...περιμένω και εσένα αύριο 

Αν φαίνοταν από τη θήκη φιλενάδα μου δεν υπάρχει αμφιβολιααααααα!!!!! 

Όσο ήταν σημαδιακά αλλά το αποκορύφωμα ήταν που δεν έβρισκεε τεστ ωορηξιας!! Χαχαχαχ . Περιμενω πως και πως αύριο! Ξύπνα πρωί πρωί γιατι θα σκάσω!!!!! Από μένα μην περιμένεις ...έκανα ένα πριν όταν γύρισα από την δουλειά..αρνητικό ξεκάθαρα! Πάμε τώρα να περιμένω να μου ρθει και με το καλό ο επόμενος κύκλος!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αν φαίνοταν από τη θήκη φιλενάδα μου δεν υπάρχει αμφιβολιααααααα!!!!! 

Όσο ήταν σημαδιακά αλλά το αποκορύφωμα ήταν που δεν έβρισκεε τεστ ωορηξιας!! Χαχαχαχ . Περιμενω πως και πως αύριο! Ξύπνα πρωί πρωί γιατι θα σκάσω!!!!! Από μένα μην περιμένεις ...έκανα ένα πριν όταν γύρισα από την δουλειά..αρνητικό ξεκάθαρα! Πάμε τώρα να περιμένω να μου ρθει και με το καλό ο επόμενος κύκλος!!

 

Έχεις μέρες ακόμα και εσύ...μην απογοητεύεσαι από τώρα.....φιλιά αγάπη μου..καλό βραδάκι 💫🌟🌙🌟 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια τέλεια @marinamanoulitsa!

Όπως κατάλαβες  είμαστε όλες συντονισμένες μαζί σου και περιμένουμε αύριο να επιβεβαιώσουμε τα ευχάριστα!!!

παρήγγειλα κι εγώ 2 τεστακια εγκυμοσύνης 🤭🤭 έχω ακόμη μέρες αλλά δεν κρατήθηκα, θα τα κάνω τέλος της άλλης εβδομάδας! 😁😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δείτε και αυτή 

IMG_20230617_204944.jpg

Να τα τα χαρμοσυνααααααααααααααα και θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωω❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ η γραμμή είναι παχιά και φαίνεται ξεκαθαρααααα💕💕💕💕 προσπαθώ να συγκρατηθώ γτ έχουν δει πολλα τα μάτια μας με τα τεστ αλλά τέτοια γραμμή εξάτμισης δεν νομίζω ότι υπαρχειιι! Περιμενουμεεεε πως και πως το πρωινό τεστακι σουυυυυυυυυ❤️❤️🙏🙏❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Τέλεια τέλεια @marinamanoulitsa!

Όπως κατάλαβες  είμαστε όλες συντονισμένες μαζί σου και περιμένουμε αύριο να επιβεβαιώσουμε τα ευχάριστα!!!

παρήγγειλα κι εγώ 2 τεστακια εγκυμοσύνης 🤭🤭 έχω ακόμη μέρες αλλά δεν κρατήθηκα, θα τα κάνω τέλος της άλλης εβδομάδας! 😁😁 

Περιμενουμε και τα δικά σου χαρμοσυνα ❤️❤️❤️ αλλά και της @cat12 και της @Girly 

κάλε εγώ μονη μου θα περιμενω μέχρι να (μην) έρθει η ακατανομαστη;;;;; Καμια να είμαστε περίπου στις ίδιες μέρες;;;; 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Δεν θα ανησυχούσα στη θέση σου. Και σ εμένα τις ημέρες πριν την περίοδο σαν να "κόβονται" τα πόδια μου και σέρνομαι.. Επίσης πολύ συχνά μουδιάζουν. 

Καλημέρα έτσι είναι όπως λες!! Σαν να κόβονται κ τώρα που ξύπνησα πάλι το ίδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δείτε και αυτή 

IMG_20230617_204944.jpg

Αυτο είναι θετικό 🥰🥰🥰 μακαριιιιιι περιμένουμε το σημερινό τέστ αχ στο εύχομαι ολόψυχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!έκανα τεστακι...ίδια η γραμμή όπως εχθές βγήκε..δεν έχει διαφορά στην ένταση...είναι πολύ νωρίς.....σας ανεβάζω φωτό..βγάζω την ταινία από μέσα γιατί αλλιώς αν δεν την ζουμαρω δεν καταλαβαίνετε που είναι...τώρα θα κάνω ξανά σε τρεις μέρες να δω αν θα σκουραίνει...

IMG_20230618_092726.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Έκανα τεστ αρνητικοτατο... Πάει κ αυτός ο μήνας!!! Από Σεπτέμβρη πάλι 😭

Καλημέρα κορίτσι μου...πρώτα απ' όλα περίμενε αν είναι νωρίς μπορεί να μην δείχνει ακόμα...και γιατί από Σεπτέμβριο;;;λείπει και εσένα ο σύζυγος σου;;;;

@Mpourmpoulo εσύ;;;έκανες επαφή και σήμερα;;;σήμερα  φεύγει και ο άντρας σου θυμάμαι ε; Κορίτσι μου εύχομαι σε λίγες ημέρες να κρατάς θετικό τεστακι στο χέρι και να έρθει και να σε δει φουσκωμένη🤰🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!έκανα τεστακι...ίδια η γραμμή όπως εχθές βγήκε..δεν έχει διαφορά στην ένταση...είναι πολύ νωρίς.....σας ανεβάζω φωτό..βγάζω την ταινία από μέσα γιατί αλλιώς αν δεν την ζουμαρω δεν καταλαβαίνετε που είναι...τώρα θα κάνω ξανά σε τρεις μέρες να δω αν θα σκουραίνει...

IMG_20230618_092726.jpg

Καλημέρα κορίτσι! Εύχομαι πραγματικά να είναι όντως θετικό γιατί μας έχουν τρελάνει τα τεστ! Θυμάμαι κι εγώ όταν έκανα τα δικά μου, δεν σκουραινε και πολύ η γραμμή μέρα με τη μέρα παρόλο μπορεί να ανεβαινε φουλ η χοριακη 😅 Θα κρατηθείς 3 μέρες για να ξανακάνεις τεστ;;; Πότε περίμενες περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Εύχομαι πραγματικά να είναι όντως θετικό γιατί μας έχουν τρελάνει τα τεστ! Θυμάμαι κι εγώ όταν έκανα τα δικά μου, δεν σκουραινε και πολύ η γραμμή μέρα με τη μέρα παρόλο μπορεί να ανεβαινε φουλ η χοριακη 😅 Θα κρατηθείς 3 μέρες για να ξανακάνεις τεστ;;; Πότε περίμενες περίοδο;

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου..αυτό είναι το θέμα...δεν βρήκα την ωορρηξία μου ενώ ξεκίνησα από 12η ημέρα τέστ ωορρηξίας έως εχθές που έβγαιναν αρνητικά..έκανα τα ηλεκτρονικά τα clear blue.. αλλά θυμάμαι πολύ καλά αυτό τον μήνα που την 10η ημέρα ένιωθα έντονα τσιμπήματα κάτω αριστερά και λέω τον άντρα μου .."να πάω να πάρω ωορρηξίας;;;νιώθω ότι γίνεται" και μου λέει αποκλείεται..εσύ έχεις μεγάλο κύκλο...όντως έχω συνήθως από 28 έως 36 και κάποιες φορές θα γίνει και 25αρης όμως ..οπότε καταλαβαίνεις...αλλά κοίτα να δεις..

12η ημέρα ξεκινάω τα ωορρηξίας και βλέπω γραμμή έντονη μεν αλλά όχι θετική και λέω τον σύζυγο άντε το πολύ έως αύριο μεθαύριο θα βγει θετικό...ε άρχισε να γίνεται πιο αχνή όμως αυτή αντί να σκουραίνει...και μετά την 17η ξαναέγινε έτσι πιο σκούρη όπου 17η,18η και 19η ήταν ακριβώς στην ίδια ένταση...και δεν έβγαινε φατσούλα που σημαίνει θετικό ...στα clear blue..., Και σήμερα είμαι 20η ημέρα...αν έκανα ωορρηξία όπως λέω στην 10η τώρα είμαι 10 ημέρες μετά ...και τώρα που έβαλα στο ημερολόγιο περιόδου ότι έγινε 10η ημέρα ωορρηξία γιατί έτσι εικάζω βασικά με τα συμπτώματα και όλα αυτά που έγιναν...συν τα άχνα θετικά τέστ εγκυμοσύνης...μου βγάζει ότι θέλει ακόμα 4 ημέρες για την περίοδο...

Αυτααααα😉 

Σεντόνι άπλωσα χαχααχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου..αυτό είναι το θέμα...δεν βρήκα την ωορρηξία μου ενώ ξεκίνησα από 12η ημέρα τέστ ωορρηξίας έως εχθές που έβγαιναν αρνητικά..έκανα τα ηλεκτρονικά τα clear blue.. αλλά θυμάμαι πολύ καλά αυτό τον μήνα που την 10η ημέρα ένιωθα έντονα τσιμπήματα κάτω αριστερά και λέω τον άντρα μου .."να πάω να πάρω ωορρηξίας;;;νιώθω ότι γίνεται" και μου λέει αποκλείεται..εσύ έχεις μεγάλο κύκλο...όντως έχω συνήθως από 28 έως 36 και κάποιες φορές θα γίνει και 25αρης όμως ..οπότε καταλαβαίνεις...αλλά κοίτα να δεις..

12η ημέρα ξεκινάω τα ωορρηξίας και βλέπω γραμμή έντονη μεν αλλά όχι θετική και λέω τον σύζυγο άντε το πολύ έως αύριο μεθαύριο θα βγει θετικό...ε άρχισε να γίνεται πιο αχνή όμως αυτή αντί να σκουραίνει...και μετά την 17η ξαναέγινε έτσι πιο σκούρη όπου 17η,18η και 19η ήταν ακριβώς στην ίδια ένταση...και δεν έβγαινε φατσούλα που σημαίνει θετικό ...στα clear blue..., Και σήμερα είμαι 20η ημέρα...αν έκανα ωορρηξία όπως λέω στην 10η τώρα είμαι 10 ημέρες μετά ...και τώρα που έβαλα στο ημερολόγιο περιόδου ότι έγινε 10η ημέρα ωορρηξία γιατί έτσι εικάζω βασικά με τα συμπτώματα και όλα αυτά που έγιναν...συν τα άχνα θετικά τέστ εγκυμοσύνης...μου βγάζει ότι θέλει ακόμα 4 ημέρες για την περίοδο...

Αυτααααα😉 

Σεντόνι άπλωσα χαχααχαχ

Ωραία! Ας τα υπολογίσουμε έτσι λοιπόν και ας πούμε ότι είσαι 4 μέρες πριν την περίοδο 😛 Άντε μακάρι να έγινε το θαυματακι σας! ❤️ Εγώ στη θέση σου θα έκανα και αύριο το πρωί ένα τεστ και αν είχε γραμμή θα πήγαινα για χοριακη 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα

@marinamanoulitsa τι μας έχουν κάνει αυτά τα τεστ!!! Δεν μπορούμε πια να πιστέψουμε στα μάτια μας!! Τις βλέπω τις γραμμές! Εγώ θα πω ένα "με το καλό" και θα το εννοώ! Είναι νωρίς ακόμη βέβαια ;όλα δε γίνεται να πω ότι δε βλέπω τις γραμμές! Όπως λέει και η Ελίζα μας , πάνε αύριο για μια χοριακή. Το απόγευμα θα έχεις ένα πολύ αξιόπιστο αποτέλεσμα και έτοιμες είμαστε να τσιριξουμε όλες μαζί!!!!

@cat12 εμείς μαζί πάμε ,είπαμε χέρι χέρι! Και το δικό μου σημερινό αρνητικό! Μη στεναχωριέσαι όμως. Ευλογημένο να είναι και όποτε έρθει! 

Υγ. Και μη ξεχνιόμαστε. Σήμερα είναι η γιορτή του πατέρα! Τόσα κάνουν και οι μπαμπάδες! Πάντα εκεί ,βράχοι, σε όλα! Να τους δώσουμε μια τεράστια αγκαλιά ,ένα μεγάλο φιλί και μια όμορφη κατασκευή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Καλημερααααααααααααα

@marinamanoulitsa τι μας έχουν κάνει αυτά τα τεστ!!! Δεν μπορούμε πια να πιστέψουμε στα μάτια μας!! Τις βλέπω τις γραμμές! Εγώ θα πω ένα "με το καλό" και θα το εννοώ! Είναι νωρίς ακόμη βέβαια ;όλα δε γίνεται να πω ότι δε βλέπω τις γραμμές! Όπως λέει και η Ελίζα μας , πάνε αύριο για μια χοριακή. Το απόγευμα θα έχεις ένα πολύ αξιόπιστο αποτέλεσμα και έτοιμες είμαστε να τσιριξουμε όλες μαζί!!!!

@cat12 εμείς μαζί πάμε ,είπαμε χέρι χέρι! Και το δικό μου σημερινό αρνητικό! Μη στεναχωριέσαι όμως. Ευλογημένο να είναι και όποτε έρθει! 

Υγ. Και μη ξεχνιόμαστε. Σήμερα είναι η γιορτή του πατέρα! Τόσα κάνουν και οι μπαμπάδες! Πάντα εκεί ,βράχοι, σε όλα! Να τους δώσουμε μια τεράστια αγκαλιά ,ένα μεγάλο φιλί και μια όμορφη κατασκευή! 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου 🩷 μακάρι μακάρι..έτσι ακριβώς περιμένουμε μέχρι την θετική χοριακη για να γιορτάσουμε....και εγώ χαίρομαι μεν αλλά δεν ενθουσιάζομαι....🩷 

Ναιιιιιιι να πούμε χρόνια πολλά στους μπαμπάδες τους ερμους...που και αυτοί τρέχουν για την οικογένειά τους...μπορεί λιγότερο από την μαμά αλλά τρέχουν 😉

Εσύ έως πότε περιμένεις κορίτσι μου περίοδο;;;; Μήπως είναι νωρίς;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα,  επειδή έχω κάνει άπειρα τεστ , προτείνω τα predictor early. Δείχνουν από νωρίς και με ξεκάθαρο αποτέλεσμα. Τα self clear αργούσαν να δείξουν και είχαν και γραμμούλες εξάτμισης ροζ.  Fake γραμμές έβγαζε και το clearblue. Εύχομαι σε όλες γρήγορα να γίνεται όλες μανουλες με γερά μωράκια στις αγκαλιές σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa είσαι πολύ νωρίς ακόμη για να βγει πιο σκούρα, και που βγήκε αχνή είναι σούπερ!! Άντε να περάσουν οι μέρες να σιγουρευτείς!! 

Κορίτσια εγώ έκανα πάλι σήμερα ένα τεστ ωορρηξίας έτσι για την πλάκα 😁 και μου βγήκε αρκετά έντονη η γραμμή που σε αυτό το τεστ δείχνει ότι είναι ανεβασμένα τα οιστρογόνα μου! Άρα αυτό είναι καλό, η ενδοκρινολόγος είχε πει ότι ήταν πολύ καλός αυτός ο κύκλος μου! Γιατί βοηθάνε και τα οιστρογόνα να ετοιμαστεί καλά το ενδομήτριο! Περιμένω με αγωνία να δω πώς θα είναι αυτή η περίοδος! Περιμένω να δω πολύ αίμα επιτέλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια από κινητό πώς ανεβάζω φωτογραφία; Ποτέ δεν το κατάλαβα ..θέλω να σας ανεβάσω το τεστ ωορρηξίας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Έκανα τεστ αρνητικοτατο... Πάει κ αυτός ο μήνας!!! Από Σεπτέμβρη πάλι 😭

Μισό λεπτό! Τρίτη δεν περιμένεις περίοδο ε;; Καλέ είναι Κυριακή σήμερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου 🩷 μακάρι μακάρι..έτσι ακριβώς περιμένουμε μέχρι την θετική χοριακη για να γιορτάσουμε....και εγώ χαίρομαι μεν αλλά δεν ενθουσιάζομαι....🩷 

Ναιιιιιιι να πούμε χρόνια πολλά στους μπαμπάδες τους ερμους...που και αυτοί τρέχουν για την οικογένειά τους...μπορεί λιγότερο από την μαμά αλλά τρέχουν 😉

Εσύ έως πότε περιμένεις κορίτσι μου περίοδο;;;; Μήπως είναι νωρίς;;;

Αχ πολύ θα ήθελα να είναι νωρίς αλλά αν ήμουν θα έδειχνε σήμερα! Την Τρίτη περιμένω,σε δύο μέρες...βέβαια αν έγινε η ωορηξια δύο μέρες μετά το θετικό τεστ (και 4μετα τα υγρά ωορηξιας)όπως συχνά τότε περιμένω μέχρι Πέμπτη..αλλά και πάλι θα έδειχνε εφόσον έχει 4μερες που ένιωθα τα τσιμπήματα που με ξύπνησαν το βραδυ...δε πειράζει όμως! Όλα για καλό 🤗.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ρε κορίτσια από κινητό πώς ανεβάζω φωτογραφία; Ποτέ δεν το κατάλαβα ..θέλω να σας ανεβάσω το τεστ ωορρηξίας μου

Πηγαίνεις και στο κενό που γράφεις τα μνμ εδώ και ακριβώς από κάτω θα δεις ότι γράφει "κλικ για να επιλέξετε αρχεία" πάτα εκεί και επέλεξε "αρχεία " βρες τη φωτογραφία που θέλεις και πάτα  επάνω της . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα έτσι είναι όπως λες!! Σαν να κόβονται κ τώρα που ξύπνησα πάλι το ίδιο!!!

Κορίτσι μου αν σου κόβονται τα πόδια η κάποια βιταμινουλα σου λείπει ή μήπως έπαθες καμία υπερκόπωση; Πήγαινε να κανεις εξετάσεις αίματος να δεις μήπως σου λείπει κάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Έκανα τεστ αρνητικοτατο... Πάει κ αυτός ο μήνας!!! Από Σεπτέμβρη πάλι 😭

Καλημερα κορίτσι μου ! Πιθανότατα να έδειχνε σήμερα όμως μέχρι να δούμε αίμα εχουμε ελπίδες ειπαμεεεε🙏  Αν όχι  μέχρι το Σεπτέμβρη είναι δυο μήνες μόνο ! Θα περάσουν ! Σε λίγες μέρες τελειώνει ο Ιούνιος και μπαίνουμε στο Ιούλιο ( τα λέω για να τα ακούσω και εγώ γτ είμαι ακριβώς στην ίδια θέση με εσενα🥲 και είναι πολύ δύσκολο το ξερω) και εκτός από αυτό εσυ τον Ιούλιο μπορεί να καταφέρεις να πας στον αντρουλη σου και να προσπαθήσετε πάλι! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιαααα🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!έκανα τεστακι...ίδια η γραμμή όπως εχθές βγήκε..δεν έχει διαφορά στην ένταση...είναι πολύ νωρίς.....σας ανεβάζω φωτό..βγάζω την ταινία από μέσα γιατί αλλιώς αν δεν την ζουμαρω δεν καταλαβαίνετε που είναι...τώρα θα κάνω ξανά σε τρεις μέρες να δω αν θα σκουραίνει...

IMG_20230618_092726.jpg

Καλημερα κορίτσι μου❤️ πάλι η γραμμουλα βγηκεεεε τι καλαααα❤️❤️❤️ η γραμμουλα βγηκε ίδια καθώς η χοριακη ανεβαίνει κάθε δυο μέρες οποτε κάθε δυο μέρες θα βλέπεις να σκουραινει! Το αυριανό τεστακι θα ειναι πιο σκουροοοοοο❤️❤️❤️❤️ βέβαια το ιδανικό θα ήταν να κανεις χοριακη αυριοοοο 🙏🙏🙏 περιμενουμε με αγωνιααααα🤞🤞🤞❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...