Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Άλλο που δεν θέλουν !! Χαχαχαχα

Ε ναιιιιιι😂😂😂😂 βέβαια ο Δικος μου έχει άγχος αυτή τη περίοδο με την δουλειά και δεν θέλω να τον πιέζω αλλά τι να κάνουμε μας καλεί το καθήκον😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Για να δούμε 🙏 θα ερθουμε και σε επαφουλα την Κυριακή πριν φύγει για να εκμεταλλευτούμε και την μέρα αυτή για σιγουρια 🙏 εσυ ποτέ θα κανεις τεστακι;

Εγώ ουτως ή άλλως μόνο βράδυ έχω ευκαιρία για επαφή..οπότε θα κάνω γύρω στις 8 τεστακι... Εντωμεταξυ μόνο 2 μου έμειναν!!!!!αν δεν βγει θετικό έως αύριο πρέπει να πάρω καινούργια.....τώρα έχω υγρά...άρα θα γίνει μάλλον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dimitrapth είπε:

Ναι είχα κίτρινα υγρά και πολύ πολύ φαγούρα! Ήταν μύκητες και τελικά πήρα προβιοτικά μόνο για να περάσουν και μία ήπια κρέμα για τα συμπτώματα. Πάρε καλύτερα τον γιατρό σου να είσαι σίγουρη! ❤️ 

Εγώ τους έχω σπάσει τα νεύρα μέχρι και στην δερματολόγο λέω ότι προσπαθώ για εγκυμοσύνη για να προσέχει τι κρέμες και τι θεραπείες κάνουμε! Μπορεί να είμαι παρανοϊκή αλλά δεν ρισκάρω τίποτα πια!  

Καλά κάνεις!! Εγώ πήρα να δοκιμάσω τις φυτικές κρέμες της Κατσαφαδου la vie en rose! Πανάκριβες, αλλά ήθελα να κάνω ένα δωράκι στον εαυτό μου! 🙂 Μακάρι να είμαι έγκυος κι ας έχω μύκητες σε όλη την εγκυμοσύνη 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Σας διάβαζα αλλά ήμουν λίγο χαμένη στις σκέψεις μου κ είχα τρέξιμο στη δουλειά... Σε ευχαριστώ κορίτσι μου που με σκέφτηκες 🥰 εγώ λογικά από Τρίτη περιμένω περίοδο δεν έχω κάνει κάποιο τεστακι ακόμα γιατί πιστεύω ότι δεν έχει γίνει κάτι... Αν κ το ελπίζω πάρα πολύ να βγω λάθος κ να είμαι έγκυος.... Θα περάσουν οι μερες γρήγορα κ θα περιμένω να δω το δικό σου τεστακι κ εύχομαι να είναι θετικότατο 🥰 εγώ λογικά θα κάνω την Τρίτη τεστακι....

Συμπτωματάκια έχουμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Να περάσεις τελειαααα κορίτσι μουυυ❤️❤️❤️ τσιταααα ακουωωωωω και χαιρομαιιιιιιιιιιι❤️ Αντε αντεεεε κοριτσια να δούμε τα θετικα σας πριν βγει ο μηνας ! Πρέπει να αναλάβετε και το θεματάκι του Καινούργιου μηνα ❤️

Μακάρι μακάρι Παναγία μου όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Με έχει πιάσει λογοδιάρροια τώρα😂 αλλά ήθελα την γνώμη σας αν έχετε διαβάσει τα βιβλία (το σπίτι δίπλα στο ποτάμι , Λένα Μαντα) και το (Δεν μπορεί … θα στρώσει , Λένα μαντα) 

ειχα διαβάσει παλια δυο βιβλία της και μου άρεσαν παρά πολύ (το όσο αντέχει η ψυχή και το με λένε Ντατα) τα προτείνω πάντως!   Είπα να παραγγείλω αυτά που σας είπα μπας και περάσει λίγο ο χρόνος πιο εύκολα και πιο ευχαριστα!

Πιο παλιά διάβαζα φανατικά Μαντά!!! Και Δημουλίδου!! Αχ μου έλειψε το διάβασμα! Ευκαιρία τώρα το καλοκαίρι να πάρω κανένα βιβλίο πάλι! Τρελαίνομαι για διάβασμα στην παραλία!! Δε θυμάμαι για το συγκεκριμένο της Μαντά πάρα πολλά άλλα δε νομίζω να έχει υπάρξει βιβλίο της που να μη μου άρεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Άλλο που δεν θέλουν !! Χαχαχαχα

Εκεί που μας παρακαλούσαν για σεχ τώρα τους περιμένουμε με ανοιχτές αγκάλες..για να μην πω κάτι άλλο 🤭🤭

Χχεχεχεχεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ ουτως ή άλλως μόνο βράδυ έχω ευκαιρία για επαφή..οπότε θα κάνω γύρω στις 8 τεστακι... Εντωμεταξυ μόνο 2 μου έμειναν!!!!!αν δεν βγει θετικό έως αύριο πρέπει να πάρω καινούργια.....τώρα έχω υγρά...άρα θα γίνει μάλλον 

Πιστεύω το βράδακι που θα κανεις θα βγάλει φατσουλα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Πιο παλιά διάβαζα φανατικά Μαντά!!! Και Δημουλίδου!! Αχ μου έλειψε το διάβασμα! Ευκαιρία τώρα το καλοκαίρι να πάρω κανένα βιβλίο πάλι! Τρελαίνομαι για διάβασμα στην παραλία!! Δε θυμάμαι για το συγκεκριμένο της Μαντά πάρα πολλά άλλα δε νομίζω να έχει υπάρξει βιβλίο της που να μη μου άρεσε!

Και εγώ έχω χρόνια να διαβάσω και είπα τώρα στην παραλία είναι ευκαιρία για να περνάει πιο γρηγορα  και πιο όμορφα ο χρόνος! Θα τα παραγγείλω γτ και εμένα μπυ αρέσει πολύ η μαντα  και για την Δημουλίδου έχω ακούσει τα καλύτερα αλλά δεν έχω διαβάσει βιβλίο της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Συμπτωματάκια έχουμε;;;

Ελαφριά πονακια περιόδου... Όπως κάθε φορά.... Ούτε πόνος στο στήθος... Ψάχνω συμπτώματα αλλά μπααα😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια έκανα πριν και μια ταινία ωορρηξιας και δεν βγήκε στο πικ ναι μεν θετικο αλλά όχι έντονο  ισως το πικ να  γίνει το βράδυ ή αύριο όποτε @marinamanoulitsa αυτό που σου έλεγα πριν ίσως η φατσουλα βγαίνει μια μέρα πριν την ωορρηξια και την ημέρα της ωορρηξιας! Όποτε αν μου βγάλει και αύριο φατσουλα τοτε ισχύει όλο αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ελαφριά πονακια περιόδου... Όπως κάθε φορά.... Ούτε πόνος στο στήθος... Ψάχνω συμπτώματα αλλά μπααα😜

Πονο στο στήθος έχεις πριν την περίοδο γενικα;  Εγώ έχω πάντα και ξεκινάει να ποναει και να πρίζεται μια εβδομάδα πριν την περίοδο και μια με δυο μερεσ Πριν σταματάει να ποναει και ξεπριζεται! Όμως τον προηγούμενο κύκλο τπτ από πονο στο στήθος σαν να μη περίμενα περίοδο αλλά τελικά ήρθε η κυρία! Γνώμη μου είναι ότι σε κάθε κύκλο ή σε κάποιους κύκλους τα συμπτώματα διαφέρουν όποτε μη σκέφτεσαι ότι επειδη δεν ποναει το στήθος δεν θα είσαι εγκυουλα και θα αδιαθετήσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια έκανα πριν και μια ταινία ωορρηξιας και δεν βγήκε στο πικ ναι μεν θετικο αλλά όχι έντονο  ισως το πικ να  γίνει το βράδυ ή αύριο όποτε @marinamanoulitsa αυτό που σου έλεγα πριν ίσως η φατσουλα βγαίνει μια μέρα πριν την ωορρηξια και την ημέρα της ωορρηξιας! Όποτε αν μου βγάλει και αύριο φατσουλα τοτε ισχύει όλο αυτό!

Περιμένουμε να δούμε και το αυριανό σου, αλλιώς ίσως έγινε πολύ απότομα η αύξηση και η μείωση της όρμονης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πονο στο στήθος έχεις πριν την περίοδο γενικα;  Εγώ έχω πάντα και ξεκινάει να ποναει και να πρίζεται μια εβδομάδα πριν την περίοδο και μια με δυο μερεσ Πριν σταματάει να ποναει και ξεπριζεται! Όμως τον προηγούμενο κύκλο τπτ από πονο στο στήθος σαν να μη περίμενα περίοδο αλλά τελικά ήρθε η κυρία! Γνώμη μου είναι ότι σε κάθε κύκλο ή σε κάποιους κύκλους τα συμπτώματα διαφέρουν όποτε μη σκέφτεσαι ότι επειδη δεν ποναει το στήθος δεν θα είσαι εγκυουλα και θα αδιαθετήσεις! 

Συμφωνώ με την προλαλησασα! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια έκανα πριν και μια ταινία ωορρηξιας και δεν βγήκε στο πικ ναι μεν θετικο αλλά όχι έντονο  ισως το πικ να  γίνει το βράδυ ή αύριο όποτε @marinamanoulitsa αυτό που σου έλεγα πριν ίσως η φατσουλα βγαίνει μια μέρα πριν την ωορρηξια και την ημέρα της ωορρηξιας! Όποτε αν μου βγάλει και αύριο φατσουλα τοτε ισχύει όλο αυτό!

Σου βγήκε όμως ομοίως σκούρο με της φατσούλας; Ή λιγότερο; Το έχεις να το δούμε ή το πέταξες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Καλά κάνεις!! Εγώ πήρα να δοκιμάσω τις φυτικές κρέμες της Κατσαφαδου la vie en rose! Πανάκριβες, αλλά ήθελα να κάνω ένα δωράκι στον εαυτό μου! 🙂 Μακάρι να είμαι έγκυος κι ας έχω μύκητες σε όλη την εγκυμοσύνη 😁

Όχι μαρή κι εσύ τι λές! Μύκητες σε όλη την εγκυμοσύνη! Πρόσεχε τι εύχεσαι γιατί η εγκυμοσύνη θα γίνει σίγουρα, το άλλο δεν το θέλουμε 😁

Να τις προσέχεις λίγο αυτές τις κρεμούλες έχουν κάποια συστατικά που καλό είναι να τα αποφεύγουμε, όχι όλες, κάποιες! Αλλά καλά κάνεις, ένα δωράκι το αξίζουμε που και που να φεύγει και το μυαλό! 

 

@Mpourmpoulo άσε τα βιβλία πιάσε τα ... γκουχου! 😄 Καλά να περάσετε με τον άντρα σου, να το ευχαριστηθείτε γιατί αυτό έχει σημασία! Η ωορρηξία μετά το πικ γίνεται μέσα σε 36 ώρες οπότε μια χαρά είστε μην αγχώνεστε, το είδατε και στον υπέρηχο τέλεια!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Περιμένουμε να δούμε και το αυριανό σου, αλλιώς ίσως έγινε πολύ απότομα η αύξηση και η μείωση της όρμονης!!

Ναι εκτός αν έγινε και αυτό που λες!🙏 αυτό με βολεύει καλύτερα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dimitrapth είπε:

Όχι μαρή κι εσύ τι λές! Μύκητες σε όλη την εγκυμοσύνη! Πρόσεχε τι εύχεσαι γιατί η εγκυμοσύνη θα γίνει σίγουρα, το άλλο δεν το θέλουμε 😁

Να τις προσέχεις λίγο αυτές τις κρεμούλες έχουν κάποια συστατικά που καλό είναι να τα αποφεύγουμε, όχι όλες, κάποιες! Αλλά καλά κάνεις, ένα δωράκι το αξίζουμε που και που να φεύγει και το μυαλό! 

 

@Mpourmpoulo άσε τα βιβλία πιάσε τα ... γκουχου! 😄 Καλά να περάσετε με τον άντρα σου, να το ευχαριστηθείτε γιατί αυτό έχει σημασία! Η ωορρηξία μετά το πικ γίνεται μέσα σε 36 ώρες οπότε μια χαρά είστε μην αγχώνεστε, το είδατε και στον υπέρηχο τέλεια!!! ❤️ 

Έχω ξεκινήσει ηδηηηη….τα γκουχου απο  προχθές 😂 και συνεχίζω σήμερα αύριο και μεθαύριο πρωί πριν φύγει 🥲 

Αχ πιο πολύ σκέφτομαι που θα φύγει το αγόρι μου παρά το μπεμπε🥲 θα λείψει καιρο και στεναχωριέμαι πολύ! Θέλω να πατησω ένα κουμπί και τσουπ να περάσει ο καιρός και να γυρησει γρηγορα 🙄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχω ξεκινήσει ηδηηηη….τα γκουχου απο  προχθές 😂 και συνεχίζω σήμερα αύριο και μεθαύριο πρωί πριν φύγει 🥲 

Αχ πιο πολύ σκέφτομαι που θα φύγει το αγόρι μου παρά το μπεμπε🥲 θα λείψει καιρο και στεναχωριέμαι πολύ! Θέλω να πατησω ένα κουμπί και τσουπ να περάσει ο καιρός και να γυρησει γρηγορα 🙄 

Εγώ εύχομαι να έχεις για παρέα τις κλωτσιές του μωρού μέχρι να έρθει 🩷💓💘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχω ξεκινήσει ηδηηηη….τα γκουχου απο  προχθές 😂 και συνεχίζω σήμερα αύριο και μεθαύριο πρωί πριν φύγει 🥲 

Αχ πιο πολύ σκέφτομαι που θα φύγει το αγόρι μου παρά το μπεμπε🥲 θα λείψει καιρο και στεναχωριέμαι πολύ! Θέλω να πατησω ένα κουμπί και τσουπ να περάσει ο καιρός και να γυρησει γρηγορα 🙄 

Θα περάσει γρήγορα ο καιρός και σου εύχομαι να περάσει παρέα με ένα σποράκι που θα σου κρατάει συντροφιά μέχρι να γυρίσει ο καλός σου ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα βγήκα διαλειμμα σας διαβάζω και γελάω μόνη μου χαχαχαχ.

Εγώ λέω να αφήσουμε τα συμπτώματα γιατί τότε εγώ δεν είχα. Πόνο περιόδου είχα δύο μέρες πριν το τεστ αλλά αν σκεφτώ ότι την ημέρα που έκανα τεστ έκανα και χοριακη και ήταν 1057 τότε δύο μέρες πριν ήταν αρκετά υψηλή .οπότε συμπτώματα πριν να την περιμένω δεν είχα! Εκτός από ψοφιο στήθος ! Είχε ξεπρηστει εντελώς! ...και ξέρετε λέω να αφήσουμε τα συμπτώματα γιατί δεν έχω κανένα τώρα χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα πριν λίγες μέρες τα κατέγραφαν μανιωδώς!!χαχαχαχ συμφεροντολογα καλέ!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μου προτείνεις να το παρω το σπίτι δίπλα στο ποταμι δλδ; Το όσο αντέχει η ψυχή είναι στην ουσία το μετά από το με λένε ντατα να ξερεις  και ας βγήκε μετά και είναι παρά πολύ ωραίο !

Εμένα μου άρεσε το σπίτι δίπλα στο ποτάμι εντάξει δεν είναι σαν το με λένε ντατα αλλά είναι καλό και αυτό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πονο στο στήθος έχεις πριν την περίοδο γενικα;  Εγώ έχω πάντα και ξεκινάει να ποναει και να πρίζεται μια εβδομάδα πριν την περίοδο και μια με δυο μερεσ Πριν σταματάει να ποναει και ξεπριζεται! Όμως τον προηγούμενο κύκλο τπτ από πονο στο στήθος σαν να μη περίμενα περίοδο αλλά τελικά ήρθε η κυρία! Γνώμη μου είναι ότι σε κάθε κύκλο ή σε κάποιους κύκλους τα συμπτώματα διαφέρουν όποτε μη σκέφτεσαι ότι επειδη δεν ποναει το στήθος δεν θα είσαι εγκυουλα και θα αδιαθετήσεις! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Συμφωνώ με την προλαλησασα! 😁

Κ εγώ η αλήθεια μια πονάω φριχτά στο στήθος κ μια καθόλου... κάθε κύκλος διαφορετικός...Έχετε δίκιο κορίτσια μακάρι το πετύχαμε αυτήν την φορά!!! Μακάρι να είναι ο μήνας μας όλων 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...